[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2017/2018, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Połaniec 34 81 25 6 3 81-26 13 2 2 47-11 12 4 1 34-15
2.  Neptun Końskie 34 77 24 5 5 74-31 11 3 3 33-14 13 2 2 41-17 2 3 1 0 1 4-3
3.  Zdrój Busko Zdrój 34 77 24 5 5 76-28 14 2 1 41-13 10 3 4 35-15 2 3 1 0 1 3-4
4.  Alit Ożarów 34 58 17 7 10 72-49 10 2 5 39-23 7 5 5 33-26
5.  Naprzód Jędrzejów 34 56 16 8 10 52-41 9 3 5 31-21 7 5 5 21-20
6.  Partyzant Radoszyce 34 53 16 5 13 64-49 11 2 4 41-20 5 3 9 23-29
7.  Łysica Bodzentyn 34 50 14 8 12 72-67 10 5 2 40-22 4 3 10 32-45
8.  ŁKS Łagów 34 47 12 11 11 47-42 8 3 6 25-23 4 8 5 22-19
9.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 34 45 13 6 15 44-56 5 5 7 25-28 8 1 8 19-28
10.  Pogoń 1945 Staszów 34 42 12 6 16 41-58 8 1 8 26-28 4 5 8 15-30
11.  Wierna Małogoszcz 34 40 11 7 16 40-56 7 3 7 29-33 4 4 9 11-23
12.  Kamienna Brody 34 39 10 9 15 34-39 6 5 6 18-16 4 4 9 16-23
13.  Lubrzanka Kajetanów 34 38 10 8 16 41-59 5 3 9 22-27 5 5 7 19-32
14.  Hetman Włoszczowa 34 35 8 11 15 31-52 3 9 5 17-19 5 2 10 14-33
15.  Unia Sędziszów 34 34 9 7 18 44-61 5 5 7 20-26 4 2 11 24-35
16.  Nida Pińczów 34 33 9 6 19 31-45 6 3 8 13-15 3 3 11 18-30 2 4 1 1 0 2-1
17.  Moravia Morawica 34 33 9 6 19 39-61 5 5 7 22-24 4 1 12 17-37 2 1 0 1 1 1-2
18.  Nidzianka Bieliny 34 17 4 5 25 33-96 3 2 12 18-46 1 3 13 15-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Czarni Połaniec    0-2 4-0 1-0 0-1 1-0 3-1 1-1 6-0 4-0 1-0 1-1 4-1 7-1 2-0 2-1 4-0 6-2 
 2 Neptun Końskie2-3     1-2 3-1 1-1 1-0 5-1 0-0 2-2 1-0 0-1 1-0 4-0 2-0 2-1 1-0 2-1 5-1 
 3 Zdrój Busko Zdrój0-0 1-3     2-2 3-0 3-0 3-2 3-2 3-1 1-0 3-0 4-1 4-1 1-0 2-1 2-0 2-0 4-0 
 4 Alit Ożarów0-2 1-4 1-3     2-1 2-1 6-1 3-1 0-3 3-0 1-0 1-2 2-2 2-0 2-2 4-1 4-0 5-0 
 5 Naprzód Jędrzejów2-4 1-2 0-2 4-2     1-1 2-1 0-0 0-1 0-0 1-0 1-0 2-3 5-1 3-2 1-0 4-2 4-0 
 6 Partyzant Radoszyce1-3 0-2 0-5 1-4 1-0     7-2 0-0 3-1 5-1 1-1 1-0 5-0 5-0 2-0 2-0 1-0 6-1 
 7 Łysica Bodzentyn3-1 1-1 1-0 2-2 0-1 1-1     1-1 1-0 5-1 5-2 4-3 1-2 1-1 5-1 2-1 3-2 4-2 
 8 ŁKS Łagów1-2 2-1 0-3 3-2 0-1 0-3* 1-1     0-2 2-3 4-0 1-0 1-1 3-0* 2-1 2-1 2-2 1-0 
 9 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)1-1 0-3 1-1 2-0 2-2 3-6 1-2 1-0     4-1 0-2 0-2 3-2 0-1 1-1 1-2 4-1 1-1 
 10 Pogoń 1945 Staszów0-2 1-2 1-0 1-3 0-3 3-0 2-5 1-5 2-0     2-0 0-0 0-1 1-0 3-4 2-1 4-0 3-2 
 11 Wierna Małogoszcz1-3 0-4 1-2 0-2 2-2 4-3 0-3 5-1 6-2 1-0     2-1 1-1 0-3 0-4 1-1 3-0 2-1 
 12 Kamienna Brody0-0 2-4 0-0 1-1 0-0 3-0 2-1 0-2 2-1 0-0 2-0     0-1 1-2 0-1 3-1 1-0 1-2 
 13 Lubrzanka Kajetanów0-1 2-3 1-1 1-1 1-2 0-2 3-1 0-1 0-1 2-2 0-1 2-1     2-1 3-1 2-4 1-3 2-1 
 14 Hetman Włoszczowa2-2 2-2 2-1 1-1 0-1 1-1 2-5 0-0 2-0 0-2 0-0 0-1 0-0     3-0 0-0 1-2 1-1 
 15 Unia Sędziszów0-2 2-3 0-4 1-2 2-2 2-1 2-1 2-1 0-1 1-1 1-1 3-1 0-1 1-1     2-1 0-2 1-1 
 16 Nida Pińczów0-1 0-1 0-1 1-2 2-1 3-0 1-1 0-0 0-1 0-2 2-1 0-0 2-1 0-1 0-2     1-0 1-0 
 17 Moravia Morawica1-2 2-1 1-3 0-1 2-3 0-2 4-3 1-1 1-2 0-1 0-0 1-1 1-1 1-0 3-2 1-1     3-0 
 18 Nidzianka Bieliny1-5 0-3 1-7 2-7 2-0 1-2 1-1 1-6 0-1 1-1 0-2 1-2 2-1 1-2 2-1 2-3 0-2     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Czarni Połaniec 1-0 Alit Ożarów 11 sierpnia, 17:00
Łysica Bodzentyn 4-2 Nidzianka Bieliny 12 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-1 Partyzant Radoszyce 12 sierpnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 2-0 Moravia Morawica 12 sierpnia, 17:00
Unia Sędziszów 1-1 Wierna Małogoszcz 12 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 1-0 Nida Pińczów 12 sierpnia, 17:00
Kamienna Brody 0-0 Pogoń 1945 Staszów 12 sierpnia, 13:00
Neptun Końskie 2-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 12 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 1-1 Lubrzanka Kajetanów 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Alit Ożarów 2-2 Lubrzanka Kajetanów 15 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1-2 Neptun Końskie 15 sierpnia, 17:00
Nida Pińczów 0-0 Kamienna Brody 15 sierpnia, 17:00
Wierna Małogoszcz 2-2 Naprzód Jędrzejów 15 sierpnia, 17:00
Moravia Morawica 3-2 Unia Sędziszów 15 sierpnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-5 Zdrój Busko Zdrój 15 sierpnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Hetman Włoszczowa 15 sierpnia, 17:00
Czarni Połaniec 3-1 Łysica Bodzentyn 15 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 0-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Łysica Bodzentyn 2-2 Alit Ożarów 20 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 2-2 Czarni Połaniec 20 sierpnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 4-0 Nidzianka Bieliny 19 sierpnia, 13:00
Unia Sędziszów 2-1 Partyzant Radoszyce 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 4-2 Moravia Morawica 20 sierpnia, 17:00
Kamienna Brody 2-0 Wierna Małogoszcz 19 sierpnia, 17:00
Neptun Końskie 1-0 Nida Pińczów 20 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 2-3 Pogoń 1945 Staszów 6 września, 16:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubrzanka Kajetanów 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6 września, 16:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Alit Ożarów 0-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 26 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 0-1 Lubrzanka Kajetanów 26 sierpnia, 17:00
Wierna Małogoszcz 0-4 Neptun Końskie 26 sierpnia, 17:30
Moravia Morawica 1-1 Kamienna Brody 27 sierpnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 1-0 Naprzód Jędrzejów 25 sierpnia, 18:00
Nidzianka Bieliny 2-1 Unia Sędziszów 27 sierpnia, 17:00
Czarni Połaniec 4-0 Zdrój Busko Zdrój 26 sierpnia, 13:00
Łysica Bodzentyn 1-1 Hetman Włoszczowa 27 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 2-1 Nida Pińczów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Hetman Włoszczowa 1-1 Alit Ożarów 30 sierpnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 3-2 Łysica Bodzentyn 30 sierpnia, 17:00
Unia Sędziszów 0-2 Czarni Połaniec 30 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 4-0 Nidzianka Bieliny 30 sierpnia, 17:00
Kamienna Brody 3-0 Partyzant Radoszyce 30 sierpnia, 17:00
Neptun Końskie 2-1 Moravia Morawica 30 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 4-0 Wierna Małogoszcz 30 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 2-4 Nida Pińczów 30 sierpnia, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-1 Pogoń 1945 Staszów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2-3 września

Alit Ożarów 3-0 Pogoń 1945 Staszów 2 września, 16:00
Nida Pińczów 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 września, 16:00
Wierna Małogoszcz 1-1 Lubrzanka Kajetanów 2 września, 13:00
Moravia Morawica 1-1 ŁKS Łagów 3 września, 16:00
Partyzant Radoszyce 0-2 Neptun Końskie 3 września, 16:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Kamienna Brody 3 września, 16:00
Czarni Połaniec 0-1 Naprzód Jędrzejów 2 września, 11:00
Łysica Bodzentyn 5-1 Unia Sędziszów 3 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 2-1 Zdrój Busko Zdrój 2 września, 15:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Zdrój Busko Zdrój 2-2 Alit Ożarów 10 września, 16:00
Unia Sędziszów 1-1 Hetman Włoszczowa 10 września, 16:00
Naprzód Jędrzejów 2-1 Łysica Bodzentyn 10 września, 16:00
Kamienna Brody 0-0 Czarni Połaniec 8 września, 16:30
Neptun Końskie 5-1 Nidzianka Bieliny 10 września, 16:00
ŁKS Łagów 0-3 Partyzant Radoszyce 9 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-0
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Moravia Morawica 10 września, 16:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-2 Wierna Małogoszcz 9 września, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 2-1 Nida Pińczów 9 września, 16:00

Kolejka 8 - 16-17 września

Alit Ożarów 4-1 Nida Pińczów 16 września, 16:00
Wierna Małogoszcz 1-0 Pogoń 1945 Staszów 16 września, 16:00
Moravia Morawica 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 16 września, 13:00
Partyzant Radoszyce 5-0 Lubrzanka Kajetanów 17 września, 16:00
Nidzianka Bieliny 1-6 ŁKS Łagów 17 września, 16:00
Czarni Połaniec 0-2 Neptun Końskie 16 września, 16:00
Łysica Bodzentyn 4-3 Kamienna Brody 17 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 0-1 Naprzód Jędrzejów 17 września, 16:00
Unia Sędziszów 0-4 Zdrój Busko Zdrój 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 23-24 września

Unia Sędziszów 1-2 Alit Ożarów 23 września, 11:00
Naprzód Jędrzejów 0-2 Zdrój Busko Zdrój 23 września, 11:00
Kamienna Brody 1-2 Hetman Włoszczowa 22 września, 16:30
Neptun Końskie 5-1 Łysica Bodzentyn 24 września, 16:00
ŁKS Łagów 1-2 Czarni Połaniec 4 października, 15:30
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Nidzianka Bieliny 24 września, 16:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-6 Partyzant Radoszyce 11 października, 15:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń 1945 Staszów 4-0 Moravia Morawica 23 września, 16:00
Nida Pińczów 2-1 Wierna Małogoszcz 11 października, 15:30
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Alit Ożarów 1-0 Wierna Małogoszcz 30 września, 13:00
Moravia Morawica 1-1 Nida Pińczów 30 września, 15:30
Partyzant Radoszyce 5-1 Pogoń 1945 Staszów 1 października, 15:00
Nidzianka Bieliny 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1 października, 15:00
Czarni Połaniec 4-1 Lubrzanka Kajetanów 29 września, 16:00
Łysica Bodzentyn 1-1 ŁKS Łagów 1 października, 15:00
Hetman Włoszczowa 2-2 Neptun Końskie 1 października, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 4-1 Kamienna Brody 1 października, 15:00
Unia Sędziszów 2-2 Naprzód Jędrzejów 30 września, 11:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Naprzód Jędrzejów 4-2 Alit Ożarów 8 października, 15:00
Kamienna Brody 0-1 Unia Sędziszów 7 października, 15:00
Neptun Końskie 1-2 Zdrój Busko Zdrój 8 października, 15:00
ŁKS Łagów 3-0 Hetman Włoszczowa 8 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Lubrzanka Kajetanów 3-1 Łysica Bodzentyn 7 października, 15:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Czarni Połaniec 7 października, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 3-2 Nidzianka Bieliny 7 października, 15:00
Nida Pińczów 3-0 Partyzant Radoszyce 7 października, 13:00
Wierna Małogoszcz 3-0 Moravia Morawica 7 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

Alit Ożarów 4-0 Moravia Morawica 14 października, 15:00
Partyzant Radoszyce 1-1 Wierna Małogoszcz 14 października, 15:00
Nidzianka Bieliny 2-3 Nida Pińczów 15 października, 15:00
Czarni Połaniec 4-0 Pogoń 1945 Staszów 14 października, 12:00
Łysica Bodzentyn 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 października, 15:00
Hetman Włoszczowa 0-0 Lubrzanka Kajetanów 15 października, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 3-2 ŁKS Łagów 15 października, 13:00
Unia Sędziszów 2-3 Neptun Końskie 15 października, 15:00
Naprzód Jędrzejów 1-0 Kamienna Brody 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Kamienna Brody 1-1 Alit Ożarów 21 października, 14:00
Neptun Końskie 1-1 Naprzód Jędrzejów 21 października, 10:00
ŁKS Łagów 2-1 Unia Sędziszów 22 października, 14:00
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Zdrój Busko Zdrój 21 października, 11:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 Hetman Włoszczowa 21 października, 14:00
Pogoń 1945 Staszów 2-5 Łysica Bodzentyn 22 października, 14:00
Nida Pińczów 0-1 Czarni Połaniec 21 października, 14:00
Wierna Małogoszcz 2-1 Nidzianka Bieliny 21 października, 14:00
Moravia Morawica 0-2 Partyzant Radoszyce 22 października, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Alit Ożarów 2-1 Partyzant Radoszyce 28 października, 14:00
Nidzianka Bieliny 0-2 Moravia Morawica 26 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Czarni Połaniec 1-0 Wierna Małogoszcz 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łysica Bodzentyn 2-1 Nida Pińczów 29 października, 13:00
Hetman Włoszczowa 0-2 Pogoń 1945 Staszów 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Zdrój Busko Zdrój 3-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Unia Sędziszów 0-1 Lubrzanka Kajetanów 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Naprzód Jędrzejów 0-0 ŁKS Łagów 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Kamienna Brody 2-4 Neptun Końskie 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Neptun Końskie 3-1 Alit Ożarów 5 listopada, 13:00
ŁKS Łagów 1-0 Kamienna Brody 4 listopada, 13:00
Lubrzanka Kajetanów 1-2 Naprzód Jędrzejów 4 listopada, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Unia Sędziszów 4 listopada, 13:00
Pogoń 1945 Staszów 1-0 Zdrój Busko Zdrój 5 listopada, 13:00
Nida Pińczów 0-1 Hetman Włoszczowa 5 listopada, 13:00
Wierna Małogoszcz 0-3 Łysica Bodzentyn 4 listopada, 13:00
Moravia Morawica 1-2 Czarni Połaniec 5 listopada, 13:00
Partyzant Radoszyce 6-1 Nidzianka Bieliny 5 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Alit Ożarów 5-0 Nidzianka Bieliny 11 listopada, 11:00
Czarni Połaniec 1-0 Partyzant Radoszyce 12 listopada, 13:00
Łysica Bodzentyn 3-2 Moravia Morawica 11 listopada, 13:00
Hetman Włoszczowa 0-0 Wierna Małogoszcz 11 listopada, 12:00
Zdrój Busko Zdrój 2-0 Nida Pińczów 12 listopada, 12:00
Unia Sędziszów 1-1 Pogoń 1945 Staszów 12 listopada, 13:00
Naprzód Jędrzejów 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 12 listopada, 13:00
Kamienna Brody 0-1 Lubrzanka Kajetanów 11 listopada, 13:30
Neptun Końskie 0-0 ŁKS Łagów 12 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 18-19 listopada

ŁKS Łagów 3-2 Alit Ożarów 18 listopada, 12:00
Lubrzanka Kajetanów 2-3 Neptun Końskie 18 listopada, 13:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-2 Kamienna Brody 19 listopada, 12:00
Pogoń 1945 Staszów 0-3 Naprzód Jędrzejów 19 listopada, 12:00
Nida Pińczów 0-2 Unia Sędziszów 18 listopada, 13:00
Wierna Małogoszcz 1-2 Zdrój Busko Zdrój 18 listopada, 13:00
Moravia Morawica 1-0 Hetman Włoszczowa 18 listopada, 12:00
Partyzant Radoszyce 7-2 Łysica Bodzentyn 18 listopada, 12:00
Nidzianka Bieliny 1-5 Czarni Połaniec 18 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 10-11 marca

Alit Ożarów 0-2 Czarni Połaniec 18 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nidzianka Bieliny 1-1 Łysica Bodzentyn 18 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (11 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Radoszyce 5-0 Hetman Włoszczowa 11 marca, 14:00
Moravia Morawica 1-3 Zdrój Busko Zdrój 18 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (11 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierna Małogoszcz 0-4 Unia Sędziszów 10 marca, 14:00
Nida Pińczów 2-1 Naprzód Jędrzejów 11 marca, 14:00
Pogoń 1945 Staszów 0-0 Kamienna Brody 18 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-3 Neptun Końskie 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubrzanka Kajetanów 0-1 ŁKS Łagów 18 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (11 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 17-18 marca

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 ŁKS Łagów 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Alit Ożarów 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Neptun Końskie 1-0 Pogoń 1945 Staszów 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kamienna Brody 3-1 Nida Pińczów 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Jędrzejów 1-0 Wierna Małogoszcz 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Sędziszów 0-2 Moravia Morawica 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zdrój Busko Zdrój 3-0 Partyzant Radoszyce 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Włoszczowa 1-1 Nidzianka Bieliny 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łysica Bodzentyn 3-1 Czarni Połaniec 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 24-25 marca

Alit Ożarów 6-1 Łysica Bodzentyn 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Połaniec 7-1 Hetman Włoszczowa 23 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nidzianka Bieliny 1-7 Zdrój Busko Zdrój 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Radoszyce 2-0 Unia Sędziszów 24 marca, 15:00
Moravia Morawica 2-3 Naprzód Jędrzejów 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierna Małogoszcz 2-1 Kamienna Brody 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nida Pińczów 0-1 Neptun Końskie 25 marca, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 1-5 ŁKS Łagów 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-2 Lubrzanka Kajetanów 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (2 maja, 17:00) odwołany / w trzecim terminie (16 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 31 marca

Nida Pińczów 0-0 ŁKS Łagów 31 marca, 11:30
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Alit Ożarów 31 marca, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 2-2 Pogoń 1945 Staszów 31 marca, 15:00
Neptun Końskie 0-1 Wierna Małogoszcz 31 marca, 15:00
Kamienna Brody 1-0 Moravia Morawica 31 marca, 15:00
Naprzód Jędrzejów 1-1 Partyzant Radoszyce 31 marca, 13:00
Unia Sędziszów 1-1 Nidzianka Bieliny 31 marca, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 0-0 Czarni Połaniec 31 marca, 15:00
Hetman Włoszczowa 2-5 Łysica Bodzentyn 31 marca, 15:00

Kolejka 22 - 7-8 kwietnia

Alit Ożarów 2-0 Hetman Włoszczowa 7 kwietnia, 16:00
Łysica Bodzentyn 1-0 Zdrój Busko Zdrój 8 kwietnia, 16:00
Czarni Połaniec 2-0 Unia Sędziszów 7 kwietnia, 16:00
Nidzianka Bieliny 2-0 Naprzód Jędrzejów 8 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce 1-0 Kamienna Brody 8 kwietnia, 16:00
Moravia Morawica 2-1 Neptun Końskie 8 kwietnia, 16:00
Wierna Małogoszcz 5-1 ŁKS Łagów 7 kwietnia, 16:00
Nida Pińczów 2-1 Lubrzanka Kajetanów 8 kwietnia, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 14-15 kwietnia

Pogoń 1945 Staszów 1-3 Alit Ożarów 14 kwietnia, 14:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Nida Pińczów 14 kwietnia, 16:30
Lubrzanka Kajetanów 0-1 Wierna Małogoszcz 15 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagów 2-2 Moravia Morawica 15 kwietnia, 16:00
Neptun Końskie 1-0 Partyzant Radoszyce 14 kwietnia, 16:00
Kamienna Brody 1-2 Nidzianka Bieliny 15 kwietnia, 16:00
Naprzód Jędrzejów 2-4 Czarni Połaniec 15 kwietnia, 16:00
Unia Sędziszów 2-1 Łysica Bodzentyn 15 kwietnia, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 1-0 Hetman Włoszczowa 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 21-22 kwietnia

Alit Ożarów 1-3 Zdrój Busko Zdrój 21 kwietnia, 16:00
Hetman Włoszczowa 3-0 Unia Sędziszów 22 kwietnia, 16:00
Łysica Bodzentyn 0-1 Naprzód Jędrzejów 22 kwietnia, 16:00
Czarni Połaniec 1-1 Kamienna Brody 21 kwietnia, 11:00
Nidzianka Bieliny 0-3 Neptun Końskie 22 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce 0-0 ŁKS Łagów 22 kwietnia, 16:00
Moravia Morawica 1-1 Lubrzanka Kajetanów 22 kwietnia, 16:00
Wierna Małogoszcz 6-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 21 kwietnia, 16:00
Nida Pińczów 0-2 Pogoń 1945 Staszów 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 25 kwietnia

Zdrój Busko Zdrój 2-1 Unia Sędziszów 25 kwietnia, 17:00
Nida Pińczów 1-2 Alit Ożarów 25 kwietnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 2-0 Wierna Małogoszcz 25 kwietnia, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-1 Moravia Morawica 25 kwietnia, 17:30
Lubrzanka Kajetanów 0-2 Partyzant Radoszyce 25 kwietnia, 17:30
ŁKS Łagów 1-0 Nidzianka Bieliny 25 kwietnia, 17:00
Neptun Końskie 2-3 Czarni Połaniec 25 kwietnia, 17:00
Kamienna Brody 2-1 Łysica Bodzentyn 25 kwietnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 5-1 Hetman Włoszczowa 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 28-29 kwietnia

Alit Ożarów 2-2 Unia Sędziszów 28 kwietnia, 14:00
Zdrój Busko Zdrój 3-0 Naprzód Jędrzejów 29 kwietnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 0-1 Kamienna Brody 29 kwietnia, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-1 Neptun Końskie 28 kwietnia, 11:00
Czarni Połaniec 1-1 ŁKS Łagów 28 kwietnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 2-1 Lubrzanka Kajetanów 29 kwietnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 3-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Moravia Morawica 0-1 Pogoń 1945 Staszów 28 kwietnia, 11:00
Wierna Małogoszcz 1-1 Nida Pińczów 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 27 - 5-6 maja

Wierna Małogoszcz 0-2 Alit Ożarów 5 maja, 17:00
Nida Pińczów 1-0 Moravia Morawica 6 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 3-0 Partyzant Radoszyce 5 maja, 14:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Nidzianka Bieliny 6 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 0-1 Czarni Połaniec 6 maja, 17:00
ŁKS Łagów 1-1 Łysica Bodzentyn 5 maja, 17:00
Neptun Końskie 2-0 Hetman Włoszczowa 6 maja, 17:00
Kamienna Brody 0-0 Zdrój Busko Zdrój 6 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 3-2 Unia Sędziszów 6 maja, 17:00

Kolejka 28 - 12-13 maja

Alit Ożarów 2-1 Naprzód Jędrzejów 12 maja, 17:00
Unia Sędziszów 3-1 Kamienna Brody 13 maja, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 1-3 Neptun Końskie 13 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 0-0 ŁKS Łagów 13 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-2 Lubrzanka Kajetanów 12 maja, 11:00
Czarni Połaniec 6-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 12 maja, 17:00
Nidzianka Bieliny 1-1 Pogoń 1945 Staszów 13 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 2-0 Nida Pińczów 13 maja, 17:30
Moravia Morawica 0-0 Wierna Małogoszcz 13 maja, 17:00

Kolejka 29 - 19-20 maja

Moravia Morawica 0-1 Alit Ożarów 20 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz 4-3 Partyzant Radoszyce 19 maja, 17:00
Nida Pińczów 1-0 Nidzianka Bieliny 20 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 0-2 Czarni Połaniec 19 maja, 11:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Łysica Bodzentyn 20 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Hetman Włoszczowa 20 maja, 17:00
ŁKS Łagów 0-3 Zdrój Busko Zdrój 20 maja, 17:00
Neptun Końskie 2-1 Unia Sędziszów 20 maja, 17:00
Kamienna Brody 0-0 Naprzód Jędrzejów 20 maja, 17:00

Kolejka 30 - 26-27 maja

Alit Ożarów 1-2 Kamienna Brody 26 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 1-2 Neptun Końskie 27 maja, 17:00
Unia Sędziszów 2-1 ŁKS Łagów 27 maja, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 4-1 Lubrzanka Kajetanów 27 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 27 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn 5-1 Pogoń 1945 Staszów 27 maja, 17:00
Czarni Połaniec 2-1 Nida Pińczów 26 maja, 15:00
Nidzianka Bieliny 0-2 Wierna Małogoszcz 27 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 1-0 Moravia Morawica 27 maja, 11:00

Kolejka 31 - 31 maja

Partyzant Radoszyce 1-4 Alit Ożarów 30 maja, 17:00
Moravia Morawica 3-0 Nidzianka Bieliny 31 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz 1-3 Czarni Połaniec 30 maja, 18:00
Nida Pińczów 1-1 Łysica Bodzentyn 31 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1-0 Hetman Włoszczowa 31 maja, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Zdrój Busko Zdrój 31 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 3-1 Unia Sędziszów 31 maja, 17:00
ŁKS Łagów 0-1 Naprzód Jędrzejów 31 maja, 17:00
Neptun Końskie 1-0 Kamienna Brody 30 maja, 17:00

Kolejka 32 - 2-3 czerwca

Alit Ożarów 1-4 Neptun Końskie 2 czerwca, 17:00
Kamienna Brody 0-2 ŁKS Łagów 3 czerwca, 17:00
Naprzód Jędrzejów 2-3 Lubrzanka Kajetanów 3 czerwca, 17:00
Unia Sędziszów 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 czerwca, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 1-0 Pogoń 1945 Staszów 3 czerwca, 17:00
Hetman Włoszczowa 0-0 Nida Pińczów 3 czerwca, 17:00
Łysica Bodzentyn 5-2 Wierna Małogoszcz 3 czerwca, 17:00
Czarni Połaniec 4-0 Moravia Morawica 3 czerwca, 17:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Partyzant Radoszyce 3 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 10 czerwca

Nidzianka Bieliny 2-7 Alit Ożarów 10 czerwca, 17:00
Partyzant Radoszyce 1-3 Czarni Połaniec 10 czerwca, 17:00
Moravia Morawica 4-3 Łysica Bodzentyn 10 czerwca, 17:00
Wierna Małogoszcz 0-3 Hetman Włoszczowa 10 czerwca, 17:00
Nida Pińczów 0-1 Zdrój Busko Zdrój 10 czerwca, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 3-4 Unia Sędziszów 10 czerwca, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-2 Naprzód Jędrzejów 10 czerwca, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Kamienna Brody 10 czerwca, 17:00
ŁKS Łagów 2-1 Neptun Końskie 10 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 17 czerwca

Alit Ożarów 3-1 ŁKS Łagów 16 czerwca, 11:00
Neptun Końskie 4-0 Lubrzanka Kajetanów 17 czerwca, 17:00
Kamienna Brody 2-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 16 czerwca, 11:00
Naprzód Jędrzejów 0-0 Pogoń 1945 Staszów 17 czerwca, 17:00
Unia Sędziszów 2-1 Nida Pińczów 17 czerwca, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 3-0 Wierna Małogoszcz 17 czerwca, 15:00
Hetman Włoszczowa 1-2 Moravia Morawica 17 czerwca, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-1 Partyzant Radoszyce 17 czerwca, 17:00
Czarni Połaniec 6-2 Nidzianka Bieliny 17 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (IV)

III liga 2017/2018 (IV)

IV liga 2017/2018 (lubelska)
IV liga 2017/2018 (małopolska (wschód))
IV liga 2017/2018 (małopolska (zachód))
IV liga 2017/2018 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2017/2018 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas