[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2017/2018, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hutnik Kraków 30 81 27 0 3 126-26 14 0 1 68-16 13 0 2 58-10
2.  Dalin Myślenice 30 65 20 5 5 84-28 9 4 2 37-11 11 1 3 47-17
3.  Unia Oświęcim 30 61 18 7 5 65-32 8 4 3 28-17 10 3 2 37-15
4.  Wiślanka Grabie 30 57 17 6 7 67-42 11 2 2 42-18 6 4 5 25-24
5.  Górnik Wieliczka 30 56 18 2 10 72-46 11 0 4 40-20 7 2 6 32-26
6.  Pcimianka Pcim 30 50 15 5 10 64-42 7 3 5 29-21 8 2 5 35-21
7.  Orzeł Ryczów 30 49 14 7 9 60-41 6 2 7 29-22 8 5 2 31-19
8.  Jutrzenka Giebułtów 30 48 14 6 10 65-41 9 3 3 39-17 5 3 7 26-24
9.  Beskid Andrychów 30 37 10 7 13 50-62 5 2 8 24-36 5 5 5 26-26
10.  Clepardia Kraków 30 35 9 8 13 47-54 4 6 5 25-23 5 2 8 22-31
11.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 33 9 6 15 51-71 3 3 9 23-36 6 3 6 28-35 2 3 1 0 1 4-3
12.  KS Olkusz 30 33 9 6 15 45-63 6 2 7 25-34 3 4 8 20-29 2 3 1 0 1 3-4
13.  TS Węgrzce 30 31 9 4 17 56-71 5 1 9 24-34 4 3 8 32-37
14.  Iskra Klecza Dolna 30 23 6 5 19 34-68 1 4 10 15-37 5 1 9 19-31
15.  Sosnowianka Stanisław Dolny 30 4 1 1 28 18-173 1 1 13 15-78 0 0 15 3-95
16.  Michałowianka Michałowice 30 18 5 3 22 29-73 3 2 10 17-33 2 1 12 12-40
Michałowianka Michałowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hutnik Kraków    3-1 4-2 4-0 5-4 3-1 1-2 4-2 4-0 5-0 4-1 3-1 4-0 2-0 17-0 5-2 
 2 Dalin Myślenice0-1     2-0 3-3 2-1 2-0 3-1 0-0 1-3 1-1 4-0 0-0 6-1 6-0 5-0 2-0 
 3 Unia Oświęcim2-5 0-1     3-1 0-0 1-4 0-0 1-1 1-0 4-2 1-1 2-0 3-1 3-0 5-0 2-1 
 4 Wiślanka Grabie0-3 1-0 1-1     2-1 2-1 2-3 5-1 1-1 5-0 7-1 5-2 4-3 2-1 2-0 3-0* 
 5 Górnik Wieliczka1-3 4-3 1-2 4-0     3-1 2-4 2-1 1-2 2-0 3-2 4-1 2-1 2-0 6-0 3-0* 
 6 Pcimianka Pcim1-6 0-3 1-1 1-0 3-1     1-2 2-1 1-1 2-0 1-3 0-0 2-0 2-3 10-0 2-0 
 7 Orzeł Ryczów2-1 1-2 1-1 1-2 0-3 1-3     3-0 2-3 1-2 3-0 3-1 0-0 1-2 7-2 3-0* 
 8 Jutrzenka Giebułtów4-1 1-1 0-3 0-2 2-2 1-2 1-0     2-1 2-1 2-2 3-1 4-1 2-0 12-0 3-0* 
 9 Beskid Andrychów0-3 2-3 1-6 2-4 0-3 2-5 1-1 1-0     3-2 2-1 1-2 3-3 1-3 2-0 3-0* 
 10 Clepardia Kraków0-3 0-1 1-3 0-0 3-0 1-1 3-3 1-0 2-2     1-3 1-1 2-2 2-1 6-0 2-3 
 11 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)0-3 1-2 1-2 1-1 2-3 3-2 1-2 0-5 2-2 1-3     0-2 1-7 2-2 5-0 3-0* 
 12 KS Olkusz0-7 2-5 1-5 3-1 0-1 1-2 1-1 0-1 2-2 2-1 1-4     5-4 3-0 1-0 3-0* 
 13 TS Węgrzce0-3 1-4 0-1 1-3 4-2 0-0 1-2 1-4 3-2 2-5 2-4 2-0     3-0 3-0 1-4 
 14 Iskra Klecza Dolna0-3 0-4 0-2 0-0 1-4 1-4 1-4 1-5 1-3 1-1 1-2 2-2 0-1     4-0 2-2 
 15 Sosnowianka Stanisław Dolny0-13 1-14 1-5 1-3 1-5 0-6 0-5 3-5 1-3 0-1 2-2 1-7 1-5 0-4     3-0* 
 16 Michałowianka Michałowice0-3* 0-3* 0-3* 0-5 1-2 0-3* 1-1 0-0 2-1 0-3* 1-2 2-0 0-3* 0-3* 10-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Beskid Andrychów 2-4 Wiślanka Grabie 12 sierpnia, 17:30 (150)
TS Węgrzce 2-5 Clepardia Kraków 12 sierpnia, 11:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 13 sierpnia, 17:00
Pcimianka Pcim 0-3 Dalin Myślenice 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Ryczów 0-3 Górnik Wieliczka 12 sierpnia, 17:30
Unia Oświęcim 2-5 Hutnik Kraków 12 sierpnia, 17:00
Michałowianka Michałowice 2-0 KS Olkusz 12 sierpnia, 17:30
Jutrzenka Giebułtów 2-0 Iskra Klecza Dolna 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wiślanka Grabie 2-1 Iskra Klecza Dolna 15 sierpnia, 17:00
KS Olkusz 0-1 Jutrzenka Giebułtów 13 września, 17:00
Hutnik Kraków 5-2 Michałowianka Michałowice 15 sierpnia, 17:00
Górnik Wieliczka 1-2 Unia Oświęcim 15 sierpnia, 17:30
Dalin Myślenice 3-1 Orzeł Ryczów 15 sierpnia, 17:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 Pcimianka Pcim 15 sierpnia, 17:30
Clepardia Kraków 6-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 sierpnia, 11:00
Beskid Andrychów 3-3 TS Węgrzce 15 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

TS Węgrzce 1-3 Wiślanka Grabie 19 sierpnia, 11:00 (50)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-3 Beskid Andrychów 20 sierpnia, 17:00 (100)
Pcimianka Pcim 2-0 Clepardia Kraków 20 sierpnia, 17:00 (150)
Orzeł Ryczów 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 19 sierpnia, 17:00 (200)
Unia Oświęcim 0-1 Dalin Myślenice 19 sierpnia, 17:30 (120)
Michałowianka Michałowice 1-2 Górnik Wieliczka 19 sierpnia, 17:00 (80)
Jutrzenka Giebułtów 4-1 Hutnik Kraków 19 sierpnia, 11:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 2-2 KS Olkusz 19 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Wiślanka Grabie 5-2 KS Olkusz 26 sierpnia, 17:00
Hutnik Kraków 2-0 Iskra Klecza Dolna 27 sierpnia, 17:00
Górnik Wieliczka 2-1 Jutrzenka Giebułtów 26 sierpnia, 17:00
Dalin Myślenice 2-0 Michałowianka Michałowice 26 sierpnia, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Unia Oświęcim 26 sierpnia, 11:00
Clepardia Kraków 3-3 Orzeł Ryczów 26 sierpnia, 11:00
Beskid Andrychów 2-5 Pcimianka Pcim 26 sierpnia, 17:00
TS Węgrzce 3-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Sosnowianka Stanisław Dolny 1-3 Wiślanka Grabie 3 września, 16:00
Pcimianka Pcim 2-0 TS Węgrzce 3 września, 16:00
Orzeł Ryczów 2-3 Beskid Andrychów 2 września, 17:00
Michałowianka Michałowice 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 września, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Dalin Myślenice 2 września, 11:00
Iskra Klecza Dolna 1-4 Górnik Wieliczka 2 września, 17:00
KS Olkusz 0-7 Hutnik Kraków 2 września, 17:00
Clepardia Kraków 1-3 Unia Oświęcim 2 września, 11:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Wiślanka Grabie 0-3 Hutnik Kraków 9 września, 16:00
Górnik Wieliczka 4-1 KS Olkusz 9 września, 16:30
Dalin Myślenice 6-0 Iskra Klecza Dolna 9 września, 16:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-5 Jutrzenka Giebułtów 9 września, 11:00
Clepardia Kraków 2-3 Michałowianka Michałowice 9 września, 11:00
Beskid Andrychów 1-6 Unia Oświęcim 9 września, 16:30
TS Węgrzce 1-2 Orzeł Ryczów 9 września, 11:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-6 Pcimianka Pcim 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Orzeł Ryczów 7-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 16 września, 16:00
Unia Oświęcim 3-1 TS Węgrzce 16 września, 16:30
Michałowianka Michałowice 2-1 Beskid Andrychów 16 września, 16:00
Jutrzenka Giebułtów 2-1 Clepardia Kraków 16 września, 16:00
Iskra Klecza Dolna 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 16 września, 16:00
KS Olkusz 2-5 Dalin Myślenice 16 września, 16:30
Hutnik Kraków 5-4 Górnik Wieliczka 17 września, 16:00
Wiślanka Grabie 2-1 Pcimianka Pcim 18 października, 15:30
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) w Pcimiu odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 8 - 23-24 września

Wiślanka Grabie 2-1 Górnik Wieliczka 4 października, 15:30
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dalin Myślenice 0-1 Hutnik Kraków 18 października, 15:00
w pierwotnym terminie (23 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-2 KS Olkusz 11 października, 15:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Clepardia Kraków 2-1 Iskra Klecza Dolna 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Beskid Andrychów 1-0 Jutrzenka Giebułtów 11 października, 15:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
TS Węgrzce 1-4 Michałowianka Michałowice 11 października, 15:30
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-5 Unia Oświęcim 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Ryczów 1-3 Pcimianka Pcim 24 września, 15:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Orzeł Ryczów 1-2 Wiślanka Grabie 1 października, 15:30
Unia Oświęcim 1-4 Pcimianka Pcim 30 września, 15:30
Michałowianka Michałowice 10-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 1 października, 13:00
Jutrzenka Giebułtów 4-1 TS Węgrzce 30 września, 15:00
KS Olkusz 2-1 Clepardia Kraków 30 września, 16:00
Hutnik Kraków 4-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 października, 15:30
Górnik Wieliczka 4-3 Dalin Myślenice 8 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (1 października, 15:30) odwołany
Beskid Andrychów 1-3 Iskra Klecza Dolna 30 września, 15:30

Kolejka 10 - 7-8 października

Wiślanka Grabie 1-0 Dalin Myślenice 8 października, 15:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-3 Górnik Wieliczka 7 października, 15:30
Clepardia Kraków 0-3 Hutnik Kraków 7 października, 11:00
Beskid Andrychów 1-2 KS Olkusz 7 października, 15:30
TS Węgrzce 3-0 Iskra Klecza Dolna 8 października, 15:30
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-5 Jutrzenka Giebułtów 8 października, 15:00
Pcimianka Pcim 2-0 Michałowianka Michałowice 8 października, 14:00
Orzeł Ryczów 1-1 Unia Oświęcim 8 października, 15:30

Kolejka 11 - 14-15 października

Unia Oświęcim 3-1 Wiślanka Grabie 14 października, 15:00
Michałowianka Michałowice 1-1 Orzeł Ryczów 14 października, 15:00
Jutrzenka Giebułtów 1-2 Pcimianka Pcim 14 października, 13:00
Iskra Klecza Dolna 4-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 października, 15:00
KS Olkusz 5-4 TS Węgrzce 14 października, 15:00
Hutnik Kraków 4-0 Beskid Andrychów 14 października, 15:00
Górnik Wieliczka 2-0 Clepardia Kraków 14 października, 15:00
Dalin Myślenice 4-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Wiślanka Grabie 7-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 21 października, 15:00
Clepardia Kraków 0-1 Dalin Myślenice 21 października, 11:00
Beskid Andrychów 0-3 Górnik Wieliczka 21 października, 15:00
TS Węgrzce 0-3 Hutnik Kraków 21 października, 11:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-7 KS Olkusz 22 października, 15:00
Pcimianka Pcim 2-3 Iskra Klecza Dolna 22 października, 15:00
Orzeł Ryczów 3-0 Jutrzenka Giebułtów 22 października, 15:00
Unia Oświęcim 2-1 Michałowianka Michałowice 21 października, 11:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Michałowianka Michałowice 0-5 Wiślanka Grabie 28 października, 15:00
Jutrzenka Giebułtów 0-3 Unia Oświęcim 28 października, 12:00
Iskra Klecza Dolna 1-4 Orzeł Ryczów 15 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
KS Olkusz 1-2 Pcimianka Pcim 28 października, 15:00
Hutnik Kraków 17-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 29 października, 14:00
Górnik Wieliczka 2-1 TS Węgrzce 28 października, 15:00
Dalin Myślenice 1-3 Beskid Andrychów 28 października, 13:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-3 Clepardia Kraków 28 października, 15:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Wiślanka Grabie 5-0 Clepardia Kraków 5 listopada, 13:30
Beskid Andrychów 2-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4 listopada, 13:30
TS Węgrzce 1-4 Dalin Myślenice 4 listopada, 11:00
Pcimianka Pcim 1-6 Hutnik Kraków 5 listopada, 13:30
Orzeł Ryczów 3-1 KS Olkusz 4 listopada, 13:00
Unia Oświęcim 3-0 Iskra Klecza Dolna 4 listopada, 14:00
Michałowianka Michałowice 0-0 Jutrzenka Giebułtów 4 listopada, 13:30
Górnik Wieliczka 6-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 5 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Jutrzenka Giebułtów 0-2 Wiślanka Grabie 11 listopada, 12:00
Iskra Klecza Dolna 2-2 Michałowianka Michałowice 11 listopada, 13:30
KS Olkusz 1-5 Unia Oświęcim 11 listopada, 13:30
Hutnik Kraków 1-2 Orzeł Ryczów 11 listopada, 11:00
Górnik Wieliczka 3-1 Pcimianka Pcim 11 listopada, 13:30
Dalin Myślenice 5-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 11 listopada, 13:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-7 TS Węgrzce 11 listopada, 11:00
Clepardia Kraków 2-2 Beskid Andrychów 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Wiślanka Grabie 1-1 Beskid Andrychów 25 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Clepardia Kraków 2-2 TS Węgrzce 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 5-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) na Stadionie Piłkarskim im. braci Kotlarczyków odwołany z powodu złego stanu boiska
Dalin Myślenice 2-0 Pcimianka Pcim 4 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Wieliczka 2-4 Orzeł Ryczów 23 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik Kraków 4-2 Unia Oświęcim 17 marca, 15:00
KS Olkusz 3-0 Michałowianka Michałowice
(wo)
Iskra Klecza Dolna 1-5 Jutrzenka Giebułtów 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Iskra Klecza Dolna 0-0 Wiślanka Grabie 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Giebułtów 3-1 KS Olkusz 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Michałowianka Michałowice 0-3 Hutnik Kraków
(wo)
Unia Oświęcim 0-0 Górnik Wieliczka 25 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Ryczów 1-2 Dalin Myślenice 25 marca, 15:00
Pcimianka Pcim 1-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 25 marca, 16:30
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-1 Clepardia Kraków 25 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
TS Węgrzce 3-2 Beskid Andrychów 24 marca, 11:00

Kolejka 18 - 31 marca

Wiślanka Grabie 4-3 TS Węgrzce 31 marca, 12:00
Beskid Andrychów 2-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 31 marca, 11:00 (150)
Clepardia Kraków 1-1 Pcimianka Pcim 31 marca, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Orzeł Ryczów 30 marca, 17:00
Dalin Myślenice 2-0 Unia Oświęcim 31 marca, 14:00
Górnik Wieliczka 3-0 Michałowianka Michałowice
(wo)
Hutnik Kraków 4-2 Jutrzenka Giebułtów 31 marca, 10:00
KS Olkusz 3-0 Iskra Klecza Dolna 31 marca, 12:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

KS Olkusz 3-1 Wiślanka Grabie 7 kwietnia, 17:00
Iskra Klecza Dolna 0-3 Hutnik Kraków 7 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 2-2 Górnik Wieliczka 7 kwietnia, 11:00
Michałowianka Michałowice 0-3 Dalin Myślenice
(wo)
Unia Oświęcim 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 kwietnia, 17:00
Orzeł Ryczów 1-2 Clepardia Kraków 7 kwietnia, 17:00
Pcimianka Pcim 1-1 Beskid Andrychów 8 kwietnia, 16:30
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-5 TS Węgrzce 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Unia Oświęcim 4-2 Clepardia Kraków 18 kwietnia, 17:30
Wiślanka Grabie 2-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 kwietnia, 16:00
TS Węgrzce 0-0 Pcimianka Pcim 14 kwietnia, 13:00
Beskid Andrychów 1-1 Orzeł Ryczów 14 kwietnia, 17:00 (200)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 Michałowianka Michałowice
(wo)
Dalin Myślenice 0-0 Jutrzenka Giebułtów 14 kwietnia, 16:30
Górnik Wieliczka 2-0 Iskra Klecza Dolna 14 kwietnia, 11:00
Hutnik Kraków 3-1 KS Olkusz 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Hutnik Kraków 4-0 Wiślanka Grabie 22 kwietnia, 16:00
KS Olkusz 0-1 Górnik Wieliczka 21 kwietnia, 17:00
Iskra Klecza Dolna 0-4 Dalin Myślenice 21 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 2-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 21 kwietnia, 11:00
Michałowianka Michałowice 0-3 Clepardia Kraków
(wo)
Unia Oświęcim 1-0 Beskid Andrychów 21 kwietnia, 17:00
Orzeł Ryczów 0-0 TS Węgrzce 21 kwietnia, 17:00
Pcimianka Pcim 10-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 22 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Pcimianka Pcim 1-0 Wiślanka Grabie 29 kwietnia, 16:30
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-5 Orzeł Ryczów 28 kwietnia, 17:00
TS Węgrzce 0-1 Unia Oświęcim 28 kwietnia, 11:00
Beskid Andrychów 3-0 Michałowianka Michałowice
(wo)
Clepardia Kraków 1-0 Jutrzenka Giebułtów 28 kwietnia, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-2 Iskra Klecza Dolna 28 kwietnia, 17:00
Dalin Myślenice 0-0 KS Olkusz 28 kwietnia, 16:30
Górnik Wieliczka 1-3 Hutnik Kraków 16 maja, 17:30

Kolejka 23 - 1 maja

Pcimianka Pcim 1-2 Orzeł Ryczów 3 maja, 17:00
Górnik Wieliczka 4-0 Wiślanka Grabie 1 maja, 17:00
Hutnik Kraków 3-1 Dalin Myślenice 2 maja, 18:00
KS Olkusz 1-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 maja, 17:00
Iskra Klecza Dolna 1-1 Clepardia Kraków 1 maja, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 2-1 Beskid Andrychów 1 maja, 11:00
Michałowianka Michałowice 0-3 TS Węgrzce
(wo)
Unia Oświęcim 5-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 1 maja, 17:30

Kolejka 24 - 5-6 maja

Iskra Klecza Dolna 1-3 Beskid Andrychów 5 maja, 17:00
Wiślanka Grabie 2-3 Orzeł Ryczów 6 maja, 16:00
Pcimianka Pcim 1-1 Unia Oświęcim 6 maja, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-0 Michałowianka Michałowice
(wo)
TS Węgrzce 1-4 Jutrzenka Giebułtów 5 maja, 13:00
Clepardia Kraków 1-1 KS Olkusz 5 maja, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-3 Hutnik Kraków 5 maja, 11:00
Dalin Myślenice 2-1 Górnik Wieliczka 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Dalin Myślenice 3-3 Wiślanka Grabie 13 maja, 17:00
Górnik Wieliczka 3-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 12 maja, 17:00
Hutnik Kraków 5-0 Clepardia Kraków 24 marca, 15:30
KS Olkusz 2-2 Beskid Andrychów 12 maja, 17:00
Iskra Klecza Dolna 0-1 TS Węgrzce 12 maja, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 12-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 12 maja, 11:00
Michałowianka Michałowice 0-3 Pcimianka Pcim
(wo)
Unia Oświęcim 0-0 Orzeł Ryczów 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (12 maja, 18:00) odwołany

Kolejka 26 - 19-20 maja

Wiślanka Grabie 1-1 Unia Oświęcim 19 maja, 17:00
Orzeł Ryczów 3-0 Michałowianka Michałowice
(wo)
Pcimianka Pcim 2-1 Jutrzenka Giebułtów 20 maja, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-4 Iskra Klecza Dolna 19 maja, 18:00
TS Węgrzce 2-0 KS Olkusz 19 maja, 11:00
Beskid Andrychów 0-3 Hutnik Kraków 19 maja, 17:00
Clepardia Kraków 3-0 Górnik Wieliczka 19 maja, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Dalin Myślenice 20 maja, 12:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Wiślanka Grabie 26 maja, 17:00
Dalin Myślenice 1-1 Clepardia Kraków 26 maja, 17:00
Górnik Wieliczka 1-2 Beskid Andrychów 27 maja, 11:00
Hutnik Kraków 4-0 TS Węgrzce 27 maja, 17:00
KS Olkusz 1-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 26 maja, 17:30
Iskra Klecza Dolna 1-4 Pcimianka Pcim 26 maja, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Orzeł Ryczów 26 maja, 11:00
Michałowianka Michałowice 0-3 Unia Oświęcim
(wo)

Kolejka 28 - 31 maja

Wiślanka Grabie 3-0 Michałowianka Michałowice
(wo)
Unia Oświęcim 1-1 Jutrzenka Giebułtów 31 maja, 11:30
Orzeł Ryczów 1-2 Iskra Klecza Dolna 31 maja, 17:00
Pcimianka Pcim 0-0 KS Olkusz 31 maja, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-13 Hutnik Kraków 31 maja, 18:00
TS Węgrzce 4-2 Górnik Wieliczka 31 maja, 13:00
Beskid Andrychów 2-3 Dalin Myślenice 31 maja, 17:00
Clepardia Kraków 1-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 31 maja, 11:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Sosnowianka Stanisław Dolny 1-5 Górnik Wieliczka 2 czerwca, 11:00
Clepardia Kraków 0-0 Wiślanka Grabie 2 czerwca, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-2 Beskid Andrychów 2 czerwca, 17:30
Dalin Myślenice 6-1 TS Węgrzce 2 czerwca, 17:00
Hutnik Kraków 3-1 Pcimianka Pcim 3 czerwca, 17:00
KS Olkusz 1-1 Orzeł Ryczów 2 czerwca, 18:00
Iskra Klecza Dolna 0-2 Unia Oświęcim 2 czerwca, 16:00
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Michałowianka Michałowice
(wo)

Kolejka 30 - 9 czerwca

Wiślanka Grabie 5-1 Jutrzenka Giebułtów 9 czerwca, 17:00
Michałowianka Michałowice 0-3 Iskra Klecza Dolna
(wo)
Unia Oświęcim 2-0 KS Olkusz 9 czerwca, 17:00
Orzeł Ryczów 2-1 Hutnik Kraków 9 czerwca, 17:00
Pcimianka Pcim 3-1 Górnik Wieliczka 9 czerwca, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-14 Dalin Myślenice 9 czerwca, 17:00
TS Węgrzce 2-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 9 czerwca, 17:00
Beskid Andrychów 3-2 Clepardia Kraków 9 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (IV)

III liga 2017/2018 (IV)

IV liga 2017/2018 (lubelska)
IV liga 2017/2018 (małopolska (wschód))
IV liga 2017/2018 (podkarpacka)
IV liga 2017/2018 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2017/2018 (Kraków I)
Liga okręgowa 2017/2018 (Kraków II)
Liga okręgowa 2017/2018 (Kraków III)
Liga okręgowa 2017/2018 (Wadowice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas