[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 26 57 17 6 3 55-21 9 2 2 27-11 8 4 1 28-10
2.  Gościbia Sułkowice 26 44 13 5 8 40-40 7 3 3 20-15 6 2 5 20-25
3.  LKS Mogilany 26 43 12 7 7 61-35 7 3 3 37-14 5 4 4 24-21
4.  Orzeł Myślenice 26 41 11 8 7 41-24 6 5 2 20-7 5 3 5 21-17
5.  Targowianka Targowisko 26 39 11 6 9 48-33 6 3 4 24-16 5 3 5 24-17
6.  Gdovia Gdów 26 36 9 9 8 42-36 6 4 3 22-19 3 5 5 20-17
7.  Tempo Rzeszotary 26 35 9 8 9 57-47 6 4 3 39-22 3 4 6 18-25 2 4 1 1 0 8-4
8.  Pasternik Ochojno 26 35 9 8 9 42-54 4 6 3 26-30 5 2 6 16-24 2 1 0 1 1 4-8
9.  Raba Dobczyce 26 34 9 7 10 53-62 6 2 5 31-32 3 5 5 22-30
10.  Czarni Staniątki 26 33 9 6 11 36-33 5 3 5 17-14 4 3 6 19-19
11.  Karpaty Siepraw 26 29 8 5 13 32-53 5 3 5 14-21 3 2 8 18-32
12.  Radziszowianka Radziszów 26 27 6 9 11 31-49 5 3 5 19-22 1 6 6 12-27
13.  Zielonka Wrząsowice 26 23 6 5 15 38-66 5 3 5 20-23 1 2 10 18-43 2 3 1 0 1 4-3
14.  Wolni Kłaj 26 23 6 5 15 33-56 5 3 5 23-24 1 2 10 10-32 2 3 1 0 1 3-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie    2-3 4-1 3-0* 3-1 1-0 3-0 0-1 2-2 1-0 1-1 3-1 3-1 1-0 
 2 Gościbia Sułkowice1-1     4-1 0-3 2-1 2-1 2-0 3-0 1-1 0-2 0-2 2-2 2-1 1-0 
 3 LKS Mogilany1-1 9-1     4-1 0-2 0-0 1-1 3-0 5-0 3-0 2-3 0-1 4-1 5-3 
 4 Orzeł Myślenice2-1 0-0 1-2     1-1 3-0* 4-0 1-2 0-0 1-1 2-0 0-0 3-0 2-0 
 5 Targowianka Targowisko0-0 1-3 0-1 0-1     1-1 0-4 1-1 3-1 1-0 3-1 6-1 5-2 3-0 
 6 Gdovia Gdów0-5 3-1 0-1 0-4 1-1     2-0 0-0 2-1 3-2 3-3 3-0 1-1 4-0 
 7 Tempo Rzeszotary1-2 1-3 2-2 3-0 0-4 3-3     5-1 4-4 2-1 7-0 1-1 5-1 5-0 
 8 Pasternik Ochojno2-2 0-0 0-5 1-1 2-1 2-1 3-3     2-2 1-1 3-6 3-1 5-3 2-4 
 9 Raba Dobczyce1-2 2-1 5-4 0-6 3-5 1-4 4-1 0-4     4-0 4-1 0-0 2-2 5-2 
 10 Czarni Staniątki1-2 1-0 1-4 0-0 0-3 0-0 1-3 0-1 4-1     2-0 3-0 4-0 0-0 
 11 Karpaty Siepraw0-3 2-0 0-0 3-2 1-3 0-4 2-1 3-1 0-2 0-0     2-2 0-3 1-0 
 12 Radziszowianka Radziszów0-4 0-1 1-1 0-2 2-1 1-0 1-1 2-1 2-3 1-5 2-1     6-1 1-1 
 13 Zielonka Wrząsowice0-3* 2-4 2-1 0-0 1-1 1-4 1-1 4-1 2-3 1-3 1-0 3-2     2-0 
 14 Wolni Kłaj1-2 2-3 1-1 3-1 1-0 2-2 1-3 2-3 3-2 1-4 2-0 1-1 3-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Wolni Kłaj 2-2 Gdovia Gdów 20 sierpnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-3 Gościbia Sułkowice 19 sierpnia, 17:00
Tempo Rzeszotary 7-0 Karpaty Siepraw 19 sierpnia, 17:00
Targowianka Targowisko 0-1 LKS Mogilany 20 sierpnia, 17:30
Radziszowianka Radziszów 0-2 Orzeł Myślenice 19 sierpnia, 17:00
Raba Dobczyce 0-4 Pasternik Ochojno 19 sierpnia, 15:00
Czarni Staniątki 4-0 Zielonka Wrząsowice 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Czarni Staniątki 0-1 Pasternik Ochojno 27 sierpnia, 17:00
LKS Mogilany 0-1 Radziszowianka Radziszów 27 sierpnia, 17:00
Karpaty Siepraw 1-3 Targowianka Targowisko 26 sierpnia, 17:00
Gościbia Sułkowice 2-0 Tempo Rzeszotary 26 sierpnia, 11:00
Gdovia Gdów 0-5 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 26 sierpnia, 17:00
Zielonka Wrząsowice 2-0 Wolni Kłaj 26 sierpnia, 17:00
Raba Dobczyce 0-6 Orzeł Myślenice 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Wolni Kłaj 1-4 Czarni Staniątki 3 września, 16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 Zielonka Wrząsowice 3 września, 17:00
Tempo Rzeszotary 3-3 Gdovia Gdów 2 września, 17:00
Targowianka Targowisko 1-3 Gościbia Sułkowice 2 września, 17:00
Radziszowianka Radziszów 2-1 Karpaty Siepraw 2 września, 17:00
Raba Dobczyce 5-4 LKS Mogilany 2 września, 17:00
Pasternik Ochojno 1-1 Orzeł Myślenice 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Czarni Staniątki 0-0 Orzeł Myślenice 10 września, 16:30
LKS Mogilany 3-0 Pasternik Ochojno 10 września, 16:30
Karpaty Siepraw 0-2 Raba Dobczyce 9 września, 16:30
Gościbia Sułkowice 2-2 Radziszowianka Radziszów 9 września, 11:00
Gdovia Gdów 1-1 Targowianka Targowisko 9 września, 17:00
Zielonka Wrząsowice 1-1 Tempo Rzeszotary 10 września, 16:30
Wolni Kłaj 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 13 września, 17:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-0 Czarni Staniątki 16 września, 16:30
Tempo Rzeszotary 5-0 Wolni Kłaj 16 września, 16:00
Targowianka Targowisko 5-2 Zielonka Wrząsowice 17 września, 16:00
Radziszowianka Radziszów 1-0 Gdovia Gdów 17 września, 16:00
Raba Dobczyce 2-1 Gościbia Sułkowice 16 września, 11:00
Pasternik Ochojno 3-6 Karpaty Siepraw 17 września, 16:00
Orzeł Myślenice 1-2 LKS Mogilany 16 września, 16:30

Kolejka 6 - 23-24 września

Czarni Staniątki 1-4 LKS Mogilany 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Siepraw 3-2 Orzeł Myślenice 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gościbia Sułkowice 3-0 Pasternik Ochojno 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gdovia Gdów 2-1 Raba Dobczyce 4 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (17 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zielonka Wrząsowice 3-2 Radziszowianka Radziszów 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wolni Kłaj 1-0 Targowianka Targowisko 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-0 Tempo Rzeszotary 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Tempo Rzeszotary 2-1 Czarni Staniątki 30 września, 16:00
Targowianka Targowisko 0-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 października, 16:00
Radziszowianka Radziszów 1-1 Wolni Kłaj 30 września, 16:00
Raba Dobczyce 2-2 Zielonka Wrząsowice 30 września, 16:00
Pasternik Ochojno 2-1 Gdovia Gdów 1 października, 16:00
Orzeł Myślenice 0-0 Gościbia Sułkowice 30 września, 13:00
LKS Mogilany 2-3 Karpaty Siepraw 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Czarni Staniątki 2-0 Karpaty Siepraw 7 października, 15:00
Gościbia Sułkowice 4-1 LKS Mogilany 7 października, 15:00
Gdovia Gdów 0-4 Orzeł Myślenice 7 października, 16:00
Zielonka Wrząsowice 4-1 Pasternik Ochojno 8 października, 15:30
Wolni Kłaj 3-2 Raba Dobczyce 8 października, 15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 Radziszowianka Radziszów 8 października, 15:00
Tempo Rzeszotary 0-4 Targowianka Targowisko 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Targowianka Targowisko 1-0 Czarni Staniątki 14 października, 15:30
Radziszowianka Radziszów 1-1 Tempo Rzeszotary 14 października, 11:00
Raba Dobczyce 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 14 października, 15:30
Pasternik Ochojno 2-4 Wolni Kłaj 15 października, 15:00
Orzeł Myślenice 3-0 Zielonka Wrząsowice 14 października, 15:30
LKS Mogilany 0-0 Gdovia Gdów 15 października, 15:30
Karpaty Siepraw 2-0 Gościbia Sułkowice 14 października, 15:30

Kolejka 10 - 21-22 października

Czarni Staniątki 1-0 Gościbia Sułkowice 21 października, 15:00
Gdovia Gdów 3-3 Karpaty Siepraw 21 października, 15:00
Zielonka Wrząsowice 2-1 LKS Mogilany 22 października, 15:00
Wolni Kłaj 3-1 Orzeł Myślenice 22 października, 15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-1 Pasternik Ochojno 22 października, 15:00
Tempo Rzeszotary 4-4 Raba Dobczyce 21 października, 15:00
Targowianka Targowisko 6-1 Radziszowianka Radziszów 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Radziszowianka Radziszów 1-5 Czarni Staniątki 28 października, 15:00
Raba Dobczyce 3-5 Targowianka Targowisko 28 października, 15:00
Pasternik Ochojno 3-3 Tempo Rzeszotary 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Myślenice 2-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 28 października, 15:00
LKS Mogilany 5-3 Wolni Kłaj 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (26 listopada, 13:00) odwołany / w trzecim terminie (31 marca, 13:00) odwołany / w czwartym terminie (18 marca, 12:30) w Wieliczce odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Siepraw 0-3 Zielonka Wrząsowice 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gościbia Sułkowice 2-1 Gdovia Gdów 28 października, 11:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Czarni Staniątki 0-0 Gdovia Gdów 4 listopada, 14:00
Zielonka Wrząsowice 2-4 Gościbia Sułkowice 4 listopada, 14:00
Wolni Kłaj 2-0 Karpaty Siepraw 5 listopada, 14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4-1 LKS Mogilany 5 listopada, 14:00
Tempo Rzeszotary 3-0 Orzeł Myślenice 4 listopada, 14:00
Targowianka Targowisko 1-1 Pasternik Ochojno 5 listopada, 14:00
Radziszowianka Radziszów 2-3 Raba Dobczyce 4 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Raba Dobczyce 4-0 Czarni Staniątki 11 listopada, 13:30
Pasternik Ochojno 3-1 Radziszowianka Radziszów 11 listopada, 13:30
Orzeł Myślenice 1-1 Targowianka Targowisko 11 listopada, 13:30
LKS Mogilany 1-1 Tempo Rzeszotary 12 listopada, 13:30
Karpaty Siepraw 0-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 11 listopada, 13:30
Gościbia Sułkowice 1-0 Wolni Kłaj 11 listopada, 13:30
Gdovia Gdów 1-1 Zielonka Wrząsowice 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Zielonka Wrząsowice 1-3 Czarni Staniątki 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gdovia Gdów 4-0 Wolni Kłaj 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gościbia Sułkowice 1-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Siepraw 2-1 Tempo Rzeszotary 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Mogilany 0-2 Targowianka Targowisko 25 marca, 12:30
w Wieliczce; na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej
Orzeł Myślenice 0-0 Radziszowianka Radziszów 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pasternik Ochojno 2-2 Raba Dobczyce 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 31 marca

Orzeł Myślenice 0-0 Raba Dobczyce 31 marca, 11:00
Pasternik Ochojno 1-1 Czarni Staniątki 31 marca, 15:00
Radziszowianka Radziszów 1-1 LKS Mogilany 31 marca, 14:00
Targowianka Targowisko 3-1 Karpaty Siepraw 31 marca, 16:00
Tempo Rzeszotary 1-3 Gościbia Sułkowice 31 marca, 13:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-0 Gdovia Gdów 31 marca, 13:00
Wolni Kłaj 3-2 Zielonka Wrząsowice 31 marca, 14:30

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Czarni Staniątki 0-0 Wolni Kłaj 7 kwietnia, 16:00
Zielonka Wrząsowice 0-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 8 kwietnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Gdovia Gdów 2-0 Tempo Rzeszotary 7 kwietnia, 17:00
Gościbia Sułkowice 2-1 Targowianka Targowisko 7 kwietnia, 17:00
Karpaty Siepraw 2-2 Radziszowianka Radziszów 7 kwietnia, 17:00
LKS Mogilany 5-0 Raba Dobczyce 8 kwietnia, 17:00
w Wieliczce; na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej / jednocześnie mecz IV rundy PP Myślenice
Orzeł Myślenice 1-2 Pasternik Ochojno 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Orzeł Myślenice 1-1 Czarni Staniątki 14 kwietnia, 17:00
Pasternik Ochojno 0-5 LKS Mogilany 15 kwietnia, 15:00
Raba Dobczyce 4-1 Karpaty Siepraw 14 kwietnia, 16:00
Radziszowianka Radziszów 0-1 Gościbia Sułkowice 14 kwietnia, 16:00
Targowianka Targowisko 1-1 Gdovia Gdów 15 kwietnia, 17:00
Tempo Rzeszotary 5-1 Zielonka Wrząsowice 14 kwietnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-0 Wolni Kłaj 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Czarni Staniątki 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 21 kwietnia, 17:00
Wolni Kłaj 1-3 Tempo Rzeszotary 22 kwietnia, 17:00
Zielonka Wrząsowice 1-1 Targowianka Targowisko 21 kwietnia, 17:30
Gdovia Gdów 3-0 Radziszowianka Radziszów 21 kwietnia, 17:00
Gościbia Sułkowice 1-1 Raba Dobczyce 21 kwietnia, 17:00
Karpaty Siepraw 3-1 Pasternik Ochojno 22 kwietnia, 17:00
LKS Mogilany 4-1 Orzeł Myślenice 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

LKS Mogilany 3-0 Czarni Staniątki 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Myślenice 2-0 Karpaty Siepraw 28 kwietnia, 14:00
Pasternik Ochojno 0-0 Gościbia Sułkowice 28 kwietnia, 18:00
Raba Dobczyce 1-4 Gdovia Gdów 28 kwietnia, 17:00
Radziszowianka Radziszów 6-1 Zielonka Wrząsowice 28 kwietnia, 16:00
Targowianka Targowisko 3-0 Wolni Kłaj 28 kwietnia, 11:00
Tempo Rzeszotary 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Czarni Staniątki 1-3 Tempo Rzeszotary 5 maja, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 Targowianka Targowisko 6 maja, 17:00
Wolni Kłaj 1-1 Radziszowianka Radziszów 6 maja, 17:00
Zielonka Wrząsowice 2-3 Raba Dobczyce 5 maja, 17:30
Gdovia Gdów 0-0 Pasternik Ochojno 5 maja, 17:00
Gościbia Sułkowice 0-3 Orzeł Myślenice 5 maja, 13:00
Karpaty Siepraw 0-0 LKS Mogilany 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Karpaty Siepraw 0-0 Czarni Staniątki 12 maja, 17:00
LKS Mogilany 9-1 Gościbia Sułkowice 13 maja, 17:00
Orzeł Myślenice 3-0 Gdovia Gdów 12 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-1
Pasternik Ochojno 5-3 Zielonka Wrząsowice 12 maja, 17:00
Raba Dobczyce 5-2 Wolni Kłaj 12 maja, 17:00
Radziszowianka Radziszów 0-4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 12 maja, 18:00
Targowianka Targowisko 0-4 Tempo Rzeszotary 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Czarni Staniątki 0-3 Targowianka Targowisko 19 maja, 17:00
Tempo Rzeszotary 1-1 Radziszowianka Radziszów 19 maja, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-2 Raba Dobczyce 19 maja, 17:00
Wolni Kłaj 2-3 Pasternik Ochojno 20 maja, 17:00
Zielonka Wrząsowice 0-0 Orzeł Myślenice 19 maja, 17:30
Gdovia Gdów 0-1 LKS Mogilany 19 maja, 17:00
Gościbia Sułkowice 0-2 Karpaty Siepraw 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Gościbia Sułkowice 0-2 Czarni Staniątki 26 maja, 17:00
Karpaty Siepraw 0-4 Gdovia Gdów 26 maja, 17:00
LKS Mogilany 4-1 Zielonka Wrząsowice 26 maja, 17:30
Orzeł Myślenice 2-0 Wolni Kłaj 26 maja, 17:00
Pasternik Ochojno 2-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 26 maja, 17:00
Raba Dobczyce 4-1 Tempo Rzeszotary 26 maja, 17:00
Radziszowianka Radziszów 2-1 Targowianka Targowisko 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Czarni Staniątki 3-0 Radziszowianka Radziszów 2 czerwca, 18:00
Targowianka Targowisko 3-1 Raba Dobczyce 3 czerwca, 18:00
Tempo Rzeszotary 5-1 Pasternik Ochojno 2 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-0 Orzeł Myślenice 3 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Wolni Kłaj 1-1 LKS Mogilany 3 czerwca, 17:00
Zielonka Wrząsowice 1-0 Karpaty Siepraw 3 czerwca, 17:00
Gdovia Gdów 3-1 Gościbia Sułkowice 2 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Gdovia Gdów 3-2 Czarni Staniątki 9 czerwca, 18:00
Gościbia Sułkowice 2-1 Zielonka Wrząsowice 9 czerwca, 17:00
Karpaty Siepraw 1-0 Wolni Kłaj 9 czerwca, 17:00
LKS Mogilany 1-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 10 czerwca, 17:30
Orzeł Myślenice 4-0 Tempo Rzeszotary 9 czerwca, 17:00
Pasternik Ochojno 2-1 Targowianka Targowisko 10 czerwca, 17:00
Raba Dobczyce 0-0 Radziszowianka Radziszów 9 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 16 czerwca

Czarni Staniątki 4-1 Raba Dobczyce 16 czerwca, 17:00
Radziszowianka Radziszów 2-1 Pasternik Ochojno 16 czerwca, 17:00
Targowianka Targowisko 0-1 Orzeł Myślenice 16 czerwca, 17:00
Tempo Rzeszotary 2-2 LKS Mogilany 16 czerwca, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Karpaty Siepraw 16 czerwca, 17:00
Wolni Kłaj 2-3 Gościbia Sułkowice 16 czerwca, 17:00
Zielonka Wrząsowice 1-4 Gdovia Gdów 16 czerwca, 17:00

IV liga 2017/2018 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2017/2018 (Kraków I)
Liga okręgowa 2017/2018 (Kraków II)
Liga okręgowa 2017/2018 (Wadowice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas