[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Słomniczanka Słomniki 26 59 19 2 5 61-27 12 0 1 35-9 7 2 4 26-18
2.  Orzeł Iwanowice 26 54 17 3 6 43-21 8 3 2 18-6 9 0 4 25-15
3.  Proszowianka Proszowice 26 47 14 5 7 54-33 8 2 3 29-15 6 3 4 25-18
4.  Przemsza Klucze 26 46 13 7 6 37-29 8 2 3 22-13 5 5 3 15-16
5.  Grębałowianka Kraków 26 45 13 6 7 39-27 5 5 3 18-13 8 1 4 21-14
6.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 35 11 2 13 55-54 5 2 6 29-22 6 0 7 26-32
7.  Spójnia Osiek-Zimnodół 26 34 10 4 12 40-48 5 2 6 23-30 5 2 6 17-18 2 6 2 0 0 3-1
8.  Zieleńczanka Zielonki 26 34 10 4 12 45-41 6 2 5 24-20 4 2 7 21-21 2 0 0 0 2 1-3
9.  Przebój Wolbrom 26 33 11 0 15 50-52 6 0 7 26-22 5 0 8 24-30
10.  Prądniczanka Kraków 26 32 10 2 14 47-45 6 1 6 27-23 4 1 8 20-22 2 6 2 0 0 6-2
11.  Bibiczanka Bibice 26 32 9 5 12 39-41 5 1 7 16-22 4 4 5 23-19 2 0 0 0 2 2-6
12.  Piliczanka Pilica 26 31 9 4 13 29-40 6 2 5 17-19 3 2 8 12-21
13.  Bolesław Bukowno 26 28 8 4 14 30-48 4 3 6 13-21 4 1 8 17-27
14.  Strażak Przybysławice 26 10 2 4 20 20-83 1 1 11 12-45 1 3 9 8-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Słomniczanka Słomniki    2-1 3-0 0-1 5-1 1-0 3-2 2-1 3-0 4-1 2-1 1-0 4-0 5-1 
 2 Orzeł Iwanowice3-0     1-0 0-0 1-2 3-0 1-0 1-0 3-0 0-0 1-1 1-0 1-3 2-0 
 3 Proszowianka Proszowice3-0 3-2     4-0 1-0 2-4 1-3 2-2 0-2 2-1 1-1 3-0 2-0 5-0 
 4 Przemsza Klucze3-0 0-2 1-0     2-1 2-3 0-2 1-0 2-1 3-1 4-1 1-1 2-0 1-1 
 5 Grębałowianka Kraków2-1 0-1 2-2 1-2     1-0 0-0 1-1 4-2 0-2 0-0 2-1 4-0 1-1 
 6 Sokół Kocmyrzów Baranówka2-2 0-2 0-3 2-0 0-3     1-3 4-1 1-3 1-0 2-2 1-2 4-1 11-0 
 7 Spójnia Osiek-Zimnodół2-4 1-4 2-2 1-2 0-2 0-3     2-1 5-4 2-1 2-1 4-1 2-2 0-3 
 8 Zieleńczanka Zielonki0-5 2-1 0-2 2-2 1-2 6-0 0-1     3-0 3-2 2-3 3-1 1-0 1-1 
 9 Przebój Wolbrom0-3 1-2 2-3 3-1 1-2 1-2 3-0 4-1     2-3 2-1 3-1 1-2 3-1 
 10 Prądniczanka Kraków0-1 0-1 3-1 2-2 0-1 6-4 4-2 1-3 3-5     2-1 0-1 2-1 4-0 
 11 Bibiczanka Bibice1-3 0-1 1-4 0-1 0-0 0-2 2-1 1-4 3-1 1-4     1-0 3-1 3-0 
 12 Piliczanka Pilica1-2 3-0* 2-2 1-1 1-0 0-6 3-1 1-3 2-0 2-0 0-2     0-2 1-0 
 13 Bolesław Bukowno1-1 2-4 0-2 0-3 0-2 5-1 0-0 1-0 0-3* 2-1 0-3* 1-1     1-0 
 14 Strażak Przybysławice0-4 1-4 1-4 0-0 2-5 5-1 0-2 0-4 1-3 0-4 1-6 0-3 1-5     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zieleńczanka Zielonki 2-3 Bibiczanka Bibice 15 sierpnia, 17:30
Przebój Wolbrom 1-2 Bolesław Bukowno 15 sierpnia, 17:00
Strażak Przybysławice 2-5 Grębałowianka Kraków 15 sierpnia, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-2 Proszowianka Proszowice 15 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-2 Orzeł Iwanowice 15 sierpnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 1-0 Piliczanka Pilica 15 sierpnia, 17:00
Przemsza Klucze 3-1 Prądniczanka Kraków 13 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Bibiczanka Bibice 1-4 Prądniczanka Kraków 20 sierpnia, 17:00
Piliczanka Pilica 1-1 Przemsza Klucze 20 sierpnia, 12:00
Orzeł Iwanowice 3-0 Słomniczanka Słomniki 20 sierpnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 2-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 20 sierpnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 19 sierpnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 3-0 Przebój Wolbrom 19 sierpnia, 17:00
Strażak Przybysławice 1-5 Bolesław Bukowno 19 sierpnia, 14:30

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Przebój Wolbrom 2-1 Bibiczanka Bibice 26 sierpnia, 17:00
Strażak Przybysławice 0-4 Zieleńczanka Zielonki 26 sierpnia, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-2 Bolesław Bukowno 26 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-3 Grębałowianka Kraków 26 sierpnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 3-0 Proszowianka Proszowice 26 sierpnia, 11:00
Przemsza Klucze 0-2 Orzeł Iwanowice 26 sierpnia, 17:00
Piliczanka Pilica 2-0 Prądniczanka Kraków 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Bibiczanka Bibice 1-0 Piliczanka Pilica 3 września, 17:00
Orzeł Iwanowice 0-0 Prądniczanka Kraków 3 września, 17:00
Proszowianka Proszowice 4-0 Przemsza Klucze 3 września, 17:00
Grębałowianka Kraków 2-1 Słomniczanka Słomniki 2 września, 16:30
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2 września, 17:00
Przebój Wolbrom 3-1 Strażak Przybysławice 2 września, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Bolesław Bukowno 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Strażak Przybysławice 1-6 Bibiczanka Bibice 9 września, 16:30
Spójnia Osiek-Zimnodół 5-4 Przebój Wolbrom 9 września, 10:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Zieleńczanka Zielonki 9 września, 11:00
Słomniczanka Słomniki 4-0 Bolesław Bukowno 9 września, 16:30
Przemsza Klucze 2-1 Grębałowianka Kraków 9 września, 16:30
Piliczanka Pilica 3-0 Orzeł Iwanowice 10 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-1
Proszowianka Proszowice 2-1 Prądniczanka Kraków 9 września, 14:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Bibiczanka Bibice 0-1 Orzeł Iwanowice 17 września, 16:00
Proszowianka Proszowice 3-0 Piliczanka Pilica 16 września, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 0-5 Słomniczanka Słomniki 16 września, 16:00
Przebój Wolbrom 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 16 września, 16:00
Strażak Przybysławice 0-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 16 września, 16:00
Prądniczanka Kraków 0-1 Grębałowianka Kraków 16 września, 16:00
Przemsza Klucze 2-0 Bolesław Bukowno 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Bibiczanka Bibice 23 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 11-0 Strażak Przybysławice 23 września, 16:00
Słomniczanka Słomniki 3-0 Przebój Wolbrom 18 października, 15:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przemsza Klucze 1-0 Zieleńczanka Zielonki 23 września, 16:00
Piliczanka Pilica 1-0 Grębałowianka Kraków 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Iwanowice 1-0 Proszowianka Proszowice 24 września, 16:00
Bolesław Bukowno 2-1 Prądniczanka Kraków 24 września, 11:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Bibiczanka Bibice 1-4 Proszowianka Proszowice 1 października, 15:00
Grębałowianka Kraków 0-1 Orzeł Iwanowice 30 września, 11:00
Bolesław Bukowno 1-1 Piliczanka Pilica 30 września, 15:30
Zieleńczanka Zielonki 3-2 Prądniczanka Kraków 30 września, 15:30
Przebój Wolbrom 3-1 Przemsza Klucze 30 września, 15:30
Strażak Przybysławice 0-4 Słomniczanka Słomniki 30 września, 15:30
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 września, 15:30

Kolejka 9 - 7-8 października

Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-2 Bibiczanka Bibice 7 października, 15:00
Słomniczanka Słomniki 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 7 października, 15:30
Przemsza Klucze 1-1 Strażak Przybysławice 7 października, 15:30
Prądniczanka Kraków 3-5 Przebój Wolbrom 7 października, 12:00
Piliczanka Pilica 1-3 Zieleńczanka Zielonki 7 października, 15:00
Orzeł Iwanowice 1-3 Bolesław Bukowno 8 października, 15:00
Proszowianka Proszowice 1-0 Grębałowianka Kraków 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Bibiczanka Bibice 0-0 Grębałowianka Kraków 15 października, 15:00
Bolesław Bukowno 0-2 Proszowianka Proszowice 14 października, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Orzeł Iwanowice 14 października, 15:00
Przebój Wolbrom 3-1 Piliczanka Pilica 14 października, 15:00
Strażak Przybysławice 0-4 Prądniczanka Kraków 14 października, 15:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 Przemsza Klucze 14 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-2 Słomniczanka Słomniki 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Słomniczanka Słomniki 2-1 Bibiczanka Bibice 21 października, 15:00
Przemsza Klucze 2-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 21 października, 15:00
Prądniczanka Kraków 4-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 21 października, 11:00
Piliczanka Pilica 1-0 Strażak Przybysławice 21 października, 14:00
Orzeł Iwanowice 3-0 Przebój Wolbrom 22 października, 15:00
Proszowianka Proszowice 2-2 Zieleńczanka Zielonki 22 października, 15:00
Grębałowianka Kraków 4-0 Bolesław Bukowno 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Bibiczanka Bibice 3-1 Bolesław Bukowno 11 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieleńczanka Zielonki 1-2 Grębałowianka Kraków 28 października, 15:00
Przebój Wolbrom 2-3 Proszowianka Proszowice 28 października, 15:00
Strażak Przybysławice 1-4 Orzeł Iwanowice 28 października, 15:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Piliczanka Pilica 28 października, 15:00
Słomniczanka Słomniki 0-1 Przemsza Klucze 28 października, 12:00
Prądniczanka Kraków 6-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 28 października, 15:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Przemsza Klucze 4-1 Bibiczanka Bibice 4 listopada, 11:00
Prądniczanka Kraków 0-1 Słomniczanka Słomniki 4 listopada, 15:00
Piliczanka Pilica 0-6 Sokół Kocmyrzów Baranówka 5 listopada, 11:00
Orzeł Iwanowice 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 5 listopada, 11:00
Proszowianka Proszowice 5-0 Strażak Przybysławice 5 listopada, 13:30
Grębałowianka Kraków 4-2 Przebój Wolbrom 4 listopada, 13:00
Bolesław Bukowno 1-0 Zieleńczanka Zielonki 4 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 24-25 marca

Bibiczanka Bibice 1-4 Zieleńczanka Zielonki 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bolesław Bukowno 0-3 Przebój Wolbrom 24 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Grębałowianka Kraków 1-1 Strażak Przybysławice 25 marca, 15:00
na boisku Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Proszowianka Proszowice 1-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Iwanowice 3-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 25 marca, 16:30
Piliczanka Pilica 1-2 Słomniczanka Słomniki 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Prądniczanka Kraków 2-2 Przemsza Klucze 24 marca, 12:00

Kolejka 15 - 31 marca

Bolesław Bukowno 1-0 Strażak Przybysławice 31 marca, 16:00
Prądniczanka Kraków 2-1 Bibiczanka Bibice 18 kwietnia, 17:00
Przemsza Klucze 1-1 Piliczanka Pilica 31 marca, 15:00
Słomniczanka Słomniki 2-1 Orzeł Iwanowice 31 marca, 13:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-3 Proszowianka Proszowice 31 marca, 11:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-2 Grębałowianka Kraków 31 marca, 15:00
Przebój Wolbrom 4-1 Zieleńczanka Zielonki 31 marca, 11:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Prądniczanka Kraków 0-1 Piliczanka Pilica 7 kwietnia, 11:00
Bibiczanka Bibice 3-1 Przebój Wolbrom 8 kwietnia, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Strażak Przybysławice 7 kwietnia, 11:00
Bolesław Bukowno 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 7 kwietnia, 16:30
Grębałowianka Kraków 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 kwietnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 3-0 Słomniczanka Słomniki 8 kwietnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 0-0 Przemsza Klucze 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Bolesław Bukowno 5-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 kwietnia, 16:30
Piliczanka Pilica 0-2 Bibiczanka Bibice 14 kwietnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 0-1 Orzeł Iwanowice 14 kwietnia, 13:00
Przemsza Klucze 1-0 Proszowianka Proszowice 14 kwietnia, 16:00
Słomniczanka Słomniki 5-1 Grębałowianka Kraków 15 kwietnia, 16:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Zieleńczanka Zielonki 14 kwietnia, 16:00
Strażak Przybysławice 1-3 Przebój Wolbrom 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Prądniczanka Kraków 3-1 Proszowianka Proszowice 21 kwietnia, 13:00
Bibiczanka Bibice 3-0 Strażak Przybysławice 22 kwietnia, 16:00
Przebój Wolbrom 3-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 21 kwietnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 6-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 21 kwietnia, 11:00
Bolesław Bukowno 1-1 Słomniczanka Słomniki 21 kwietnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 1-2 Przemsza Klucze 21 kwietnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 1-0 Piliczanka Pilica 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Grębałowianka Kraków 0-2 Prądniczanka Kraków 28 kwietnia, 11:00
Bolesław Bukowno 0-3 Przemsza Klucze 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 1-1 Bibiczanka Bibice 29 kwietnia, 14:00
Piliczanka Pilica 2-2 Proszowianka Proszowice 28 kwietnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 2-1 Zieleńczanka Zielonki 29 kwietnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Przebój Wolbrom 28 kwietnia, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-3 Strażak Przybysławice 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 1 maja

Prądniczanka Kraków 2-1 Bolesław Bukowno 1 maja, 11:00
Bibiczanka Bibice 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 3 maja, 17:00
Strażak Przybysławice 5-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 maja, 17:00
Przebój Wolbrom 0-3 Słomniczanka Słomniki 2 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 2-2 Przemsza Klucze 1 maja, 11:00
Grębałowianka Kraków 2-1 Piliczanka Pilica 1 maja, 12:00
Proszowianka Proszowice 3-2 Orzeł Iwanowice 3 maja, 17:30

Kolejka 21 - 5-6 maja

Proszowianka Proszowice 1-1 Bibiczanka Bibice 6 maja, 17:30
Orzeł Iwanowice 1-2 Grębałowianka Kraków 6 maja, 17:30
Piliczanka Pilica 0-2 Bolesław Bukowno 5 maja, 11:00
Prądniczanka Kraków 1-3 Zieleńczanka Zielonki 5 maja, 13:00
Przemsza Klucze 2-1 Przebój Wolbrom 5 maja, 17:00
Słomniczanka Słomniki 5-1 Strażak Przybysławice 6 maja, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 5 maja, 17:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Bibiczanka Bibice 0-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 13 maja, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-4 Słomniczanka Słomniki 12 maja, 17:00
Strażak Przybysławice 0-0 Przemsza Klucze 12 maja, 17:00
Przebój Wolbrom 2-3 Prądniczanka Kraków 12 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 3-1 Piliczanka Pilica 12 maja, 11:00
Bolesław Bukowno 2-4 Orzeł Iwanowice 12 maja, 17:30
Grębałowianka Kraków 2-2 Proszowianka Proszowice 12 maja, 17:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Grębałowianka Kraków 0-0 Bibiczanka Bibice 19 maja, 11:00
Proszowianka Proszowice 2-0 Bolesław Bukowno 20 maja, 18:00
Orzeł Iwanowice 1-0 Zieleńczanka Zielonki 20 maja, 17:30
Piliczanka Pilica 2-0 Przebój Wolbrom 19 maja, 17:00
Prądniczanka Kraków 4-0 Strażak Przybysławice 19 maja, 13:00
Przemsza Klucze 0-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 20 maja, 17:00
Słomniczanka Słomniki 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 19 maja, 17:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Bibiczanka Bibice 1-3 Słomniczanka Słomniki 27 maja, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Przemsza Klucze 26 maja, 11:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Prądniczanka Kraków 26 maja, 17:00
Strażak Przybysławice 0-3 Piliczanka Pilica 27 maja, 17:00
Przebój Wolbrom 1-2 Orzeł Iwanowice 26 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 0-2 Proszowianka Proszowice 26 maja, 11:00
Bolesław Bukowno 0-2 Grębałowianka Kraków 26 maja, 18:00

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-0 Prądniczanka Kraków 3 czerwca, 17:00
Bolesław Bukowno 0-3 Bibiczanka Bibice 2 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 2-2
Grębałowianka Kraków 1-1 Zieleńczanka Zielonki 2 czerwca, 18:00
Proszowianka Proszowice 0-2 Przebój Wolbrom 3 czerwca, 18:00
Orzeł Iwanowice 2-0 Strażak Przybysławice 3 czerwca, 18:00
Piliczanka Pilica 3-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 3 czerwca, 17:00
Przemsza Klucze 3-0 Słomniczanka Słomniki 2 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 10 czerwca

Bibiczanka Bibice 0-1 Przemsza Klucze 9 czerwca, 13:00
Słomniczanka Słomniki 4-1 Prądniczanka Kraków 10 czerwca, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Piliczanka Pilica 10 czerwca, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-4 Orzeł Iwanowice 10 czerwca, 17:00
Strażak Przybysławice 1-4 Proszowianka Proszowice 10 czerwca, 17:00
Przebój Wolbrom 1-2 Grębałowianka Kraków 10 czerwca, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 1-0 Bolesław Bukowno 9 czerwca, 17:00

IV liga 2017/2018 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2017/2018 (Kraków II)
Liga okręgowa 2017/2018 (Kraków III)
Liga okręgowa 2017/2018 (Wadowice)

Klasa A 2017/2018 (Kraków I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas