[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hutnik II Kraków 28 63 20 3 5 138-36 11 2 1 82-12 9 1 4 56-24
2.  LKS Niedźwiedź 28 55 17 4 7 66-33 11 1 2 31-9 6 3 5 35-24
3.  Partyzant Dojazdów 28 51 16 3 9 101-57 9 1 4 58-32 7 2 5 43-25
4.  Wierzbowianka Wierzbno 28 47 14 5 9 64-64 7 2 5 28-28 7 3 4 36-36 2 6 2 0 0 7-2
5.  Szreniawa Koszyce 28 47 15 2 11 54-44 7 1 6 22-22 8 1 5 32-22 2 0 0 0 2 2-7
6.  Galicja Raciborowice 28 43 13 4 11 50-51 7 3 4 28-21 6 1 7 22-30
7.  Orzeł Bębło 28 39 11 6 11 78-65 7 2 5 49-30 4 4 6 29-35
8.  Jastrzębiec Książ Wielki 28 38 11 5 12 68-68 6 3 5 37-26 5 2 7 31-42 2 6 2 0 0 5-1
9.  Ekler Baranówka 28 38 12 2 14 45-72 6 1 7 24-30 6 1 7 21-42 2 0 0 0 2 1-5
10.  Czarni 03 Grzegorzowice 28 37 11 4 13 60-70 6 3 5 39-31 5 1 8 21-39
11.  Strażak Goszcza 28 35 10 5 13 62-77 6 2 6 37-36 4 3 7 25-41
12.  Juvenia Prandocin 28 30 9 3 16 40-72 7 2 5 24-22 2 1 11 16-50
13.  LKS Skała 2004 28 27 8 3 17 44-76 5 3 6 32-33 3 0 11 12-43
14.  Maszycanka Maszyce 28 26 8 2 18 46-101 5 0 9 28-48 3 2 9 18-53 2 3 1 0 1 9-7
15.  Pogoń Wronin 28 26 7 5 16 51-81 4 2 8 29-39 3 3 8 22-42 2 3 1 0 1 7-9
Pogoń Wronin wycofała się z rozgrywek po sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Hutnik II Kraków    4-4 3-1 14-0 3-1 9-0 9-0 3-0 12-1 3-0 1-3 6-0 6-0 7-0 2-2 
 2 LKS Niedźwiedź0-3     3-0 3-1 0-1 4-1 3-0 2-1 1-0 0-0 4-0 1-0 4-2 3-0 3-0 
 3 Partyzant Dojazdów1-5 2-2     4-1 4-1 0-6 3-2 11-6 0-2 5-0 6-1 6-1 7-2 8-1 1-2 
 4 Wierzbowianka Wierzbno1-10 2-1 3-1     2-1 0-1 1-1 2-3 2-1 0-3 7-3 1-2 3-1 4-0 0-0 
 5 Szreniawa Koszyce1-4 1-0 2-1 1-5     1-2 0-3 4-1 4-1 1-2 1-1 2-1 1-0 0-1 3-0 
 6 Galicja Raciborowice3-2 2-1 1-3 3-0* 1-1     1-1 1-1 0-1 2-1 4-3 1-2 3-2 1-2 5-1 
 7 Orzeł Bębło3-4 5-2 3-2 2-3 3-4 1-1     8-2 1-1 3-4 2-3 5-2 5-0 6-1 2-1 
 8 Jastrzębiec Książ Wielki3-2 1-1 4-5 1-2 2-5 1-0 4-3     3-0* 7-0* 2-3 5-0 0-1 2-2 2-2 
 9 Ekler Baranówka1-3 2-1 1-4 1-5 0-3 2-1 0-3 1-2     0-2 1-1 3-1 4-2 4-0 4-2 
 10 Czarni 03 Grzegorzowice3-0* 1-5 1-1 0-6 0-5 5-0 3-3 2-0 10-1     0-0 3-1 4-0 3-4 4-5 
 11 Strażak Goszcza5-3 0-2 2-4 2-2 1-3 0-4 1-3 1-1 4-2 8-2     4-2 2-0 4-3 3-5 
 12 Juvenia Prandocin0-0 0-3 1-1 1-5 3-2 1-0 3-1 1-2 2-3 2-1 3-2     0-1 4-1 3-0* 
 13 LKS Skała 20041-4 2-4 0-9 1-1 1-2 4-1 2-2 0-1 2-3 4-2 3-1 8-1     1-1 3-1 
 14 Maszycanka Maszyce0-13 0-6 0-2 1-3 0-2 2-3 2-5 2-8 0-3 2-1 6-1 2-0 4-0     7-1 
 15 Pogoń Wronin2-3 2-3 1-9 2-2 2-1 0-2 3-2 4-3 1-2 2-3 1-3 3-3 0-1 6-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Szreniawa Koszyce.
 
Maszycanka Maszyce 2-5 Orzeł Bębło 23 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany
Partyzant Dojazdów 6-1 Juvenia Prandocin 19 sierpnia, 15:00
Ekler Baranówka 2-1 Galicja Raciborowice 19 sierpnia, 17:00
Hutnik II Kraków 2-2 Pogoń Wronin 20 sierpnia, 16:00
Wierzbowianka Wierzbno 7-3 Strażak Goszcza 20 sierpnia, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki 7-0 Czarni 03 Grzegorzowice 20 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 7-2
LKS Skała 2004 2-4 LKS Niedźwiedź 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Czarni 03 Grzegorzowice.
 
Orzeł Bębło 5-2 LKS Niedźwiedź 26 sierpnia, 17:00
Szreniawa Koszyce 1-0 LKS Skała 2004 27 sierpnia, 17:00
Strażak Goszcza 1-1 Jastrzębiec Książ Wielki 27 sierpnia, 16:00
Pogoń Wronin 2-2 Wierzbowianka Wierzbno 27 września, 16:30
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie (13 września, 17:00) odwołany
Galicja Raciborowice 3-2 Hutnik II Kraków 27 sierpnia, 16:00
Juvenia Prandocin 2-3 Ekler Baranówka 27 sierpnia, 17:00
Maszycanka Maszyce 0-2 Partyzant Dojazdów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Strażak Goszcza.
 
Partyzant Dojazdów 3-2 Orzeł Bębło 2 września, 16:00
Ekler Baranówka 4-0 Maszycanka Maszyce 2 września, 17:00
Hutnik II Kraków 6-0 Juvenia Prandocin 3 września, 16:00
Wierzbowianka Wierzbno 0-1 Galicja Raciborowice 3 września, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki 2-2 Pogoń Wronin 3 września, 16:00
LKS Skała 2004 4-2 Czarni 03 Grzegorzowice 3 września, 17:00
LKS Niedźwiedź 0-1 Szreniawa Koszyce 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 6 września

Pauza: Pogoń Wronin.
 
Orzeł Bębło 3-4 Szreniawa Koszyce 6 września, 17:00
Czarni 03 Grzegorzowice 1-5 LKS Niedźwiedź 6 września, 17:15
Strażak Goszcza 2-0 LKS Skała 2004 6 września, 17:00
Galicja Raciborowice 1-1 Jastrzębiec Książ Wielki 6 września, 17:00
Juvenia Prandocin 1-5 Wierzbowianka Wierzbno 6 września, 17:15
Maszycanka Maszyce 0-13 Hutnik II Kraków 6 września, 17:15
Partyzant Dojazdów 0-2 Ekler Baranówka 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Pauza: Galicja Raciborowice.
 
Ekler Baranówka 0-3 Orzeł Bębło 9 września, 17:00
Hutnik II Kraków 3-1 Partyzant Dojazdów 10 września, 16:00
Wierzbowianka Wierzbno 4-0 Maszycanka Maszyce 9 września, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki 5-0 Juvenia Prandocin 10 września, 16:00
LKS Skała 2004 3-1 Pogoń Wronin 10 września, 16:00
LKS Niedźwiedź 4-0 Strażak Goszcza 10 września, 17:00
Szreniawa Koszyce 1-2 Czarni 03 Grzegorzowice 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Pauza: Juvenia Prandocin.
 
Orzeł Bębło 3-4 Czarni 03 Grzegorzowice 17 września, 16:00
Strażak Goszcza 1-3 Szreniawa Koszyce 17 września, 16:00
Pogoń Wronin 2-3 LKS Niedźwiedź 16 września, 17:00
Galicja Raciborowice 3-2 LKS Skała 2004 17 września, 15:00
Maszycanka Maszyce 2-8 Jastrzębiec Książ Wielki 16 września, 17:00
Partyzant Dojazdów 4-1 Wierzbowianka Wierzbno 16 września, 16:00
Ekler Baranówka 1-3 Hutnik II Kraków 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 20 września

Pauza: Maszycanka Maszyce.
 
Hutnik II Kraków 9-0 Orzeł Bębło 20 września, 16:00
Wierzbowianka Wierzbno 2-1 Ekler Baranówka 20 września, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki 4-5 Partyzant Dojazdów 20 września, 17:00
LKS Skała 2004 8-1 Juvenia Prandocin 20 września, 17:00
LKS Niedźwiedź 4-1 Galicja Raciborowice 20 września, 17:00
Szreniawa Koszyce 3-0 Pogoń Wronin 20 września, 17:00
Czarni 03 Grzegorzowice 0-0 Strażak Goszcza 20 września, 17:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Pauza: Partyzant Dojazdów.
 
Orzeł Bębło 2-3 Strażak Goszcza 28 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 września, 13:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 13:00) odwołany / w trzecim terminie (10 marca, 15:00) odwołany
Pogoń Wronin 2-3 Czarni 03 Grzegorzowice 23 września, 16:00
Galicja Raciborowice 1-1 Szreniawa Koszyce 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany
Juvenia Prandocin 0-3 LKS Niedźwiedź 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany
Maszycanka Maszyce 4-0 LKS Skała 2004 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) odwołany
Ekler Baranówka 1-2 Jastrzębiec Książ Wielki 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) odwołany
Hutnik II Kraków 14-0 Wierzbowianka Wierzbno 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pauza: Ekler Baranówka.
 
Wierzbowianka Wierzbno 1-1 Orzeł Bębło 30 września, 16:00
Jastrzębiec Książ Wielki 3-2 Hutnik II Kraków 1 października, 16:00
LKS Skała 2004 0-9 Partyzant Dojazdów 1 października, 15:00
LKS Niedźwiedź 3-0 Maszycanka Maszyce 1 października, 15:00
Szreniawa Koszyce 2-1 Juvenia Prandocin 1 października, 15:00
Czarni 03 Grzegorzowice 5-0 Galicja Raciborowice 30 września, 11:00
Strażak Goszcza 3-5 Pogoń Wronin 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Pauza: Hutnik II Kraków.
 
Orzeł Bębło 2-1 Pogoń Wronin 8 października, 16:00
Galicja Raciborowice 4-3 Strażak Goszcza 8 października, 16:00
Juvenia Prandocin 2-1 Czarni 03 Grzegorzowice 7 października, 15:30
Maszycanka Maszyce 0-2 Szreniawa Koszyce 7 października, 16:00
Partyzant Dojazdów 2-2 LKS Niedźwiedź 7 października, 15:30
Ekler Baranówka 4-2 LKS Skała 2004 7 października, 16:00
Wierzbowianka Wierzbno 2-3 Jastrzębiec Książ Wielki 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (7 października, 16:00) odwołany

Kolejka 11 - 14-15 października

Pauza: Wierzbowianka Wierzbno.
 
Jastrzębiec Książ Wielki 4-3 Orzeł Bębło 15 października, 15:45
LKS Skała 2004 1-4 Hutnik II Kraków 15 października, 15:00
LKS Niedźwiedź 1-0 Ekler Baranówka 14 października, 15:30
Szreniawa Koszyce 2-1 Partyzant Dojazdów 15 października, 15:00
Czarni 03 Grzegorzowice 3-4 Maszycanka Maszyce 15 października, 15:00
Strażak Goszcza 4-2 Juvenia Prandocin 15 października, 15:00
Pogoń Wronin 0-2 Galicja Raciborowice 14 października, 13:30

Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: Jastrzębiec Książ Wielki.
 
Orzeł Bębło 1-1 Galicja Raciborowice 21 października, 15:00
Juvenia Prandocin 3-0 Pogoń Wronin 21 października, 15:00
(wo)
goście nie zebrali składu
Maszycanka Maszyce 6-1 Strażak Goszcza 22 października, 14:00
Partyzant Dojazdów 5-0 Czarni 03 Grzegorzowice 21 października, 15:00
Ekler Baranówka 0-3 Szreniawa Koszyce 21 października, 15:30
Hutnik II Kraków 4-4 LKS Niedźwiedź 22 października, 14:00
Wierzbowianka Wierzbno 3-1 LKS Skała 2004 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Pauza: Orzeł Bębło.
 
LKS Skała 2004 0-1 Jastrzębiec Książ Wielki 11 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (2 grudnia, 12:00) odwołany / w trzecim terminie (11 marca, 15:00) odwołany
LKS Niedźwiedź 3-1 Wierzbowianka Wierzbno 28 października, 14:30
Szreniawa Koszyce 1-4 Hutnik II Kraków 29 października, 14:00
Czarni 03 Grzegorzowice 10-1 Ekler Baranówka 28 października, 11:00
Strażak Goszcza 2-4 Partyzant Dojazdów 28 października, 14:00
Pogoń Wronin 6-2 Maszycanka Maszyce 28 października, 14:30
Galicja Raciborowice 1-2 Juvenia Prandocin 11 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska, w drugim terminie (26 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Pauza: LKS Skała 2004.
 
Orzeł Bębło 5-2 Juvenia Prandocin 4 listopada, 14:00
Maszycanka Maszyce 2-3 Galicja Raciborowice 5 listopada, 14:00
Partyzant Dojazdów 1-2 Pogoń Wronin 4 listopada, 14:00
Ekler Baranówka 1-1 Strażak Goszcza 4 listopada, 14:00
Hutnik II Kraków 3-0 Czarni 03 Grzegorzowice 4 listopada, 13:00
Wierzbowianka Wierzbno 2-1 Szreniawa Koszyce 5 listopada, 14:00
Jastrzębiec Książ Wielki 1-1 LKS Niedźwiedź 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Pauza: LKS Niedźwiedź.
 
LKS Skała 2004 2-2 Orzeł Bębło 11 listopada, 13:00
Szreniawa Koszyce 4-1 Jastrzębiec Książ Wielki 12 listopada, 13:45
Czarni 03 Grzegorzowice 0-6 Wierzbowianka Wierzbno 11 listopada, 13:30
Strażak Goszcza 5-3 Hutnik II Kraków 12 listopada, 13:30
Pogoń Wronin 1-2 Ekler Baranówka 11 listopada, 13:30
Galicja Raciborowice 1-3 Partyzant Dojazdów 12 listopada, 13:30
Juvenia Prandocin 4-1 Maszycanka Maszyce 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 17-18 marca

Pauza: Szreniawa Koszyce.
 
Orzeł Bębło 6-1 Maszycanka Maszyce 18 kwietnia, 17:30
Juvenia Prandocin 1-1 Partyzant Dojazdów 18 marca, 15:00
Galicja Raciborowice 0-1 Ekler Baranówka 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Wronin 2-3 Hutnik II Kraków 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Goszcza 2-2 Wierzbowianka Wierzbno 23 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (16 maja, 18:00) odwołany
Czarni 03 Grzegorzowice 2-0 Jastrzębiec Książ Wielki 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Niedźwiedź 4-2 LKS Skała 2004 17 marca, 15:00
w Krakowie; na boisku Com-Com Zone Kraków Nowa Huta

Kolejka 17 - 24-25 marca

Pauza: Czarni 03 Grzegorzowice.
 
LKS Niedźwiedź 3-0 Orzeł Bębło 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Skała 2004 1-2 Szreniawa Koszyce 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jastrzębiec Książ Wielki 2-3 Strażak Goszcza 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierzbowianka Wierzbno 0-0 Pogoń Wronin 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik II Kraków 9-0 Galicja Raciborowice 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ekler Baranówka 3-1 Juvenia Prandocin 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Dojazdów 8-1 Maszycanka Maszyce 24 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca

Pauza: Strażak Goszcza.
 
Orzeł Bębło 3-2 Partyzant Dojazdów 31 marca, 15:00
Maszycanka Maszyce 0-3 Ekler Baranówka 31 marca, 11:00
Juvenia Prandocin 0-0 Hutnik II Kraków 31 marca, 13:30
Galicja Raciborowice 3-0 Wierzbowianka Wierzbno 31 marca, 13:30
(wo)
na boisku 2-0
Pogoń Wronin 4-3 Jastrzębiec Książ Wielki 31 marca, 12:00
Czarni 03 Grzegorzowice 4-0 LKS Skała 2004 31 marca, 15:00
Szreniawa Koszyce 1-0 LKS Niedźwiedź 23 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Pauza: Pogoń Wronin.
 
Szreniawa Koszyce 0-3 Orzeł Bębło 8 kwietnia, 16:00
LKS Niedźwiedź 0-0 Czarni 03 Grzegorzowice 7 kwietnia, 16:00
LKS Skała 2004 3-1 Strażak Goszcza 8 kwietnia, 16:00
Jastrzębiec Książ Wielki 1-0 Galicja Raciborowice 7 kwietnia, 16:00
Wierzbowianka Wierzbno 1-2 Juvenia Prandocin 8 kwietnia, 16:00
Hutnik II Kraków 7-0 Maszycanka Maszyce 8 kwietnia, 15:00
Ekler Baranówka 1-4 Partyzant Dojazdów 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Pauza: Galicja Raciborowice.
 
Orzeł Bębło 1-1 Ekler Baranówka 15 kwietnia, 11:00
Partyzant Dojazdów 1-5 Hutnik II Kraków 15 kwietnia, 15:00
Maszycanka Maszyce 1-3 Wierzbowianka Wierzbno 15 kwietnia, 16:00
Juvenia Prandocin 1-2 Jastrzębiec Książ Wielki 15 kwietnia, 16:30
Pogoń Wronin 0-1 LKS Skała 2004 14 kwietnia, 17:30
Strażak Goszcza 0-2 LKS Niedźwiedź 15 kwietnia, 15:00
Czarni 03 Grzegorzowice 0-5 Szreniawa Koszyce 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Pauza: Juvenia Prandocin.
 
Czarni 03 Grzegorzowice 3-3 Orzeł Bębło 21 kwietnia, 11:00
Szreniawa Koszyce 1-1 Strażak Goszcza 22 kwietnia, 16:00
LKS Niedźwiedź 3-0 Pogoń Wronin 21 kwietnia, 17:00
LKS Skała 2004 4-1 Galicja Raciborowice 22 kwietnia, 16:30
Jastrzębiec Książ Wielki 2-2 Maszycanka Maszyce 21 kwietnia, 17:00
Wierzbowianka Wierzbno 3-1 Partyzant Dojazdów 21 kwietnia, 16:00
Hutnik II Kraków 12-1 Ekler Baranówka 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Pauza: Maszycanka Maszyce.
 
Orzeł Bębło 3-4 Hutnik II Kraków 28 kwietnia, 16:00
Ekler Baranówka 1-5 Wierzbowianka Wierzbno 28 kwietnia, 17:00
Partyzant Dojazdów 11-6 Jastrzębiec Książ Wielki 28 kwietnia, 15:00
Juvenia Prandocin 0-1 LKS Skała 2004 29 kwietnia, 16:30
Galicja Raciborowice 2-1 LKS Niedźwiedź 28 kwietnia, 17:00
Pogoń Wronin 2-1 Szreniawa Koszyce 28 kwietnia, 17:30
Strażak Goszcza 8-2 Czarni 03 Grzegorzowice 28 kwietnia, 17:30

Kolejka 23 - 2 maja

Pauza: Partyzant Dojazdów.
 
Strażak Goszcza 1-3 Orzeł Bębło 2 maja, 15:00
Czarni 03 Grzegorzowice 4-5 Pogoń Wronin 1 maja, 16:00
Szreniawa Koszyce 1-2 Galicja Raciborowice 9 maja, 17:00
LKS Niedźwiedź 1-0 Juvenia Prandocin 2 maja, 18:00
LKS Skała 2004 1-1 Maszycanka Maszyce 2 maja, 17:30
Jastrzębiec Książ Wielki 3-0 Ekler Baranówka 3 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Wierzbowianka Wierzbno 1-10 Hutnik II Kraków 3 maja, 16:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Pauza: Ekler Baranówka.
 
Orzeł Bębło 2-3 Wierzbowianka Wierzbno 6 maja, 16:00
Hutnik II Kraków 3-0 Jastrzębiec Książ Wielki 6 maja, 17:00
Partyzant Dojazdów 7-2 LKS Skała 2004 5 maja, 16:00
Maszycanka Maszyce 0-6 LKS Niedźwiedź 5 maja, 17:30
Juvenia Prandocin 3-2 Szreniawa Koszyce 5 maja, 17:00
Galicja Raciborowice 2-1 Czarni 03 Grzegorzowice 6 maja, 17:00
Pogoń Wronin 1-3 Strażak Goszcza 5 maja, 18:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Pauza: Hutnik II Kraków.
 
Pogoń Wronin 3-2 Orzeł Bębło 12 maja, 18:00
Strażak Goszcza 0-4 Galicja Raciborowice 13 maja, 16:00
Czarni 03 Grzegorzowice 3-1 Juvenia Prandocin 13 maja, 15:00
Szreniawa Koszyce 0-1 Maszycanka Maszyce 13 maja, 16:00
LKS Niedźwiedź 3-0 Partyzant Dojazdów 12 maja, 18:00
LKS Skała 2004 2-3 Ekler Baranówka 13 maja, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki 1-2 Wierzbowianka Wierzbno 12 maja, 18:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Pauza: Wierzbowianka Wierzbno.
 
Orzeł Bębło 8-2 Jastrzębiec Książ Wielki 19 maja, 17:00
Hutnik II Kraków 6-0 LKS Skała 2004 20 maja, 16:00
Ekler Baranówka 2-1 LKS Niedźwiedź 19 maja, 17:00
Partyzant Dojazdów 4-1 Szreniawa Koszyce 19 maja, 16:00
Maszycanka Maszyce 2-1 Czarni 03 Grzegorzowice 20 maja, 17:00
Juvenia Prandocin 3-2 Strażak Goszcza 20 maja, 17:00
Galicja Raciborowice 5-1 Pogoń Wronin 19 maja, 17:30

Kolejka 27 - 26-27 maja

Pauza: Jastrzębiec Książ Wielki.
 
Galicja Raciborowice 1-1 Orzeł Bębło 26 maja, 17:30
Pogoń Wronin 3-3 Juvenia Prandocin 27 maja, 17:00
Strażak Goszcza 4-3 Maszycanka Maszyce 27 maja, 16:00
Czarni 03 Grzegorzowice 1-1 Partyzant Dojazdów 26 maja, 11:00
Szreniawa Koszyce 4-1 Ekler Baranówka 27 maja, 16:00
LKS Niedźwiedź 0-3 Hutnik II Kraków 26 maja, 17:00
LKS Skała 2004 1-1 Wierzbowianka Wierzbno 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30 maja

Pauza: Orzeł Bębło.
 
Jastrzębiec Książ Wielki 0-1 LKS Skała 2004 31 maja, 17:00
Wierzbowianka Wierzbno 2-1 LKS Niedźwiedź 30 maja, 18:00
Hutnik II Kraków 3-1 Szreniawa Koszyce 30 maja, 17:00
Ekler Baranówka 0-2 Czarni 03 Grzegorzowice 30 maja, 18:00
Partyzant Dojazdów 6-1 Strażak Goszcza 30 maja, 17:00
Maszycanka Maszyce 7-1 Pogoń Wronin 30 maja, 17:30
Juvenia Prandocin 1-0 Galicja Raciborowice 31 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Pauza: LKS Skała 2004.
 
Juvenia Prandocin 3-1 Orzeł Bębło 3 czerwca, 17:00
Galicja Raciborowice 1-2 Maszycanka Maszyce 2 czerwca, 17:30
Pogoń Wronin 1-9 Partyzant Dojazdów 2 czerwca, 16:00
Strażak Goszcza 4-2 Ekler Baranówka 3 czerwca, 16:00
Czarni 03 Grzegorzowice 3-0 Hutnik II Kraków 2 czerwca, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Szreniawa Koszyce 1-5 Wierzbowianka Wierzbno 3 czerwca, 16:00
LKS Niedźwiedź 2-1 Jastrzębiec Książ Wielki 2 czerwca, 15:30

Kolejka 30 - 9 czerwca

Pauza: LKS Niedźwiedź.
 
Orzeł Bębło 5-0 LKS Skała 2004 9 czerwca, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki 2-5 Szreniawa Koszyce 9 czerwca, 17:00
Wierzbowianka Wierzbno 0-3 Czarni 03 Grzegorzowice 9 czerwca, 17:00
Hutnik II Kraków 1-3 Strażak Goszcza 9 czerwca, 17:00
Ekler Baranówka 4-2 Pogoń Wronin 9 czerwca, 17:00
Partyzant Dojazdów 0-6 Galicja Raciborowice 9 czerwca, 17:00
Maszycanka Maszyce 2-0 Juvenia Prandocin 9 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2017/2018 (Kraków I)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas