[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granat Skarżysko-Kamienna 30 85 28 1 1 116-19 15 0 0 66-8 13 1 1 50-11
2.  Klimontowianka Klimontów 30 65 20 5 5 61-30 12 2 1 33-12 8 3 4 28-18
3.  Star Starachowice 30 59 18 5 7 79-41 10 3 2 42-16 8 2 5 37-25
4.  Sparta Dwikozy 30 54 17 3 10 55-36 13 1 1 40-11 4 2 9 15-25
5.  Sparta Kazimierza Wielka 30 53 16 5 9 49-39 9 3 3 24-13 7 2 6 25-26
6.  Stal Kunów 30 47 13 8 9 65-44 7 4 4 39-26 6 4 5 26-18
7.  Świt Ćmielów 30 46 13 7 10 61-49 7 4 4 32-19 6 3 6 29-30
8.  Orlicz Suchedniów 30 44 13 5 12 70-61 8 2 5 37-27 5 3 7 33-34
9.  Zenit Chmielnik 30 42 12 6 12 40-38 10 2 3 31-13 2 4 9 9-25
10.  GKS Rudki 30 35 9 8 13 42-54 5 3 7 24-28 4 5 6 18-26
11.  Bucovia Bukowa 30 32 10 2 18 44-65 7 1 7 24-25 3 1 11 20-40 2 3 1 0 1 6-3
12.  OKS Opatów 30 32 9 5 16 45-60 6 3 6 33-27 3 2 10 12-33 2 3 1 0 1 3-6
13.  Piast Stopnica 30 25 7 4 19 34-77 5 3 7 17-27 2 1 12 17-50
14.  Gród Ćmińsk 30 24 6 6 18 43-74 5 3 7 28-40 1 3 11 15-34
15.  Lechia Strawczyn 30 23 6 5 19 46-94 4 4 7 26-37 2 1 12 20-57
16.  Polanie Pierzchnica 30 16 5 1 24 25-94 5 0 10 14-36 0 1 14 11-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Granat Skarżysko-Kamienna    5-1 3-0 4-1 4-2 2-0 1-0 7-2 2-0 4-0 6-0 6-0 5-0 3-0 9-2 5-0 
 2 Klimontowianka Klimontów0-1     3-1 2-0 0-0 2-2 2-0 3-2 2-0 2-1 2-0 2-1 5-1 4-3 1-0 3-0 
 3 Star Starachowice1-3 2-1     2-1 5-0 1-1 2-2 2-4 2-0 2-0 0-0 1-0 6-2 4-2 5-0 7-0 
 4 Sparta Dwikozy3-2 1-0 3-2     2-0 3-1 0-1 1-0 2-2 3-0 3-0 4-1 5-0 1-0 5-1 4-1 
 5 Sparta Kazimierza Wielka0-2 0-0 1-0 1-0     3-0 2-2 2-1 0-1 2-3 2-1 1-0 3-1 1-1 4-1 2-0 
 6 Stal Kunów0-3 2-2 1-3 1-1 1-1     3-1 3-6 6-0 1-1 2-1 3-0 1-4 6-0 4-2 5-1 
 7 Świt Ćmielów1-2 3-1 2-2 0-2 1-3 2-1     1-1 0-0 0-1 4-1 2-2 7-0 1-0 2-1 6-2 
 8 Orlicz Suchedniów0-6 0-2 3-5 1-3 2-1 1-1 6-1     1-0 3-2 3-1 1-2 4-0 2-2 4-1 6-0 
 9 Zenit Chmielnik1-1 0-1 2-2 1-0 2-1 0-2 2-1 1-0     0-1 3-1 3-0 2-0 4-2 5-1 5-0 
 10 GKS Rudki0-4 0-1 1-4 1-1 0-1 0-4 1-3 3-2 2-1     1-2 2-2 1-1 2-0 8-1 2-1 
 11 Bucovia Bukowa1-5 1-2 1-3 2-1 1-3 0-1 1-3 2-2 1-0 1-2     4-0 3-1 1-0 3-1 2-1 
 12 OKS Opatów1-2 1-5 1-3 6-0 1-2 1-0 0-3 2-2 3-0 0-0 3-2     5-1 3-3 2-4 4-0 
 13 Piast Stopnica0-5 0-2 1-0 1-0 1-3 0-3 3-5 1-3 0-0 2-2 4-1 1-0     1-0 0-1 2-2 
 14 Gród Ćmińsk2-6 1-3 0-4 2-1 4-1 1-2 1-2 1-5 1-1 2-2 5-2 2-0 0-6     3-3 3-2 
 15 Lechia Strawczyn1-5 2-2 2-6 1-3 1-4 2-2 4-4 4-0 0-2 2-2 1-4 1-2 2-0 1-0     2-1 
 16 Polanie Pierzchnica0-3 0-5 1-2 0-1 1-3 0-6 2-1 1-3 3-2 2-1 1-4 0-2 1-0 0-2 2-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Orlicz Suchedniów 4-0 Piast Stopnica 13 sierpnia, 17:00
Lechia Strawczyn 2-6 Star Starachowice 13 sierpnia, 17:00
Zenit Chmielnik 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 13 sierpnia, 17:00
Świt Ćmielów 1-2 Granat Skarżysko-Kamienna 13 sierpnia, 17:00
Bucovia Bukowa 1-2 GKS Rudki 13 sierpnia, 17:00
Sparta Dwikozy 3-1 Stal Kunów 13 sierpnia, 17:00
OKS Opatów 3-3 Gród Ćmińsk 13 sierpnia, 17:00
Polanie Pierzchnica 0-5 Klimontowianka Klimontów 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Piast Stopnica 0-3 Stal Kunów 20 sierpnia, 17:00
Polanie Pierzchnica 0-1 Sparta Dwikozy 20 sierpnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 6-0 Bucovia Bukowa 19 sierpnia, 17:00
OKS Opatów 0-3 Świt Ćmielów 20 sierpnia, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Gród Ćmińsk 20 sierpnia, 17:00
Star Starachowice 2-0 Zenit Chmielnik 23 sierpnia, 17:30
Orlicz Suchedniów 4-1 Lechia Strawczyn 20 sierpnia, 17:00
Klimontowianka Klimontów 2-1 GKS Rudki 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Lechia Strawczyn 2-0 Piast Stopnica 27 sierpnia, 17:00
Zenit Chmielnik 1-0 Orlicz Suchedniów 27 sierpnia, 17:00
Gród Ćmińsk 0-4 Star Starachowice 27 sierpnia, 17:00
Świt Ćmielów 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 27 sierpnia, 17:00
Bucovia Bukowa 4-0 OKS Opatów 27 sierpnia, 17:00
Klimontowianka Klimontów 0-1 Granat Skarżysko-Kamienna 27 sierpnia, 17:00
Sparta Dwikozy 3-0 GKS Rudki 26 sierpnia, 11:00
Stal Kunów 5-1 Polanie Pierzchnica 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Piast Stopnica 2-2 Polanie Pierzchnica 3 września, 16:00
GKS Rudki 0-4 Stal Kunów 2 września, 11:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4-1 Sparta Dwikozy 2 września, 16:00
OKS Opatów 1-5 Klimontowianka Klimontów 3 września, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Bucovia Bukowa 3 września, 16:00
Orlicz Suchedniów 2-2 Gród Ćmińsk 2 września, 11:00
Lechia Strawczyn 0-2 Zenit Chmielnik 3 września, 16:00
Świt Ćmielów 2-2 Star Starachowice 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Zenit Chmielnik 2-0 Piast Stopnica 10 września, 16:00
Gród Ćmińsk 3-3 Lechia Strawczyn 9 września, 16:00
Świt Ćmielów 1-1 Orlicz Suchedniów 10 września, 16:00
Bucovia Bukowa 1-3 Star Starachowice 10 września, 16:00
Klimontowianka Klimontów 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 10 września, 16:00
Sparta Dwikozy 4-1 OKS Opatów 10 września, 16:00
Stal Kunów 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna 10 września, 16:00
Polanie Pierzchnica 2-1 GKS Rudki 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Piast Stopnica 2-2 GKS Rudki 17 września, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 5-0 Polanie Pierzchnica 15 września, 16:30
OKS Opatów 1-0 Stal Kunów 16 września, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Sparta Dwikozy 16 września, 16:00
Star Starachowice 2-1 Klimontowianka Klimontów 16 września, 16:00
Orlicz Suchedniów 3-1 Bucovia Bukowa 17 września, 16:00
Zenit Chmielnik 4-2 Gród Ćmińsk 17 września, 16:00
Świt Ćmielów 2-1 Lechia Strawczyn 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Gród Ćmińsk 0-6 Piast Stopnica 24 września, 16:00
Świt Ćmielów 0-0 Zenit Chmielnik 24 września, 16:00
Bucovia Bukowa 3-1 Lechia Strawczyn 24 września, 16:00
Klimontowianka Klimontów 3-2 Orlicz Suchedniów 24 września, 16:00
Sparta Dwikozy 3-2 Star Starachowice 24 września, 16:00
Stal Kunów 1-1 Sparta Kazimierza Wielka 24 września, 16:00
Polanie Pierzchnica 0-2 OKS Opatów 24 września, 16:00
GKS Rudki 0-4 Granat Skarżysko-Kamienna 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Piast Stopnica 0-5 Granat Skarżysko-Kamienna 1 października, 15:00
OKS Opatów 0-0 GKS Rudki 1 października, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-0 Polanie Pierzchnica 30 września, 11:00
Star Starachowice 1-1 Stal Kunów 30 września, 15:00
Orlicz Suchedniów 1-3 Sparta Dwikozy 1 października, 15:00
Lechia Strawczyn 2-2 Klimontowianka Klimontów 1 października, 15:00
Zenit Chmielnik 3-1 Bucovia Bukowa 1 października, 15:00
Gród Ćmińsk 1-2 Świt Ćmielów 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Świt Ćmielów 7-0 Piast Stopnica 8 października, 15:00
Bucovia Bukowa 1-0 Gród Ćmińsk 8 października, 15:00
Klimontowianka Klimontów 2-0 Zenit Chmielnik 8 października, 15:00
Sparta Dwikozy 5-1 Lechia Strawczyn 7 października, 15:00
Stal Kunów 3-6 Orlicz Suchedniów 8 października, 15:00
Polanie Pierzchnica 1-2 Star Starachowice 8 października, 15:00
GKS Rudki 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 8 października, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 6-0 OKS Opatów 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Piast Stopnica 1-0 OKS Opatów 15 października, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-2 Granat Skarżysko-Kamienna 15 października, 15:00
Star Starachowice 2-0 GKS Rudki 15 października, 15:00
Orlicz Suchedniów 6-0 Polanie Pierzchnica 15 października, 15:00
Lechia Strawczyn 2-2 Stal Kunów 15 października, 15:00
Zenit Chmielnik 1-0 Sparta Dwikozy 15 października, 15:00
Gród Ćmińsk 1-3 Klimontowianka Klimontów 15 października, 15:00
Świt Ćmielów 4-1 Bucovia Bukowa 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Bucovia Bukowa 3-1 Piast Stopnica 21 października, 11:00
Klimontowianka Klimontów 2-0 Świt Ćmielów 22 października, 14:00
Sparta Dwikozy 1-0 Gród Ćmińsk 22 października, 14:00
Stal Kunów 6-0 Zenit Chmielnik 22 października, 14:00
Polanie Pierzchnica 2-1 Lechia Strawczyn 22 października, 14:00
GKS Rudki 3-2 Orlicz Suchedniów 22 października, 14:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-0 Star Starachowice 21 października, 12:00
OKS Opatów 1-2 Sparta Kazimierza Wielka 22 października, 14:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Piast Stopnica 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 29 października, 13:00
Star Starachowice 1-0 OKS Opatów 26 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Orlicz Suchedniów 0-6 Granat Skarżysko-Kamienna 26 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Lechia Strawczyn 2-2 GKS Rudki 29 października, 13:00
Gród Ćmińsk 1-2 Stal Kunów 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Świt Ćmielów 0-2 Sparta Dwikozy 28 października, 11:00
Bucovia Bukowa 1-2 Klimontowianka Klimontów 29 października, 13:00
Polanie Pierzchnica 3-2 Zenit Chmielnik 29 października, 13:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Klimontowianka Klimontów 5-1 Piast Stopnica 5 listopada, 13:00
Sparta Dwikozy 3-0 Bucovia Bukowa 5 listopada, 13:00
Stal Kunów 3-1 Świt Ćmielów 5 listopada, 13:00
Polanie Pierzchnica 0-2 Gród Ćmińsk 5 listopada, 13:00
GKS Rudki 2-1 Zenit Chmielnik 5 listopada, 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna 9-2 Lechia Strawczyn 4 listopada, 13:00
OKS Opatów 2-2 Orlicz Suchedniów 5 listopada, 13:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Star Starachowice 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Piast Stopnica 1-0 Star Starachowice 12 listopada, 13:00
Orlicz Suchedniów 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 12 listopada, 13:00
Lechia Strawczyn 1-2 OKS Opatów 12 listopada, 13:00
Zenit Chmielnik 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 12 listopada, 13:00
Gród Ćmińsk 2-2 GKS Rudki 12 listopada, 13:00
Świt Ćmielów 6-2 Polanie Pierzchnica 12 listopada, 13:00
Bucovia Bukowa 0-1 Stal Kunów 12 listopada, 13:00
Klimontowianka Klimontów 2-0 Sparta Dwikozy 12 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Sparta Dwikozy 5-0 Piast Stopnica 19 listopada, 12:00
Stal Kunów 2-2 Klimontowianka Klimontów 19 listopada, 12:00
Polanie Pierzchnica 1-4 Bucovia Bukowa 19 listopada, 12:00
GKS Rudki 1-3 Świt Ćmielów 19 listopada, 12:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-0 Gród Ćmińsk 18 listopada, 12:00
OKS Opatów 3-0 Zenit Chmielnik 18 listopada, 13:00
Sparta Kazimierza Wielka 4-1 Lechia Strawczyn 18 listopada, 11:00
Star Starachowice 2-4 Orlicz Suchedniów 18 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Gród Ćmińsk 2-0 OKS Opatów 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Klimontowianka Klimontów 3-0 Polanie Pierzchnica 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Stopnica 1-3 Orlicz Suchedniów 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Star Starachowice 5-0 Lechia Strawczyn 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Zenit Chmielnik 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Świt Ćmielów 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Rudki 1-2 Bucovia Bukowa 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Kunów 1-1 Sparta Dwikozy 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

GKS Rudki 0-1 Klimontowianka Klimontów 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Kunów 1-4 Piast Stopnica 25 marca, 15:00
Sparta Dwikozy 4-1 Polanie Pierzchnica 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bucovia Bukowa 1-5 Granat Skarżysko-Kamienna 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Ćmielów 2-2 OKS Opatów 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gród Ćmińsk 4-1 Sparta Kazimierza Wielka 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zenit Chmielnik 2-2 Star Starachowice 16 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia Strawczyn 4-0 Orlicz Suchedniów 25 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca

Piast Stopnica 0-1 Lechia Strawczyn 31 marca, 15:00
Orlicz Suchedniów 1-0 Zenit Chmielnik 31 marca, 12:00
Star Starachowice 4-2 Gród Ćmińsk 31 marca, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-2 Świt Ćmielów 31 marca, 11:00
OKS Opatów 3-2 Bucovia Bukowa 31 marca, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna 5-1 Klimontowianka Klimontów 31 marca, 13:00
GKS Rudki 1-1 Sparta Dwikozy 31 marca, 16:00
Polanie Pierzchnica 0-6 Stal Kunów 31 marca, 15:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Star Starachowice 2-2 Świt Ćmielów 7 kwietnia, 14:30
Polanie Pierzchnica 1-0 Piast Stopnica 8 kwietnia, 16:00
Stal Kunów 1-1 GKS Rudki 8 kwietnia, 16:00
Sparta Dwikozy 3-2 Granat Skarżysko-Kamienna 7 kwietnia, 16:00
Klimontowianka Klimontów 2-1 OKS Opatów 8 kwietnia, 16:00
Bucovia Bukowa 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 8 kwietnia, 16:00
Gród Ćmińsk 1-5 Orlicz Suchedniów 7 kwietnia, 15:00
Zenit Chmielnik 5-1 Lechia Strawczyn 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Piast Stopnica 0-0 Zenit Chmielnik 15 kwietnia, 16:00
Lechia Strawczyn 1-0 Gród Ćmińsk 15 kwietnia, 16:00
Orlicz Suchedniów 6-1 Świt Ćmielów 15 kwietnia, 16:00
Star Starachowice 0-0 Bucovia Bukowa 14 kwietnia, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-0 Klimontowianka Klimontów 14 kwietnia, 11:00
OKS Opatów 6-0 Sparta Dwikozy 15 kwietnia, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Stal Kunów 14 kwietnia, 16:00
GKS Rudki 2-1 Polanie Pierzchnica 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Lechia Strawczyn 4-4 Świt Ćmielów 22 kwietnia, 16:00
GKS Rudki 1-1 Piast Stopnica 22 kwietnia, 16:00
Polanie Pierzchnica 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna 22 kwietnia, 16:00
Stal Kunów 3-0 OKS Opatów 22 kwietnia, 16:00
Sparta Dwikozy 2-0 Sparta Kazimierza Wielka 22 kwietnia, 16:00
Klimontowianka Klimontów 3-1 Star Starachowice 22 kwietnia, 16:00
Bucovia Bukowa 2-2 Orlicz Suchedniów 22 kwietnia, 16:00
Gród Ćmińsk 1-1 Zenit Chmielnik 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Piast Stopnica 1-0 Gród Ćmińsk 29 kwietnia, 11:00
Zenit Chmielnik 2-1 Świt Ćmielów 28 kwietnia, 17:00
Lechia Strawczyn 1-4 Bucovia Bukowa 29 kwietnia, 17:00
Orlicz Suchedniów 0-2 Klimontowianka Klimontów 29 kwietnia, 17:00
Star Starachowice 2-1 Sparta Dwikozy 29 kwietnia, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Stal Kunów 29 kwietnia, 17:00
OKS Opatów 4-0 Polanie Pierzchnica 29 kwietnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4-0 GKS Rudki 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Granat Skarżysko-Kamienna 5-0 Piast Stopnica 5 maja, 17:00
GKS Rudki 2-2 OKS Opatów 6 maja, 17:00
Polanie Pierzchnica 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 6 maja, 17:00
Stal Kunów 1-3 Star Starachowice 5 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 1-0 Orlicz Suchedniów 6 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 1-0 Lechia Strawczyn 6 maja, 17:00
Bucovia Bukowa 1-0 Zenit Chmielnik 6 maja, 17:00
Świt Ćmielów 1-0 Gród Ćmińsk 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Piast Stopnica 3-5 Świt Ćmielów 13 maja, 17:00
Gród Ćmińsk 5-2 Bucovia Bukowa 13 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 0-1 Klimontowianka Klimontów 11 maja, 17:45
Lechia Strawczyn 1-3 Sparta Dwikozy 13 maja, 17:00
Orlicz Suchedniów 1-1 Stal Kunów 12 maja, 13:00
Star Starachowice 7-0 Polanie Pierzchnica 12 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-3 GKS Rudki 13 maja, 17:00
OKS Opatów 1-2 Granat Skarżysko-Kamienna 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

OKS Opatów 5-1 Piast Stopnica 20 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 4-2 Sparta Kazimierza Wielka 19 maja, 17:00
GKS Rudki 1-4 Star Starachowice 20 maja, 17:00
Polanie Pierzchnica 1-3 Orlicz Suchedniów 16 maja, 17:30
Stal Kunów 4-2 Lechia Strawczyn 19 maja, 16:00
Sparta Dwikozy 2-2 Zenit Chmielnik 20 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 4-3 Gród Ćmińsk 20 maja, 17:00
Bucovia Bukowa 1-3 Świt Ćmielów 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Piast Stopnica 4-1 Bucovia Bukowa 26 maja, 11:00
Świt Ćmielów 3-1 Klimontowianka Klimontów 27 maja, 17:00
Gród Ćmińsk 2-1 Sparta Dwikozy 26 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 0-2 Stal Kunów 27 maja, 17:00
Lechia Strawczyn 2-1 Polanie Pierzchnica 27 maja, 17:00
Orlicz Suchedniów 3-2 GKS Rudki 27 maja, 17:00
Star Starachowice 1-3 Granat Skarżysko-Kamienna 6 czerwca, 17:20
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) przerwany w 20. minucie z powodu zalania boiska / w drugim terminie dokończony
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 OKS Opatów 27 maja, 17:00

Kolejka 27 - 31 maja

Zenit Chmielnik 5-0 Polanie Pierzchnica 31 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-1 Piast Stopnica 31 maja, 17:00
OKS Opatów 1-3 Star Starachowice 31 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 7-2 Orlicz Suchedniów 31 maja, 17:00
GKS Rudki 8-1 Lechia Strawczyn 31 maja, 14:00
Stal Kunów 6-0 Gród Ćmińsk 31 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 0-1 Świt Ćmielów 31 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 2-0 Bucovia Bukowa 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Piast Stopnica 0-2 Klimontowianka Klimontów 3 czerwca, 17:00
Bucovia Bukowa 2-1 Sparta Dwikozy 3 czerwca, 17:00
Świt Ćmielów 2-1 Stal Kunów 3 czerwca, 17:00
Gród Ćmińsk 3-2 Polanie Pierzchnica 3 czerwca, 17:00
Zenit Chmielnik 0-1 GKS Rudki 3 czerwca, 17:00
Lechia Strawczyn 1-5 Granat Skarżysko-Kamienna 3 czerwca, 17:00
Orlicz Suchedniów 1-2 OKS Opatów 3 czerwca, 17:00
Star Starachowice 5-0 Sparta Kazimierza Wielka 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Star Starachowice 6-2 Piast Stopnica 10 czerwca, 17:30
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Orlicz Suchedniów 10 czerwca, 17:00
OKS Opatów 2-4 Lechia Strawczyn 10 czerwca, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Zenit Chmielnik 9 czerwca, 17:00
GKS Rudki 2-0 Gród Ćmińsk 10 czerwca, 17:00
Polanie Pierzchnica 2-1 Świt Ćmielów 10 czerwca, 17:00
Stal Kunów 2-1 Bucovia Bukowa 10 czerwca, 17:00
Sparta Dwikozy 1-0 Klimontowianka Klimontów 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Piast Stopnica 1-0 Sparta Dwikozy 16 czerwca, 17:00
Klimontowianka Klimontów 2-2 Stal Kunów 16 czerwca, 17:00
Bucovia Bukowa 2-1 Polanie Pierzchnica 17 czerwca, 17:00
Świt Ćmielów 0-1 GKS Rudki 16 czerwca, 17:00
Gród Ćmińsk 2-6 Granat Skarżysko-Kamienna 16 czerwca, 17:00
Zenit Chmielnik 3-0 OKS Opatów 17 czerwca, 17:00
Lechia Strawczyn 1-4 Sparta Kazimierza Wielka 16 czerwca, 17:00
Orlicz Suchedniów 3-5 Star Starachowice 16 czerwca, 16:00

IV liga 2017/2018 (świętokrzyska)

Klasa A 2017/2018 (Sandomierz)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas