[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Tarnów II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dunajec Zakliczyn 8 21 7 0 1 32-5 4 0 0 22-2 3 0 1 10-3
2.  Wisła Szczucin 8 19 6 1 1 24-10 5 1 0 17-6 1 0 1 7-4
3.  GLKS Gromnik 8 17 5 2 1 18-8 1 1 1 8-5 4 1 0 10-3
4.  Metal Tarnów 7 16 5 1 1 16-15 4 0 0 10-5 1 1 1 6-10
5.  Ciężkowianka Ciężkowice 8 15 4 3 1 17-10 3 2 0 12-6 1 1 1 5-4
6.  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 8 13 4 1 3 22-16 2 1 0 13-5 2 0 3 9-11 2 4 1 1 0 4-2
7.  LUKS Skrzyszów 8 13 4 1 3 20-17 3 0 1 12-4 1 1 2 8-13 1 1 0 1 0 2-2
8.  MLKS II Żabno 8 13 4 1 3 14-15 2 0 2 5-8 2 1 1 9-7 1 0 0 0 1 0-2
9.  Zorza Zaczarnie 7 9 2 3 2 18-19 1 0 1 3-5 1 3 1 15-14
10.  LKS Nowa Jastrząbka 8 9 3 0 5 15-16 2 0 2 10-5 1 0 3 5-11
11.  Victoria Koszyce Małe 8 8 2 2 4 16-24 2 1 2 11-15 0 1 2 5-9
12.  Olimpia Wojnicz 8 7 2 1 5 12-16 0 1 3 4-10 2 0 2 8-6
13.  Łukovia Łukowa 8 6 1 3 4 11-28 0 3 0 8-8 1 0 4 3-20
14.  KS US Śmigno 8 5 1 2 5 12-17 1 0 2 5-6 0 2 3 7-11 1 1 0 1 0 1-1
15.  Dunajec Zbylitowska Góra 8 5 1 2 5 9-14 1 1 2 5-6 0 1 3 4-8 1 1 0 1 0 1-1
16.  LKS Wietrzychowice 8 1 0 1 7 9-35 0 1 4 6-18 0 0 3 3-17

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dunajec Zakliczyn    5-0 3-0 4-1 10-1 
 2 Wisła Szczucin    1-0 2-1 5-0 4-4 1-0 4-1 
 3 GLKS Gromnik    2-3 2-2 4-0 
 4 Metal Tarnów    2-1 3-2 2-1 3-1 
 5 Ciężkowianka Ciężkowice1-1     3-3 3-0 3-1 2-1 
 6 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska    2-2 5-2 6-1 
 7 LUKS Skrzyszów1-0 0-2     4-1 7-1 
 8 MLKS II Żabno1-5 0-2     3-1 1-0 
 9 Zorza Zaczarnie1-4     2-1 
 10 LKS Nowa Jastrząbka1-2 1-2 5-1     3-0 
 11 Victoria Koszyce Małe3-2 2-2 2-4 2-6     2-1 
 12 Olimpia Wojnicz0-3 1-3 3-3     0-1 
 13 Łukovia Łukowa3-3     3-3 2-2 
 14 KS US Śmigno0-2 5-1 0-3*     
 15 Dunajec Zbylitowska Góra4-0 0-2 0-3 1-1     
 16 LKS Wietrzychowice1-5 1-3 1-3 0-4 3-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Wisła Szczucin 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 13 sierpnia, 17:00
LKS Wietrzychowice 1-5 Dunajec Zakliczyn 12 sierpnia, 18:00
Victoria Koszyce Małe 2-1 Dunajec Zbylitowska Góra 11 sierpnia, 18:00
LUKS Skrzyszów 0-2 GLKS Gromnik 12 sierpnia, 17:30
MLKS II Żabno 3-1 KS US Śmigno 13 sierpnia, 11:00
Olimpia Wojnicz 0-1 Łukovia Łukowa 13 sierpnia, 16:00
Metal Tarnów 3-2 LKS Nowa Jastrząbka 12 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Ciężkowice 3-3 Zorza Zaczarnie 13 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Ciężkowianka Ciężkowice 3-0 LKS Nowa Jastrząbka 30 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 16:00) odwołany
Łukovia Łukowa 3-3 Metal Tarnów 20 sierpnia, 17:00
KS US Śmigno 0-3 Olimpia Wojnicz 19 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 3-1
GLKS Gromnik 2-2 MLKS II Żabno 20 sierpnia, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 4-0 LUKS Skrzyszów 19 sierpnia, 18:00
Dunajec Zakliczyn 4-1 Victoria Koszyce Małe 20 sierpnia, 16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 6-1 LKS Wietrzychowice 19 sierpnia, 17:00
Wisła Szczucin 4-4 Zorza Zaczarnie 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Wisła Szczucin 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice 26 sierpnia, 17:00
LKS Wietrzychowice 0-4 Zorza Zaczarnie 26 sierpnia, 17:00
Victoria Koszyce Małe 2-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 26 sierpnia, 17:00
LUKS Skrzyszów 1-0 Dunajec Zakliczyn 27 sierpnia, 17:00
MLKS II Żabno 1-0 Dunajec Zbylitowska Góra 27 sierpnia, 10:00
Olimpia Wojnicz 1-3 GLKS Gromnik 27 sierpnia, 17:00
Metal Tarnów 2-1 KS US Śmigno 26 sierpnia, 17:00
LKS Nowa Jastrząbka 3-0 Łukovia Łukowa 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Ciężkowianka Ciężkowice 3-1 Łukovia Łukowa 3 września, 16:00
KS US Śmigno 5-1 LKS Nowa Jastrząbka 3 września, 11:30
GLKS Gromnik 2-3 Metal Tarnów 3 września, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 0-3 Olimpia Wojnicz 3 września, 17:00
Dunajec Zakliczyn 3-0 MLKS II Żabno 2 września, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-2 LUKS Skrzyszów 2 września, 17:00
Zorza Zaczarnie 2-1 Victoria Koszyce Małe 2 września, 17:00
Wisła Szczucin 4-1 LKS Wietrzychowice 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

LKS Wietrzychowice 1-3 Ciężkowianka Ciężkowice 9 września, 17:00
Victoria Koszyce Małe 3-2 Wisła Szczucin 9 września, 17:00
LUKS Skrzyszów 4-1 Zorza Zaczarnie 9 września, 17:00
MLKS II Żabno 0-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 9 września, 17:00
Olimpia Wojnicz 0-3 Dunajec Zakliczyn 10 września, 17:00
Metal Tarnów 3-1 Dunajec Zbylitowska Góra 9 września, 15:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-2 GLKS Gromnik 10 września, 11:00
Łukovia Łukowa 3-3 KS US Śmigno 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 13 września

Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 KS US Śmigno 15 sierpnia, 15:00
GLKS Gromnik 4-0 Łukovia Łukowa 15 sierpnia, 18:00
Dunajec Zbylitowska Góra 0-2 LKS Nowa Jastrząbka 13 września, 17:00
Dunajec Zakliczyn 5-0 Metal Tarnów 13 września, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5-2 Olimpia Wojnicz 13 września, 17:00
Zorza Zaczarnie 1-4 MLKS II Żabno 13 września, 17:00
Wisła Szczucin 5-0 LUKS Skrzyszów 13 września, 17:00
LKS Wietrzychowice 3-3 Victoria Koszyce Małe 13 września, 17:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Victoria Koszyce Małe 2-2 Ciężkowianka Ciężkowice 16 września, 16:00
LUKS Skrzyszów 7-1 LKS Wietrzychowice 16 września, 16:00
MLKS II Żabno 1-5 Wisła Szczucin 17 września, 11:00
Olimpia Wojnicz 3-3 Zorza Zaczarnie 17 września, 16:30
Metal Tarnów 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 16 września, 16:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-2 Dunajec Zakliczyn 17 września, 16:00
Łukovia Łukowa 2-2 Dunajec Zbylitowska Góra 16 września, 16:30
KS US Śmigno 0-2 GLKS Gromnik 16 września, 16:00

REKLAMA

Kolejka 8 - 23-24 września

Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 GLKS Gromnik 24 września, 16:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-1 KS US Śmigno 24 września, 16:00
Dunajec Zakliczyn 10-1 Łukovia Łukowa 24 września, 16:00
Zorza Zaczarnie - Metal Tarnów
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany
Wisła Szczucin 1-0 Olimpia Wojnicz 23 września, 16:00
LKS Wietrzychowice 1-3 MLKS II Żabno 23 września, 16:00
Victoria Koszyce Małe 2-6 LUKS Skrzyszów 23 września, 16:00
LKS Nowa Jastrząbka 5-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

LUKS Skrzyszów - Ciężkowianka Ciężkowice 30 września, 16:00
MLKS II Żabno - Victoria Koszyce Małe 30 września, 16:00
Olimpia Wojnicz - LKS Wietrzychowice 1 października, 16:00
Metal Tarnów - Wisła Szczucin 30 września, 16:00
LKS Nowa Jastrząbka - Zorza Zaczarnie 1 października, 11:00
Łukovia Łukowa - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1 października, 14:00
KS US Śmigno - Dunajec Zakliczyn 1 października, 11:30
GLKS Gromnik - Dunajec Zbylitowska Góra 1 października, 16:00

REKLAMA

Kolejka 10 - 7-8 października

Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zbylitowska Góra
Dunajec Zakliczyn - GLKS Gromnik
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - KS US Śmigno
Zorza Zaczarnie - Łukovia Łukowa
Wisła Szczucin - LKS Nowa Jastrząbka
LKS Wietrzychowice - Metal Tarnów
Victoria Koszyce Małe - Olimpia Wojnicz
LUKS Skrzyszów - MLKS II Żabno

Kolejka 11 - 14-15 października

MLKS II Żabno - Ciężkowianka Ciężkowice
Olimpia Wojnicz - LUKS Skrzyszów
Metal Tarnów - Victoria Koszyce Małe
LKS Nowa Jastrząbka - LKS Wietrzychowice
Łukovia Łukowa - Wisła Szczucin
KS US Śmigno - Zorza Zaczarnie
GLKS Gromnik - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Dunajec Zbylitowska Góra - Dunajec Zakliczyn

Kolejka 12 - 21-22 października

Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zakliczyn
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Dunajec Zbylitowska Góra
Zorza Zaczarnie - GLKS Gromnik
Wisła Szczucin - KS US Śmigno
LKS Wietrzychowice - Łukovia Łukowa
Victoria Koszyce Małe - LKS Nowa Jastrząbka
LUKS Skrzyszów - Metal Tarnów
MLKS II Żabno - Olimpia Wojnicz

Kolejka 13 - 28-29 października

Olimpia Wojnicz - Ciężkowianka Ciężkowice
Metal Tarnów - MLKS II Żabno
LKS Nowa Jastrząbka - LUKS Skrzyszów
Łukovia Łukowa - Victoria Koszyce Małe
KS US Śmigno - LKS Wietrzychowice
GLKS Gromnik - Wisła Szczucin
Dunajec Zbylitowska Góra - Zorza Zaczarnie
Dunajec Zakliczyn - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Ciężkowianka Ciężkowice - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Zorza Zaczarnie - Dunajec Zakliczyn
Wisła Szczucin - Dunajec Zbylitowska Góra
LKS Wietrzychowice - GLKS Gromnik
Victoria Koszyce Małe - KS US Śmigno
LUKS Skrzyszów - Łukovia Łukowa
MLKS II Żabno - LKS Nowa Jastrząbka
Olimpia Wojnicz - Metal Tarnów

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Metal Tarnów - Ciężkowianka Ciężkowice
LKS Nowa Jastrząbka - Olimpia Wojnicz
Łukovia Łukowa - MLKS II Żabno
KS US Śmigno - LUKS Skrzyszów
GLKS Gromnik - Victoria Koszyce Małe
Dunajec Zbylitowska Góra - LKS Wietrzychowice
Dunajec Zakliczyn - Wisła Szczucin
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Zorza Zaczarnie

Kolejka 16

Zorza Zaczarnie - Ciężkowianka Ciężkowice
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Wisła Szczucin
Dunajec Zakliczyn - LKS Wietrzychowice
Dunajec Zbylitowska Góra - Victoria Koszyce Małe
GLKS Gromnik - LUKS Skrzyszów
KS US Śmigno - MLKS II Żabno
Łukovia Łukowa - Olimpia Wojnicz
LKS Nowa Jastrząbka - Metal Tarnów

Kolejka 17

Zorza Zaczarnie - Wisła Szczucin
LKS Nowa Jastrząbka - Ciężkowianka Ciężkowice
Metal Tarnów - Łukovia Łukowa
Olimpia Wojnicz - KS US Śmigno
MLKS II Żabno - GLKS Gromnik
LUKS Skrzyszów - Dunajec Zbylitowska Góra
Victoria Koszyce Małe - Dunajec Zakliczyn
LKS Wietrzychowice - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Kolejka 18

Ciężkowianka Ciężkowice - Wisła Szczucin
Zorza Zaczarnie - LKS Wietrzychowice
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Victoria Koszyce Małe
Dunajec Zakliczyn - LUKS Skrzyszów
Dunajec Zbylitowska Góra - MLKS II Żabno
GLKS Gromnik - Olimpia Wojnicz
KS US Śmigno - Metal Tarnów
Łukovia Łukowa - LKS Nowa Jastrząbka

Kolejka 19

Łukovia Łukowa - Ciężkowianka Ciężkowice
LKS Nowa Jastrząbka - KS US Śmigno
Metal Tarnów - GLKS Gromnik
Olimpia Wojnicz - Dunajec Zbylitowska Góra
MLKS II Żabno - Dunajec Zakliczyn
LUKS Skrzyszów - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Victoria Koszyce Małe - Zorza Zaczarnie
LKS Wietrzychowice - Wisła Szczucin

Kolejka 20

Ciężkowianka Ciężkowice - LKS Wietrzychowice
Wisła Szczucin - Victoria Koszyce Małe
Zorza Zaczarnie - LUKS Skrzyszów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - MLKS II Żabno
Dunajec Zakliczyn - Olimpia Wojnicz
Dunajec Zbylitowska Góra - Metal Tarnów
GLKS Gromnik - LKS Nowa Jastrząbka
KS US Śmigno - Łukovia Łukowa

Kolejka 21

KS US Śmigno - Ciężkowianka Ciężkowice
Łukovia Łukowa - GLKS Gromnik
LKS Nowa Jastrząbka - Dunajec Zbylitowska Góra
Metal Tarnów - Dunajec Zakliczyn
Olimpia Wojnicz - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
MLKS II Żabno - Zorza Zaczarnie
LUKS Skrzyszów - Wisła Szczucin
Victoria Koszyce Małe - LKS Wietrzychowice

Kolejka 22

Ciężkowianka Ciężkowice - Victoria Koszyce Małe
LKS Wietrzychowice - LUKS Skrzyszów
Wisła Szczucin - MLKS II Żabno
Zorza Zaczarnie - Olimpia Wojnicz
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Metal Tarnów
Dunajec Zakliczyn - LKS Nowa Jastrząbka
Dunajec Zbylitowska Góra - Łukovia Łukowa
GLKS Gromnik - KS US Śmigno

Kolejka 23

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - LKS Nowa Jastrząbka
GLKS Gromnik - Ciężkowianka Ciężkowice
KS US Śmigno - Dunajec Zbylitowska Góra
Łukovia Łukowa - Dunajec Zakliczyn
Metal Tarnów - Zorza Zaczarnie
Olimpia Wojnicz - Wisła Szczucin
MLKS II Żabno - LKS Wietrzychowice
LUKS Skrzyszów - Victoria Koszyce Małe

Kolejka 24

Ciężkowianka Ciężkowice - LUKS Skrzyszów
Victoria Koszyce Małe - MLKS II Żabno
LKS Wietrzychowice - Olimpia Wojnicz
Wisła Szczucin - Metal Tarnów
Zorza Zaczarnie - LKS Nowa Jastrząbka
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Łukovia Łukowa
Dunajec Zakliczyn - KS US Śmigno
Dunajec Zbylitowska Góra - GLKS Gromnik

Kolejka 25

Dunajec Zbylitowska Góra - Ciężkowianka Ciężkowice
GLKS Gromnik - Dunajec Zakliczyn
KS US Śmigno - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Łukovia Łukowa - Zorza Zaczarnie
LKS Nowa Jastrząbka - Wisła Szczucin
Metal Tarnów - LKS Wietrzychowice
Olimpia Wojnicz - Victoria Koszyce Małe
MLKS II Żabno - LUKS Skrzyszów

Kolejka 26

Ciężkowianka Ciężkowice - MLKS II Żabno
LUKS Skrzyszów - Olimpia Wojnicz
Victoria Koszyce Małe - Metal Tarnów
LKS Wietrzychowice - LKS Nowa Jastrząbka
Wisła Szczucin - Łukovia Łukowa
Zorza Zaczarnie - KS US Śmigno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - GLKS Gromnik
Dunajec Zakliczyn - Dunajec Zbylitowska Góra

Kolejka 27

Dunajec Zakliczyn - Ciężkowianka Ciężkowice
Dunajec Zbylitowska Góra - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
GLKS Gromnik - Zorza Zaczarnie
KS US Śmigno - Wisła Szczucin
Łukovia Łukowa - LKS Wietrzychowice
LKS Nowa Jastrząbka - Victoria Koszyce Małe
Metal Tarnów - LUKS Skrzyszów
Olimpia Wojnicz - MLKS II Żabno

Kolejka 28

Ciężkowianka Ciężkowice - Olimpia Wojnicz
MLKS II Żabno - Metal Tarnów
LUKS Skrzyszów - LKS Nowa Jastrząbka
Victoria Koszyce Małe - Łukovia Łukowa
LKS Wietrzychowice - KS US Śmigno
Wisła Szczucin - GLKS Gromnik
Zorza Zaczarnie - Dunajec Zbylitowska Góra
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Dunajec Zakliczyn

Kolejka 29

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Ciężkowianka Ciężkowice
Dunajec Zakliczyn - Zorza Zaczarnie
Dunajec Zbylitowska Góra - Wisła Szczucin
GLKS Gromnik - LKS Wietrzychowice
KS US Śmigno - Victoria Koszyce Małe
Łukovia Łukowa - LUKS Skrzyszów
LKS Nowa Jastrząbka - MLKS II Żabno
Metal Tarnów - Olimpia Wojnicz

Kolejka 30

Ciężkowianka Ciężkowice - Metal Tarnów
Olimpia Wojnicz - LKS Nowa Jastrząbka
MLKS II Żabno - Łukovia Łukowa
LUKS Skrzyszów - KS US Śmigno
Victoria Koszyce Małe - GLKS Gromnik
LKS Wietrzychowice - Dunajec Zbylitowska Góra
Wisła Szczucin - Dunajec Zakliczyn
Zorza Zaczarnie - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

IV liga 2017/2018 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2017/2018 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2017/2018 (Tarnów I)

Klasa A 2017/2018 (Tarnów III (Żabno))
Klasa A 2017/2018 (Tarnów IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas