[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Tarnów II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dunajec Zakliczyn 30 71 23 2 5 103-25 12 2 1 60-11 11 0 4 43-14
2.  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 64 19 7 4 62-25 8 5 2 28-11 11 2 2 34-14
3.  Wisła Szczucin 30 59 18 5 7 81-45 11 3 1 44-16 7 2 6 37-29
4.  GLKS Gromnik 30 58 18 4 8 69-40 10 2 3 42-21 8 2 5 27-19
5.  Olimpia Wojnicz 30 52 16 4 10 66-47 8 2 5 32-23 8 2 5 34-24
6.  LUKS Skrzyszów 30 50 15 5 10 78-59 7 2 6 40-34 8 3 4 38-25
7.  Zorza Zaczarnie 30 48 13 9 8 73-54 7 3 5 28-27 6 6 3 45-27
8.  Metal Tarnów 30 45 13 6 11 60-54 10 1 4 36-20 3 5 7 24-34
9.  Dunajec Zbylitowska Góra 30 40 11 7 12 46-49 8 3 4 25-23 3 4 8 21-26
10.  Ciężkowianka Ciężkowice 30 35 10 5 15 44-57 8 3 4 28-22 2 2 11 16-35 2 4 1 1 0 6-3
11.  MLKS II Żabno 30 35 10 5 15 52-77 5 3 7 27-34 5 2 8 25-43 2 1 0 1 1 3-6
12.  KS US Śmigno 30 34 10 4 16 54-67 7 2 6 32-27 3 2 10 22-40
13.  Łukovia Łukowa 30 31 8 7 15 45-82 4 5 6 24-39 4 2 9 21-43
14.  Victoria Koszyce Małe 30 30 9 3 18 57-94 7 2 6 33-47 2 1 12 24-47
15.  LKS Nowa Jastrząbka 30 18 4 6 20 36-72 3 1 11 22-37 1 5 9 14-35
16.  LKS Wietrzychowice 30 10 3 1 26 36-115 2 1 12 20-49 1 0 14 16-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dunajec Zakliczyn    1-2 5-0 1-1 1-0 0-0 3-2 5-0 2-1 4-0 3-0 5-2 10-1 4-1 2-0 14-1 
 2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska1-2     0-0 3-0 5-2 2-2 0-0 1-1 2-0 1-0 0-1 2-0 2-0 2-1 1-1 6-1 
 3 Wisła Szczucin3-0 2-1     2-1 1-0 5-0 4-4 0-3 2-1 1-0 1-1 6-1 6-0 6-2 1-1 4-1 
 4 GLKS Gromnik0-5 2-2 3-1     5-0 1-0 2-4 2-3 2-0 5-0 2-2 2-0 4-0 4-2 3-0 5-2 
 5 Olimpia Wojnicz0-3 1-3 3-0* 1-3     0-1 3-3 3-2 0-0 3-2 8-1 2-1 0-1 3-1 2-0 3-2 
 6 LUKS Skrzyszów1-0 2-4 2-4 0-2 2-4     4-1 2-2 2-3 5-2 2-1 1-2 4-4 4-3 2-1 7-1 
 7 Zorza Zaczarnie0-2 0-3* 0-3 1-0 2-2 3-5     3-0 2-2 2-1 1-4 2-1 3-1 2-1 2-2 5-0 
 8 Metal Tarnów3-1 2-1 2-0 1-2 1-2 0-3 2-3     3-1 2-0 9-2 2-1 1-1 2-0 3-2 3-1 
 9 Dunajec Zbylitowska Góra0-5 1-1 3-3 1-0 0-3 4-0 2-1 3-2     1-0 4-1 1-1 2-1 1-0 0-2 2-3 
 10 Ciężkowianka Ciężkowice2-0 0-1 1-5 1-1 0-2 1-4 3-3 1-1 3-2     3-0 2-1 3-1 2-1 3-0 3-0 
 11 MLKS II Żabno0-2 0-2 1-5 6-2 1-2 0-5 1-1 5-2 1-0 3-3     3-1 1-4 1-3 1-1 3-1 
 12 KS US Śmigno1-4 0-1 4-2 0-2 0-3* 1-4 1-3 1-1 2-2 3-0* 3-0     3-2 6-1 5-1 2-1 
 13 Łukovia Łukowa1-6 0-2 0-3 0-4 1-7 3-0* 1-1 3-3 2-2 1-0 2-5 3-3     4-1 2-2 1-0 
 14 Victoria Koszyce Małe0-6 2-4 3-2 0-5 2-2 2-6 0-10 2-1 2-1 2-2 4-2 6-0 1-4     3-1 4-1 
 15 LKS Nowa Jastrząbka1-2 1-5 1-4 1-2 2-1 3-3 1-5 0-1 0-1 1-3 0-2 1-3 3-0 3-4     4-1 
 16 LKS Wietrzychowice1-5 0-2 1-5 1-2 1-4 0-5 0-4 3-2 1-5 1-3 1-3 2-5 0-1 3-3 5-0     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Wisła Szczucin 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 13 sierpnia, 17:00
LKS Wietrzychowice 1-5 Dunajec Zakliczyn 12 sierpnia, 18:00
Victoria Koszyce Małe 2-1 Dunajec Zbylitowska Góra 11 sierpnia, 18:00
LUKS Skrzyszów 0-2 GLKS Gromnik 12 sierpnia, 17:30
MLKS II Żabno 3-1 KS US Śmigno 13 sierpnia, 11:00
Olimpia Wojnicz 0-1 Łukovia Łukowa 13 sierpnia, 16:00
Metal Tarnów 3-2 LKS Nowa Jastrząbka 12 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Ciężkowice 3-3 Zorza Zaczarnie 13 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Ciężkowianka Ciężkowice 3-0 LKS Nowa Jastrząbka 30 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 16:00) odwołany
Łukovia Łukowa 3-3 Metal Tarnów 20 sierpnia, 17:00
KS US Śmigno 0-3 Olimpia Wojnicz 19 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 3-1
GLKS Gromnik 2-2 MLKS II Żabno 20 sierpnia, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 4-0 LUKS Skrzyszów 19 sierpnia, 18:00
Dunajec Zakliczyn 4-1 Victoria Koszyce Małe 20 sierpnia, 16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 6-1 LKS Wietrzychowice 19 sierpnia, 17:00
Wisła Szczucin 4-4 Zorza Zaczarnie 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Wisła Szczucin 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice 26 sierpnia, 17:00
LKS Wietrzychowice 0-4 Zorza Zaczarnie 26 sierpnia, 17:00
Victoria Koszyce Małe 2-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 26 sierpnia, 17:00
LUKS Skrzyszów 1-0 Dunajec Zakliczyn 27 sierpnia, 17:00
MLKS II Żabno 1-0 Dunajec Zbylitowska Góra 27 sierpnia, 10:00
Olimpia Wojnicz 1-3 GLKS Gromnik 27 sierpnia, 17:00
Metal Tarnów 2-1 KS US Śmigno 26 sierpnia, 17:00
LKS Nowa Jastrząbka 3-0 Łukovia Łukowa 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Ciężkowianka Ciężkowice 3-1 Łukovia Łukowa 3 września, 16:00
KS US Śmigno 5-1 LKS Nowa Jastrząbka 3 września, 11:30
GLKS Gromnik 2-3 Metal Tarnów 3 września, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 0-3 Olimpia Wojnicz 3 września, 17:00
Dunajec Zakliczyn 3-0 MLKS II Żabno 2 września, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-2 LUKS Skrzyszów 2 września, 17:00
Zorza Zaczarnie 2-1 Victoria Koszyce Małe 2 września, 17:00
Wisła Szczucin 4-1 LKS Wietrzychowice 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

LKS Wietrzychowice 1-3 Ciężkowianka Ciężkowice 9 września, 17:00
Victoria Koszyce Małe 3-2 Wisła Szczucin 9 września, 17:00
LUKS Skrzyszów 4-1 Zorza Zaczarnie 9 września, 17:00
MLKS II Żabno 0-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 9 września, 17:00
Olimpia Wojnicz 0-3 Dunajec Zakliczyn 10 września, 17:00
Metal Tarnów 3-1 Dunajec Zbylitowska Góra 9 września, 15:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-2 GLKS Gromnik 10 września, 11:00
Łukovia Łukowa 3-3 KS US Śmigno 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 13 września

Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 KS US Śmigno 15 sierpnia, 15:00
GLKS Gromnik 4-0 Łukovia Łukowa 15 sierpnia, 18:00
Dunajec Zbylitowska Góra 0-2 LKS Nowa Jastrząbka 13 września, 17:00
Dunajec Zakliczyn 5-0 Metal Tarnów 13 września, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5-2 Olimpia Wojnicz 13 września, 17:00
Zorza Zaczarnie 1-4 MLKS II Żabno 13 września, 17:00
Wisła Szczucin 5-0 LUKS Skrzyszów 13 września, 17:00
LKS Wietrzychowice 3-3 Victoria Koszyce Małe 13 września, 17:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Victoria Koszyce Małe 2-2 Ciężkowianka Ciężkowice 16 września, 16:00
LUKS Skrzyszów 7-1 LKS Wietrzychowice 16 września, 16:00
MLKS II Żabno 1-5 Wisła Szczucin 17 września, 11:00
Olimpia Wojnicz 3-3 Zorza Zaczarnie 17 września, 16:30
Metal Tarnów 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 16 września, 16:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-2 Dunajec Zakliczyn 17 września, 16:00
Łukovia Łukowa 2-2 Dunajec Zbylitowska Góra 16 września, 16:30
KS US Śmigno 0-2 GLKS Gromnik 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 GLKS Gromnik 24 września, 16:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-1 KS US Śmigno 24 września, 16:00
Dunajec Zakliczyn 10-1 Łukovia Łukowa 24 września, 16:00
Zorza Zaczarnie 3-0 Metal Tarnów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany
Wisła Szczucin 1-0 Olimpia Wojnicz 23 września, 16:00
LKS Wietrzychowice 1-3 MLKS II Żabno 23 września, 16:00
Victoria Koszyce Małe 2-6 LUKS Skrzyszów 23 września, 16:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-5 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

LUKS Skrzyszów 5-2 Ciężkowianka Ciężkowice 30 września, 16:00
MLKS II Żabno 1-3 Victoria Koszyce Małe 30 września, 16:00
Olimpia Wojnicz 3-2 LKS Wietrzychowice 1 października, 16:00
Metal Tarnów 2-0 Wisła Szczucin 30 września, 16:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-5 Zorza Zaczarnie 1 października, 11:00
Łukovia Łukowa 0-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1 października, 14:00
KS US Śmigno 1-4 Dunajec Zakliczyn 1 października, 11:30
GLKS Gromnik 2-0 Dunajec Zbylitowska Góra 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Ciężkowianka Ciężkowice 3-2 Dunajec Zbylitowska Góra 8 października, 14:00
Dunajec Zakliczyn 1-1 GLKS Gromnik 8 października, 15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 KS US Śmigno 7 października, 15:00
Zorza Zaczarnie 3-1 Łukovia Łukowa 7 października, 16:00
Wisła Szczucin 1-1 LKS Nowa Jastrząbka 7 października, 16:00
LKS Wietrzychowice 3-2 Metal Tarnów 7 października, 16:00
Victoria Koszyce Małe 2-2 Olimpia Wojnicz 7 października, 16:00
LUKS Skrzyszów 2-1 MLKS II Żabno 7 października, 16:00

Kolejka 11 - 14-15 października

MLKS II Żabno 3-3 Ciężkowianka Ciężkowice 15 października, 11:00
Olimpia Wojnicz 0-1 LUKS Skrzyszów 15 października, 15:30
Metal Tarnów 2-0 Victoria Koszyce Małe 14 października, 15:00
LKS Nowa Jastrząbka 4-1 LKS Wietrzychowice 15 października, 11:00
Łukovia Łukowa 0-3 Wisła Szczucin 15 października, 12:00
KS US Śmigno 1-3 Zorza Zaczarnie 14 października, 15:00
GLKS Gromnik 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 15 października, 15:00
Dunajec Zbylitowska Góra 0-5 Dunajec Zakliczyn 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Ciężkowianka Ciężkowice 2-0 Dunajec Zakliczyn 22 października, 14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 Dunajec Zbylitowska Góra 21 października, 15:00
Zorza Zaczarnie 1-0 GLKS Gromnik 21 października, 15:00
Wisła Szczucin 6-1 KS US Śmigno 21 października, 15:00
LKS Wietrzychowice 0-1 Łukovia Łukowa 21 października, 15:00
Victoria Koszyce Małe 3-1 LKS Nowa Jastrząbka 21 października, 15:00
LUKS Skrzyszów 2-2 Metal Tarnów 21 października, 15:00
MLKS II Żabno 1-2 Olimpia Wojnicz 22 października, 11:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Olimpia Wojnicz 3-2 Ciężkowianka Ciężkowice 29 października, 13:00
Metal Tarnów 9-2 MLKS II Żabno 28 października, 14:00
LKS Nowa Jastrząbka 3-3 LUKS Skrzyszów 29 października, 11:00
Łukovia Łukowa 4-1 Victoria Koszyce Małe 29 października, 12:00
KS US Śmigno 2-1 LKS Wietrzychowice 29 października, 11:30
GLKS Gromnik 3-1 Wisła Szczucin 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Zbylitowska Góra 2-1 Zorza Zaczarnie 28 października, 14:00
Dunajec Zakliczyn 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 29 października, 13:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Ciężkowianka Ciężkowice 0-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5 listopada, 13:00
Zorza Zaczarnie 0-2 Dunajec Zakliczyn 4 listopada, 13:00
Wisła Szczucin 2-1 Dunajec Zbylitowska Góra 4 listopada, 13:00
LKS Wietrzychowice 1-2 GLKS Gromnik 4 listopada, 13:00
Victoria Koszyce Małe 6-0 KS US Śmigno 4 listopada, 13:00
LUKS Skrzyszów 4-4 Łukovia Łukowa 4 listopada, 13:00
MLKS II Żabno 1-1 LKS Nowa Jastrząbka 5 listopada, 11:00
Olimpia Wojnicz 3-2 Metal Tarnów 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Metal Tarnów 2-0 Ciężkowianka Ciężkowice 11 listopada, 13:00
LKS Nowa Jastrząbka 2-1 Olimpia Wojnicz 12 listopada, 11:00
Łukovia Łukowa 2-5 MLKS II Żabno 11 listopada, 12:00
KS US Śmigno 1-4 LUKS Skrzyszów 11 listopada, 13:00
GLKS Gromnik 4-2 Victoria Koszyce Małe 12 listopada, 13:00
Dunajec Zbylitowska Góra 2-3 LKS Wietrzychowice 12 listopada, 13:00
Dunajec Zakliczyn 5-0 Wisła Szczucin 12 listopada, 13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Zorza Zaczarnie 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Zorza Zaczarnie 2-1 Ciężkowianka Ciężkowice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Wisła Szczucin 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Zakliczyn 14-1 LKS Wietrzychowice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Zbylitowska Góra 1-0 Victoria Koszyce Małe 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Gromnik 1-0 LUKS Skrzyszów 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS US Śmigno 3-0 MLKS II Żabno 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łukovia Łukowa 1-7 Olimpia Wojnicz 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 12:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Nowa Jastrząbka 0-1 Metal Tarnów 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Zorza Zaczarnie 0-3 Wisła Szczucin 9 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Nowa Jastrząbka 1-3 Ciężkowianka Ciężkowice 10 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Metal Tarnów 1-1 Łukovia Łukowa 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Wojnicz 2-1 KS US Śmigno 10 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
MLKS II Żabno 6-2 GLKS Gromnik 10 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LUKS Skrzyszów 2-3 Dunajec Zbylitowska Góra 9 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Koszyce Małe 0-6 Dunajec Zakliczyn 9 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wietrzychowice 0-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 9 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 31 marca

Ciężkowianka Ciężkowice 1-5 Wisła Szczucin 31 marca, 13:00
Zorza Zaczarnie 5-0 LKS Wietrzychowice 31 marca, 15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Victoria Koszyce Małe 31 marca, 14:30
Dunajec Zakliczyn 0-0 LUKS Skrzyszów 31 marca, 14:00
Dunajec Zbylitowska Góra 4-1 MLKS II Żabno 31 marca, 11:30
GLKS Gromnik 5-0 Olimpia Wojnicz 31 marca, 13:00
KS US Śmigno 1-1 Metal Tarnów 31 marca, 12:00
Łukovia Łukowa 2-2 LKS Nowa Jastrząbka 31 marca, 14:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Łukovia Łukowa 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice 8 kwietnia, 17:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-3 KS US Śmigno 7 kwietnia, 17:00
Metal Tarnów 1-2 GLKS Gromnik 7 kwietnia, 17:00
Olimpia Wojnicz 0-0 Dunajec Zbylitowska Góra 7 kwietnia, 15:00
MLKS II Żabno 0-2 Dunajec Zakliczyn 8 kwietnia, 11:00
LUKS Skrzyszów 2-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7 kwietnia, 17:00
Victoria Koszyce Małe 0-10 Zorza Zaczarnie 7 kwietnia, 17:00
LKS Wietrzychowice 1-5 Wisła Szczucin 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Ciężkowianka Ciężkowice 3-0 LKS Wietrzychowice 15 kwietnia, 16:00
Wisła Szczucin 6-2 Victoria Koszyce Małe 15 kwietnia, 16:00
Zorza Zaczarnie 3-5 LUKS Skrzyszów 14 kwietnia, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 MLKS II Żabno 15 kwietnia, 16:00
Dunajec Zakliczyn 1-0 Olimpia Wojnicz 15 kwietnia, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 3-2 Metal Tarnów 15 kwietnia, 17:00
GLKS Gromnik 3-0 LKS Nowa Jastrząbka 15 kwietnia, 17:00
KS US Śmigno 3-2 Łukovia Łukowa 15 kwietnia, 11:30

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

KS US Śmigno 3-0 Ciężkowianka Ciężkowice 22 kwietnia, 11:30
(wo)
na boisku 2-0
Łukovia Łukowa 0-4 GLKS Gromnik 22 kwietnia, 17:00
LKS Nowa Jastrząbka 0-1 Dunajec Zbylitowska Góra 21 kwietnia, 16:00
Metal Tarnów 3-1 Dunajec Zakliczyn 22 kwietnia, 17:00
Olimpia Wojnicz 1-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 22 kwietnia, 17:00
MLKS II Żabno 1-1 Zorza Zaczarnie 22 kwietnia, 11:00
LUKS Skrzyszów 2-4 Wisła Szczucin 21 kwietnia, 17:00
Victoria Koszyce Małe 4-1 LKS Wietrzychowice 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 Victoria Koszyce Małe 28 kwietnia, 17:00
LKS Wietrzychowice 0-5 LUKS Skrzyszów 28 kwietnia, 17:00
Wisła Szczucin 1-1 MLKS II Żabno 28 kwietnia, 17:00
Zorza Zaczarnie 2-2 Olimpia Wojnicz 28 kwietnia, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 Metal Tarnów 28 kwietnia, 17:00
Dunajec Zakliczyn 2-0 LKS Nowa Jastrząbka 28 kwietnia, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 2-1 Łukovia Łukowa 28 kwietnia, 17:00
GLKS Gromnik 2-0 KS US Śmigno 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 1 maja

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 LKS Nowa Jastrząbka 1 maja, 17:00
GLKS Gromnik 5-0 Ciężkowianka Ciężkowice 1 maja, 17:30
KS US Śmigno 2-2 Dunajec Zbylitowska Góra 1 maja, 17:00
Łukovia Łukowa 1-6 Dunajec Zakliczyn 1 maja, 17:30
Metal Tarnów 2-3 Zorza Zaczarnie 1 maja, 17:00
Olimpia Wojnicz 3-0 Wisła Szczucin 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-0
MLKS II Żabno 3-1 LKS Wietrzychowice 2 maja, 17:30
LUKS Skrzyszów 4-3 Victoria Koszyce Małe 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Ciężkowianka Ciężkowice 1-4 LUKS Skrzyszów 4 maja, 17:30
Victoria Koszyce Małe 4-2 MLKS II Żabno 5 maja, 17:30
LKS Wietrzychowice 1-4 Olimpia Wojnicz 5 maja, 17:00
Wisła Szczucin 0-3 Metal Tarnów 6 maja, 17:00
Zorza Zaczarnie 2-2 LKS Nowa Jastrząbka 5 maja, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 Łukovia Łukowa 5 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn 5-2 KS US Śmigno 6 maja, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-0 GLKS Gromnik 6 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Dunajec Zbylitowska Góra 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice 12 maja, 18:00
GLKS Gromnik 0-5 Dunajec Zakliczyn 13 maja, 17:00
KS US Śmigno 0-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 13 maja, 11:30
Łukovia Łukowa 1-1 Zorza Zaczarnie 13 maja, 18:00
LKS Nowa Jastrząbka 1-4 Wisła Szczucin 13 maja, 11:00
Metal Tarnów 3-1 LKS Wietrzychowice 12 maja, 17:00
Olimpia Wojnicz 3-1 Victoria Koszyce Małe 13 maja, 17:00
MLKS II Żabno 0-5 LUKS Skrzyszów 13 maja, 11:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Ciężkowianka Ciężkowice 3-0 MLKS II Żabno 19 maja, 16:00
LUKS Skrzyszów 2-4 Olimpia Wojnicz 19 maja, 17:00
Victoria Koszyce Małe 2-1 Metal Tarnów 19 maja, 17:30
LKS Wietrzychowice 5-0 LKS Nowa Jastrząbka 19 maja, 17:00
Wisła Szczucin 6-0 Łukovia Łukowa 20 maja, 17:00
Zorza Zaczarnie 2-1 KS US Śmigno 19 maja, 18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 GLKS Gromnik 20 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn 2-1 Dunajec Zbylitowska Góra 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Dunajec Zakliczyn 4-0 Ciężkowianka Ciężkowice 27 maja, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 26 maja, 18:00
GLKS Gromnik 2-4 Zorza Zaczarnie 27 maja, 17:00
KS US Śmigno 4-2 Wisła Szczucin 27 maja, 11:30
Łukovia Łukowa 1-0 LKS Wietrzychowice 26 maja, 18:00
LKS Nowa Jastrząbka 3-4 Victoria Koszyce Małe 26 maja, 18:00
Metal Tarnów 0-3 LUKS Skrzyszów 26 maja, 17:00
Olimpia Wojnicz 8-1 MLKS II Żabno 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30 maja

Ciężkowianka Ciężkowice 0-2 Olimpia Wojnicz 30 maja, 18:00
MLKS II Żabno 5-2 Metal Tarnów 29 maja, 18:00
LUKS Skrzyszów 2-1 LKS Nowa Jastrząbka 30 maja, 18:00
Victoria Koszyce Małe 1-4 Łukovia Łukowa 30 maja, 18:00
LKS Wietrzychowice 2-5 KS US Śmigno 30 maja, 17:00
Wisła Szczucin 2-1 GLKS Gromnik 30 maja, 18:00
Zorza Zaczarnie 2-2 Dunajec Zbylitowska Góra 30 maja, 18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 Dunajec Zakliczyn 30 maja, 18:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice 3 czerwca, 17:00
Dunajec Zakliczyn 3-2 Zorza Zaczarnie 3 czerwca, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 3-3 Wisła Szczucin 3 czerwca, 17:00
GLKS Gromnik 5-2 LKS Wietrzychowice 3 czerwca, 17:00
KS US Śmigno 6-1 Victoria Koszyce Małe 2 czerwca, 16:00
Łukovia Łukowa 3-0 LUKS Skrzyszów 3 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 1-0
LKS Nowa Jastrząbka 0-2 MLKS II Żabno 3 czerwca, 11:00
Metal Tarnów 1-2 Olimpia Wojnicz 2 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 Metal Tarnów 16 czerwca, 17:00
Olimpia Wojnicz 2-0 LKS Nowa Jastrząbka 16 czerwca, 17:00
MLKS II Żabno 1-4 Łukovia Łukowa 16 czerwca, 17:00
LUKS Skrzyszów 1-2 KS US Śmigno 16 czerwca, 17:00
Victoria Koszyce Małe 0-5 GLKS Gromnik 16 czerwca, 17:00
LKS Wietrzychowice 1-5 Dunajec Zbylitowska Góra 15 czerwca, 17:00
Wisła Szczucin 3-0 Dunajec Zakliczyn 16 czerwca, 17:00
Zorza Zaczarnie 0-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 16 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-2

IV liga 2017/2018 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2017/2018 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2017/2018 (Tarnów I)

Klasa A 2017/2018 (Tarnów III (Żabno))
Klasa A 2017/2018 (Tarnów IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas