[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła II Puławy 30 73 24 1 5 125-35 14 1 0 68-11 10 0 5 57-24
2.  Polesie Kock 30 62 18 8 4 65-34 9 5 1 39-20 9 3 3 26-14
3.  POM Iskra Piotrowice 30 59 17 8 5 68-25 12 2 1 39-13 5 6 4 29-12
4.  Granit Bychawa 30 52 15 7 8 55-27 8 4 3 32-13 7 3 5 23-14
5.  Stal Poniatowa 30 51 15 6 9 64-36 12 1 2 46-11 3 5 7 18-25
6.  Sokół Konopnica 30 44 13 5 12 50-51 7 3 5 26-23 6 2 7 24-28
7.  Opolanin Opole Lubelskie 30 42 13 3 14 58-58 7 1 7 33-26 6 2 7 25-32
8.  Orion Niedrzwica Duża 30 41 10 11 9 38-41 5 6 4 19-20 5 5 5 19-21
9.  Piaskovia Piaski 30 38 12 2 16 40-71 8 0 7 24-30 4 2 9 16-41
10.  Sygnał Lublin 30 37 10 7 13 61-73 5 4 6 30-35 5 3 7 31-38
11.  Tur Milejów 30 36 10 6 14 37-57 5 3 7 21-25 5 3 7 16-32 2 3 1 0 1 3-2
12.  Avia II Świdnik 30 36 10 6 14 41-51 5 4 6 17-19 5 2 8 24-32 2 3 1 0 1 2-3
13.  Janowianka Janów Lubelski 30 33 10 3 17 44-65 4 2 9 19-24 6 1 8 25-41
14.  GKS Niemce 30 30 8 6 16 36-54 5 1 9 19-33 3 5 7 17-21
15.  Orzeł Urzędów 30 25 7 4 19 46-90 4 3 8 24-45 3 1 11 22-45
16.  Garbarnia Kurów 30 17 4 5 21 35-95 2 4 9 17-42 2 1 12 18-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła II Puławy    2-2 2-0 2-0 2-0 8-3 4-2 4-0 9-0 4-3 6-0 6-0 8-0 2-0 5-1 4-0 
 2 Polesie Kock3-0     2-1 0-1 3-3 4-2 4-4 1-1 2-1 3-3 1-0 3-3 6-0 2-0 2-1 3-0 
 3 POM Iskra Piotrowice2-1 2-0     2-0 0-0 2-1 3-1 3-1 3-1 3-1 1-1 2-0 7-1 0-2 2-1 7-2 
 4 Granit Bychawa2-1 1-1 1-1     0-2 1-3 0-0 1-1 1-0 6-1 6-0 1-2 3-0 2-0 3-1 4-0 
 5 Stal Poniatowa6-1 3-0 0-2 2-0     5-2 3-0 0-0 3-0 0-3 5-0 2-1 3-0 1-0 6-1 7-1 
 6 Sokół Konopnica4-1 0-3 1-1 2-2 2-1     1-2 0-0 3-0 2-4 0-3 3-1 3-2 3-1 2-1 0-1 
 7 Opolanin Opole Lubelskie0-5 1-2 2-1 1-0 0-2 1-2     0-1 9-0 4-0 0-2 0-4 4-2 2-2 6-1 3-2 
 8 Orion Niedrzwica Duża0-4 1-2 0-0 2-2 2-2 2-0 3-2     1-0 0-2 1-1 0-0 1-2 0-0 5-3 1-0 
 9 Piaskovia Piaski1-5 0-3 0-4 2-1 2-1 0-2 4-2 0-2     3-2 1-2 3-1 1-0 1-3 3-0 3-2 
 10 Sygnał Lublin2-4 2-1 0-8 0-0 3-0 1-2 3-2 2-1 2-2     1-1 6-0 1-4 2-2 2-4 3-4 
 11 Tur Milejów1-8 0-2 0-0 0-1 2-0 0-0 1-2 2-1 2-3 1-2     3-1 1-1 1-0 2-3 5-1 
 12 Avia II Świdnik1-5 0-1 0-0 0-1 2-0 1-0 1-2 1-1 0-2 3-0 1-0     1-4 1-1 1-1 4-1 
 13 Janowianka Janów Lubelski1-2 0-1 3-2 0-1 2-2 0-2 0-1 0-2 1-2 0-3 5-1 0-1     2-1 3-1 2-2 
 14 GKS Niemce0-6 0-0 0-2 1-6 3-1 0-3 1-2 2-3 0-2 4-2 1-2 2-0 0-4     3-0 2-0 
 15 Orzeł Urzędów1-8 2-4 0-6 0-4 1-3 2-1 3-1 3-2 2-2 2-2 2-3 0-5 1-2 0-0     5-2 
 16 Garbarnia Kurów0-6 0-4 1-1 0-4 1-1 1-1 1-2 2-3 3-1 3-3 1-0 1-5 1-3 2-5 0-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Orzeł Urzędów 0-5 Avia II Świdnik 12 sierpnia, 15:00
Tur Milejów 5-1 Garbarnia Kurów 12 sierpnia, 17:00
Sygnał Lublin 2-2 GKS Niemce 12 sierpnia, 11:00
Stal Poniatowa 2-0 Granit Bychawa 12 sierpnia, 18:00
Sokół Konopnica 3-2 Janowianka Janów Lubelski 12 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Wisła II Puławy 12 sierpnia, 14:00
Polesie Kock 1-1 Orion Niedrzwica Duża 12 sierpnia, 16:30
Piaskovia Piaski 4-2 Opolanin Opole Lubelskie 12 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Avia II Świdnik 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 15 sierpnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Piaskovia Piaski 15 sierpnia, 17:30
Wisła II Puławy 2-2 Polesie Kock 15 sierpnia, 16:00
na bocznym boisku
Janowianka Janów Lubelski 3-2 POM Iskra Piotrowice 15 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa 1-3 Sokół Konopnica 15 sierpnia, 17:30
GKS Niemce 3-1 Stal Poniatowa 15 sierpnia, 11:00
Garbarnia Kurów 3-3 Sygnał Lublin 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Urzędów 2-3 Tur Milejów 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Tur Milejów 3-1 Avia II Świdnik 19 sierpnia, 12:00
Sygnał Lublin 2-4 Orzeł Urzędów 19 sierpnia, 11:00
Stal Poniatowa 7-1 Garbarnia Kurów 20 sierpnia, 17:00
Sokół Konopnica 3-1 GKS Niemce 19 sierpnia, 11:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 Granit Bychawa 20 sierpnia, 16:30
Polesie Kock 6-0 Janowianka Janów Lubelski 13 września, 16:45
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (6 września, 17:00) odwołany
Piaskovia Piaski 1-5 Wisła II Puławy 19 sierpnia, 12:30
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Orion Niedrzwica Duża 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Wisła II Puławy 4-2 Opolanin Opole Lubelskie 27 sierpnia, 16:00
na bocznym boisku
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Piaskovia Piaski 26 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa 1-1 Polesie Kock 27 sierpnia, 17:00
GKS Niemce 0-2 POM Iskra Piotrowice 26 sierpnia, 16:00
Garbarnia Kurów 1-1 Sokół Konopnica 26 sierpnia, 11:00
Orzeł Urzędów 1-3 Stal Poniatowa 27 sierpnia, 16:00
Tur Milejów 1-2 Sygnał Lublin 27 sierpnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Avia II Świdnik 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Sygnał Lublin 6-0 Avia II Świdnik 2 września, 11:00
Stal Poniatowa 5-0 Tur Milejów 3 września, 17:00
Sokół Konopnica 2-1 Orzeł Urzędów 2 września, 16:30
POM Iskra Piotrowice 7-2 Garbarnia Kurów 2 września, 16:00
Polesie Kock 2-0 GKS Niemce 2 września, 17:00
Piaskovia Piaski 2-1 Granit Bychawa 2 września, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 4-2 Janowianka Janów Lubelski 3 września, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 0-4 Wisła II Puławy 6 września, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Avia II Świdnik 1-5 Wisła II Puławy 10 września, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Orion Niedrzwica Duża 9 września, 16:00
Granit Bychawa 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 10 września, 16:00
GKS Niemce 0-2 Piaskovia Piaski 9 września, 11:00
Garbarnia Kurów 0-4 Polesie Kock 9 września, 16:00
Orzeł Urzędów 0-6 POM Iskra Piotrowice 10 września, 16:00
Tur Milejów 0-0 Sokół Konopnica 10 września, 16:00
Sygnał Lublin 3-0 Stal Poniatowa 9 września, 11:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Stal Poniatowa 2-1 Avia II Świdnik 17 września, 16:00
Sokół Konopnica 2-4 Sygnał Lublin 16 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 1-1 Tur Milejów 17 września, 16:00
Polesie Kock 2-1 Orzeł Urzędów 17 września, 16:00
Piaskovia Piaski 3-2 Garbarnia Kurów 16 września, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-2 GKS Niemce 17 września, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 2-2 Granit Bychawa 17 września, 16:00
Wisła II Puławy 8-0 Janowianka Janów Lubelski 17 września, 11:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Avia II Świdnik 1-4 Janowianka Janów Lubelski 24 września, 16:00
Granit Bychawa 2-1 Wisła II Puławy 23 września, 16:00
GKS Niemce 2-3 Orion Niedrzwica Duża 23 września, 11:00
Garbarnia Kurów 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 24 września, 16:00
Orzeł Urzędów 2-2 Piaskovia Piaski 24 września, 15:00
Tur Milejów 0-2 Polesie Kock 24 września, 15:00
Sygnał Lublin 0-8 POM Iskra Piotrowice 23 września, 11:00
Stal Poniatowa 5-2 Sokół Konopnica 24 września, 15:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Sokół Konopnica 3-1 Avia II Świdnik 30 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-0 Stal Poniatowa 1 października, 15:30
Polesie Kock 3-3 Sygnał Lublin 1 października, 16:30
Piaskovia Piaski 1-2 Tur Milejów 30 września, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 6-1 Orzeł Urzędów 30 września, 14:30
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Garbarnia Kurów 1 października, 16:00
Wisła II Puławy 2-0 GKS Niemce 1 października, 16:30
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Granit Bychawa 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Avia II Świdnik 0-1 Granit Bychawa 8 października, 15:00
GKS Niemce 0-4 Janowianka Janów Lubelski 7 października, 15:00
Garbarnia Kurów 0-6 Wisła II Puławy 7 października, 15:00
Orzeł Urzędów 3-2 Orion Niedrzwica Duża 8 października, 14:30
Tur Milejów 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 8 października, 15:00
Sygnał Lublin 2-2 Piaskovia Piaski 7 października, 11:00
Stal Poniatowa 3-0 Polesie Kock 8 października, 15:00
Sokół Konopnica 1-1 POM Iskra Piotrowice 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

POM Iskra Piotrowice 2-0 Avia II Świdnik 14 października, 15:00
Polesie Kock 4-2 Sokół Konopnica 15 października, 15:00
Piaskovia Piaski 2-1 Stal Poniatowa 14 października, 11:00
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Sygnał Lublin 15 października, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Tur Milejów 14 października, 15:00
Wisła II Puławy 5-1 Orzeł Urzędów 15 października, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Garbarnia Kurów 14 października, 15:00
Granit Bychawa 2-0 GKS Niemce 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Avia II Świdnik 1-1 GKS Niemce 21 października, 15:30
Garbarnia Kurów 0-4 Granit Bychawa 22 października, 12:00
Orzeł Urzędów 1-2 Janowianka Janów Lubelski 22 października, 13:30
Tur Milejów 1-8 Wisła II Puławy 22 października, 14:00
Sygnał Lublin 2-1 Orion Niedrzwica Duża 21 października, 11:00
Stal Poniatowa 3-0 Opolanin Opole Lubelskie 21 października, 11:00
Sokół Konopnica 3-0 Piaskovia Piaski 21 października, 11:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 Polesie Kock 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Polesie Kock 3-3 Avia II Świdnik 28 października, 14:00
Piaskovia Piaski 0-4 POM Iskra Piotrowice 28 października, 12:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Sokół Konopnica 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orion Niedrzwica Duża 2-2 Stal Poniatowa 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła II Puławy 4-3 Sygnał Lublin 29 października, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 5-1 Tur Milejów 28 października, 14:00
Granit Bychawa 3-1 Orzeł Urzędów 29 października, 14:00
GKS Niemce 2-0 Garbarnia Kurów 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Avia II Świdnik 4-1 Garbarnia Kurów 5 listopada, 14:00
Orzeł Urzędów 0-0 GKS Niemce 5 listopada, 13:00
Tur Milejów 0-1 Granit Bychawa 5 listopada, 13:00
Sygnał Lublin 1-4 Janowianka Janów Lubelski 4 listopada, 11:00
Stal Poniatowa 6-1 Wisła II Puławy 4 listopada, 14:00
Sokół Konopnica 0-0 Orion Niedrzwica Duża 4 listopada, 14:00
POM Iskra Piotrowice 3-1 Opolanin Opole Lubelskie 5 listopada, 13:00
Polesie Kock 2-1 Piaskovia Piaski 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Piaskovia Piaski 3-1 Avia II Świdnik 11 listopada, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Polesie Kock 11 listopada, 13:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 POM Iskra Piotrowice 11 listopada, 13:00
Wisła II Puławy 8-3 Sokół Konopnica 12 listopada, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Stal Poniatowa 11 listopada, 13:00
Granit Bychawa 6-1 Sygnał Lublin 12 listopada, 13:00
GKS Niemce 1-2 Tur Milejów 11 listopada, 11:00
Garbarnia Kurów 0-3 Orzeł Urzędów 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Avia II Świdnik 1-1 Orzeł Urzędów 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Garbarnia Kurów 1-0 Tur Milejów 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Niemce 4-2 Sygnał Lublin 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granit Bychawa 0-2 Stal Poniatowa 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Sokół Konopnica 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła II Puławy 2-0 POM Iskra Piotrowice 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Polesie Kock 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Opolanin Opole Lubelskie 9-0 Piaskovia Piaski 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Opolanin Opole Lubelskie 0-4 Avia II Świdnik 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piaskovia Piaski 0-2 Orion Niedrzwica Duża 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polesie Kock 3-0 Wisła II Puławy 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
POM Iskra Piotrowice 7-1 Janowianka Janów Lubelski 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Konopnica 2-2 Granit Bychawa 24 marca, 18:30
w Lublinie; na bocznym boisku Areny Lublin
Stal Poniatowa 1-0 GKS Niemce 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sygnał Lublin 3-4 Garbarnia Kurów 25 marca, 14:00
Tur Milejów 2-3 Orzeł Urzędów 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 31 marca

Avia II Świdnik 1-0 Tur Milejów 31 marca, 15:00
Orzeł Urzędów 2-2 Sygnał Lublin 31 marca, 11:00
Garbarnia Kurów 1-1 Stal Poniatowa 31 marca, 14:00
GKS Niemce 0-3 Sokół Konopnica 31 marca, 12:00
Granit Bychawa 1-1 POM Iskra Piotrowice 31 marca, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Polesie Kock 31 marca, 13:00
Wisła II Puławy 9-0 Piaskovia Piaski 28 marca, 18:00
na bocznym boisku
Orion Niedrzwica Duża 3-2 Opolanin Opole Lubelskie 31 marca, 12:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Avia II Świdnik 1-1 Orion Niedrzwica Duża 8 kwietnia, 11:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-5 Wisła II Puławy 7 kwietnia, 15:30
Piaskovia Piaski 1-0 Janowianka Janów Lubelski 7 kwietnia, 15:00
Polesie Kock 0-1 Granit Bychawa 8 kwietnia, 17:00
POM Iskra Piotrowice 0-2 GKS Niemce 8 kwietnia, 15:30
Sokół Konopnica 0-1 Garbarnia Kurów 7 kwietnia, 16:00
Stal Poniatowa 6-1 Orzeł Urzędów 8 kwietnia, 16:00
Sygnał Lublin 1-1 Tur Milejów 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Avia II Świdnik 3-0 Sygnał Lublin 15 kwietnia, 16:30
Tur Milejów 2-0 Stal Poniatowa 15 kwietnia, 13:00
Orzeł Urzędów 2-1 Sokół Konopnica 15 kwietnia, 15:00
Garbarnia Kurów 1-1 POM Iskra Piotrowice 15 kwietnia, 16:00
GKS Niemce 0-0 Polesie Kock 15 kwietnia, 16:00
Granit Bychawa 1-0 Piaskovia Piaski 15 kwietnia, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Opolanin Opole Lubelskie 15 kwietnia, 16:00
Wisła II Puławy 4-0 Orion Niedrzwica Duża 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Wisła II Puławy 6-0 Avia II Świdnik 22 kwietnia, 11:00
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Janowianka Janów Lubelski 22 kwietnia, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Granit Bychawa 21 kwietnia, 16:00
Piaskovia Piaski 1-3 GKS Niemce 21 kwietnia, 15:00
Polesie Kock 3-0 Garbarnia Kurów 22 kwietnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Orzeł Urzędów 22 kwietnia, 16:00
Sokół Konopnica 0-3 Tur Milejów 21 kwietnia, 16:00
Stal Poniatowa 0-3 Sygnał Lublin 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Avia II Świdnik 2-0 Stal Poniatowa 28 kwietnia, 17:00
Sygnał Lublin 1-2 Sokół Konopnica 28 kwietnia, 11:00
Tur Milejów 0-0 POM Iskra Piotrowice 28 kwietnia, 14:00
Orzeł Urzędów 2-4 Polesie Kock 28 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kurów 3-1 Piaskovia Piaski 28 kwietnia, 16:00
GKS Niemce 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 28 kwietnia, 17:00
Granit Bychawa 1-1 Orion Niedrzwica Duża 28 kwietnia, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Wisła II Puławy 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Janowianka Janów Lubelski 0-1 Avia II Świdnik 1 maja, 16:00
Wisła II Puławy 2-0 Granit Bychawa 1 maja, 11:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 GKS Niemce 1 maja, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 3-2 Garbarnia Kurów 1 maja, 13:00
Piaskovia Piaski 3-0 Orzeł Urzędów 1 maja, 11:00
Polesie Kock 1-0 Tur Milejów 1 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice 3-1 Sygnał Lublin 1 maja, 17:00
Sokół Konopnica 2-1 Stal Poniatowa 1 maja, 15:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Avia II Świdnik 1-0 Sokół Konopnica 6 maja, 11:00
Stal Poniatowa 0-2 POM Iskra Piotrowice 6 maja, 17:00
Sygnał Lublin 2-1 Polesie Kock 5 maja, 11:00
Tur Milejów 2-3 Piaskovia Piaski 6 maja, 16:00
Orzeł Urzędów 3-1 Opolanin Opole Lubelskie 6 maja, 16:00
Garbarnia Kurów 2-3 Orion Niedrzwica Duża 6 maja, 16:00
GKS Niemce 0-6 Wisła II Puławy 5 maja, 17:30
Granit Bychawa 3-0 Janowianka Janów Lubelski 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Granit Bychawa 1-2 Avia II Świdnik 12 maja, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 2-1 GKS Niemce 12 maja, 17:00
Wisła II Puławy 4-0 Garbarnia Kurów 13 maja, 11:00
na bocznym boisku
Orion Niedrzwica Duża 5-3 Orzeł Urzędów 12 maja, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Tur Milejów 13 maja, 16:00
Piaskovia Piaski 3-2 Sygnał Lublin 13 maja, 12:00
Polesie Kock 3-3 Stal Poniatowa 13 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Sokół Konopnica 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Avia II Świdnik 0-0 POM Iskra Piotrowice 19 maja, 11:00
Sokół Konopnica 0-3 Polesie Kock 19 maja, 15:00
Stal Poniatowa 3-0 Piaskovia Piaski 20 maja, 17:00
Sygnał Lublin 3-2 Opolanin Opole Lubelskie 19 maja, 11:00
Tur Milejów 2-1 Orion Niedrzwica Duża 20 maja, 17:30
Orzeł Urzędów 1-8 Wisła II Puławy 19 maja, 11:00
Garbarnia Kurów 1-3 Janowianka Janów Lubelski 20 maja, 17:00
GKS Niemce 1-6 Granit Bychawa 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

GKS Niemce 2-0 Avia II Świdnik 26 maja, 17:00
Granit Bychawa 4-0 Garbarnia Kurów 27 maja, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Orzeł Urzędów 27 maja, 17:00
Wisła II Puławy 6-0 Tur Milejów 27 maja, 11:00
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Sygnał Lublin 26 maja, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Stal Poniatowa 26 maja, 16:30
Piaskovia Piaski 0-2 Sokół Konopnica 26 maja, 17:00
Polesie Kock 2-1 POM Iskra Piotrowice 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30 maja

Avia II Świdnik 0-1 Polesie Kock 30 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice 3-1 Piaskovia Piaski 30 maja, 17:30
Sokół Konopnica 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 30 maja, 17:00
Stal Poniatowa 0-0 Orion Niedrzwica Duża 30 maja, 17:00
Sygnał Lublin 2-4 Wisła II Puławy 30 maja, 17:30
Tur Milejów 1-1 Janowianka Janów Lubelski 30 maja, 18:00
Orzeł Urzędów 0-4 Granit Bychawa 30 maja, 17:00
Garbarnia Kurów 2-5 GKS Niemce 30 maja, 18:00

Kolejka 29 - 2 czerwca

Garbarnia Kurów 1-5 Avia II Świdnik 2 czerwca, 18:00
GKS Niemce 3-0 Orzeł Urzędów 2 czerwca, 18:00
Granit Bychawa 6-0 Tur Milejów 2 czerwca, 18:00
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Sygnał Lublin 2 czerwca, 18:00
Wisła II Puławy 2-0 Stal Poniatowa 3 czerwca, 18:00
na bocznym boisku
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Sokół Konopnica 2 czerwca, 18:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 POM Iskra Piotrowice 2 czerwca, 18:00
Piaskovia Piaski 0-3 Polesie Kock 2 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 9 czerwca

Avia II Świdnik 0-2 Piaskovia Piaski 6 czerwca, 18:00
Polesie Kock 4-4 Opolanin Opole Lubelskie 9 czerwca, 16:00
POM Iskra Piotrowice 3-1 Orion Niedrzwica Duża 9 czerwca, 18:00
Sokół Konopnica 4-1 Wisła II Puławy 9 czerwca, 15:00
Stal Poniatowa 3-0 Janowianka Janów Lubelski 9 czerwca, 18:00
Sygnał Lublin 0-0 Granit Bychawa 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 16:00) odwołany
Tur Milejów 1-0 GKS Niemce 9 czerwca, 18:00
Orzeł Urzędów 5-2 Garbarnia Kurów 9 czerwca, 18:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Lublin)

IV liga 2017/2018 (lubelska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Chełm)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Zamość)

Klasa A 2017/2018 (Lublin I)
Klasa A 2017/2018 (Lublin II)
Klasa A 2017/2018 (Lublin III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas