[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazowsze Stężyca 26 62 19 5 2 81-20 11 2 0 43-6 8 3 2 38-14
2.  KS Drzewce 26 54 17 3 6 78-39 11 1 1 42-19 6 2 5 36-20
3.  Tęcza Bełżyce 26 48 15 3 8 50-34 8 3 2 25-12 7 0 6 25-22
4.  GLKS Michów 26 46 14 4 8 58-44 8 2 3 28-19 6 2 5 30-25
5.  Hetman Gołąb 26 43 13 4 9 69-54 6 2 5 37-28 7 2 4 32-26
6.  Żyrzyniak Żyrzyn 26 39 11 6 9 43-42 8 1 4 24-22 3 5 5 19-20
7.  Wodniak Piotrawin-Łaziska 26 37 11 4 11 51-47 7 1 5 28-20 4 3 6 23-27
8.  Błękitni Dys 26 33 10 3 13 41-61 7 1 5 21-26 3 2 8 20-35
9.  Orły Kazimierz Dolny 26 31 9 4 13 47-70 3 2 8 29-44 6 2 5 18-26
10.  Amator Rososz-Leopoldów 26 28 8 4 14 50-57 3 4 6 24-30 5 0 8 26-27
11.  KS Ciecierzyn 26 27 8 3 15 54-79 4 2 7 33-36 4 1 8 21-43
12.  KS Góra Puławska 26 25 7 4 15 34-62 4 2 7 20-31 3 2 8 14-31
13.  BKS Bogucin 26 22 4 10 12 46-64 3 6 4 23-24 1 4 8 23-40
14.  Serokomla Janowiec 26 19 4 7 15 39-68 3 3 7 19-28 1 4 8 20-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mazowsze Stężyca    2-0 3-0 1-0 4-1 1-1 5-0 2-2 5-0 3-0 6-1 2-0 4-0 5-1 
 2 KS Drzewce3-2     2-1 3-1 4-2 2-1 2-3 3-1 4-1 2-1 9-1 2-1 5-3 1-1 
 3 Tęcza Bełżyce2-1 1-4     1-1 2-0 1-1 1-1 1-0 0-1 1-0 3-0 2-1 5-1 5-1 
 4 GLKS Michów2-3 1-1 2-1     1-2 2-1 4-1 3-2 2-0 4-1 4-1 1-0 2-2 0-4 
 5 Hetman Gołąb0-4 2-1 3-4 1-2     2-2 2-1 0-3* 2-2 2-4 7-2 6-0 2-1 8-2 
 6 Żyrzyniak Żyrzyn0-2 0-5 2-0 3-0 0-5     1-0 5-0 1-4 1-0 3-2 3-0* 2-2 3-2 
 7 Wodniak Piotrawin-Łaziska0-4 2-1 1-2 4-2 1-3 0-0     4-2 1-2 3-0 0-2 6-1 2-1 4-0 
 8 Błękitni Dys0-3 2-0 0-5 1-5 1-1 2-1 1-3     0-1 2-1 1-0 3-2 4-2 4-2 
 9 Orły Kazimierz Dolny1-2 3-6 2-1 1-6 4-4 1-1 0-4 3-4     4-8 1-3 1-2 6-3 2-0 
 10 Amator Rososz-Leopoldów1-1 0-7 2-3 2-2 1-4 3-0 3-0* 3-0 2-3     2-4 1-2 2-2 2-2 
 11 KS Ciecierzyn3-6 4-1 2-3 2-5 5-2 2-3 3-3 1-3 3-0* 1-5     1-2 4-1 2-2 
 12 KS Góra Puławska0-8 1-2 3-1 1-2 1-3 1-2 0-3 2-1 2-2 0-3 5-1     1-1 3-2 
 13 BKS Bogucin1-1 1-1 0-2 2-3 1-3 1-5 4-3 2-2 4-0 3-0 2-2 1-1     1-1 
 14 Serokomla Janowiec1-1 1-7 0-2 3-1 1-2 2-1 1-1 6-0 0-2 1-3 0-2 2-2 1-4     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Mazowsze Stężyca 3-0 Tęcza Bełżyce 19 sierpnia, 11:00
Hetman Gołąb 0-3 Błękitni Dys 19 sierpnia, 13:30
(wo)
na boisku 6-3
BKS Bogucin 2-3 GLKS Michów 20 sierpnia, 16:00
Orły Kazimierz Dolny 1-2 KS Góra Puławska 19 sierpnia, 17:00
Serokomla Janowiec 1-3 Amator Rososz-Leopoldów 19 sierpnia, 17:00
KS Drzewce 9-1 KS Ciecierzyn 6 września, 17:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Żyrzyniak Żyrzyn 1-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Tęcza Bełżyce 3-0 KS Ciecierzyn 26 sierpnia, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 0-7 KS Drzewce 26 sierpnia, 11:00
KS Góra Puławska 3-2 Serokomla Janowiec 26 sierpnia, 17:00
GLKS Michów 2-0 Orły Kazimierz Dolny 27 sierpnia, 16:00
Błękitni Dys 4-2 BKS Bogucin 27 sierpnia, 11:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-5 Hetman Gołąb 27 sierpnia, 17:00
Mazowsze Stężyca 5-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-2 Tęcza Bełżyce 3 września, 15:00
Hetman Gołąb 0-4 Mazowsze Stężyca 2 września, 17:00
BKS Bogucin 1-5 Żyrzyniak Żyrzyn 2 września, 11:00
Orły Kazimierz Dolny 3-4 Błękitni Dys 3 września, 16:00
Serokomla Janowiec 3-1 GLKS Michów 2 września, 16:00
KS Drzewce 2-1 KS Góra Puławska 2 września, 11:00
KS Ciecierzyn 1-5 Amator Rososz-Leopoldów 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Tęcza Bełżyce 1-0 Amator Rososz-Leopoldów 9 września, 17:00
KS Góra Puławska 5-1 KS Ciecierzyn 10 września, 17:00
GLKS Michów 1-1 KS Drzewce 10 września, 16:00
Błękitni Dys 4-2 Serokomla Janowiec 9 września, 11:00
Żyrzyniak Żyrzyn 1-4 Orły Kazimierz Dolny 10 września, 16:00
Mazowsze Stężyca 4-0 BKS Bogucin 9 września, 14:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-3 Hetman Gołąb 10 września, 15:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Hetman Gołąb 3-4 Tęcza Bełżyce 16 września, 17:00
BKS Bogucin 4-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska 16 września, 11:00
Orły Kazimierz Dolny 1-2 Mazowsze Stężyca 16 września, 16:00
Serokomla Janowiec 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 17 września, 12:00
KS Drzewce 3-1 Błękitni Dys 17 września, 15:00
KS Ciecierzyn 2-5 GLKS Michów 17 września, 15:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-2 KS Góra Puławska 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Tęcza Bełżyce 2-1 KS Góra Puławska 24 września, 16:00
GLKS Michów 4-1 Amator Rososz-Leopoldów 23 września, 11:00
Błękitni Dys 1-0 KS Ciecierzyn 24 września, 11:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-5 KS Drzewce 24 września, 16:00
Mazowsze Stężyca 5-1 Serokomla Janowiec 24 września, 16:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-2 Orły Kazimierz Dolny 24 września, 15:00
Hetman Gołąb 2-1 BKS Bogucin 22 września, 19:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

BKS Bogucin 0-2 Tęcza Bełżyce 1 października, 15:00
Orły Kazimierz Dolny 4-4 Hetman Gołąb 30 września, 15:00
Serokomla Janowiec 1-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 30 września, 12:00
KS Drzewce 3-2 Mazowsze Stężyca 1 października, 15:00
KS Ciecierzyn 2-3 Żyrzyniak Żyrzyn 1 października, 15:00
Amator Rososz-Leopoldów 3-0 Błękitni Dys 30 września, 11:00
KS Góra Puławska 1-2 GLKS Michów 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Tęcza Bełżyce 1-1 GLKS Michów 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (7 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Dys 3-2 KS Góra Puławska 8 października, 11:00
Żyrzyniak Żyrzyn 1-0 Amator Rososz-Leopoldów 7 października, 16:00
Mazowsze Stężyca 6-1 KS Ciecierzyn 7 października, 14:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-1 KS Drzewce 8 października, 14:00
Hetman Gołąb 8-2 Serokomla Janowiec 8 października, 14:00
BKS Bogucin 4-0 Orły Kazimierz Dolny 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 9 - 14-15 października

Orły Kazimierz Dolny 2-1 Tęcza Bełżyce 15 października, 15:00
Serokomla Janowiec 1-4 BKS Bogucin 15 października, 15:00
KS Drzewce 4-2 Hetman Gołąb 15 października, 14:00
KS Ciecierzyn 3-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska 15 października, 14:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-1 Mazowsze Stężyca 15 października, 14:30
KS Góra Puławska 1-2 Żyrzyniak Żyrzyn 14 października, 15:30
GLKS Michów 3-2 Błękitni Dys 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Tęcza Bełżyce 1-0 Błękitni Dys 21 października, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 3-0 GLKS Michów 21 października, 15:00
Mazowsze Stężyca 2-0 KS Góra Puławska 22 października, 15:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-0 Amator Rososz-Leopoldów 22 października, 12:00
Hetman Gołąb 7-2 KS Ciecierzyn 21 października, 14:00
BKS Bogucin 1-1 KS Drzewce 21 października, 15:00
Orły Kazimierz Dolny 2-0 Serokomla Janowiec 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Serokomla Janowiec 0-2 Tęcza Bełżyce 28 października, 15:00
KS Drzewce 4-1 Orły Kazimierz Dolny 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 listopada) odwołany
KS Ciecierzyn 4-1 BKS Bogucin 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 listopada) odwołany
Amator Rososz-Leopoldów 1-4 Hetman Gołąb 28 października, 13:00
KS Góra Puławska 0-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska 18 listopada, 18:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Michów 2-3 Mazowsze Stężyca 11 kwietnia, 19:30
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 listopada) odwołany / w trzecim terminie (25 listopada, 12:00) odwołany / w czwartym terminie (18 marca, 13:00) odwołany
Błękitni Dys 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Tęcza Bełżyce 1-1 Żyrzyniak Żyrzyn 4 listopada, 13:15
Mazowsze Stężyca 2-2 Błękitni Dys 5 listopada, 12:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 4-2 GLKS Michów 5 listopada, 13:00
Hetman Gołąb 6-0 KS Góra Puławska 4 listopada, 14:00
BKS Bogucin 3-0 Amator Rososz-Leopoldów 4 listopada, 14:00
Orły Kazimierz Dolny 1-3 KS Ciecierzyn 5 listopada, 13:00
Serokomla Janowiec 1-7 KS Drzewce 4 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

KS Drzewce 2-1 Tęcza Bełżyce 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Ciecierzyn 2-2 Serokomla Janowiec 12 listopada, 13:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-3 Orły Kazimierz Dolny 11 listopada, 13:30
KS Góra Puławska 1-1 BKS Bogucin 12 listopada, 11:00
GLKS Michów 1-2 Hetman Gołąb 12 listopada, 13:00
Błękitni Dys 1-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska 12 listopada, 11:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-2 Mazowsze Stężyca 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-0 Żyrzyniak Żyrzyn 25 marca, 14:00
Tęcza Bełżyce 2-1 Mazowsze Stężyca 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Dys 1-1 Hetman Gołąb 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Michów 2-2 BKS Bogucin 24 marca, 16:00
KS Góra Puławska 2-2 Orły Kazimierz Dolny 25 marca, 14:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-2 Serokomla Janowiec 25 marca, 16:00
KS Ciecierzyn 4-1 KS Drzewce 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 31 marca

KS Ciecierzyn 2-3 Tęcza Bełżyce 25 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (31 marca, 12:00) odwołany
KS Drzewce 2-1 Amator Rososz-Leopoldów 4 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 13:00) odwołany
Serokomla Janowiec 2-2 KS Góra Puławska 31 marca, 12:00
Orły Kazimierz Dolny 1-6 GLKS Michów 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 13:00) odwołany
BKS Bogucin 2-2 Błękitni Dys 11 kwietnia, 17:15
w pierwotnym terminie (31 marca, 12:30) odwołany
Hetman Gołąb 2-2 Żyrzyniak Żyrzyn 29 marca, 18:30
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-4 Mazowsze Stężyca 31 marca, 13:30

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Tęcza Bełżyce 1-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 7 kwietnia, 11:00
Mazowsze Stężyca 4-1 Hetman Gołąb 7 kwietnia, 13:00
Żyrzyniak Żyrzyn 2-2 BKS Bogucin 8 kwietnia, 16:00
Błękitni Dys 0-1 Orły Kazimierz Dolny 8 kwietnia, 11:00
GLKS Michów 0-4 Serokomla Janowiec 8 kwietnia, 16:00
KS Góra Puławska 1-2 KS Drzewce 8 kwietnia, 15:30
Amator Rososz-Leopoldów 2-4 KS Ciecierzyn 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Amator Rososz-Leopoldów 2-3 Tęcza Bełżyce 14 kwietnia, 16:00
KS Ciecierzyn 1-2 KS Góra Puławska 15 kwietnia, 17:00
KS Drzewce 3-1 GLKS Michów 15 kwietnia, 15:00
Serokomla Janowiec 6-0 Błękitni Dys 15 kwietnia, 14:00
Orły Kazimierz Dolny 1-1 Żyrzyniak Żyrzyn 14 kwietnia, 16:00
BKS Bogucin 1-1 Mazowsze Stężyca 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu wypadku drużyny gości
Hetman Gołąb 2-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Tęcza Bełżyce 2-0 Hetman Gołąb 21 kwietnia, 15:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-1 BKS Bogucin 22 kwietnia, 13:30
Mazowsze Stężyca 5-0 Orły Kazimierz Dolny 21 kwietnia, 13:00
Żyrzyniak Żyrzyn 3-2 Serokomla Janowiec 22 kwietnia, 16:00
Błękitni Dys 2-0 KS Drzewce 22 kwietnia, 11:00
GLKS Michów 4-1 KS Ciecierzyn 22 kwietnia, 16:00
KS Góra Puławska 0-3 Amator Rososz-Leopoldów 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

KS Góra Puławska 3-1 Tęcza Bełżyce 29 kwietnia, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-2 GLKS Michów 28 kwietnia, 11:00
KS Ciecierzyn 1-3 Błękitni Dys 29 kwietnia, 15:00
KS Drzewce 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 29 kwietnia, 16:00
Serokomla Janowiec 1-1 Mazowsze Stężyca 29 kwietnia, 11:30
Orły Kazimierz Dolny 0-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska 28 kwietnia, 16:00
BKS Bogucin 1-3 Hetman Gołąb 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 3 maja

Tęcza Bełżyce 5-1 BKS Bogucin 3 maja, 15:00
Hetman Gołąb 2-2 Orły Kazimierz Dolny 2 maja, 17:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 4-0 Serokomla Janowiec 3 maja, 14:00
Mazowsze Stężyca 2-0 KS Drzewce 3 maja, 15:00
Żyrzyniak Żyrzyn 3-2 KS Ciecierzyn 3 maja, 16:00
Błękitni Dys 2-1 Amator Rososz-Leopoldów 3 maja, 11:00
GLKS Michów 1-0 KS Góra Puławska 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

GLKS Michów 2-1 Tęcza Bełżyce 6 maja, 16:00
KS Góra Puławska 2-1 Błękitni Dys 5 maja, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 3-0 Żyrzyniak Żyrzyn 6 maja, 14:30
KS Ciecierzyn 3-6 Mazowsze Stężyca 6 maja, 15:00
KS Drzewce 2-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska 6 maja, 17:00
Serokomla Janowiec 1-2 Hetman Gołąb 5 maja, 16:00
Orły Kazimierz Dolny 6-3 BKS Bogucin 6 maja, 17:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Tęcza Bełżyce 0-1 Orły Kazimierz Dolny 12 maja, 16:00
BKS Bogucin 1-1 Serokomla Janowiec 12 maja, 14:30
Hetman Gołąb 2-1 KS Drzewce 12 maja, 17:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-2 KS Ciecierzyn 12 maja, 18:00
Mazowsze Stężyca 3-0 Amator Rososz-Leopoldów 12 maja, 13:00
Żyrzyniak Żyrzyn 3-0 KS Góra Puławska 13 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-3
Błękitni Dys 1-5 GLKS Michów 13 maja, 11:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Błękitni Dys 0-5 Tęcza Bełżyce 20 maja, 11:00
GLKS Michów 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 20 maja, 17:00
KS Góra Puławska 0-8 Mazowsze Stężyca 19 maja, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 3-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 20 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Ciecierzyn 5-2 Hetman Gołąb 20 maja, 15:00
KS Drzewce 5-3 BKS Bogucin 19 maja, 11:00
Serokomla Janowiec 0-2 Orły Kazimierz Dolny 20 maja, 17:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Tęcza Bełżyce 5-1 Serokomla Janowiec 26 maja, 17:30
Orły Kazimierz Dolny 3-6 KS Drzewce 26 maja, 17:00
BKS Bogucin 2-2 KS Ciecierzyn 26 maja, 11:00
Hetman Gołąb 2-4 Amator Rososz-Leopoldów 26 maja, 13:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 6-1 KS Góra Puławska 27 maja, 13:30
Mazowsze Stężyca 1-0 GLKS Michów 27 maja, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 5-0 Błękitni Dys 26 maja, 11:00

Kolejka 25 - 3 czerwca

Żyrzyniak Żyrzyn 2-0 Tęcza Bełżyce 3 czerwca, 18:00
Błękitni Dys 0-3 Mazowsze Stężyca 3 czerwca, 11:00
GLKS Michów 4-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 3 czerwca, 18:00
KS Góra Puławska 1-3 Hetman Gołąb 3 czerwca, 18:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-2 BKS Bogucin 3 czerwca, 18:00
KS Ciecierzyn 3-0 Orły Kazimierz Dolny 3 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Drzewce 1-1 Serokomla Janowiec 3 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 10 czerwca

Tęcza Bełżyce 1-4 KS Drzewce 10 czerwca, 18:00
Serokomla Janowiec 0-2 KS Ciecierzyn 10 czerwca, 18:00
Orły Kazimierz Dolny 4-8 Amator Rososz-Leopoldów 10 czerwca, 18:00
BKS Bogucin 1-1 KS Góra Puławska 10 czerwca, 18:00
Hetman Gołąb 1-2 GLKS Michów 10 czerwca, 18:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 4-2 Błękitni Dys 10 czerwca, 14:00
Mazowsze Stężyca 1-1 Żyrzyniak Żyrzyn 10 czerwca, 18:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Lublin)

Klasa A 2017/2018 (Lublin I)
Klasa A 2017/2018 (Lublin III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas