[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Wilkołaz 26 61 20 1 5 81-29 10 1 2 44-14 10 0 3 37-15
2.  LKS Stróża 26 60 19 3 4 69-31 8 1 4 29-16 11 2 0 40-15
3.  Stok Zakrzówek 26 50 16 2 8 62-39 9 1 3 36-16 7 1 5 26-23
4.  Iskra Krzemień 26 49 15 4 7 64-46 7 2 4 32-19 8 2 3 32-27
5.  Płomień Trzydnik Duży 26 46 13 7 6 67-45 7 3 3 38-22 6 4 3 29-23
6.  LZS Poniatowa Wieś 26 40 12 4 10 66-59 7 2 4 40-25 5 2 6 26-34
7.  Wisła Józefów 26 39 12 3 11 65-53 7 1 5 38-24 5 2 6 27-29
8.  LKS Potok Wielki 26 34 9 7 10 61-51 4 3 6 35-28 5 4 4 26-23 4 12 4 0 0 18-6
9.  Tęcza Kraśnik 26 34 10 4 12 40-48 4 2 7 18-26 6 2 5 22-22 4 3 1 0 3 6-11
10.  Perła Borzechów 26 34 11 1 14 54-63 5 1 7 31-31 6 0 7 23-32 4 3 1 0 3 6-13
11.  Sygnał Chodel 26 23 7 2 17 53-68 5 1 7 31-28 2 1 10 22-40
12.  Ruch Popkowice 26 15 3 6 17 46-86 2 3 8 24-33 1 3 9 22-53
13.  GKS Modliborzyce 26 14 4 2 20 32-116 4 1 8 21-42 0 1 12 11-74
14.  Stal II Kraśnik 26 22 6 4 16 34-60 4 3 6 25-28 2 1 10 9-32
Stal II Kraśnik wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Unia Wilkołaz    1-2 2-1 4-5 3-2 3-0 1-0 5-2 0-0 4-0 4-1 8-1 5-0 4-0 
 2 LKS Stróża3-1     2-3 1-2 2-0 0-1 4-2 1-1 0-1 4-1 3-1 4-2 3-0* 2-1 
 3 Stok Zakrzówek4-2 1-3     2-1 1-2 5-1 1-0 5-1 0-2 2-1 2-1 6-2 7-0 0-0 
 4 Iskra Krzemień0-1 2-4 1-4     2-2 2-3 3-0* 0-0 3-1 2-0 6-3 3-0 5-1 3-0* 
 5 Płomień Trzydnik Duży4-1 2-2 4-0 3-4     3-2 4-3 1-1 0-2 0-1 3-3 3-1 8-0 3-2 
 6 LZS Poniatowa Wieś0-3* 2-3 1-0 2-2 4-4     6-1 1-5 0-2 4-2 4-1 7-1 6-1 3-0* 
 7 Wisła Józefów0-4 1-1 5-1 5-0 1-5 2-3     0-3 3-1 1-2 4-1 7-2 6-1 3-0* 
 8 LKS Potok Wielki0-2 1-3 1-2 2-3 1-1 2-2 0-3*     6-3 7-1 4-2 1-1 8-0 2-5 
 9 Tęcza Kraśnik0-2 0-5 1-0 1-1 1-2 3-2 1-1 0-2     1-3 2-4 4-2 4-1 0-1 
 10 Perła Borzechów1-2 0-2 1-2 3-4 2-2 4-2 3-6 2-3 0-2     2-1 5-3 5-2 3-0* 
 11 Sygnał Chodel1-5 3-5 0-1 1-5 0-1 5-0 2-3 2-0 5-1 1-2     3-3 5-2 3-0* 
 12 Ruch Popkowice0-1 1-3 1-5 1-2 6-1 2-5 0-2 4-4 2-2 2-4 0-2     2-2 3-0* 
 13 GKS Modliborzyce2-10 1-4 4-4 0-3* 0-4 1-3 1-3 2-1 3-2 2-6 2-0 0-2     3-0* 
 14 Stal II Kraśnik0-3* 0-3* 0-3* 2-0 0-3* 2-2 3-3 0-3* 0-3* 2-0 4-2 2-2 10-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Unia Wilkołaz 5-0 GKS Modliborzyce 20 sierpnia, 17:30
LZS Poniatowa Wieś 2-2 Iskra Krzemień 30 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Trzydnik Duży 2-2 LKS Stróża 20 sierpnia, 17:00
Sygnał Chodel 1-2 Perła Borzechów 19 sierpnia, 17:00
Stal II Kraśnik 3-3 Wisła Józefów 19 sierpnia, 11:00
Ruch Popkowice 4-4 LKS Potok Wielki 20 sierpnia, 16:00
Tęcza Kraśnik 1-0 Stok Zakrzówek 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

GKS Modliborzyce 2-1 LKS Potok Wielki 27 sierpnia, 11:00
Wisła Józefów 7-2 Ruch Popkowice 27 sierpnia, 14:00
Tęcza Kraśnik 0-1 Stal II Kraśnik 27 sierpnia, 16:00
Perła Borzechów 1-2 Stok Zakrzówek 26 sierpnia, 17:00
LKS Stróża 3-1 Sygnał Chodel 27 sierpnia, 16:00
Iskra Krzemień 2-2 Płomień Trzydnik Duży 27 sierpnia, 15:00
Unia Wilkołaz 3-0 LZS Poniatowa Wieś 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 2-3 września

LZS Poniatowa Wieś 6-1 GKS Modliborzyce 3 września, 17:00
Płomień Trzydnik Duży 4-1 Unia Wilkołaz 3 września, 17:00
Sygnał Chodel 1-5 Iskra Krzemień 2 września, 11:00
Stok Zakrzówek 1-3 LKS Stróża 3 września, 16:00
Stal II Kraśnik 2-0 Perła Borzechów 2 września, 11:00
Ruch Popkowice 2-2 Tęcza Kraśnik 3 września, 16:00
LKS Potok Wielki 0-3 Wisła Józefów 3 września, 12:00
(wo)
na boisku 5-2

Kolejka 4 - 9-10 września

GKS Modliborzyce 1-3 Wisła Józefów 10 września, 14:00
Tęcza Kraśnik 0-2 LKS Potok Wielki 10 września, 16:00
Perła Borzechów 5-3 Ruch Popkowice 9 września, 17:00
LKS Stróża 2-1 Stal II Kraśnik 10 września, 16:00
Iskra Krzemień 1-4 Stok Zakrzówek 10 września, 12:00
Unia Wilkołaz 4-1 Sygnał Chodel 10 września, 16:00
LZS Poniatowa Wieś 4-4 Płomień Trzydnik Duży 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Płomień Trzydnik Duży 8-0 GKS Modliborzyce 17 września, 15:00
Sygnał Chodel 5-0 LZS Poniatowa Wieś 16 września, 17:00
Stok Zakrzówek 4-2 Unia Wilkołaz 17 września, 16:00
Stal II Kraśnik 2-0 Iskra Krzemień 17 września, 16:00
Ruch Popkowice 1-3 LKS Stróża 17 września, 16:00
LKS Potok Wielki 7-1 Perła Borzechów 17 września, 12:00
Wisła Józefów 3-1 Tęcza Kraśnik 17 września, 17:00

Kolejka 6 - 23-24 września

GKS Modliborzyce 3-2 Tęcza Kraśnik 24 września, 14:00
Perła Borzechów 3-6 Wisła Józefów 23 września, 16:00
LKS Stróża 1-1 LKS Potok Wielki 24 września, 15:00
Iskra Krzemień 3-0 Ruch Popkowice 24 września, 14:00
Unia Wilkołaz 4-0 Stal II Kraśnik 24 września, 16:00
LZS Poniatowa Wieś 1-0 Stok Zakrzówek 24 września, 16:00
Płomień Trzydnik Duży 3-3 Sygnał Chodel 23 września, 11:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Sygnał Chodel 5-2 GKS Modliborzyce 1 października, 15:00
Stok Zakrzówek 1-2 Płomień Trzydnik Duży 1 października, 15:00
Stal II Kraśnik 2-2 LZS Poniatowa Wieś 1 października, 15:00
Ruch Popkowice 0-1 Unia Wilkołaz 1 października, 15:00
LKS Potok Wielki 2-3 Iskra Krzemień 1 października, 12:00
Wisła Józefów 1-1 LKS Stróża 1 października, 16:00
Tęcza Kraśnik 1-3 Perła Borzechów 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

GKS Modliborzyce 2-6 Perła Borzechów 8 października, 14:00
LKS Stróża 0-1 Tęcza Kraśnik 8 października, 15:00
Iskra Krzemień 3-0 Wisła Józefów 8 października, 15:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 2-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry
Unia Wilkołaz 5-2 LKS Potok Wielki 8 października, 16:00
LZS Poniatowa Wieś 7-1 Ruch Popkowice 7 października, 11:00
Płomień Trzydnik Duży 3-2 Stal II Kraśnik 7 października, 11:00
Sygnał Chodel 0-1 Stok Zakrzówek 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Stok Zakrzówek 7-0 GKS Modliborzyce 15 października, 14:00
Stal II Kraśnik 4-2 Sygnał Chodel 15 października, 15:00
Ruch Popkowice 6-1 Płomień Trzydnik Duży 15 października, 15:00
LKS Potok Wielki 2-2 LZS Poniatowa Wieś 15 października, 12:00
Wisła Józefów 0-4 Unia Wilkołaz 15 października, 16:00
Tęcza Kraśnik 1-1 Iskra Krzemień 15 października, 15:00
Perła Borzechów 0-2 LKS Stróża 15 października, 15:30

Kolejka 10 - 21-22 października

GKS Modliborzyce 1-4 LKS Stróża 22 października, 14:00
Iskra Krzemień 2-0 Perła Borzechów 22 października, 13:00
Unia Wilkołaz 0-0 Tęcza Kraśnik 22 października, 16:00
LZS Poniatowa Wieś 6-1 Wisła Józefów 22 października, 14:00
Płomień Trzydnik Duży 1-1 LKS Potok Wielki 22 października, 15:00
Sygnał Chodel 3-3 Ruch Popkowice 22 października, 14:00
Stok Zakrzówek 0-0 Stal II Kraśnik 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Stal II Kraśnik 10-1 GKS Modliborzyce 15 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 listopada) odwołany
Ruch Popkowice 1-5 Stok Zakrzówek 29 października, 14:00
LKS Potok Wielki 4-2 Sygnał Chodel 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany
Wisła Józefów 1-5 Płomień Trzydnik Duży 29 października, 14:00
Tęcza Kraśnik 3-2 LZS Poniatowa Wieś 29 października, 14:00
Perła Borzechów 1-2 Unia Wilkołaz 28 października, 11:00
LKS Stróża 1-2 Iskra Krzemień 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 4-5 listopada

GKS Modliborzyce 0-3 Iskra Krzemień 5 listopada, 13:30
(wo)
przerwany w 6. minucie przy stanie 0-0 - gospodarze zrezygnowali z dalszej gry
Unia Wilkołaz 1-2 LKS Stróża 5 listopada, 13:00
LZS Poniatowa Wieś 4-2 Perła Borzechów 5 listopada, 13:30
Płomień Trzydnik Duży 0-2 Tęcza Kraśnik 4 listopada, 13:00
Sygnał Chodel 2-3 Wisła Józefów 5 listopada, 13:00
Stok Zakrzówek 5-1 LKS Potok Wielki 5 listopada, 14:00
Stal II Kraśnik 2-2 Ruch Popkowice 4 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Ruch Popkowice 2-2 GKS Modliborzyce 12 listopada, 14:00
LKS Potok Wielki 2-5 Stal II Kraśnik 12 listopada, 12:00
Wisła Józefów 5-1 Stok Zakrzówek 11 listopada, 14:00
Tęcza Kraśnik 2-4 Sygnał Chodel 11 listopada, 13:00
Perła Borzechów 2-2 Płomień Trzydnik Duży 11 listopada, 13:30
LKS Stróża 0-1 LZS Poniatowa Wieś 11 listopada, 11:00
Iskra Krzemień 0-1 Unia Wilkołaz 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Stok Zakrzówek 0-2 Tęcza Kraśnik 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Modliborzyce 2-10 Unia Wilkołaz 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Krzemień 2-3 LZS Poniatowa Wieś 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Stróża 2-0 Płomień Trzydnik Duży 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Perła Borzechów 2-1 Sygnał Chodel 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Józefów 3-0 Stal II Kraśnik
(wo)
LKS Potok Wielki 1-1 Ruch Popkowice 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 31 marca

LKS Potok Wielki 8-0 GKS Modliborzyce 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 12:00) odwołany
Ruch Popkowice 0-2 Wisła Józefów 16 maja
w pierwotnym terminie (31 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal II Kraśnik 0-3 Tęcza Kraśnik
(wo)
Stok Zakrzówek 2-1 Perła Borzechów 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 12:00) odwołany
Sygnał Chodel 3-5 LKS Stróża 31 marca, 11:00
Płomień Trzydnik Duży 3-4 Iskra Krzemień 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 11:00) odwołany
LZS Poniatowa Wieś 0-3 Unia Wilkołaz 31 marca, 16:30
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

GKS Modliborzyce 1-3 LZS Poniatowa Wieś 8 kwietnia, 13:00
Unia Wilkołaz 3-2 Płomień Trzydnik Duży 7 kwietnia, 11:00
Iskra Krzemień 6-3 Sygnał Chodel 8 kwietnia, 14:00
LKS Stróża 2-3 Stok Zakrzówek 8 kwietnia, 14:00
Perła Borzechów 3-0 Stal II Kraśnik
(wo)
Tęcza Kraśnik 4-2 Ruch Popkowice 8 kwietnia, 13:00
Wisła Józefów 0-3 LKS Potok Wielki 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Wisła Józefów 6-1 GKS Modliborzyce 15 kwietnia, 15:00
LKS Potok Wielki 6-3 Tęcza Kraśnik 15 kwietnia, 12:00
Ruch Popkowice 2-4 Perła Borzechów 15 kwietnia, 13:00
Stal II Kraśnik 0-3 LKS Stróża
(wo)
Stok Zakrzówek 2-1 Iskra Krzemień 15 kwietnia, 12:00
Sygnał Chodel 1-5 Unia Wilkołaz 15 kwietnia, 14:00
Płomień Trzydnik Duży 3-2 LZS Poniatowa Wieś 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

GKS Modliborzyce 0-4 Płomień Trzydnik Duży 22 kwietnia, 13:00
LZS Poniatowa Wieś 4-1 Sygnał Chodel 22 kwietnia, 11:00
Unia Wilkołaz 2-1 Stok Zakrzówek 21 kwietnia, 11:00
Iskra Krzemień 3-0 Stal II Kraśnik
(wo)
LKS Stróża 4-2 Ruch Popkowice 22 kwietnia, 14:00
Perła Borzechów 2-3 LKS Potok Wielki 22 kwietnia, 16:30
Tęcza Kraśnik 1-1 Wisła Józefów 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Tęcza Kraśnik 4-1 GKS Modliborzyce 29 kwietnia, 14:00
Wisła Józefów 1-2 Perła Borzechów 29 kwietnia, 16:00
LKS Potok Wielki 1-3 LKS Stróża 29 kwietnia, 12:00
Ruch Popkowice 1-2 Iskra Krzemień 29 kwietnia, 11:00
Stal II Kraśnik 0-3 Unia Wilkołaz
(wo)
Stok Zakrzówek 5-1 LZS Poniatowa Wieś 29 kwietnia, 12:00
Sygnał Chodel 0-1 Płomień Trzydnik Duży 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 3 maja

GKS Modliborzyce 2-0 Sygnał Chodel 3 maja, 11:00
Płomień Trzydnik Duży 4-0 Stok Zakrzówek 3 maja, 15:00
LZS Poniatowa Wieś 3-0 Stal II Kraśnik
(wo)
Unia Wilkołaz 8-1 Ruch Popkowice 23 maja, 18:00
Iskra Krzemień 0-0 LKS Potok Wielki 3 maja, 14:00
LKS Stróża 4-2 Wisła Józefów 3 maja, 14:00
Perła Borzechów 0-2 Tęcza Kraśnik 3 maja, 17:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

Perła Borzechów 5-2 GKS Modliborzyce 6 maja, 17:00
Tęcza Kraśnik 0-5 LKS Stróża 6 maja, 14:00
Wisła Józefów 5-0 Iskra Krzemień 6 maja, 16:00
LKS Potok Wielki 0-2 Unia Wilkołaz 5 maja, 17:00
Ruch Popkowice 2-5 LZS Poniatowa Wieś 6 maja, 14:00
Stal II Kraśnik 0-3 Płomień Trzydnik Duży
(wo)
Stok Zakrzówek 2-1 Sygnał Chodel 6 maja, 14:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

GKS Modliborzyce 4-4 Stok Zakrzówek 12 maja, 17:00
Sygnał Chodel 3-0 Stal II Kraśnik
(wo)
Płomień Trzydnik Duży 3-1 Ruch Popkowice 12 maja, 16:00
LZS Poniatowa Wieś 1-5 LKS Potok Wielki 13 maja, 17:00
Unia Wilkołaz 1-0 Wisła Józefów 13 maja, 18:00
Iskra Krzemień 3-1 Tęcza Kraśnik 12 maja, 18:00
LKS Stróża 4-1 Perła Borzechów 13 maja, 15:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

LKS Stróża 3-0 GKS Modliborzyce 20 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Perła Borzechów 3-4 Iskra Krzemień 20 maja, 17:30
Tęcza Kraśnik 0-2 Unia Wilkołaz 20 maja, 14:00
Wisła Józefów 2-3 LZS Poniatowa Wieś 19 maja, 15:00
LKS Potok Wielki 1-1 Płomień Trzydnik Duży 20 maja, 12:00
Ruch Popkowice 0-2 Sygnał Chodel 20 maja, 14:00
Stal II Kraśnik 0-3 Stok Zakrzówek
(wo)

Kolejka 24 - 26-27 maja

GKS Modliborzyce 3-0 Stal II Kraśnik
(wo)
Stok Zakrzówek 6-2 Ruch Popkowice 27 maja, 14:00
Sygnał Chodel 2-0 LKS Potok Wielki 27 maja, 16:00
Płomień Trzydnik Duży 4-3 Wisła Józefów 27 maja, 15:00
LZS Poniatowa Wieś 0-2 Tęcza Kraśnik 26 maja, 17:00
Unia Wilkołaz 4-0 Perła Borzechów 26 maja, 16:00
Iskra Krzemień 2-4 LKS Stróża 26 maja, 11:00

Kolejka 25 - 3 czerwca

Iskra Krzemień 5-1 GKS Modliborzyce 3 czerwca, 16:00
LKS Stróża 3-1 Unia Wilkołaz 3 czerwca, 15:00
Perła Borzechów 4-2 LZS Poniatowa Wieś 3 czerwca, 18:00
Tęcza Kraśnik 1-2 Płomień Trzydnik Duży 2 czerwca, 17:00
Wisła Józefów 4-1 Sygnał Chodel 3 czerwca, 18:00
LKS Potok Wielki 1-2 Stok Zakrzówek 3 czerwca, 12:00
Ruch Popkowice 3-0 Stal II Kraśnik
(wo)

Kolejka 26 - 10 czerwca

GKS Modliborzyce 0-2 Ruch Popkowice 10 czerwca, 18:00
Stal II Kraśnik 0-3 LKS Potok Wielki
(wo)
Stok Zakrzówek 1-0 Wisła Józefów 10 czerwca, 18:00
Sygnał Chodel 5-1 Tęcza Kraśnik 9 czerwca, 17:00
Płomień Trzydnik Duży 0-1 Perła Borzechów 9 czerwca, 17:00
LZS Poniatowa Wieś 2-3 LKS Stróża 10 czerwca, 18:00
Unia Wilkołaz 4-5 Iskra Krzemień 9 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Lublin)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Lublin)

Klasa A 2017/2018 (Lublin II)
Klasa A 2017/2018 (Lublin III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas