[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orlęta Łuków 26 69 22 3 1 79-17 11 2 0 44-7 11 1 1 35-10
2.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 65 21 2 3 78-25 11 0 2 43-10 10 2 1 35-15
3.  Lutnia Piszczac 26 52 16 4 6 61-32 8 2 3 35-17 8 2 3 26-15
4.  Grom Kąkolewnica 26 44 14 2 10 55-40 6 1 6 26-19 8 1 4 29-21
5.  Unia Żabików 26 41 13 2 11 41-34 5 2 6 21-19 8 0 5 20-15
6.  Unia Krzywda 26 36 10 6 10 40-43 5 4 4 21-16 5 2 6 19-27
7.  ŁKS Łazy 26 35 11 2 13 54-58 6 1 6 32-32 5 1 7 22-26
8.  Tytan Wisznice 26 34 10 4 12 38-44 5 3 5 20-22 5 1 7 18-22
9.  LKS Milanów 26 32 10 2 14 56-75 5 1 7 27-30 5 1 7 29-45 2 3 1 0 1 4-4
10.  Olimpia Okrzeja 26 32 10 2 14 42-57 6 0 7 25-26 4 2 7 17-31 2 3 1 0 1 4-4
11.  Bizon Jeleniec 26 28 9 1 16 40-57 5 0 8 13-27 4 1 8 27-30
12.  Kujawiak Stanin 26 25 8 1 17 44-64 5 0 8 26-30 3 1 9 18-34
13.  LZS Dobryń 26 22 7 1 18 39-73 4 0 9 16-39 3 1 9 23-34
14.  Niwa Łomazy 26 13 3 4 19 30-78 2 2 9 20-34 1 2 10 10-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orlęta Łuków    2-2 4-0 3-0 2-0 4-0 2-0 2-2 4-1 5-0 3-0 5-0 3-2 5-0 
 2 Huragan Międzyrzec Podlaski0-2     3-1 4-2 0-1 3-0 3-0 1-0 9-2 5-0 4-0 5-0 3-2 3-0* 
 3 Lutnia Piszczac0-1 2-4     2-2 3-2 0-0 3-2 2-0 7-1 1-2 2-1 3-2 3-0 7-0 
 4 Grom Kąkolewnica0-2 1-4 2-0     1-0 5-1 2-1 0-1 3-4 1-1 1-2 0-1 6-1 4-1 
 5 Unia Żabików1-2 0-1 1-2 0-2     3-1 5-2 1-3 3-2 0-2 3-0 3-1 0-0 1-1 
 6 Unia Krzywda0-0 3-1 1-1 1-2 0-2     1-2 0-1 3-3 1-1 3-1 3-0 1-0 4-2 
 7 ŁKS Łazy1-5 1-3 1-2 1-5 3-1 4-2     3-2 2-3 8-3 1-1 3-1 3-1 1-3 
 8 Tytan Wisznice4-3 0-1 0-4 1-2 0-1 1-1 1-1     1-3 3-1 3-2 1-0 4-2 1-1 
 9 LKS Milanów2-6 2-2 0-3 1-3 0-4 3-0* 1-3 3-1     1-2 4-2 2-0 1-3 7-1 
 10 Olimpia Okrzeja0-1 0-2 2-3 2-4 2-0 1-2 1-4 3-0 2-3     3-2 5-4 2-1 2-0 
 11 Bizon Jeleniec0-4 0-3 1-4 2-1 0-1 0-2 0-1 3-1 3-2 1-0     0-4 0-4 3-0 
 12 Kujawiak Stanin1-3 1-3 0-3 2-3 1-2 0-1 4-2 2-0 3-0 4-1 1-6     3-5 4-1 
 13 LZS Dobryń0-3 1-6 0-3 2-1 1-3 0-5 1-4 1-3 4-3 1-0 0-4 3-4     2-0 
 14 Niwa Łomazy1-3 2-3 0-0 0-2 2-3 3-4 2-0 1-4 1-2 0-4 2-6 1-1 5-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Unia Krzywda 3-1 Bizon Jeleniec 15 sierpnia, 16:00
LKS Milanów 1-3 ŁKS Łazy 15 sierpnia, 16:00
Olimpia Okrzeja 2-4 Grom Kąkolewnica 15 sierpnia, 16:00
Lutnia Piszczac 3-2 Kujawiak Stanin 15 sierpnia, 16:00
Tytan Wisznice 0-1 Unia Żabików 15 sierpnia, 16:00
Niwa Łomazy 1-3 Orlęta Łuków 15 sierpnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-2 LZS Dobryń 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Bizon Jeleniec 0-4 LZS Dobryń 20 sierpnia, 16:00
Orlęta Łuków 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 20 sierpnia, 16:00
Unia Żabików 1-1 Niwa Łomazy 20 sierpnia, 16:00
Kujawiak Stanin 2-0 Tytan Wisznice 20 sierpnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 2-0 Lutnia Piszczac 20 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 8-3 Olimpia Okrzeja 20 sierpnia, 16:00
Unia Krzywda 3-3 LKS Milanów 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

LKS Milanów 4-2 Bizon Jeleniec 27 sierpnia, 16:00
Olimpia Okrzeja 1-2 Unia Krzywda 27 sierpnia, 16:00
Lutnia Piszczac 3-2 ŁKS Łazy 27 sierpnia, 14:00
Tytan Wisznice 1-2 Grom Kąkolewnica 27 sierpnia, 16:00
Niwa Łomazy 1-1 Kujawiak Stanin 27 sierpnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Unia Żabików 27 sierpnia, 16:00
LZS Dobryń 0-3 Orlęta Łuków 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Bizon Jeleniec 0-4 Orlęta Łuków 3 września, 16:00
Unia Żabików 0-0 LZS Dobryń 3 września, 16:00
Kujawiak Stanin 1-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 września, 16:00
Grom Kąkolewnica 4-1 Niwa Łomazy 3 września, 16:00
ŁKS Łazy 3-2 Tytan Wisznice 3 września, 16:00
Unia Krzywda 1-1 Lutnia Piszczac 2 września, 17:00
LKS Milanów 1-2 Olimpia Okrzeja 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Olimpia Okrzeja 3-2 Bizon Jeleniec 10 września, 16:00
Lutnia Piszczac 7-1 LKS Milanów 10 września, 16:00
Tytan Wisznice 1-1 Unia Krzywda 10 września, 16:00
Niwa Łomazy 2-0 ŁKS Łazy 10 września, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-2 Grom Kąkolewnica 10 września, 16:00
LZS Dobryń 3-4 Kujawiak Stanin 10 września, 16:00
Orlęta Łuków 2-0 Unia Żabików 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Bizon Jeleniec 0-1 Unia Żabików 17 września, 16:00
Kujawiak Stanin 1-3 Orlęta Łuków 17 września, 16:00
Grom Kąkolewnica 6-1 LZS Dobryń 17 września, 16:00
ŁKS Łazy 1-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 17 września, 16:00
Unia Krzywda 4-2 Niwa Łomazy 17 września, 16:00
LKS Milanów 3-1 Tytan Wisznice 17 września, 16:00
Olimpia Okrzeja 2-3 Lutnia Piszczac 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Lutnia Piszczac 2-1 Bizon Jeleniec 24 września, 15:00
Tytan Wisznice 3-1 Olimpia Okrzeja 24 września, 11:00
Niwa Łomazy 1-2 LKS Milanów 11 listopada, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Unia Krzywda 24 września, 15:00
LZS Dobryń 1-4 ŁKS Łazy 24 września, 15:00
Orlęta Łuków 3-0 Grom Kąkolewnica 24 września, 15:00
Unia Żabików 3-1 Kujawiak Stanin 24 września, 15:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Bizon Jeleniec 0-4 Kujawiak Stanin 1 października, 15:00
Grom Kąkolewnica 1-0 Unia Żabików 1 października, 15:00
ŁKS Łazy 1-5 Orlęta Łuków 1 października, 15:00
Unia Krzywda 1-0 LZS Dobryń 1 października, 15:00
LKS Milanów 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 października, 15:00
Olimpia Okrzeja 2-0 Niwa Łomazy 1 października, 15:00
Lutnia Piszczac 2-0 Tytan Wisznice 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Tytan Wisznice 3-2 Bizon Jeleniec 8 października, 11:00
Niwa Łomazy 0-0 Lutnia Piszczac 8 października, 14:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-0 Olimpia Okrzeja 8 października, 14:00
LZS Dobryń 4-3 LKS Milanów 8 października, 14:00
Orlęta Łuków 4-0 Unia Krzywda 8 października, 14:00
Unia Żabików 5-2 ŁKS Łazy 8 października, 14:00
Kujawiak Stanin 2-3 Grom Kąkolewnica 8 października, 14:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Bizon Jeleniec 2-1 Grom Kąkolewnica 15 października, 14:00
ŁKS Łazy 3-1 Kujawiak Stanin 15 października, 14:00
Unia Krzywda 0-2 Unia Żabików 15 października, 14:00
LKS Milanów 2-6 Orlęta Łuków 15 października, 14:00
Olimpia Okrzeja 2-1 LZS Dobryń 15 października, 12:00
Lutnia Piszczac 2-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 15 października, 14:00
Tytan Wisznice 1-1 Niwa Łomazy 15 października, 11:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Niwa Łomazy 2-6 Bizon Jeleniec 22 października, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Tytan Wisznice 22 października, 14:00
LZS Dobryń 0-3 Lutnia Piszczac 22 października, 13:00
Orlęta Łuków 5-0 Olimpia Okrzeja 22 października, 13:00
Unia Żabików 3-2 LKS Milanów 22 października, 13:00
Grom Kąkolewnica 2-1 ŁKS Łazy 22 października, 13:00
Unia Krzywda 3-0 Kujawiak Stanin 22 października, 13:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Bizon Jeleniec 0-1 ŁKS Łazy 29 października, 13:00
Unia Krzywda 1-2 Grom Kąkolewnica 29 października, 13:00
LKS Milanów 2-0 Kujawiak Stanin 29 października, 13:00
Olimpia Okrzeja 2-0 Unia Żabików 29 października, 13:00
Lutnia Piszczac 0-1 Orlęta Łuków 29 października, 13:00
Tytan Wisznice 4-2 LZS Dobryń 29 października, 11:00
Niwa Łomazy 2-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 29 października, 13:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Huragan Międzyrzec Podlaski 4-0 Bizon Jeleniec 5 listopada, 13:00
LZS Dobryń 2-0 Niwa Łomazy 5 listopada, 13:00
Orlęta Łuków 2-2 Tytan Wisznice 5 listopada, 13:00
Unia Żabików 1-2 Lutnia Piszczac 5 listopada, 13:00
Kujawiak Stanin 4-1 Olimpia Okrzeja 5 listopada, 13:00
Grom Kąkolewnica 3-4 LKS Milanów 5 listopada, 13:00
ŁKS Łazy 4-2 Unia Krzywda 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 7-8 kwietnia

Bizon Jeleniec 0-2 Unia Krzywda 8 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 2-3 LKS Milanów 8 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 1-1 Olimpia Okrzeja 8 kwietnia, 16:00
Kujawiak Stanin 0-3 Lutnia Piszczac 8 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 1-3 Tytan Wisznice 8 kwietnia, 16:00
Orlęta Łuków 5-0 Niwa Łomazy 8 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 1-6 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

LZS Dobryń 0-4 Bizon Jeleniec 15 kwietnia, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-2 Orlęta Łuków 15 kwietnia, 16:00
Niwa Łomazy 2-3 Unia Żabików 15 kwietnia, 16:00
Tytan Wisznice 1-0 Kujawiak Stanin 15 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 2-2 Grom Kąkolewnica 15 kwietnia, 16:00
Olimpia Okrzeja 1-4 ŁKS Łazy 15 kwietnia, 16:00
LKS Milanów 3-0 Unia Krzywda 15 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Bizon Jeleniec 3-2 LKS Milanów 22 kwietnia, 16:00
Unia Krzywda 1-1 Olimpia Okrzeja 22 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 1-2 Lutnia Piszczac 22 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 0-1 Tytan Wisznice 22 kwietnia, 16:00
Kujawiak Stanin 4-1 Niwa Łomazy 22 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 0-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 22 kwietnia, 16:00
Orlęta Łuków 3-2 LZS Dobryń 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

Orlęta Łuków 3-0 Bizon Jeleniec 29 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 1-3 Unia Żabików 29 kwietnia, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-0 Kujawiak Stanin 28 kwietnia, 17:00
Niwa Łomazy 0-2 Grom Kąkolewnica 29 kwietnia, 16:00
Tytan Wisznice 1-1 ŁKS Łazy 29 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 0-0 Unia Krzywda 29 kwietnia, 16:00
Olimpia Okrzeja 2-3 LKS Milanów 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 3 maja

Bizon Jeleniec 1-0 Olimpia Okrzeja 3 maja, 11:00
LKS Milanów 0-3 Lutnia Piszczac 3 maja, 17:00
Unia Krzywda 0-1 Tytan Wisznice 3 maja, 17:00
ŁKS Łazy 1-3 Niwa Łomazy 3 maja, 17:00
Grom Kąkolewnica 1-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 maja, 17:00
Kujawiak Stanin 3-5 LZS Dobryń 3 maja, 17:00
Unia Żabików 1-2 Orlęta Łuków 3 maja, 17:00

Kolejka 19 - 5-6 maja

Unia Żabików 3-0 Bizon Jeleniec 6 maja, 13:00
Orlęta Łuków 5-0 Kujawiak Stanin 6 maja, 16:00
LZS Dobryń 2-1 Grom Kąkolewnica 6 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 ŁKS Łazy 6 maja, 16:00
Niwa Łomazy 3-4 Unia Krzywda 6 maja, 16:00
Tytan Wisznice 1-3 LKS Milanów 6 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 1-2 Olimpia Okrzeja 6 maja, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 maja

Bizon Jeleniec 1-4 Lutnia Piszczac 13 maja, 16:00
Olimpia Okrzeja 3-0 Tytan Wisznice 13 maja, 16:00
LKS Milanów 7-1 Niwa Łomazy 13 maja, 16:00
Unia Krzywda 3-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 maja, 16:00
ŁKS Łazy 3-1 LZS Dobryń 13 maja, 13:00
Grom Kąkolewnica 0-2 Orlęta Łuków 13 maja, 16:00
Kujawiak Stanin 1-2 Unia Żabików 13 maja, 16:00

Kolejka 21 - 19-20 maja

Kujawiak Stanin 1-6 Bizon Jeleniec 20 maja, 16:00
Unia Żabików 0-2 Grom Kąkolewnica 20 maja, 13:00
Orlęta Łuków 2-0 ŁKS Łazy 20 maja, 17:00
LZS Dobryń 0-5 Unia Krzywda 20 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 9-2 LKS Milanów 20 maja, 16:00
Niwa Łomazy 0-4 Olimpia Okrzeja 20 maja, 16:00
Tytan Wisznice 0-4 Lutnia Piszczac 20 maja, 16:00

Kolejka 22 - 26-27 maja

Bizon Jeleniec 3-1 Tytan Wisznice 27 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 7-0 Niwa Łomazy 27 maja, 16:00
Olimpia Okrzeja 0-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 27 maja, 16:00
LKS Milanów 1-3 LZS Dobryń 27 maja, 16:00
Unia Krzywda 0-0 Orlęta Łuków 27 maja, 16:00
ŁKS Łazy 3-1 Unia Żabików 27 maja, 17:00
Grom Kąkolewnica 0-1 Kujawiak Stanin 27 maja, 13:00

Kolejka 23 - 31 maja

Grom Kąkolewnica 1-2 Bizon Jeleniec 31 maja, 17:00
Kujawiak Stanin 4-2 ŁKS Łazy 31 maja, 17:00
Unia Żabików 3-1 Unia Krzywda 31 maja, 17:00
Orlęta Łuków 4-1 LKS Milanów 31 maja, 17:00
LZS Dobryń 1-0 Olimpia Okrzeja 31 maja, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Lutnia Piszczac 31 maja, 17:00
Niwa Łomazy 1-4 Tytan Wisznice 31 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Kujawiak Stanin 0-1 Unia Krzywda 3 czerwca, 16:00
Bizon Jeleniec 3-0 Niwa Łomazy 3 czerwca, 16:00
Tytan Wisznice 0-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 czerwca, 16:00
Lutnia Piszczac 3-0 LZS Dobryń 3 czerwca, 16:00
Olimpia Okrzeja 0-1 Orlęta Łuków 3 czerwca, 16:00
LKS Milanów 0-4 Unia Żabików 3 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 1-5 Grom Kąkolewnica 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

ŁKS Łazy 1-1 Bizon Jeleniec 10 czerwca, 16:00
Grom Kąkolewnica 5-1 Unia Krzywda 10 czerwca, 16:00
Kujawiak Stanin 3-0 LKS Milanów 10 czerwca, 16:00
Unia Żabików 0-2 Olimpia Okrzeja 10 czerwca, 13:00
Orlęta Łuków 4-0 Lutnia Piszczac 10 czerwca, 14:00
LZS Dobryń 1-3 Tytan Wisznice 10 czerwca, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Niwa Łomazy 10 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 26 - 17 czerwca

Bizon Jeleniec 0-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 16 czerwca, 12:00
Niwa Łomazy 5-2 LZS Dobryń 17 czerwca, 16:00
Tytan Wisznice 4-3 Orlęta Łuków 16 czerwca, 16:00
Lutnia Piszczac 3-2 Unia Żabików 17 czerwca, 16:00
Olimpia Okrzeja 5-4 Kujawiak Stanin 17 czerwca, 16:00
LKS Milanów 1-3 Grom Kąkolewnica 17 czerwca, 12:00
Unia Krzywda 1-2 ŁKS Łazy 16 czerwca, 18:00

IV liga 2017/2018 (lubelska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Chełm)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Lublin)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Zamość)

Klasa A 2017/2018 (Biała Podlaska I)
Klasa A 2017/2018 (Biała Podlaska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas