[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Biała Podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bad Boys Zastawie 20 55 18 1 1 89-20 10 0 0 53-11 8 1 1 36-9
2.  Ar-Tig Huta Dąbrowa 20 44 14 2 4 88-32 8 1 1 42-9 6 1 3 46-23
3.  Bór Dąbie 20 39 12 3 5 68-39 6 2 2 39-21 6 1 3 29-18 2 6 2 0 0 6-2
4.  Polesie Serokomla 20 39 13 0 7 65-32 7 0 3 36-17 6 0 4 29-15 2 0 0 0 2 2-6
5.  Start Gózd 20 31 10 1 9 49-40 6 0 4 26-22 4 1 5 23-18 2 6 2 0 0 6-0
6.  Dwernicki Stoczek Łukowski 20 31 9 4 7 53-39 6 2 2 36-15 3 2 5 17-24 2 0 0 0 2 0-6
7.  Orlęta Gołaszyn 20 26 8 2 10 41-56 4 2 4 24-30 4 0 6 17-26
8.  ULKS Dębowica 20 23 7 2 11 56-44 3 1 6 25-26 4 1 5 31-18
9.  Sokół Krynka 20 13 4 1 15 30-84 3 0 7 11-34 1 1 8 19-50
10.  Wenus Oszczepalin 20 11 3 2 15 28-111 2 1 7 12-50 1 1 8 16-61
11.  Orkan Wojcieszków 20 9 3 0 17 26-96 2 0 8 14-40 1 0 9 12-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Bad Boys Zastawie    4-1 3-1 4-1 1-0 4-0 10-0 3-1 5-4 8-2 11-1 
 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa2-1     2-1 1-3 2-1 6-0 2-0 2-2 9-0 5-1 11-0 
 3 Bór Dąbie1-1 1-7     4-2 6-1 3-3 4-1 1-2 4-2 12-1 3-1 
 4 Polesie Serokomla1-2 2-6 0-2     4-0 4-3 3-0 3-2 8-1 5-1 6-0 
 5 Start Gózd1-3 1-6 2-3 1-5     1-0 3-1 4-1 3-2 8-1 2-0 
 6 Dwernicki Stoczek Łukowski2-3 2-2 1-1 2-0 0-5     2-1 1-0 10-0 11-2 5-1 
 7 Orlęta Gołaszyn0-3 3-6 4-3 1-6 2-2 1-3     2-1 3-1 3-3 5-2 
 8 ULKS Dębowica2-6 2-4 2-3 1-2 2-1 3-1 0-3     3-3 2-3 8-0 
 9 Sokół Krynka0-4 2-1 2-4 1-0 0-8 0-2 0-3 0-5     4-1 2-6 
 10 Wenus Oszczepalin0-7 1-9 1-8 0-5 1-4 1-1 0-2 1-11 4-2     3-1 
 11 Orkan Wojcieszków0-6 5-4 1-3 0-5 0-1 1-4 2-6 1-6 1-4 3-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
ULKS Dębowica 2-6 Bad Boys Zastawie 20 sierpnia, 16:00
Sokół Krynka 2-4 Bór Dąbie 20 sierpnia, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 2-1 Start Gózd 20 sierpnia, 16:00
Orlęta Gołaszyn 1-6 Polesie Serokomla 20 sierpnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 5-1 Orkan Wojcieszków 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Orkan Wojcieszków.
 
Polesie Serokomla 4-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 27 sierpnia, 15:00
Start Gózd 3-1 Orlęta Gołaszyn 27 sierpnia, 16:00
Bór Dąbie 1-7 Ar-Tig Huta Dąbrowa 27 sierpnia, 16:00
Bad Boys Zastawie 5-4 Sokół Krynka 27 sierpnia, 16:00
Wenus Oszczepalin 1-11 ULKS Dębowica 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: ULKS Dębowica.
 
Sokół Krynka 4-1 Wenus Oszczepalin 3 września, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 2-1 Bad Boys Zastawie 3 września, 16:00
Orlęta Gołaszyn 4-3 Bór Dąbie 3 września, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-5 Start Gózd 3 września, 16:00
Orkan Wojcieszków 0-5 Polesie Serokomla 3 września, 14:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Polesie Serokomla.
 
Start Gózd 2-0 Orkan Wojcieszków 10 września, 16:00
Bór Dąbie 3-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 10 września, 16:00
Bad Boys Zastawie 10-0 Orlęta Gołaszyn 10 września, 16:00
Wenus Oszczepalin 1-9 Ar-Tig Huta Dąbrowa 10 września, 16:00
ULKS Dębowica 3-3 Sokół Krynka 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Sokół Krynka.
 
Ar-Tig Huta Dąbrowa 2-2 ULKS Dębowica 17 września, 12:00
Orlęta Gołaszyn 3-3 Wenus Oszczepalin 17 września, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-3 Bad Boys Zastawie 17 września, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-3 Bór Dąbie 17 września, 16:00
Polesie Serokomla 4-0 Start Gózd 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Start Gózd.
 
Bór Dąbie 4-2 Polesie Serokomla 24 września, 15:00
Bad Boys Zastawie 11-1 Orkan Wojcieszków 24 września, 15:00
Wenus Oszczepalin 1-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 24 września, 15:00
ULKS Dębowica 0-3 Orlęta Gołaszyn 24 września, 15:00
Sokół Krynka 2-1 Ar-Tig Huta Dąbrowa 24 września, 15:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Ar-Tig Huta Dąbrowa.
 
Orlęta Gołaszyn 3-1 Sokół Krynka 1 października, 15:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-0 ULKS Dębowica 1 października, 15:00
Orkan Wojcieszków 3-1 Wenus Oszczepalin 1 października, 15:00
Polesie Serokomla 1-2 Bad Boys Zastawie 1 października, 15:00
Start Gózd 2-3 Bór Dąbie 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Bór Dąbie.
 
Bad Boys Zastawie 1-0 Start Gózd 8 października, 14:00
Wenus Oszczepalin 0-5 Polesie Serokomla 8 października, 14:00
ULKS Dębowica 8-0 Orkan Wojcieszków 8 października, 11:00
Sokół Krynka 0-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 8 października, 14:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 2-0 Orlęta Gołaszyn 8 października, 14:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Orlęta Gołaszyn.
 
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 Ar-Tig Huta Dąbrowa 15 października, 14:00
Orkan Wojcieszków 1-4 Sokół Krynka 15 października, 14:00
Polesie Serokomla 3-2 ULKS Dębowica 15 października, 14:00
Start Gózd 8-1 Wenus Oszczepalin 15 października, 14:00
Bór Dąbie 1-1 Bad Boys Zastawie 15 października, 14:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Bad Boys Zastawie.
 
Wenus Oszczepalin 1-8 Bór Dąbie 22 października, 12:00
ULKS Dębowica 2-1 Start Gózd 22 października, 13:00
Sokół Krynka 1-0 Polesie Serokomla 22 października, 13:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 11-0 Orkan Wojcieszków 22 października, 13:00
Orlęta Gołaszyn 1-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Dwernicki Stoczek Łukowski.
 
Orkan Wojcieszków 2-6 Orlęta Gołaszyn 29 października, 13:00
Polesie Serokomla 2-6 Ar-Tig Huta Dąbrowa 29 października, 13:00
Start Gózd 3-2 Sokół Krynka 29 października, 13:00
Bór Dąbie 1-2 ULKS Dębowica 29 października, 12:00
Bad Boys Zastawie 8-2 Wenus Oszczepalin 5 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) nie odbył się - goście nie dojechali

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
Bad Boys Zastawie 3-1 ULKS Dębowica 8 kwietnia, 16:00
Bór Dąbie 4-2 Sokół Krynka 8 kwietnia, 16:00
Start Gózd 1-6 Ar-Tig Huta Dąbrowa 8 kwietnia, 16:00
Polesie Serokomla 3-0 Orlęta Gołaszyn 8 kwietnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-4 Dwernicki Stoczek Łukowski 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Pauza: Orkan Wojcieszków.
 
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-0 Polesie Serokomla 15 kwietnia, 16:00
Orlęta Gołaszyn 2-2 Start Gózd 15 kwietnia, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 2-1 Bór Dąbie 15 kwietnia, 16:00
Sokół Krynka 0-4 Bad Boys Zastawie 15 kwietnia, 16:00
ULKS Dębowica 2-3 Wenus Oszczepalin 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Pauza: ULKS Dębowica.
 
Wenus Oszczepalin 4-2 Sokół Krynka 22 kwietnia, 16:00
Bad Boys Zastawie 4-1 Ar-Tig Huta Dąbrowa 22 kwietnia, 16:00
Bór Dąbie 4-1 Orlęta Gołaszyn 22 kwietnia, 16:00
Start Gózd 1-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 22 kwietnia, 16:00
Polesie Serokomla 6-0 Orkan Wojcieszków 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Pauza: Polesie Serokomla.
 
Orkan Wojcieszków 0-1 Start Gózd 29 kwietnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 Bór Dąbie 29 kwietnia, 14:00
Orlęta Gołaszyn 0-3 Bad Boys Zastawie 29 kwietnia, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 5-1 Wenus Oszczepalin 29 kwietnia, 16:00
Sokół Krynka 0-5 ULKS Dębowica 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 3 maja

Pauza: Sokół Krynka.
 
ULKS Dębowica 2-4 Ar-Tig Huta Dąbrowa 3 maja, 16:00
Wenus Oszczepalin 0-2 Orlęta Gołaszyn 3 maja, 16:00
Bad Boys Zastawie 4-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 3 maja, 16:00
Bór Dąbie 3-1 Orkan Wojcieszków 3 maja, 16:00
Start Gózd 1-5 Polesie Serokomla 3 maja, 16:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

Pauza: Start Gózd.
 
Polesie Serokomla 0-2 Bór Dąbie 6 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 0-6 Bad Boys Zastawie 6 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 11-2 Wenus Oszczepalin 6 maja, 16:00
Orlęta Gołaszyn 2-1 ULKS Dębowica 6 maja, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 9-0 Sokół Krynka 6 maja, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Pauza: Ar-Tig Huta Dąbrowa.
 
Sokół Krynka 0-3 Orlęta Gołaszyn 13 maja, 16:00
ULKS Dębowica 3-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 13 maja, 16:00
Wenus Oszczepalin 3-1 Orkan Wojcieszków 13 maja, 16:00
Bad Boys Zastawie 4-1 Polesie Serokomla 13 maja, 16:00
Bór Dąbie 6-1 Start Gózd 13 maja, 11:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

Pauza: Bór Dąbie.
 
Start Gózd 1-3 Bad Boys Zastawie 20 maja, 16:00
Polesie Serokomla 5-1 Wenus Oszczepalin 20 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-6 ULKS Dębowica 20 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 10-0 Sokół Krynka 20 maja, 16:00
Orlęta Gołaszyn 3-6 Ar-Tig Huta Dąbrowa 20 maja, 18:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Pauza: Orlęta Gołaszyn.
 
Ar-Tig Huta Dąbrowa 6-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 27 maja, 16:00
Sokół Krynka 2-6 Orkan Wojcieszków 27 maja, 16:00
ULKS Dębowica 1-2 Polesie Serokomla 27 maja, 16:00
Wenus Oszczepalin 1-4 Start Gózd 27 maja, 16:00
Bad Boys Zastawie 3-1 Bór Dąbie 27 maja, 16:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

Pauza: Bad Boys Zastawie.
 
Bór Dąbie 12-1 Wenus Oszczepalin 3 czerwca, 16:00
Start Gózd 4-1 ULKS Dębowica 3 czerwca, 16:00
Polesie Serokomla 8-1 Sokół Krynka 3 czerwca, 16:00
Orkan Wojcieszków 5-4 Ar-Tig Huta Dąbrowa 3 czerwca, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Orlęta Gołaszyn 3 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 10 czerwca

Pauza: Dwernicki Stoczek Łukowski.
 
Orlęta Gołaszyn 5-2 Orkan Wojcieszków 10 czerwca, 16:00
Ar-Tig Huta Dąbrowa 1-3 Polesie Serokomla 10 czerwca, 16:00
Sokół Krynka 0-8 Start Gózd 10 czerwca, 16:00
ULKS Dębowica 2-3 Bór Dąbie 10 czerwca, 16:00
Wenus Oszczepalin 0-7 Bad Boys Zastawie 10 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Biała Podlaska)

Klasa A 2017/2018 (Biała Podlaska I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas