[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
20 goli - Przemysław Banaszak (Chełmianka Chełm),
19 goli - Wojciech Białek (Avia Świdnik),
17 goli - Bartłomiej Buczek (Resovia),
15 goli - Konrad Nowak (Motor Lublin), Wojciech Reiman (Stal Rzeszów),
12 goli - Dmytro Koźban (Motor Lublin), Marcin Przybylski (Podhale Nowy Targ),
11 goli - Artur Biały (Unia Tarnów), Łukasz Jamróz (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Artur Pląskowski (Podhale Nowy Targ), Bartosz Sot (Spartakus Daleszyce), Maciej Wojczuk (Podlasie Biała Podlaska),
10 goli - Damian Juda (Wisła Sandomierz), Krzysztof Pietluch (Wólczanka Wólka Pełkińska),
9 goli - Szymon Kaliniec (Resovia), Mateusz Kompanicki (Chełmianka Chełm), Krystian Puton (Orlęta Radzyń Podlaski), Krzysztof Zawiślak (JKS 1909 Jarosław),
8 goli - Dawid Cempa (Karpaty Krosno), Kamil Kocoł (Podlasie Biała Podlaska), Daniel Koczon (Stal Rzeszów), Damian Lubera (Unia Tarnów), Michał Nawrot (Podhale Nowy Targ),
7 goli - Kamil Bętkowski (Stal Rzeszów), Dawid Dzięgielewski (Motor Lublin), Artur Gieraga (Motor Lublin), Paweł Hass (Resovia), Damian Mrówka (Podhale Nowy Targ), Tomasz Persona (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Dawid Sojda (Unia Tarnów), Maciej Wcisło (Wiślanie Jaśkowice),
6 goli - Wołodymyr Chorolśkyj (Wólczanka Wólka Pełkińska), Mateusz Krasuski (Wiślanie Jaśkowice), Kamil Oziemczuk (Motor Lublin), Łukasz Popiela (Wiślanie Jaśkowice), Ołeksij Prytulak (Chełmianka Chełm),
5 goli - Maciej Bębenek (Wiślanie Jaśkowice), Piotr Ceglarz (Stal Rzeszów), Bartosz Czarnecki (Wiślanie Jaśkowice), Patryk Czułowski (Avia Świdnik), Dawid Czyrny (Wólczanka Wólka Pełkińska), Paweł Galos (Wiślanie Jaśkowice), Marek Gwóźdź (Wólczanka Wólka Pełkińska), Mateusz Jurczak (Wólczanka Wólka Pełkińska), Paweł Kaczmarek (Motor Lublin), Karol Kalita (Orlęta Radzyń Podlaski), Michał Kowalik (MKS Trzebinia), Maciej Lech (Wólczanka Wólka Pełkińska), Marek Mizia (MKS Trzebinia 4, Podhale Nowy Targ 1), Krystian Mroczek (Avia Świdnik), Michał Ogrodnik (Resovia), Przemysław Porębski (MKS Trzebinia), Bartłomiej Raba (JKS 1909 Jarosław), Szymon Stanisławski (Orlęta Radzyń Podlaski), Rafał Surmiak (JKS 1909 Jarosław), Patryk Szewc (Wólczanka Wólka Pełkińska), Krzysztof Wrzosek (Unia Tarnów), Mateusz Zawadzki (Spartakus Daleszyce),
4 gole - Damian Barszczak (Resovia), Błażej Cyfert (Podhale Nowy Targ), Paweł Cygnar (Soła Oświęcim), Dawid Dynarek (Soła Oświęcim 3, Podhale Nowy Targ 1), Artur Hebda (Unia Tarnów), Kamil Hul (Wólczanka Wólka Pełkińska), Michał Janik (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Przemysław Knapik (Soła Oświęcim), Marcin Kruczyk (Podlasie Biała Podlaska), Konrad Kuliszewski (Wiślanie Jaśkowice), Mateusz Majcherczyk (MKS Trzebinia), Mateusz Mąka (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Michalec (MKS Trzebinia), Piotr Morawski (Wiślanie Jaśkowice), Mateusz Olszak (Avia Świdnik 3, Chełmianka Chełm 1), Piotr Prędota (Stal Rzeszów 2, Avia Świdnik 2), Przemysław Pyrdek (Resovia), Patryk Róg (Wisła Sandomierz), Bartłomiej Smuczyński (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Damian Szpak (Avia Świdnik), Krystian Wrona (Wólczanka Wólka Pełkińska), Adrian Zarzecki (Orlęta Radzyń Podlaski),
3 gole - Sebastian Białasik (Karpaty Krosno), Sebastian Brocki (Stal Rzeszów), Michał Budzyński (Chełmianka Chełm), Eryk Ceglarz (Soła Oświęcim), Bartosz Ciborowski (Orlęta Radzyń Podlaski), Arkadiusz Czapla (Soła Oświęcim), Sebastian Dziedzic (Podhale Nowy Targ), Marek Fundakowski (Karpaty Krosno), Grzegorz Gawle (Karpaty Krosno), Damian Gil (Spartakus Daleszyce), Mateusz Gleń (Soła Oświęcim), Bartłomiej Gliniak (JKS 1909 Jarosław), Michał Grunt (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Hałgas (Soła Oświęcim), Mateusz Janiec (Spartakus Daleszyce), Dawid Kamiński (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Paweł Komar (Podlasie Biała Podlaska), Przemysław Koszel (Chełmianka Chełm), Arkadiusz Kot (Orlęta Radzyń Podlaski), Władysław Kudriawcew (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), David Kwiek (Resovia), Michał Marczak (Stal Rzeszów), Paweł Myśliwiecki (Orlęta Radzyń Podlaski), Adam Nowak (Avia Świdnik), Adrian Nowak (Karpaty Krosno), Kamil Pajnowski (Podlasie Biała Podlaska), Jarosław Piątkowski (Wisła Sandomierz), Piotr Piekarski (Avia Świdnik 2, Chełmianka Chełm 1), Krystian Popiela (Unia Tarnów), Kamil Stachyra (JKS 1909 Jarosław), Mateusz Stanek (MKS Trzebinia), Marcin Szymczak (Soła Oświęcim 1, JKS 1909 Jarosław 2), Julien Tadrowski (Motor Lublin), Paweł Uliczny (Chełmianka Chełm),
2 gole - Dawid Białek (Wiślanie Jaśkowice), Dawid Bieniasz (Resovia), Rafał Borysiuk (Orlęta Radzyń Podlaski), Roman Botwynnyk (Karpaty Krosno), Dorian Buczek (Resovia), Konrad Buć (Podhale Nowy Targ), Marcin Burkhardt (Motor Lublin), Adrian Buszta (Stal Rzeszów 1, Karpaty Krosno 1), Dominik Cheba (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Patryk Cheba (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Paweł Czajkowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Arkadiusz Drapsa (Wisła Sandomierz), Kacper Drelich (Avia Świdnik), Marcin Drzymont (Soła Oświęcim), Bartosz Gębura (Spartakus Daleszyce), Arkadiusz Gil (Stal Rzeszów), Bartosz Jagła (MKS Trzebinia), Rafał Kiczuk (Orlęta Radzyń Podlaski), Daniel Kmak (JKS 1909 Jarosław), Michał Kobiałka (Chełmianka Chełm), Mateusz Kocur (Wólczanka Wólka Pełkińska), Konrad Kołodziej (Avia Świdnik), Jarosław Kosieradzki (Podlasie Biała Podlaska), Hubert Kotowicz (Chełmianka Chełm), Radosław Kursa (Motor Lublin), Rafał Kursa (Stal Rzeszów), Arkadiusz Lewiński (Podhale Nowy Targ), Adrian Ligienza (Podhale Nowy Targ), Kamil Łokieć (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Kamil Majkowski (Motor Lublin), Dominik Maluga (Avia Świdnik), Kacper Nytko (Unia Tarnów), Dominik Ochał (JKS 1909 Jarosław), Piotr Ostrowski (Spartakus Daleszyce), Kacper Piechniak (Wisła Sandomierz), Michał Przemyk (Podhale Nowy Targ), Łukasz Sikora (Wiślanie Jaśkowice), Karol Skrzypek (Spartakus Daleszyce), Mateusz Stankiewicz (Soła Oświęcim), Radosław Syguła (Soła Oświęcim), Jakub Szymala (Avia Świdnik), Ernest Świętek (MKS Trzebinia), Kamil Tyrka (Unia Tarnów), Szymon Urbaniak (JKS 1909 Jarosław), Dawid Wadas (Soła Oświęcim), Tomasz Walat (Wólczanka Wólka Pełkińska), Jakub Więcek (Wólczanka Wólka Pełkińska), Patryk Wilk (Wisła Sandomierz), Wiktor Wołowiec (Spartakus Daleszyce), Sebastian Zawrzykraj (Unia Tarnów), Dariusz Żaba (Wiślanie Jaśkowice),
1 gol - Patryk Andreasik (JKS 1909 Jarosław), Tomasz Andrzejuk (Podlasie Biała Podlaska), Damian Bachara (Unia Tarnów), Kamil Bała (JKS 1909 Jarosław), Peter Bašista (Stal Rzeszów), Adrian Bednarski (Spartakus Daleszyce), Daniel Beszczyński (Wisła Sandomierz), Karol Buzun (Podlasie Biała Podlaska), Michał Cedro (Spartakus Daleszyce), Piotr Chodziutko (Chełmianka Chełm), Maksymilian Cichocki (Motor Lublin), Przemysław Czado (Resovia), Cezary Demianiuk (Orlęta Radzyń Podlaski), Kamil Dmowski (Podlasie Biała Podlaska), Aleksander Drobot (Resovia), Mateusz Dziubek (Spartakus Daleszyce), Szymon Feret (Resovia), Piotr Fortuna (Soła Oświęcim), Dariusz Frankiewicz (Resovia), Maciej Jakóbczyk (Wisła Sandomierz), Wojciech Jamróz (Soła Oświęcim), Mateusz Jarzynka (Avia Świdnik), Michał Jeziorski (Spartakus Daleszyce), Jakub Kaganek (Orlęta Radzyń Podlaski), Marcin Kalinowski (MKS Trzebinia), Szymon Kamiński (Motor Lublin), Mateusz Kantor (Karpaty Krosno), Konrad Kasolik (Soła Oświęcim), Mirosław Kmiotek (Resovia), Patryk Kołodziej (Karpaty Krosno), Igor Korczakowski (Motor Lublin), Kornel Kordas (Stal Rzeszów), Piotr Krawczyk (Orlęta Radzyń Podlaski), Szymon Kuźma (Podhale Nowy Targ), Przemysław Kwiatkowski (Chełmianka Chełm), Grzegorz Labut (Wiślanie Jaśkowice), Damian Leśniak (Podlasie Biała Podlaska), Mateusz Maciak (Podlasie Biała Podlaska), Mariusz Maciejski (Spartakus Daleszyce), Bartłomiej Makowski (Resovia), Maciej Maślany (Stal Rzeszów), Damian Mężyk (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krystian Michalak (Chełmianka Chełm), Daniel Mikołajczyk (Podhale Nowy Targ), Marko Milunović (Stal Rzeszów), Michał Mokrzycki (Wisła Sandomierz), Marcin Morawski (Wiślanie Jaśkowice), Michał Morawski (Wiślanie Jaśkowice), Jakub Mordec (Karpaty Krosno), Dawid Niewęgłowski (Chełmianka Chełm), Andrij Nikanowycz (Wisła Sandomierz), Jakub Ochman (MKS Trzebinia), Sebastian Orzędowski (Avia Świdnik), Michał Panufnik (Orlęta Radzyń Podlaski), Przemysław Piwowarczyk (Podhale Nowy Targ), Mateusz Podstolak (Wólczanka Wólka Pełkińska), Bartłomiej Purcha (JKS 1909 Jarosław), Włodzimierz Puton (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Paweł Radziszewski (Podlasie Biała Podlaska), Szymon Rak (Motor Lublin), Paweł Rogala (Soła Oświęcim), Karol Rycaj (Orlęta Radzyń Podlaski), Paweł Sawczuk (MKS Trzebinia), Marcin Sienniak (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jaromir Skiba (Stal Rzeszów), Patryk Słotwiński (Motor Lublin), Jakub Snadny (Soła Oświęcim), Kacper Sołtys (MKS Trzebinia), Mariusz Stokłosa (MKS Trzebinia), Krystian Stolarczyk (Orlęta Radzyń Podlaski), Marcin Sudy (Wisła Sandomierz), Jakub Syryjczyk (Podlasie Biała Podlaska), Sławomir Szeliga (Stal Rzeszów), Kamil Szewczyk (Soła Oświęcim), Przemysław Szkatuła (Motor Lublin), Radosław Szmalec (Spartakus Daleszyce), Sebastian Świerzbiński (Podhale Nowy Targ), Ołeksandr Tarasenko (JKS 1909 Jarosław), Gerónimo Viscovich (JKS 1909 Jarosław), Robert Witek (Unia Tarnów), Michał Wołos (Chełmianka Chełm), Adrian Wychowaniec (Spartakus Daleszyce), Paweł Zabielski (Podlasie Biała Podlaska), Maciej Załęcki (Spartakus Daleszyce), Adam Zawierucha (Orlęta Radzyń Podlaski), Szymon Zgarda (Motor Lublin), Marek Zięba (Karpaty Krosno), Maciej Ziółek (Wisła Sandomierz), Piotr Zmorzyński (Orlęta Radzyń Podlaski).

Strzelcy według drużyn:
 
Avia Świdnik: 19 - Wojciech Białek, 5 - Patryk Czułowski, Krystian Mroczek, 4 - Damian Szpak, 3 - Adam Nowak, Mateusz Olszak, 2 - Kacper Drelich, Konrad Kołodziej, Dominik Maluga, Piotr Piekarski, Piotr Prędota, Jakub Szymala, 1 - Mateusz Jarzynka, Sebastian Orzędowski
Chełmianka Chełm: 20 - Przemysław Banaszak, 9 - Mateusz Kompanicki, 6 - Ołeksij Prytulak, 3 - Michał Budzyński, Przemysław Koszel, Paweł Uliczny, 2 - Michał Kobiałka, Hubert Kotowicz, 1 - Piotr Chodziutko, Przemysław Kwiatkowski, Krystian Michalak, Dawid Niewęgłowski, Mateusz Olszak, Piotr Piekarski, Michał Wołos
JKS 1909 Jarosław: 9 - Krzysztof Zawiślak, 5 - Bartłomiej Raba, Rafał Surmiak, 3 - Bartłomiej Gliniak, Kamil Stachyra, 2 - Daniel Kmak, Dominik Ochał, Marcin Szymczak, Szymon Urbaniak, 1 - Patryk Andreasik, Kamil Bała, Bartłomiej Purcha, Ołeksandr Tarasenko, Gerónimo Viscovich
Karpaty Krosno: 8 - Dawid Cempa, 3 - Sebastian Białasik, Marek Fundakowski, Grzegorz Gawle, Adrian Nowak, 2 - Roman Botwynnyk, 1 - Adrian Buszta, Mateusz Kantor, Patryk Kołodziej, Jakub Mordec, Marek Zięba
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: 11 - Łukasz Jamróz, 7 - Tomasz Persona, 4 - Michał Janik, Mateusz Mąka, Bartłomiej Smuczyński, 3 - Michał Grunt, Dawid Kamiński, Władysław Kudriawcew, 2 - Dominik Cheba, Patryk Cheba, Paweł Czajkowski, Kamil Łokieć, 1 - Damian Mężyk, Włodzimierz Puton, Marcin Sienniak
MKS Trzebinia: 5 - Michał Kowalik, Przemysław Porębski, 4 - Mateusz Majcherczyk, Krzysztof Michalec, Marek Mizia, 3 - Mateusz Stanek, 2 - Bartosz Jagła, Ernest Świętek, 1 - Marcin Kalinowski, Jakub Ochman, Paweł Sawczuk, Kacper Sołtys, Mariusz Stokłosa
Motor Lublin: 15 - Konrad Nowak, 12 - Dmytro Koźban, 7 - Dawid Dzięgielewski, Artur Gieraga, 6 - Kamil Oziemczuk, 5 - Paweł Kaczmarek, 3 - Julien Tadrowski, 2 - Marcin Burkhardt, Radosław Kursa, Kamil Majkowski, 1 - Maksymilian Cichocki, Szymon Kamiński, Igor Korczakowski, Szymon Rak, Patryk Słotwiński, Przemysław Szkatuła, Szymon Zgarda
Orlęta Radzyń Podlaski: 9 - Krystian Puton, 5 - Karol Kalita, Szymon Stanisławski, 4 - Adrian Zarzecki, 3 - Bartosz Ciborowski, Arkadiusz Kot, Paweł Myśliwiecki, 2 - Rafał Borysiuk, Rafał Kiczuk, 1 - Cezary Demianiuk, Jakub Kaganek, Piotr Krawczyk, Michał Panufnik, Karol Rycaj, Krystian Stolarczyk, Adam Zawierucha, Piotr Zmorzyński
Podhale Nowy Targ: 12 - Marcin Przybylski, 11 - Artur Pląskowski, 8 - Michał Nawrot, 7 - Damian Mrówka, 4 - Błażej Cyfert, 3 - Sebastian Dziedzic, 2 - Konrad Buć, Arkadiusz Lewiński, Adrian Ligienza, Michał Przemyk, 1 - Dawid Dynarek, Szymon Kuźma, Daniel Mikołajczyk, Marek Mizia, Przemysław Piwowarczyk, Sebastian Świerzbiński
Podlasie Biała Podlaska: 11 - Maciej Wojczuk, 8 - Kamil Kocoł, 4 - Marcin Kruczyk, 3 - Paweł Komar, Kamil Pajnowski, 2 - Jarosław Kosieradzki, 1 - Tomasz Andrzejuk, Karol Buzun, Kamil Dmowski, Damian Leśniak, Mateusz Maciak, Paweł Radziszewski, Jakub Syryjczyk, Paweł Zabielski
Resovia: 17 - Bartłomiej Buczek, 9 - Szymon Kaliniec, 7 - Paweł Hass, 5 - Michał Ogrodnik, 4 - Damian Barszczak, Przemysław Pyrdek, 3 - David Kwiek, 2 - Dawid Bieniasz, Dorian Buczek, 1 - Przemysław Czado, Aleksander Drobot, Szymon Feret, Dariusz Frankiewicz, Mirosław Kmiotek, Bartłomiej Makowski
Soła Oświęcim: 4 - Paweł Cygnar, Przemysław Knapik, 3 - Eryk Ceglarz, Arkadiusz Czapla, Dawid Dynarek, Mateusz Gleń, Krzysztof Hałgas, 2 - Marcin Drzymont, Mateusz Stankiewicz, Radosław Syguła, Dawid Wadas, 1 - Piotr Fortuna, Wojciech Jamróz, Konrad Kasolik, Paweł Rogala, Jakub Snadny, Kamil Szewczyk, Marcin Szymczak
Spartakus Daleszyce: 11 - Bartosz Sot, 5 - Mateusz Zawadzki, 3 - Damian Gil, Mateusz Janiec, 2 - Bartosz Gębura, Piotr Ostrowski, Karol Skrzypek, Wiktor Wołowiec, 1 - Adrian Bednarski, Michał Cedro, Mateusz Dziubek, Michał Jeziorski, Mariusz Maciejski, Radosław Szmalec, Adrian Wychowaniec, Maciej Załęcki
Stal Rzeszów: 15 - Wojciech Reiman, 8 - Daniel Koczon, 7 - Kamil Bętkowski, 5 - Piotr Ceglarz, 3 - Sebastian Brocki, Michał Marczak, 2 - Arkadiusz Gil, Rafał Kursa, Piotr Prędota, 1 - Peter Bašista, Adrian Buszta, Kornel Kordas, Maciej Maślany, Marko Milunović, Jaromir Skiba, Sławomir Szeliga
Unia Tarnów: 11 - Artur Biały, 8 - Damian Lubera, 7 - Dawid Sojda, 5 - Krzysztof Wrzosek, 4 - Artur Hebda, 3 - Krystian Popiela, 2 - Kacper Nytko, Kamil Tyrka, Sebastian Zawrzykraj, 1 - Damian Bachara, Robert Witek
Wisła Sandomierz: 10 - Damian Juda, 4 - Patryk Róg, 3 - Jarosław Piątkowski, 2 - Arkadiusz Drapsa, Kacper Piechniak, Patryk Wilk, 1 - Daniel Beszczyński, Maciej Jakóbczyk, Michał Mokrzycki, Andrij Nikanowycz, Marcin Sudy, Maciej Ziółek
Wiślanie Jaśkowice: 7 - Maciej Wcisło, 6 - Mateusz Krasuski, Łukasz Popiela, 5 - Maciej Bębenek, Bartosz Czarnecki, Paweł Galos, 4 - Konrad Kuliszewski, Piotr Morawski, 2 - Dawid Białek, Łukasz Sikora, Dariusz Żaba, 1 - Grzegorz Labut, Marcin Morawski, Michał Morawski
Wólczanka Wólka Pełkińska: 10 - Krzysztof Pietluch, 6 - Wołodymyr Chorolśkyj, 5 - Dawid Czyrny, Marek Gwóźdź, Mateusz Jurczak, Maciej Lech, Patryk Szewc, 4 - Kamil Hul, Krystian Wrona, 2 - Mateusz Kocur, Tomasz Walat, Jakub Więcek, 1 - Mateusz Podstolak

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas