[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2017/2018, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła II Płock 7 16 5 1 1 15-8 2 0 1 7-6 3 1 0 8-2
2.  MKS Ciechanów 7 14 4 2 1 17-14 1 2 0 9-7 3 0 1 8-7
3.  KS Łomianki 7 12 4 0 3 11-11 1 0 2 3-3 3 0 1 8-8
4.  Drukarz Warszawa 6 11 3 2 1 13-6 3 0 1 9-2 0 2 0 4-4 1 1 0 1 0 2-2
5.  Korona Ostrołęka 6 11 3 2 1 12-6 3 1 0 10-2 0 1 1 2-4 1 1 0 1 0 2-2
6.  Pogoń II Siedlce 6 11 3 2 1 12-6 1 2 0 6-3 2 0 1 6-3
7.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 10 3 1 2 10-9 2 1 1 7-6 1 0 1 3-3
8.  Mławianka Mława 7 9 3 0 4 11-17 2 0 1 6-5 1 0 3 5-12 1 3 1 0 0 3-2
9.  MKS Przasnysz 6 9 3 0 3 14-14 2 0 1 9-6 1 0 2 5-8 1 0 0 0 1 2-3
10.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 7 8 2 2 3 14-14 2 1 0 7-1 0 1 3 7-13
11.  Huragan Wołomin 6 7 1 4 1 8-9 1 2 0 6-5 0 2 1 2-4 1 1 0 1 0 0-0
12.  Mazur Gostynin 7 7 2 1 4 5-10 1 1 2 4-6 1 0 2 1-4 1 1 0 1 0 0-0
13.  Bug Wyszków 7 5 1 2 4 7-11 1 0 2 4-4 0 2 2 3-7
14.  Dolcan Ząbki 6 4 1 1 4 7-11 1 0 2 6-5 0 1 2 1-6
15.  Błękitni Raciąż 7 3 1 0 6 4-14 1 0 2 1-5 0 0 4 3-9
Bzura Chodaków wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Wisła II Płock    0-2 3-2 4-2 
 2 MKS Ciechanów    3-1 4-4 2-2 
 3 KS Łomianki1-2     2-0 0-1 
 4 Drukarz Warszawa    4-0 3-0 0-1 2-1 
 5 Korona Ostrołęka2-2     3-0 3-0* 2-0 
 6 Pogoń II Siedlce1-1 4-1     1-1 
 7 Mazovia Mińsk Mazowiecki    2-4 2-1 2-0 1-1 
 8 Mławianka Mława0-3     3-2 3-0 
 9 MKS Przasnysz3-4     3-1 3-1 
 10 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki3-0     3-0 1-1 
 11 Huragan Wołomin2-2 2-2     2-1 
 12 Mazur Gostynin0-3 2-3 0-0     2-0 
 13 Bug Wyszków1-2 1-2     2-0 
 14 Dolcan Ząbki0-3 6-1 0-1     
 15 Błękitni Raciąż0-2 0-3 1-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Pauza: Huragan Wołomin.
 
Mazur Gostynin 2-0 Błękitni Raciąż 12 sierpnia, 11:00
Drukarz Warszawa 4-0 Mławianka Mława 12 sierpnia, 11:00
MKS Przasnysz 3-4 KS Łomianki 12 sierpnia, 17:00
Korona Ostrołęka 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 12 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pogoń II Siedlce 1-1 Wisła II Płock 12 sierpnia, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-1 Bug Wyszków 12 sierpnia, 17:00
Dolcan Ząbki 6-1 MKS Ciechanów 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Pauza: Drukarz Warszawa.
 
Błękitni Raciąż 0-3 MKS Ciechanów 20 sierpnia, 17:30
Bug Wyszków 2-0 Dolcan Ząbki 19 sierpnia, 17:00 (200)
Wisła II Płock 3-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 19 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Pogoń II Siedlce 19 sierpnia, 17:00
KS Łomianki 2-0 Korona Ostrołęka 19 sierpnia, 11:00
Mławianka Mława 3-2 MKS Przasnysz 19 sierpnia, 17:00
Mazur Gostynin 0-0 Huragan Wołomin 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Pauza: MKS Przasnysz.
 
Huragan Wołomin 2-1 Błękitni Raciąż 26 sierpnia, 11:00
Drukarz Warszawa 0-1 Mazur Gostynin 26 sierpnia, 11:00
Korona Ostrołęka 3-0 Mławianka Mława 26 sierpnia, 17:00
Pogoń II Siedlce 4-1 KS Łomianki 27 sierpnia, 19:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 26 sierpnia, 17:00
Dolcan Ząbki 0-3 Wisła II Płock 26 sierpnia, 11:00
MKS Ciechanów 2-2 Bug Wyszków 26 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Pauza: Korona Ostrołęka.
 
Błękitni Raciąż 1-0 Bug Wyszków 30 sierpnia, 17:00 (70)
Wisła II Płock 0-2 MKS Ciechanów 30 sierpnia, 15:00
na bocznym boisku
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 Dolcan Ząbki 30 sierpnia, 17:30
KS Łomianki 0-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 30 sierpnia, 17:00
Mławianka Mława 0-3 Pogoń II Siedlce 30 sierpnia, 17:00
Mazur Gostynin 2-3 MKS Przasnysz 30 sierpnia, 17:00
Huragan Wołomin 2-2 Drukarz Warszawa 30 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 2-3 września

Pauza: Pogoń II Siedlce.
 
Drukarz Warszawa 2-1 Błękitni Raciąż 2 września, 11:00
MKS Przasnysz 3-1 Huragan Wołomin 2 września, 16:00
Korona Ostrołęka 2-0 Mazur Gostynin 2 września, 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-4 Mławianka Mława 2 września, 17:00
Dolcan Ząbki 0-1 KS Łomianki 3 września, 17:00
MKS Ciechanów 4-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 września, 17:00
Bug Wyszków 1-2 Wisła II Płock 2 września, 11:00 (80)

Kolejka 6 - 9-10 września

Pauza: Mazovia Mińsk Mazowiecki.
 
Błękitni Raciąż 0-2 Wisła II Płock 9 września, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Bug Wyszków 9 września, 15:00 (80)
KS Łomianki 1-2 MKS Ciechanów 9 września, 11:00
Mławianka Mława 3-0 Dolcan Ząbki 9 września, 14:00
Mazur Gostynin 0-3 Pogoń II Siedlce 9 września, 11:00
Huragan Wołomin 2-2 Korona Ostrołęka 9 września, 11:00
Drukarz Warszawa 3-0 MKS Przasnysz 9 września, 11:00

REKLAMA

Kolejka 7 - 16-17 września

Pauza: Dolcan Ząbki.
 
MKS Przasnysz 3-1 Błękitni Raciąż 16 września, 11:00
Korona Ostrołęka 2-2 Drukarz Warszawa 16 września, 16:00
Pogoń II Siedlce 1-1 Huragan Wołomin 17 września, 20:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-0 Mazur Gostynin 16 września, 16:00
MKS Ciechanów 3-1 Mławianka Mława 16 września, 16:00
Bug Wyszków 1-2 KS Łomianki 16 września, 16:30
Wisła II Płock 4-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 września, 11:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Pauza: MKS Ciechanów.
 
Błękitni Raciąż - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 września, 15:00
KS Łomianki - Wisła II Płock 23 września, 11:00
Mławianka Mława - Bug Wyszków 23 września, 15:00
Mazur Gostynin - Dolcan Ząbki 23 września, 16:30
Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 23 września, 11:00
Drukarz Warszawa - Pogoń II Siedlce 23 września, 16:00
MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka 23 września, 11:00

REKLAMA

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pauza: Bug Wyszków.
 
Korona Ostrołęka - Błękitni Raciąż
Pogoń II Siedlce - MKS Przasnysz 1 października, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Drukarz Warszawa
Dolcan Ząbki - Huragan Wołomin
MKS Ciechanów - Mazur Gostynin
Wisła II Płock - Mławianka Mława
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - KS Łomianki

Kolejka 10 - 7-8 października

Pauza: Wisła II Płock.
 
Błękitni Raciąż - KS Łomianki
Mławianka Mława - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin - Bug Wyszków
Huragan Wołomin - MKS Ciechanów
Drukarz Warszawa - Dolcan Ząbki
MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Korona Ostrołęka - Pogoń II Siedlce

Kolejka 11 - 14-15 października

Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.
 
Pogoń II Siedlce - Błękitni Raciąż 15 października, 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Korona Ostrołęka
Dolcan Ząbki - MKS Przasnysz
MKS Ciechanów - Drukarz Warszawa
Bug Wyszków - Huragan Wołomin
Wisła II Płock - Mazur Gostynin
KS Łomianki - Mławianka Mława

Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: KS Łomianki.
 
Błękitni Raciąż - Mławianka Mława
Mazur Gostynin - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Huragan Wołomin - Wisła II Płock
Drukarz Warszawa - Bug Wyszków
MKS Przasnysz - MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka - Dolcan Ząbki
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Pauza: Mławianka Mława.
 
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Błękitni Raciąż
Dolcan Ząbki - Pogoń II Siedlce
MKS Ciechanów - Korona Ostrołęka
Bug Wyszków - MKS Przasnysz
Wisła II Płock - Drukarz Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Huragan Wołomin
KS Łomianki - Mazur Gostynin

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Pauza: Błękitni Raciąż.
 
Mazur Gostynin - Mławianka Mława
Huragan Wołomin - KS Łomianki
Drukarz Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Przasnysz - Wisła II Płock
Korona Ostrołęka - Bug Wyszków
Pogoń II Siedlce - MKS Ciechanów 5 listopada, 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Dolcan Ząbki

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Pauza: Mazur Gostynin.
 
Dolcan Ząbki - Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Bug Wyszków - Pogoń II Siedlce
Wisła II Płock - Korona Ostrołęka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Przasnysz
KS Łomianki - Drukarz Warszawa
Mławianka Mława - Huragan Wołomin

Kolejka 16

Pauza: Huragan Wołomin.
 
Błękitni Raciąż - Mazur Gostynin
Mławianka Mława - Drukarz Warszawa
KS Łomianki - MKS Przasnysz
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Korona Ostrołęka
Wisła II Płock - Pogoń II Siedlce
Bug Wyszków - Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Ciechanów - Dolcan Ząbki

Kolejka 17

Pauza: Drukarz Warszawa.
 
MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż
Dolcan Ząbki - Bug Wyszków
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wisła II Płock
Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Korona Ostrołęka - KS Łomianki
MKS Przasnysz - Mławianka Mława
Huragan Wołomin - Mazur Gostynin

Kolejka 18

Pauza: MKS Przasnysz.
 
Błękitni Raciąż - Huragan Wołomin
Mazur Gostynin - Drukarz Warszawa
Mławianka Mława - Korona Ostrołęka
KS Łomianki - Pogoń II Siedlce
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wisła II Płock - Dolcan Ząbki
Bug Wyszków - MKS Ciechanów

Kolejka 19

Pauza: Korona Ostrołęka.
 
Bug Wyszków - Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów - Wisła II Płock
Dolcan Ząbki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - KS Łomianki
Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława
MKS Przasnysz - Mazur Gostynin
Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin

Kolejka 20

Pauza: Pogoń II Siedlce.
 
Błękitni Raciąż - Drukarz Warszawa
Huragan Wołomin - MKS Przasnysz
Mazur Gostynin - Korona Ostrołęka
Mławianka Mława - Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki - Dolcan Ząbki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Ciechanów
Wisła II Płock - Bug Wyszków

Kolejka 21

Pauza: Mazovia Mińsk Mazowiecki.
 
Wisła II Płock - Błękitni Raciąż
Bug Wyszków - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Ciechanów - KS Łomianki
Dolcan Ząbki - Mławianka Mława
Pogoń II Siedlce - Mazur Gostynin
Korona Ostrołęka - Huragan Wołomin
MKS Przasnysz - Drukarz Warszawa

Kolejka 22

Pauza: Dolcan Ząbki.
 
Błękitni Raciąż - MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa - Korona Ostrołęka
Huragan Wołomin - Pogoń II Siedlce
Mazur Gostynin - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława - MKS Ciechanów
KS Łomianki - Bug Wyszków
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Wisła II Płock

Kolejka 23

Pauza: MKS Ciechanów.
 
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Błękitni Raciąż
Wisła II Płock - KS Łomianki
Bug Wyszków - Mławianka Mława
Dolcan Ząbki - Mazur Gostynin
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Huragan Wołomin
Pogoń II Siedlce - Drukarz Warszawa
Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz

Kolejka 24

Pauza: Bug Wyszków.
 
Błękitni Raciąż - Korona Ostrołęka
MKS Przasnysz - Pogoń II Siedlce
Drukarz Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Huragan Wołomin - Dolcan Ząbki
Mazur Gostynin - MKS Ciechanów
Mławianka Mława - Wisła II Płock
KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Kolejka 25

Pauza: Wisła II Płock.
 
KS Łomianki - Błękitni Raciąż
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mławianka Mława
Bug Wyszków - Mazur Gostynin
MKS Ciechanów - Huragan Wołomin
Dolcan Ząbki - Drukarz Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Przasnysz
Pogoń II Siedlce - Korona Ostrołęka

Kolejka 26

Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.
 
Błękitni Raciąż - Pogoń II Siedlce
Korona Ostrołęka - Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Przasnysz - Dolcan Ząbki
Drukarz Warszawa - MKS Ciechanów
Huragan Wołomin - Bug Wyszków
Mazur Gostynin - Wisła II Płock
Mławianka Mława - KS Łomianki

Kolejka 27

Pauza: KS Łomianki.
 
Mławianka Mława - Błękitni Raciąż
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mazur Gostynin
Wisła II Płock - Huragan Wołomin
Bug Wyszków - Drukarz Warszawa
MKS Ciechanów - MKS Przasnysz
Dolcan Ząbki - Korona Ostrołęka
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce

Kolejka 28

Pauza: Mławianka Mława.
 
Błękitni Raciąż - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Pogoń II Siedlce - Dolcan Ząbki
Korona Ostrołęka - MKS Ciechanów
MKS Przasnysz - Bug Wyszków
Drukarz Warszawa - Wisła II Płock
Huragan Wołomin - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin - KS Łomianki

Kolejka 29

Pauza: Błękitni Raciąż.
 
Mławianka Mława - Mazur Gostynin
KS Łomianki - Huragan Wołomin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Drukarz Warszawa
Wisła II Płock - MKS Przasnysz
Bug Wyszków - Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów - Pogoń II Siedlce
Dolcan Ząbki - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Kolejka 30

Pauza: Mazur Gostynin.
 
Błękitni Raciąż - Dolcan Ząbki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Ciechanów
Pogoń II Siedlce - Bug Wyszków
Korona Ostrołęka - Wisła II Płock
MKS Przasnysz - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Drukarz Warszawa - KS Łomianki
Huragan Wołomin - Mławianka Mława

III liga 2017/2018 (I)

IV liga 2017/2018 (łódzka)
IV liga 2017/2018 (mazowiecka (południe))
Saltex IV liga 2017/2018 (podlaska)
IV liga 2017/2018 (warmińsko-mazurska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas