[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2017/2018, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Skierniewice 34 93 30 3 1 111-11 15 2 0 56-6 15 1 1 55-5
2.  Warta Działoszyn 34 74 23 5 6 76-37 13 2 2 46-19 10 3 4 30-18
3.  Ner Poddębice 34 72 22 6 6 86-42 13 2 2 48-14 9 4 4 38-28
4.  LKS Kwiatkowice 34 65 19 8 7 83-37 12 2 3 58-24 7 6 4 25-13
5.  Zjednoczeni Stryków 34 57 17 6 11 66-38 10 3 4 41-16 7 3 7 25-22
6.  Omega Kleszczów 34 55 16 7 11 67-55 8 4 5 37-21 8 3 6 30-34
7.  Włókniarz Zelów 34 53 17 2 15 65-63 11 0 6 32-26 6 2 9 33-37
8.  KS Paradyż 34 52 16 4 14 66-47 7 2 8 33-21 9 2 6 33-26 2 3 1 0 1 2-1
9.  Stal Niewiadów 34 52 15 7 12 60-46 8 2 7 36-24 7 5 5 24-22 2 3 1 0 1 1-2
10.  KS Kutno 34 45 13 6 15 84-55 10 2 5 62-19 3 4 10 22-36 2 3 1 0 1 3-3
11.  Pelikan II Łowicz 34 45 13 6 15 55-54 8 4 5 30-22 5 2 10 25-32 2 3 1 0 1 3-3
12.  Orkan Buczek 34 43 12 7 15 66-58 8 3 6 41-27 4 4 9 25-31
13.  Ceramika Opoczno 34 42 12 6 16 42-55 8 4 5 24-22 4 2 11 18-33
14.  Boruta Zgierz 34 41 11 8 15 68-74 5 5 7 35-35 6 3 8 33-39
15.  GKS II Bełchatów 34 34 10 4 20 61-84 4 2 11 27-39 6 2 9 34-45
16.  Pilica Przedbórz 34 31 8 7 19 56-84 4 6 7 27-38 4 1 12 29-46
17.  Zawisza Pajęczno 34 17 5 2 27 27-114 2 2 13 13-43 3 0 14 14-71
18.  Zjednoczeni Bełchatów 34 0 0 0 34 4-189 0 0 17 1-80 0 0 17 3-109
Zjednoczeni Bełchatów wycofali się z rozgrywek po 21. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Unia Skierniewice    2-2 3-0 1-0 2-1 3-0 5-0 1-0 4-0 4-2 3-0 1-0 5-0 4-0 3-1 0-0 12-0 3-0* 
 2 Warta Działoszyn0-4     3-2 1-0 0-0 4-1 4-2 4-4 2-0 1-0 5-1 3-0 2-1 0-3 6-1 7-0 1-0 3-0* 
 3 Ner Poddębice0-1 3-1     0-1 4-0 5-0 3-2 5-0 2-2 1-1 2-1 2-0 4-1 2-0 4-1 4-2 4-1 3-0* 
 4 LKS Kwiatkowice1-3 0-0 4-2     3-1 3-1 3-1 1-2 3-0 5-2 3-2 1-1 1-2 4-3 7-1 3-2 6-0 10-1 
 5 Zjednoczeni Stryków1-0 0-1 2-2 0-0     1-4 3-0 3-0 1-0 3-0 2-3 1-1 1-0 1-2 5-1 4-2 10-0 3-0* 
 6 Omega Kleszczów1-2 0-1 3-3 1-1 0-1     1-1 2-1 2-2 5-0 3-1 2-1 1-0 1-3 3-1 2-3 4-0 6-0 
 7 Włókniarz Zelów0-2 2-3 0-5 2-1 2-1 1-2     1-0 1-2 3-2 3-1 2-1 3-0 3-2 2-3 2-1 2-0 3-0* 
 8 KS Paradyż1-3 0-1 0-1 1-2 2-0 0-0 1-5     0-1 1-0 2-0 3-0 0-1 2-2 1-2 5-1 6-1 8-1 
 9 Stal Niewiadów0-1 0-2 3-1 1-1 0-1 2-3 3-2 0-2     1-1 2-1 1-4 0-2 2-1 4-1 1-0 5-0 11-1 
 10 KS Kutno0-1 2-3 0-1 1-1 2-1 5-0 2-0 3-2 1-3     3-0* 2-3 2-0 3-0* 1-1 3-2 2-1 30-0 
 11 Pelikan II Łowicz0-4 1-2 2-2 0-0 1-3 3-1 3-0 1-1 0-2 3-0     1-0 1-1 3-1 1-4 2-1 5-0 3-0* 
 12 Orkan Buczek0-4 2-0 3-3 0-3 2-2 0-2 1-3 1-4 1-0 1-1 2-0     3-0 11-1 1-0 4-1 2-3 7-0 
 13 Ceramika Opoczno0-1 0-3 0-1 3-2 1-0 1-4 2-1 1-3 0-0 2-0 0-0 3-1     1-1 2-2 2-1 3-2 3-0* 
 14 Boruta Zgierz0-7 1-2 0-2 1-4 2-2 2-2 1-2 2-3 1-1 1-4 0-0 1-1 3-2     3-2 5-1 5-0 7-0 
 15 GKS II Bełchatów1-1 1-0 2-3 0-4 0-1 3-5 2-3 0-1 2-3 3-1 2-3 4-4 2-1 0-5     1-2 1-2 3-0* 
 16 Pilica Przedbórz0-4 2-2 1-2 1-1 1-7 1-1 0-5 1-3 2-2 2-2 0-2 4-1 3-1 2-2 1-2     3-1 3-0* 
 17 Zawisza Pajęczno0-9 2-1 2-4 0-1 0-1 0-1 3-3 0-4 0-3 0-1 0-2 0-4 1-1 0-4 1-2 1-2     3-0 
 18 Zjednoczeni Bełchatów0-8 0-6 0-4 0-3* 0-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-5 0-8 0-3* 1-5 0-3* 0-9 0-8 0-3*     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

LKS Kwiatkowice 5-2 KS Kutno 13 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-8 Unia Skierniewice 12 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 4-1 Omega Kleszczów 12 sierpnia, 17:00
Stal Niewiadów 0-2 Ceramika Opoczno 12 sierpnia, 17:00
GKS II Bełchatów 2-3 Włókniarz Zelów 13 sierpnia, 12:00
na bocznym boisku
KS Paradyż 5-1 Pilica Przedbórz 12 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 10-0 Zawisza Pajęczno 12 sierpnia, 15:00
Orkan Buczek 3-3 Ner Poddębice 13 sierpnia, 17:00
Pelikan II Łowicz 3-1 Boruta Zgierz 13 sierpnia, 11:15

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

KS Kutno 3-0 Boruta Zgierz 19 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Ner Poddębice 2-1 Pelikan II Łowicz 18 sierpnia, 19:30
Zawisza Pajęczno 0-4 Orkan Buczek 19 sierpnia, 17:00
Pilica Przedbórz 1-7 Zjednoczeni Stryków 19 sierpnia, 18:00
Włókniarz Zelów 1-0 KS Paradyż 19 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno 2-2 GKS II Bełchatów 19 sierpnia, 17:00
Omega Kleszczów 2-2 Stal Niewiadów 19 sierpnia, 17:00
Unia Skierniewice 2-2 Warta Działoszyn 19 sierpnia, 15:00
LKS Kwiatkowice 10-1 Zjednoczeni Bełchatów 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Zjednoczeni Bełchatów 0-5 KS Kutno 23 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 1-0 LKS Kwiatkowice 23 sierpnia, 17:30
Stal Niewiadów 0-1 Unia Skierniewice 23 sierpnia, 17:00
GKS II Bełchatów 3-5 Omega Kleszczów 23 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku
KS Paradyż 0-1 Ceramika Opoczno 23 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 3-0 Włókniarz Zelów 23 sierpnia, 18:00
Orkan Buczek 4-1 Pilica Przedbórz 23 sierpnia, 18:00
Pelikan II Łowicz 5-0 Zawisza Pajęczno 23 sierpnia, 18:00
Boruta Zgierz 0-2 Ner Poddębice 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

KS Kutno 0-1 Ner Poddębice 27 sierpnia, 16:00
Zawisza Pajęczno 0-4 Boruta Zgierz 26 sierpnia, 17:00
Pilica Przedbórz 0-2 Pelikan II Łowicz 26 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno 1-0 Zjednoczeni Stryków 26 sierpnia, 17:00
Omega Kleszczów 2-1 KS Paradyż 26 sierpnia, 17:30
Unia Skierniewice 3-1 GKS II Bełchatów 26 sierpnia, 14:00
LKS Kwiatkowice 3-0 Stal Niewiadów 27 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-6 Warta Działoszyn 26 sierpnia, 17:00
Orkan Buczek 1-3 Włókniarz Zelów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Warta Działoszyn 1-0 KS Kutno 2 września, 15:00
Stal Niewiadów 11-1 Zjednoczeni Bełchatów 2 września, 16:30
GKS II Bełchatów 0-4 LKS Kwiatkowice 3 września, 12:00
KS Paradyż 1-3 Unia Skierniewice 2 września, 17:00
Zjednoczeni Stryków 1-4 Omega Kleszczów 2 września, 17:00
Orkan Buczek 3-0 Ceramika Opoczno 3 września, 16:00
Pelikan II Łowicz 3-0 Włókniarz Zelów 3 września, 17:00
Boruta Zgierz 5-1 Pilica Przedbórz 3 września, 11:00
Ner Poddębice 4-1 Zawisza Pajęczno 1 września, 18:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Pilica Przedbórz 1-2 Ner Poddębice 9 września, 16:30
Włókniarz Zelów 3-2 Boruta Zgierz 9 września, 16:30
Ceramika Opoczno 0-0 Pelikan II Łowicz 9 września, 16:30
Omega Kleszczów 2-1 Orkan Buczek 9 września, 16:00
Unia Skierniewice 2-1 Zjednoczeni Stryków 9 września, 15:00
LKS Kwiatkowice 1-2 KS Paradyż 10 września, 16:30
Zjednoczeni Bełchatów 0-9 GKS II Bełchatów 9 września, 16:00
Warta Działoszyn 2-0 Stal Niewiadów 9 września, 16:30
Zawisza Pajęczno 0-1 KS Kutno 9 września, 15:00

Kolejka 7 - 13 września

Stal Niewiadów 1-1 KS Kutno 13 września, 16:30
GKS II Bełchatów 1-0 Warta Działoszyn 13 września, 16:30
KS Paradyż 8-1 Zjednoczeni Bełchatów 13 września, 16:30
Zjednoczeni Stryków 0-0 LKS Kwiatkowice 13 września, 16:30
Orkan Buczek 0-4 Unia Skierniewice 13 września, 16:45
Pelikan II Łowicz 3-1 Omega Kleszczów 13 września, 16:30
Boruta Zgierz 3-2 Ceramika Opoczno 13 września, 16:30
Ner Poddębice 3-2 Włókniarz Zelów 13 września, 18:30
Zawisza Pajęczno 1-2 Pilica Przedbórz 13 września, 16:30

Kolejka 8 - 16-17 września

KS Kutno 3-2 Pilica Przedbórz 17 września, 16:00
Włókniarz Zelów 2-0 Zawisza Pajęczno 16 września, 16:30
Ceramika Opoczno 0-1 Ner Poddębice 16 września, 15:00
Omega Kleszczów 1-3 Boruta Zgierz 16 września, 16:30
Unia Skierniewice 3-0 Pelikan II Łowicz 16 września, 15:00
LKS Kwiatkowice 1-1 Orkan Buczek 17 września, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-3 Zjednoczeni Stryków 16 września, 16:00
Warta Działoszyn 4-4 KS Paradyż 16 września, 16:30
Stal Niewiadów 4-1 GKS II Bełchatów 16 września, 16:30

Kolejka 9 - 23-24 września

GKS II Bełchatów 3-1 KS Kutno 24 września, 12:00
KS Paradyż 0-1 Stal Niewiadów 25 października, 14:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zjednoczeni Stryków 0-1 Warta Działoszyn 23 września, 16:00
Orkan Buczek 7-0 Zjednoczeni Bełchatów 24 września, 16:00
Pelikan II Łowicz 0-0 LKS Kwiatkowice 24 września, 11:15
Boruta Zgierz 0-7 Unia Skierniewice 23 września, 16:00
Ner Poddębice 5-0 Omega Kleszczów 20 września, 18:30
Zawisza Pajęczno 1-1 Ceramika Opoczno 24 września, 14:00
Pilica Przedbórz 0-5 Włókniarz Zelów 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

KS Kutno 2-0 Włókniarz Zelów 30 września, 16:00
Ceramika Opoczno 2-1 Pilica Przedbórz 30 września, 16:00
Omega Kleszczów 4-0 Zawisza Pajęczno 30 września, 15:00
Unia Skierniewice 3-0 Ner Poddębice 30 września, 15:00
LKS Kwiatkowice 4-3 Boruta Zgierz 1 października, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-8 Pelikan II Łowicz 30 września, 16:00
Warta Działoszyn 3-0 Orkan Buczek 30 września, 16:00
Stal Niewiadów 0-1 Zjednoczeni Stryków 30 września, 16:00
GKS II Bełchatów 0-1 KS Paradyż 1 października, 12:00

Kolejka 11 - 7-8 października

KS Paradyż 1-0 KS Kutno 7 października, 14:00
Zjednoczeni Stryków 5-1 GKS II Bełchatów 18 października, 15:30
w pierwotnym terminie (7 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Buczek 1-0 Stal Niewiadów 8 października, 15:00
w Zelowie
Pelikan II Łowicz 1-2 Warta Działoszyn 7 października, 19:00
Boruta Zgierz 7-0 Zjednoczeni Bełchatów 18 października, 15:30
w pierwotnym terminie (7 października, 16:00) odwołany
Ner Poddębice 0-1 LKS Kwiatkowice 8 października, 11:00
Zawisza Pajęczno 0-9 Unia Skierniewice 7 października, 15:00
Pilica Przedbórz 1-1 Omega Kleszczów 7 października, 15:30
Włókniarz Zelów 3-0 Ceramika Opoczno 7 października, 15:30

Kolejka 12 - 14-15 października

KS Kutno 2-0 Ceramika Opoczno 14 października, 15:00
Omega Kleszczów 1-1 Włókniarz Zelów 14 października, 15:00
Unia Skierniewice 0-0 Pilica Przedbórz 14 października, 15:00
LKS Kwiatkowice 6-0 Zawisza Pajęczno 15 października, 15:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-4 Ner Poddębice 14 października, 15:00
Warta Działoszyn 0-3 Boruta Zgierz 14 października, 15:00
Stal Niewiadów 2-1 Pelikan II Łowicz 14 października, 15:30
GKS II Bełchatów 4-4 Orkan Buczek 15 października, 12:00
KS Paradyż 2-0 Zjednoczeni Stryków 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Zjednoczeni Stryków 3-0 KS Kutno 21 października, 15:00
Orkan Buczek 1-4 KS Paradyż 22 października, 15:00
Pelikan II Łowicz 1-4 GKS II Bełchatów 22 października, 11:15
Boruta Zgierz 1-1 Stal Niewiadów 21 października, 15:00
Ner Poddębice 3-1 Warta Działoszyn 20 października, 18:30
Zawisza Pajęczno 3-0 Zjednoczeni Bełchatów 21 października, 14:00
Pilica Przedbórz 1-1 LKS Kwiatkowice 21 października, 15:00
Włókniarz Zelów 0-2 Unia Skierniewice 21 października, 15:00
Ceramika Opoczno 1-4 Omega Kleszczów 21 października, 15:30

Kolejka 14 - 28-29 października

KS Kutno 5-0 Omega Kleszczów 28 października, 12:00
Unia Skierniewice 5-0 Ceramika Opoczno 28 października, 14:30
Zjednoczeni Bełchatów 0-8 Pilica Przedbórz 28 października, 14:00
Warta Działoszyn 1-0 Zawisza Pajęczno 28 października, 14:00
Stal Niewiadów 3-1 Ner Poddębice 28 października, 13:00
GKS II Bełchatów 0-5 Boruta Zgierz 29 października, 12:00
KS Paradyż 2-0 Pelikan II Łowicz 28 października, 14:00
Zjednoczeni Stryków 1-1 Orkan Buczek 28 października, 12:30
Włókniarz Zelów 2-1 LKS Kwiatkowice 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) w Kwiatkowicach odwołany z powodu zalania boiska

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Orkan Buczek 1-1 KS Kutno 5 listopada, 14:00
Pelikan II Łowicz 1-3 Zjednoczeni Stryków 5 listopada, 11:15
Boruta Zgierz 2-3 KS Paradyż 4 listopada, 14:00
Ner Poddębice 4-1 GKS II Bełchatów 3 listopada, 18:30
Zawisza Pajęczno 0-3 Stal Niewiadów 5 listopada, 13:00
Pilica Przedbórz 2-2 Warta Działoszyn 4 listopada, 14:00
Włókniarz Zelów 3-0 Zjednoczeni Bełchatów 4 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-0
Ceramika Opoczno 3-2 LKS Kwiatkowice 4 listopada, 14:00
Omega Kleszczów 1-2 Unia Skierniewice 4 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

KS Kutno 0-1 Unia Skierniewice 11 listopada, 13:00
LKS Kwiatkowice 3-1 Omega Kleszczów 11 listopada, 13:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-5 Ceramika Opoczno 11 listopada, 13:00
Warta Działoszyn 4-2 Włókniarz Zelów 11 listopada, 13:30
Stal Niewiadów 1-0 Pilica Przedbórz 11 listopada, 13:00
GKS II Bełchatów 1-2 Zawisza Pajęczno 11 listopada, 13:00
na bocznym boisku
KS Paradyż 0-1 Ner Poddębice 11 listopada, 13:00
Zjednoczeni Stryków 1-2 Boruta Zgierz 11 listopada, 13:00
Orkan Buczek 2-0 Pelikan II Łowicz 12 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Pelikan II Łowicz 3-0 KS Kutno 19 listopada, 11:15
Boruta Zgierz 1-1 Orkan Buczek 18 listopada, 13:00
Ner Poddębice 4-0 Zjednoczeni Stryków 17 listopada, 18:30
Zawisza Pajęczno 0-4 KS Paradyż 19 listopada, 12:00
Pilica Przedbórz 1-2 GKS II Bełchatów 18 listopada, 13:00
Włókniarz Zelów 1-2 Stal Niewiadów 18 listopada, 13:00
Ceramika Opoczno 0-3 Warta Działoszyn 18 listopada, 13:00
Omega Kleszczów 6-0 Zjednoczeni Bełchatów 18 listopada, 13:00
Unia Skierniewice 1-0 LKS Kwiatkowice 18 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 17-18 marca

KS Kutno 1-1 LKS Kwiatkowice 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Skierniewice 3-0 Zjednoczeni Bełchatów
(wo)
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się przed drugim terminem meczu (11 kwietnia, 17:00)
Omega Kleszczów 0-1 Warta Działoszyn 11 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ceramika Opoczno 0-0 Stal Niewiadów 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Zelów 2-3 GKS II Bełchatów 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pilica Przedbórz 1-3 KS Paradyż 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zawisza Pajęczno 0-1 Zjednoczeni Stryków 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ner Poddębice 2-0 Orkan Buczek 11 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Boruta Zgierz 0-0 Pelikan II Łowicz 11 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 24-25 marca

Boruta Zgierz 1-4 KS Kutno 24 marca, 13:45
Pelikan II Łowicz 2-2 Ner Poddębice 24 marca, 16:00
Orkan Buczek 2-3 Zawisza Pajęczno 25 marca, 15:00
Zjednoczeni Stryków 4-2 Pilica Przedbórz 24 marca, 15:00
w Byczynie
KS Paradyż 1-5 Włókniarz Zelów 24 marca, 14:00
w Tomaszowie Mazowieckim
GKS II Bełchatów 2-1 Ceramika Opoczno 25 marca, 12:00
Stal Niewiadów 2-3 Omega Kleszczów 24 marca, 16:00
Warta Działoszyn 0-4 Unia Skierniewice 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany
Zjednoczeni Bełchatów 0-3 LKS Kwiatkowice
(wo)
w pierwotnym terminie odwołany / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu

Kolejka 20 - 30 marca

KS Kutno 30-0 Zjednoczeni Bełchatów 30 marca, 17:00
LKS Kwiatkowice 0-0 Warta Działoszyn 31 marca, 15:00
w Byczynie
Unia Skierniewice 4-0 Stal Niewiadów 30 marca, 16:30
Omega Kleszczów 3-1 GKS II Bełchatów 30 marca, 15:30
Ceramika Opoczno 1-3 KS Paradyż 30 marca, 16:00
Włókniarz Zelów 2-1 Zjednoczeni Stryków 30 marca, 16:00
Pilica Przedbórz 4-1 Orkan Buczek 30 marca, 16:00
Zawisza Pajęczno 0-2 Pelikan II Łowicz 30 marca, 16:00
Ner Poddębice 2-0 Boruta Zgierz 30 marca, 18:30

Kolejka 21 - 7-8 kwietnia

Włókniarz Zelów 2-1 Orkan Buczek 7 kwietnia, 16:00
Ner Poddębice 1-1 KS Kutno 7 kwietnia, 15:00
Boruta Zgierz 5-0 Zawisza Pajęczno 7 kwietnia, 16:00
Pelikan II Łowicz 2-1 Pilica Przedbórz 8 kwietnia, 11:15
Zjednoczeni Stryków 1-0 Ceramika Opoczno 7 kwietnia, 16:00
KS Paradyż 0-0 Omega Kleszczów 7 kwietnia, 16:00
GKS II Bełchatów 1-1 Unia Skierniewice 8 kwietnia, 12:00
na bocznym boisku
Stal Niewiadów 1-1 LKS Kwiatkowice 7 kwietnia, 16:30
Warta Działoszyn 3-0 Zjednoczeni Bełchatów 7 kwietnia, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 22 - 14-15 kwietnia

KS Kutno 2-3 Warta Działoszyn 14 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-3 Stal Niewiadów
(wo)
LKS Kwiatkowice 7-1 GKS II Bełchatów 15 kwietnia, 16:00
Unia Skierniewice 1-0 KS Paradyż 14 kwietnia, 15:00
Omega Kleszczów 0-1 Zjednoczeni Stryków 14 kwietnia, 16:00
Ceramika Opoczno 3-1 Orkan Buczek 14 kwietnia, 16:00
Włókniarz Zelów 3-1 Pelikan II Łowicz 14 kwietnia, 15:00
Pilica Przedbórz 2-2 Boruta Zgierz 14 kwietnia, 15:00
Zawisza Pajęczno 2-4 Ner Poddębice 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 18 kwietnia

KS Kutno 2-1 Zawisza Pajęczno 18 kwietnia, 17:00
Ner Poddębice 4-2 Pilica Przedbórz 18 kwietnia, 18:30
Boruta Zgierz 1-2 Włókniarz Zelów 18 kwietnia, 17:30
Pelikan II Łowicz 1-1 Ceramika Opoczno 18 kwietnia, 19:00
Orkan Buczek 0-2 Omega Kleszczów 18 kwietnia, 18:00
Zjednoczeni Stryków 1-0 Unia Skierniewice 18 kwietnia, 17:00
KS Paradyż 1-2 LKS Kwiatkowice 18 kwietnia, 17:00
GKS II Bełchatów 3-0 Zjednoczeni Bełchatów
(wo)
Stal Niewiadów 0-2 Warta Działoszyn 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 21-22 kwietnia

KS Kutno 1-3 Stal Niewiadów 21 kwietnia, 16:00
Warta Działoszyn 6-1 GKS II Bełchatów 21 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-3 KS Paradyż
(wo)
LKS Kwiatkowice 3-1 Zjednoczeni Stryków 22 kwietnia, 16:00
Unia Skierniewice 1-0 Orkan Buczek 21 kwietnia, 15:00
Omega Kleszczów 3-1 Pelikan II Łowicz 21 kwietnia, 16:00
Ceramika Opoczno 1-1 Boruta Zgierz 21 kwietnia, 16:00
Włókniarz Zelów 0-5 Ner Poddębice 21 kwietnia, 17:00
Pilica Przedbórz 3-1 Zawisza Pajęczno 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 28-29 kwietnia

Pilica Przedbórz 2-2 KS Kutno 28 kwietnia, 17:00
Zawisza Pajęczno 3-3 Włókniarz Zelów 28 kwietnia, 15:30
Ner Poddębice 4-1 Ceramika Opoczno 28 kwietnia, 11:30
Boruta Zgierz 2-2 Omega Kleszczów 28 kwietnia, 16:00
Pelikan II Łowicz 0-4 Unia Skierniewice 29 kwietnia, 17:00
Orkan Buczek 0-3 LKS Kwiatkowice 29 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Stryków 3-0 Zjednoczeni Bełchatów
(wo)
KS Paradyż 0-1 Warta Działoszyn 28 kwietnia, 15:30
GKS II Bełchatów 2-3 Stal Niewiadów 29 kwietnia, 12:00
na bocznym boisku

Kolejka 26 - 2 maja

KS Kutno 1-1 GKS II Bełchatów 2 maja, 16:00
Stal Niewiadów 0-2 KS Paradyż 2 maja, 17:00
Warta Działoszyn 0-0 Zjednoczeni Stryków 2 maja, 18:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-3 Orkan Buczek
(wo)
LKS Kwiatkowice 3-2 Pelikan II Łowicz 2 maja, 17:00
Unia Skierniewice 4-0 Boruta Zgierz 2 maja, 17:00
Omega Kleszczów 3-3 Ner Poddębice 2 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 3-2 Zawisza Pajęczno 2 maja, 17:00
Włókniarz Zelów 2-1 Pilica Przedbórz 2 maja, 17:00

Kolejka 27 - 5-6 maja

Włókniarz Zelów 3-2 KS Kutno 5 maja, 17:00
Pilica Przedbórz 3-1 Ceramika Opoczno 6 maja, 17:00
Zawisza Pajęczno 0-1 Omega Kleszczów 6 maja, 16:00
Ner Poddębice 0-1 Unia Skierniewice 5 maja, 15:00
Boruta Zgierz 1-4 LKS Kwiatkowice 5 maja, 16:00
Pelikan II Łowicz 3-0 Zjednoczeni Bełchatów
(wo)
Orkan Buczek 2-0 Warta Działoszyn 6 maja, 16:00
Zjednoczeni Stryków 1-0 Stal Niewiadów 5 maja, 17:00
KS Paradyż 1-2 GKS II Bełchatów 5 maja, 17:00

Kolejka 28 - 12-13 maja

KS Kutno 3-2 KS Paradyż 12 maja, 16:00
GKS II Bełchatów 0-1 Zjednoczeni Stryków 10 maja, 18:00
Stal Niewiadów 1-4 Orkan Buczek 12 maja, 17:00
Warta Działoszyn 5-1 Pelikan II Łowicz 12 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-3 Boruta Zgierz
(wo)
LKS Kwiatkowice 4-2 Ner Poddębice 13 maja, 17:00
Unia Skierniewice 12-0 Zawisza Pajęczno 12 maja, 15:00
Omega Kleszczów 2-3 Pilica Przedbórz 12 maja, 16:00
Ceramika Opoczno 2-1 Włókniarz Zelów 12 maja, 17:00

Kolejka 29 - 19-20 maja

Ceramika Opoczno 2-0 KS Kutno 19 maja, 17:00
Włókniarz Zelów 1-2 Omega Kleszczów 19 maja, 17:00
Pilica Przedbórz 0-4 Unia Skierniewice 18 maja, 18:00
Zawisza Pajęczno 0-1 LKS Kwiatkowice 19 maja, 17:00
Ner Poddębice 3-0 Zjednoczeni Bełchatów
(wo)
Boruta Zgierz 1-2 Warta Działoszyn 19 maja, 16:00
Pelikan II Łowicz 0-2 Stal Niewiadów 20 maja, 11:15
Orkan Buczek 1-0 GKS II Bełchatów 18 maja, 18:00
Zjednoczeni Stryków 3-0 KS Paradyż 19 maja, 17:00

Kolejka 30 - 26-27 maja

KS Kutno 2-1 Zjednoczeni Stryków 26 maja, 17:30
KS Paradyż 3-0 Orkan Buczek 26 maja, 17:00
GKS II Bełchatów 2-3 Pelikan II Łowicz 27 maja, 12:00
Stal Niewiadów 2-1 Boruta Zgierz 26 maja, 17:00
Warta Działoszyn 3-2 Ner Poddębice 26 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-3 Zawisza Pajęczno
(wo)
LKS Kwiatkowice 3-2 Pilica Przedbórz 26 maja, 18:00
Unia Skierniewice 5-0 Włókniarz Zelów 26 maja, 15:00
Omega Kleszczów 1-0 Ceramika Opoczno 26 maja, 16:00

Kolejka 31 - 30 maja

LKS Kwiatkowice 3-1 Włókniarz Zelów 30 maja, 18:00
Omega Kleszczów 5-0 KS Kutno 30 maja, 17:00
w Łękińsku
Ceramika Opoczno 0-1 Unia Skierniewice 30 maja, 17:00
Pilica Przedbórz 3-0 Zjednoczeni Bełchatów
(wo)
Zawisza Pajęczno 2-1 Warta Działoszyn 30 maja, 17:00
Ner Poddębice 2-2 Stal Niewiadów 30 maja, 18:30
Boruta Zgierz 3-2 GKS II Bełchatów 30 maja, 18:00
Pelikan II Łowicz 1-1 KS Paradyż 30 maja, 18:30
Orkan Buczek 2-2 Zjednoczeni Stryków 30 maja, 18:00

Kolejka 32 - 2-3 czerwca

KS Kutno 2-3 Orkan Buczek 2 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Stryków 2-3 Pelikan II Łowicz 2 czerwca, 16:00
KS Paradyż 2-2 Boruta Zgierz 2 czerwca, 14:00
GKS II Bełchatów 2-3 Ner Poddębice 3 czerwca, 12:00
Stal Niewiadów 5-0 Zawisza Pajęczno 2 czerwca, 17:00
Warta Działoszyn 7-0 Pilica Przedbórz 2 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-3 Włókniarz Zelów
(wo)
LKS Kwiatkowice 1-2 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 17:00
Unia Skierniewice 3-0 Omega Kleszczów 2 czerwca, 15:00

Kolejka 33 - 9-10 czerwca

Unia Skierniewice 4-2 KS Kutno 8 czerwca, 18:00
Omega Kleszczów 1-1 LKS Kwiatkowice 8 czerwca, 18:00
Ceramika Opoczno 3-0 Zjednoczeni Bełchatów
(wo)
Włókniarz Zelów 2-3 Warta Działoszyn 9 czerwca, 17:00
Pilica Przedbórz 2-2 Stal Niewiadów 9 czerwca, 17:00
Zawisza Pajęczno 1-2 GKS II Bełchatów 9 czerwca, 17:00
Ner Poddębice 5-0 KS Paradyż 8 czerwca, 18:30
Boruta Zgierz 2-2 Zjednoczeni Stryków 9 czerwca, 17:00
Pelikan II Łowicz 1-0 Orkan Buczek 9 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 16 czerwca

KS Kutno 3-0 Pelikan II Łowicz 12 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 2-0
Orkan Buczek 11-1 Boruta Zgierz 16 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Stryków 2-2 Ner Poddębice 16 czerwca, 17:00
KS Paradyż 6-1 Zawisza Pajęczno 16 czerwca, 12:00
GKS II Bełchatów 1-2 Pilica Przedbórz 16 czerwca, 17:00
Stal Niewiadów 3-2 Włókniarz Zelów 16 czerwca, 17:00
Warta Działoszyn 2-1 Ceramika Opoczno 16 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-3 Omega Kleszczów
(wo)
LKS Kwiatkowice 1-3 Unia Skierniewice 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (I)

III liga 2017/2018 (I)

IV liga 2017/2018 (mazowiecka (południe))
IV liga 2017/2018 (mazowiecka (północ))
Saltex IV liga 2017/2018 (podlaska)
IV liga 2017/2018 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Łódź)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Skierniewice)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas