[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2017/2018, grupa: mazowiecka (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Broń Radom 30 62 19 5 6 87-38 10 2 3 49-21 9 3 3 38-17 2 4 1 1 0 5-1
2.  Mazur Karczew 30 62 19 5 6 66-35 10 4 1 33-12 9 1 5 33-23 2 1 0 1 1 1-5
3.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 59 18 5 7 70-28 9 1 5 28-15 9 4 2 42-13
4.  Pilica Białobrzegi 30 56 17 5 8 63-28 9 3 3 29-10 8 2 5 34-18 2 3 1 0 1 6-3
5.  Mszczonowianka Mszczonów 30 56 17 5 8 60-43 10 3 2 32-15 7 2 6 28-28 2 3 1 0 1 3-6
6.  Oskar Przysucha 30 54 16 6 8 64-44 9 2 4 32-21 7 4 4 32-23
7.  Sparta Jazgarzew 30 49 16 1 13 60-54 8 0 7 32-30 8 1 6 28-24 2 6 2 0 0 4-2
8.  Błonianka Błonie 30 49 14 7 9 58-43 7 5 3 34-15 7 2 6 24-28 2 0 0 0 2 2-4
9.  Energia Kozienice 30 47 14 5 11 49-43 9 2 4 28-20 5 3 7 21-23
10.  LKS Jedlińsk 30 44 13 5 12 60-40 5 3 7 27-18 8 2 5 33-22
11.  MKS Piaseczno 30 37 10 7 13 60-57 6 2 7 37-27 4 5 6 23-30
12.  Wilga Garwolin 30 31 8 7 15 35-66 4 4 7 21-28 4 3 8 14-38
13.  Znicz II Pruszków 30 24 6 6 18 33-67 4 4 7 25-29 2 2 11 8-38
14.  LKS Promna 30 18 3 9 18 26-71 1 5 9 15-40 2 4 9 11-31
15.  Naprzód Skórzec 30 15 3 6 21 41-104 2 1 12 26-58 1 5 9 15-46
16.  Perła Złotokłos 30 12 2 6 22 20-91 1 4 10 10-35 1 2 12 10-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Broń Radom    4-0 0-4 3-2 1-2 2-4 3-2 6-1 3-2 1-1 2-2 7-0 3-0 2-0 2-1 10-0 
 2 Mazur Karczew1-1     2-1 0-0 1-0 1-1 2-1 4-1 2-3 2-1 5-1 1-0 5-0 1-1 4-1 2-0 
 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki2-0 1-0     2-0 0-2 0-0 0-2 1-3 1-0 1-2 2-3 4-1 2-0 3-0 4-2 5-0 
 4 Pilica Białobrzegi3-4 1-2 1-1     4-0 1-0 2-0 0-1 1-0 2-0 2-2 0-0 3-0 4-0 3-0 2-0 
 5 Mszczonowianka Mszczonów2-3 3-2 0-2 3-2     3-0 5-0 1-1 2-1 3-3 2-0 1-0 2-0 1-0 1-1 3-0 
 6 Oskar Przysucha3-1 0-1 1-0 0-7 4-3     0-2 5-1 4-1 2-1 0-0 0-1 3-0 3-0 3-3 4-0 
 7 Sparta Jazgarzew0-3 3-6 1-2 1-0 2-1 2-4     2-1 3-2 0-2 0-2 2-3 4-1 2-1 6-2 4-0 
 8 Błonianka Błonie4-3 1-3 2-2 0-0 2-2 2-0 1-2     0-0 0-1 3-0 3-1 3-1 0-0 5-0 8-0 
 9 Energia Kozienice1-4 0-1 0-5 2-0 3-2 3-2 1-0 1-1     3-1 1-3 0-0 2-0 2-0 5-1 4-0 
 10 LKS Jedlińsk0-2 2-2 0-2 1-2 0-1 1-3 4-2 0-1 1-1     3-1 0-1 7-0 0-0 6-0 2-0 
 11 MKS Piaseczno1-1 3-1 1-3 2-3 1-2 2-2 0-1 1-5 1-2 2-4     10-1 2-0 3-0 4-0 4-2 
 12 Wilga Garwolin0-0 2-1 2-2 0-4 3-2 0-2 1-3 4-2 1-2 1-2 0-0     1-2 2-2 1-2 3-2 
 13 Znicz II Pruszków0-5 0-4 2-2 1-2 2-2 3-3 0-1 0-3 1-2 2-1 4-3 4-0     6-0 0-0 0-1 
 14 LKS Promna0-6 1-3 1-5 0-6 1-2 1-6 1-1 0-2 1-1 1-2 3-0 1-2 1-1     1-1 2-2 
 15 Naprzód Skórzec0-3 1-5 0-5 2-3 3-5 2-4 4-5 3-0* 0-4 1-5 1-4 4-3 0-3 2-6     3-3 
 16 Perła Złotokłos0-2 1-2 0-6 1-3 1-2 0-1 0-6 0-1 2-0 1-7 2-2 1-1 0-0 0-1 1-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Broń Radom 7-0 Wilga Garwolin 12 sierpnia, 17:00
LKS Jedlińsk 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 sierpnia, 16:00
Mazur Karczew 5-0 Znicz II Pruszków 12 sierpnia, 16:00
Oskar Przysucha 5-1 Błonianka Błonie 12 sierpnia, 15:00
Sparta Jazgarzew 3-2 Energia Kozienice 12 sierpnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 13 sierpnia, 16:00
w Falęcicach
Perła Złotokłos 1-3 Pilica Białobrzegi 12 sierpnia, 16:00
Naprzód Skórzec 1-4 MKS Piaseczno 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Wilga Garwolin 0-0 MKS Piaseczno 19 sierpnia, 17:00
Pilica Białobrzegi 3-0 Naprzód Skórzec 19 sierpnia, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Perła Złotokłos 19 sierpnia, 12:30
Energia Kozienice 2-0 LKS Promna 19 sierpnia, 12:00
Błonianka Błonie 1-2 Sparta Jazgarzew 18 sierpnia, 17:30
Znicz II Pruszków 3-3 Oskar Przysucha 20 sierpnia, 11:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Mazur Karczew 19 sierpnia, 15:00
Broń Radom 1-1 LKS Jedlińsk 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

LKS Jedlińsk 0-1 Wilga Garwolin 26 sierpnia, 14:00
Mazur Karczew 1-1 Broń Radom 26 sierpnia, 16:00
Oskar Przysucha 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 sierpnia, 11:00
Sparta Jazgarzew 4-1 Znicz II Pruszków 26 sierpnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 0-2 Błonianka Błonie 26 sierpnia, 17:00
w Falęcicach
Perła Złotokłos 2-0 Energia Kozienice 26 sierpnia, 16:00
Naprzód Skórzec 3-5 Mszczonowianka Mszczonów 26 sierpnia, 17:00
MKS Piaseczno 2-3 Pilica Białobrzegi 26 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Wilga Garwolin 0-4 Pilica Białobrzegi 30 sierpnia, 17:30
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 MKS Piaseczno 30 sierpnia, 17:30
Energia Kozienice 5-1 Naprzód Skórzec 30 sierpnia, 17:00
Błonianka Błonie 8-0 Perła Złotokłos 30 sierpnia, 17:30
Znicz II Pruszków 6-0 LKS Promna 30 sierpnia, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Sparta Jazgarzew 30 sierpnia, 17:00
Broń Radom 2-4 Oskar Przysucha 30 sierpnia, 18:00
LKS Jedlińsk 2-2 Mazur Karczew 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Mazur Karczew 1-0 Wilga Garwolin 3 września, 16:30
Oskar Przysucha 2-1 LKS Jedlińsk 2 września, 14:00
Sparta Jazgarzew 0-3 Broń Radom 3 września, 17:00
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 1-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 września, 17:00
w Falęcicach
Perła Złotokłos 0-0 Znicz II Pruszków 2 września, 16:00
Naprzód Skórzec 3-0 Błonianka Błonie 2 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-5
MKS Piaseczno 1-2 Energia Kozienice 2 września, 12:00
Pilica Białobrzegi 4-0 Mszczonowianka Mszczonów 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Wilga Garwolin 3-2 Mszczonowianka Mszczonów 9 września, 16:30
Błonianka Błonie 3-0 MKS Piaseczno 9 września, 11:00
Znicz II Pruszków 0-0 Naprzód Skórzec 10 września, 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-0 Perła Złotokłos 9 września, 13:00
LKS Jedlińsk 4-2 Sparta Jazgarzew 10 września, 16:00
Mazur Karczew 1-1 Oskar Przysucha 9 września, 16:00
Pilica Białobrzegi 1-0 Energia Kozienice 9 września, 16:00
LKS Promna 0-6 Broń Radom 9 września, 16:00
w pierwotnym terminie (6 września, 19:00) w Radomiu odwołany

Kolejka 7 - 16-17 września

Oskar Przysucha 0-1 Wilga Garwolin 16 września, 13:00
Sparta Jazgarzew 3-6 Mazur Karczew 17 września, 16:00
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 1-2 LKS Jedlińsk 16 września, 16:00
w Falęcicach
Perła Złotokłos 0-2 Broń Radom 17 września, 11:00
Naprzód Skórzec 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 września, 16:30
MKS Piaseczno 2-0 Znicz II Pruszków 16 września, 11:00
Pilica Białobrzegi 0-1 Błonianka Błonie 16 września, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Energia Kozienice 16 września, 12:30

Kolejka 8 - 23-24 września

Wilga Garwolin 1-2 Energia Kozienice 23 września, 16:00
Znicz II Pruszków 1-2 Pilica Białobrzegi 23 września, 12:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-3 MKS Piaseczno 23 września, 13:00
Broń Radom 2-1 Naprzód Skórzec 22 września, 18:00
LKS Jedlińsk 2-0 Perła Złotokłos 23 września, 16:00
Mazur Karczew 1-1 LKS Promna 23 września, 16:00
Oskar Przysucha 0-2 Sparta Jazgarzew 23 września, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Błonianka Błonie 23 września, 12:30

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Sparta Jazgarzew 2-3 Wilga Garwolin 30 września, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 1-6 Oskar Przysucha 30 września, 13:00
w Falęcicach
Perła Złotokłos 1-2 Mazur Karczew 30 września, 16:00
Naprzód Skórzec 1-5 LKS Jedlińsk 30 września, 16:00
MKS Piaseczno 1-1 Broń Radom 30 września, 16:00
Pilica Białobrzegi 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 września, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 Znicz II Pruszków 30 września, 12:30
Energia Kozienice 1-1 Błonianka Błonie 30 września, 12:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Wilga Garwolin 4-2 Błonianka Błonie 7 października, 15:30
Znicz II Pruszków 1-2 Energia Kozienice 8 października, 13:45
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 7 października, 15:00
Broń Radom 3-2 Pilica Białobrzegi 7 października, 17:00
LKS Jedlińsk 3-1 MKS Piaseczno 7 października, 14:00
Mazur Karczew 4-1 Naprzód Skórzec 7 października, 15:00
Oskar Przysucha 4-0 Perła Złotokłos 7 października, 13:00
Sparta Jazgarzew 2-1 LKS Promna 7 października, 11:00
w Wólce Kozodawskiej

Kolejka 11 - 14-15 października

LKS Promna 1-2 Wilga Garwolin 14 października, 15:00
w Falęcicach
Perła Złotokłos 0-6 Sparta Jazgarzew 14 października, 16:00
Naprzód Skórzec 2-4 Oskar Przysucha 14 października, 15:30
MKS Piaseczno 3-1 Mazur Karczew 14 października, 15:30
Pilica Białobrzegi 2-0 LKS Jedlińsk 14 października, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-3 Broń Radom 14 października, 12:30
Energia Kozienice 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 października, 12:00
Błonianka Błonie 3-1 Znicz II Pruszków 14 października, 11:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Wilga Garwolin 1-2 Znicz II Pruszków 22 października, 14:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-3 Błonianka Błonie 21 października, 14:00
Broń Radom 3-2 Energia Kozienice 21 października, 17:00
LKS Jedlińsk 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 21 października, 14:00
Mazur Karczew 0-0 Pilica Białobrzegi 21 października, 15:00
Oskar Przysucha 0-0 MKS Piaseczno 21 października, 14:00
Sparta Jazgarzew 6-2 Naprzód Skórzec 21 października, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
LKS Promna 2-2 Perła Złotokłos 22 października, 11:00
w Falęcicach

Kolejka 13 - 28-29 października

Perła Złotokłos 1-1 Wilga Garwolin 28 października, 15:00
Naprzód Skórzec 2-6 LKS Promna 28 października, 11:00
MKS Piaseczno 0-1 Sparta Jazgarzew 28 października, 11:00
Pilica Białobrzegi 1-0 Oskar Przysucha 28 października, 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-2 Mazur Karczew 28 października, 12:30
Energia Kozienice 3-1 LKS Jedlińsk 28 października, 12:00
Błonianka Błonie 4-3 Broń Radom 28 października, 11:00
Znicz II Pruszków 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 października, 11:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Wilga Garwolin 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 listopada, 13:30
Broń Radom 3-0 Znicz II Pruszków 4 listopada, 17:00
LKS Jedlińsk 0-1 Błonianka Błonie 5 listopada, 13:30
Mazur Karczew 2-3 Energia Kozienice 4 listopada, 13:00
Oskar Przysucha 4-3 Mszczonowianka Mszczonów 4 listopada, 11:00
LKS Promna 3-0 MKS Piaseczno 4 listopada, 12:30
w Falęcicach
Perła Złotokłos 1-1 Naprzód Skórzec 5 listopada, 11:00
Pilica Białobrzegi 2-0 Sparta Jazgarzew 4 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Naprzód Skórzec 4-3 Wilga Garwolin 11 listopada, 11:00
MKS Piaseczno 4-2 Perła Złotokłos 11 listopada, 13:00
Pilica Białobrzegi 4-0 LKS Promna 11 listopada, 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 5-0 Sparta Jazgarzew 11 listopada, 12:30
Energia Kozienice 3-2 Oskar Przysucha 11 listopada, 11:00
Błonianka Błonie 1-3 Mazur Karczew 11 listopada, 11:00
Znicz II Pruszków 2-1 LKS Jedlińsk 12 listopada, 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Broń Radom 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Wilga Garwolin 0-0 Broń Radom 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 LKS Jedlińsk 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Znicz II Pruszków 0-4 Mazur Karczew 18 marca, 12:00
Błonianka Błonie 2-0 Oskar Przysucha 17 marca, 12:00
w Warszawie; na stadionie MBOPN / mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu odśnieżania boiska
Energia Kozienice 1-0 Sparta Jazgarzew 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 LKS Promna 24 marca, 12:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 12:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pilica Białobrzegi 2-0 Perła Złotokłos 4 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Piaseczno 4-0 Naprzód Skórzec 17 marca, 13:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

MKS Piaseczno 10-1 Wilga Garwolin 24 marca, 13:00
Naprzód Skórzec 2-3 Pilica Białobrzegi 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Perła Złotokłos 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Promna 1-1 Energia Kozienice 25 kwietnia, 17:30
w Falęcicach / w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Jazgarzew 2-1 Błonianka Błonie 25 marca, 15:00
w Piasecznie
Oskar Przysucha 3-0 Znicz II Pruszków 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu meczu Znicza II w okręgowym Pucharze Polski
Mazur Karczew 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 marca, 15:00
LKS Jedlińsk 0-2 Broń Radom 2 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 31 marca

Wilga Garwolin 1-2 LKS Jedlińsk 31 marca, 12:00
Broń Radom 4-0 Mazur Karczew 30 marca, 18:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Oskar Przysucha 30 marca, 16:30
Znicz II Pruszków 0-1 Sparta Jazgarzew 30 marca, 15:00
Błonianka Błonie 0-0 LKS Promna 31 marca, 11:00
Energia Kozienice 4-0 Perła Złotokłos 30 marca, 16:30
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Naprzód Skórzec 31 marca, 12:30
Pilica Białobrzegi 2-2 MKS Piaseczno 30 marca, 15:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Pilica Białobrzegi 0-0 Wilga Garwolin 7 kwietnia, 15:00
MKS Piaseczno 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 7 kwietnia, 11:00
Naprzód Skórzec 0-4 Energia Kozienice 7 kwietnia, 11:00
Perła Złotokłos 0-1 Błonianka Błonie 7 kwietnia, 16:30
LKS Promna 1-1 Znicz II Pruszków 7 kwietnia, 15:00
w Falęcicach
Sparta Jazgarzew 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 kwietnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Oskar Przysucha 3-1 Broń Radom 7 kwietnia, 11:00
Mazur Karczew 2-1 LKS Jedlińsk 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Wilga Garwolin 2-1 Mazur Karczew 14 kwietnia, 16:00
LKS Jedlińsk 1-3 Oskar Przysucha 14 kwietnia, 16:00
Broń Radom 3-2 Sparta Jazgarzew 14 kwietnia, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 LKS Promna 14 kwietnia, 13:00
Znicz II Pruszków 0-1 Perła Złotokłos 14 kwietnia, 15:45
Błonianka Błonie 5-0 Naprzód Skórzec 14 kwietnia, 11:00
Energia Kozienice 1-3 MKS Piaseczno 14 kwietnia, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-2 Pilica Białobrzegi 14 kwietnia, 12:30

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Energia Kozienice 2-0 Pilica Białobrzegi 21 kwietnia, 14:00
Broń Radom 2-0 LKS Promna 22 kwietnia, 12:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Wilga Garwolin 21 kwietnia, 12:30
MKS Piaseczno 1-5 Błonianka Błonie 21 kwietnia, 17:00
Naprzód Skórzec 0-3 Znicz II Pruszków 21 kwietnia, 16:00
Perła Złotokłos 0-6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 21 kwietnia, 17:00
Sparta Jazgarzew 0-2 LKS Jedlińsk 21 kwietnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Oskar Przysucha 0-1 Mazur Karczew 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Wilga Garwolin 0-2 Oskar Przysucha 28 kwietnia, 17:00
Mazur Karczew 2-1 Sparta Jazgarzew 28 kwietnia, 16:00
LKS Jedlińsk 0-0 LKS Promna 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany
Broń Radom 10-0 Perła Złotokłos 28 kwietnia, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-2 Naprzód Skórzec 28 kwietnia, 14:00
Znicz II Pruszków 4-3 MKS Piaseczno 28 kwietnia, 11:15
Błonianka Błonie 0-0 Pilica Białobrzegi 28 kwietnia, 11:00
Energia Kozienice 3-2 Mszczonowianka Mszczonów 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Błonianka Błonie 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 2 maja, 17:00
Energia Kozienice 0-0 Wilga Garwolin 5 maja, 12:00
Pilica Białobrzegi 3-0 Znicz II Pruszków 6 maja, 15:00
MKS Piaseczno 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 maja, 17:00
Naprzód Skórzec 0-3 Broń Radom 5 maja, 17:00
Perła Złotokłos 1-7 LKS Jedlińsk 5 maja, 17:00
LKS Promna 1-3 Mazur Karczew 6 maja, 17:00
w Falęcicach
Sparta Jazgarzew 2-4 Oskar Przysucha 5 maja, 11:00
w Wólce Kozodawskiej

Kolejka 24 - 12-13 maja

Wilga Garwolin 1-3 Sparta Jazgarzew 12 maja, 17:00
Oskar Przysucha 3-0 LKS Promna 12 maja, 16:00
Mazur Karczew 2-0 Perła Złotokłos 12 maja, 14:00
LKS Jedlińsk 6-0 Naprzód Skórzec 12 maja, 17:00
Broń Radom 2-2 MKS Piaseczno 12 maja, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Pilica Białobrzegi 12 maja, 13:30
Znicz II Pruszków 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 13 maja, 11:00
Błonianka Błonie 0-0 Energia Kozienice 12 maja, 11:00

Kolejka 25 - 16 maja

Błonianka Błonie 3-1 Wilga Garwolin 16 maja, 17:30
Energia Kozienice 2-0 Znicz II Pruszków 16 maja, 17:30
Mszczonowianka Mszczonów 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 maja, 17:30
Pilica Białobrzegi 3-4 Broń Radom 16 maja, 17:00
MKS Piaseczno 2-4 LKS Jedlińsk 16 maja, 17:00
Naprzód Skórzec 1-5 Mazur Karczew 16 maja, 17:30
Perła Złotokłos 0-1 Oskar Przysucha 16 maja, 17:30
LKS Promna 1-1 Sparta Jazgarzew 16 maja, 18:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Wilga Garwolin 2-2 LKS Promna 19 maja, 16:00
Sparta Jazgarzew 4-0 Perła Złotokłos 20 maja, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Oskar Przysucha 3-3 Naprzód Skórzec 19 maja, 16:00
Mazur Karczew 5-1 MKS Piaseczno 19 maja, 17:00
LKS Jedlińsk 1-2 Pilica Białobrzegi 20 maja, 16:00
Broń Radom 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 19 maja, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Energia Kozienice 19 maja, 11:00
Znicz II Pruszków 0-3 Błonianka Błonie 20 maja, 11:30

Kolejka 27 - 26-27 maja

Znicz II Pruszków 4-0 Wilga Garwolin 27 maja, 11:00
Błonianka Błonie 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 maja, 17:00
Energia Kozienice 1-4 Broń Radom 6 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mszczonowianka Mszczonów 3-3 LKS Jedlińsk 26 maja, 12:30
Pilica Białobrzegi 1-2 Mazur Karczew 26 maja, 11:00
MKS Piaseczno 2-2 Oskar Przysucha 26 maja, 11:00
Naprzód Skórzec 4-5 Sparta Jazgarzew 26 maja, 11:00
Perła Złotokłos 0-1 LKS Promna 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Wilga Garwolin 3-2 Perła Złotokłos 2 czerwca, 14:00
LKS Promna 1-1 Naprzód Skórzec 2 czerwca, 17:00
w Falęcicach
Sparta Jazgarzew 0-2 MKS Piaseczno 2 czerwca, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Oskar Przysucha 0-7 Pilica Białobrzegi 2 czerwca, 11:00
Mazur Karczew 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 2 czerwca, 17:00
LKS Jedlińsk 1-1 Energia Kozienice 2 czerwca, 17:00
Broń Radom 6-1 Błonianka Błonie 2 czerwca, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Znicz II Pruszków 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Sparta Jazgarzew 1-0 Pilica Białobrzegi 9 czerwca, 17:00
w Wólce Kozodawskiej
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-1 Wilga Garwolin 9 czerwca, 17:00
Znicz II Pruszków 0-5 Broń Radom 9 czerwca, 17:00
Błonianka Błonie 0-1 LKS Jedlińsk 9 czerwca, 11:00
Energia Kozienice 0-1 Mazur Karczew 9 czerwca, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Oskar Przysucha 9 czerwca, 12:30
MKS Piaseczno 3-0 LKS Promna 9 czerwca, 17:00
Naprzód Skórzec 3-3 Perła Złotokłos 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16-17 czerwca

Wilga Garwolin 1-2 Naprzód Skórzec 16 czerwca, 17:00
Perła Złotokłos 2-2 MKS Piaseczno 16 czerwca, 17:00
LKS Promna 0-6 Pilica Białobrzegi 16 czerwca, 17:00
w Falęcicach
Sparta Jazgarzew 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 14 czerwca, 18:30
w Wólce Kozodawskiej
Oskar Przysucha 4-1 Energia Kozienice 16 czerwca, 13:00
Mazur Karczew 4-1 Błonianka Błonie 14 czerwca, 18:30
LKS Jedlińsk 7-0 Znicz II Pruszków 16 czerwca, 17:00
Broń Radom 0-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 czerwca, 19:00

Baraże o udział w III lidze (I)

III liga 2017/2018 (I)

IV liga 2017/2018 (łódzka)
IV liga 2017/2018 (mazowiecka (północ))
Saltex IV liga 2017/2018 (podlaska)
IV liga 2017/2018 (warmińsko-mazurska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas