[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

GKS Wikielec Gminny Klub Sportowy Wikielec
Rok założenia: 1958
Barwy: zielono-żółto-czerwone
Adres: Wikielec, 14-200 Iława
WWW: http://www.wikielecgks.pl (oficj.)
Stadion: pojemność - 600 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - 520 lx / boisko - 102 m x 65 m
Prezes: Krzysztof Sadowski (od kwietnia 2014)
Trener: Wojciech Tarnowski (od 1 stycznia 2017), Arkadiusz Klimek (od 9 października 2017)


Sukcesy

11. miejsce w III lidze - 2015/16
Puchar Polski - Warmińsko-Mazurski ZPN - 2012/13
 
Kadra


Bramkarze: Krystian Augustyniak (18.01.01, W, juniorzy), Kamil Bruchajzer (27.04.96, 187/79, GKS Bełchatów, J -> BKS Stal Bielsko-Biała), Krystian Lewandowski (12.10.97), Jacek Malanowski (29.09.88), Piotr Sikora (10.02.91, 194/84, J -> Motor Lubawa), Damian Suszczewicz (07.11.93, 189/85, W, Motor Lubawa).
Obrońcy: Jakub Górski (24.06.95, 189/80, W, Unia Susz), Mateusz Jajkowski (03.03.98), Piotr Kacperek (12.06.90, 184/82), Dawid Kapela (06.04.01, W), Paweł Kolcz (31.05.96, 183/80, Motor Lubawa), Arkadiusz Koprucki (12.12.84, 192/80, Huragan Morąg, J -> Mławianka Mława), Jakub Łopatyński (22.11.00, W), Bartosz Wrzosek (11.02.96, GKS II Bełchatów, J), Kacper Zakrzewski (10.10.97, 186/77, Jagiellonia II Białystok).
Pomocnicy: Daniel Chiliński (13.06.89, Huragan Morąg, J -> Mrągovia Mrągowo), Szymon Jajkowski (06.02.01, J -> Stomil Olsztyn (j), W, Stomil Olsztyn (j)), Kacper Kamiński (18.01.01, W), Cezary Nowiński (15.08.95, 172/70, Sokół Ostróda), Borys Piórkowski (31.01.96), Adrian Płoski (02.03.99, J -> Unia Susz, W, Unia Susz), Sebastian Stępka (27.10.99, W, juniorzy), Kamil Tomczyk (18.03.89, 182/77), Paweł Tomkiewicz (21.12.94, 183/77, W, Motor Lubawa), Piotr Wypniewski (01.01.95, 176/70, Motor Lubawa).
Napastnicy: Filip Briszke (29.07.00, W, juniorzy), Siergiej Gurow (09.01.96, RUS, W, Olimpija Gwardiejsk), Paweł Łukasik (07.01.86, 178/71, J), Piotr Piceluk (27.09.86, 184/72), Jegor Picyk (01.02.95, BLR, 183/73, Granit Mikaszewiczi, J -> Wołna Pińsk), Paweł Sagan (11.04.97, 179/63), Kamil Smyt (27.02.96, 180/72, Sokół Ostróda, J -> Sokół Ostróda), Remigiusz Sobociński (11.03.74, 180/74), Rafał Śledź (15.06.98, 184/74, Stomil Olsztyn), Adrian Zasuwa (01.05.98, 172/58, Motor Lubawa, J).
 
Uwagi

• Inauguracja sztucznego oświetlenia: 20 października 2012 (IV liga, GKS Wikielec 1-0 DKS Dobre Miasto)
 
Dane z sezonu: 2017/18
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska II
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska II
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska II
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska II
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas