[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Olsztynek 30 69 22 3 5 80-34 13 2 0 53-15 9 1 5 27-19
2.  Start Nidzica 30 68 21 5 4 86-27 13 2 0 46-9 8 3 4 40-18
3.  MGKS Tolkmicko 30 61 19 4 7 73-38 11 1 3 46-21 8 3 4 27-17
4.  Tęcza Miłomłyn 30 48 12 12 6 34-32 7 6 2 20-14 5 6 4 14-18 2 6 2 0 0 4-1
5.  GKS Stawiguda 30 48 15 3 12 45-41 9 3 3 22-9 6 0 9 23-32 2 0 0 0 2 1-4
6.  Błękitni Orneta 30 45 13 6 11 50-47 8 4 3 27-16 5 2 8 23-31
7.  Zatoka Braniewo 30 42 12 6 12 55-50 8 4 3 28-15 4 2 9 27-35 2 3 1 0 1 3-3
8.  Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 30 42 12 6 12 57-53 9 2 4 40-24 3 4 8 17-29 2 3 1 0 1 3-3
9.  GKS Wikielec 30 37 9 10 11 59-54 8 3 4 41-21 1 7 7 18-33 2 3 1 0 1 8-7
10.  Iskra Narzym 30 37 9 10 11 64-67 8 4 3 43-23 1 6 8 21-44 2 3 1 0 1 7-8
11.  Czarni Rudzienice 30 35 9 8 13 37-41 6 3 6 21-25 3 5 7 16-16
12.  Concordia Elbląg 30 32 8 8 14 36-50 5 5 5 17-20 3 3 9 19-30
13.  Wałsza Pieniężno 30 31 9 4 17 52-91 7 3 5 32-32 2 1 12 20-59
14.  Syrena Młynary 30 29 8 5 17 41-66 6 2 7 26-34 2 3 10 15-32
15.  Grunwald Frygnowo 30 26 7 5 18 32-69 6 2 7 19-26 1 3 11 13-43
16.  Olimpia Kisielice 30 20 5 5 20 34-75 3 4 8 18-32 2 1 12 16-43
Zalew Batorowo zmienił nazwę na Concordia Elbląg.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Olimpia Olsztynek    2-2 1-0 1-0 2-1 5-0 2-1 8-2 3-1 3-3 2-0 3-1 9-1 3-1 5-2 4-0 
 2 Start Nidzica2-0     5-2 1-1 3-0 5-0 4-0 2-0 2-1 4-0 0-0 3-2 5-2 2-0 3-0 5-1 
 3 MGKS Tolkmicko0-1 2-1     5-0 3-1 1-1 4-2 1-0 2-1 5-2 1-4 2-4 6-0 4-1 6-1 4-2 
 4 Tęcza Miłomłyn0-0 0-3 2-1     2-1 1-0 2-0 0-0 2-2 0-0 1-1 0-0 3-2 3-0* 3-2 1-2 
 5 GKS Stawiguda0-2 2-2 3-0 0-2     0-0 1-0 3-0 2-1 0-0 0-1 2-0 3-1 3-0 1-0 2-0 
 6 Błękitni Orneta3-0 0-3 1-1 0-0 3-0     4-2 3-1 4-2 0-1 1-1 0-2 2-0 3-2 1-1 2-0 
 7 Zatoka Braniewo2-1 0-1 0-1 1-1 2-1 2-3     2-1 2-2 5-1 1-0 0-0 3-0 1-1 2-0 5-2 
 8 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski0-3 2-1 2-2 5-0 0-3 0-3 2-1     1-2 2-2 2-1 4-1 3-2 6-2 7-0 4-1 
 9 GKS Wikielec0-2 3-1 1-3 0-0 10-2 5-3 2-3 0-3     7-0 0-0 3-1 4-0 1-0 1-1 4-2 
 10 Iskra Narzym7-2 3-3 0-1 1-1 0-4 5-1 2-3 2-2 7-1     1-0 2-2 3-1 3-0 3-1 4-1 
 11 Czarni Rudzienice1-0 0-7 0-2 0-1 0-2 0-4 1-1 1-1 4-1 3-1     2-1 7-2 1-1 1-0 0-1 
 12 Concordia Elbląg1-4 2-1 0-0 2-1 0-1 0-3 4-1 2-1 1-1 2-2 0-0     1-2 1-1 0-2 1-0 
 13 Wałsza Pieniężno1-3 0-6 1-3 1-1 1-3 1-0 1-1 4-3 1-1 5-3 2-1 2-0     0-3* 7-1 5-3 
 14 Syrena Młynary1-3 1-5 1-2 0-1 1-3 2-1 2-8 1-2 0-0 3-2 2-1 3-2 6-2     2-2 1-0 
 15 Grunwald Frygnowo0-4 0-1 0-3 0-3 2-1 3-1 3-1 0-1 1-1 3-2 3-2 2-0 1-2 0-3*     1-1 
 16 Olimpia Kisielice1-2 1-3 0-6 1-2 3-0 1-3 1-3 0-0 1-1 2-2 0-4 2-3 3-3 1-0 1-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Concordia Elbląg 0-2 Grunwald Frygnowo 14 sierpnia, 17:00
GKS Stawiguda 2-0 Olimpia Kisielice 15 sierpnia, 14:00
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 3-2 Wałsza Pieniężno 15 sierpnia, 14:00
Błękitni Orneta 3-2 Syrena Młynary 14 sierpnia, 14:00
Start Nidzica 0-0 Czarni Rudzienice 14 sierpnia, 16:00
Zatoka Braniewo 2-2 GKS Wikielec 14 sierpnia, 17:00
MGKS Tolkmicko 5-0 Tęcza Miłomłyn 14 sierpnia, 17:00
Olimpia Olsztynek 3-3 Iskra Narzym 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Grunwald Frygnowo 3-2 Iskra Narzym 22 sierpnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 0-0 Olimpia Olsztynek 22 sierpnia, 14:00
GKS Wikielec 1-3 MGKS Tolkmicko 22 sierpnia, 14:00
Czarni Rudzienice 1-1 Zatoka Braniewo 22 sierpnia, 14:00
Syrena Młynary 1-5 Start Nidzica 21 sierpnia, 17:00
Wałsza Pieniężno 1-0 Błękitni Orneta 21 sierpnia, 17:00
Olimpia Kisielice 0-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 22 sierpnia, 14:00
Concordia Elbląg 0-1 GKS Stawiguda 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

GKS Stawiguda 1-0 Grunwald Frygnowo 25 sierpnia, 17:00
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 4-1 Concordia Elbląg 25 sierpnia, 17:00
Błękitni Orneta 2-0 Olimpia Kisielice 25 sierpnia, 17:00
Start Nidzica 5-2 Wałsza Pieniężno 25 sierpnia, 17:00
Zatoka Braniewo 1-1 Syrena Młynary 25 sierpnia, 17:00
MGKS Tolkmicko 1-4 Czarni Rudzienice 25 sierpnia, 17:00
Olimpia Olsztynek 3-1 GKS Wikielec 25 sierpnia, 17:00
Iskra Narzym 1-1 Tęcza Miłomłyn 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Grunwald Frygnowo 0-3 Tęcza Miłomłyn 29 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 7-0 Iskra Narzym 29 sierpnia, 14:00
Czarni Rudzienice 1-0 Olimpia Olsztynek 29 sierpnia, 14:00
Syrena Młynary 1-2 MGKS Tolkmicko 28 sierpnia, 17:00
Wałsza Pieniężno 1-1 Zatoka Braniewo 28 sierpnia, 17:00
Olimpia Kisielice 1-3 Start Nidzica 29 sierpnia, 14:00
Concordia Elbląg 0-3 Błękitni Orneta 28 sierpnia, 17:00
GKS Stawiguda 3-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 7-0 Grunwald Frygnowo 5 września, 14:00
Błękitni Orneta 3-0 GKS Stawiguda 4 września, 14:00
Start Nidzica 3-2 Concordia Elbląg 4 września, 11:30
Zatoka Braniewo 5-2 Olimpia Kisielice 4 września, 17:00
MGKS Tolkmicko 6-0 Wałsza Pieniężno 4 września, 17:00
Olimpia Olsztynek 3-1 Syrena Młynary 4 września, 17:00
Iskra Narzym 1-0 Czarni Rudzienice 5 września, 15:00
Tęcza Miłomłyn 2-2 GKS Wikielec 5 września, 14:00

Kolejka 6 - 8 września

Grunwald Frygnowo 1-1 GKS Wikielec 8 września, 17:00
Czarni Rudzienice 0-1 Tęcza Miłomłyn 8 września, 17:00
Syrena Młynary 3-2 Iskra Narzym 8 września, 17:00
Wałsza Pieniężno 1-3 Olimpia Olsztynek 8 września, 17:30
Olimpia Kisielice 0-6 MGKS Tolkmicko 8 września, 17:00
Concordia Elbląg 4-1 Zatoka Braniewo 8 września, 17:00
GKS Stawiguda 2-2 Start Nidzica 8 września, 17:00
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 Błękitni Orneta 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 11-12 września

Błękitni Orneta 1-1 Grunwald Frygnowo 11 września, 14:00
Start Nidzica 2-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 11 września, 16:00
Zatoka Braniewo 2-1 GKS Stawiguda 11 września, 16:00
MGKS Tolkmicko 2-4 Concordia Elbląg 11 września, 17:00
Olimpia Olsztynek 4-0 Olimpia Kisielice 11 września, 17:00
Iskra Narzym 3-1 Wałsza Pieniężno 12 września, 15:00
Tęcza Miłomłyn 3-0 Syrena Młynary 12 września, 14:00
(wo)
na boisku 0-3
GKS Wikielec 0-0 Czarni Rudzienice 12 września, 14:00

Kolejka 8 - 18-19 września

Grunwald Frygnowo 3-2 Czarni Rudzienice
Syrena Młynary 0-0 GKS Wikielec
Wałsza Pieniężno 1-1 Tęcza Miłomłyn
Olimpia Kisielice 2-2 Iskra Narzym
Concordia Elbląg 1-4 Olimpia Olsztynek
GKS Stawiguda 3-0 MGKS Tolkmicko
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Zatoka Braniewo
Błękitni Orneta 0-3 Start Nidzica

Kolejka 9 - 25-26 września

Start Nidzica 3-0 Grunwald Frygnowo
Zatoka Braniewo 2-3 Błękitni Orneta
MGKS Tolkmicko 1-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Olimpia Olsztynek 2-1 GKS Stawiguda
Iskra Narzym 2-2 Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn 1-2 Olimpia Kisielice
GKS Wikielec 4-0 Wałsza Pieniężno
Czarni Rudzienice 1-1 Syrena Młynary

Kolejka 10 - 2-3 października

Grunwald Frygnowo 0-3 Syrena Młynary
(wo)
na boisku 1-0
Wałsza Pieniężno 2-1 Czarni Rudzienice
Olimpia Kisielice 1-1 GKS Wikielec
Concordia Elbląg 2-1 Tęcza Miłomłyn
GKS Stawiguda 0-0 Iskra Narzym
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 Olimpia Olsztynek
Błękitni Orneta 1-1 MGKS Tolkmicko
Start Nidzica 4-0 Zatoka Braniewo

Kolejka 11 - 9-10 października

Zatoka Braniewo 2-0 Grunwald Frygnowo
MGKS Tolkmicko 2-1 Start Nidzica
Olimpia Olsztynek 5-0 Błękitni Orneta
Iskra Narzym 2-2 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Tęcza Miłomłyn 2-1 GKS Stawiguda
GKS Wikielec 3-1 Concordia Elbląg
Czarni Rudzienice 0-1 Olimpia Kisielice
Syrena Młynary 6-2 Wałsza Pieniężno

Kolejka 12 - 16-17 października

Grunwald Frygnowo 1-2 Wałsza Pieniężno
Olimpia Kisielice 1-0 Syrena Młynary
Concordia Elbląg 0-0 Czarni Rudzienice
GKS Stawiguda 2-1 GKS Wikielec
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 5-0 Tęcza Miłomłyn
Błękitni Orneta 0-1 Iskra Narzym
Start Nidzica 2-0 Olimpia Olsztynek
Zatoka Braniewo 0-1 MGKS Tolkmicko

Kolejka 13 - 23-24 października

MGKS Tolkmicko 6-1 Grunwald Frygnowo
Olimpia Olsztynek 2-1 Zatoka Braniewo
Iskra Narzym 3-3 Start Nidzica
Tęcza Miłomłyn 1-0 Błękitni Orneta
GKS Wikielec 0-3 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Czarni Rudzienice 0-2 GKS Stawiguda
Syrena Młynary 3-2 Concordia Elbląg
Wałsza Pieniężno 5-3 Olimpia Kisielice

Kolejka 14 - 30-31 października

Grunwald Frygnowo 1-1 Olimpia Kisielice
Concordia Elbląg 1-2 Wałsza Pieniężno
GKS Stawiguda 3-0 Syrena Młynary
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Czarni Rudzienice
Błękitni Orneta 4-2 GKS Wikielec
Start Nidzica 1-1 Tęcza Miłomłyn
Zatoka Braniewo 5-1 Iskra Narzym
MGKS Tolkmicko 0-1 Olimpia Olsztynek

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Olimpia Olsztynek 5-2 Grunwald Frygnowo
Iskra Narzym 0-1 MGKS Tolkmicko
Tęcza Miłomłyn 2-0 Zatoka Braniewo
GKS Wikielec 3-1 Start Nidzica
Czarni Rudzienice 0-4 Błękitni Orneta
Syrena Młynary 1-2 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Wałsza Pieniężno 1-3 GKS Stawiguda
Olimpia Kisielice 2-3 Concordia Elbląg

Kolejka 16 - 26 czerwca

Grunwald Frygnowo 2-0 Concordia Elbląg
Olimpia Kisielice 3-0 GKS Stawiguda
Wałsza Pieniężno 4-3 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Syrena Młynary 2-1 Błękitni Orneta
Czarni Rudzienice 0-7 Start Nidzica
GKS Wikielec 2-3 Zatoka Braniewo 15 czerwca
przyspieszono termin rozegrania meczu
Tęcza Miłomłyn 2-1 MGKS Tolkmicko
Iskra Narzym 7-2 Olimpia Olsztynek

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Iskra Narzym 3-1 Grunwald Frygnowo
przełożony
Olimpia Olsztynek 1-0 Tęcza Miłomłyn
MGKS Tolkmicko 2-1 GKS Wikielec
Zatoka Braniewo 1-0 Czarni Rudzienice
Start Nidzica 2-0 Syrena Młynary
Błękitni Orneta 2-0 Wałsza Pieniężno
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 4-1 Olimpia Kisielice
przełożony
GKS Stawiguda 2-0 Concordia Elbląg

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Grunwald Frygnowo 2-1 GKS Stawiguda
Concordia Elbląg 2-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Olimpia Kisielice 1-3 Błękitni Orneta
Wałsza Pieniężno 0-6 Start Nidzica
Syrena Młynary 2-8 Zatoka Braniewo
Czarni Rudzienice 0-2 MGKS Tolkmicko
GKS Wikielec 0-2 Olimpia Olsztynek
Tęcza Miłomłyn 0-0 Iskra Narzym

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Tęcza Miłomłyn 3-2 Grunwald Frygnowo
Iskra Narzym 7-1 GKS Wikielec
Olimpia Olsztynek 2-0 Czarni Rudzienice
MGKS Tolkmicko 4-1 Syrena Młynary
Zatoka Braniewo 3-0 Wałsza Pieniężno
Start Nidzica 5-1 Olimpia Kisielice
Błękitni Orneta 0-2 Concordia Elbląg
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 GKS Stawiguda

Kolejka 20 - 23-24 kwietnia

Grunwald Frygnowo 0-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
GKS Stawiguda 0-0 Błękitni Orneta
Concordia Elbląg 2-1 Start Nidzica
Olimpia Kisielice 1-3 Zatoka Braniewo
Wałsza Pieniężno 1-3 MGKS Tolkmicko
Syrena Młynary 1-3 Olimpia Olsztynek
Czarni Rudzienice 3-1 Iskra Narzym
GKS Wikielec 0-0 Tęcza Miłomłyn

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

GKS Wikielec 1-1 Grunwald Frygnowo
Tęcza Miłomłyn 1-1 Czarni Rudzienice
Iskra Narzym 3-0 Syrena Młynary
Olimpia Olsztynek 9-1 Wałsza Pieniężno
MGKS Tolkmicko 4-2 Olimpia Kisielice
Zatoka Braniewo 0-0 Concordia Elbląg
Start Nidzica 3-0 GKS Stawiguda
Błękitni Orneta 3-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski

Kolejka 22 - 7-8 maja

Grunwald Frygnowo 3-1 Błękitni Orneta
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Start Nidzica
GKS Stawiguda 1-0 Zatoka Braniewo
Concordia Elbląg 0-0 MGKS Tolkmicko
Olimpia Kisielice 1-2 Olimpia Olsztynek
Wałsza Pieniężno 5-3 Iskra Narzym
Syrena Młynary 0-1 Tęcza Miłomłyn
Czarni Rudzienice 4-1 GKS Wikielec

Kolejka 23 - 14-15 maja

Czarni Rudzienice 1-0 Grunwald Frygnowo
GKS Wikielec 1-0 Syrena Młynary
Tęcza Miłomłyn 3-2 Wałsza Pieniężno
Iskra Narzym 4-1 Olimpia Kisielice
Olimpia Olsztynek 3-1 Concordia Elbląg
MGKS Tolkmicko 3-1 GKS Stawiguda
Zatoka Braniewo 2-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Start Nidzica 5-0 Błękitni Orneta

Kolejka 24 - 18 maja

Grunwald Frygnowo 0-1 Start Nidzica
Błękitni Orneta 4-2 Zatoka Braniewo
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-2 MGKS Tolkmicko
GKS Stawiguda 0-2 Olimpia Olsztynek
Concordia Elbląg 2-2 Iskra Narzym
Olimpia Kisielice 1-2 Tęcza Miłomłyn
Wałsza Pieniężno 1-1 GKS Wikielec
Syrena Młynary 2-1 Czarni Rudzienice

Kolejka 25 - 21-22 maja

Syrena Młynary 2-2 Grunwald Frygnowo
Czarni Rudzienice 7-2 Wałsza Pieniężno
GKS Wikielec 4-2 Olimpia Kisielice
Tęcza Miłomłyn 0-0 Concordia Elbląg
Iskra Narzym 0-4 GKS Stawiguda
Olimpia Olsztynek 8-2 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
MGKS Tolkmicko 1-1 Błękitni Orneta
Zatoka Braniewo 0-1 Start Nidzica

Kolejka 26 - 28-29 maja

Grunwald Frygnowo 3-1 Zatoka Braniewo
Start Nidzica 5-2 MGKS Tolkmicko
Błękitni Orneta 3-0 Olimpia Olsztynek
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-2 Iskra Narzym
GKS Stawiguda 0-2 Tęcza Miłomłyn
Concordia Elbląg 1-1 GKS Wikielec
Olimpia Kisielice 0-4 Czarni Rudzienice
Wałsza Pieniężno 0-3 Syrena Młynary
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Wałsza Pieniężno 7-1 Grunwald Frygnowo
Syrena Młynary 1-0 Olimpia Kisielice
Czarni Rudzienice 2-1 Concordia Elbląg
GKS Wikielec 10-2 GKS Stawiguda
Tęcza Miłomłyn 0-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Iskra Narzym 5-1 Błękitni Orneta
Olimpia Olsztynek 2-2 Start Nidzica
MGKS Tolkmicko 4-2 Zatoka Braniewo

Kolejka 28 - 8 czerwca

Grunwald Frygnowo 0-3 MGKS Tolkmicko
Zatoka Braniewo 2-1 Olimpia Olsztynek
Start Nidzica 4-0 Iskra Narzym
Błękitni Orneta 0-0 Tęcza Miłomłyn
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 1-2 GKS Wikielec
GKS Stawiguda 0-1 Czarni Rudzienice
Concordia Elbląg 1-1 Syrena Młynary
Olimpia Kisielice 3-3 Wałsza Pieniężno

Kolejka 29 - 12 czerwca

Olimpia Kisielice 1-0 Grunwald Frygnowo
Wałsza Pieniężno 2-0 Concordia Elbląg
Syrena Młynary 1-3 GKS Stawiguda
Czarni Rudzienice 1-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
GKS Wikielec 5-3 Błękitni Orneta
Tęcza Miłomłyn 0-3 Start Nidzica
Iskra Narzym 2-3 Zatoka Braniewo
Olimpia Olsztynek 1-0 MGKS Tolkmicko

Kolejka 30 - 19 czerwca

Grunwald Frygnowo 0-4 Olimpia Olsztynek
MGKS Tolkmicko 5-2 Iskra Narzym
Zatoka Braniewo 1-1 Tęcza Miłomłyn
Start Nidzica 2-1 GKS Wikielec
Błękitni Orneta 1-1 Czarni Rudzienice
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 6-2 Syrena Młynary
GKS Stawiguda 3-1 Wałsza Pieniężno
Concordia Elbląg 1-0 Olimpia Kisielice

IV liga 2004/2005 (warmińsko-mazurska)

Liga okręgowa 2004/2005 (warmińsko-mazurska I)

Klasa A 2004/2005 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2004/2005 (warmińsko-mazurska IV)

Autor: Krystian Knobelzdorf
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas