[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

GKS Wikielec Gminny Klub Sportowy Wikielec
Rok założenia: 1958
Barwy: zielono-żółto-czerwone
Adres: Wikielec, 14-200 Iława
WWW: https://gkswikielec.pl/ (oficj.)
https://pl-pl.facebook.com/GKSWikielecOfficial/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 600 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - 520 lx / boisko - 102 m x 65 m
Prezes: Krzysztof Bączek (od 24 lipca 2018)
Trener: Łukasz Suchocki (od 12 kwietnia 2021), Piotr Zajączkowski (od 15 listopada 2021), Damian Jarzembowski (od 25 kwietnia 2022)


Sukcesy

11. miejsce w III lidze - 2015/16
Puchar Polski - Warmińsko-Mazurski ZPN - 2012/13
 
Kadra


Bramkarze: Marek Lewicki (11.02.03, Unia Susz, J -> Unia Susz), Álex Lut (26.09.99, ESP, 188/84, KS Warka), Paweł Rutkowski (10.09.00, W, Olimpia Elbląg), Jakub Wąsowski (17.02.02, 187/88, W, Ślęza Wrocław), Marcin Wieczerzak (23.04.97, 183/78, J -> Czarni Połaniec).
Obrońcy: Jakub Górski (24.06.95, 189/80, W, Unia Susz), Mateusz Jajkowski (03.03.98, 180/78), Mateusz Jońca (21.07.01, 183/70, Stomil Olsztyn, J -> Znicz Biała Piska), Piotr Kacperek (12.06.90, 184/82), Adrian Korzeniewski (15.04.90, 185/74), Pawło Łukjanczuk (19.05.96, UKR, 178/65, W, Obłoń Kijów), Kacper Żarejko (12.11.02, 178/73, Jagiellonia II Białystok).
Pomocnicy: Kentarō Arai (26.01.99, JPN, 164/bd, W, brak klubu), Paweł Błaszak (02.09.02, 181/76, Wisła Płock (juniorzy)), Paweł Grzybowski (29.06.99, 180/74), Kamil Dajnowski (07.05.02, 170/67, Stomil Olsztyn, J -> Polonia Lidzbark Warmiński), Szymon Jajkowski (06.02.01, 180/72), Michał Jankowski (06.02.94, 183/72), Jakub Kopacz (30.09.00, 183/77, W, Żbik Nasielsk), Szymon Masiak (19.10.94, Mławianka Mława, J -> Mławianka Mława), Dmitrij Mulkiewicz (26.07.96, BLR, 176/bd, W, FK Małoryta), Hubert Otręba (27.07.94, 184/74), Patryk Rosoliński (18.09.97, 176/71), Piotr Rykaczewski (12.06.00, W, Jordan Kazanice), Łukasz Rytelewski (02.01.02, 181/73, Legia Warszawa (juniorzy)), Łukasz Suchocki (03.02.87, 178/68, W, brak klubu), Sebastian Szypulski (15.01.98, 180/73), Łukasz Święty (21.10.99, 180/76, Stal Brzeg, J -> Sokół Ostróda), Michał Żukowski (02.11.02, 182/76, Stomil II Olsztyn).
Napastnicy: Michał Bartkowski (20.09.97, 190/81, J -> Jeziorak Iława), Rafał Kujawa (11.07.88, 185/78, W, GKS Bełchatów), Sergio Carbajal (08.01.02, ESP, 182/80, Mławianka Mława, J -> UD Las Zocas), Eduards Višņakovs (10.05.90, LVA, 188/70, W, Pogoń Siedlce).
 
Uwagi

• Inauguracja sztucznego oświetlenia: 20 października 2012 (IV liga, GKS Wikielec 1-0 DKS Dobre Miasto)
 
Dane z sezonu: 2021/22
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska II
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska II
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska II
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska II
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - forBET IV liga 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2019/20 - forBET IV liga 2019/2020, grupa: warmińsko-mazurska
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2020/21 - III liga 2020/2021, grupa: I
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2021/22 - III liga 2021/2022, grupa: I
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas