[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zamek Kurzętnik 30 70 21 7 2 96-36 13 2 0 63-18 8 5 2 33-18
2.  Warmiak Łukta 30 58 18 4 8 64-40 11 1 3 36-19 7 3 5 28-21
3.  Start Nidzica 30 57 15 12 3 50-25 10 5 0 29-11 5 7 3 21-14
4.  Zatoka Braniewo 30 52 16 4 10 67-47 10 2 3 37-20 6 2 7 30-27
5.  MGKS Tolkmicko 30 51 15 6 9 52-40 12 1 2 38-14 3 5 7 14-26
6.  Olimpia Olsztynek 30 48 15 3 12 65-42 10 2 3 40-16 5 1 9 25-26
7.  Iskra Narzym 30 47 13 8 9 49-34 11 3 1 34-10 2 5 8 15-24
8.  Tęcza Miłomłyn 30 42 11 9 10 41-40 7 4 4 27-15 4 5 6 14-25
9.  GKS Wikielec 30 41 12 5 13 44-49 7 4 4 25-22 5 1 9 19-27
10.  Czarni Rudzienice 30 37 9 10 11 42-42 5 5 5 20-18 4 5 6 22-24
11.  Wałsza Pieniężno 30 30 8 6 16 52-75 6 4 5 32-28 2 2 11 20-47 2 3 1 0 1 4-2
12.  Syrena Młynary 30 30 8 6 16 42-58 7 4 4 29-24 1 2 12 13-34 2 3 1 0 1 2-4
13.  Olimpia Kisielice 30 29 8 5 17 36-63 5 4 6 22-30 3 1 11 14-33
14.  Grunwald Frygnowo 30 27 7 6 17 31-55 5 2 8 13-23 2 4 9 18-32
15.  GKS LZS Iława 30 26 7 5 18 30-58 6 4 5 21-14 1 1 13 9-44
16.  Drwęca Samborowo 30 24 6 6 18 18-75 3 4 8 8-23 3 2 10 10-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zamek Kurzętnik    3-1 1-1 3-2 7-0 5-1 5-3 3-0 3-1 3-3 3-2 5-3 5-1 6-0 5-0 6-0 
 2 Warmiak Łukta1-4     2-1 0-4 5-1 2-0 3-0 3-0 2-1 2-1 6-1 2-1 2-3 2-0 0-0 4-2 
 3 Start Nidzica1-1 1-1     3-0 1-0 0-0 2-1 0-0 4-3 3-1 4-2 1-0 2-0 2-0 4-1 1-1 
 4 Zatoka Braniewo3-1 1-5 1-5     0-0 3-0 2-1 4-2 4-0 2-4 1-0 2-2 2-0 3-0 7-0 2-0 
 5 MGKS Tolkmicko4-3 3-2 0-1 4-2     3-0 2-1 0-1 2-1 0-0 8-1 1-0 2-1 1-0 3-1 5-0 
 6 Olimpia Olsztynek1-1 2-0 1-0 0-1 2-0     1-0 0-0 1-0 1-3 7-3 6-2 2-1 0-4 8-1 8-0 
 7 Iskra Narzym0-0 2-0 1-1 2-0 3-1 3-1     2-2 0-2 2-0 5-1 2-0 3-1 3-1 1-0 5-0 
 8 Tęcza Miłomłyn1-2 0-0 1-1 2-1 1-1 1-0 1-3     0-1 1-1 0-2 3-0* 4-0 2-0 2-1 8-2 
 9 GKS Wikielec1-1 4-2 2-1 4-3 0-0 2-1 0-1 1-2     1-1 4-1 0-3 0-3 1-1 4-2 1-0 
 10 Czarni Rudzienice1-3 1-3 1-1 1-1 0-1 2-4 1-1 4-1 1-1     1-1 3-0 1-0 2-0 1-0 0-1 
 11 Wałsza Pieniężno2-6 1-2 1-4 0-2 1-1 1-4 1-1 1-1 3-2 2-2     3-0 4-1 5-2 2-0 5-0 
 12 Syrena Młynary1-1 2-3 1-1 3-2 1-2 2-1 2-1 1-2 1-5 1-0 2-1     5-1 2-2 4-1 1-1 
 13 Olimpia Kisielice1-3 1-4 1-1 1-1 4-3 0-7 1-1 2-0 0-1 1-3 4-1 2-1     1-1 2-1 1-2 
 14 Grunwald Frygnowo0-3 0-2 1-2 1-2 0-4 0-5 1-1 2-0 3-0 3-1 1-0 0-0 0-2     1-0 0-1 
 15 GKS LZS Iława1-2 0-0 0-1 3-6 1-0 0-1 2-0 1-1 3-0* 1-2 1-1 2-0 1-0 0-0     5-0 
 16 Drwęca Samborowo0-2 0-3 0-0 0-3 0-0 2-0 0-0 1-2 0-1 1-0 0-3* 2-1 0-0 2-7 0-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Zatoka Braniewo 1-5 Start Nidzica
Tęcza Miłomłyn 1-0 Olimpia Olsztynek
Czarni Rudzienice 0-1 Drwęca Samborowo
Warmiak Łukta 2-0 Grunwald Frygnowo
MGKS Tolkmicko 3-1 GKS LZS Iława
Zamek Kurzętnik 3-1 GKS Wikielec
Wałsza Pieniężno 3-0 Syrena Młynary
Iskra Narzym 3-1 Olimpia Kisielice

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Start Nidzica 2-0 Olimpia Kisielice
Syrena Młynary 2-1 Iskra Narzym
GKS Wikielec 4-1 Wałsza Pieniężno
GKS LZS Iława 1-2 Zamek Kurzętnik
Grunwald Frygnowo 0-4 MGKS Tolkmicko 15 października
Drwęca Samborowo 0-3 Warmiak Łukta
Olimpia Olsztynek 1-3 Czarni Rudzienice
Zatoka Braniewo 4-2 Tęcza Miłomłyn

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Tęcza Miłomłyn 1-1 Start Nidzica
Czarni Rudzienice 1-1 Zatoka Braniewo
Warmiak Łukta 2-0 Olimpia Olsztynek
MGKS Tolkmicko 5-0 Drwęca Samborowo
Zamek Kurzętnik 6-0 Grunwald Frygnowo
Wałsza Pieniężno 2-0 GKS LZS Iława
Iskra Narzym 0-2 GKS Wikielec
Olimpia Kisielice 2-1 Syrena Młynary

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Start Nidzica 1-0 Syrena Młynary
GKS Wikielec 0-3 Olimpia Kisielice
GKS LZS Iława 2-0 Iskra Narzym
Grunwald Frygnowo 1-0 Wałsza Pieniężno
Drwęca Samborowo 0-2 Zamek Kurzętnik
Olimpia Olsztynek 2-0 MGKS Tolkmicko
Zatoka Braniewo 1-5 Warmiak Łukta
Tęcza Miłomłyn 1-1 Czarni Rudzienice

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Czarni Rudzienice 1-1 Start Nidzica
Warmiak Łukta 3-0 Tęcza Miłomłyn
MGKS Tolkmicko 4-2 Zatoka Braniewo
Zamek Kurzętnik 5-1 Olimpia Olsztynek
Wałsza Pieniężno 5-0 Drwęca Samborowo
Iskra Narzym 3-1 Grunwald Frygnowo
Olimpia Kisielice 2-1 GKS LZS Iława
Syrena Młynary 1-5 GKS Wikielec

Kolejka 6 - 6-7 września

Start Nidzica 4-3 GKS Wikielec
GKS LZS Iława 2-0 Syrena Młynary
Grunwald Frygnowo 0-2 Olimpia Kisielice
Drwęca Samborowo 0-0 Iskra Narzym
Olimpia Olsztynek 7-3 Wałsza Pieniężno
Zatoka Braniewo 3-1 Zamek Kurzętnik
Tęcza Miłomłyn 1-1 MGKS Tolkmicko
Czarni Rudzienice 1-3 Warmiak Łukta

Kolejka 7 - 13-14 września

Warmiak Łukta 2-1 Start Nidzica
MGKS Tolkmicko 0-0 Czarni Rudzienice
Zamek Kurzętnik 3-0 Tęcza Miłomłyn
Wałsza Pieniężno 0-2 Zatoka Braniewo
Iskra Narzym 3-1 Olimpia Olsztynek
Olimpia Kisielice 1-2 Drwęca Samborowo
Syrena Młynary 2-2 Grunwald Frygnowo
GKS Wikielec 4-2 GKS LZS Iława

Kolejka 8 - 20-21 września

Start Nidzica 4-1 GKS LZS Iława
Grunwald Frygnowo 3-0 GKS Wikielec
Drwęca Samborowo 2-1 Syrena Młynary
Olimpia Olsztynek 2-1 Olimpia Kisielice
Zatoka Braniewo 2-1 Iskra Narzym
Tęcza Miłomłyn 0-2 Wałsza Pieniężno
Czarni Rudzienice 1-3 Zamek Kurzętnik
Warmiak Łukta 5-1 MGKS Tolkmicko

Kolejka 9 - 27-28 września

MGKS Tolkmicko 0-1 Start Nidzica
Zamek Kurzętnik 3-1 Warmiak Łukta
Wałsza Pieniężno 2-2 Czarni Rudzienice
Iskra Narzym 2-2 Tęcza Miłomłyn
Olimpia Kisielice 1-1 Zatoka Braniewo
Syrena Młynary 2-1 Olimpia Olsztynek
GKS Wikielec 1-0 Drwęca Samborowo
GKS LZS Iława 0-0 Grunwald Frygnowo

Kolejka 10 - 4-5 października

Start Nidzica 2-0 Grunwald Frygnowo
Drwęca Samborowo 0-1 GKS LZS Iława
Olimpia Olsztynek 1-0 GKS Wikielec
Zatoka Braniewo 2-2 Syrena Młynary
Tęcza Miłomłyn 4-0 Olimpia Kisielice
Czarni Rudzienice 1-1 Iskra Narzym
Warmiak Łukta 6-1 Wałsza Pieniężno
MGKS Tolkmicko 4-3 Zamek Kurzętnik

Kolejka 11 - 11-12 października

Zamek Kurzętnik 1-1 Start Nidzica
Wałsza Pieniężno 1-1 MGKS Tolkmicko
Iskra Narzym 2-0 Warmiak Łukta
Olimpia Kisielice 1-3 Czarni Rudzienice
Syrena Młynary 1-2 Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec 4-3 Zatoka Braniewo
GKS LZS Iława 0-1 Olimpia Olsztynek
Grunwald Frygnowo 0-1 Drwęca Samborowo

Kolejka 12 - 18-19 października

Start Nidzica 1-1 Drwęca Samborowo
Olimpia Olsztynek 0-4 Grunwald Frygnowo
Zatoka Braniewo 7-0 GKS LZS Iława
Tęcza Miłomłyn 0-1 GKS Wikielec
Czarni Rudzienice 3-0 Syrena Młynary
Warmiak Łukta 2-3 Olimpia Kisielice
MGKS Tolkmicko 2-1 Iskra Narzym
Zamek Kurzętnik 3-2 Wałsza Pieniężno

Kolejka 13 - 25-26 października

Wałsza Pieniężno 1-4 Start Nidzica
Iskra Narzym 0-0 Zamek Kurzętnik
Olimpia Kisielice 4-3 MGKS Tolkmicko
Syrena Młynary 2-3 Warmiak Łukta
GKS Wikielec 1-1 Czarni Rudzienice
GKS LZS Iława 1-1 Tęcza Miłomłyn
Grunwald Frygnowo 1-2 Zatoka Braniewo
Drwęca Samborowo 2-0 Olimpia Olsztynek

Kolejka 14 - 2 listopada

Start Nidzica 0-0 Olimpia Olsztynek
Zatoka Braniewo 2-0 Drwęca Samborowo
Tęcza Miłomłyn 2-0 Grunwald Frygnowo
Czarni Rudzienice 1-0 GKS LZS Iława
Warmiak Łukta 2-1 GKS Wikielec
MGKS Tolkmicko 1-0 Syrena Młynary
Zamek Kurzętnik 5-1 Olimpia Kisielice
Wałsza Pieniężno 1-1 Iskra Narzym

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Iskra Narzym 1-1 Start Nidzica
Olimpia Kisielice 4-1 Wałsza Pieniężno
Syrena Młynary 1-1 Zamek Kurzętnik
GKS Wikielec 0-0 MGKS Tolkmicko
GKS LZS Iława 0-0 Warmiak Łukta
Grunwald Frygnowo 3-1 Czarni Rudzienice
Drwęca Samborowo 1-2 Tęcza Miłomłyn
Olimpia Olsztynek 0-1 Zatoka Braniewo

Kolejka 16 - 27-28 marca

Start Nidzica 3-0 Zatoka Braniewo
Olimpia Olsztynek 0-0 Tęcza Miłomłyn
Drwęca Samborowo 1-0 Czarni Rudzienice
Grunwald Frygnowo 0-2 Warmiak Łukta
GKS LZS Iława 1-0 MGKS Tolkmicko
GKS Wikielec 1-1 Zamek Kurzętnik
Syrena Młynary 2-1 Wałsza Pieniężno
Olimpia Kisielice 1-1 Iskra Narzym

Kolejka 17

Olimpia Kisielice 1-1 Start Nidzica
Iskra Narzym 2-0 Syrena Młynary
Wałsza Pieniężno 3-2 GKS Wikielec
Zamek Kurzętnik 5-0 GKS LZS Iława
MGKS Tolkmicko 1-0 Grunwald Frygnowo
Warmiak Łukta 4-2 Drwęca Samborowo
Czarni Rudzienice 2-4 Olimpia Olsztynek
Tęcza Miłomłyn 2-1 Zatoka Braniewo

Kolejka 18 - 10 kwietnia

Start Nidzica 0-0 Tęcza Miłomłyn
Zatoka Braniewo 2-4 Czarni Rudzienice
Olimpia Olsztynek 2-0 Warmiak Łukta
Drwęca Samborowo 0-0 MGKS Tolkmicko
Grunwald Frygnowo 0-3 Zamek Kurzętnik
GKS LZS Iława 1-1 Wałsza Pieniężno
GKS Wikielec 0-1 Iskra Narzym
Syrena Młynary 5-1 Olimpia Kisielice

Kolejka 19

Syrena Młynary 1-1 Start Nidzica
Olimpia Kisielice 0-1 GKS Wikielec
Iskra Narzym 1-0 GKS LZS Iława
Wałsza Pieniężno 5-2 Grunwald Frygnowo
Zamek Kurzętnik 6-0 Drwęca Samborowo
MGKS Tolkmicko 3-0 Olimpia Olsztynek
Warmiak Łukta 0-4 Zatoka Braniewo
Czarni Rudzienice 4-1 Tęcza Miłomłyn

Kolejka 20 - 25 kwietnia

Start Nidzica 3-1 Czarni Rudzienice
Tęcza Miłomłyn 0-0 Warmiak Łukta
Zatoka Braniewo 0-0 MGKS Tolkmicko
Olimpia Olsztynek 1-1 Zamek Kurzętnik
Drwęca Samborowo 0-3 Wałsza Pieniężno
(wo)
Na boisku padł wynik 0-0
Grunwald Frygnowo 1-1 Iskra Narzym
GKS LZS Iława 1-0 Olimpia Kisielice
GKS Wikielec 0-3 Syrena Młynary

Kolejka 21 - 1-2 maja

GKS Wikielec 2-1 Start Nidzica
Syrena Młynary 4-1 GKS LZS Iława
Olimpia Kisielice 1-1 Grunwald Frygnowo
Iskra Narzym 5-0 Drwęca Samborowo
Wałsza Pieniężno 1-4 Olimpia Olsztynek
Zamek Kurzętnik 3-2 Zatoka Braniewo
MGKS Tolkmicko 0-1 Tęcza Miłomłyn
Warmiak Łukta 2-1 Czarni Rudzienice

Kolejka 22 - 8-9 maja

Start Nidzica 1-1 Warmiak Łukta
Czarni Rudzienice 0-1 MGKS Tolkmicko
Tęcza Miłomłyn 1-2 Zamek Kurzętnik
Zatoka Braniewo 1-0 Wałsza Pieniężno
Olimpia Olsztynek 1-0 Iskra Narzym
przełożony na 26 maja
Drwęca Samborowo 0-0 Olimpia Kisielice
Grunwald Frygnowo 0-0 Syrena Młynary
GKS LZS Iława 3-0 GKS Wikielec
(wo)
w meczu padł wynik 1-0 dla gospodarzy

Kolejka 23 - 15-16 maja

GKS LZS Iława 0-1 Start Nidzica
GKS Wikielec 1-1 Grunwald Frygnowo
Syrena Młynary 1-1 Drwęca Samborowo
Olimpia Kisielice 0-7 Olimpia Olsztynek
Iskra Narzym 2-0 Zatoka Braniewo
Wałsza Pieniężno 1-1 Tęcza Miłomłyn
Zamek Kurzętnik 3-3 Czarni Rudzienice
MGKS Tolkmicko 3-2 Warmiak Łukta

Kolejka 24

Start Nidzica 1-0 MGKS Tolkmicko
Warmiak Łukta 1-4 Zamek Kurzętnik
Czarni Rudzienice 1-1 Wałsza Pieniężno
Tęcza Miłomłyn 1-3 Iskra Narzym
Zatoka Braniewo 2-0 Olimpia Kisielice
Olimpia Olsztynek 6-2 Syrena Młynary
Drwęca Samborowo 0-1 GKS Wikielec
Grunwald Frygnowo 1-0 GKS LZS Iława

Kolejka 25

Grunwald Frygnowo 1-2 Start Nidzica
GKS LZS Iława 5-0 Drwęca Samborowo
GKS Wikielec 2-1 Olimpia Olsztynek
Syrena Młynary 3-2 Zatoka Braniewo
Olimpia Kisielice 2-0 Tęcza Miłomłyn
Iskra Narzym 2-0 Czarni Rudzienice
Wałsza Pieniężno 1-2 Warmiak Łukta
Zamek Kurzętnik 7-0 MGKS Tolkmicko

Kolejka 26 - 29-30 maja

Start Nidzica 1-1 Zamek Kurzętnik
MGKS Tolkmicko 8-1 Wałsza Pieniężno
Warmiak Łukta 3-0 Iskra Narzym
Czarni Rudzienice 1-0 Olimpia Kisielice
Tęcza Miłomłyn 3-0 Syrena Młynary
(wo)
w meczu padł wynik 1-0 dla gospodarzy
Zatoka Braniewo 4-0 GKS Wikielec
Olimpia Olsztynek 8-1 GKS LZS Iława
Drwęca Samborowo 2-7 Grunwald Frygnowo

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Drwęca Samborowo 0-0 Start Nidzica
Grunwald Frygnowo 0-5 Olimpia Olsztynek
GKS LZS Iława 3-6 Zatoka Braniewo
GKS Wikielec 1-2 Tęcza Miłomłyn
Syrena Młynary 1-0 Czarni Rudzienice
Olimpia Kisielice 1-4 Warmiak Łukta
Iskra Narzym 3-1 MGKS Tolkmicko
Wałsza Pieniężno 2-6 Zamek Kurzętnik

Kolejka 28 - 12-13 czerwca

Start Nidzica 4-2 Wałsza Pieniężno
Zamek Kurzętnik 5-3 Iskra Narzym
MGKS Tolkmicko 2-1 Olimpia Kisielice
Warmiak Łukta 2-1 Syrena Młynary
Czarni Rudzienice 1-1 GKS Wikielec
Tęcza Miłomłyn 2-1 GKS LZS Iława
Zatoka Braniewo 3-0 Grunwald Frygnowo
Olimpia Olsztynek 8-0 Drwęca Samborowo

Kolejka 29

Olimpia Olsztynek 1-0 Start Nidzica
Drwęca Samborowo 0-3 Zatoka Braniewo
Grunwald Frygnowo 2-0 Tęcza Miłomłyn
GKS LZS Iława 1-2 Czarni Rudzienice
GKS Wikielec 4-2 Warmiak Łukta
Syrena Młynary 1-2 MGKS Tolkmicko
Olimpia Kisielice 1-3 Zamek Kurzętnik
Iskra Narzym 5-1 Wałsza Pieniężno

Kolejka 30

Start Nidzica 2-1 Iskra Narzym
Wałsza Pieniężno 4-1 Olimpia Kisielice
Zamek Kurzętnik 5-3 Syrena Młynary
MGKS Tolkmicko 2-1 GKS Wikielec
Warmiak Łukta 0-0 GKS LZS Iława
Czarni Rudzienice 2-0 Grunwald Frygnowo
Tęcza Miłomłyn 8-2 Drwęca Samborowo
Zatoka Braniewo 3-0 Olimpia Olsztynek

IV liga 2003/2004 (warmińsko-mazurska)

Liga okręgowa 2003/2004 (warmińsko-mazurska I)

Klasa A 2003/2004 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2003/2004 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2003/2004 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2003/2004 (warmińsko-mazurska IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas