[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Ludowy Zespół Sportowy Czarni Rudzienice
Rok założenia: 1960
Barwy: czarno-żółte
Adres:
WWW: http://czarni-rudzienice.blog.onet.pl/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Piotr Karczewski
Trener: Leszek Dudkiewicz


Sukcesy

 
Dane z sezonu: 2005/06
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
W drużynie grali m.in.: Bartłomiej Boros, Jarosław Chodowiec, Tomasz Gierko, Marcin Karczewski, Piotr Kowalski, Łukasz Lewalski, Adrian Mederski, Paweł Osasiuk, Przemysław Roszkowski, Jarosław Rzeźnikiewicz, Sebastian Stępka, Piotr Suchocki, Adrian Wrześniak, Krystian Wrześniak, Tomasz Zakierski.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska II
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska II
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska II
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska II
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2019/20 - Klasa A 2019/2020, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas