[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pomowiec Gronowo Elbląskie 30 77 25 2 3 100-40 12 2 1 53-19 13 0 2 47-21
2.  Tęcza Miłomłyn 30 55 17 4 9 53-38 8 3 4 28-20 9 1 5 25-18
3.  Radomniak Radomno 30 53 16 5 9 81-55 8 2 5 33-30 8 3 4 48-25
4.  Warmia Olsztyn 30 49 13 10 7 58-40 8 4 3 32-16 5 6 4 26-24 2 6 2 0 0 5-1
5.  GKS Stawiguda 30 49 15 4 11 61-53 9 1 5 35-28 6 3 6 26-25 2 0 0 0 2 1-5
6.  Kormoran Zwierzewo 30 46 14 4 12 63-60 10 0 5 35-16 4 4 7 28-44
7.  Olimpia Olsztynek 30 44 13 5 12 77-66 6 4 5 39-34 7 1 7 38-32 4 8 2 2 0 9-7
8.  Polonia Iłowo 30 44 12 8 10 52-52 6 4 5 25-21 6 4 5 27-31 4 5 1 2 1 6-6
9.  Orzeł Janowiec Kościelny 30 44 13 5 12 51-46 8 4 3 27-17 5 1 9 24-29 4 2 0 2 2 4-6
10.  Ewingi Zalewo 30 42 12 6 12 56-56 7 2 6 32-24 5 4 6 24-32
11.  Polonia Pasłęk 30 40 14 1 15 66-63 10 0 5 43-25 4 1 10 23-38
12.  Czarni Rudzienice 30 35 9 8 13 49-48 7 5 3 36-19 2 3 10 13-29
13.  Fortuna Dorotowo Gągławki 30 32 10 2 18 50-72 5 1 9 30-30 5 1 9 20-42
14.  KS Mroczno 30 31 8 7 15 49-68 4 4 7 24-33 4 3 8 25-35
15.  Start Nidzica 30 29 9 2 19 53-66 5 0 10 39-36 4 2 9 14-30
16.  Syrena Młynary 30 9 2 3 25 29-125 2 2 11 22-47 0 1 14 7-78
Polonia Pasłęk została ukarana odjęciem trzech punktów za zaległości finansowe.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pomowiec Gronowo Elbląskie    2-3 4-2 2-2 2-1 6-1 5-3 1-0 1-0 5-1 4-1 6-2 7-0 4-2 1-1 3-0* 
 2 Tęcza Miłomłyn0-3     2-2 2-1 1-3 2-3 2-1 5-2 3-0 2-2 1-0 1-0 2-1 0-0 0-1 5-1 
 3 Radomniak Radomno3-4 0-1     4-2 2-1 3-2 1-5 3-3 1-3 3-2 3-2 1-0 2-2 1-2 1-0 5-1 
 4 Warmia Olsztyn0-1 1-1 2-7     2-0 5-1 2-1 3-2 2-0 0-0 2-0 1-0 1-2 1-1 0-0 10-0 
 5 GKS Stawiguda4-2 1-3 0-5 1-3     1-0 4-3 0-1 4-3 1-2 2-2 2-0 3-0 3-2 6-2 3-0* 
 6 Kormoran Zwierzewo1-0 0-1 0-1 3-1 4-2     4-1 1-0 1-3 4-1 4-0 4-0 2-3 4-2 0-1 3-0 
 7 Olimpia Olsztynek0-3 0-2 4-4 2-2 1-1 4-1     3-3 3-2 4-1 3-5 1-2 1-3 3-2 3-2 7-1 
 8 Polonia Iłowo2-3 1-0 1-1 0-0 1-2 3-3 1-2     1-1 2-0 3-1 2-5 1-2 2-1 2-0 3-0 
 9 Orzeł Janowiec Kościelny0-5 1-0 4-3 3-0 1-3 1-1 1-1 0-1     1-1 3-1 0-0 3-1 3-0 3-0 3-0 
 10 Ewingi Zalewo3-5 1-2 2-0 1-1 0-0 0-4 3-4 0-2 3-2     4-1 1-0 1-0 0-1 5-2 8-0 
 11 Polonia Pasłęk1-4 4-2 1-4 0-2 2-0 6-0 0-3 8-2 3-1 1-3     2-0 5-2 2-1 3-0 5-1 
 12 Czarni Rudzienice1-2 3-1 2-0 1-1 2-2 1-1 3-0 2-2 1-2 5-1 2-3     3-0 3-3 2-0 5-1 
 13 Fortuna Dorotowo Gągławki1-5 0-1 1-4 0-2 1-2 5-1 0-4 1-2 2-1 1-2 4-2 0-0     6-1 1-2 7-1 
 14 KS Mroczno1-3 2-1 0-4* 2-2 3-2 1-3 1-4 1-2 1-3 2-2 1-2 2-2 4-2     2-0 1-1 
 15 Start Nidzica3-4 2-4 2-4 3-4 3-4 1-2 1-6 0-2 2-0 0-1 2-1 2-0 6-0 2-4     10-0 
 16 Syrena Młynary1-3 0-3 0-7 0-3* 0-3 5-5 4-0 3-3 1-3 1-5 0-2 4-2 1-2 1-3 1-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pomowiec Gronowo Elbląskie 3-0 Syrena Młynary 13 sierpnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Mroczno 2-2 Warmia Olsztyn 13 sierpnia, 16:00
w Brzoziu Lubawskim
Radomniak Radomno 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny 13 sierpnia, 17:00
Czarni Rudzienice 3-0 Olimpia Olsztynek 13 sierpnia, 17:00
Polonia Iłowo 3-1 Polonia Pasłęk 13 sierpnia, 16:00
Start Nidzica 2-4 Tęcza Miłomłyn 13 sierpnia, 17:00
GKS Stawiguda 1-2 Ewingi Zalewo 13 sierpnia, 17:00
Kormoran Zwierzewo 2-3 Fortuna Dorotowo Gągławki 12 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Syrena Młynary 1-2 Fortuna Dorotowo Gągławki 20 sierpnia, 17:00
Ewingi Zalewo 0-4 Kormoran Zwierzewo 20 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 3-0 Start Nidzica 21 sierpnia, 14:00
Olimpia Olsztynek 3-3 Polonia Iłowo 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-0 Czarni Rudzienice 20 sierpnia, 16:00
Warmia Olsztyn 2-7 Radomniak Radomno 20 sierpnia, 17:00
Pomowiec Gronowo Elbląskie 4-2 KS Mroczno 20 sierpnia, 16:00
GKS Stawiguda 1-3 Tęcza Miłomłyn 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

KS Mroczno 1-1 Syrena Młynary 24 sierpnia, 17:00
w Brzoziu Lubawskim
Radomniak Radomno 3-4 Pomowiec Gronowo Elbląskie 24 sierpnia, 17:00
Czarni Rudzienice 1-1 Warmia Olsztyn 24 sierpnia, 17:00
Polonia Iłowo 1-1 Orzeł Janowiec Kościelny 24 sierpnia, 17:00
Start Nidzica 1-6 Olimpia Olsztynek 24 sierpnia, 17:00
GKS Stawiguda 2-2 Polonia Pasłęk 24 sierpnia, 17:00
Kormoran Zwierzewo 0-1 Tęcza Miłomłyn 24 sierpnia, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-2 Ewingi Zalewo 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Syrena Młynary 1-5 Ewingi Zalewo 27 sierpnia, 17:00
Tęcza Miłomłyn 2-1 Fortuna Dorotowo Gągławki 27 sierpnia, 16:00
Polonia Pasłęk 6-0 Kormoran Zwierzewo 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Start Nidzica 27 sierpnia, 16:00
Warmia Olsztyn 3-2 Polonia Iłowo 27 sierpnia, 17:00
Pomowiec Gronowo Elbląskie 6-2 Czarni Rudzienice 27 sierpnia, 16:00
KS Mroczno 0-4 Radomniak Radomno 27 sierpnia, 17:00
(wo)
w Brzoziu Lubawskim / na boisku 2-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Stawiguda 4-3 Olimpia Olsztynek 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Radomniak Radomno 5-1 Syrena Młynary 4 września, 14:00
Czarni Rudzienice 3-3 KS Mroczno 3 września, 17:00
Polonia Iłowo 2-3 Pomowiec Gronowo Elbląskie 3 września, 16:00
Start Nidzica 3-4 Warmia Olsztyn 3 września, 17:00
GKS Stawiguda 4-3 Orzeł Janowiec Kościelny 3 września, 17:00
Kormoran Zwierzewo 4-1 Olimpia Olsztynek 3 września, 16:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 4-2 Polonia Pasłęk 3 września, 16:00
Ewingi Zalewo 1-2 Tęcza Miłomłyn 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 7 września

Syrena Młynary 0-3 Tęcza Miłomłyn 7 września, 17:00
Polonia Pasłęk 1-3 Ewingi Zalewo 7 września, 17:00
Olimpia Olsztynek 1-3 Fortuna Dorotowo Gągławki 7 września, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Kormoran Zwierzewo 7 września, 17:00
Pomowiec Gronowo Elbląskie 1-1 Start Nidzica 7 września, 17:00
KS Mroczno 1-2 Polonia Iłowo 7 września, 17:00
w Brzoziu Lubawskim
Radomniak Radomno 1-0 Czarni Rudzienice 7 września, 17:00
GKS Stawiguda 1-3 Warmia Olsztyn 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Czarni Rudzienice 5-1 Syrena Młynary 10 września, 17:00
Polonia Iłowo 1-1 Radomniak Radomno 10 września, 16:00
Start Nidzica 2-4 KS Mroczno 10 września, 16:00
GKS Stawiguda 4-2 Pomowiec Gronowo Elbląskie 10 września, 17:00
Kormoran Zwierzewo 3-1 Warmia Olsztyn 10 września, 16:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny 10 września, 16:00
Ewingi Zalewo 3-4 Olimpia Olsztynek 10 września, 17:00
Tęcza Miłomłyn 1-0 Polonia Pasłęk 10 września, 16:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Syrena Młynary 0-2 Polonia Pasłęk 18 września, 16:00
Olimpia Olsztynek 0-2 Tęcza Miłomłyn 17 września, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Ewingi Zalewo 17 września, 16:00
Warmia Olsztyn 1-2 Fortuna Dorotowo Gągławki 17 września, 16:00
Pomowiec Gronowo Elbląskie 6-1 Kormoran Zwierzewo 17 września, 16:00
KS Mroczno 3-2 GKS Stawiguda 17 września, 16:00
w Brzoziu Lubawskim
Radomniak Radomno 1-0 Start Nidzica 17 września, 16:30
Czarni Rudzienice 2-2 Polonia Iłowo 17 września, 16:30

Kolejka 9 - 21 września

Polonia Iłowo 3-0 Syrena Młynary 21 września, 16:30
Start Nidzica 2-0 Czarni Rudzienice 21 września, 16:30
Kormoran Zwierzewo 4-2 KS Mroczno 21 września, 16:30
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-5 Pomowiec Gronowo Elbląskie 21 września, 16:30
Ewingi Zalewo 1-1 Warmia Olsztyn 21 września, 16:30
Tęcza Miłomłyn 3-0 Orzeł Janowiec Kościelny 21 września, 16:30
Polonia Pasłęk 0-3 Olimpia Olsztynek 21 września, 16:30
Radomniak Radomno 2-1 GKS Stawiguda 21 września, 16:30

Kolejka 10 - 24-25 września

Syrena Młynary 4-0 Olimpia Olsztynek 24 września, 16:30
Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 Polonia Pasłęk 24 września, 16:00
Warmia Olsztyn 1-1 Tęcza Miłomłyn 24 września, 16:00
Pomowiec Gronowo Elbląskie 5-1 Ewingi Zalewo 24 września, 16:00
KS Mroczno 4-2 Fortuna Dorotowo Gągławki 24 września, 16:00
w Brzoziu Lubawskim
Radomniak Radomno 3-2 Kormoran Zwierzewo 24 września, 16:30
Czarni Rudzienice 2-2 GKS Stawiguda 24 września, 16:30
Polonia Iłowo 2-0 Start Nidzica 25 września, 15:00

Kolejka 11 - 1-2 października

Start Nidzica 10-0 Syrena Młynary 1 października, 16:00
Kormoran Zwierzewo 4-0 Czarni Rudzienice 1 października, 16:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-4 Radomniak Radomno 2 października, 14:00
Ewingi Zalewo 0-1 KS Mroczno 1 października, 16:00
Tęcza Miłomłyn 0-3 Pomowiec Gronowo Elbląskie 1 października, 16:00
Polonia Pasłęk 0-2 Warmia Olsztyn 1 października, 16:00
Olimpia Olsztynek 3-2 Orzeł Janowiec Kościelny 1 października, 16:00
Polonia Iłowo 1-2 GKS Stawiguda 1 października, 16:00

Kolejka 12 - 8-9 października

Syrena Młynary 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny 8 października, 16:00
Warmia Olsztyn 2-1 Olimpia Olsztynek 8 października, 15:30
Pomowiec Gronowo Elbląskie 4-1 Polonia Pasłęk 8 października, 15:30
KS Mroczno 2-1 Tęcza Miłomłyn 8 października, 16:00
w Brzoziu Lubawskim
Radomniak Radomno 3-2 Ewingi Zalewo 8 października, 16:00
Czarni Rudzienice 3-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 8 października, 16:00
Polonia Iłowo 3-3 Kormoran Zwierzewo 9 października, 15:00
Start Nidzica 3-4 GKS Stawiguda 8 października, 15:30

Kolejka 13 - 15-16 października

Kormoran Zwierzewo 0-1 Start Nidzica 15 października, 15:30
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-2 Polonia Iłowo 15 października, 15:30
Ewingi Zalewo 1-0 Czarni Rudzienice 15 października, 15:30
Tęcza Miłomłyn 2-2 Radomniak Radomno 15 października, 15:30
Polonia Pasłęk 2-1 KS Mroczno 15 października, 15:00
Olimpia Olsztynek 0-3 Pomowiec Gronowo Elbląskie 15 października, 15:30
Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Warmia Olsztyn 15 października, 15:30
Syrena Młynary 0-3 GKS Stawiguda 15 października, 15:30

Kolejka 14 - 22-23 października

Syrena Młynary 0-3 Warmia Olsztyn
(wo)
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pomowiec Gronowo Elbląskie 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny 22 października, 15:00
KS Mroczno 1-4 Olimpia Olsztynek 22 października, 15:00
w Brzoziu Lubawskim
Radomniak Radomno 3-2 Polonia Pasłęk 22 października, 15:00
Czarni Rudzienice 3-1 Tęcza Miłomłyn 22 października, 15:00
Polonia Iłowo 2-0 Ewingi Zalewo 23 października, 14:00
Start Nidzica 6-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 22 października, 15:00
Kormoran Zwierzewo 4-2 GKS Stawiguda 22 października, 15:00

Kolejka 15 - 29-30 października

Kormoran Zwierzewo 3-0 Syrena Młynary 29 października, 15:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-2 GKS Stawiguda 29 października, 15:00
Ewingi Zalewo 5-2 Start Nidzica 29 października, 15:00
Tęcza Miłomłyn 5-2 Polonia Iłowo 29 października, 15:00
Polonia Pasłęk 2-0 Czarni Rudzienice 29 października, 15:00
Olimpia Olsztynek 4-4 Radomniak Radomno 29 października, 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 KS Mroczno 29 października, 15:00
Warmia Olsztyn 0-1 Pomowiec Gronowo Elbląskie 29 października, 15:00

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Syrena Młynary 1-3 Pomowiec Gronowo Elbląskie 11 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 listopada, 12:00) odwołany / w trzecim terminie (26 listopada, 12:00) odwołany / w czwartym terminie w Gronowie Elbląskim; Syrena gospodarzem
Warmia Olsztyn 1-1 KS Mroczno 5 listopada, 13:30
Orzeł Janowiec Kościelny 4-3 Radomniak Radomno 5 listopada, 13:30
Olimpia Olsztynek 1-2 Czarni Rudzienice 5 listopada, 13:30
Polonia Pasłęk 8-2 Polonia Iłowo 5 listopada, 13:30
Tęcza Miłomłyn 0-1 Start Nidzica 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 listopada, 12:00) odwołany / w trzecim terminie (11 marca, 15:30) odwołany
Ewingi Zalewo 0-0 GKS Stawiguda 5 listopada, 13:30
Fortuna Dorotowo Gągławki 5-1 Kormoran Zwierzewo 5 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 11 listopada

Tęcza Miłomłyn 1-3 GKS Stawiguda 11 listopada, 13:30
Fortuna Dorotowo Gągławki 7-1 Syrena Młynary 18 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kormoran Zwierzewo 4-1 Ewingi Zalewo 11 listopada, 13:30
Start Nidzica 2-1 Polonia Pasłęk 18 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Iłowo 1-2 Olimpia Olsztynek 18 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Rudzienice 1-2 Orzeł Janowiec Kościelny 11 listopada, 13:30
Radomniak Radomno 4-2 Warmia Olsztyn 11 listopada, 13:30
KS Mroczno 1-3 Pomowiec Gronowo Elbląskie 11 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 25-26 marca

Syrena Młynary 1-3 KS Mroczno 25 marca, 15:30
Pomowiec Gronowo Elbląskie 4-2 Radomniak Radomno 25 marca, 15:30
Warmia Olsztyn 1-0 Czarni Rudzienice 26 marca, 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-1 Polonia Iłowo 26 marca, 15:00
Olimpia Olsztynek 3-2 Start Nidzica 25 marca, 15:30
Polonia Pasłęk 2-0 GKS Stawiguda 25 marca, 15:30
Tęcza Miłomłyn 2-3 Kormoran Zwierzewo 26 marca, 18:00
w Ostródzie
Ewingi Zalewo 1-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 25 marca, 15:30

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Olimpia Olsztynek 1-1 GKS Stawiguda 1 kwietnia, 16:00
Ewingi Zalewo 8-0 Syrena Młynary 1 kwietnia, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 0-1 Tęcza Miłomłyn 2 kwietnia, 14:00
Kormoran Zwierzewo 4-0 Polonia Pasłęk 1 kwietnia, 16:00
Start Nidzica 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 1 kwietnia, 17:00
Polonia Iłowo 0-0 Warmia Olsztyn 1 kwietnia, 16:00
Czarni Rudzienice 1-2 Pomowiec Gronowo Elbląskie 1 kwietnia, 16:30
Radomniak Radomno 1-2 KS Mroczno 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Syrena Młynary 0-7 Radomniak Radomno 8 kwietnia, 17:00
KS Mroczno 2-2 Czarni Rudzienice 8 kwietnia, 16:00
w Brzoziu Lubawskim
Pomowiec Gronowo Elbląskie 1-0 Polonia Iłowo 8 kwietnia, 16:00
Warmia Olsztyn 0-0 Start Nidzica 9 kwietnia, 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-3 GKS Stawiguda 9 kwietnia, 15:00
Olimpia Olsztynek 4-1 Kormoran Zwierzewo 8 kwietnia, 17:00
Polonia Pasłęk 5-2 Fortuna Dorotowo Gągławki 8 kwietnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 2-2 Ewingi Zalewo 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 15 kwietnia

Warmia Olsztyn 2-0 GKS Stawiguda 15 kwietnia, 16:30
Tęcza Miłomłyn 5-1 Syrena Młynary 15 kwietnia, 17:00
Ewingi Zalewo 4-1 Polonia Pasłęk 15 kwietnia, 16:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 0-4 Olimpia Olsztynek 15 kwietnia, 16:00
Kormoran Zwierzewo 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny 15 kwietnia, 16:00
Start Nidzica 3-4 Pomowiec Gronowo Elbląskie 15 kwietnia, 17:00
Polonia Iłowo 2-1 KS Mroczno 15 kwietnia, 16:00
Czarni Rudzienice 2-0 Radomniak Radomno 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

Syrena Młynary 4-2 Czarni Rudzienice 22 kwietnia, 17:00
Radomniak Radomno 3-3 Polonia Iłowo 23 kwietnia, 16:00
KS Mroczno 2-0 Start Nidzica 23 kwietnia, 14:00
w Brzoziu Lubawskim
Pomowiec Gronowo Elbląskie 2-1 GKS Stawiguda 22 kwietnia, 16:00
Warmia Olsztyn 5-1 Kormoran Zwierzewo 23 kwietnia, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 Fortuna Dorotowo Gągławki 23 kwietnia, 15:00
Olimpia Olsztynek 4-1 Ewingi Zalewo 22 kwietnia, 17:00
Polonia Pasłęk 4-2 Tęcza Miłomłyn 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 29-30 kwietnia

Polonia Pasłęk 5-1 Syrena Młynary 29 kwietnia, 16:30
Tęcza Miłomłyn 2-1 Olimpia Olsztynek 29 kwietnia, 16:00
Ewingi Zalewo 3-2 Orzeł Janowiec Kościelny 29 kwietnia, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 0-2 Warmia Olsztyn 29 kwietnia, 16:00
Kormoran Zwierzewo 1-0 Pomowiec Gronowo Elbląskie 29 kwietnia, 16:00
GKS Stawiguda 3-2 KS Mroczno 29 kwietnia, 16:00
w Gryźlinach
Start Nidzica 2-4 Radomniak Radomno 29 kwietnia, 17:00
Polonia Iłowo 2-5 Czarni Rudzienice 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

GKS Stawiguda 0-5 Radomniak Radomno 6 maja, 16:00
w Gryźlinach
Syrena Młynary 3-3 Polonia Iłowo 6 maja, 17:00
Czarni Rudzienice 2-0 Start Nidzica 6 maja, 17:00
KS Mroczno 1-3 Kormoran Zwierzewo 6 maja, 17:00
w Brzoziu Lubawskim
Pomowiec Gronowo Elbląskie 7-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 6 maja, 16:00
Warmia Olsztyn 0-0 Ewingi Zalewo 6 maja, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-0 Tęcza Miłomłyn 7 maja, 15:00
Olimpia Olsztynek 3-5 Polonia Pasłęk 6 maja, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Olimpia Olsztynek 7-1 Syrena Młynary 13 maja, 17:00
Polonia Pasłęk 3-1 Orzeł Janowiec Kościelny 13 maja, 17:00
Tęcza Miłomłyn 2-1 Warmia Olsztyn 14 maja, 16:00
Ewingi Zalewo 3-5 Pomowiec Gronowo Elbląskie 13 maja, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 6-1 KS Mroczno 13 maja, 16:00
Kormoran Zwierzewo 0-1 Radomniak Radomno 13 maja, 16:00
GKS Stawiguda 2-0 Czarni Rudzienice 13 maja, 16:00
Start Nidzica 0-2 Polonia Iłowo 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

GKS Stawiguda 0-1 Polonia Iłowo 20 maja, 16:00
Syrena Młynary 1-3 Start Nidzica 20 maja, 17:00
Czarni Rudzienice 1-1 Kormoran Zwierzewo 20 maja, 17:00
Radomniak Radomno 2-2 Fortuna Dorotowo Gągławki 20 maja, 17:00
KS Mroczno 2-2 Ewingi Zalewo 20 maja, 17:00
Pomowiec Gronowo Elbląskie 2-3 Tęcza Miłomłyn 20 maja, 16:00
Warmia Olsztyn 2-0 Polonia Pasłęk 21 maja, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Olimpia Olsztynek 21 maja, 15:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Syrena Młynary 28 maja, 15:00
Olimpia Olsztynek 2-2 Warmia Olsztyn 27 maja, 17:00
Polonia Pasłęk 1-4 Pomowiec Gronowo Elbląskie 28 maja, 17:00
Tęcza Miłomłyn 0-0 KS Mroczno 27 maja, 16:00
Ewingi Zalewo 2-0 Radomniak Radomno 27 maja, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 0-0 Czarni Rudzienice 27 maja, 16:00
Kormoran Zwierzewo 1-0 Polonia Iłowo 27 maja, 16:00
GKS Stawiguda 6-2 Start Nidzica 27 maja, 16:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

GKS Stawiguda 3-0 Syrena Młynary 3 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Start Nidzica 1-2 Kormoran Zwierzewo 3 czerwca, 17:00
Polonia Iłowo 1-2 Fortuna Dorotowo Gągławki 3 czerwca, 17:00
Czarni Rudzienice 5-1 Ewingi Zalewo 3 czerwca, 17:00
Radomniak Radomno 0-1 Tęcza Miłomłyn 3 czerwca, 17:00
KS Mroczno 1-2 Polonia Pasłęk 3 czerwca, 17:00
Pomowiec Gronowo Elbląskie 5-3 Olimpia Olsztynek 3 czerwca, 16:00
Warmia Olsztyn 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

GKS Stawiguda 1-0 Kormoran Zwierzewo 10 czerwca, 15:00
Warmia Olsztyn 10-0 Syrena Młynary 10 czerwca, 13:30
Orzeł Janowiec Kościelny 0-5 Pomowiec Gronowo Elbląskie 10 czerwca, 15:00
Olimpia Olsztynek 3-2 KS Mroczno 10 czerwca, 15:00
Polonia Pasłęk 1-4 Radomniak Radomno 10 czerwca, 15:00
Tęcza Miłomłyn 1-0 Czarni Rudzienice 10 czerwca, 15:00
Ewingi Zalewo 0-2 Polonia Iłowo 10 czerwca, 15:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-2 Start Nidzica 10 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Syrena Młynary 5-5 Kormoran Zwierzewo 17 czerwca, 16:00
GKS Stawiguda 3-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 17 czerwca, 16:00
Start Nidzica 0-1 Ewingi Zalewo 17 czerwca, 16:00
Polonia Iłowo 1-0 Tęcza Miłomłyn 17 czerwca, 16:00
Czarni Rudzienice 2-3 Polonia Pasłęk 17 czerwca, 16:00
Radomniak Radomno 1-5 Olimpia Olsztynek 17 czerwca, 16:00
KS Mroczno 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny 17 czerwca, 16:00
Pomowiec Gronowo Elbląskie 2-2 Warmia Olsztyn 17 czerwca, 16:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (warmińsko-mazurska)

IV liga 2016/2017 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2016/2017 (warmińsko-mazurska I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas