[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Pasym 30 75 23 6 1 118-30 13 2 0 69-16 10 4 1 49-14
2.  Pisa Barczewo 30 65 20 5 5 73-35 12 2 1 47-10 8 3 4 26-25
3.  Łyna Sępopol 30 55 15 10 5 81-54 10 4 1 49-27 5 6 4 32-27
4.  Wilczek Wilkowo 30 49 14 7 9 64-59 7 4 4 35-25 7 3 5 29-34
5.  Victoria Bartoszyce 30 47 14 5 11 60-50 7 4 4 30-19 7 1 7 30-31
6.  Czarni Olecko 30 45 12 9 9 37-30 6 4 5 22-18 6 5 4 15-12
7.  Mazur Pisz 30 42 12 6 12 54-62 8 1 6 28-31 4 5 6 26-31
8.  Śniardwy Orzysz 30 41 13 2 15 44-69 6 1 8 22-30 7 1 7 22-39
9.  Vęgoria Węgorzewo 30 40 11 7 12 61-58 5 3 7 31-28 6 4 5 30-30
10.  Cresovia Górowo Iławeckie 30 39 11 6 13 51-47 7 4 4 31-18 4 2 9 20-29
11.  Granica Bezledy 30 38 11 5 14 61-73 8 1 6 37-30 3 4 8 24-43 2 3 1 0 1 7-4
12.  DKS Dobre Miasto 30 38 11 5 14 65-69 8 3 4 42-25 3 2 10 23-44 2 3 1 0 1 4-7
13.  SKS Szczytno 30 35 10 5 15 37-50 6 2 7 22-21 4 3 8 15-29
14.  GKS Dźwierzuty 30 24 6 6 18 34-78 4 4 7 23-34 2 2 11 11-44
15.  MKS Ruciane-Nida 30 22 6 4 20 37-73 4 3 8 20-32 2 1 12 17-41
16.  Pojezierze Prostki 30 18 4 6 20 34-74 3 5 7 15-24 1 1 13 19-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni Pasym    5-1 4-2 4-0 4-3 1-1 3-0* 9-0 3-1 5-1 11-0 5-0 2-2 6-2 3-2 4-1 
 2 Pisa Barczewo0-0     3-0 4-0 2-0 1-0 3-0 6-0 2-0 0-3* 2-2 5-1 4-1 5-0 6-2 4-1 
 3 Łyna Sępopol0-6 2-2     6-0 2-1 3-0 3-3 6-2 3-3 3-1 3-2 2-2 5-1 3-0* 4-1 4-3 
 4 Wilczek Wilkowo0-2 5-0 1-1     3-2 0-0 1-2 1-0 3-4 0-0 3-0 6-3 2-4 5-3 2-1 3-3 
 5 Victoria Bartoszyce2-2 1-1 0-2 2-2     0-2 1-1 1-3 1-3 1-0 2-0 2-1 2-0 4-1 6-0 5-1 
 6 Czarni Olecko2-0 1-2 2-2 0-2 1-2     2-1 0-2 2-3 2-0 2-2 3-0 2-2 0-0 1-0 2-0 
 7 Mazur Pisz1-6 1-3 4-1 3-2 0-1 2-1     0-5 1-3 2-1 4-3 3-0* 2-0 2-2 0-2 3-1 
 8 Śniardwy Orzysz0-5 1-3 0-4 2-4 1-3 0-0 3-2     2-1 2-3 5-0 0-3 0-1 2-0 1-0 3-1 
 9 Vęgoria Węgorzewo4-4 1-3 0-4* 0-1 0-1 1-4 1-3 0-0     6-1 3-4 2-1 0-0 4-1 5-1 4-0 
 10 Cresovia Górowo Iławeckie0-1 1-0 2-2 3-1 1-2 0-1 2-1 2-4 7-1     0-0 1-1 2-1 3-0 2-2 5-1 
 11 Granica Bezledy2-3 2-3 4-3 5-5 4-2 3-1 0-1 1-3 0-3 3-2     5-0 3-0* 1-0 2-1 2-3 
 12 DKS Dobre Miasto1-3 1-0 3-3 3-4 5-4 1-1 7-3 5-0 0-3 0-0 4-2     0-1 6-0 1-0 5-1 
 13 SKS Szczytno0-5 1-3 0-0 0-3 5-0 0-1 2-2 0-1 1-0 2-0 0-3* 6-2     0-1 4-0 1-0 
 14 GKS Dźwierzuty0-6 1-2 0-2 2-2 0-4 0-0 1-1 7-1 1-1 1-5 0-3* 3-2 1-2     3-1 3-2 
 15 MKS Ruciane-Nida0-4 1-2 2-4 0-2 2-4 0-2 1-1 1-0 3-3 0-2 1-1 1-6 3-0 3-0*     2-1 
 16 Pojezierze Prostki2-2 1-1 2-2 0-1 1-1 0-1 1-5 0-1 1-1 2-1 3-2 0-1 1-0 0-1 1-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

GKS Dźwierzuty 7-1 Śniardwy Orzysz 14 sierpnia, 14:00
MKS Ruciane-Nida 1-2 Pisa Barczewo 14 sierpnia, 14:00
Czarni Olecko 3-0 DKS Dobre Miasto 13 sierpnia, 17:00
Pojezierze Prostki 1-1 Vęgoria Węgorzewo 13 sierpnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 0-0 Cresovia Górowo Iławeckie 14 sierpnia, 14:00
Łyna Sępopol 2-1 Victoria Bartoszyce 13 sierpnia, 17:00
SKS Szczytno 0-3 Granica Bezledy 14 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Błękitni Pasym 3-0 Mazur Pisz 13 sierpnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Śniardwy Orzysz 3-2 Mazur Pisz 20 sierpnia, 17:00
Granica Bezledy 2-3 Błękitni Pasym 20 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 2-0 SKS Szczytno 20 sierpnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-2 Łyna Sępopol 21 sierpnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 0-1 Wilczek Wilkowo 20 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 5-1 Pojezierze Prostki 20 sierpnia, 16:00
Pisa Barczewo 1-0 Czarni Olecko 20 sierpnia, 16:00
GKS Dźwierzuty 3-1 MKS Ruciane-Nida 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

MKS Ruciane-Nida 1-0 Śniardwy Orzysz 24 sierpnia, 17:00
Czarni Olecko 0-0 GKS Dźwierzuty 24 sierpnia, 17:00
Pojezierze Prostki 1-1 Pisa Barczewo 24 sierpnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 6-3 DKS Dobre Miasto 24 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 3-3 Vęgoria Węgorzewo 24 sierpnia, 17:00
SKS Szczytno 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie 24 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 4-3 Victoria Bartoszyce 24 sierpnia, 18:00
Mazur Pisz 4-3 Granica Bezledy 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Śniardwy Orzysz 5-0 Granica Bezledy 27 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 1-1 Mazur Pisz 27 sierpnia, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-1 Błękitni Pasym 27 sierpnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 0-0 SKS Szczytno 27 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 3-3 Łyna Sępopol 27 sierpnia, 16:00
Pisa Barczewo 4-0 Wilczek Wilkowo 27 sierpnia, 16:00
GKS Dźwierzuty 3-2 Pojezierze Prostki 27 sierpnia, 16:00
MKS Ruciane-Nida 0-2 Czarni Olecko 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Czarni Olecko 0-2 Śniardwy Orzysz 3 września, 17:00
Pojezierze Prostki 1-4 MKS Ruciane-Nida 3 września, 16:00
Wilczek Wilkowo 5-3 GKS Dźwierzuty 4 września, 14:00
Łyna Sępopol 2-2 Pisa Barczewo 3 września, 16:00
SKS Szczytno 6-2 DKS Dobre Miasto 3 września, 17:00
Błękitni Pasym 3-1 Vęgoria Węgorzewo 3 września, 16:00
Mazur Pisz 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie 3 września, 16:00
Granica Bezledy 4-2 Victoria Bartoszyce 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 7 września

Śniardwy Orzysz 1-3 Victoria Bartoszyce 7 września, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-0 Granica Bezledy 31 sierpnia, 17:30
Vęgoria Węgorzewo 1-3 Mazur Pisz 7 września, 17:00
DKS Dobre Miasto 1-3 Błękitni Pasym 7 września, 17:00
Pisa Barczewo 4-1 SKS Szczytno 7 września, 17:00
GKS Dźwierzuty 0-2 Łyna Sępopol 7 września, 17:00
MKS Ruciane-Nida 0-2 Wilczek Wilkowo 7 września, 17:00
Czarni Olecko 2-0 Pojezierze Prostki 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Pojezierze Prostki 0-1 Śniardwy Orzysz 11 września, 16:00
Wilczek Wilkowo 0-0 Czarni Olecko 10 września, 17:00
Łyna Sępopol 4-1 MKS Ruciane-Nida 10 września, 16:00
SKS Szczytno 0-1 GKS Dźwierzuty 10 września, 17:00
Błękitni Pasym 5-1 Pisa Barczewo 10 września, 16:00
Mazur Pisz 3-0 DKS Dobre Miasto 10 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Granica Bezledy 0-3 Vęgoria Węgorzewo 10 września, 17:00
Victoria Bartoszyce 1-0 Cresovia Górowo Iławeckie 10 września, 17:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Śniardwy Orzysz 2-3 Cresovia Górowo Iławeckie 17 września, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 0-1 Victoria Bartoszyce 17 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 4-2 Granica Bezledy 17 września, 16:00
Pisa Barczewo 3-0 Mazur Pisz 17 września, 16:00
GKS Dźwierzuty 0-6 Błękitni Pasym 17 września, 16:00
MKS Ruciane-Nida 3-0 SKS Szczytno 17 września, 16:00
Czarni Olecko 2-2 Łyna Sępopol 17 września, 16:00
Pojezierze Prostki 0-1 Wilczek Wilkowo 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 21 września

Wilczek Wilkowo 1-0 Śniardwy Orzysz 21 września, 16:30
Łyna Sępopol 4-3 Pojezierze Prostki 21 września, 16:30
SKS Szczytno 0-1 Czarni Olecko 21 września, 16:30
Błękitni Pasym 3-2 MKS Ruciane-Nida 21 września, 16:30
Mazur Pisz 2-2 GKS Dźwierzuty 21 września, 16:30
Granica Bezledy 2-3 Pisa Barczewo 21 września, 16:30
Victoria Bartoszyce 2-1 DKS Dobre Miasto 21 września, 16:30
Cresovia Górowo Iławeckie 7-1 Vęgoria Węgorzewo 21 września, 16:30

Kolejka 10 - 24-25 września

Śniardwy Orzysz 2-1 Vęgoria Węgorzewo 24 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-0 Cresovia Górowo Iławeckie 24 września, 16:00
Pisa Barczewo 2-0 Victoria Bartoszyce 24 września, 16:00
GKS Dźwierzuty 0-3 Granica Bezledy 24 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
MKS Ruciane-Nida 1-1 Mazur Pisz 24 września, 16:00
Czarni Olecko 2-0 Błękitni Pasym 24 września, 14:30
Pojezierze Prostki 1-0 SKS Szczytno 25 września, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-1 Łyna Sępopol 24 września, 16:00

Kolejka 11 - 1-2 października

Łyna Sępopol 6-2 Śniardwy Orzysz 1 października, 16:00
SKS Szczytno 0-3 Wilczek Wilkowo 1 października, 16:00
Błękitni Pasym 4-1 Pojezierze Prostki 1 października, 16:00
Mazur Pisz 2-1 Czarni Olecko 1 października, 16:00
Granica Bezledy 2-1 MKS Ruciane-Nida 1 października, 16:00
Victoria Bartoszyce 4-1 GKS Dźwierzuty 1 października, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-0 Pisa Barczewo 2 października, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 2-1 DKS Dobre Miasto 1 października, 16:00

Kolejka 12 - 8-9 października

Śniardwy Orzysz 0-3 DKS Dobre Miasto 8 października, 16:00
Pisa Barczewo 2-0 Vęgoria Węgorzewo 8 października, 16:00
GKS Dźwierzuty 1-5 Cresovia Górowo Iławeckie 8 października, 16:00
MKS Ruciane-Nida 2-4 Victoria Bartoszyce 8 października, 16:00
Czarni Olecko 2-2 Granica Bezledy 8 października, 16:00
Pojezierze Prostki 1-5 Mazur Pisz 9 października, 16:00
Wilczek Wilkowo 0-2 Błękitni Pasym 8 października, 16:00
Łyna Sępopol 5-1 SKS Szczytno 8 października, 15:30

Kolejka 13 - 15-16 października

SKS Szczytno 0-1 Śniardwy Orzysz 15 października, 15:30
Błękitni Pasym 4-2 Łyna Sępopol 15 października, 15:30
Mazur Pisz 3-2 Wilczek Wilkowo 15 października, 15:30
Granica Bezledy 2-3 Pojezierze Prostki 15 października, 15:30
Victoria Bartoszyce 0-2 Czarni Olecko 15 października, 15:30
Cresovia Górowo Iławeckie 2-2 MKS Ruciane-Nida 16 października, 15:00
Vęgoria Węgorzewo 4-1 GKS Dźwierzuty 15 października, 15:30
DKS Dobre Miasto 1-0 Pisa Barczewo 15 października, 15:30

Kolejka 14 - 22-23 października

Śniardwy Orzysz 1-3 Pisa Barczewo 22 października, 15:00
GKS Dźwierzuty 3-2 DKS Dobre Miasto 22 października, 15:00
MKS Ruciane-Nida 3-3 Vęgoria Węgorzewo 22 października, 15:00
Czarni Olecko 2-0 Cresovia Górowo Iławeckie 22 października, 15:00
Pojezierze Prostki 1-1 Victoria Bartoszyce 23 października, 15:00
Wilczek Wilkowo 3-0 Granica Bezledy 22 października, 15:00
Łyna Sępopol 3-3 Mazur Pisz 22 października, 15:00
SKS Szczytno 0-5 Błękitni Pasym 22 października, 15:00

Kolejka 15 - 29-30 października

Błękitni Pasym 9-0 Śniardwy Orzysz 29 października, 15:00
Mazur Pisz 2-0 SKS Szczytno 29 października, 15:00
Granica Bezledy 4-3 Łyna Sępopol 29 października, 13:00
Victoria Bartoszyce 2-2 Wilczek Wilkowo 29 października, 15:00
Cresovia Górowo Iławeckie 5-1 Pojezierze Prostki 30 października, 14:00
Vęgoria Węgorzewo 1-4 Czarni Olecko 29 października, 15:00
DKS Dobre Miasto 1-0 MKS Ruciane-Nida 29 października, 15:00
Pisa Barczewo 5-0 GKS Dźwierzuty 29 października, 15:00

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Śniardwy Orzysz 2-0 GKS Dźwierzuty 5 listopada, 13:30
Pisa Barczewo 6-2 MKS Ruciane-Nida 5 listopada, 13:30
DKS Dobre Miasto 1-1 Czarni Olecko 5 listopada, 14:00
Vęgoria Węgorzewo 4-0 Pojezierze Prostki 5 listopada, 13:30
Cresovia Górowo Iławeckie 3-1 Wilczek Wilkowo 18 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (6 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 listopada, 12:00) odwołany
Victoria Bartoszyce 0-2 Łyna Sępopol 5 listopada, 13:30
Granica Bezledy 3-0 SKS Szczytno 5 listopada, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Mazur Pisz 1-6 Błękitni Pasym 5 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 11 listopada

Mazur Pisz 0-5 Śniardwy Orzysz 18 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błękitni Pasym 11-0 Granica Bezledy 11 listopada, 13:30
SKS Szczytno 5-0 Victoria Bartoszyce 18 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Łyna Sępopol 3-1 Cresovia Górowo Iławeckie 11 listopada, 13:00
Wilczek Wilkowo 3-4 Vęgoria Węgorzewo 11 listopada, 13:00
Pojezierze Prostki 0-1 DKS Dobre Miasto 18 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Olecko 1-2 Pisa Barczewo 18 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MKS Ruciane-Nida 3-0 GKS Dźwierzuty 18 marca, 15:30
(wo)
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / na boisku 1-1

Kolejka 18 - 25-26 marca

Śniardwy Orzysz 1-0 MKS Ruciane-Nida 25 marca, 15:30
GKS Dźwierzuty 0-0 Czarni Olecko 25 marca, 15:30
Pisa Barczewo 4-1 Pojezierze Prostki 25 marca, 15:30
DKS Dobre Miasto 3-4 Wilczek Wilkowo 25 marca, 15:30
Vęgoria Węgorzewo 0-4 Łyna Sępopol 25 marca, 15:30
(wo)
na boisku 6-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Cresovia Górowo Iławeckie 2-1 SKS Szczytno 26 marca, 15:00
Victoria Bartoszyce 2-2 Błękitni Pasym 25 marca, 15:30
Granica Bezledy 0-1 Mazur Pisz 25 marca, 15:30

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Granica Bezledy 1-3 Śniardwy Orzysz 1 kwietnia, 16:00
Mazur Pisz 0-1 Victoria Bartoszyce 1 kwietnia, 16:00
Błękitni Pasym 5-1 Cresovia Górowo Iławeckie 1 kwietnia, 16:00
SKS Szczytno 1-0 Vęgoria Węgorzewo 1 kwietnia, 17:00
Łyna Sępopol 2-2 DKS Dobre Miasto 1 kwietnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 5-0 Pisa Barczewo 1 kwietnia, 16:00
Pojezierze Prostki 0-1 GKS Dźwierzuty 2 kwietnia, 16:00
Czarni Olecko 1-0 MKS Ruciane-Nida 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Śniardwy Orzysz 0-0 Czarni Olecko 8 kwietnia, 17:00
MKS Ruciane-Nida 2-1 Pojezierze Prostki 8 kwietnia, 16:00
GKS Dźwierzuty 2-2 Wilczek Wilkowo 8 kwietnia, 16:00
Pisa Barczewo 3-0 Łyna Sępopol 8 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-1 SKS Szczytno 8 kwietnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 4-4 Błękitni Pasym 8 kwietnia, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 2-1 Mazur Pisz 9 kwietnia, 15:00
Victoria Bartoszyce 2-0 Granica Bezledy 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 15 kwietnia

Victoria Bartoszyce 1-3 Śniardwy Orzysz 15 kwietnia, 15:00
Granica Bezledy 3-2 Cresovia Górowo Iławeckie 15 kwietnia, 17:00
Mazur Pisz 1-3 Vęgoria Węgorzewo 15 kwietnia, 16:00
Błękitni Pasym 5-0 DKS Dobre Miasto 15 kwietnia, 16:00
SKS Szczytno 1-3 Pisa Barczewo 15 kwietnia, 16:00
Łyna Sępopol 3-0 GKS Dźwierzuty 15 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
Wilczek Wilkowo 2-1 MKS Ruciane-Nida 15 kwietnia, 17:00
w Łazdojach
Pojezierze Prostki 0-1 Czarni Olecko 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

Śniardwy Orzysz 3-1 Pojezierze Prostki 22 kwietnia, 17:00
Czarni Olecko 0-2 Wilczek Wilkowo 22 kwietnia, 16:00
MKS Ruciane-Nida 2-4 Łyna Sępopol 22 kwietnia, 16:00
GKS Dźwierzuty 1-2 SKS Szczytno 22 kwietnia, 16:00
Pisa Barczewo 0-0 Błękitni Pasym 22 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 7-3 Mazur Pisz 22 kwietnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 3-4 Granica Bezledy 22 kwietnia, 16:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-2 Victoria Bartoszyce 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 29-30 kwietnia

Cresovia Górowo Iławeckie 2-4 Śniardwy Orzysz 30 kwietnia, 15:00
Victoria Bartoszyce 1-3 Vęgoria Węgorzewo 29 kwietnia, 17:00
Granica Bezledy 5-0 DKS Dobre Miasto 29 kwietnia, 17:00
Mazur Pisz 1-3 Pisa Barczewo 29 kwietnia, 16:00
Błękitni Pasym 6-2 GKS Dźwierzuty 29 kwietnia, 16:00
SKS Szczytno 4-0 MKS Ruciane-Nida 29 kwietnia, 17:00
Łyna Sępopol 3-0 Czarni Olecko 29 kwietnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 3-3 Pojezierze Prostki 29 kwietnia, 17:00
w Łazdojach

Kolejka 24 - 6-7 maja

Śniardwy Orzysz 2-4 Wilczek Wilkowo 6 maja, 17:00
Pojezierze Prostki 2-2 Łyna Sępopol 7 maja, 16:00
Czarni Olecko 2-2 SKS Szczytno 6 maja, 17:00
MKS Ruciane-Nida 0-4 Błękitni Pasym 6 maja, 16:00
GKS Dźwierzuty 1-1 Mazur Pisz 6 maja, 16:00
Pisa Barczewo 2-2 Granica Bezledy 6 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 5-4 Victoria Bartoszyce 6 maja, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 6-1 Cresovia Górowo Iławeckie 6 maja, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Vęgoria Węgorzewo 0-0 Śniardwy Orzysz 13 maja, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 1-1 DKS Dobre Miasto 13 maja, 17:30
Victoria Bartoszyce 1-1 Pisa Barczewo 13 maja, 17:00
Granica Bezledy 1-0 GKS Dźwierzuty 13 maja, 17:00
Mazur Pisz 0-2 MKS Ruciane-Nida 13 maja, 17:00
Błękitni Pasym 1-1 Czarni Olecko 13 maja, 16:00
SKS Szczytno 1-0 Pojezierze Prostki 13 maja, 17:00
Łyna Sępopol 6-0 Wilczek Wilkowo 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Śniardwy Orzysz 0-4 Łyna Sępopol 20 maja, 18:00
Wilczek Wilkowo 2-4 SKS Szczytno 20 maja, 17:00
Pojezierze Prostki 2-2 Błękitni Pasym 21 maja, 16:00
Czarni Olecko 2-1 Mazur Pisz 20 maja, 17:00
MKS Ruciane-Nida 1-1 Granica Bezledy 20 maja, 16:00
GKS Dźwierzuty 0-4 Victoria Bartoszyce 20 maja, 16:00
Pisa Barczewo 0-3 Cresovia Górowo Iławeckie 20 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy od 35. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
DKS Dobre Miasto 0-3 Vęgoria Węgorzewo 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

DKS Dobre Miasto 5-0 Śniardwy Orzysz 27 maja, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 1-3 Pisa Barczewo 27 maja, 17:00
Cresovia Górowo Iławeckie 3-0 GKS Dźwierzuty 28 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 6-0 MKS Ruciane-Nida 27 maja, 17:00
Granica Bezledy 3-1 Czarni Olecko 27 maja, 17:00
Mazur Pisz 3-1 Pojezierze Prostki 27 maja, 17:00
Błękitni Pasym 4-0 Wilczek Wilkowo 27 maja, 16:00
SKS Szczytno 0-0 Łyna Sępopol 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Śniardwy Orzysz 0-1 SKS Szczytno 3 czerwca, 18:00
Łyna Sępopol 0-6 Błękitni Pasym 3 czerwca, 17:00
Wilczek Wilkowo 1-2 Mazur Pisz 3 czerwca, 17:00
Pojezierze Prostki 3-2 Granica Bezledy 4 czerwca, 16:00
Czarni Olecko 1-2 Victoria Bartoszyce 4 czerwca, 17:00
MKS Ruciane-Nida 0-2 Cresovia Górowo Iławeckie 3 czerwca, 16:00
GKS Dźwierzuty 1-1 Vęgoria Węgorzewo 3 czerwca, 16:00
Pisa Barczewo 5-1 DKS Dobre Miasto 3 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Pisa Barczewo 6-0 Śniardwy Orzysz 10 czerwca, 15:00
DKS Dobre Miasto 6-0 GKS Dźwierzuty 10 czerwca, 15:00
Vęgoria Węgorzewo 5-1 MKS Ruciane-Nida 10 czerwca, 15:00
Cresovia Górowo Iławeckie 0-1 Czarni Olecko 10 czerwca, 15:00
Victoria Bartoszyce 5-1 Pojezierze Prostki 10 czerwca, 15:00
Granica Bezledy 5-5 Wilczek Wilkowo 10 czerwca, 15:00
Mazur Pisz 4-1 Łyna Sępopol 10 czerwca, 15:00
Błękitni Pasym 2-2 SKS Szczytno 10 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Śniardwy Orzysz 0-5 Błękitni Pasym 17 czerwca, 13:00
SKS Szczytno 2-2 Mazur Pisz 17 czerwca, 16:00
Łyna Sępopol 3-2 Granica Bezledy 17 czerwca, 16:00
Wilczek Wilkowo 3-2 Victoria Bartoszyce 17 czerwca, 16:00
Pojezierze Prostki 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie 17 czerwca, 16:00
Czarni Olecko 2-3 Vęgoria Węgorzewo 15 czerwca, 17:00
MKS Ruciane-Nida 1-6 DKS Dobre Miasto 17 czerwca, 16:00
GKS Dźwierzuty 1-2 Pisa Barczewo 17 czerwca, 16:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (warmińsko-mazurska)

IV liga 2016/2017 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2016/2017 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas