[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zatoka Braniewo 30 62 20 2 8 80-38 8 2 5 30-20 12 0 3 50-18
2.  MKS Korsze 30 58 18 4 8 66-41 9 3 3 31-19 9 1 5 35-22
3.  Płomień Ełk 30 55 16 7 7 69-40 10 4 1 45-18 6 3 6 24-22
4.  Olimpia 2004 Elbląg 30 54 16 6 8 51-38 8 4 3 30-17 8 2 5 21-21
5.  Granica Kętrzyn 30 50 14 8 8 50-38 10 3 2 30-13 4 5 6 20-25
6.  GKS Wikielec 30 47 12 11 7 40-35 8 4 3 23-15 4 7 4 17-20
7.  Błękitni Pasym 30 46 14 4 12 45-39 8 2 5 29-19 6 2 7 16-20 2 3 1 0 1 2-1
8.  Sokół Ostróda 30 46 13 7 10 46-41 8 2 5 23-19 5 5 5 23-22 2 3 1 0 1 1-2
9.  Rominta Gołdap 30 45 13 6 11 55-41 7 4 4 28-17 6 2 7 27-24
10.  Start Nidzica 30 44 12 8 10 51-37 7 6 2 34-18 5 2 8 17-21
11.  Błękitni Orneta 30 30 8 6 16 58-77 7 3 5 37-32 1 3 11 21-45 2 3 1 0 1 7-4
12.  Pisa Barczewo 30 30 8 6 16 31-49 4 4 7 16-18 4 2 9 15-31 2 3 1 0 1 4-7
13.  Polonia Pasłęk 30 27 8 3 19 45-86 6 0 9 23-35 2 3 10 22-51
14.  Zamek Kurzętnik 30 26 5 11 14 31-54 4 6 5 20-23 1 5 9 11-31
15.  Tęcza Biskupiec 30 25 6 7 17 41-73 5 2 8 27-36 1 5 9 14-37
16.  MKS Szczytno 30 23 6 6 18 33-63 5 2 8 21-28 1 4 10 14-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zatoka Braniewo    0-1 2-5 2-1 4-1 1-2 1-0 3-0 2-3 1-0 2-1 1-2 6-1 1-1 2-0 2-2 
 2 MKS Korsze3-0     2-1 1-2 2-2 1-4 1-1 1-1 2-1 1-0 3-1 1-2 3-0 3-1 5-2 2-1 
 3 Płomień Ełk2-4 3-2     0-0 1-1 2-2 2-0 4-3 3-2 3-0 8-1 1-1 7-1 2-1 6-0 1-0 
 4 Olimpia 2004 Elbląg0-3 2-2 4-1     4-0 2-0 1-2 2-0 1-0 1-2 2-2 1-0 2-2 3-1 2-2 3-0* 
 5 Granica Kętrzyn1-3 0-1 2-0 3-1     3-0 2-0 2-1 1-1 1-0 3-1 3-1 3-0 2-2 1-1 3-1 
 6 GKS Wikielec4-2 1-0 2-0 0-2 0-3     3-0 1-1 1-1 1-0 2-1 1-3 2-1 4-0 0-0 1-1 
 7 Błękitni Pasym0-2 4-3 1-1 1-2 4-0 0-0     0-1 1-0 1-3 4-2 3-0 1-2 3-0 3-2 3-1 
 8 Sokół Ostróda0-4 5-1 0-2 3-0 1-1 1-1 0-2     0-3 2-0 1-0 1-0 2-1 3-1 0-2 4-1 
 9 Rominta Gołdap1-0 1-3 2-0 1-2 1-0 0-2 3-0 3-4     2-2 5-0 2-0 5-2 1-1 1-1 0-0 
 10 Start Nidzica1-3 3-1 0-0 1-2 0-0 3-0 1-1 0-0 5-2     3-3 4-0 5-3 3-0 3-1 2-2* 
 11 Błękitni Orneta2-7 2-5 1-1 2-1 3-2 3-0 1-4 2-1 0-5 2-2     5-0 1-2 1-1 4-0 8-1 
 12 Pisa Barczewo0-1 0-3 0-2 0-1 0-0 1-1 0-1 2-2 0-1 0-1 4-2     4-1 1-1 2-0 2-1 
 13 Polonia Pasłęk1-6 0-3 1-3 1-3 4-2 0-2 1-0 1-5 0-2 2-1 4-2 1-2     0-1 4-1 3-2 
 14 Zamek Kurzętnik1-4 0-1 0-3 2-2 0-2 1-1 1-0 0-0 3-0 0-2 3-2 2-2 2-2     2-2 3-0 
 15 Tęcza Biskupiec1-7 1-5 2-3 0-1 1-3 1-1 1-2 1-3 3-2 4-3 1-1 3-1 7-3 1-0     0-1 
 16 MKS Szczytno1-4 0-4 3-2 4-1 0-3 1-1 2-3 0-1 2-4 0-1 0-2 2-1 1-1 3-0* 2-0     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pisa Barczewo 1-1 Zamek Kurzętnik 8 sierpnia, 17:00
Błękitni Orneta 2-2 Start Nidzica 8 sierpnia, 16:00
Zatoka Braniewo 2-3 Rominta Gołdap 8 sierpnia, 16:00
Sokół Ostróda 4-1 MKS Szczytno 8 sierpnia, 16:00
MKS Korsze 3-0 Polonia Pasłęk 8 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 1-1 Płomień Ełk 8 sierpnia, 16:00
Granica Kętrzyn 3-1 Olimpia 2004 Elbląg 9 sierpnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 1-1 GKS Wikielec 8 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Zamek Kurzętnik 1-1 GKS Wikielec 15 sierpnia, 16:00
Olimpia 2004 Elbląg 2-2 Tęcza Biskupiec 15 sierpnia, 16:00
Polonia Pasłęk 1-0 Błękitni Pasym 15 sierpnia, 17:00
MKS Szczytno 0-4 MKS Korsze 15 sierpnia, 17:00
Rominta Gołdap 3-4 Sokół Ostróda 15 sierpnia, 16:00
Start Nidzica 1-3 Zatoka Braniewo 16 sierpnia, 16:00
Pisa Barczewo 4-2 Błękitni Orneta 15 sierpnia, 17:00
Granica Kętrzyn 2-0 Płomień Ełk 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Błękitni Orneta 1-1 Zamek Kurzętnik 22 sierpnia, 16:00
Zatoka Braniewo 1-2 Pisa Barczewo 22 sierpnia, 16:00
Sokół Ostróda 2-0 Start Nidzica 22 sierpnia, 16:00
MKS Korsze 2-1 Rominta Gołdap 22 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 3-1 MKS Szczytno 22 sierpnia, 16:00
Granica Kętrzyn 3-0 Polonia Pasłęk 23 sierpnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 2-3 Płomień Ełk 22 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 0-2 Olimpia 2004 Elbląg 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Zamek Kurzętnik 2-2 Olimpia 2004 Elbląg 30 sierpnia, 16:00
Polonia Pasłęk 4-1 Tęcza Biskupiec 29 sierpnia, 17:00
MKS Szczytno 0-3 Granica Kętrzyn 29 sierpnia, 17:00
Rominta Gołdap 3-0 Błękitni Pasym 29 sierpnia, 16:00
Start Nidzica 3-1 MKS Korsze 30 sierpnia, 16:00
Pisa Barczewo 2-2 Sokół Ostróda 29 sierpnia, 17:00
Błękitni Orneta 2-7 Zatoka Braniewo 29 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 2-0 Płomień Ełk 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Zatoka Braniewo 1-1 Zamek Kurzętnik 5 września, 16:00
Sokół Ostróda 1-0 Błękitni Orneta 5 września, 16:00
MKS Korsze 1-2 Pisa Barczewo 5 września, 17:00
Błękitni Pasym 1-3 Start Nidzica 5 września, 16:00
Granica Kętrzyn 1-1 Rominta Gołdap 6 września, 16:00
Tęcza Biskupiec 0-1 MKS Szczytno 5 września, 16:00
GKS Wikielec 2-1 Polonia Pasłęk 6 września, 14:00
Olimpia 2004 Elbląg 4-1 Płomień Ełk 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 9 września

Zamek Kurzętnik 0-3 Płomień Ełk 9 września, 17:00
Polonia Pasłęk 1-3 Olimpia 2004 Elbląg 9 września, 16:00
MKS Szczytno 1-1 GKS Wikielec 9 września, 17:00
Rominta Gołdap 1-1 Tęcza Biskupiec 9 września, 17:00
Start Nidzica 0-0 Granica Kętrzyn 9 września, 17:00
Pisa Barczewo 0-1 Błękitni Pasym 9 września, 17:00
Błękitni Orneta 2-5 MKS Korsze 9 września, 17:00
Zatoka Braniewo 3-0 Sokół Ostróda 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Sokół Ostróda 3-1 Zamek Kurzętnik 12 września, 16:00
MKS Korsze 3-0 Zatoka Braniewo 12 września, 17:00
Błękitni Pasym 4-2 Błękitni Orneta 12 września, 16:00
Granica Kętrzyn 3-1 Pisa Barczewo 13 września, 16:00
Tęcza Biskupiec 4-3 Start Nidzica 12 września, 16:00
GKS Wikielec 1-1 Rominta Gołdap 13 września, 14:00
Olimpia 2004 Elbląg 3-0 MKS Szczytno 12 września, 16:00
(wo)
goście nie przyjechali
Polonia Pasłęk 1-3 Płomień Ełk 12 września, 14:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Zamek Kurzętnik 2-2 Polonia Pasłęk 19 września, 16:00
MKS Szczytno 3-2 Płomień Ełk 19 września, 17:00
Rominta Gołdap 1-2 Olimpia 2004 Elbląg 19 września, 16:00
Start Nidzica 3-0 GKS Wikielec 20 września, 15:00
Pisa Barczewo 2-0 Tęcza Biskupiec 19 września, 17:00
Błękitni Orneta 3-2 Granica Kętrzyn 19 września, 16:00
Zatoka Braniewo 1-0 Błękitni Pasym 19 września, 16:00
Sokół Ostróda 5-1 MKS Korsze 19 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

MKS Korsze 3-1 Zamek Kurzętnik 26 września, 16:00
Błękitni Pasym 0-1 Sokół Ostróda 26 września, 16:00
Granica Kętrzyn 1-3 Zatoka Braniewo 27 września, 15:00
Tęcza Biskupiec 1-1 Błękitni Orneta 26 września, 16:00
GKS Wikielec 1-3 Pisa Barczewo 27 września, 14:00
Olimpia 2004 Elbląg 1-2 Start Nidzica 26 września, 16:00
Płomień Ełk 3-2 Rominta Gołdap 26 września, 14:00
Polonia Pasłęk 3-2 MKS Szczytno 26 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Zamek Kurzętnik 3-0 MKS Szczytno 3 października, 14:00
Rominta Gołdap 5-2 Polonia Pasłęk 3 października, 16:00
Start Nidzica 0-0 Płomień Ełk 4 października, 16:00
Pisa Barczewo 0-1 Olimpia 2004 Elbląg 3 października, 16:00
Błękitni Orneta 3-0 GKS Wikielec 3 października, 16:00
Zatoka Braniewo 2-0 Tęcza Biskupiec 3 października, 16:00
Sokół Ostróda 1-1 Granica Kętrzyn 4 października, 14:00
MKS Korsze 1-1 Błękitni Pasym 3 października, 16:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Błękitni Pasym 3-0 Zamek Kurzętnik 10 października, 16:00
Granica Kętrzyn 0-1 MKS Korsze 11 października, 14:00
Tęcza Biskupiec 1-3 Sokół Ostróda 10 października, 16:00
GKS Wikielec 4-2 Zatoka Braniewo 11 października, 14:00
Olimpia 2004 Elbląg 2-2 Błękitni Orneta 10 października, 15:00
Płomień Ełk 1-1 Pisa Barczewo 10 października, 15:00
Polonia Pasłęk 2-1 Start Nidzica 10 października, 16:00
MKS Szczytno 2-4 Rominta Gołdap 10 października, 16:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Zamek Kurzętnik 3-0 Rominta Gołdap 17 października, 14:00
Start Nidzica 2-2 MKS Szczytno 18 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-2 / dla Startu zweryfikowany jako remis 2-0, dla MKS-u zweryfikowany jako porażka 0-0 - za zaległości finansowe MKS-u Szczytno
Pisa Barczewo 4-1 Polonia Pasłęk 17 października, 16:00
Błękitni Orneta 1-1 Płomień Ełk 17 października, 16:00
Zatoka Braniewo 2-1 Olimpia 2004 Elbląg 17 października, 15:00
Sokół Ostróda 1-1 GKS Wikielec 17 października, 14:00
MKS Korsze 5-2 Tęcza Biskupiec 17 października, 15:00
Błękitni Pasym 4-0 Granica Kętrzyn 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Granica Kętrzyn 2-2 Zamek Kurzętnik 25 października, 14:00
Tęcza Biskupiec 1-2 Błękitni Pasym 24 października, 14:00
GKS Wikielec 1-0 MKS Korsze 25 października, 14:00
Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Sokół Ostróda 24 października, 15:00
Płomień Ełk 2-4 Zatoka Braniewo 24 października, 15:00
Polonia Pasłęk 4-2 Błękitni Orneta 24 października, 15:00
MKS Szczytno 2-1 Pisa Barczewo 24 października, 16:00
Rominta Gołdap 2-2 Start Nidzica 24 października, 15:00

Kolejka 14 - 31 października

Zamek Kurzętnik 0-2 Start Nidzica 31 października, 14:00
Pisa Barczewo 0-1 Rominta Gołdap 31 października, 14:00
Błękitni Orneta 8-1 MKS Szczytno 31 października, 14:00
Zatoka Braniewo 6-1 Polonia Pasłęk 31 października, 14:00
Sokół Ostróda 0-2 Płomień Ełk 31 października, 11:00
MKS Korsze 1-2 Olimpia 2004 Elbląg 31 października, 14:00
Błękitni Pasym 0-0 GKS Wikielec 31 października, 14:00
Granica Kętrzyn 1-1 Tęcza Biskupiec 31 października, 14:00

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Tęcza Biskupiec 1-0 Zamek Kurzętnik 7 listopada, 14:00
GKS Wikielec 0-3 Granica Kętrzyn 8 listopada, 14:00
Olimpia 2004 Elbląg 1-2 Błękitni Pasym 7 listopada, 14:00
Polonia Pasłęk 1-5 Sokół Ostróda 7 listopada, 14:00
MKS Szczytno 1-4 Zatoka Braniewo 7 listopada, 14:00
Rominta Gołdap 5-0 Błękitni Orneta 7 listopada, 14:00
Start Nidzica 4-0 Pisa Barczewo 8 listopada, 14:00
MKS Korsze 2-1 Płomień Ełk 7 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 5 maja

Zamek Kurzętnik 2-2 Pisa Barczewo 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Start Nidzica 3-3 Błękitni Orneta 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Rominta Gołdap 1-0 Zatoka Braniewo 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MKS Szczytno 0-1 Sokół Ostróda 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Pasłęk 0-3 MKS Korsze 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Płomień Ełk 2-0 Błękitni Pasym 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Granica Kętrzyn 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Wikielec 0-0 Tęcza Biskupiec 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 27-28 marca

Płomień Ełk 1-1 Granica Kętrzyn 27 marca, 11:00
w Olecku
GKS Wikielec 4-0 Zamek Kurzętnik 28 marca, 14:00
Tęcza Biskupiec 0-1 Olimpia 2004 Elbląg 27 marca, 15:00
Błękitni Pasym 1-2 Polonia Pasłęk 27 marca, 15:00
MKS Korsze 2-1 MKS Szczytno 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Ostróda 0-3 Rominta Gołdap 27 marca, 15:00
Zatoka Braniewo 1-0 Start Nidzica 27 marca, 16:00
Błękitni Orneta 5-0 Pisa Barczewo 27 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Zamek Kurzętnik 3-2 Błękitni Orneta 3 kwietnia, 14:00
Pisa Barczewo 0-1 Zatoka Braniewo 3 kwietnia, 17:00
Start Nidzica 0-0 Sokół Ostróda 3 kwietnia, 13:00
Rominta Gołdap 1-3 MKS Korsze 2 kwietnia, 14:00
MKS Szczytno 2-3 Błękitni Pasym 3 kwietnia, 16:00
Polonia Pasłęk 4-2 Granica Kętrzyn 2 kwietnia, 14:00
Płomień Ełk 6-0 Tęcza Biskupiec 3 kwietnia, 16:00
Olimpia 2004 Elbląg 2-0 GKS Wikielec 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 26 czerwca

Płomień Ełk 2-2 GKS Wikielec 10 kwietnia, 11:00
w Olecku
Olimpia 2004 Elbląg 3-1 Zamek Kurzętnik 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tęcza Biskupiec 7-3 Polonia Pasłęk 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Granica Kętrzyn 3-1 MKS Szczytno 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błękitni Pasym 1-0 Rominta Gołdap 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
MKS Korsze 1-0 Start Nidzica 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół Ostróda 1-0 Pisa Barczewo 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zatoka Braniewo 2-1 Błękitni Orneta 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 19 maja

Zamek Kurzętnik 1-4 Zatoka Braniewo 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Błękitni Orneta 2-1 Sokół Ostróda 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pisa Barczewo 0-3 MKS Korsze 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Start Nidzica 1-1 Błękitni Pasym 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rominta Gołdap 1-0 Granica Kętrzyn 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
MKS Szczytno 2-0 Tęcza Biskupiec 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Pasłęk 0-2 GKS Wikielec 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Płomień Ełk 0-0 Olimpia 2004 Elbląg 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Płomień Ełk 2-1 Zamek Kurzętnik 24 kwietnia, 11:00
Olimpia 2004 Elbląg 2-2 Polonia Pasłęk 24 kwietnia, 16:00
GKS Wikielec 1-1 MKS Szczytno 25 kwietnia, 14:00
Tęcza Biskupiec 3-2 Rominta Gołdap 24 kwietnia, 17:00
Granica Kętrzyn 1-0 Start Nidzica 25 kwietnia, 14:00
Błękitni Pasym 3-0 Pisa Barczewo 24 kwietnia, 16:00
MKS Korsze 3-1 Błękitni Orneta 24 kwietnia, 17:00
Sokół Ostróda 0-4 Zatoka Braniewo 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Płomień Ełk 7-1 Polonia Pasłęk 2 maja, 17:00
Zamek Kurzętnik 0-0 Sokół Ostróda 2 maja, 14:00
Zatoka Braniewo 0-1 MKS Korsze 1 maja, 16:00
Błękitni Orneta 1-4 Błękitni Pasym 1 maja, 16:00
Pisa Barczewo 0-0 Granica Kętrzyn 1 maja, 17:00
Start Nidzica 3-1 Tęcza Biskupiec 2 maja, 16:00
Rominta Gołdap 0-2 GKS Wikielec 1 maja, 17:00
MKS Szczytno 4-1 Olimpia 2004 Elbląg 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Polonia Pasłęk 0-1 Zamek Kurzętnik 9 maja, 17:00
Płomień Ełk 1-0 MKS Szczytno 8 maja, 11:00
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Rominta Gołdap 8 maja, 16:00
GKS Wikielec 1-0 Start Nidzica 9 maja, 14:00
Tęcza Biskupiec 3-1 Pisa Barczewo 8 maja, 17:00
Granica Kętrzyn 3-1 Błękitni Orneta 9 maja, 16:00
Błękitni Pasym 0-2 Zatoka Braniewo 8 maja, 16:00
MKS Korsze 1-1 Sokół Ostróda 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Zamek Kurzętnik 0-1 MKS Korsze 16 maja, 14:00
Sokół Ostróda 0-2 Błękitni Pasym 16 maja, 13:00
Zatoka Braniewo 4-1 Granica Kętrzyn 15 maja, 16:00
Błękitni Orneta 4-0 Tęcza Biskupiec 15 maja, 16:00
Pisa Barczewo 1-1 GKS Wikielec 15 maja, 17:00
Start Nidzica 1-2 Olimpia 2004 Elbląg 16 maja, 16:00
Rominta Gołdap 2-0 Płomień Ełk 15 maja, 11:00
w Olecku
MKS Szczytno 1-1 Polonia Pasłęk 15 maja, 16:00

Kolejka 25 - 22-23 maja

MKS Szczytno 3-0 Zamek Kurzętnik 22 maja, 12:00
(wo)
na boisku 3-1
Polonia Pasłęk 0-2 Rominta Gołdap 23 maja, 17:00
Płomień Ełk 3-0 Start Nidzica 22 maja, 15:00
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Pisa Barczewo 22 maja, 16:00
GKS Wikielec 2-1 Błękitni Orneta 23 maja, 14:00
Tęcza Biskupiec 1-7 Zatoka Braniewo 22 maja, 17:00
Granica Kętrzyn 2-1 Sokół Ostróda 23 maja, 16:00
Błękitni Pasym 4-3 MKS Korsze 22 maja, 16:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

Zamek Kurzętnik 1-0 Błękitni Pasym 30 maja, 14:00
MKS Korsze 2-2 Granica Kętrzyn 30 maja, 16:00
Sokół Ostróda 0-2 Tęcza Biskupiec 30 maja, 17:00
Zatoka Braniewo 1-2 GKS Wikielec 29 maja, 17:00
Błękitni Orneta 2-1 Olimpia 2004 Elbląg 29 maja, 16:00
Pisa Barczewo 0-2 Płomień Ełk 29 maja, 11:00
Start Nidzica 5-3 Polonia Pasłęk 30 maja, 16:00
Rominta Gołdap 0-0 MKS Szczytno 29 maja, 16:00

Kolejka 27 - 3 czerwca

Rominta Gołdap 1-1 Zamek Kurzętnik 3 czerwca, 16:00
MKS Szczytno 0-1 Start Nidzica 3 czerwca, 16:00
Polonia Pasłęk 1-2 Pisa Barczewo 3 czerwca, 17:00
Płomień Ełk 8-1 Błękitni Orneta 3 czerwca, 13:00
Olimpia 2004 Elbląg 0-3 Zatoka Braniewo 2 czerwca, 17:00
GKS Wikielec 1-1 Sokół Ostróda 3 czerwca, 14:00
Tęcza Biskupiec 1-5 MKS Korsze 3 czerwca, 16:00
Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni Pasym 3 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Zamek Kurzętnik 0-2 Granica Kętrzyn 6 czerwca, 14:00
Błękitni Pasym 3-2 Tęcza Biskupiec 6 czerwca, 16:00
MKS Korsze 1-4 GKS Wikielec 5 czerwca, 17:00
Sokół Ostróda 3-0 Olimpia 2004 Elbląg 9 czerwca, 17:00
w Elblągu; Sokół gospodarzem
Zatoka Braniewo 2-5 Płomień Ełk 5 czerwca, 12:00
Błękitni Orneta 1-2 Polonia Pasłęk 5 czerwca, 16:00
Pisa Barczewo 2-1 MKS Szczytno 5 czerwca, 17:00
Start Nidzica 5-2 Rominta Gołdap 6 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Start Nidzica 3-0 Zamek Kurzętnik 12 czerwca, 16:00
Rominta Gołdap 2-0 Pisa Barczewo 12 czerwca, 16:00
MKS Szczytno 0-2 Błękitni Orneta 12 czerwca, 16:00
Polonia Pasłęk 1-6 Zatoka Braniewo 12 czerwca, 16:00
Płomień Ełk 4-3 Sokół Ostróda 13 czerwca, 11:30
w Olecku
Olimpia 2004 Elbląg 2-2 MKS Korsze 12 czerwca, 16:00
GKS Wikielec 3-0 Błękitni Pasym 12 czerwca, 16:00
Tęcza Biskupiec 1-3 Granica Kętrzyn 12 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Płomień Ełk 3-2 MKS Korsze 19 czerwca, 16:00
w Olecku
Zamek Kurzętnik 2-2 Tęcza Biskupiec 19 czerwca, 16:00
Granica Kętrzyn 3-0 GKS Wikielec 19 czerwca, 16:00
Błękitni Pasym 1-2 Olimpia 2004 Elbląg 19 czerwca, 16:00
Sokół Ostróda 2-1 Polonia Pasłęk 19 czerwca, 16:00
Zatoka Braniewo 2-2 MKS Szczytno 19 czerwca, 16:00
we Fromborku
Błękitni Orneta 0-5 Rominta Gołdap 19 czerwca, 16:00
Pisa Barczewo 0-1 Start Nidzica 19 czerwca, 16:00

Baraż o utrzymanie w III lidze (podlasko-warmińsko-mazurska)

III liga 2009/2010 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2009/2010 (podlaska)

Liga okręgowa 2009/2010 (warmińsko-mazurska I)
Liga okręgowa 2009/2010 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas