[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

IV runda - 1 października
Warmia Olsztyn - wolny los

Orzeł Janowiec Kościelny 1-4 Start Działdowo
GKS Wikielec 2-3 Jeziorak Iława
Olimpia Olsztynek 2-1 Motor Lubawa
Warmiak Łukta 1-2 Huragan Morąg
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-8 Warmia i Mazury Olsztyn
Salęt Boże 1-6 Orlęta Reszel
Zamek Kurzętnik 4-2 Olimpia Kisielice
Czarni Olecko 2-4 Mazur Ełk
MLKS Orzysz 0-3 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Miłomłyn 0-1 Sokół Ostróda
Warmiak Wojciechy 2-4 Cresovia Górowo Iławeckie
Jurand Barciany 3-0 MKS Korsze
LZS Lubomino-Wilczkowo 1-3 Błękitni Orneta
pd.
MKS Szczytno 2-1 Tęcza Biskupiec
pd.
MGKS Tolkmicko 4-3 Polonia Pasłęk
pd.
Zatoka Braniewo 3-2 Ewingi Zalewo
Mazur Pisz 6-0 Płomień Znicz Biała Piska
Unia Woźnice 0-9 Granica Kętrzyn
Iskra Narzym 5-1 GKS LZS Iława
Łyna Sępopol 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Leśnik Nowe Ramuki 3-5 Błękitni Pasym
Orzeł/Sparta Biesal 8-1 DKS Dobre Miasto

V runda - 22 października
Sokół Ostróda - wolny los

Zatoka Braniewo 1-0 MGKS Tolkmicko
Cresovia Górowo Iławeckie 4-0 Błękitni Orneta
Zamek Kurzętnik 1-3 Jeziorak Iława
Mazur Pisz 0-5 Mazur Ełk
Iskra Narzym 1-3 Start Działdowo
Olimpia Olsztynek 4-2 Warmia Olsztyn
pd.
Jurand Barciany 2-4 Orlęta Reszel
pd.
MKS Szczytno 3-2 Mrągowia Mrągowo
Łyna Sępopol 2-2 Granica Kętrzyn
pd. k. 3-1
Orzeł/Sparta Biesal 1-7 Huragan Morąg 11 listopada
Błękitni Pasym 3-5 Warmia i Mazury Olsztyn

1/8 finału - 14 kwietnia

Olimpia Olsztynek 0-1 Warmia i Mazury Olsztyn 14 kwietnia, 16:30
Zatoka Braniewo 2-1 Jeziorak Iława 14 kwietnia, 16:30
pd.
MKS Szczytno 2-0 Mazur Ełk 14 kwietnia, 16:30
Łyna Sępopol 2-0 Orlęta Reszel 14 kwietnia, 16:30
Cresovia Górowo Iławeckie 2-3 Huragan Morąg 14 kwietnia, 16:30
Start Działdowo 2-1 Sokół Ostróda 14 kwietnia, 16:30

1/4 finału - 5 maja
Do gry przystępują III-ligowcy: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie i Polonia Olimpia Elbląg.

Zatoka Braniewo 1-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 maja, 17:00
Rutkowski 85 - M.Rybkiewicz 8 (k), Domżalski 72, Stubecki 74, Pasik 80
Start Działdowo 3-1 Polonia Olimpia Elbląg 5 maja, 17:00
Wółkiewicz 18, Pieckowski 20 (k), Ogrodowczyk 63 - Nadolny 39
MKS Szczytno 0-2 Warmia i Mazury Olsztyn 5 maja, 17:00
Zimowski 28, Osenkowski 71
Łyna Sępopol 0-7 Huragan Morąg 5 maja, 17:00
Borysionek 30, Kusiak 52, Kikoła 53, 83, 88, Siudziński 69, Berent 90

1/2 finału - 16 czerwca

Warmia i Mazury Olsztyn 1-2 Huragan Morąg 16 czerwca, 17:00 (150)
Żytkiewicz 50 - Kusiak 20, Borysionek 70
Start Działdowo 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16 czerwca, 17:00 (200)
Włodarczyk 72 (k)

Finał - 23 czerwca

Huragan Morąg 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 czerwca, 17:00
Domżalski 57
w Morągu

Puchar Polski 2004/2005

Puchar Polski 2003/2004 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas