[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Pomorski ZPN

I runda - 24 sierpnia
Morena Gdańsk - wolny los

KP Lignowy 3-0 GKS Bobowo 17 sierpnia
(wo)
Iskra Rajkowy 4-3 Fosfory II Wiślinka 17 sierpnia
GKS Kwidzyn 0-1 Relax Ryjewo 17 sierpnia
Orzeł Borkowo 5-3 Powiśle II Dzierzgoń 17 sierpnia
Rodło Trzciano - GKS Straszewo 17 sierpnia
wynik nieznany - awans GKS Straszewo
Orzeł Jasień (Gdańsk) 0-2 Delta Małżewko
GTS Trutnowy 0-12 Osiczanka Osice
Błękitni Sobowidz 0-3 GTS Pszczółki
(wo)
Media Team Gdańsk 3-2 Pogoń Egiertowo
Amator Kiełpino 1-2 KS II Żukowo
Oldboys Kolbudy 5-4 Cedat Straszyn
GKS III Tuchlino 1-2 GKS II Paczewo
Oldstars Wiślinka 1-2 Parafialny KS Stogi
Jantar Pawłowo 7-0 Grzymysław Starogard Gdański
GTS Przywidz 7-3 LKP Nowa Karczma
Orzeł Gołubie 3-1 Grunke Somonino
Iskra Połczyno 8-1 Jastrząb Jastrzębia Góra
KKS Koleczkowo 0-1 Kamionka Sopot
EX Siedlce (Gdańsk) 2-1 Vigo Tuchom
Sporting II Leźno 0-3 Przylesie Sopot
Zenit Łęczyce 4-1 Start Brzeźno Lęborskie
KS Strzebielino 3-1 RKKFiS Rozłazino
Sokół Bożepole Wielkie 3-2 Koń Luzino
pd.
Klif Chłapowo 1-3 Kotwica Kuźnica
Sprzęgło Wejherowo 5-3 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne
Orkan Huta Brusy 6-7 Gwiazda Karsin

II runda - 10 września

Grom Nowy Staw 0-3 Santana Wielki Klincz
Osiczanka Osice 6-7 Królewski Gdańsk
GTS Pszczółki 3-4 Pidrina Gdynia
Media Team Gdańsk 2-7 Olimpia Osowa (Gdańsk)
KS II Żukowo 2-4 Jantar Sopot
Oldboys Kolbudy 3-2 Orkan Gdynia
Kaszub Paczewo 5-3 Start Mrzezino
Parafialny KS Stogi 3-0 KS Jastarnia
(wo)
GTS Przywidz 3-0 GTS Goszyn
(wo)
Orzeł Gołubie 0-4 Relaks Mechowo
Iskra Połczyno 5-1 Czarni Przemysław
Kamionka Sopot 3-1 OKS Janowo (Rumia)
EX Siedlce (Gdańsk) 2-10 GTS Rusocin
Przylesie Sopot 3-4 Champion Gdańsk
Zenit Łęczyce 3-2 Fosfory Wiślinka
KS Strzebielino 2-3 MKS Władysławowo
Sokół Bożepole Wielkie 4-2 GTS Luzino
Kotwica Kuźnica - Dragon Bojano
wynik nieznany - awans Kotwicy
Sprzęgło Wejherowo 2-3 Iskra Szemud
Gwiazda Karsin 4-1 Gryf Goręczyno
Morena Gdańsk 1-6 Korona Żelistrzewo
GKS Straszewo 3-2 Ceramik Łubiana
Orzeł Borkowo 1-3 Nowi Nowa Cerkiew
Relax Ryjewo - Pomorzanka Skórcz
wynik nieznany - awans Relaksu
Iskra Rajkowy 2-1 Centrum Pelplin
Delta Małżewko 1-2 Wda Czarna Woda
KP Lignowy 5-0 Bałtyk Sztutowo
Jantar Pawłowo 1-4 Wisła Korzeniewo
Kaszuby II Połchowo 2-1 Handel Puck
Orkan II Rumia 10-0 Wisła Steblewo
Wisła Długie Pole 5-1 Sokół Kosakowo
Czarni II Pruszcz Gdański 3-2 Handy Gdańsk
Pogoń Gardeja 3-0 Jurand Lasowice Wielkie
(wo)
Kasztelania Garczyn 0-9 Huragan Nowe Polaszki
Sokół Zblewo 1-2 Błękitni Stare Pole
Tęcza Siwiałka 2-3 Chojniczanka II Chojnice
Olimpia II Sztum 3-0 Słupia Sulęczyno
(wo)
FC Gowidlino 2-8 Victoria Kaliska
Sokół Mareza 4-2 Delta Miłoradz
KS Dziemiany 0-5 KS Grabowo

III runda - 24 września
Błękitni Stare Pole - wolny los

Sokół Bożepole Wielkie 3-2 GKS Kowale
pd.
Kotwica Kuźnica 0-6 Arka II Gdynia
GKS Straszewo 0-3 TKKF Nauta Gdynia
Iskra Połczyno 3-0 Polonia Gdańsk
(wo)
Zenit Łęczyce 5-2 GTS Kolbudy
Parafialny KS Stogi 0-6 Orzeł Trąbki Wielkie
Oldboys Kolbudy 2-0 Gedania II Gdańsk 1 października
Kaszub Paczewo 1-0 Stolem Gniewino
Kamionka Sopot 3-0 KS Żukowo
(wo)
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 0-2 Pidrina Gdynia
Relaks Mechowo 1-2 Sporting Leźno
MKS Władysławowo 5-4 Celtic Reda
Korona Żelistrzewo 3-4 GKS Sierakowice
Kaszuby II Połchowo 3-0 Motława Suchy Dąb
(wo)
Orkan II Rumia 3-0 Huragan Przodkowo
(wo)
Iskra Szemud 3-8 Radunia Stężyca
lub 3-7
Jantar Sopot 2-3 Królewski Gdańsk 25 września
Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-1 Champion Gdańsk
Iskra Rajkowy 2-1 Agra Ostrowite
KP Lignowy 1-0 Pogoń Prabuty
Relax Ryjewo 3-5 LKS Waplewo Wielkie
pd.
Gwiazda Karsin 10-0 Wietcisa Skarszewy
GTS Przywidz 2-6 Tęcza Brusy
Huragan Nowe Polaszki 1-3 Kolejarz Chojnice
Olimpia II Sztum 3-0 Brzoza Kleszczewo
(wo)
Pogoń Gardeja 0-3 Borowiak Czersk
(wo)
Sokół Mareza 2-3 Czarni Pruszcz Gdański
KS Grabowo 3-2 Rodło Kwidzyn
Wisła Korzeniewo 5-3 Powiśle Stary Targ
Chojniczanka II Chojnice 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
(wo)
Victoria Kaliska 10-1 Wierzyca Pelplin
Santana Wielki Klincz 3-1 Subkowia Subkowy
Wda Czarna Woda 1-2 Pogoń Smętowo
Nowi Nowa Cerkiew 7-2 Czarni II Pruszcz Gdański
najpierw przyznano walkower 3-0, potem przywrócono wynik z boiska
Wisła Długie Pole 2-1 GTS Rusocin

IV runda - 15 października
Wisła Korzeniewo - wolny los

Zenit Łęczyce 3-1 MKS Władysławowo
Sokół Bożepole Wielkie 1-0 Kaszuby II Połchowo
Kaszub Paczewo 4-3 GKS Sierakowice 14 października
Oldboys Kolbudy 2-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Kamionka Sopot 2-5 Pidrina Gdynia
Królewski Gdańsk 2-0 Polonia Gdańsk
Orkan II Rumia 4-7 Arka II Gdynia
pd.
Iskra Rajkowy 3-2 Pogoń Smętowo
Gwiazda Karsin 5-1 Tęcza Brusy
Iskra Połczyno 2-0 TKKF Nauta Gdynia
Chojniczanka II Chojnice 2-0 Borowiak Czersk
Victoria Kaliska 3-3 Kolejarz Chojnice
pd. k. 4-2
KS Grabowo 5-2 Radunia Stężyca
Wisła Długie Pole 0-9 Czarni Pruszcz Gdański
Santana Wielki Klincz 5-1 Sporting Leźno
KP Lignowy 3-2 Orzeł Trąbki Wielkie
Nowi Nowa Cerkiew 3-0 Brzoza Kleszczewo
(wo)
Delta Miłoradz 1-3 Olimpia II Sztum
Błękitni Stare Pole 5-0 LKS Waplewo Wielkie

V runda - 10 kwietnia
Do gry przystępują IV-ligowcy: Cartusia Kartuzy, Gryf 95 Słupsk, Kaszuby Połchowo, Olimpia Sztum, Sparta Sycewice, Wisła Tczew, Wybrzeże Objazda.

Oldboys Kolbudy 0-12 Orkan Rumia
Iskra Rajkowy 2-1 Czarni Pruszcz Gdański
Nowi Nowa Cerkiew 1-2 Kolejarz Chojnice
Gwiazda Karsin 5-3 Chojniczanka II Chojnice
KS Grabowo 4-2 Santana Wielki Klincz
Olimpia II Sztum 4-3 Wisła Korzeniewo
Sokół Bożepole Wielkie 4-0 Pidrina Gdynia
Zenit Łęczyce 0-3 Arka II Gdynia
Kaszub Paczewo 2-3 Cartusia Kartuzy
Iskra Połczyno 0-5 Kaszuby Połchowo
Błękitni Stare Pole 0-2 Olimpia Sztum
KP Lignowy 0-5 Wisła Tczew
GKS Pęplino 3-2 Sparta Sycewice 7 kwietnia
GKS Kołczygłowy 4-3 Wybrzeże Objazda 7 kwietnia
Błękitni Motarzyno 1-3 Gryf 95 Słupsk 7 kwietnia

1/16 finału - 21 kwietnia
Do gry przystepują IV-ligowcy: Bałtyk Gdynia, Chojniczanka Chojnice, Gedania Gdańsk, KP Sopot, Lechia Gdańsk, Orkan Rumia, Orlęta Reda, Pogoń Lębork, Pomezania Malbork, Powiśle Dzierzgoń, Wierzyca Starogard Gdański.
Olimpia Sztum - wolny los

Orkan Rumia 3-0 Cartusia Kartuzy
(wo)
Iskra Rajkowy 1-8 Gedania Gdańsk
Kolejarz Chojnice 2-3 Chojniczanka Chojnice
pd.
Gwiazda Karsin 1-3 Wierzyca Starogard Gdański
KS Grabowo 2-8 Lechia Gdańsk
Olimpia II Sztum 1-0 Pomezania Malbork
Sokół Bożepole Wielkie 0-2 Orlęta Reda
Arka II Gdynia 2-1 KP Sopot
GKS Pęplino 3-2 Gryf 95 Słupsk
Kaszuby Połchowo 3-0 Bałtyk Gdynia
Wisła Tczew 3-1 Powiśle Dzierzgoń
GKS Kołczygłowy 3-2 Pogoń Lębork

1/8 finału - 12 maja
Do gry przystępują III-ligowcy: Gryf Wejherowo, Kaszubia Kościerzyna, Unia Tczew.

Kaszuby Połchowo 2-0 Gryf Wejherowo 12 maja, 17:30
Gedania Gdańsk 3-2 Unia Tczew 12 maja, 17:30
Lechia Gdańsk 1-0 Kaszubia Kościerzyna 11 maja, 17:30
Chojniczanka Chojnice 1-3 Wisła Tczew 12 maja, 17:30
Wierzyca Starogard Gdański 0-3 Olimpia Sztum 12 maja, 17:30
Orlęta Reda 3-0 Orkan Rumia 12 maja, 17:30
(wo)
na boisku 1-2 (po dogrywce)
Olimpia II Sztum 1-1 GKS Pęplino 12 maja, 17:30
pd. k. 5-4
w Czerninie
Arka II Gdynia 9-0 GKS Kołczygłowy 13 maja, 17:30

1/4 finału - 26 maja

Lechia Gdańsk 3-2 Kaszuby Połchowo 26 maja, 18:00
Wasicki 32, 76, Rutkowski 89 (s) - Kaszubowski 42, Pomorski 52 (k)
Wisła Tczew 0-5 Gedania Gdańsk 26 maja, 18:00
Hartman 34, 43, 54, 67, Mazurkiewicz 77
Arka II Gdynia 0-3 Orlęta Reda 3 czerwca, 17:30
Olimpia II Sztum 0-2 Olimpia Sztum 26 maja, 18:00
Jasiński 47, Twardowski 53

1/2 finału - 16 czerwca

Lechia Gdańsk 3-0 Gedania Gdańsk 27 czerwca
(wo)
mecz miał się odbyć 27 czerwca, lecz Gedania zrezygnowała z gry
Orlęta Reda 1-3 Olimpia Sztum 16 czerwca

Finał - 27 czerwca

Lechia Gdańsk 1-1 Olimpia Sztum 27 czerwca, 18:00 (3000)
pd. k. 2-3
Żuk 52 - Dudziński 87
w Gdańsku

Puchar Polski 2004/2005

Puchar Polski 2003/2004 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas