[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN

I runda - 23 listopada
Czarni Otmuchów - wolny los
Uwaga: Decyzją WG OZPN mecz LZS Głuszyna - Motor Praszka zweryfikowano na 2-1 dla LZS Głuszyna po dogrywce. Uzasadnienie: sędzia błędnie prowadził drugą połowę dogrywki, kiedy wynik został już ustalony w I połowie dogrywki (poprzedni wynik 2-3).

Polonia Prószków 0-2 Victoria Chróścice 23 listopada, 12:00
Wiking Opole 3-1 Start Siołkowice Stare 16 listopada
Atom Grądy 1-2 Sparta Paczków 16 listopada
Podzamcze Nysa 1-4 Piast Brzeg 16 listopada
Edra Poborszów 4-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 16 listopada
Tęcza Kietrz/Kozłówki 0-3 Odra Kędzierzyn-Koźle 16 listopada
Złoty Potok Jarnołtówek 2-5 Unia Reńska Wieś 29 lutego, 12:00
Unia II Krapkowice 1-2 ZKS Górażdże 16 listopada
Burza Lipki 0-3 Burza Gręboszów 16 listopada
LZS Głuszyna 2-1 Motor Praszka 16 listopada
pd.
po 90' 1-1
Grom Zawadzkie 0-3 Skalnik Tarnów Opolski 23 listopada, 12:00
LZS Rożnów 4-1 OKS Olesno
Budowlani Strzelce Opolskie 2-3 MKS Gogolin
Silesius Kotórz Mały 0-4 MKS Kluczbork (40)
Olimpia Lewin Brzeski 2-3 TOR Dobrzeń Wielki
Rudatom Kępa 4-2 LZS Starościn (130)
Polonia Przylesie 0-3 Swornica Czarnowąsy
LZS Mechnice 2-1 Małapanew Ozimek
LZS Proślice 1-0 Start Namysłów
Matra Krasiejów 0-2 Śląsk Łubniany 29 lutego, 12:00
Piast Gorzów Śląski 0-2 Hetman Byczyna
Orzeł Branice 4-2 Victoria Cisek
LZS Kamienica Nyska 2-3 LKS Goświnowice
LKS Rusocin 2-7 Unia Krapkowice
Czarni Korfantów 0-1 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Sudety Burgrabice 2-2 Skalnik Gracze 22 listopada, 12:00
pd. k. 5-6
Orzeł Dzierżysław 2-1 KS Kędzierzyn-Koźle
Pogoń Prudnik 1-2 Włókniarz Kietrz
Unia Tułowice 0-1 Odra Opole
Orzeł Polska Cerekiew 2-0 Fortuna Głogówek
LZS Gościęcin 3-1 Polonia Nysa

II runda - 7 marca

Wiking Opole 5-3 Victoria Chróścice 7 marca, 13:00
mecz rozegrano w Chróścicach
LZS Rożnów 2-3 MKS Kluczbork 24 marca, 16:00
Rudatom Kępa 0-3 Hetman Byczyna 7 marca, 13:00
LZS Mechnice 0-1 Skalnik Tarnów Opolski 7 kwietnia, 16:00
LZS Głuszyna 2-4 Burza Gręboszów 7 marca, 13:00
LZS Proślice 1-3 TOR Dobrzeń Wielki 7 marca, 13:00
Odra Opole 2-0 Piast Brzeg 14 kwietnia, 16:30
pierwotnie miał się odbyć 7 marca w Brzegu, na wniosek policji został przeniesiony do Opola
Edra Poborszów 2-0 Orzeł Dzierżysław 7 marca, 13:00
LZS Gościęcin 5-4 ZKS Górażdże 7 kwietnia, 16:00
Orzeł Branice 4-2 Polonia Gołuszowice-Głubczyce 7 marca, 13:00
pd.
mecz rozegrano w Głubczycach
Sparta Paczków 0-3 Skalnik Gracze 7 marca, 13:00
Orzeł Polska Cerekiew 1-5 MKS Gogolin 7 marca, 13:00
Czarni Otmuchów 4-3 LKS Goświnowice 7 marca, 13:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-2 Włókniarz Kietrz 31 marca, 16:00
Unia Reńska Wieś 2-4 Unia Krapkowice 7 marca, 13:00
Śląsk Łubniany 0-2 Swornica Czarnowąsy 7 marca, 13:00

III runda - 21 kwietnia

Wiking Opole 1-4 MKS Kluczbork 21 kwietnia, 17:00
Anklewicz 56 - Giebułtowicz 2, Mika 51, Begar 63, 84 (k)
Hetman Byczyna 1-4 Swornica Czarnowąsy 21 kwietnia, 17:00
Burza Gręboszów 2-1 Skalnik Tarnów Opolski 21 kwietnia, 17:00
pd.
w Tarnowie Opolskim?
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Odra Opole 20 kwietnia, 17:00
Piwowarczyk 58
Edra Poborszów 4-1 LZS Gościęcin 21 kwietnia, 17:00
Orzeł Branice 4-2 Unia Krapkowice 21 kwietnia, 17:00
Skalnik Gracze 2-0 MKS Gogolin 21 kwietnia, 17:00
pd.
Czarni Otmuchów 1-3 Włókniarz Kietrz 21 kwietnia, 17:00

1/4 finału - 12 maja

MKS Kluczbork 0-2 Swornica Czarnowąsy 12 maja, 17:00
Burza Gręboszów 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 12 maja, 17:00
Edra Poborszów 4-2 Orzeł Branice 12 maja, 17:00
Skalnik Gracze 1-0 Włókniarz Kietrz 12 maja, 17:00

1/2 finału - 26 maja

Burza Gręboszów 1-0 Swornica Czarnowąsy 26 maja, 18:00
Edra Poborszów 2-4 Skalnik Gracze 26 maja, 18:00

Finał - 16 czerwca

Burza Gręboszów 0-1 Skalnik Gracze 16 czerwca, 17:00 (200)
W.Micuń 10
w Dobrzeniu Wielkim

Puchar Polski 2004/2005

Puchar Polski 2003/2004 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Opolski ZPN - Głubczyce)
Puchar Polski 2002/2003 (Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN - Kluczbork i Namysłów)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN - Opole)
Puchar Polski 2002/2003 (Opolski ZPN - Prudnik)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN - Strzelce Opolskie i Krapkowice)

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas