[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN - Opole

I runda - 29 czerwca
Gazownik II Wawelno, Orzeł Źlinice, Tor II Dobrzeń Wielki, LZS Kup, LZS Domaradz, LZS Grudzice, LZS Niewodniki, Hubertus Szydłów, Odra Kąty Opolskie, LZS Grodziec, Wiking Opole - wolny los

Zieloni Ligota Tułowicka 0-1 LZS Malerzowice Wielkie
LZS Grabin 2-3 LZS Komprachcice
LZS Krasna Góra 0-1 Delta Bielice
LZS Tłustoręby 2-4 Skalnik II Radoszowice
LZS Przysiecz 3-0 Sokół Niemodlin
(wo)
LZS Przechód 3-4 LZS Prądy
Pionier Magnuszowice 1-7 LZS Skorogoszcz
LZS Golczowice 4-3 LZS Skarbiszów
Victoria II Chróścice 4-8 LZS Popielów 28 czerwca
LZS Rybna 4-4 Polonia Karłowice
pd. k. 6-7
Bizon Kurznie 6-2 LZS Sławice
LZS Zimnice Małe 3-7 Polonia Prószków
LKS Chmielowice 2-2 LZS Chrząstowice
pd. k. 6-5
Wiking II Opole 1-0 LZS Brynica
Tarnovia Tarnów Opolski 1-7 LZS Przywory
Silesius II Kotórz Mały-Zawada 3-1 Tempo Opole
Strażak Węgry 0-3 LZS Szczedrzyk
LZS Daniec 4-8 LZS Turawa
LZS Kosorowice 1-3 Stal Osowiec 28 czerwca
Start Jełowa 3-5 LZS Dębska Kuźnia
LZS Budkowice Stare 1-2 LZS Ligota Turawska

II runda - 12-13 lipca

LZS Komprachcice 0-4 LZS Malerzowice Wielkie
Delta Bielice 2-0 Skalnik II Radoszowice
Gazownik II Wawelno 3-0 LZS Przysiecz
LZS Prądy 4-3 Orzeł Źlinice
LZS Skorogoszcz 3-0 TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Golczowice 1-3 LZS Popielów
LZS Kup 6-6 Polonia Karłowice
pd. k. 2-4
LZS Domaradz 0-6 Bizon Kurznie
LKS Chmielowice 0-7 Polonia Prószków
Wiking II Opole 8-1 LZS Grudzice (Opole)
Silesius II Kotórz Mały-Zawada 2-5 LZS Przywory
Hubertus Szydłów 3-0 LZS Niewodniki
LZS Turawa 1-2 LZS Szczedrzyk
Odra Kąty Opolskie 1-4 Stal Osowiec
Wiking Opole 2-1 LZS Grodziec (k. Ozimka)
LZS Dębska Kuźnia 3-1 LZS Ligota Turawska

1/8 finału - 27 lipca

Delta Bielice 3-0 LZS Malerzowice Wielkie
Gazownik II Wawelno 1-2 LZS Prądy
LZS Skorogoszcz 5-0 LZS Popielów
Bizon Kurznie 4-2 Polonia Karłowice
Wiking II Opole 0-3 Polonia Prószków
Hubertus Szydłów 3-2 LZS Przywory
LZS Szczedrzyk 3-2 Stal Osowiec
LZS Dębska Kuźnia 0-5 Wiking Opole

1/4 finału - 10 sierpnia

Delta Bielice 5-1 LZS Prądy
Bizon Kurznie 5-2 LZS Skorogoszcz
Hubertus Szydłów 0-5 Polonia Prószków
LZS Szczedrzyk 3-5 Wiking Opole

1/2 finału - 20 sierpnia

Delta Bielice 2-3 Polonia Prószków
Bizon Kurznie 5-9 Wiking Opole
pd.

Finał - 28 sierpnia
Polonia Prószków i Wiking Opole uzyskały awans na szczebel Opolskiego ZPN.

Polonia Prószków 0-1 Wiking Opole
mecz w Niemodlinie

Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Opolski ZPN - Głubczyce)
Puchar Polski 2002/2003 (Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN - Kluczbork i Namysłów)
Puchar Polski 2002/2003 (Opolski ZPN - Prudnik)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN - Strzelce Opolskie i Krapkowice)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas