[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Mazowiecki ZPN

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 16-17 sierpnia
Brak informacji o dogrywkach

Wisła Solec 2-3 Wisła Chotcza
Róża Jedlnia-Letnisko 0-1 Jodła Jedlnia-Letnisko
Gryfia Mirów 2-1 LZS Zalesice
Zorza Ludwinów 4-3 KS Janików
Sparta Sadkowice 2-9 Iłżanka Kazanów
Zamłynie Radom 0-1 Ruszcovia Borkowice
WKS Zajezierze 1-0 Gryf Policzna
KS Żdżary 1-1 MKS Wyśmierzyce
k. 4-3
Plon II Garbatka-Letnisko 0-3 Legion Głowaczów
LKS Promna 3-5 KS Potworów
MKS Wola Lipieniecka 0-3 Zodiak Sucha
KS Jastrząb 3-0 Strażak Stanisławice
GKS Sieciechów 3-0 Megawat Świerże Górne
Chojniak Wieniawa 1-4 Radomiak II Radom
LUKS Ruda Wielka 0-1 Zawisza Sienno
Centrum Radom 0-2 Szydłowianka II Szydłowiec
KS Gózd 3-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
LZS Magnuszew 3-0 Kraska Jasieniec
AZBUD Pomorzany 0-2 Oskar Przysucha
LZS Koszewnica 6-1 Kos Siedlce
Tęcza Korczew 2-6 ULKS Rówce
Polonez Mordy 6-2 Tygrys Huta Mińska
LZS Grodzisk Wielgorz 1-3 Hutnik Huta Czechy
Amazonka Wiśniew 1-4 Burza Pilawa
Pogoń II Siedlce 5-2 Błękitni Stoczek
Jutrzenka Junior Cegłów 3-4 Orzeł Parysów
LZS Starawieś 0-3 Płomień Dębe Wielkie
(wo)
Wisła Maciejowice 3-1 Amur Wilga
Kosovia Kosów Lacki 0-5 ŁKS Łochów
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Victoria Kałuszyn
k. 1-3
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-1 Orzeł Unin
Watra Mrozy 0-1 Wilga Miastków Kościelny
Santoryn Nowinki 3-0 Iskra Stojadła
(wo)
Korona Szydłowo 4-1 Pełta Karniewo
Błyskawica Gumino 0-7 MKS II Mława
DKS Dylewo 1-2 Konopianka Konopki
Orzeł Gołymin 0-3 MKS Szreńsk
(wo)
Benzol Piski 0-3 Tęcza Łyse
(wo)
Boruta II Kuczbork 2-1 Start Lutocin
Bartnik Myszyniec 1-3 Mazowsze Jednorożec
GKS II Strzegowo 0-3 Wkra Andzin
(wo)
Orzeł Sypniewo 1-2 Stacja Ostrołęka
Huragan Lipniki 1-3 GKS Lipowiec
Rzekunianka Rzekuń 3-0 Tęcza Ojrzeń
Zryw Łempin 0-3 Orzyc Chorzele
(wo)
Wkra Radzanów 1-0 Sokół Grudusk
Płomień Nuna 3-0 Tęcza 34 II Płońsk
(wo)
Pogoń Słupia 5-2 Kormoran Łąck
Olimpia Gozdowo 2-1 Zorza Szczawin Kościelny
Mazowia Słubice 5-2 Błyskawica Lucień
GOKSiR Młodzieszyn 0-3 Limit Rybno
(wo)
Polonia Radzanowo 3-1 Skrwa Łukomie
Sparta Rościszewo 4-4 Iskra Kozłowo
k. 3-2
Wisła Kępa Polska 0-3 Lwówianka Lwówek
Masovia Płock 2-3 Skrwa Brudzeń
Sparta Mochowo 1-2 Victoria Wykowo
Sorento Kamion 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew)
(wo)
Ikar Sochaczew 0-3 Unia Iłów
(wo)
Guzovia Guzów 2-8 Ikar Bielice
Orion Cegłów 2-1 Utrata Pawłowice
Orzeł Kampinos 3-1 UKS Borzęcin
Tur II Jaktorów 0-1 MKS Żabia Wola
Pogoń Wiskitki 1-2 Wrzos Międzyborów
LKS Osuchów 0-2 Promyk Nowa Sucha
Naprzód II Zielonki 3-0 Świt II Warszawa
(wo)
Relax II Radziwiłłów 5-6 Błękitni Korytów
LKS II Chlebnia 0-3 Anprel Nowa Wieś
(wo)
Mszczonowianka II Mszczonów 3-0 GLKS II Nadarzyn
(wo)
Laura II Chylice 0-4 Energetyk Warszawa
Naprzód II Brwinów 0-3 Znicz II Pruszków
(wo)
Eskimo Chrzęsne 3-4 Huragan II Wołomin
FC Płochocin 3-0 Sarmata II Warszawa
(wo)
Salos Warszawa 2-4 Amigos Warszawa
Bór Regut 4-4 ZWAR II Międzylesie (Warszawa)
k. 6-5
KS Olesin-Halinów 2-3 Wrzos Celestynów
WKS Puznów 2-1 KS Glinianka
PKS Siennica 1-3 Vistula Nadbrzeż
PKS II Radość (Warszawa) 4-2 FC Stars Warszawa
Wisła Dziecinów 1-2 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Korona Jadów 1-1 Wicher II Kobyłka
k. 6-7
Charyzma Wyszków 1-2 Mazur II Radzymin
Żbik II Nasielsk 0-3 Rotavia Nieporęt
Korona II Góra Kalwaria 0-3 Victoria Głosków
(wo)
Victoria Błonie 1-3 Żyrardowianka II Żyrardów
Tarpan Tarczyn 1-3 Perła Złotokłos
Walka Kosów 3-5 KS Raszyn
Orzeł II Baniocha 2-3 Laura Chylice
Sparta II Jazgarzew 3-4 KS II Piaseczno
Życie Warszawa 4-2 Pro Futuro Warszawa
Ambra Ołtarzew 0-3 Ryś Laski
(wo)
Legion Otrębusy 0-9 Piast II Piastów
Junak Warszawa 5-1 GLM Warszawa
KS Puznówka 1996 2-4 Józefovia II Józefów
Victoria II Sulejówek 0-2 Legion Warszawa
Huragan Grochale 5-1 Wisła Jabłonna
Mazowsze Zegrze 0-8 Dąb Wieliszew
Impet Łajski 0-4 Sokół Serock
NTP II Wyszków 2-3 Rządza Załubice
Rokola Otwock Wielki 1-5 Sęp Żelechów
Błyskawica Warszawa 0-3 Omega Warszawa
(wo)
Zaborowianka Zaborów 1-2 Marymont II Warszawa

II runda - 27-28 sierpnia

Wisła Chotcza 2-8 Beta Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 Jaguar Wolanów
Gryfia Mirów 1-3 Wulkan Zakrzew
Zorza Ludwinów 3-0 Mirax/Viki II Radom
walkower?
Iłżanka Kazanów 0-1 Polonia Iłża
Ruszcovia Borkowice 1-4 Oronka Orońsko
WKS Zajezierze 9-0 Video Ciepielów
KS Żdżary 1-2 Akcja I Jastrzębia
Legion Głowaczów 4-3 Proch Pionki
KS Potworów 3-2 Mogielanka Mogielnica
Zodiak Sucha 3-2 Sadownik Błędów
KS Jastrząb 0-3 Plon Garbatka-Letnisko
GKS Sieciechów 1-3 Berta Jedlińsk
Radomiak II Radom 1-3 MGKS Skaryszew
Zawisza Sienno 7-3 Sokół Przytyk
Szydłowianka II Szydłowiec 3-0 Orzeł Gielniów
KS Gózd 0-2 Mazowsze II Grójec
LZS Magnuszew 10-1 Leśna Chynów
Oskar Przysucha 2-0 Orzeł Wierzbica
LZS Koszewnica 8-1 Miedzanka Miedzna
ULKS Rówce 0-1 Podlasie II Sokołów Podlaski
Polonez Mordy 1-5 Korona Olszyc
Hutnik Huta Czechy 1-6 Promnik Łaskarzew
Burza Pilawa 0-3 Naprzód Skórzec
(wo)
Pogoń II Siedlce 5-1 Czarni Węgrów
Orzeł Parysów 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Płomień Dębe Wielkie 7-2 Wektra Dziewule
Wisła Maciejowice 2-1 Jutrzenka Cegłów
ŁKS Łochów 2-3 Orzeł Łosice
Victoria Kałuszyn 6-1 Zorza Sterdyń
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-6 Sokół Kołbiel
Wilga Miastków Kościelny 1-3 Tęcza Pustelnik
Santoryn Nowinki 0-2 Victoria Sulejówek
Korona Szydłowo 2-5 Wkra Bieżuń
MKS II Mława 1-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Konopianka Konopki 1-3 Gwar Pawłowo
MKS Szreńsk 3-0 Sona Nowe Miasto
(wo)
Tęcza Łyse 3-0 MKS Przasnysz
Boruta II Kuczbork 3-6 Gladiator Słoszewo
Mazowsze Jednorożec 3-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Wkra Andzin 3-0 Wkra Żuromin
(wo)
Stacja Ostrołęka 7-1 Kryształ Glinojeck
GKS Lipowiec 4-3 Orlęta Baboszewo
Rzekunianka Rzekuń 2-5 Błękitni Raciąż
Orzyc Chorzele 6-0 Kurpik Kadzidło
Wkra Radzanów 3-0 Iskra Krasne
(wo)
Płomień Nuna 2-3 Wkra Pomiechówek
Pogoń Słupia 7-2 Luszynianka Luszyn
Olimpia Gozdowo 1-5 Zryw Bielsk
Mazowia Słubice 3-0 KS Białkowo
Limit Rybno 2-2 Stegny Wyszogród
k. 6-5
Polonia Radzanowo 2-1 Orzeł Goleszyn
Sparta Rościszewo 1-1 Amator Maszewo
k. 4-2
Lwówianka Lwówek 1-0 Wisła Nowy Duninów
Skrwa Brudzeń 4-1 Wicher Cieszewo
Victoria Wykowo 1-2 Orkan Lelice
Sorento Kamion 3-0 Świt Staroźreby
(wo)
Unia Iłów 4-1 Błękitni Gąbin
Ikar Bielice 0-6 Mazur Gostynin
Orion Cegłów 4-3 Naprzód Zielonki
Orzeł Kampinos 0-6 Partyzant Leszno
MKS Żabia Wola 4-6 LKS Chlebnia
Wrzos Międzyborów 1-2 Naprzód Brwinów
Promyk Nowa Sucha 3-4 Relax Radziwiłłów
Naprzód II Zielonki 5-2 Milan Milanówek
Błękitni Korytów 2-4 Orkan Sochaczew
Anprel Nowa Wieś 0-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
(wo)
Mszczonowianka II Mszczonów 0-4 Olimpia II Warszawa
Energetyk Warszawa 1-0 Sagita Warszawa
Znicz II Pruszków 2-3 Przyszłość Włochy (Warszawa)
Huragan II Wołomin 3-2 Marcovia 2000 II Marki
FC Płochocin 3-4 Świt Warszawa
Amigos Warszawa 0-1 KS II Łomianki
Bór Regut 5-3 GKP II Targówek (Warszawa)
Wrzos Celestynów 1-3 KS Falenica (Warszawa)
WKS Puznów 6-2 AON Rembertów (Warszawa)
Vistula Nadbrzeż 1-5 Józefovia Józefów
PKS II Radość (Warszawa) 5-4 Marymont Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) 6-0 Mazur II Karczew
Wicher II Kobyłka 0-5 NTP Wyszków
Mazur II Radzymin 3-1 Transrol Wyszków
Rotavia Nieporęt 2-0 Mazur Radzymin
Victoria Głosków 1-1 Jedność Żabieniec
k. 5-4
Żyrardowianka II Żyrardów - Tur Jaktorów 2 września
wynik nieznany
Perła Złotokłos 4-2 Orzeł Baniocha
KS Raszyn 1-5 Sparta Jazgarzew
Laura Chylice 2-1 AZS Absolwent UW Warszawa
KS II Piaseczno 3-4 Skra Obory
Życie Warszawa 2-3 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Ryś Laski 2-1 Hutnik II Warszawa
Piast II Piastów 1-5 Gwardia II Warszawa
Junak Warszawa 4-2 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Józefovia II Józefów 4-1 Advit Wiązowna
Legion Warszawa 7-2 PKS Radość (Warszawa)
Huragan Grochale 2-2 Grom Okunin (Nowy Dwór Mazowiecki)
k. 1-3
Dąb Wieliszew 2-3 Wisła Zakroczym
Sokół Serock 3-0 Bóbr Tłuszcz
(wo)
Rządza Załubice 3-1 Huragan Wołomin
Sęp Żelechów 2-1 KS Wesoła (Warszawa)
Omega Warszawa 1-10 Drukarz Warszawa
Marymont II Warszawa 3-2 Sarmata Warszawa

III runda - 10 września
Do gry przystąpił zespół Legia Warszawa (juniorzy).
Grom Okunin stał się rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 Beta Radom
Zorza Ludwinów 3-7 Wulkan Zakrzew
WKS Zajezierze 0-8 Oronka Orońsko
Legion Głowaczów 1-2 Plon Garbatka-Letnisko
Zawisza Sienno 2-4 Polonia Iłża
KS Potworów 3-4 MGKS Skaryszew
Szydłowianka II Szydłowiec 2-4 Oskar Przysucha
Zodiak Sucha 3-1 Berta Jedlińsk
LZS Magnuszew 2-3 Akcja I Jastrzębia
Perła Złotokłos 0-3 Mazowsze II Grójec
Victoria Sulejówek 2-3 Rządza Załubice
Sorento Kamion 2-2 Tur Jaktorów
k. 2-4
Unia Iłów 3-1 Relax Radziwiłłów
Orion Cegłów 0-3 Orkan Sochaczew
(wo)
Naprzód II Zielonki 4-1 Partyzant Leszno
Energetyk Warszawa 3-2 Gwardia II Warszawa
Bór Regut 1-12 KS Falenica (Warszawa)
WKS Puznów 3-2 Józefovia Józefów
lub 3-1
PKS II Radość (Warszawa) 3-2 Olimpia II Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-2 Polfa Tarchomin (Warszawa)
Mazur II Radzymin 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
(wo)
Rotavia Nieporęt 3-2 Wisła Zakroczym
Victoria Głosków 2-3 Sparta Jazgarzew
Legion Warszawa 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa)
Laura Chylice 2-5 Skra Obory
Ryś Laski 7-1 LKS Chlebnia
Junak Warszawa 1-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Józefovia II Józefów 0-4 Drukarz Warszawa
Sokół Serock 2-1 NTP Wyszków
Huragan II Wołomin 2-1 KS II Łomianki
CWKS Legia Warszawa 2-3 Świt Warszawa
Marymont II Warszawa 1-2 Naprzód Brwinów
LZS Koszewnica 0-5 Pogoń II Siedlce 11 września
Płomień Dębe Wielkie 0-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wisła Maciejowice 1-2 Promnik Łaskarzew
Victoria Kałuszyn 0-3 Sokół Kołbiel
Podlasie II Sokołów Podlaski 3-0 Korona Olszyc
Naprzód Skórzec 1-2 Orzeł Łosice
Sęp Żelechów 2-1 Tęcza Pustelnik
MKS Szreńsk 2-4 Wkra Bieżuń
Tęcza Łyse 0-3 Błękitni Raciąż
Mazowsze Jednorożec 6-3 Orzyc Chorzele
Wkra Andzin 1-2 Wkra Pomiechówek
Stacja Ostrołęka 3-0 Gwar Pawłowo
(wo)
GKS Lipowiec 3-0 Gladiator Słoszewo
Wkra Radzanów 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
(wo)
Pogoń Słupia 4-1 Zryw Bielsk
Mazowia Słubice 7-1 Lwówianka Lwówek
lub 6-1
Polonia Radzanowo 1-2 Skrwa Brudzeń
Sparta Rościszewo 0-4 Orkan Lelice
Limit Rybno 2-2 Mazur Gostynin
k. 5-6

IV runda - 1 października
Do gry przystąpił UKS Łady oraz V-ligowcy: Boruta Kuczbork, GKS Strzegowo, Kasztelan Sierpc, Korona Ostrołęka, Legionovia II Legionowo, Makowianka Maków Mazowiecki, Mazowsze Płock, MKS Ciechanów, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Piast Piastów, Podlasie Sokołów Podlaski, Skra Drobin, Stoczniowiec Płock, Tęcza 34 Płońsk, ULKS Ciółkowo, Żbik Nasielsk, Błonianka Błonie, Broń Radom, KS Warka, Marcovia 2000 Marki, Mazur Karczew, Mirax/Viki Bierwce, Mszczonowianka Mszczonów, Okęcie II Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Powiślanka Lipsko, Start Otwock, Wicher Kobyłka, Wilga Garwolin, Zryw Sobolew, Zwolenianka Zwoleń i Żyrardowianka Żyrardów.
Stacja Ostrołęka stała się drużyną rezerwową Narwi Ostrołęka.

Beta Radom 0-1 Powiślanka Lipsko
Zodiak Sucha 3-4 Oronka Orońsko
Mazowsze II Grójec 1-1 Mirax Bierwce
k. 2-4
Wulkan Zakrzew 0-2 Zwolenianka Zwoleń
Oskar Przysucha 0-1 Polonia Iłża
Akcja I Jastrzębia 4-0 MGKS Skaryszew
Plon Garbatka-Letnisko 2-3 Broń Radom
Sparta Jazgarzew 0-2 KS Warka
Rotavia Nieporęt 2-5 Żbik Nasielsk
Legion Warszawa 3-0 Wicher Kobyłka
(wo)
Ryś Laski 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Drukarz Warszawa 5-2 Okęcie II Warszawa
Huragan II Wołomin 0-5 Mazur II Radzymin
UKS Łady 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
k. 2-4
lub k. 3-4
Tur Jaktorów 5-2 Żyrardowianka Żyrardów
Naprzód Brwinów 0-6 Mszczonowianka Mszczonów
Skra Obory 1-4 Piast Piastów
Rządza Załubice 3-0 Legionovia II Legionowo
(wo)
Naprzód II Zielonki 4-1 Błonianka Błonie
Energetyk Warszawa 0-3 Świt Warszawa
PKS II Radość (Warszawa) 4-2 KS Falenica (Warszawa)
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-7 Mazur Karczew
Sokół Serock 5-1 Marcovia 2000 Marki
Wkra Pomiechówek 3-1 Tęcza 34 Płońsk 15 października
WKS Puznów 2-1 Start Otwock
Pogoń II Siedlce 5-2 Orzeł Łosice
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski
Sokół Kołbiel 0-7 Wilga Garwolin
Podlasie II Sokołów Podlaski 0-3 Zryw Sobolew
Sęp Żelechów 0-1 Promnik Łaskarzew
Pogoń Słupia 8-1 ULKS Ciółkowo
Mazowia Słubice 0-4 Stoczniowiec Płock
Skrwa Brudzeń 3-9 Kasztelan Sierpc
Orkan Lelice 8-0 Skra Drobin
Unia Iłów 0-2 Orkan Sochaczew
Mazur Gostynin 1-3 Mazowsze Płock
Mazowsze Jednorożec 3-9 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Narew II Ostrołęka 3-2 Korona Ostrołęka
Stacja Ostrołęka stała się drużyną rezerwową Narwi Ostrołęka
GKS Lipowiec 4-3 Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Radzanów 0-2 Boruta Kuczbork
Błękitni Raciąż 2-1 GKS Strzegowo
Wkra Bieżuń 3-1 MKS Ciechanów

V runda - 22 października
Do gry przystąpili IV-ligowcy: Delta Warszawa, Dolcan Ząbki, GKP Targówek (Warszawa), GLKS Nadarzyn, Hutnik Warszawa, Korona Góra Kalwaria, KS Łomianki, KS Piaseczno, Legia II Warszawa, Nadnarwianka Pułtusk, Narew Ostrołęka, Olimpia Warszawa, Pilica Białobrzegi, Pogoń Siedlce, Polonia II Warszawa, RKS Ursus (Warszawa), Szydłowianka Szydłowiec, Wisła II Płock.

Akcja I Jastrzębia 1-4 Szydłowianka Szydłowiec
Oronka Orońsko 2-6 Mirax Bierwce
Polonia Iłża 0-1 Broń Radom
Powiślanka Lipsko 0-4 Zwolenianka Zwoleń
KS Warka 0-2 Pilica Białobrzegi
Pogoń II Siedlce 0-1 Podlasie Sokołów Podlaski
Promnik Łaskarzew 1-2 Wilga Garwolin
Zryw Sobolew 1-2 Pogoń Siedlce
Pogoń Słupia 1-5 Mazowsze Płock
Orkan Lelice 1-3 Wisła II Płock
Stoczniowiec Płock 2-4 Kasztelan Sierpc
Orkan Sochaczew 2-3 GLKS Nadarzyn
Narew II Ostrołęka 1-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
GKS Lipowiec 3-0 Narew Ostrołęka
Wkra Bieżuń 3-0 Boruta Kuczbork
Błękitni Raciąż 2-1 Nadnarwianka Pułtusk
Mszczonowianka Mszczonów 2-3 Korona Góra Kalwaria
Piast Piastów 4-1 RKS Ursus (Warszawa)
Drukarz Warszawa 4-0 GKP Targówek (Warszawa)
Legion Warszawa 0-11 Polonia II Warszawa
na stadionie ZWAR Międzylesie
Mazur II Radzymin 3-5 Dolcan Ząbki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-5 Olimpia Warszawa
Tur Jaktorów 1-6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Rządza Załubice 0-3 Legia II Warszawa
Naprzód II Zielonki 3-0 KS Łomianki
PKS II Radość (Warszawa) 3-4 Delta Warszawa
Sokół Serock 2-7 Hutnik Warszawa
Uwaga! Według oficjalnych informacji wynik meczu brzmiał 2-6
WKS Puznów 4-3 Mazur Karczew 29 października
Świt Warszawa 5-0 KS Piaseczno
Wkra Pomiechówek 2-4 Żbik Nasielsk

VI runda - 11 listopada
Do gry przystąpili III-ligowcy: Gwardia Warszawa, Legionovia Legionowo, Mazowsze Grójec, MG MZKS Kozienice, MKS Mława, Okęcie Warszawa, Radomiak Radom, Znicz Pruszków.

Zwolenianka Zwoleń 0-2 Radomiak Radom 29 października, 14:30
Pilica Białobrzegi 0-6 Mazowsze Grójec 11 listopada, 11:00
Mirax Bierwce 2-3 Szydłowianka Szydłowiec 11 listopada, 11:00
Broń Radom 0-3 MG MZKS Kozienice 11 listopada, 11:00
w Kozienicach
Drukarz Warszawa 4-2 Olimpia Warszawa 11 listopada, 11:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-6 Legia II Warszawa 11 listopada, 11:00
Świt Warszawa 1-0 Znicz Pruszków 11 listopada, 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-3 Pogoń Siedlce 11 listopada, 12:00
Kasztelan Sierpc 3-1 Wisła II Płock 11 listopada, 12:00
Wkra Bieżuń 1-3 MKS Mława 11 listopada, 12:00
Mazowsze Płock 6-2 Polonia II Warszawa 11 listopada, 12:00
GKS Lipowiec 1-2 Hutnik Warszawa 11 listopada, 12:00
Błękitni Raciąż 1-1 Legionovia Legionowo 11 listopada, 12:00
pd. k. 5-4
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-5 Dolcan Ząbki 11 listopada, 12:00
Wilga Garwolin 4-0 Korona Góra Kalwaria 11 listopada, 12:00
Żbik Nasielsk 6-0 Delta Warszawa 11 listopada, 12:00
WKS Puznów 1-5 Okęcie Warszawa 11 listopada, 13:00
GLKS Nadarzyn 2-4 Gwardia Warszawa 11 listopada, 13:00
Naprzód II Zielonki 4-2 Piast Piastów 11 listopada, 18:00

VII runda - 22 listopada
Pozostałe drużyny otrzymały wolny los.

Wilga Garwolin 1-4 MG MZKS Kozienice 22 listopada, 12:00
Żbik Nasielsk 3-0 Mazowsze Płock 22 listopada, 12:00
Błękitni Raciąż 0-4 Kasztelan Sierpc 22 listopada, 12:00

1/8 finału - 14 kwietnia

Szydłowianka Szydłowiec 0-1 Okęcie Warszawa 14 kwietnia, 15:30
Śliwowski 87
Drukarz Warszawa 2-2 Gwardia Warszawa 14 kwietnia, 15:30
pd. k. 5-4
Kaczor 54, Groszek 64 - Konopka 42 (k), Rymbiewski 87
Naprzód II Zielonki 1-3 MG MZKS Kozienice 14 kwietnia, 20:00
Kamiński ? - Sawa ?, ?, Seremak ?
Kasztelan Sierpc 1-2 Dolcan Ząbki 14 kwietnia, 15:30
Dzięgielewski 33 - Stańczuk 63, Muzyka 69
Pogoń Siedlce 0-4 Mazowsze Grójec 14 kwietnia, 15:30
Stretowicz 8, Cackowski 27, A.Komorowski 36, Chmielewski 61
Świt Warszawa 0-6 Radomiak Radom 14 kwietnia, 15:30
Gołoś 26, Gołębiewski 30, Kucenko 44, Krześniak 50, 55, Janas 78
Hutnik Warszawa 1-5 MKS Mława 14 kwietnia, 15:30 (140)
B.Szymaniak 17 - Walczak 11, Szmyt 18, Karpiński 22, Grabowski 70, Rogalski 88 (k)
Żbik Nasielsk 2-1 Legia II Warszawa 14 kwietnia, 15:30
Markiewicz 24, Eresaba 90 - Dylewski 43

1/4 finału - 5 maja

Drukarz Warszawa 2-1 Okęcie Warszawa 5 maja, 16:30
Żbik Nasielsk 2-1 Radomiak Radom 5 maja, 16:30
pd.
Kordowski 39 (k), Gumowski 53 - Krześniak 8
Dolcan Ząbki 2-2 Mazowsze Grójec 5 maja, 16:30
pd. k. 5-6
Stańczyk 49, Kaczorek 67 - Mikołajczak 19, Piros 75
MG MZKS Kozienice 3-1 MKS Mława 5 maja, 16:30
Sawa 10, 12, Seremak 73 - Karpiński 23

1/2 finału - 26 maja

Żbik Nasielsk 0-2 MG MZKS Kozienice 26 maja, 17:00
Sokół 47, Sawa 49
Drukarz Warszawa 1-1 Mazowsze Grójec 26 maja, 17:00 (300)
pd. k. 1-4
Markowski 17 - Jaskólski 15

Finał - 9 czerwca, 16 czerwca

MG MZKS Kozienice 5-6 Mazowsze Grójec 9 czerwca, 17:30
Misztal 12, Strąg 35, Seremak 46, Sawa 71, Bilke 83 - A.Komorowski 18, Chmielewski 34, Jaskólski 48, Mikołajczak 55 (k), Cackowski 75, Puźniak 78

Mazowsze Grójec 3-4 MG MZKS Kozienice 16 czerwca, 17:00
Samoraj 23, 50, Siciak 80 - Kołodziejczyk 55, Seremak 60, 90, Sokół 65

Puchar Polski 2004/2005

Puchar Polski 2003/2004 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas