[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 24 lipca

Lechia Gdańsk 2-2 Jagiellonia II Białystok 24 lipca, 16:00 (2000)
pd. k. 4-2
Marek Wasicki 23, Janusz Melaniuk 25 - Rafał Onofryjuk 31, Łukasz Łoszakiewicz 89
W 107. minucie Tomasz Borkowski I (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
MG MZKS Kozienice 3-0 Pogoń Staszów 24 lipca, 16:00
(wo)
drużyna Pogoni wycofała się z Pucharu Polski
Burza Gręboszów 0-2 Gawin Królewska Wola 24 lipca, 16:00
Krzysztof Janus 72, Tomasz Wójcik 90 (k)
Polonia Słubice 1-2 Odra Chojna 24 lipca, 16:00 (400)
pd.
Patryk Groblica 29 - Piotr Kierul 74, Piotr Michalski 110
Warta Poznań 0-2 Raków Częstochowa 24 lipca, 16:00 (100)
Tomasz Czok 35, Krzysztof Kołaczyk 53
Chemik Bydgoszcz 3-1 Huragan Morąg 24 lipca, 16:00 (130)
Włodzimierz Korecki 5, Adam Kardasz 73, Łukasz Filarski 84 - Tomasz Krajewski 36
Przebój Wolbrom 2-1 LZS Turbia 24 lipca, 16:00 (450)
Piotr Kasprzyk 48, Artur Szybalski 55 - Grzegorz Lenart 68
Łada Biłgoraj 1-0 WKS Wieluń 24 lipca, 16:00
Ireneusz Zarczuk 71

I runda - 3 sierpnia

Lechia Gdańsk 3-3 Szczakowianka Jaworzno 3 sierpnia, 16:00 (3500)
pd. k. 0-2
Marek Wasicki 16, Marcin Gąsiorowski 18 (k), Krzysztof Rusinek 114 - Damian Seweryn 17, 109, Maciej Iwański 61
W 90. minucie Maciej Iwański (Szczakowianka Jaworzno) nie wykorzystał rzutu karnego.
MG MZKS Kozienice 0-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 sierpnia, 16:00
Karol Bilski 29, 69, Adam Gmitrzuk 50, Jacek Cieśla 57
Gawin Królewska Wola 1-2 Zagłębie Lubin 3 sierpnia, 16:00 (1000)
David Kalousek 85 (s) - Zbigniew Murdza 65, 71
Odra Chojna 0-1 Arka Gdynia 3 sierpnia, 16:00 (400)
Robert Dymkowski 90
w Dębnie
Raków Częstochowa 2-3 GKS Bełchatów 3 sierpnia, 16:00 (4000)
Tomasz Czok 47, Rafał Popko 89 - Jacek Kuranty 72, Grzegorz Król 82, Dariusz Pawlusiński 90
Chemik Bydgoszcz 0-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 sierpnia, 16:00 (400)
Grzegorz Podstawek 18, Zbigniew Czerbniak 79 (k), Mariusz Mężyk 87
Przebój Wolbrom 1-4 Górnik Polkowice 3 sierpnia, 16:00 (1000)
Radosław Koterba 88 - Bartłomiej Majewski 11, Tomasz Moskal 16, Wojciech Górski 26, Paweł Pytlarz 36
Łada Biłgoraj 2-2 Piast Gliwice 3 sierpnia, 16:00 (700)
pd. k. 2-4
Artur Kukiełka 7, Ireneusz Zarczuk 27 - Janusz Bodzioch 50, Przemysław Pałkus 54
Warmia Grajewo 1-4 Polonia Warszawa 3 sierpnia, 16:00 (1000)
Przemysław Kołłątaj 56 - Benjamin Imeh 4, 48, Piotr Stokowiec 20, Piotr Kluzek 60
Olimpia Sztum 2-0 Jagiellonia Białystok 3 sierpnia, 16:00 (500)
Nikodem Twardowski 2, Damian Dudziński 25
Mazowsze Grójec 1-1 RKS Radomsko 3 sierpnia, 16:00
pd. k. 2-1
Konrad Główka 12 - Jacek Berensztajn 40 (k)
Skalnik Gracze 2-1 Cracovia 3 sierpnia, 16:00 (1000)
Daniel Kownacki 18, Marcin Worek 69 - Piotr Giza 34
Korona Kielce 3-0 Widzew Łódź 3 sierpnia, 16:00 (2500)
pd.
Grzegorz Piechna 97, 105, Rafał Wójcik 101
Stal Mielec 2-1 Aluminium Konin 3 sierpnia, 16:00 (500)
Dariusz Pęgiel 66 (k), Tomasz Abramowicz 76 - Jacek Nowacki 45
Promień Żary 0-4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 sierpnia, 16:00 (500)
Błażej Radler 41, Artur Rozmus 53, Wojciech Rączka 54, Jarosław Bujok 90
Koszarawa Żywiec 3-0 Polar Wrocław 3 sierpnia, 16:00
Bartłomiej Socha 5, Artur Wramba 12, Rafał Marszałek 43
Sparta Świdnica 2-3 Pogoń Szczecin 4 sierpnia, 16:00 (2000)
Marcin Abramowski 28, 53 (k) - Michał Łabędzki 20, Mariusz Masternak 40, Olgierd Moskalewicz 42
Warta Sieradz 0-5 Łódzki KS 3 sierpnia, 16:00 (2000)
Krystian Bolimowski 30, Marcin Wachowicz 45, Rafał Niżnik 71, Maciej Nuckowski 88, 90
W 18. minucie Rafał Niżnik (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-1 Ruch Chorzów 3 sierpnia, 16:00 (1450)
Rafał Rogalski 13, Grzegorz Domżalski 32, Grzegorz Bała 35, Łukasz Paulewicz 67 - Mariusz Śrutwa 80
Stal Kraśnik 1-2 Tłoki Gorzyce 3 sierpnia, 16:00 (500)
pd.
Rafał Wiącek 1 - Anatolij Ławryszyn 88, Marek Kusiak 94
w Bełżycach
Wisła II Kraków 1-2 Kujawiak Włocławek 3 sierpnia, 16:00 (100)
Adam Kokoszka 54 - Michał Trzeciakiewicz 52, Piotr Klepczarek II 59
w Skawinie
Victoria Września 0-4 Kotwica Kołobrzeg 3 sierpnia, 16:00
Arkadiusz Gosik 9, 30, 72, Roman Grodzicki 80

I faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1 - 21-22 września

Tłoki Gorzyce 0-3 Wisła Kraków 22 września, 15:30 (1500)
Arkadiusz Głowacki 8, Maciej Żurawski 33, 47
Szczakowianka Jaworzno 0-0 Koszarawa Żywiec 21 września, 15:30 (900)

Kolejka 2 - 5-6 października

Tłoki Gorzyce 1-2 Koszarawa Żywiec 6 października, 15:00 (300)
Marcin Pacuła 90 - Damian Augustyniak 37, Marcin Gadomski 84
Szczakowianka Jaworzno 1-2 Wisła Kraków 24 listopada, 13:00 (1500)
Tomasz Księżyc 58 (k) - Tomasz Frankowski 74, 83

Kolejka 3 - 23-27 października

Szczakowianka Jaworzno 9-2 Tłoki Gorzyce 26 października, 13:30 (500)
Dariusz Kozubek 7, 22, 42, Tomasz Księżyc 26, Hubert Jaromin 28, 39, Piotr Gierczak 37, Robert Chudy 45, Grzegorz Kaliciak 89 - Michał Gielarek 40, Marcin Pacuła 67
Koszarawa Żywiec 0-2 Wisła Kraków 24 października, 13:00 (1500)
Marek Zieńczuk 45, Tomasz Frankowski 67

Kolejka 4 - 10 listopada

Wisła Kraków 2-0 Tłoki Gorzyce 10 listopada, 18:00 (4000)
Damian Gorawski 10, Marek Zieńczuk 84
Koszarawa Żywiec 1-1 Szczakowianka Jaworzno 9 listopada, 13:00 (600)
Bartłomiej Socha 12 - Maciej Iwański 81 (k)

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Koszarawa Żywiec 2-0 Tłoki Gorzyce 28 listopada, 13:00 (500)
Bartłomiej Socha 61, 85
Wisła Kraków 4-0 Szczakowianka Jaworzno 28 listopada, 15:00 (6000)
Mirosław Szymkowiak 5, Mauro Cantoro 13, 54, Arkadiusz Głowacki 41

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

Tłoki Gorzyce 1-1 Szczakowianka Jaworzno 4 grudnia, 13:00 (300)
Anatolij Ławryszyn 4 - Tomasz Księżyc 22
Wisła Kraków 4-0 Koszarawa Żywiec 1 grudnia, 17:00 (6000)
Maciej Żurawski 45, 70, Marek Zieńczuk 52, 66

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 6 18 6 0 0 17-1 3 0 0 10-0 3 0 0 7-1
2.  Koszarawa Żywiec 6 8 2 2 2 5-8 1 1 1 3-3 1 1 1 2-5
3.  Szczakowianka Jaworzno 6 6 1 3 2 12-10 1 1 1 10-4 0 2 1 2-6
4.  Tłoki Gorzyce 6 1 0 1 5 4-19 0 1 2 2-6 0 0 3 2-13

Grupa 2
 
Kolejka 1 - 21-22 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Legia Warszawa 22 września, 18:00 (2500)
Bartosz Karwan 82
Pogoń Szczecin 8-1 Mazowsze Grójec 22 września, 18:00 (2500)
Maciej Terlecki 14, Tomasz Parzy 24, Cláudio Milar 51, Olgierd Moskalewicz 63, Artur Bugaj 77, 84, Krzysztof Pilarz 88 (k), Przemysław Kaźmierczak 90 - Maciej Tataj 22

Kolejka 2 - 5-6 października

Legia Warszawa 1-0 Mazowsze Grójec 6 października, 18:00 (4000)
Marek Saganowski 22
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Pogoń Szczecin 5 października, 18:00 (600)
Piotr Kosiorowski 53, Paweł Samczyk 81

Kolejka 3 - 23-27 października

Pogoń Szczecin 3-0 Legia Warszawa 23 października, 17:30 (6000)
Artur Bugaj 56, Rafał Grzelak 84, 90
Mazowsze Grójec 3-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 14:15 (1200)
Hubert Dolewski 32, Piotr Petasz 44, Marcin Korkuć 89 - Adam Czerkas 2
mecz rozpoczął się z 75-minutowym opóźnieniem z powodu problemów z dojazdem piłkarzy Świtu

Kolejka 4 - 10 listopada

Legia Warszawa 4-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 listopada, 20:00 (4500)
Marek Saganowski 33, 55, Marcin Smoliński 60, Piotr Włodarczyk 74
Mazowsze Grójec 1-0 Pogoń Szczecin 9 listopada, 13:00 (500)
Andrzej Stretowicz 35

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Mazowsze Grójec 1-2 Legia Warszawa 28 listopada, 13:00 (1500)
Cezary Czpak 63 - Piotr Włodarczyk 34, Marek Saganowski 54
Pogoń Szczecin 3-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 listopada, 15:30 (3000)
Artur Bugaj 21, Grzegorz Matlak 55, Cláudio Milar 59 (k)

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

Legia Warszawa 1-3 Pogoń Szczecin 5 grudnia, 15:00 (6000)
Marek Saganowski 61 (k) - Grzegorz Matlak 63, Paweł Magdoń 67, 80
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Mazowsze Grójec 20 listopada, 15:00 (200)
Jan Cios 7

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Szczecin 6 12 4 0 2 17-5 3 0 0 14-1 1 0 2 3-4 2 6 2 0 0 6-1
2.  Legia Warszawa 6 12 4 0 2 9-7 2 0 1 6-3 2 0 1 3-4 2 0 0 0 2 1-6
3.  Mazowsze Grójec 6 6 2 0 4 6-13 2 0 1 5-3 0 0 3 1-10 2 3 1 0 1 3-2
4.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 6 2 0 4 4-11 2 0 1 3-1 0 0 3 1-10 2 3 1 0 1 2-3

Grupa 3
 
Kolejka 1 - 21-22 września

Amica Wronki 5-1 Kotwica Kołobrzeg 22 września, 18:00 (250)
Przemysław Łudziński 7, 78, Filip Burkhardt 24, Remigiusz Sobociński 45 (k), 89 - Arkadiusz Gosik 27
Zagłębie Lubin 2-2 Górnik Polkowice 21 września, 18:00 (1500)
Łukasz Mierzejewski 47, Zbigniew Murdza 81 (k) - Krystian Kalinowski 17, Adam Łagiewka 27

Kolejka 2 - 5-6 października

Kotwica Kołobrzeg 3-1 Górnik Polkowice 5 października, 14:30 (500)
Arkadiusz Gosik 6, Marcin Muzyczuk 65, Kamil Jakubiak 85 - Roman Grodzicki 41 (s)
Amica Wronki 2-1 Zagłębie Lubin 24 października, 18:00 (400)
Paweł Kryszałowicz 80, Jacek Dembiński 90 (k) - Andrzej Szczypkowski 47 (k)

Kolejka 3 - 23-27 października

Zagłębie Lubin 4-1 Kotwica Kołobrzeg 27 października, 18:00 (500)
Dariusz Jackiewicz 11, 33, Rafał Piętka 24, Wojciech Olszowiak 65 - Piotr Dubiela 15
Górnik Polkowice 0-3 Amica Wronki 27 października, 20:00
Zbigniew Grzybowski 27, Paweł Kryszałowicz 51, Marcin Burkhardt 80 (k)

Kolejka 4 - 10 listopada

Kotwica Kołobrzeg 1-2 Amica Wronki 10 listopada, 13:00 (800)
Patryk Halaburda 65 - Karol Gregorek 33, Piotr Dziewicki 71
Górnik Polkowice 0-2 Zagłębie Lubin 9 listopada, 18:00 (500)
Łukasz Mierzejewski 24 (k), Łukasz Piszczek 48

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Górnik Polkowice 4-0 Kotwica Kołobrzeg 24 listopada, 16:00 (70)
Marek Gancarczyk 11, 65, Adam Łagiewka 27, Ireneusz Adamski 86
Zagłębie Lubin 1-2 Amica Wronki 28 listopada, 14:00 (800)
David Kalousek 49 - Marcin Burkhardt 68, Zbigniew Grzybowski 74

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

Kotwica Kołobrzeg 1-6 Zagłębie Lubin 5 grudnia, 13:00 (400)
Arkadiusz Gosik 6 - Sławomir Pach 2, 88, Grzegorz Niciński 22, Wojciech Łobodziński 44, 79, Łukasz Piszczek 75
Amica Wronki 1-1 Górnik Polkowice 5 grudnia, 13:00 (200)
Michał Stasiak 27 - Marek Gancarczyk 90

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amica Wronki 6 16 5 1 0 15-5 2 1 0 8-3 3 0 0 7-2
2.  Zagłębie Lubin 6 10 3 1 2 16-8 1 1 1 7-5 2 0 1 9-3
3.  Górnik Polkowice 6 5 1 2 3 8-11 1 0 2 4-5 0 2 1 4-6
4.  Kotwica Kołobrzeg 6 3 1 0 5 7-22 1 0 2 5-9 0 0 3 2-13

Grupa 4
 
Kolejka 1 - 21-22 września

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-2 Olimpia Sztum 22 września, 18:00 (1000)
Mariusz Pawlak 11 (k), Adrian Sikora 47, Jacek Ziarkowski 76 - Marcin Honory 74, Damian Dudziński 86
GKS Bełchatów 2-1 Piast Gliwice 22 września, 18:00 (1000)
Jacek Popek 5, Grzegorz Król 41 - Marcin Chyła 74

Kolejka 2 - 5-6 października

Olimpia Sztum 4-2 Piast Gliwice 6 października, 14:30 (1000)
Damian Dudziński 9, 16 (k), 29 (k), Marcin Chmielewski 13 - Paweł Gamla 5, Marcin Chyła 47
GKS Bełchatów 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 października, 18:00 (4000)
Dariusz Pawlusiński 72 - Igor Kozioł 70, Marcin Zając 77

Kolejka 3 - 23-27 października

GKS Bełchatów 9-1 Olimpia Sztum 27 października, 18:00 (700)
Sergiusz Wiechowski 14, Grzegorz Król 22, 51 (k), 53, 68, 86, Dariusz Pawlusiński 37, Radosław Matusiak 72, Robert Kolendowicz 85 - Damian Dudziński 49
Piast Gliwice 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 października, 14:30 (1000)
Marcin Zając 69, Marcin Nowacki 88

Kolejka 4 - 10 listopada

Olimpia Sztum 1-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10 listopada, 13:00 (1000)
Łukasz Statkiewicz 66 - Rafał Kaczmarczyk 27, Panče Ḱumbev 41, Piotr Piechniak 45, Bartosz Ślusarski 59
Piast Gliwice 0-4 GKS Bełchatów 10 listopada, 13:00 (300)
Janusz Dziedzic 39, 83, Sergiusz Wiechowski 75, Robert Kolendowicz 89

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Piast Gliwice 1-1 Olimpia Sztum 27 listopada, 13:00 (150)
Marcin Chyła 77 - Nikodem Twardowski 84
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 GKS Bełchatów 27 listopada, 15:30 (400)
Rafał Kaczmarczyk 25 - Edward Cecot 37

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

Olimpia Sztum 0-4 GKS Bełchatów 4 grudnia, 13:00 (600)
Janusz Dziedzic 24 (k), Dariusz Pawlusiński 68, Maciej Kaczorowski 89, Radosław Matusiak 90
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Piast Gliwice 4 grudnia, 13:00 (600)
Bartosz Ślusarski 11, Igor Kozioł 28, Marcin Radzewicz 85

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 16 5 1 0 15-5 2 1 0 7-3 3 0 0 8-2
2.  GKS Bełchatów 6 13 4 1 1 21-5 2 0 1 12-4 2 1 0 9-1
3.  Olimpia Sztum 6 4 1 1 4 9-23 1 0 2 5-10 0 1 2 4-13
4.  Piast Gliwice 6 1 0 1 5 4-16 0 1 2 1-7 0 0 3 3-9

Grupa 5
 
Kolejka 1 - 21-22 września

Wisła Płock 3-2 Kujawiak Włocławek 22 września, 18:00 (2000)
Paweł Sobczak 12, 31, Tomasz Grudzień 81 - Billy Abbott 27 (k), Željko Mrvaljević 74
Łódzki KS 1-1 Odra Wodzisław Śląski 22 września, 18:00 (2500)
Maciej Nuckowski 23 - Łukasz Masłowski 56

Kolejka 2 - 5-6 października

Kujawiak Włocławek 1-1 Odra Wodzisław Śląski 6 października, 14:30 (1500)
Robert Gaca 27 - Piotr Rocki 54
Wisła Płock 2-1 Łódzki KS 6 października, 18:00 (1500)
Arkadiusz Klimek 14, Dariusz Gęsior 74 - Paweł Golański 45

Kolejka 3 - 23-27 października

Łódzki KS 5-2 Kujawiak Włocławek 27 października, 18:00 (2000)
Paweł Golański 21, 62, Maciej Nuckowski 39, 45, 86 - Dawid Kwiatkowski 18, 45
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Wisła Płock 27 października, 18:00 (500)
Tomasz Szewczuk 55 - Wojciech Jarmuż 87

Kolejka 4 - 10 listopada

Kujawiak Włocławek 1-5 Wisła Płock 10 listopada, 13:00 (700)
Željko Mrvaljević 64 - Arkadiusz Klimek 17, Adrian Mierzejewski 25, Paweł Sobczak 68, 73, Mamia Dżikia 86
W 39. minucie Andraš Strapak (Kujawiak Włocławek) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Łódzki KS 10 listopada, 18:00 (300)
Łukasz Masłowski 65, Piotr Rocki 82, Marcin Dopierała 90 (s)

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Odra Wodzisław Śląski 3-0 Kujawiak Włocławek 27 listopada, 15:30
(wo)
Kujawiak zrezygnował z gry
Łódzki KS 2-3 Wisła Płock 26 listopada, 18:30 (650)
Marcin Wachowicz 32, 67 - Adrian Mierzejewski 10, 35, Paweł Sobczak 22
W 60. minucie Paweł Sobczak (Wisła Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

Kujawiak Włocławek 0-3 Łódzki KS 21 listopada, 12:00
(wo)
Kujawiak zrezygnował z gry
Wisła Płock 1-1 Odra Wodzisław Śląski 13 listopada, 13:00 (500)
Paweł Sobczak 42 - Łukasz Masłowski 53

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Płock 6 14 4 2 0 15-8 2 1 0 6-4 2 1 0 9-4
2.  Odra Wodzisław Śląski 6 10 2 4 0 10-4 2 1 0 7-1 0 3 0 3-3
3.  Łódzki KS 6 7 2 1 3 12-11 1 1 1 8-6 1 0 2 4-5
4.  Kujawiak Włocławek 6 1 0 1 5 6-20 0 1 2 2-9 0 0 3 4-11

Grupa 6
 
Kolejka 1 - 21-22 września

Lech Poznań 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 21 września, 19:00 (1500)
Piotr Reiss 6, Adam Majewski 57
Arka Gdynia 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 22 września, 19:00 (1300)
Jerzy Wojnecki 50, Robert Dymkowski 86 - Piotr Rybkiewicz 7
W 90. minucie Krzysztof Sobieraj (Arka Gdynia) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 2 - 5-6 października

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 października, 18:00 (700)
Mariusz Mężyk 76 - Grzegorz Bała 28
Lech Poznań 4-1 Arka Gdynia 6 października, 18:00 (3000)
David Topolski 21, Damian Nawrocik 33, Piotr Reiss 60, 65 - Marcin Ignaszewski 5

Kolejka 3 - 23-27 października

Arka Gdynia 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26 października, 18:00 (1500)
Janusz Jelonkowski 32 - Adrian Sobczyński 55
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Lech Poznań 24 października, 13:00 (2800)
Grzegorz Bała 63, Tomasz Włodarczyk 81

Kolejka 4 - 10 listopada

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Lech Poznań 9 listopada, 18:00 (1000)
Jaromir Wieprzęć 53
W 81. minucie Marcin Kaczmarek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Arka Gdynia 10 listopada, 13:00 (1800)
Piotr Rybkiewicz 48 - Janusz Jelonkowski 87

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 28 listopada, 13:00 (1000)
Grzegorz Podstawek 75
Arka Gdynia 0-0 Lech Poznań 28 listopada, 15:30 (5000)

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Arka Gdynia 20 listopada, 15:30 (500)
Dariusz Preis 56
Lech Poznań 5-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 grudnia, 16:30 (8000)
Piotr Reiss 9, 74, Błażej Telichowski 56, Zbigniew Zakrzewski 66, 85

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 11 3 2 1 5-4 2 1 0 3-1 1 1 1 2-3
2.  Lech Poznań 6 10 3 1 2 11-4 3 0 0 11-1 0 1 2 0-3
3.  Arka Gdynia 6 6 1 3 2 5-8 1 2 0 3-2 0 1 2 2-6
4.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 5 1 2 3 5-10 1 1 1 3-2 0 1 2 2-8

Grupa 7
 
Kolejka 1 - 21-22 września

Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-2 Górnik Zabrze 21 września, 15:30 (1800)
Artur Prokop 51 (k), Daniel Dubicki 55, Piotr Koman 74 - Arkadiusz Aleksander 41, Marcel Lička 48
GKS Katowice 3-0 Skalnik Gracze 22 września, 18:00 (950)
Stanisław Wróbel 31 (k), 90, Krzysztof Markowski 82

Kolejka 2 - 5-6 października

Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-1 Skalnik Gracze 5 października, 15:00 (1000)
Bogdan Prusek 22, 83, Piotr Koman 60, Łukasz Błasiak 75 - Marcin Worek 6
mecz pierwotnie planowany na 14:30 rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem
Górnik Zabrze 1-0 GKS Katowice 6 października, 20:00 (2000)
Łukasz Gorszkow 42 (s)

Kolejka 3 - 23-27 października

Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 GKS Katowice 26 października, 13:00 (1500)
Piotr Koman 24 - Paweł Brożek 65
Skalnik Gracze 0-5 Górnik Zabrze 24 października, 13:00 (1000)
Arkadiusz Aleksander 31, 32, 34, 62, Paweł Buśkiewicz 86

Kolejka 4 - 10 listopada

Górnik Zabrze 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 listopada, 18:00 (1700)
Piotr Brożek 10, Arkadiusz Aleksander 76, 90 - Artur Rozmus 73
Skalnik Gracze 2-5 GKS Katowice 10 listopada, 13:00 (300)
Marcin Worek 87, Daniel Kownacki 89 - Łukasz Nawotczyński 7, Krzysztof Markowski 23, Mieczysław Agafon 53, Stanisław Wróbel 80, 83

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Skalnik Gracze 0-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 listopada, 13:00 (500)
Daniel Dubicki 13, Adam Kompała 60, Łukasz Błasiak 81
GKS Katowice 1-2 Górnik Zabrze 27 listopada, 13:00 (2000)
Krzysztof Markowski 41 (k) - Michał Chałbiński 18, Marcel Lička 37

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

GKS Katowice 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 grudnia, 15:00 (4000)
Mieczysław Agafon 83 - Artur Rozmus 76, 84
Górnik Zabrze 2-1 Skalnik Gracze 23 listopada, 17:00 (500)
Arkadiusz Aleksander 65, 75 - Wojciech Żarów 54

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 6 15 5 0 1 15-6 3 0 0 6-2 2 0 1 9-4
2.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 6 13 4 1 1 14-8 2 1 0 8-4 2 0 1 6-4
3.  GKS Katowice 6 7 2 1 3 11-8 1 0 2 5-4 1 1 1 6-4
4.  Skalnik Gracze 6 0 0 0 6 4-22 0 0 3 2-13 0 0 3 2-9

Grupa 8
 
Kolejka 1 - 21-22 września

Górnik Łęczna 2-1 Stal Mielec 22 września, 18:00 (2500)
Janusz Wolański 33, Remigiusz Jezierski 38 - Rafał Leśniowski 4
Polonia Warszawa 1-3 Korona Kielce 21 września, 18:00 (2000)
Antoni Łukasiewicz 54 - Robert Bednarek 25, Jakub Grzegorzewski 34, 72

Kolejka 2 - 5-6 października

Stal Mielec 2-4 Korona Kielce 6 października, 14:30 (1000)
Paweł Misiaszek 28, Dariusz Pęgiel 60 - Rafał Wójcik 7, 18, 22, Arkadiusz Bilski 47
Górnik Łęczna 0-0 Polonia Warszawa 6 października, 18:00 (3000)

Kolejka 3 - 23-27 października

Polonia Warszawa 1-1 Stal Mielec 26 października, 18:00 (1000)
Łukasz Jarosiewicz 42 (k) - Dariusz Pęgiel 41
Korona Kielce 2-2 Górnik Łęczna 27 października, 13:00 (1500)
Aleksandar Radunović 34, Arkadiusz Bilski 74 - Remigiusz Jezierski 80, Veljko Nikitović 86

Kolejka 4 - 10 listopada

Stal Mielec 0-1 Górnik Łęczna 10 listopada, 13:00 (750)
Sławomir Nazaruk 12
Korona Kielce 1-3 Polonia Warszawa 10 listopada, 13:00 (1500)
Piotr Bajera 23 - Łukasz Jarosiewicz 29, 40, 69 (k)
W 74. minucie Arkadiusz Bilski (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Korona Kielce 4-0 Stal Mielec 27 listopada, 13:00 (500)
Jarosław Piątkowski 18, Grzegorz Piechna 38, 75 (k), Dariusz Frankiewicz 59
Polonia Warszawa 1-0 Górnik Łęczna 27 listopada, 15:30 (500)
Łukasz Jarosiewicz 86 (k)

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

Stal Mielec 0-3 Polonia Warszawa 5 grudnia, 13:00 (1000)
Wojciech Szymanek 8, Waldemar Jędrusiak 12 (s), Jarosław Mazurkiewicz 80
Górnik Łęczna 0-2 Korona Kielce 3 grudnia, 18:00 (3000)
Arkadiusz Bilski 44 (k), Rafał Wójcik 59

Grupa 8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Kielce 6 13 4 1 1 16-8 1 1 1 7-5 3 0 0 9-3
2.  Polonia Warszawa 6 11 3 2 1 9-5 1 1 1 3-4 2 1 0 6-1
3.  Górnik Łęczna 6 8 2 2 2 5-6 1 1 1 2-3 1 1 1 3-3
4.  Stal Mielec 6 1 0 1 5 4-15 0 0 3 2-8 0 1 2 2-7

1/8 finału
Pierwotnie mecze planowano rozegrać 5 marca, ale PZPN zdecydował o przełożeniu ich na 16 marca z powodu złych warunków atmosferycznych.

Koszarawa Żywiec 2-2 Korona Kielce 23 marca, 15:30 (1500)
Bartłomiej Socha 59 (k), Rafał Kamionka 90 - Marcin Kośmicki 5, Rafał Wójcik 39
Legia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze 5 marca, 20:00 (6000)
Bartosz Karwan 23
Zagłębie Lubin 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 marca, 18:00 (1000)
Grzegorz Niciński 38
GKS Bełchatów 0-1 Wisła Płock 24 marca, 18:00 (3500)
Predrag Vujović 64
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16 marca, 18:00 (900)
Piotr Rocki 26 (k) - Bartosz Ślusarski 54, Mariusz Pawlak 69 (k)
Lech Poznań 2-1 Amica Wronki 16 marca, 18:00 (6500)
Damian Nawrocik 1, Rafał Lasocki 79 - Karol Gregorek 44
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Pogoń Szczecin 23 marca, 15:00 (3000)
Grzegorz Pater 80 - Radek Divecký 90
Wisła Kraków 5-0 Polonia Warszawa 16 marca, 18:00 (6000)
Jakub Błaszczykowski 3, Tomasz Kłos 18, Maciej Stolarczyk 39, 59, Maciej Żurawski 41
z powodu złych warunków pogodowych zamieniono gospodarza pierwszego meczu

Korona Kielce 2-1 Koszarawa Żywiec 13 kwietnia, 16:45 (1000)
Jakub Grzegorzewski 29, Grzegorz Piechna 78 - Bartłomiej Socha 44 (k)
Górnik Zabrze 2-1 Legia Warszawa 13 kwietnia, 17:45 (2500)
pd. k. 2-3
Michał Chałbiński 28, 97 (k) - Marek Saganowski 95
W 82. minucie Krzysztof Bukalski (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Zagłębie Lubin 22 marca, 18:00 (3000)
Adrian Sobczyński 66, Arkadiusz Sojka 88 - Grzegorz Niciński 17, Wojciech Łobodziński 60
Wisła Płock 3-1 GKS Bełchatów 13 kwietnia, 18:00 (1000)
Dariusz Romuzga 44, Ireneusz Jeleń 72 (k), 80 - Dariusz Pawlusiński 24
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Odra Wodzisław Śląski 24 marca, 16:15 (1500)
Andrej Porázik 18, 65 - Tomasz Szewczuk 75
Amica Wronki 1-1 Lech Poznań 12 kwietnia, 17:45 (4000)
Paweł Kryszałowicz 13 - Zbigniew Zakrzewski 9
Pogoń Szczecin 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 kwietnia, 18:00 (5000)
Krzysztof Michalski 43
Polonia Warszawa 2-2 Wisła Kraków 12 kwietnia, 18:00 (1000)
Anatolie Doroș 46, Grzegorz Jakosz 80 - Tomasz Kłos 4, Paweł Brożek 38

1/4 finału - 10-11 maja, 17-18 maja
(Losowanie - 1 kwietnia 2005, 12:00)

Korona Kielce 2-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 maja, 17:00 (5500)
Grzegorz Piechna 14, 64 - Mićo Vranješ 26, Bartosz Ślusarski 75, Rafał Kaczmarczyk 82, Tomasz Owczarek 89 (s)
Pogoń Szczecin 0-0 Wisła Kraków 11 maja, 20:00 (7000)
Wisła Płock 1-1 Zagłębie Lubin 11 maja, 18:00 (1500)
Mamia Dżikia 60 (k) - Andrzej Szczypkowski 86 (k)
Lech Poznań 0-0 Legia Warszawa 10 maja, 20:45 (20 000)

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Korona Kielce 18 maja, 18:00 (1500)
Adrian Sikora 55, Bartosz Ślusarski 84 - Grzegorz Piechna 1, Marcin Kośmicki 80 (k)
Wisła Kraków 1-0 Pogoń Szczecin 17 maja, 20:00 (5500)
Tomasz Kłos 85
Zagłębie Lubin 3-0 Wisła Płock 18 maja, 18:00 (1000)
Wojciech Łobodziński 19, 29, Łukasz Piszczek 48
Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań 18 maja, 20:00 (8000)
Aleksandar Vuković 17, Tomasz Sokołowski II 90 - Zbigniew Zakrzewski 30

1/2 finału - 6 czerwca, 15 czerwca
(Losowanie - 12 maja 2005, 11:00)

Legia Warszawa 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 czerwca, 18:00 (6000)
Bartosz Karwan 17 - Adrian Sikora 64
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin 6 czerwca, 20:30 (3000)
Paweł Brożek 6

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Legia Warszawa 15 czerwca, 20:00 (4000)
pd. k. 4-1
Mićo Vranješ 17 - Tomasz Sokołowski I 34
Zagłębie Lubin 3-1 Wisła Kraków 15 czerwca, 17:30 (6000)
Wojciech Łobodziński 15, Łukasz Piszczek 80, Grzegorz Bartczak 86 - Maciej Żurawski 74

Finał - 18 czerwca, 21 czerwca

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Zagłębie Lubin 18 czerwca, 20:00 (4000)
Piotr Piechniak 28, Bartosz Ślusarski 31

Zagłębie Lubin 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 21 czerwca, 20:00 (8000)
Maciej Iwański 22

Puchar Polski 2003/2004 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas