[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Lubuski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 10 września
Zestaw par niepełny

Zryw Rzeczyca 0-2 Pogoń Świebodzin
Slavia Aława 2-7 Arka Nowa Sól
Błękitni Dobiegniew 1-5 Lubuszanin Drezdenko
Zenit Ługów 3-4 Pogoń II Świebodzin
Alfa Jaromirowice 0-2 Tęcza Krosno Odrzańskie
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0-7 Syrena Zbąszynek
Płomień Chlebowo 2-4 Carina Gubin
Pogoń Wężyska 3-0 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
(wo)
Promień II Żary 0-3 Sprotavia Szprotawa
Drzonkowianka Racula 1-0 Błękitni Świdnica
Piast Czerwieńsk 1-2 Start Płoty
Nafta Rybaki 0-4 Tramp Osiecznica
Bizon Wilkowo 2-5 Zjednoczeni Lubrza

II runda - 1 października
Zestaw par niepełny

Start Płoty 4-6 Pogoń Świebodzin
Czarni Rudno 0-11 Arka Nowa Sól
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-2 Lubuszanin Drezdenko
Zjednoczeni Lubrza 1-2 Pogoń II Świebodzin
Tramp Osiecznica 0-1 Tęcza Krosno Odrzańskie
Hamar Górzyn 0-4 Unia Kunice (Żary)
Błyskawica/Odys Lubinicko 1-2 Syrena Zbąszynek

III runda - 22 października
Zestaw par niepełny

Nysa Trzebiel 1-4 Unia Kunice (Żary)
Błękitni Toporów 0-2 Promień Żary
Pogoń II Świebodzin 2-1 Czarni Żagań
Piast Parkovia Trzebiechów 0-9 Pogoń Świebodzin
LZS Bobrówko 5-1 Lubuszanin Drezdenko
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 Czarni Jelenin
(wo)
Sprotavia Szprotawa 1-2 Piast Iłowa
Uran Trzebicz 6-2 Zryw Głęboczek
MKS Nowe Miasteczko 1-4 Arka Nowa Sól 15 października
Lech II Zielona Góra 2-3 Polmo Kożuchów 15 października
Tor-Bud Baczyna 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą
SHR Róża Wojcieszyce 0-5 Czarni Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie 0-1 Polonia Słubice
Orzeł Międzyrzecz 1-2 Pogoń Skwierzyna
Zjednoczeni Przytoczna 2-2 Toroma Torzym
pd. k. 4-2
Pogoń Wężyska 2-1 Budowlani Lubsko
Syrena Zbąszynek 2-4 Lech Zielona Góra

IV runda - 14 marca
Pozostałe drużyny otrzymały wolny los.

Zjednoczeni Przytoczna - Pogoń Skwierzyna

1/8 finału - 14 kwietnia

Pogoń Wężyska 0-4 Pogoń Skwierzyna
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-3 Arka Nowa Sól 31 marca
termin niepewny
Polmo Kożuchów 2-1 Czarni Witnica
Pogoń II Świebodzin 1-2 Polonia Słubice 21 kwietnia
Uran Trzebicz 3-2 Pogoń Świebodzin
LZS Bobrówko 0-2 Lech Zielona Góra
Piast Iłowa 3-1 Unia Kunice (Żary)
Tor-Bud Baczyna 1-2 Promień Żary 21 kwietnia

1/4 finału - 5 maja

Polmo Kożuchów 0-1 Polonia Słubice
Piast Iłowa 1-3 Promień Żary
Pogoń Skwierzyna 4-2 Arka Nowa Sól
Uran Trzebicz 1-3 Lech Zielona Góra

1/2 finału - 2 czerwca

Promień Żary 3-2 Lech Zielona Góra
Dudek 4, Morawski 48, Czyżyk 80 - Jutrzenka 33, Sawicki 57
Pogoń Skwierzyna 1-1 Polonia Słubice
pd. k. 3-4
Rodak 2 - Cygan 78

Finał - 20 czerwca

Promień Żary 1-0 Polonia Słubice 20 czerwca, 16:00
Tychowski 90
w Zielonej Górze

Puchar Polski 2004/2005

Puchar Polski 2003/2004 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas