[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podlaski ZPN

I runda - 3 sierpnia

LZS Krukówek 1-2 Eurocentr Suchowola
mecz rozegrany w Raczkach
Gieret Giby 8-3 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Rospuda Filipów 5-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Nowy Dwór 2-7 Polonia Raczki
LZS Raki 4-5 ŁKS II Łomża
KS Śniadowo 1-5 GKS Rutki
Perspektywa Łomża 1-3 Znicz Radziłów
Forty Piątnica 3-1 Skra Wizna
GKS Orla 5-2 Orlęta Czyżew
LZS Piliki 3-1 Sparta Szepietowo
Orkan Poświętne 2-6 OSiR Puszcza Hajnówka
Pionier Brańsk 3-4 Orzeł Kleszczele
Kora Korycin 1-4 Skra Czarna Białostocka
KP Michałowo 4-0 LZS Kleosin
Relax Uhowo 2-5 Narew Choroszcz
Promień II Mońki 1-4 Biebrza Goniądz
Piorun Jaświły 2-5 Rudnia Zabłudów
Magnat II Juchnowiec Kościelny 5-3 Gryf Gródek
pd.
LUKS Janowszczyzna 3-0 GKS Turośń Kościelna
(wo)

II runda - 27 sierpnia
(Losowanie - 5 sierpnia 2003)
Narew Choroszcz - wolny los

Rospuda Filipów 1-0 Gieret Giby
Eurocentr Suchowola 1-3 Polonia Raczki
Biebrza Goniądz 4-1 Znicz Radziłów
LUKS Janowszczyzna 4-2 Skra Czarna Białostocka 3 września
przełożony
Forty Piątnica 3-1 ŁKS II Łomża
Magnat II Juchnowiec Kościelny 5-3 GKS Rutki
GKS Orla 1-0 Tur II Bielsk Podlaski
Orzeł Kleszczele 3-2 OSiR Puszcza Hajnówka
KP Michałowo 1-3 Rudnia Zabłudów

III runda - 10 września
(losowanie - 1 września 2003)
Do gry przystępują drużyny z Klasy Okręgowej: (Cresovia Siemiatycze, Hetman Tykocin, Iskra Narew, Krypnianka Krypno, LZS Narewka, Magnat Juchnowiec, Orzeł Kolno, Piast Białystok, Promień Mońki, Trak Victoria Łyski Klepacze, UG Krynki, Unia Ciechanowiec, Wissa Szczuczyn, Włókniarz Białystok)

Forty Piątnica 1-1 Orzeł Kolno
pd. k. 4-5
GKS Orla 0-5 Cresovia Siemiatycze
Orzeł Kleszczele 1-0 Unia Ciechanowiec
Polonia Raczki 4-5 Wissa Szczuczyn
pd.
Biebrza Goniądz 4-2 Krypnianka Krypno
Narew Choroszcz 1-6 Hetman Tykocin
LUKS Janowszczyzna 0-2 UG Krynki
LZS Narewka 3-2 Iskra Narew
Magnat II Juchnowiec Kościelny 3-5 Włókniarz Białystok
lub 2-7
Rudnia Zabłudów 2-0 Piast Białystok
Trak Victoria Łyski Klepacze 4-3 Magnat Juchnowiec Kościelny
Rospuda Filipów 1-2 Promień Mońki

IV runda - 5 października
Do gry przystępują IV-ligowcy: (Hetman Białystok, Jagiellonia II Białystok, Kolejarz Czeremcha, KS Stawiski, ŁKS Łomża, MKS Mielnik, Olimpia Zambrów, Pogoń Łapy, Pomorzanka Sejny, Sokół Sokółka, Sparta Augustów, Supraślanka Supraśl, Tur Bielsk Podlaski, Wigry Suwałki)
Wszyskie mecze w niedzielę o godz. 13.00
Tur Bielsk Podlaski i Sparta Augustów - wolny los

Orzeł Kleszczele 0-4 Supraślanka Supraśl
Biebrza Goniądz 2-3 Olimpia Zambrów
Rudnia Zabłudów 2-2 Pogoń Łapy
pd. k. 4-5
Cresovia Siemiatycze 2-0 Kolejarz Czeremcha
LZS Narewka 3-2 MKS Mielnik
Włókniarz Białystok 0-2 Jagiellonia II Białystok 3 października
Trak Victoria Łyski Klepacze 1-2 Hetman Białystok
Orzeł Kolno 1-0 KS Stawiski
Wissa Szczuczyn 2-1 Sokół Sokółka
Hetman Tykocin 0-3 Wigry Suwałki
Promień Mońki 1-2 ŁKS Łomża
UG Krynki 0-2 Pomorzanka Sejny

V runda - 11 listopada
Do gry przystępują III-ligowcy: Warmia Grajewo i Ruch Wysokie Mazowieckie

Cresovia Siemiatycze 4-2 Supraślanka Supraśl 11 listopada, 12:00
LZS Narewka 2-6 Pomorzanka Sejny 11 listopada, 12:00
Wissa Szczuczyn 0-1 Jagiellonia II Białystok 11 listopada, 12:00
Orzeł Kolno 3-2 Olimpia Zambrów 11 listopada, 12:00
pd.
Hetman Białystok 4-2 Tur Bielsk Podlaski 11 listopada, 12:00
Wigry Suwałki 3-0 Pogoń Łapy 11 listopada, 12:00
(wo)
Pogoń nie przyjechała na mecz
ŁKS Łomża 0-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 listopada, 12:00
Sparta Augustów 0-2 Warmia Grajewo 11 listopada, 12:00

1/4 finału - 23 marca-14 kwietnia

Wigry Suwałki 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 kwietnia
pd. k. 3-4
Orzeł Kolno 3-2 Hetman Białystok 24 marca, 14:30
P.Zawłocki 1, 75, G.Zawłocki 69 - Konończuk 28, Ostrowski 86
Cresovia Siemiatycze 2-3 Jagiellonia II Białystok 23 marca
Milewski 20, Goniewicz 45 - Onofryjuk 65, 75, Kulhawik 85
Pomorzanka Sejny 1-3 Warmia Grajewo 14 kwietnia
Buraczewski 47 (k) - Guzowski 25, Jackiewicz 68, Grabowski 78

1/2 finału - 21 kwietnia
(Losowanie - 16 kwietnia 2004)
Mecz między Warmią a Orłem miał się odbyć w Kolnie, lecz gospodarze stwierdzili, że nie zdołają zabezpieczyć spotkania i spotkanie odbyło się w Grajewie.

Warmia Grajewo 5-0 Orzeł Kolno 21 kwietnia, 16:30 (200)
Kłosowski 32, Jackiewicz 54, 63, Strózik 61, Groblica 73
Jagiellonia II Białystok 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 21 kwietnia, 16:30 (60)
Onofryjuk 79

Finał - 16 czerwca

Warmia Grajewo 4-1 Jagiellonia II Białystok 16 czerwca, 17:30 (400)
Surynowicz 11, 65, Jackiewicz 63, Janowski 81 (k) - T.Tupalski 52
w Grajewie

Puchar Polski 2004/2005
Puchar Polski 2002/2003 (Podlaski ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Myszkowski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://warmia.www.grajewo.pl

 

Napisz do nas