[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Świętokrzyski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 3 września

Ruch Skarżysko-Kamienna 4-4 Stal Kunów
pd. k. 3-1
GKS Fałków 2-2 Tęcza Gowarczów
pd. k. 2-1
Zryw Skroniów 0-1 GKS Kluczewsko
Victoria Górki Szczukowskie 1-3 Moravia Morawica
Dąb Nagłowice 3-1 Astra Piekoszów
Samson Samsonów 3-1 AZS WSU Kielce
Partyzant Radoszyce 5-1 Sporting Kielce
Orlęta II Kielce 3-0 Czarnovia Kielce
Leśnik Zagnańsk 0-3 Atest Kielce
(wo)
Zryw Zbigniewice 0-3 KS Tarłów
(wo)
LZS Koniemłoty 2-3 Koprzywianka Koprzywnica
pd.
Kamienna Brody 3-1 GKS Wojciechowice
Huragan Wilczyce 4-2 Cukrownik Włostów
GKS Szydłów 1-5 GKS Iwaniska
Źródło Solec Zdrój 3-4 Victoria Kurozwęki
Marol Jacentów 1-2 Sokół Jachimowice
pd.
Świt Działoszyce 0-4 Victoria Skalbmierz
Baszta Rytwiany 1-2 LZS Samborzec
Leśnik Wiązownica 0-3 OKS Opatów
Partyzant Wodzisław 2-1 Start Słupia Jędrzejowska
Piast Stopnica 8-1 Polanie Pierzchnica
Gród Wiślica 2-0 Victoria Nowy Korczyn
MKS Stąporków 3-1 Korona II Kielce
Polonia Białogon (Kielce) 1-3 Zryw Łopuszno

II runda - 17 września
Do gry przystąpili III i IV-ligowcy

AKS Busko Zdrój 0-2 Korona Kielce 24 września
w Kielcach
GKS Łoniów 1-11 Pogoń Staszów
GKS Kluczewsko 0-10 Heko Czermno
KS Tarłów 0-1 Świt Ćmielów
Koprzywianka Koprzywnica 2-1 Piast Osiek
Huragan Wilczyce 1-5 Sparta Dwikozy
Kamienna Brody 0-8 Granat Skarżysko-Kamienna
GKS Iwaniska 0-1 Nidzianka Bieliny
Sokół Jachimowice 0-5 GKS Świniary
LZS Samborzec 3-0 Alit Ożarów
OKS Opatów 1-2 Wisła Sandomierz
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-4 Star Starachowice
GKS Fałków 2-5 Neptun Końskie
Moravia Morawica 5-3 Skała Tumlin 16 września
Dąb Nagłowice 1-4 Bucovia Bukowa
Samson Samsonów 1-0 Spartakus Daleszyce
Partyzant Radoszyce 2-3 Górnik Miedzianka
Orlęta II Kielce 0-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Atest Kielce 0-3 Wicher Miedziana Góra 18 września
(wo)
Victoria Kurozwęki 0-3 Zenit Chmielnik
(wo)
przełożony
Victoria Skalbmierz 1-6 Nida Pińczów
Partyzant Wodzisław 0-5 Hetman Włoszczowa
Piast Stopnica 2-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
MKS Stąporków 3-3 Orlicz Suchedniów
pd. k. 5-6
Zryw Łopuszno 1-7 Lechia Strawczyn
Gród Wiślica 0-4 Wierna Małogoszcz
Zorza Tempo Pacanów 3-6 Orlęta Kielce
Klimontowianka Klimontów 0-2 Czarni Połaniec
GKS Rudki 1-3 Łysica Bodzentyn
Sparta Kazimierza Wielka 2-4 Naprzód Jędrzejów
Unia Sędziszów 1-3 Piaskowianka Piaski
Lubrzanka Kajetanów 6-2 Piast Chęciny

III runda - 8 października

Samson Samsonów 1-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Nidzianka Bieliny 1-0 Łysica Bodzentyn
pd.
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Wicher Miedziana Góra
LZS Samborzec 1-1 GKS Świniary
pd. k. 3-4
Sparta Dwikozy 1-2 Wisła Sandomierz
Zenit Chmielnik 1-2 Czarni Połaniec
Świt Ćmielów 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna
Star Starachowice 3-0 Orlicz Suchedniów
Moravia Morawica 0-5 Nida Pińczów
Bucovia Bukowa 2-3 Wierna Małogoszcz
pd.
Górnik Miedzianka 0-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Lechia Strawczyn 2-3 Orlęta Kielce
Piaskowianka Piaski 1-2 Hetman Włoszczowa 9 października
Naprzód Jędrzejów 1-2 Korona Kielce
Koprzywianka Koprzywnica 1-7 Pogoń Staszów
Neptun Końskie 1-2 Heko Czermno
pd.

IV runda - 16 listopada

Czarni Połaniec 0-1 Korona Kielce 11 listopada
Bilski 41
Granat Skarżysko-Kamienna 2-3 Heko Czermno
Susz 27, Kowalik 32 - Piechna 6 (k), 84 (k), Wojtaszek 36
GKS Świniary 2-4 Pogoń Staszów
Pyszczek 36, Mikus 50 - Błauciak 63 (k), 69 (k), Szmańkowski 77, Mężyk 83
Samson Samsonów 0-2 Wierna Małogoszcz
Grzesik 13, 19
Star Starachowice 0-1 Wisła Sandomierz
Chorab 31
Lubrzanka Kajetanów 0-3 Nida Pińczów
Banaszek 75, Biały 86, Król 88
Nidzianka Bieliny 1-8 Orlęta Kielce
Satro 81 - Myśliwy 19, Kilim 22, 34, 62, M.Czarnecki 42, Dziubel 50, 70, Dulak 85
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Hetman Włoszczowa 24 marca
Stawiarski 25, Radek 41
przełożony z powodu renowacji boiska Hetmana

1/4 finału - 21 kwietnia

Nida Pińczów 0-1 Korona Kielce 21 kwietnia, 16:30
pd.
Nakielski 103
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Heko Czermno 21 kwietnia, 16:30
Stawiarski 71, Radek 76
Orlęta Kielce 1-1 Pogoń Staszów 21 kwietnia, 16:30
pd. k. 1-3
Kilim 65 - Błauciak 83
Wisła Sandomierz 0-2 Wierna Małogoszcz 21 kwietnia, 16:30
Adamczyk 56, Gil 89

1/2 finału - 5 maja

Wierna Małogoszcz 1-1 Korona Kielce 5 maja, 17:00
pd. k. 2-3
Gil 52 - Gołąbek 82
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-3 Pogoń Staszów 5 maja, 17:00
Mądzik 37 - Grad 28, 41, Mężyk 81

Finał - 26 maja

Pogoń Staszów 1-4 Korona Kielce 26 maja, 17:30 (700)
Matyja 43 (k) - Małocha 37, Wójcik 38, Bajera 64, Kajda 73
w Nowinach

Puchar Polski 2004/2005

Puchar Polski 2003/2004 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2003/2004 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas