[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2021/2022, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legionovia Legionowo 10 23 7 2 1 21-12 5 0 1 13-6 2 2 0 8-6
2.  Polonia Warszawa 9 19 6 1 2 18-7 3 0 1 7-3 3 1 1 11-4 1 0 0 0 1 1-2
3.  Unia Skierniewice 10 19 6 1 3 20-13 2 0 3 8-9 4 1 0 12-4 1 3 1 0 0 2-1
4.  Pilica Białobrzegi 9 17 5 2 2 20-14 4 2 0 15-6 1 0 2 5-8
5.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 17 5 2 2 16-11 1 1 2 8-9 4 1 0 8-2
6.  KS Kutno 10 17 5 2 3 12-11 2 2 1 4-4 3 0 2 8-7
7.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 16 5 1 4 19-13 3 1 0 9-1 2 0 4 10-12
8.  Pelikan Łowicz 9 14 3 5 1 14-9 2 3 0 9-5 1 2 1 5-4
9.  Broń Radom 9 13 4 1 4 13-14 2 1 0 6-3 2 0 4 7-11 1 0 0 0 1 1-2
10.  ŁKS II Łódź 10 13 4 1 5 16-20 3 0 2 11-10 1 1 3 5-10 1 3 1 0 0 2-1
11.  Legia II Warszawa 9 12 3 3 3 12-10 2 1 1 6-5 1 2 2 6-5 1 0 0 0 1 0-1
12.  Jagiellonia II Białystok 9 12 4 0 5 13-16 2 0 2 6-6 2 0 3 7-10
13.  GKS Wikielec 10 12 3 3 4 12-15 2 1 2 7-7 1 2 2 5-8 1 3 1 0 0 1-0
14.  Ursus Warszawa 9 9 2 3 4 14-19 0 2 2 4-7 2 1 2 10-12
15.  Znicz Biała Piska 10 8 2 2 6 13-17 1 1 4 7-10 1 1 2 6-7 1 1 0 1 0 0-0
16.  Wissa Szczuczyn 10 8 1 5 4 8-14 1 3 2 6-8 0 2 2 2-6 1 1 0 1 0 0-0
17.  Sokół Aleksandrów Łódzki 10 7 1 4 5 13-18 1 1 3 9-11 0 3 2 4-7 1 3 1 0 0 3-0
18.  Błonianka Błonie 9 7 2 1 6 11-21 1 1 2 7-7 1 0 4 4-14 1 0 0 0 1 0-3
19.  Mamry Giżycko 9 7 2 1 6 8-19 0 0 5 2-12 2 1 1 6-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Legionovia Legionowo    3-1 2-1 3-1 2-0 2-3 1-0 
 2 Polonia Warszawa    1-2 2-1 1-0 3-0 
 3 Unia Skierniewice2-1     1-2 1-2 1-2 3-2 
 4 Pilica Białobrzegi    1-1 3-1 3-0 2-2 2-1 4-1 
 5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki2-2 2-4     3-0 1-3 
 6 KS Kutno0-0     2-1 1-3 1-0 0-0 
 7 Lechia Tomaszów Mazowiecki1-1     1-0 3-0 4-0 
 8 Pelikan Łowicz3-2     3-0 1-1 1-1 1-1 
 9 Broń Radom3-1 0-0     3-2 
 10 ŁKS II Łódź2-3 2-1 2-1     4-3 1-2 
 11 Legia II Warszawa1-1 0-2 3-1 2-1     
 12 Jagiellonia II Białystok1-5 0-1     3-0 2-0 
 13 GKS Wikielec0-3 3-0 1-0     2-2 1-2 
 14 Ursus Warszawa0-2 2-3 1-1     1-1 
 15 Znicz Biała Piska1-3 1-3 3-0 1-2     0-0 1-2 
 16 Wissa Szczuczyn0-0 1-2 1-4 0-0     1-1 3-1 
 17 Sokół Aleksandrów Łódzki3-4 1-4 1-2 1-1     3-0 
 18 Błonianka Błonie0-1 1-2 4-2 2-2     
 19 Mamry Giżycko0-1 0-2 1-2 1-3 0-4     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Pauza: Legia II Warszawa.
 
Pilica Białobrzegi 2-2 Znicz Biała Piska 7 sierpnia, 17:00
Olaf Uziębło 16, Adrian Karasek 45 - Mateusz Furman 51, Maciej Famulak 63
Mamry Giżycko 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 sierpnia, 16:00
Klim Morenkov 25, 62
Pelikan Łowicz 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 sierpnia, 12:00
Grzegorz Wawrzyński 60 - Michał Wolinowski 46
ŁKS II Łódź 4-3 Ursus Warszawa 7 sierpnia, 18:00
Łukasz Dynel 11, Maciej Radaszkiewicz 14, Damian Nowacki 80, Aleksander Ślęzak 86 (k) - Michał Strzałkowski 22, 44, Paweł Tarnowski 65
GKS Wikielec 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Gajewski 20, Kamil Wiśniewski 58, Mateusz Kwiatkowski 88
Legionovia Legionowo 2-0 Jagiellonia II Białystok 7 sierpnia, 16:00
Dawid Papazjan 7, Patryk Koziara 24
Wissa Szczuczyn 3-1 Błonianka Błonie 7 sierpnia, 17:00
Wojciech Zalewski 2, Karol Buzun 11, Konrad Radzikowski 90 - Sebastian Czapa 90 (k)
w Ełku
Unia Skierniewice 2-1 Polonia Warszawa 10 sierpnia, 17:00
Damian Makuch 63, Kamil Sabiłło 75 - Patryk Paczuk 43
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Kutno 1-3 Broń Radom 7 sierpnia, 16:00 (300)
Adam Patora 41 - Tomasz Bartosiak 33, Michał Kielak 52, Matheus Dias 83

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Pauza: Polonia Warszawa.
 
Błonianka Błonie 0-1 Unia Skierniewice 14 sierpnia, 17:00
Kamil Sabiłło 48
Jagiellonia II Białystok 3-0 Wissa Szczuczyn 14 sierpnia, 12:00
Kacper Głowicki 23 (k), Ognjen Mudrinski 34, Martin Košťál 63
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Legionovia Legionowo 14 sierpnia, 16:00
Arkadiusz Gajewski 5, Marcel Bykowski 10 - Michał Bajdur 22, Patryk Koziara 79
Ursus Warszawa 1-1 GKS Wikielec 14 sierpnia, 16:00
Paweł Tarnowski 15 (k) - Szymon Masiak 65
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 ŁKS II Łódź 14 sierpnia, 17:00 (260)
Igor Kania 57 - Mieszko Lorenc 50
KS Kutno 2-1 Pelikan Łowicz 14 sierpnia, 13:00
Adrian Klepacz 38, Marcin Kacela 84 - Krystian Mycka 90
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Broń Radom 13 sierpnia, 17:00 (347)
Artur Amroziński 85
Znicz Biała Piska 1-2 Mamry Giżycko 14 sierpnia, 16:00
Bartosz Giełażyn 90 - Paweł Dymiński 20, Radosław Gulbierz 85
Pilica Białobrzegi 3-1 Legia II Warszawa 14 sierpnia, 17:00
Michał Dobkowski 43, Marcin Rawski 53, Konrad Paterek 69 - Arkadiusz Ciach 83 (k)

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Pauza: Pilica Białobrzegi.
 
Mamry Giżycko 0-4 Legia II Warszawa 18 sierpnia, 18:00
Kacper Skwierczyński 56, 83, Wiktor Kamiński 67, 74
Pelikan Łowicz 3-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 sierpnia, 17:00 (250)
Tomasz Kolus 46, Marcel Sluga 75, Grzegorz Wawrzyński 84 (k) - Patryk Jakubczyk 33 (k), Miłosz Turewicz 47
ŁKS II Łódź 2-1 KS Kutno 17 sierpnia, 18:00
Aleksander Ślęzak 29 (k), Łukasz Dynel 79 - Adam Patora 26
GKS Wikielec 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 sierpnia, 18:00
Adrian Korzeniewski 45, Mateusz Jajkowski 75 - Jakub Bartosiński 23 (k), Jakub Zagórski 71
Legionovia Legionowo 2-3 Ursus Warszawa 18 sierpnia, 17:00
Patryk Jurczyński 32 (s), Piotr Dobrogost 60 - Patryk Kamiński 29, Michał Strzałkowski 53, 59
Wissa Szczuczyn 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 sierpnia, 18:00
Unia Skierniewice 1-2 Jagiellonia II Białystok 18 sierpnia, 17:00
Kamil Sabiłło 90 - Michał Samborski 5, Martin Košťál 81
Polonia Warszawa 3-0 Błonianka Błonie 18 sierpnia, 19:11
Marcin Kluska 57, Łukasz Piątek 59, Krystian Pieczara 73
Znicz Biała Piska 3-0 Broń Radom 18 sierpnia, 17:00
Łukasz Kuśnierz 48, Maciej Famulak 50, Bartosz Giełażyn 55 (k)

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Pauza: Błonianka Błonie.
 
Jagiellonia II Białystok 1-5 Polonia Warszawa 21 sierpnia, 15:00
Gabor Żukowski 28 - Krystian Pieczara 34 (k), Jakub Orpik 44 (s), Tomasz Wełna 60, Wiktor Niewiarowski 70, Marcinho 83
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-4 Unia Skierniewice 21 sierpnia, 16:00
Krzysztof Wojciechowski 13 (s), Mateusz Długołęcki 17 - Kamil Sabiłło 29 (k), 72 (k), Andrzej Krajewski 44, Hubert Berłowski 45
Ursus Warszawa 1-1 Wissa Szczuczyn 21 sierpnia, 16:00
Michał Strzałkowski 4 - Łukasz Tercjak 51
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-4 Legionovia Legionowo 22 sierpnia, 12:00
Jakub Zagórski 30, Michał Góral 53, Kacper Dziuba 90 - Bartosz Mroczek 42, Dariusz Zjawiński 49, Konrad Zaklika 70, Michał Bajdur 87
KS Kutno 0-0 GKS Wikielec 21 sierpnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 ŁKS II Łódź 21 sierpnia, 11:00 (318)
Krystian Mroczek 30, Kamil Lewiński 62, Artur Amroziński 82
Znicz Biała Piska 1-3 Pelikan Łowicz 22 sierpnia, 17:00
Bartosz Giełażyn 43 - Grzegorz Wawrzyński 75 (k), 90 (k), Tomasz Kolus 90 (k)
Legia II Warszawa 3-1 Broń Radom 22 sierpnia, 11:00
Bartłomiej Ciepiela 50, Patryk Pierzak 72, Wiktor Kamiński 90 - Denzell Mora 85
w Grodzisku Mazowieckim
Pilica Białobrzegi 4-1 Mamry Giżycko 21 sierpnia, 17:00
Konrad Paterek 65, Damian Winiarski 72, Marcin Rawski 75, Igor Korczakowski 90 - Paweł Adamiec 60

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Pauza: Mamry Giżycko.
 
Broń Radom 3-1 Pilica Białobrzegi 27 sierpnia, 19:00 (450)
Elian de la Nuez 5, Kamil Kumoch 42, Igor Kośmicki 47 - Konrad Paterek 24 (k)
Pelikan Łowicz 1-1 Legia II Warszawa 29 sierpnia, 12:00
Kamil Łojszczyk 11 - Dawid Dzięgielewski 36
ŁKS II Łódź 1-2 Znicz Biała Piska 27 sierpnia, 16:00
Aleksander Ślęzak 41 (k) - Adrian Duchnowski 32, Łukasz Kuśnierz 55
GKS Wikielec 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 28 sierpnia, 14:00
Michał Jankowski 56, 66, Łukasz Święty 68
Legionovia Legionowo 2-1 KS Kutno 28 sierpnia, 17:00
Dariusz Zjawiński 25, Jakub Karabin 85 - Adrian Kralkowski 4
Wissa Szczuczyn 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 sierpnia, 20:00 (800)
Kamil Sakowicz 42 - Michał Góral 85
Unia Skierniewice 1-2 Ursus Warszawa 28 sierpnia, 17:00
Bartosz Winkler 88 - Michał Strzałkowski 12, Patryk Kamiński 74
Polonia Warszawa 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 sierpnia, 19:11 (1347)
Marcin Kluska 53 - Łukasz Sosnowski 25 (k), 82
Błonianka Błonie 4-2 Jagiellonia II Białystok 28 sierpnia, 16:00
Arkadiusz Zajączkowski 12, Sebastian Czapa 23 (k), 51, Przemysław Chyrchała 73 - Kacper Głowicki 50, Hubert Karpiński 53

Kolejka 6 - 4-5 września

Pauza: Jagiellonia II Białystok.
 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Błonianka Błonie 4 września, 16:00
Arkadiusz Zajączkowski 32 (s) - Radosław Kamiński 43 (s), Przemysław Chyrchała 65, 68
Ursus Warszawa 0-2 Polonia Warszawa 4 września, 16:00
Krystian Pieczara 80, Patryk Paczuk 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-4 Unia Skierniewice 3 września, 16:00
Mateusz Lis 85 (k) - Konrad Kowalczyk 26, Kamil Sabiłło 34, 68 (k), Kamil Waśniowski 87
Znicz Biała Piska 1-2 GKS Wikielec 4 września, 17:00
Maciej Famulak 69 - Szymon Masiak 22, 45
Legia II Warszawa 2-1 ŁKS II Łódź 5 września, 12:00
Kacper Kostorz 69 (k), Arkadiusz Ciach 82 (k) - Marcel Wszołek 8
w Urszulinie
Pilica Białobrzegi 1-1 Pelikan Łowicz 4 września, 17:00
Bartłomiej Niedziela 77 - Eryk Woliński 87
Mamry Giżycko 1-2 Broń Radom 4 września, 16:00
Łukasz Broź 84 (k) - Piotr Goljasz 48, Bartosz Olszewski 51
Wissa Szczuczyn 1-2 KS Kutno 4 września, 12:00
Karol Buzun 22 - Krzysztof Cudowski 71, Marcin Kacela 73
Legionovia Legionowo 3-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 września, 15:00
Michał Bajdur 7, 9, Dawid Papazjan 70 - Artur Amroziński 42

Kolejka 7 - 8 września

Pauza: Broń Radom.
 
Pelikan Łowicz 1-1 Mamry Giżycko 8 września, 17:00
Kamil Łojszczyk 61 (k) - Krystian Wiszniewski 23
ŁKS II Łódź 2-3 Pilica Białobrzegi 8 września, 17:00
Maciej Radaszkiewicz 9 (k), Aleksander Ślęzak 29 (k) - Damian Winiarski 48, Bartosz Zawadzki 49, Konrad Paterek 76
GKS Wikielec 1-0 Legia II Warszawa 8 września, 16:30
Michał Jankowski 5 (k)
Legionovia Legionowo 1-0 Znicz Biała Piska 8 września, 17:00
Dariusz Zjawiński 58
Wissa Szczuczyn 1-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 września, 19:00 (150)
Łukasz Tercjak 36 - Klim Morenkov 43, 70, Dominik Pecyna 45, Artur Amroziński 73
Unia Skierniewice 1-2 KS Kutno 8 września, 16:00 (160)
Piotr Kłąb 78 - Marcin Kacela 3, Adam Patora 62
Polonia Warszawa 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 września, 18:00
Łukasz Piątek 1
Błonianka Błonie 2-2 Ursus Warszawa 8 września, 17:00
Szymon Śmieciński 72, 84 - Michał Strzałkowski 26, Patryk Kamiński 81
Jagiellonia II Białystok 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 września, 14:00
Szymon Kuźma 75
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii

Kolejka 8 - 11-12 września

Pauza: Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
 
Ursus Warszawa 2-3 Jagiellonia II Białystok 11 września, 16:00
Michał Strzałkowski 4, Mikołaj Neuman 24 - Martin Košťál 11 (k), 57, Hubert Karpiński 22
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Błonianka Błonie 12 września, 12:00
Jakub Zagórski 57, 63, Mateusz Lis 90 (k)
KS Kutno 0-0 Polonia Warszawa 11 września, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Unia Skierniewice 11 września, 17:00 (238)
Andrzej Krajewski 68 (s) - Kamil Waśniowski 5
Znicz Biała Piska 0-0 Wissa Szczuczyn 12 września, 17:00
Legia II Warszawa 1-1 Legionovia Legionowo 11 września, 12:00
Kacper Kostorz 58 - Michał Bajdur 44
w Urszulinie
Pilica Białobrzegi 3-0 GKS Wikielec 11 września, 16:00 (120)
Konrad Paterek 17 (k), Jan Imiołek 75, Marcin Bykowski 88
Mamry Giżycko 1-3 ŁKS II Łódź 11 września, 15:00
Szymon Łapiński 8 - Jan Kuźma 31, Jakub Romanowicz 44 (k), Maciej Radaszkiewicz 59 (k)
Broń Radom 0-0 Pelikan Łowicz 11 września, 17:00
w Kozienicach

Kolejka 9 - 18-19 września

Pauza: Pelikan Łowicz.
 
ŁKS II Łódź 2-1 Broń Radom 18 września, 16:00 (50)
Michał Karlikowski 5, Aleksander Ślęzak 12 (k) - Michał Kielak 73
GKS Wikielec 1-2 Mamry Giżycko 17 września, 18:00 (200)
Rafał Raiński 76 (s) - Szymon Łapiński 54, Krystian Wiszniewski 57
Legionovia Legionowo 3-1 Pilica Białobrzegi 18 września, 16:00
Konrad Zaklika 33, Dariusz Zjawiński 68, Daniel Smuga 90 - Jan Imiołek 66
Wissa Szczuczyn 0-0 Legia II Warszawa 18 września, 16:00
Unia Skierniewice 3-2 Znicz Biała Piska 18 września, 15:00
Piotr Kłąb 44, Maciej Wilanowski 64, Damian Makuch 89 - Patryk Gondek 5, Łukasz Kuśnierz 82
Polonia Warszawa 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 września, 19:11
Marcin Kluska 5, Krystian Pieczara 79 - Patryk Jakubczyk 69 (k)
Błonianka Błonie 1-2 KS Kutno 19 września, 11:00
Rafał Włodarczyk 41 - Krystian Białas 33, Damian Szczepański 85
Jagiellonia II Białystok 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 września, 14:00
Martin Košťál 8 (k), Eryk Matus 41
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Ursus Warszawa 19 września, 16:00
Łukasz Sosnowski 5 (k), Arkadiusz Gajewski 32, Szymon Kuźma 73

Kolejka 10 - 25-26 września

Pauza: Ursus Warszawa.
 
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 września, 14:00
Tomasz Pałgan 90 - Arkadiusz Gajewski 20, Jerzy Munik 77
KS Kutno 1-0 Jagiellonia II Białystok 25 września, 13:00
Adrian Kralkowski 37
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 Błonianka Błonie 25 września, 16:00 (259)
Eryk Kaproń 39, Dominik Pecyna 53, Kamil Szymczak 73, Krystian Mroczek 76
Znicz Biała Piska 1-3 Polonia Warszawa 25 września, 16:00
Bartosz Giełażyn 58 - Krystian Pieczara 12, Łukasz Piątek 57, Kacper Górski 90
Legia II Warszawa 0-2 Unia Skierniewice 25 września, 11:00 (95)
Piotr Kłąb 59, 66
Pilica Białobrzegi 2-1 Wissa Szczuczyn 25 września, 16:00
Marcin Rawski 13, Bartłomiej Michalski 87 - Wojciech Zalewski 17
Mamry Giżycko 0-1 Legionovia Legionowo 25 września, 16:00
Artur Balicki 89
Broń Radom 3-2 GKS Wikielec 25 września, 17:00
Michał Kielak 43, Adrian Grudzień 45, Piotr Goljasz 73 - Szymon Masiak 1, Łukasz Święty 31
Pelikan Łowicz 3-0 ŁKS II Łódź 26 września, 12:00
Radosław Kuciński 15, Kamil Łojszczyk 32, Adrian Marcioch 45

Kolejka 11 - 2-3 października

Pauza: ŁKS II Łódź.
 
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz 2 października, 15:00
Legionovia Legionowo - Broń Radom 2 października, 16:00
Wissa Szczuczyn - Mamry Giżycko 2 października, 15:30
Unia Skierniewice - Pilica Białobrzegi 2 października, 15:00
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 2 października, 17:00
Błonianka Błonie - Znicz Biała Piska 2 października, 15:00
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 października, 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Kutno 3 października, 15:00
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 2 października, 16:00

Kolejka 12 - 9-10 października

Pauza: Sokół Aleksandrów Łódzki.
 
KS Kutno - Ursus Warszawa 9 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 października, 15:00
Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok 9 października, 15:00
Legia II Warszawa - Błonianka Błonie 9 października, 12:00
Pilica Białobrzegi - Polonia Warszawa 9 października, 15:00
Mamry Giżycko - Unia Skierniewice 9 października, 14:00
Broń Radom - Wissa Szczuczyn 8 października, 18:00
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo 10 października, 12:00
ŁKS II Łódź - GKS Wikielec 9 października, 15:30

Kolejka 13 - 13 października

Pauza: GKS Wikielec.
 
Legionovia Legionowo - ŁKS II Łódź 13 października, 15:30
Wissa Szczuczyn - Pelikan Łowicz 13 października, 19:00
Unia Skierniewice - Broń Radom 13 października, 15:00
Polonia Warszawa - Mamry Giżycko 13 października, 19:11
Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi 13 października, 15:00
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska 13 października, 15:00
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 października, 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Kutno 13 października, 15:00

Kolejka 14 - 16-17 października

Pauza: KS Kutno.
 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 17 października, 12:00
Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa 16 października, 14:00
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 października, 11:00
Pilica Białobrzegi - Jagiellonia II Białystok 16 października, 15:00
Mamry Giżycko - Błonianka Błonie 16 października, 14:00
Broń Radom - Polonia Warszawa 16 października, 17:00
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice 17 października, 12:00
ŁKS II Łódź - Wissa Szczuczyn
GKS Wikielec - Legionovia Legionowo 16 października, 15:00

Kolejka 15 - 23-24 października

Pauza: Legionovia Legionowo.
 
Wissa Szczuczyn - GKS Wikielec 23 października, 14:00
Unia Skierniewice - ŁKS II Łódź 23 października, 14:00
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz 23 października, 17:00
Błonianka Błonie - Broń Radom 23 października, 14:00
Jagiellonia II Białystok - Mamry Giżycko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 23 października, 14:00
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 23 października, 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska 23 października, 14:00
KS Kutno - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 16 - 30-31 października

Pauza: Lechia Tomaszów Mazowiecki.
 
Znicz Biała Piska - KS Kutno 30 października, 13:00
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 30 października, 13:00
Mamry Giżycko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 października, 14:00
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok 30 października, 17:00
Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie 31 października, 12:00
ŁKS II Łódź - Polonia Warszawa
GKS Wikielec - Unia Skierniewice 30 października, 14:00
Legionovia Legionowo - Wissa Szczuczyn 30 października, 13:00

Kolejka 17 - 6-7 listopada

Pauza: Wissa Szczuczyn.
 
Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo 6 listopada, 13:00
Polonia Warszawa - GKS Wikielec 6 listopada, 18:00
Błonianka Błonie - ŁKS II Łódź 6 listopada, 13:00
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 6 listopada, 13:00
Ursus Warszawa - Mamry Giżycko 6 listopada, 13:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pilica Białobrzegi 6 listopada, 13:00
KS Kutno - Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Znicz Biała Piska 6 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 13-14 listopada

Pauza: Znicz Biała Piska.
 
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - KS Kutno 13 listopada, 13:00
Mamry Giżycko - Sokół Aleksandrów Łódzki 13 listopada, 14:00
Broń Radom - Ursus Warszawa 13 listopada, 17:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 listopada, 12:00
ŁKS II Łódź - Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec - Błonianka Błonie 13 listopada, 13:00
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 13 listopada, 13:00
Wissa Szczuczyn - Unia Skierniewice 13 listopada, 12:00

Kolejka 19 - 20-21 listopada

Pauza: Unia Skierniewice.
 
Polonia Warszawa - Wissa Szczuczyn 19 listopada, 19:11
Błonianka Błonie - Legionovia Legionowo 20 listopada, 13:00
Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS II Łódź 20 listopada, 13:00
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 20 listopada, 13:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom 20 listopada, 13:00
KS Kutno - Mamry Giżycko
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 20 listopada, 13:00
Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 20 listopada, 13:00

Kolejka 20

Pauza: Legia II Warszawa.
 
Broń Radom - KS Kutno
Znicz Biała Piska - Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mamry Giżycko
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa - ŁKS II Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok - Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie - Wissa Szczuczyn
Polonia Warszawa - Unia Skierniewice

Kolejka 21

Pauza: Polonia Warszawa.
 
Legia II Warszawa - Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice - Błonianka Błonie
Wissa Szczuczyn - Jagiellonia II Białystok
Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec - Ursus Warszawa
ŁKS II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz - KS Kutno
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mamry Giżycko - Znicz Biała Piska

Kolejka 22

Pauza: Pilica Białobrzegi.
 
Broń Radom - Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa - Mamry Giżycko
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
KS Kutno - ŁKS II Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Wikielec
Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wissa Szczuczyn
Jagiellonia II Białystok - Unia Skierniewice
Błonianka Błonie - Polonia Warszawa

Kolejka 23

Pauza: Błonianka Błonie.
 
Polonia Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wissa Szczuczyn - Ursus Warszawa
Legionovia Legionowo - Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec - KS Kutno
ŁKS II Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska
Broń Radom - Legia II Warszawa
Mamry Giżycko - Pilica Białobrzegi

Kolejka 24

Pauza: Mamry Giżycko.
 
Pilica Białobrzegi - Broń Radom
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska - ŁKS II Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec
KS Kutno - Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łódzki - Wissa Szczuczyn
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Błonianka Błonie

Kolejka 25

Pauza: Jagiellonia II Białystok.
 
KS Kutno - Wissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa - Ursus Warszawa
Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec - Znicz Biała Piska
ŁKS II Łódź - Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz - Pilica Białobrzegi
Broń Radom - Mamry Giżycko

Kolejka 26

Pauza: Broń Radom.
 
Mamry Giżycko - Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi - ŁKS II Łódź
Legia II Warszawa - GKS Wikielec
Znicz Biała Piska - Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Wissa Szczuczyn
KS Kutno - Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa
Ursus Warszawa - Błonianka Błonie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 27

Pauza: Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
 
Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa
Błonianka Błonie - Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa - KS Kutno
Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Wissa Szczuczyn - Znicz Biała Piska
Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa
GKS Wikielec - Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź - Mamry Giżycko
Pelikan Łowicz - Broń Radom

Kolejka 28

Pauza: Pelikan Łowicz.
 
Broń Radom - ŁKS II Łódź
Mamry Giżycko - GKS Wikielec
Pilica Białobrzegi - Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa - Wissa Szczuczyn
Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa
KS Kutno - Błonianka Błonie
Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 29

Pauza: Ursus Warszawa.
 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok - KS Kutno
Błonianka Błonie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa
Wissa Szczuczyn - Pilica Białobrzegi
Legionovia Legionowo - Mamry Giżycko
GKS Wikielec - Broń Radom
ŁKS II Łódź - Pelikan Łowicz

Kolejka 30

Pauza: ŁKS II Łódź.
 
Pelikan Łowicz - GKS Wikielec
Broń Radom - Legionovia Legionowo
Mamry Giżycko - Wissa Szczuczyn
Pilica Białobrzegi - Unia Skierniewice
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska - Błonianka Błonie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
KS Kutno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa

Kolejka 31

Pauza: Sokół Aleksandrów Łódzki.
 
Ursus Warszawa - KS Kutno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska
Błonianka Błonie - Legia II Warszawa
Polonia Warszawa - Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice - Mamry Giżycko
Wissa Szczuczyn - Broń Radom
Legionovia Legionowo - Pelikan Łowicz
GKS Wikielec - ŁKS II Łódź

Kolejka 32

Pauza: GKS Wikielec.
 
ŁKS II Łódź - Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz - Wissa Szczuczyn
Broń Radom - Unia Skierniewice
Mamry Giżycko - Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa
KS Kutno - Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 33

Pauza: KS Kutno.
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie - Mamry Giżycko
Polonia Warszawa - Broń Radom
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
Wissa Szczuczyn - ŁKS II Łódź
Legionovia Legionowo - GKS Wikielec

Kolejka 34

Pauza: Legionovia Legionowo.
 
GKS Wikielec - Wissa Szczuczyn
ŁKS II Łódź - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa
Broń Radom - Błonianka Błonie
Mamry Giżycko - Jagiellonia II Białystok
Pilica Białobrzegi - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa - Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska - Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Kutno

Kolejka 35

Pauza: Lechia Tomaszów Mazowiecki.
 
KS Kutno - Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa
Ursus Warszawa - Pilica Białobrzegi
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mamry Giżycko
Jagiellonia II Białystok - Broń Radom
Błonianka Błonie - Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa - ŁKS II Łódź
Unia Skierniewice - GKS Wikielec
Wissa Szczuczyn - Legionovia Legionowo

Kolejka 36

Pauza: Wissa Szczuczyn.
 
Legionovia Legionowo - Unia Skierniewice
GKS Wikielec - Polonia Warszawa
ŁKS II Łódź - Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz - Jagiellonia II Białystok
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mamry Giżycko - Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa - KS Kutno
Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 37

Pauza: Znicz Biała Piska.
 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
KS Kutno - Pilica Białobrzegi
Sokół Aleksandrów Łódzki - Mamry Giżycko
Ursus Warszawa - Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok - ŁKS II Łódź
Błonianka Błonie - GKS Wikielec
Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo
Unia Skierniewice - Wissa Szczuczyn

Kolejka 38

Pauza: Unia Skierniewice.
 
Wissa Szczuczyn - Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo - Błonianka Błonie
GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok
ŁKS II Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa
Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki
Mamry Giżycko - KS Kutno
Pilica Białobrzegi - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska

eWinner II liga 2021/2022

III liga 2021/2022 (II)
III liga 2021/2022 (III)
III liga 2021/2022 (IV)

IV liga 2021/2022 (łódzka)
forBET IV liga 2021/2022 (mazowiecka I)
forBET IV liga 2021/2022 (mazowiecka II)
Keeza IV liga 2021/2022 (podlaska)
forBET IV liga 2021/2022 (warmińsko-mazurska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas