[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza IV liga 2021/2022, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS 1926 Łomża 24 64 21 1 2 93-23 11 0 1 56-11 10 1 1 37-12 1 3 1 0 0 2-1
2.  Ruch Wysokie Mazowieckie 24 64 21 1 2 70-11 10 0 2 31-5 11 1 0 39-6 1 0 0 0 1 1-2
3.  Olimpia Zambrów 24 62 20 2 2 99-19 10 1 1 51-9 10 1 1 48-10
4.  KS Michałowo 24 49 15 4 5 65-33 7 3 2 38-18 8 1 3 27-15
5.  Tur Bielsk Podlaski 24 44 14 2 8 58-36 8 1 3 30-12 6 1 5 28-24
6.  KS Grabówka 24 37 12 1 11 50-51 6 1 4 28-20 6 0 7 22-31
7.  Warmia Grajewo 24 36 11 3 10 57-35 7 1 4 33-14 4 2 6 24-21
8.  KS Wasilków 24 35 11 2 11 41-41 6 1 5 27-21 5 1 6 14-20
9.  MOSP Białystok 24 30 9 3 12 37-50 5 2 5 19-24 4 1 7 18-26
10.  Promień Mońki 24 28 8 4 12 39-53 6 2 5 25-21 2 2 7 14-32 2 6 2 0 0 6-2
11.  Czarni Czarna Białostocka 24 28 8 4 12 40-48 4 1 6 20-25 4 3 6 20-23 2 0 0 0 2 2-6
12.  Krypnianka Krypno 24 23 7 2 15 39-71 4 2 7 21-34 3 0 8 18-37
13.  Orzeł Kolno 24 22 6 4 14 34-57 4 1 7 20-23 2 3 7 14-34
14.  Cresovia Siemiatycze 24 18 4 6 14 17-61 3 4 6 9-20 1 2 8 8-41
15.  Sparta 1951 Szepietowo 24 12 3 3 18 25-65 2 0 10 14-35 1 3 8 11-30
16.  Hetman Białystok 24 2 0 2 22 7-117 0 2 9 3-54 0 0 13 4-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 ŁKS 1926 Łomża    1-3 5-0 2-0 2-0 4-2 5-1 3-1 3-1 6-0 9-0 6-1 10-2 
 2 Ruch Wysokie Mazowieckie1-2     0-1 3-1 1-0 2-0 2-0 7-0 2-0 3-0 5-0 1-0 4-1 
 3 Olimpia Zambrów0-2 0-0     2-0 7-1 4-1 6-2 3-1 5-0 6-0 7-0 7-1 4-1 
 4 KS Michałowo3-3 2-3     0-2 5-2 1-1 3-0 3-3 3-1 4-1 6-0 4-2 4-0 
 5 Tur Bielsk Podlaski0-2 1-4 0-2     4-0 2-0 2-0 3-1 4-0 3-1 3-1 1-1 7-0 
 6 KS Grabówka1-2 0-4 0-2     4-2 0-3 3-1 5-2 5-2 1-1 5-1 4-0 
 7 Warmia Grajewo1-3 2-1 7-1     2-1 3-1 1-1 0-1 2-3 2-0 5-0 0-2 8-0 
 8 KS Wasilków0-2 0-3 2-4 0-3 3-1     0-2 2-1 2-2 6-2 5-1 1-0 6-0 
 9 MOSP Białystok1-3 0-5 0-5 1-3 4-2 1-2 2-1 2-0     1-1 1-1 3-1 3-0 
 10 Promień Mońki2-1 1-4 1-3 2-2 3-0 1-1 0-2 4-1     3-1 2-3 0-3* 2-0 4-0 
 11 Czarni Czarna Białostocka0-4 1-1 1-8 5-2 0-1 1-3 1-2 1-3     4-0 2-0 4-1 
 12 Krypnianka Krypno2-5 2-3 1-5 0-4 1-7 1-1 1-0 5-2 0-2     1-1 1-3 3-1 3-0 
 13 Orzeł Kolno1-3 1-3 3-0* 0-2 0-3 1-3 1-2 0-3 4-1     2-2 4-1 3-0 
 14 Cresovia Siemiatycze0-2 0-4 0-6 0-0 3-1 0-2 0-1 0-1 0-0 1-1 2-1 3-1     0-0 
 15 Sparta 1951 Szepietowo1-6 0-1 1-4 2-4 0-2 1-2 1-2 1-2 1-5 2-1 1-6     3-0 
 16 Hetman Białystok0-6 0-6 0-11 1-6 0-7 1-5 0-4 0-4 0-4 0-0 1-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

MOSP Białystok 2-1 Warmia Grajewo 15 sierpnia, 18:00
KS Michałowo 4-2 Sparta 1951 Szepietowo 14 sierpnia, 16:00
Hetman Białystok 0-4 Orzeł Kolno 14 sierpnia, 15:00
KS Grabówka 3-1 Promień Mońki 14 sierpnia, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 2-0 Cresovia Siemiatycze 15 sierpnia, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 Krypnianka Krypno 15 sierpnia, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 1-3 Olimpia Zambrów 15 sierpnia, 18:00
Tur Bielsk Podlaski 2-0 KS Wasilków 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Warmia Grajewo 2-1 KS Wasilków 21 sierpnia, 17:00
Olimpia Zambrów 7-1 Tur Bielsk Podlaski 21 sierpnia, 15:00
Krypnianka Krypno 2-5 ŁKS 1926 Łomża 21 sierpnia, 16:00
Cresovia Siemiatycze 0-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 sierpnia, 16:00
Promień Mońki 3-1 Czarni Czarna Białostocka 21 sierpnia, 16:00
Orzeł Kolno 1-3 KS Grabówka 21 sierpnia, 18:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-0 Hetman Białystok 22 sierpnia, 16:00
MOSP Białystok 1-3 KS Michałowo 20 sierpnia, 17:45

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

KS Michałowo 1-1 Warmia Grajewo 29 sierpnia, 16:00
Hetman Białystok 0-4 MOSP Białystok 28 sierpnia, 11:00
KS Grabówka 5-1 Sparta 1951 Szepietowo 28 sierpnia, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 4-0 Orzeł Kolno 28 sierpnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 7-0 Promień Mońki 29 sierpnia, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 9-0 Cresovia Siemiatycze 29 sierpnia, 18:00
Tur Bielsk Podlaski 3-1 Krypnianka Krypno 29 sierpnia, 15:00
KS Wasilków 0-3 Olimpia Zambrów 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Warmia Grajewo 1-3 Olimpia Zambrów 4 września, 16:00
Krypnianka Krypno 1-1 KS Wasilków 5 września, 16:00
Cresovia Siemiatycze 3-1 Tur Bielsk Podlaski 5 września, 15:00
Promień Mońki 2-1 ŁKS 1926 Łomża 4 września, 16:00
Orzeł Kolno 1-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 4 września, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-1 Czarni Czarna Białostocka 5 września, 16:00
MOSP Białystok 1-2 KS Grabówka 5 września, 11:00
KS Michałowo 4-0 Hetman Białystok 4 września, 15:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Hetman Białystok 1-5 Warmia Grajewo 12 września, 11:00
KS Grabówka 0-2 KS Michałowo 11 września, 16:45
Czarni Czarna Białostocka 1-2 MOSP Białystok 11 września, 16:45
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Sparta 1951 Szepietowo 11 września, 18:00
ŁKS 1926 Łomża 6-0 Orzeł Kolno 11 września, 19:26
Tur Bielsk Podlaski 4-0 Promień Mońki 11 września, 16:30
KS Wasilków 5-1 Cresovia Siemiatycze 12 września, 12:00
Olimpia Zambrów 6-0 Krypnianka Krypno 11 września, 15:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Warmia Grajewo 2-3 Krypnianka Krypno 18 września, 16:00
Cresovia Siemiatycze 0-6 Olimpia Zambrów 17 września, 16:30
Promień Mońki 0-2 KS Wasilków 18 września, 16:00
Orzeł Kolno 0-3 Tur Bielsk Podlaski 18 września, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-6 ŁKS 1926 Łomża 19 września, 16:00
MOSP Białystok 0-5 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 września, 15:00
KS Michałowo 4-1 Czarni Czarna Białostocka 18 września, 15:00
Hetman Białystok 0-7 KS Grabówka 18 września, 11:00

Kolejka 7 - 25-26 września

KS Grabówka 4-2 Warmia Grajewo 25 września, 16:00
Czarni Czarna Białostocka 4-1 Hetman Białystok 25 września, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 KS Michałowo 26 września, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 5-1 MOSP Białystok 25 września, 14:00
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Sparta 1951 Szepietowo 25 września, 16:00
KS Wasilków 6-2 Orzeł Kolno 25 września, 16:00
Olimpia Zambrów 5-0 Promień Mońki 25 września, 15:00
Krypnianka Krypno 1-3 Cresovia Siemiatycze 26 września, 15:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Warmia Grajewo 5-0 Cresovia Siemiatycze 2 października, 15:30
Promień Mońki 2-3 Krypnianka Krypno 2 października, 15:30
Orzeł Kolno 3-0 Olimpia Zambrów 2 października, 16:00
(wo)
na boisku 1-4
Sparta 1951 Szepietowo 1-2 KS Wasilków 3 października, 15:30
MOSP Białystok 4-2 Tur Bielsk Podlaski 2 października, 14:00
KS Michałowo 3-3 ŁKS 1926 Łomża 3 października, 14:00
Hetman Białystok 0-6 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 października, 11:00
Czarni Czarna Białostocka 0-1 KS Grabówka 2 października, 15:30

Kolejka 9 - 9-10 października

Czarni Czarna Białostocka 1-3 Warmia Grajewo 9 października, 15:45
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-1 KS Grabówka 10 października, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 10-2 Hetman Białystok 9 października, 17:30
Tur Bielsk Podlaski 0-2 KS Michałowo 9 października, 15:30
KS Wasilków 0-2 MOSP Białystok 9 października, 15:30
Olimpia Zambrów 4-1 Sparta 1951 Szepietowo 9 października, 15:00
Krypnianka Krypno 1-1 Orzeł Kolno 10 października, 15:30
Cresovia Siemiatycze 0-0 Promień Mońki 9 października, 14:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Warmia Grajewo 1-1 Promień Mońki 16 października, 15:00
Orzeł Kolno 2-2 Cresovia Siemiatycze 16 października, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-6 Krypnianka Krypno 17 października, 15:00
MOSP Białystok 0-5 Olimpia Zambrów 16 października, 11:00
KS Michałowo 3-0 KS Wasilków 17 października, 14:00
Hetman Białystok 1-6 Tur Bielsk Podlaski 16 października, 15:30
KS Grabówka 1-2 ŁKS 1926 Łomża 16 października, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 0-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Warmia Grajewo 24 października, 14:30
ŁKS 1926 Łomża 3-1 Czarni Czarna Białostocka 23 października, 19:26
Tur Bielsk Podlaski 4-0 KS Grabówka 23 października, 15:00
KS Wasilków 6-0 Hetman Białystok 23 października, 15:00
Olimpia Zambrów 2-0 KS Michałowo 23 października, 14:00
Krypnianka Krypno 1-0 MOSP Białystok 24 października, 14:00
Cresovia Siemiatycze 0-0 Sparta 1951 Szepietowo 23 października, 14:00
Promień Mońki 0-3 Orzeł Kolno 23 października, 15:00
(wo)
na boisku 4-2

Kolejka 12 - 30-31 października

Warmia Grajewo 2-0 Orzeł Kolno 30 października, 11:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-5 Promień Mońki 30 października, 14:00
MOSP Białystok 3-1 Cresovia Siemiatycze 30 października, 14:30
KS Michałowo 6-0 Krypnianka Krypno 28 listopada, 12:30
w pierwotnym terminie (30 października, 13:00) odwołany
Hetman Białystok 0-11 Olimpia Zambrów 30 października, 11:00
KS Grabówka 0-3 KS Wasilków 30 października, 14:30
Czarni Czarna Białostocka 5-2 Tur Bielsk Podlaski 30 października, 14:30
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 ŁKS 1926 Łomża 30 października, 18:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

ŁKS 1926 Łomża 4-2 Warmia Grajewo 6 listopada, 13:00
Tur Bielsk Podlaski 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 listopada, 13:00
KS Wasilków 2-2 Czarni Czarna Białostocka 6 listopada, 13:00
Olimpia Zambrów 4-1 KS Grabówka 6 listopada, 13:30
Krypnianka Krypno 3-0 Hetman Białystok 7 listopada, 13:00
Cresovia Siemiatycze 0-0 KS Michałowo 6 listopada, 13:00
Promień Mońki 4-1 MOSP Białystok 6 listopada, 13:00
Orzeł Kolno 4-1 Sparta 1951 Szepietowo 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Warmia Grajewo 0-2 Sparta 1951 Szepietowo 13 listopada, 13:00
MOSP Białystok 1-1 Orzeł Kolno 13 listopada, 13:30
KS Michałowo 3-1 Promień Mońki 13 listopada, 13:00
Hetman Białystok 0-0 Cresovia Siemiatycze 14 listopada, 11:00
KS Grabówka 5-2 Krypnianka Krypno 13 listopada, 13:00
Czarni Czarna Białostocka 1-1 Olimpia Zambrów 13 listopada, 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 KS Wasilków 13 listopada, 16:30
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Tur Bielsk Podlaski 14 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 20-21 listopada

Tur Bielsk Podlaski 2-0 Warmia Grajewo 21 listopada, 13:00
KS Wasilków 0-2 ŁKS 1926 Łomża 20 listopada, 13:00
Olimpia Zambrów 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 listopada, 12:30
Krypnianka Krypno 0-2 Czarni Czarna Białostocka 20 listopada, 13:00
Cresovia Siemiatycze 0-2 KS Grabówka 20 listopada, 13:00
Promień Mońki 4-0 Hetman Białystok 20 listopada, 13:00
Orzeł Kolno 0-2 KS Michałowo 20 listopada, 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-2 MOSP Białystok 20 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 12-13 marca

Warmia Grajewo 3-1 MOSP Białystok 12 marca, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-4 KS Michałowo 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:00) odwołany / w drugim terminie (13 kwietnia, 17:15) odwołany
Orzeł Kolno 3-0 Hetman Białystok 12 marca, 15:00
Promień Mońki 3-0 KS Grabówka 12 marca, 15:00
Cresovia Siemiatycze 1-1 Czarni Czarna Białostocka 12 marca, 15:00
Krypnianka Krypno 2-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 marca, 12:00
Olimpia Zambrów 0-2 ŁKS 1926 Łomża 12 marca, 15:00
KS Wasilków 0-3 Tur Bielsk Podlaski 13 marca, 12:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

KS Wasilków 3-1 Warmia Grajewo 19 marca, 15:00
Tur Bielsk Podlaski 1-4 Olimpia Zambrów 20 marca, 14:00
ŁKS 1926 Łomża 3-1 Krypnianka Krypno 19 marca, 13:30
Ruch Wysokie Mazowieckie 5-0 Cresovia Siemiatycze 20 marca, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 1-3 Promień Mońki 19 marca, 15:00
KS Grabówka 1-1 Orzeł Kolno 19 marca, 14:00
Hetman Białystok 1-1 Sparta 1951 Szepietowo 19 marca, 11:30
KS Michałowo 3-3 MOSP Białystok 20 marca, 13:00

Kolejka 18 - 26-27 marca

Warmia Grajewo 2-1 KS Michałowo 26 marca, 15:30
MOSP Białystok 3-0 Hetman Białystok 26 marca, 11:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-2 KS Grabówka 27 marca, 16:00
Orzeł Kolno 0-3 Czarni Czarna Białostocka 26 marca, 15:30
Promień Mońki 1-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 26 marca, 15:30
Cresovia Siemiatycze 0-2 ŁKS 1926 Łomża 27 marca, 14:00
Krypnianka Krypno 0-4 Tur Bielsk Podlaski 27 marca, 15:00
Olimpia Zambrów 6-2 KS Wasilków 26 marca, 11:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Olimpia Zambrów - Warmia Grajewo 15 czerwca, 18:45
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Wasilków - Krypnianka Krypno 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tur Bielsk Podlaski - Cresovia Siemiatycze 15 czerwca, 18:45
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁKS 1926 Łomża - Promień Mońki 15 czerwca, 18:45
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Wysokie Mazowieckie - Orzeł Kolno 15 czerwca, 18:45
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Czarna Białostocka - Sparta 1951 Szepietowo 15 czerwca, 18:45
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Grabówka - MOSP Białystok 15 czerwca, 18:45
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Białystok - KS Michałowo 15 czerwca, 18:45
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Warmia Grajewo 8-0 Hetman Białystok 9 kwietnia, 16:00
KS Michałowo 5-2 KS Grabówka 10 kwietnia, 16:00
MOSP Białystok 1-1 Czarni Czarna Białostocka 9 kwietnia, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 kwietnia, 16:00
Orzeł Kolno 1-3 ŁKS 1926 Łomża 9 kwietnia, 17:00
Promień Mońki 2-2 Tur Bielsk Podlaski 9 kwietnia, 16:00
Cresovia Siemiatycze 0-1 KS Wasilków 9 kwietnia, 15:00
Krypnianka Krypno 1-5 Olimpia Zambrów 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 16 kwietnia

Krypnianka Krypno 1-7 Warmia Grajewo 16 kwietnia, 13:00
Olimpia Zambrów 7-1 Cresovia Siemiatycze 16 kwietnia, 13:00
KS Wasilków 2-1 Promień Mońki 16 kwietnia, 12:00
Tur Bielsk Podlaski 3-1 Orzeł Kolno 16 kwietnia, 14:00
ŁKS 1926 Łomża 6-1 Sparta 1951 Szepietowo 16 kwietnia, 12:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 MOSP Białystok 14 kwietnia, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 1-8 KS Michałowo 14 kwietnia, 17:00
KS Grabówka 4-0 Hetman Białystok 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Warmia Grajewo 7-1 KS Grabówka 23 kwietnia, 16:00
Hetman Białystok 0-4 Czarni Czarna Białostocka 23 kwietnia, 16:00
KS Michałowo 2-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 24 kwietnia, 12:00
MOSP Białystok 1-3 ŁKS 1926 Łomża 23 kwietnia, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 0-2 Tur Bielsk Podlaski 23 kwietnia, 16:00
Orzeł Kolno 1-2 KS Wasilków 23 kwietnia, 17:00
Promień Mońki 1-3 Olimpia Zambrów 23 kwietnia, 16:00
Cresovia Siemiatycze 2-1 Krypnianka Krypno 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

KS Grabówka 5-2 Czarni Czarna Białostocka 29 kwietnia, 17:30
Cresovia Siemiatycze 0-1 Warmia Grajewo 30 kwietnia, 15:00
Krypnianka Krypno 5-2 Promień Mońki 29 kwietnia, 17:30
Olimpia Zambrów 7-0 Orzeł Kolno 30 kwietnia, 15:00
KS Wasilków 1-0 Sparta 1951 Szepietowo 30 kwietnia, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 3-1 MOSP Białystok 29 kwietnia, 17:30
ŁKS 1926 Łomża 5-0 KS Michałowo 30 kwietnia, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 4-1 Hetman Białystok 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Warmia Grajewo 0-1 Czarni Czarna Białostocka 7 maja, 16:00
KS Grabówka 0-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 maja, 17:00
Hetman Białystok 0-6 ŁKS 1926 Łomża 7 maja, 11:30
KS Michałowo 0-2 Tur Bielsk Podlaski 9 maja, 18:00
MOSP Białystok 2-0 KS Wasilków 7 maja, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-4 Olimpia Zambrów 8 maja, 17:00
Orzeł Kolno 4-1 Krypnianka Krypno 7 maja, 12:00
Promień Mońki 2-0 Cresovia Siemiatycze 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Promień Mońki 1-1 Warmia Grajewo 14 maja, 17:00
Cresovia Siemiatycze 3-1 Orzeł Kolno 14 maja, 16:00
Krypnianka Krypno 3-1 Sparta 1951 Szepietowo 15 maja, 15:00
Olimpia Zambrów 3-1 MOSP Białystok 13 maja, 17:00
KS Wasilków 2-4 KS Michałowo 14 maja, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 7-0 Hetman Białystok 15 maja, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 2-0 KS Grabówka 14 maja, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 Czarni Czarna Białostocka 14 maja, 16:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Warmia Grajewo - Ruch Wysokie Mazowieckie 21 maja, 16:00
Czarni Czarna Białostocka - ŁKS 1926 Łomża 21 maja, 16:00
KS Grabówka - Tur Bielsk Podlaski 21 maja, 17:00
Hetman Białystok - KS Wasilków 21 maja, 11:30
KS Michałowo - Olimpia Zambrów 22 maja, 16:30
MOSP Białystok - Krypnianka Krypno 21 maja, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo - Cresovia Siemiatycze 21 maja, 16:00
Orzeł Kolno - Promień Mońki 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Orzeł Kolno - Warmia Grajewo 28 maja, 17:00
Promień Mońki - Sparta 1951 Szepietowo 29 maja, 16:00
Cresovia Siemiatycze - MOSP Białystok 27 maja, 18:00
Krypnianka Krypno - KS Michałowo 29 maja, 16:00
Olimpia Zambrów - Hetman Białystok 28 maja, 13:00
KS Wasilków - KS Grabówka 28 maja, 12:00
Tur Bielsk Podlaski - Czarni Czarna Białostocka 29 maja, 17:00
ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie 28 maja, 15:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża
Ruch Wysokie Mazowieckie - Tur Bielsk Podlaski
Czarni Czarna Białostocka - KS Wasilków
KS Grabówka - Olimpia Zambrów
Hetman Białystok - Krypnianka Krypno
KS Michałowo - Cresovia Siemiatycze
MOSP Białystok - Promień Mońki
Sparta 1951 Szepietowo - Orzeł Kolno

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Sparta 1951 Szepietowo - Warmia Grajewo
Orzeł Kolno - MOSP Białystok
Promień Mońki - KS Michałowo
Cresovia Siemiatycze - Hetman Białystok
Krypnianka Krypno - KS Grabówka
Olimpia Zambrów - Czarni Czarna Białostocka
KS Wasilków - Ruch Wysokie Mazowieckie
Tur Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski
ŁKS 1926 Łomża - KS Wasilków
Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Zambrów
Czarni Czarna Białostocka - Krypnianka Krypno
KS Grabówka - Cresovia Siemiatycze
Hetman Białystok - Promień Mońki
KS Michałowo - Orzeł Kolno
MOSP Białystok - Sparta 1951 Szepietowo

Baraże o udział w III lidze (I)

III liga 2021/2022 (I)

IV liga 2021/2022 (łódzka)
forBET IV liga 2021/2022 (mazowiecka I)
forBET IV liga 2021/2022 (mazowiecka II)
forBET IV liga 2021/2022 (warmińsko-mazurska)

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (podlaska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas