[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

forBET IV liga 2021/2022, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Concordia Elbląg 6 16 5 1 0 17-2 2 0 0 10-2 3 1 0 7-0
2.  ITS Jeziorak Iława 6 15 5 0 1 12-4 3 0 1 7-2 2 0 0 5-2
3.  Granica Kętrzyn 6 13 4 1 1 15-7 2 1 0 8-4 2 0 1 7-3
4.  Huragan Morąg 6 12 3 3 0 12-3 2 1 0 10-2 1 2 0 2-1
5.  Motor Lubawa 6 10 3 1 2 9-8 3 0 1 7-4 0 1 1 2-4 1 3 1 0 0 3-0
6.  Pisa Barczewo 6 10 3 1 2 6-5 2 1 0 5-1 1 0 2 1-4 1 0 0 0 1 0-3
7.  Mrągowia Mrągowo 6 9 3 0 3 10-8 2 0 0 4-0 1 0 3 6-8
8.  Mazur Ełk 6 9 3 0 3 10-10 3 0 0 8-2 0 0 3 2-8
9.  Olimpia II Elbląg 6 8 2 2 2 8-7 2 1 0 4-0 0 1 2 4-7 1 3 1 0 0 1-0
10.  Polonia Lidzbark Warmiński 6 8 2 2 2 8-7 2 1 0 6-3 0 1 2 2-4 1 0 0 0 1 0-1
11.  Polonia Iłowo 6 6 1 3 2 8-11 1 0 2 5-8 0 3 0 3-3
12.  Błękitni Orneta 6 6 2 0 4 8-18 2 0 1 6-3 0 0 3 2-15
13.  MKS Korsze 6 4 1 1 4 7-13 1 0 1 3-2 0 1 3 4-11
14.  DKS Dobre Miasto 5 2 0 2 3 1-6 0 2 1 1-2 0 0 2 0-4
15.  Zatoka Braniewo 6 2 0 2 4 5-13 0 2 1 2-4 0 0 3 3-9
16.  Błękitni Pasym 5 1 0 1 4 4-18 0 1 2 3-12 0 0 2 1-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Concordia Elbląg    4-1 6-1 
 2 ITS Jeziorak Iława    0-1 1-0 2-1 4-0 
 3 Granica Kętrzyn    2-2 4-1 2-1 
 4 Huragan Morąg    3-1 1-1 6-0 
 5 Motor Lubawa1-3     3-0 1-0 2-1 
 6 Pisa Barczewo0-0     2-1 3-0 
 7 Mrągowia Mrągowo3-0     1-0 
 8 Mazur Ełk1-0     2-1 5-1 
 9 Olimpia II Elbląg0-0 3-0     1-0 
 10 Polonia Lidzbark Warmiński1-0     2-2 3-1 
 11 Polonia Iłowo1-2 0-4 4-2     
 12 Błękitni Orneta0-3 3-0     3-0 
 13 MKS Korsze0-1 3-1     
 14 DKS Dobre Miasto0-1 1-1 0-0     
 15 Zatoka Braniewo0-2 1-1 1-1     
 16 Błękitni Pasym0-4 0-5 3-3     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

ITS Jeziorak Iława 4-0 Błękitni Pasym 8 sierpnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-1 Huragan Morąg 7 sierpnia, 16:00
Motor Lubawa 1-0 Mazur Ełk 7 sierpnia, 16:00
Pisa Barczewo 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński 7 sierpnia, 17:00
na boisku przy Północnej
Polonia Iłowo 0-4 Granica Kętrzyn 8 sierpnia, 17:00
w Mławie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Zatoka Braniewo 0-2 Concordia Elbląg 7 sierpnia, 15:00
Błękitni Orneta 3-0 MKS Korsze 7 sierpnia, 16:00
Olimpia II Elbląg 3-0 Mrągowia Mrągowo 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Błękitni Pasym 0-5 Mrągowia Mrągowo 14 sierpnia, 17:00
MKS Korsze 3-1 Olimpia II Elbląg 14 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg 6-1 Błękitni Orneta 14 sierpnia, 17:00
w Starym Polu
Granica Kętrzyn 2-1 Zatoka Braniewo 14 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-2 Polonia Iłowo 14 sierpnia, 14:00
Mazur Ełk 1-0 Pisa Barczewo 14 sierpnia, 17:00
Huragan Morąg 3-1 Motor Lubawa 14 sierpnia, 17:00
ITS Jeziorak Iława 1-0 DKS Dobre Miasto 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

DKS Dobre Miasto - Błękitni Pasym 29 września, 16:00
Motor Lubawa 1-3 ITS Jeziorak Iława 20 sierpnia, 18:00
Pisa Barczewo 0-0 Huragan Morąg 21 sierpnia, 17:00
na boisku przy Północnej
Polonia Iłowo 4-2 Mazur Ełk 22 sierpnia, 17:00
w Mławie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Zatoka Braniewo 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński 21 sierpnia, 15:00
Błękitni Orneta 0-3 Granica Kętrzyn 21 sierpnia, 16:00
Olimpia II Elbląg 0-0 Concordia Elbląg 22 sierpnia, 13:00
Mrągowia Mrągowo 1-0 MKS Korsze 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Błękitni Pasym 3-3 MKS Korsze 28 sierpnia, 16:00
Concordia Elbląg 4-1 Mrągowia Mrągowo 28 sierpnia, 17:00
w Starym Polu
Granica Kętrzyn 2-2 Olimpia II Elbląg 28 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-1 Błękitni Orneta 28 sierpnia, 17:00
Mazur Ełk 5-1 Zatoka Braniewo 28 sierpnia, 17:00
Huragan Morąg 1-1 Polonia Iłowo 28 sierpnia, 17:00
ITS Jeziorak Iława 0-1 Pisa Barczewo 28 sierpnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-1 Motor Lubawa 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Motor Lubawa 2-1 Błękitni Pasym 4 września, 16:00
Pisa Barczewo 3-0 DKS Dobre Miasto 4 września, 17:00
na boisku przy Północnej
Polonia Iłowo 1-2 ITS Jeziorak Iława 15 września, 16:30
w Mławie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Zatoka Braniewo 1-1 Huragan Morąg 4 września, 15:00
Błękitni Orneta 3-0 Mazur Ełk 4 września, 16:00
Olimpia II Elbląg 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński 5 września, 17:00
Mrągowia Mrągowo 3-0 Granica Kętrzyn 4 września, 16:00
MKS Korsze 0-1 Concordia Elbląg 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Błękitni Pasym 0-4 Concordia Elbląg 11 września, 16:30
Granica Kętrzyn 4-1 MKS Korsze 11 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-0 Mrągowia Mrągowo 11 września, 18:00
Mazur Ełk 2-1 Olimpia II Elbląg 11 września, 16:00
Huragan Morąg 6-0 Błękitni Orneta 11 września, 14:00
ITS Jeziorak Iława 2-1 Zatoka Braniewo 11 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-0 Polonia Iłowo 11 września, 16:00
Motor Lubawa 3-0 Pisa Barczewo 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Pisa Barczewo - Błękitni Pasym 18 września, 16:00
na boisku przy Północnej
Polonia Iłowo - Motor Lubawa 19 września, 14:00
w Mławie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Zatoka Braniewo - DKS Dobre Miasto 18 września, 15:00
Błękitni Orneta - ITS Jeziorak Iława 18 września, 16:00
Olimpia II Elbląg - Huragan Morąg 18 września, 16:00
Mrągowia Mrągowo - Mazur Ełk 18 września, 16:00
MKS Korsze - Polonia Lidzbark Warmiński 18 września, 16:00
Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Błękitni Pasym - Granica Kętrzyn
Polonia Lidzbark Warmiński - Concordia Elbląg
Mazur Ełk - MKS Korsze
Huragan Morąg - Mrągowia Mrągowo
ITS Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg
DKS Dobre Miasto - Błękitni Orneta
Motor Lubawa - Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo - Polonia Iłowo

Kolejka 9 - 2-3 października

Polonia Iłowo - Błękitni Pasym
Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo
Błękitni Orneta - Motor Lubawa
Olimpia II Elbląg - DKS Dobre Miasto
Mrągowia Mrągowo - ITS Jeziorak Iława 2 października, 12:00
MKS Korsze - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Mazur Ełk
Granica Kętrzyn - Polonia Lidzbark Warmiński

Kolejka 10 - 9-10 października

Błękitni Pasym - Polonia Lidzbark Warmiński
Mazur Ełk - Granica Kętrzyn
Huragan Morąg - Concordia Elbląg
ITS Jeziorak Iława - MKS Korsze
DKS Dobre Miasto - Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa - Olimpia II Elbląg
Pisa Barczewo - Błękitni Orneta
Polonia Iłowo - Zatoka Braniewo

Kolejka 11 - 16-17 października

Zatoka Braniewo - Błękitni Pasym
Błękitni Orneta - Polonia Iłowo
Olimpia II Elbląg - Pisa Barczewo
Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
MKS Korsze - DKS Dobre Miasto
Concordia Elbląg - ITS Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn - Huragan Morąg
Polonia Lidzbark Warmiński - Mazur Ełk

Kolejka 12 - 23-24 października

Błękitni Pasym - Mazur Ełk
Huragan Morąg - Polonia Lidzbark Warmiński
ITS Jeziorak Iława - Granica Kętrzyn
DKS Dobre Miasto - Concordia Elbląg
Motor Lubawa - MKS Korsze
Pisa Barczewo - Mrągowia Mrągowo
Polonia Iłowo - Olimpia II Elbląg
Zatoka Braniewo - Błękitni Orneta

Kolejka 13 - 30-31 października

Błękitni Orneta - Błękitni Pasym
Olimpia II Elbląg - Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo - Polonia Iłowo
MKS Korsze - Pisa Barczewo
Concordia Elbląg - Motor Lubawa
Granica Kętrzyn - DKS Dobre Miasto
Polonia Lidzbark Warmiński - ITS Jeziorak Iława
Mazur Ełk - Huragan Morąg

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Błękitni Pasym - Huragan Morąg
ITS Jeziorak Iława - Mazur Ełk
DKS Dobre Miasto - Polonia Lidzbark Warmiński
Motor Lubawa - Granica Kętrzyn
Pisa Barczewo - Concordia Elbląg
Polonia Iłowo - MKS Korsze
Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo
Błękitni Orneta - Olimpia II Elbląg

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Olimpia II Elbląg - Błękitni Pasym
Mrągowia Mrągowo - Błękitni Orneta
MKS Korsze - Zatoka Braniewo
Concordia Elbląg - Polonia Iłowo
Granica Kętrzyn - Pisa Barczewo
Polonia Lidzbark Warmiński - Motor Lubawa
Mazur Ełk - DKS Dobre Miasto
Huragan Morąg - ITS Jeziorak Iława

Kolejka 16 - 20-21 listopada

Błękitni Pasym - ITS Jeziorak Iława
Huragan Morąg - DKS Dobre Miasto
Mazur Ełk - Motor Lubawa
Polonia Lidzbark Warmiński - Pisa Barczewo
Granica Kętrzyn - Polonia Iłowo
Concordia Elbląg - Zatoka Braniewo
MKS Korsze - Błękitni Orneta
Mrągowia Mrągowo - Olimpia II Elbląg

Kolejka 17

Mrągowia Mrągowo - Błękitni Pasym
Olimpia II Elbląg - MKS Korsze
Błękitni Orneta - Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn
Polonia Iłowo - Polonia Lidzbark Warmiński
Pisa Barczewo - Mazur Ełk
Motor Lubawa - Huragan Morąg
DKS Dobre Miasto - ITS Jeziorak Iława

Kolejka 18

Błękitni Pasym - DKS Dobre Miasto
ITS Jeziorak Iława - Motor Lubawa
Huragan Morąg - Pisa Barczewo
Mazur Ełk - Polonia Iłowo
Polonia Lidzbark Warmiński - Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta
Concordia Elbląg - Olimpia II Elbląg
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo

Kolejka 19

MKS Korsze - Błękitni Pasym
Mrągowia Mrągowo - Concordia Elbląg
Olimpia II Elbląg - Granica Kętrzyn
Błękitni Orneta - Polonia Lidzbark Warmiński
Zatoka Braniewo - Mazur Ełk
Polonia Iłowo - Huragan Morąg
Pisa Barczewo - ITS Jeziorak Iława
Motor Lubawa - DKS Dobre Miasto

Kolejka 20

Błękitni Pasym - Motor Lubawa
DKS Dobre Miasto - Pisa Barczewo
ITS Jeziorak Iława - Polonia Iłowo
Huragan Morąg - Zatoka Braniewo
Mazur Ełk - Błękitni Orneta
Polonia Lidzbark Warmiński - Olimpia II Elbląg
Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg - MKS Korsze

Kolejka 21

Concordia Elbląg - Błękitni Pasym
MKS Korsze - Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo - Polonia Lidzbark Warmiński
Olimpia II Elbląg - Mazur Ełk
Błękitni Orneta - Huragan Morąg
Zatoka Braniewo - ITS Jeziorak Iława
Polonia Iłowo - DKS Dobre Miasto
Pisa Barczewo - Motor Lubawa

Kolejka 22

Błękitni Pasym - Pisa Barczewo
Motor Lubawa - Polonia Iłowo
DKS Dobre Miasto - Zatoka Braniewo
ITS Jeziorak Iława - Błękitni Orneta
Huragan Morąg - Olimpia II Elbląg
Mazur Ełk - Mrągowia Mrągowo
Polonia Lidzbark Warmiński - MKS Korsze
Granica Kętrzyn - Concordia Elbląg

Kolejka 23

Granica Kętrzyn - Błękitni Pasym
Concordia Elbląg - Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Korsze - Mazur Ełk
Mrągowia Mrągowo - Huragan Morąg
Olimpia II Elbląg - ITS Jeziorak Iława
Błękitni Orneta - DKS Dobre Miasto
Zatoka Braniewo - Motor Lubawa
Polonia Iłowo - Pisa Barczewo

Kolejka 24

Błękitni Pasym - Polonia Iłowo
Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo
Motor Lubawa - Błękitni Orneta
DKS Dobre Miasto - Olimpia II Elbląg
ITS Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg - MKS Korsze
Mazur Ełk - Concordia Elbląg
Polonia Lidzbark Warmiński - Granica Kętrzyn

Kolejka 25

Polonia Lidzbark Warmiński - Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn - Mazur Ełk
Concordia Elbląg - Huragan Morąg
MKS Korsze - ITS Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo - DKS Dobre Miasto
Olimpia II Elbląg - Motor Lubawa
Błękitni Orneta - Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo - Polonia Iłowo

Kolejka 26

Błękitni Pasym - Zatoka Braniewo
Polonia Iłowo - Błękitni Orneta
Pisa Barczewo - Olimpia II Elbląg
Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo
DKS Dobre Miasto - MKS Korsze
ITS Jeziorak Iława - Concordia Elbląg
Huragan Morąg - Granica Kętrzyn
Mazur Ełk - Polonia Lidzbark Warmiński

Kolejka 27

Mazur Ełk - Błękitni Pasym
Polonia Lidzbark Warmiński - Huragan Morąg
Granica Kętrzyn - ITS Jeziorak Iława
Concordia Elbląg - DKS Dobre Miasto
MKS Korsze - Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo
Olimpia II Elbląg - Polonia Iłowo
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo

Kolejka 28

Błękitni Pasym - Błękitni Orneta
Zatoka Braniewo - Olimpia II Elbląg
Polonia Iłowo - Mrągowia Mrągowo
Pisa Barczewo - MKS Korsze
Motor Lubawa - Concordia Elbląg
DKS Dobre Miasto - Granica Kętrzyn
ITS Jeziorak Iława - Polonia Lidzbark Warmiński
Huragan Morąg - Mazur Ełk

Kolejka 29

Huragan Morąg - Błękitni Pasym
Mazur Ełk - ITS Jeziorak Iława
Polonia Lidzbark Warmiński - DKS Dobre Miasto
Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
Concordia Elbląg - Pisa Barczewo
MKS Korsze - Polonia Iłowo
Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg - Błękitni Orneta

Kolejka 30

Błękitni Pasym - Olimpia II Elbląg
Błękitni Orneta - Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo - MKS Korsze
Polonia Iłowo - Concordia Elbląg
Pisa Barczewo - Granica Kętrzyn
Motor Lubawa - Polonia Lidzbark Warmiński
DKS Dobre Miasto - Mazur Ełk
ITS Jeziorak Iława - Huragan Morąg

III liga 2021/2022 (I)

IV liga 2021/2022 (łódzka)
forBET IV liga 2021/2022 (mazowiecka I)
forBET IV liga 2021/2022 (mazowiecka II)
Keeza IV liga 2021/2022 (podlaska)

Klasa okręgowa 2021/2022 (warmińsko-mazurska I)
Klasa okręgowa 2021/2022 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas