[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: warmińsko-mazurska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rominta Gołdap 26 70 23 1 2 80-33 13 0 0 45-11 10 1 2 35-22 2 3 1 0 1 7-6
2.  Tęcza Biskupiec 26 70 23 1 2 115-25 10 0 1 56-9 13 1 1 59-16 2 3 1 0 1 6-7
3.  Rona 03 Ełk 26 51 16 3 7 67-43 9 2 2 41-21 7 1 5 26-22
4.  Żagiel Piecki 26 50 16 2 8 62-51 8 2 3 42-31 8 0 5 20-20
5.  Śniardwy Orzysz 26 49 16 1 9 58-36 8 1 4 25-13 8 0 5 33-23
6.  Vęgoria Węgorzewo 26 41 13 2 11 52-54 7 2 4 27-21 6 0 7 25-33
7.  Naki Olsztyn 26 39 12 3 11 72-66 6 1 6 38-37 6 2 5 34-29
8.  Victoria Bartoszyce 26 37 11 4 11 32-33 6 1 6 14-15 5 3 5 18-18 2 3 1 0 1 5-4
9.  Wilczek Wilkowo 26 37 11 4 11 58-66 6 2 5 36-27 5 2 6 22-39 2 3 1 0 1 4-5
10.  MKS Jeziorany 26 31 9 4 13 39-52 5 3 6 20-24 4 1 7 19-28
11.  Czarni Olecko 26 29 8 5 13 36-55 5 1 7 16-26 3 4 6 20-29
12.  Orlęta Reszel 26 26 8 2 16 44-51 4 2 7 25-19 4 0 9 19-32
13.  Łyna Sępopol 26 25 6 7 13 47-80 6 2 5 30-39 0 5 8 17-41
14.  Pojezierze Prostki 26 18 5 3 18 33-84 1 3 9 15-33 4 0 9 18-51
15.  Omulew Wielbark 26 17 5 2 19 39-64 3 1 9 23-33 2 1 10 16-31
16.  KS Wojciechy 26 10 2 4 20 30-71 2 1 11 18-34 0 3 9 12-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Rominta Gołdap    6-1 7-3 2-1 2-1 3-1 2-1 4-0 4-1 1-0 5-1 5-1 2-0 2-0 
 2 Tęcza Biskupiec5-1     5-1 1-2 6-1 3-0 10-1 4-1 2-0 7-0 7-2 6-0 
 3 Rona 03 Ełk3-4 0-4     3-0 5-1 2-1 9-1 1-1 2-1 5-2 4-2 3-1 2-2 2-1 
 4 Żagiel Piecki3-6 3-2     1-5 3-5 3-2 1-1 3-1 1-0 7-0 7-3 1-1 6-3 3-2 
 5 Śniardwy Orzysz1-5 2-0 0-1     3-1 2-1 0-1 1-1 3-0 4-0 2-0 6-1 0-2 1-0 
 6 Vęgoria Węgorzewo3-1 2-4 1-3 4-2 1-0     1-0 0-1 1-1 2-1 4-2 1-2 5-2 2-2 
 7 Naki Olsztyn3-5 1-8 1-2 2-6 1-4     1-1 2-3 3-2 4-3 3-2 5-0 3-1 9-0 
 8 Victoria Bartoszyce0-2 0-2 1-0 0-1 2-4 2-1 1-0     4-1 0-2 0-2 2-0 2-0 0-0 
 9 Wilczek Wilkowo1-4 1-5 2-3 3-0 1-2 3-1 3-3 3-1     0-3 2-2 9-0 2-1 6-2 
 10 MKS Jeziorany1-2 1-4 2-1 1-2 1-2 3-3 0-5 1-1     2-2 1-2 1-0 2-0 2-0 2-0 
 11 Czarni Olecko0-4 0-2 2-1 3-1 0-2 2-6 1-2 2-0 0-3*     2-1 3-1 0-2 1-1 
 12 Orlęta Reszel0-1 1-1 0-5 0-1 1-2 7-1 0-1 2-3 0-1 3-0     2-2 8-1 1-0 
 13 Łyna Sępopol2-2 0-11 0-2 1-4 4-3 3-4 3-1 7-3 1-1 3-1     3-2 0-5 3-0 
 14 Pojezierze Prostki2-3 0-3 2-2 0-1 0-3 2-3 0-0 1-2 0-3 1-6 2-3 2-2     3-2 
 15 Omulew Wielbark1-2 0-1 1-2 0-2 3-0 1-2 0-5 2-8 7-3 0-0 1-2 1-2     6-4 
 16 KS Wojciechy1-4 0-2 0-1 2-3 1-5 1-3 3-4 1-2 0-2 2-0 2-4 1-1 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Pojezierze Prostki 2-2 Łyna Sępopol 8 sierpnia, 16:00
Rominta Gołdap 2-0 Omulew Wielbark 7 sierpnia, 17:00
Rona 03 Ełk 2-1 Victoria Bartoszyce 8 sierpnia, 15:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Wojciechy 1-5 Śniardwy Orzysz 7 sierpnia, 18:00
MKS Jeziorany 1-2 Żagiel Piecki 7 sierpnia, 18:00
Wilczek Wilkowo 1-5 Tęcza Biskupiec 8 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Orlęta Reszel 7 sierpnia, 17:00
Czarni Olecko 2-6 Naki Olsztyn 7 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Łyna Sępopol 3-1 Orlęta Reszel 14 sierpnia, 17:00
Żagiel Piecki 3-1 Wilczek Wilkowo 14 sierpnia, 17:30
Czarni Olecko 0-3 MKS Jeziorany 14 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-2
Śniardwy Orzysz 2-1 Naki Olsztyn 14 sierpnia, 15:00
Victoria Bartoszyce 0-0 KS Wojciechy 14 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 1-2 Rona 03 Ełk 14 sierpnia, 16:00
Pojezierze Prostki 2-3 Rominta Gołdap 14 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 2-4 Tęcza Biskupiec 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Rominta Gołdap 5-1 Łyna Sępopol 1 września, 17:00
Rona 03 Ełk 3-1 Pojezierze Prostki 22 sierpnia, 15:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Wojciechy 3-1 Omulew Wielbark 21 sierpnia, 17:30
Naki Olsztyn 1-1 Victoria Bartoszyce 22 sierpnia, 14:30
w Jezioranach
MKS Jeziorany 1-2 Śniardwy Orzysz 21 sierpnia, 18:00
Wilczek Wilkowo 0-3 Czarni Olecko 21 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 4-2 Żagiel Piecki 21 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 1-1 Tęcza Biskupiec 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Łyna Sępopol 0-11 Tęcza Biskupiec 28 sierpnia, 17:00
Żagiel Piecki 7-3 Orlęta Reszel 29 sierpnia, 17:00
Czarni Olecko 0-2 Vęgoria Węgorzewo 28 sierpnia, 17:00
Śniardwy Orzysz 1-1 Wilczek Wilkowo 28 sierpnia, 17:30
Victoria Bartoszyce 0-2 MKS Jeziorany 28 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 0-5 Naki Olsztyn 28 sierpnia, 16:00
Pojezierze Prostki 3-2 KS Wojciechy 28 sierpnia, 16:00
Rominta Gołdap 7-3 Rona 03 Ełk 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Rona 03 Ełk 4-2 Łyna Sępopol 5 września, 15:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Wojciechy 1-4 Rominta Gołdap 4 września, 17:00
Naki Olsztyn 5-0 Pojezierze Prostki 5 września, 16:00
w Jezioranach
MKS Jeziorany 2-0 Omulew Wielbark 4 września, 17:00
Wilczek Wilkowo 3-1 Victoria Bartoszyce 4 września, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 1-0 Śniardwy Orzysz 4 września, 16:00
Orlęta Reszel 3-0 Czarni Olecko 4 września, 17:00
Żagiel Piecki 3-6 Tęcza Biskupiec 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Łyna Sępopol 1-4 Żagiel Piecki 11 września, 16:00
Czarni Olecko 0-2 Tęcza Biskupiec 12 września, 15:00
Śniardwy Orzysz 2-0 Orlęta Reszel 11 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Vęgoria Węgorzewo 11 września, 16:00
Omulew Wielbark 2-8 Wilczek Wilkowo 11 września, 16:00
Pojezierze Prostki 0-3 MKS Jeziorany 12 września, 16:00
Rominta Gołdap 2-1 Naki Olsztyn 11 września, 16:00
Rona 03 Ełk 2-1 KS Wojciechy 12 września, 15:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 7 - 18-19 września

KS Wojciechy 1-1 Łyna Sępopol 18 września, 16:00
Naki Olsztyn 1-2 Rona 03 Ełk 19 września, 16:00
w Jezioranach
MKS Jeziorany 1-2 Rominta Gołdap 18 września, 17:00
Wilczek Wilkowo 9-0 Pojezierze Prostki 18 września, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 5-2 Omulew Wielbark 18 września, 16:00
Orlęta Reszel 2-3 Victoria Bartoszyce 18 września, 16:00
Żagiel Piecki 7-0 Czarni Olecko 18 września, 16:00
Śniardwy Orzysz 1-5 Tęcza Biskupiec 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Łyna Sępopol 1-1 Czarni Olecko 25 września, 16:00
Śniardwy Orzysz 0-1 Żagiel Piecki 25 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-2 Tęcza Biskupiec 25 września, 16:00
Omulew Wielbark 1-2 Orlęta Reszel 25 września, 16:00
Pojezierze Prostki 0-3 Vęgoria Węgorzewo 26 września, 16:00
Rominta Gołdap 4-0 Wilczek Wilkowo 25 września, 16:00
Rona 03 Ełk 1-1 MKS Jeziorany 26 września, 15:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Wojciechy 3-4 Naki Olsztyn 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Naki Olsztyn 3-2 Łyna Sępopol 3 października, 15:00
w Jezioranach
MKS Jeziorany 2-0 KS Wojciechy 2 października, 15:30
Wilczek Wilkowo 2-3 Rona 03 Ełk 2 października, 15:30
Vęgoria Węgorzewo 3-1 Rominta Gołdap 2 października, 15:00
Orlęta Reszel 8-1 Pojezierze Prostki 2 października, 15:00
Żagiel Piecki 1-1 Victoria Bartoszyce 2 października, 15:30
Czarni Olecko 3-1 Śniardwy Orzysz 2 października, 15:00
Omulew Wielbark 0-1 Tęcza Biskupiec 2 października, 15:30

Kolejka 10 - 9-10 października

Łyna Sępopol 4-3 Śniardwy Orzysz 9 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 0-2 Czarni Olecko 9 października, 15:00
Omulew Wielbark 0-2 Żagiel Piecki 9 października, 15:30
Pojezierze Prostki 0-3 Tęcza Biskupiec 10 października, 15:00
Rominta Gołdap 1-0 Orlęta Reszel 9 października, 15:00
Rona 03 Ełk 3-0 Vęgoria Węgorzewo 10 października, 15:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Wojciechy 0-2 Wilczek Wilkowo 9 października, 15:30
Naki Olsztyn 3-2 MKS Jeziorany 9 października, 15:30
w Jezioranach; Naki gospodarzem

Kolejka 11 - 16-17 października

MKS Jeziorany 1-0 Łyna Sępopol 16 października, 15:00
Wilczek Wilkowo 3-3 Naki Olsztyn 16 października, 15:00
Vęgoria Węgorzewo 2-2 KS Wojciechy 16 października, 15:00
Orlęta Reszel 0-5 Rona 03 Ełk 16 października, 15:00
Żagiel Piecki 6-3 Pojezierze Prostki 17 października, 15:00
Czarni Olecko 0-2 Omulew Wielbark 16 października, 15:00
Śniardwy Orzysz 0-1 Victoria Bartoszyce 16 października, 15:00
Rominta Gołdap 6-1 Tęcza Biskupiec 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Łyna Sępopol 3-1 Victoria Bartoszyce 23 października, 15:00
Omulew Wielbark 3-0 Śniardwy Orzysz 23 października, 15:00
Pojezierze Prostki 1-6 Czarni Olecko 24 października, 15:00
Rominta Gołdap 2-1 Żagiel Piecki 23 października, 15:00
Rona 03 Ełk 0-4 Tęcza Biskupiec 24 października, 15:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Wojciechy 2-4 Orlęta Reszel 23 października, 15:00
Naki Olsztyn 1-4 Vęgoria Węgorzewo 24 października, 15:00
w Jezioranach
MKS Jeziorany 1-1 Wilczek Wilkowo 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Wilczek Wilkowo 2-2 Łyna Sępopol 30 października, 14:30
Vęgoria Węgorzewo 0-1 MKS Jeziorany 30 października, 14:30
Orlęta Reszel 0-1 Naki Olsztyn 30 października, 14:30
Żagiel Piecki 3-2 Rona 03 Ełk 30 października, 13:30
Czarni Olecko 0-4 Rominta Gołdap 30 października, 14:30
Śniardwy Orzysz 0-2 Pojezierze Prostki 30 października, 14:30
Victoria Bartoszyce 2-0 Omulew Wielbark 30 października, 14:30
KS Wojciechy 0-2 Tęcza Biskupiec 30 października, 14:30

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Łyna Sępopol 0-5 Omulew Wielbark 6 listopada, 13:00
Pojezierze Prostki 0-0 Victoria Bartoszyce 7 listopada, 13:30
Rominta Gołdap 2-1 Śniardwy Orzysz 6 listopada, 13:00
Rona 03 Ełk 2-1 Czarni Olecko 7 listopada, 13:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
KS Wojciechy 2-3 Żagiel Piecki 6 listopada, 13:30
Naki Olsztyn 1-8 Tęcza Biskupiec 7 listopada, 13:00
w Jezioranach
MKS Jeziorany 1-2 Orlęta Reszel 6 listopada, 13:00
Wilczek Wilkowo 3-1 Vęgoria Węgorzewo 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Vęgoria Węgorzewo 4-2 Łyna Sępopol 13 listopada, 13:00
Orlęta Reszel 0-1 Wilczek Wilkowo 13 listopada, 13:00
Żagiel Piecki 3-2 Naki Olsztyn 14 listopada, 13:00
Czarni Olecko 1-1 KS Wojciechy 13 listopada, 13:00
Śniardwy Orzysz 2-0 Rona 03 Ełk 13 listopada, 13:00
Victoria Bartoszyce 0-2 Rominta Gołdap 13 listopada, 13:00
Omulew Wielbark 1-2 Pojezierze Prostki 13 listopada, 13:00
MKS Jeziorany 1-4 Tęcza Biskupiec 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 20-21 listopada

Naki Olsztyn 4-3 Czarni Olecko 20 listopada, 13:00
w Jezioranach
Łyna Sępopol 3-2 Pojezierze Prostki 20 listopada, 13:00
Omulew Wielbark 1-2 Rominta Gołdap 20 listopada, 13:00
Victoria Bartoszyce 1-0 Rona 03 Ełk 20 listopada, 13:00
Śniardwy Orzysz 1-0 KS Wojciechy 20 listopada, 13:00
Żagiel Piecki 1-0 MKS Jeziorany 20 listopada, 13:00
Tęcza Biskupiec 10-1 Wilczek Wilkowo 21 listopada, 13:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Orlęta Reszel 7-1 Vęgoria Węgorzewo 20 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

Tęcza Biskupiec 6-1 Vęgoria Węgorzewo 20 marca, 16:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Orlęta Reszel 2-2 Łyna Sępopol 19 marca, 15:00
Wilczek Wilkowo 3-0 Żagiel Piecki 19 marca, 15:00
MKS Jeziorany 2-2 Czarni Olecko 19 marca, 15:00
Naki Olsztyn 2-6 Śniardwy Orzysz 20 marca, 16:15
KS Wojciechy 1-2 Victoria Bartoszyce 19 marca, 15:00
Rona 03 Ełk 2-2 Omulew Wielbark 20 marca, 15:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Rominta Gołdap 5-1 Pojezierze Prostki 19 marca, 15:00

Kolejka 18 - 26-27 marca

Łyna Sępopol 2-2 Rominta Gołdap 26 marca, 15:00
Pojezierze Prostki 2-2 Rona 03 Ełk 27 marca, 15:00
Omulew Wielbark 6-4 KS Wojciechy 27 marca, 15:30
Victoria Bartoszyce 1-0 Naki Olsztyn 26 marca, 15:00
Śniardwy Orzysz 3-0 MKS Jeziorany 26 marca, 15:00
Czarni Olecko 2-0 Wilczek Wilkowo 26 marca, 14:00
Żagiel Piecki 3-5 Vęgoria Węgorzewo 26 marca, 16:00
Tęcza Biskupiec 2-0 Orlęta Reszel 26 marca, 16:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Tęcza Biskupiec 7-0 Łyna Sępopol 3 kwietnia, 16:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Orlęta Reszel 0-1 Żagiel Piecki 2 kwietnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Czarni Olecko 2 kwietnia, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-2 Śniardwy Orzysz 2 kwietnia, 15:30
MKS Jeziorany 0-5 Victoria Bartoszyce 2 kwietnia, 16:00
Naki Olsztyn 3-1 Omulew Wielbark 2 kwietnia, 18:15
KS Wojciechy 1-2 Pojezierze Prostki 2 kwietnia, 16:00
Rona 03 Ełk 3-4 Rominta Gołdap 3 kwietnia, 15:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Tęcza Biskupiec 5-1 Żagiel Piecki 9 kwietnia, 16:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Łyna Sępopol 0-2 Rona 03 Ełk 9 kwietnia, 15:00
Rominta Gołdap 2-0 KS Wojciechy 9 kwietnia, 16:00
Pojezierze Prostki 2-3 Naki Olsztyn 9 kwietnia, 16:00
Omulew Wielbark 7-3 MKS Jeziorany 10 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 4-1 Wilczek Wilkowo 9 kwietnia, 16:00
Śniardwy Orzysz 3-1 Vęgoria Węgorzewo 9 kwietnia, 16:00
Czarni Olecko 2-1 Orlęta Reszel 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16 kwietnia

Żagiel Piecki 1-1 Łyna Sępopol 16 kwietnia, 15:00
Tęcza Biskupiec 4-1 Czarni Olecko 16 kwietnia, 12:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Orlęta Reszel 1-2 Śniardwy Orzysz 16 kwietnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 1-0 Victoria Bartoszyce 16 kwietnia, 16:00
Wilczek Wilkowo 2-1 Omulew Wielbark 16 kwietnia, 15:00
MKS Jeziorany 2-0 Pojezierze Prostki 16 kwietnia, 15:00
Naki Olsztyn 3-5 Rominta Gołdap 16 kwietnia, 14:00
KS Wojciechy 0-1 Rona 03 Ełk 16 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Tęcza Biskupiec 1-2 Śniardwy Orzysz 24 kwietnia, 16:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Łyna Sępopol 3-0 KS Wojciechy 23 kwietnia, 16:00
Rona 03 Ełk 5-1 Naki Olsztyn 24 kwietnia, 15:30
Rominta Gołdap 4-1 MKS Jeziorany 23 kwietnia, 16:00
Pojezierze Prostki 1-2 Wilczek Wilkowo 24 kwietnia, 16:00
Omulew Wielbark 1-2 Vęgoria Węgorzewo 24 kwietnia, 14:00
Victoria Bartoszyce 2-0 Orlęta Reszel 23 kwietnia, 14:00
Czarni Olecko 2-1 Żagiel Piecki 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Czarni Olecko 3-1 Łyna Sępopol 30 kwietnia, 16:00
Żagiel Piecki 1-5 Śniardwy Orzysz 30 kwietnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 3-0 Victoria Bartoszyce 29 kwietnia, 17:00
w Bartoszycach; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego; Tęcza gospodarzem
Orlęta Reszel 1-0 Omulew Wielbark 30 kwietnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 1-2 Pojezierze Prostki 30 kwietnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 1-4 Rominta Gołdap 30 kwietnia, 17:00
MKS Jeziorany 2-1 Rona 03 Ełk 30 kwietnia, 13:00
Naki Olsztyn 9-0 KS Wojciechy 30 kwietnia, 16:15

Kolejka 24 - 7-9 maja

Tęcza Biskupiec 6-0 Omulew Wielbark 7 maja, 16:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Łyna Sępopol 3-4 Naki Olsztyn 7 maja, 17:00
KS Wojciechy 2-0 MKS Jeziorany 8 maja, 17:00
Rona 03 Ełk 9-1 Wilczek Wilkowo 8 maja, 15:30
Rominta Gołdap 3-1 Vęgoria Węgorzewo 8 maja, 16:00
Pojezierze Prostki 2-3 Orlęta Reszel 7 maja, 17:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Żagiel Piecki 7 maja, 16:00
Śniardwy Orzysz 4-0 Czarni Olecko 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Śniardwy Orzysz 6-1 Łyna Sępopol 14 maja, 17:00
Czarni Olecko 1-2 Victoria Bartoszyce 14 maja, 17:00
Żagiel Piecki 3-2 Omulew Wielbark 14 maja, 16:00
Tęcza Biskupiec 7-2 Pojezierze Prostki 15 maja, 13:30
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Orlęta Reszel 0-1 Rominta Gołdap 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 16:00) odwołany
Vęgoria Węgorzewo 1-3 Rona 03 Ełk 14 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 6-2 KS Wojciechy 14 maja, 15:30
MKS Jeziorany 3-3 Naki Olsztyn 14 maja, 16:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Tęcza Biskupiec 5-1 Rominta Gołdap 22 maja, 17:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Łyna Sępopol 7-3 MKS Jeziorany 21 maja, 17:00
Naki Olsztyn 2-3 Wilczek Wilkowo 21 maja, 16:15
KS Wojciechy 1-3 Vęgoria Węgorzewo 21 maja, 17:00
Rona 03 Ełk 5-2 Orlęta Reszel 22 maja, 15:30
Pojezierze Prostki 0-1 Żagiel Piecki 21 maja, 17:00
Omulew Wielbark 0-0 Czarni Olecko 22 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-4 Śniardwy Orzysz 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Victoria Bartoszyce - Łyna Sępopol 28 maja, 17:00
Śniardwy Orzysz - Omulew Wielbark 28 maja, 17:00
Czarni Olecko - Pojezierze Prostki 28 maja, 17:00
Żagiel Piecki - Rominta Gołdap 28 maja, 16:30
Tęcza Biskupiec - Rona 03 Ełk 29 maja, 18:00
Orlęta Reszel - KS Wojciechy 28 maja, 17:00
Vęgoria Węgorzewo - Naki Olsztyn 28 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo - MKS Jeziorany 28 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Tęcza Biskupiec - KS Wojciechy
Łyna Sępopol - Wilczek Wilkowo
MKS Jeziorany - Vęgoria Węgorzewo
Naki Olsztyn - Orlęta Reszel
Rona 03 Ełk - Żagiel Piecki
Rominta Gołdap - Czarni Olecko
Pojezierze Prostki - Śniardwy Orzysz
Omulew Wielbark - Victoria Bartoszyce

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Omulew Wielbark - Łyna Sępopol
Victoria Bartoszyce - Pojezierze Prostki
Śniardwy Orzysz - Rominta Gołdap
Czarni Olecko - Rona 03 Ełk
Żagiel Piecki - KS Wojciechy
Tęcza Biskupiec - Naki Olsztyn
Orlęta Reszel - MKS Jeziorany
Vęgoria Węgorzewo - Wilczek Wilkowo

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Tęcza Biskupiec - MKS Jeziorany
Łyna Sępopol - Vęgoria Węgorzewo
Wilczek Wilkowo - Orlęta Reszel
Naki Olsztyn - Żagiel Piecki
KS Wojciechy - Czarni Olecko
Rona 03 Ełk - Śniardwy Orzysz
Rominta Gołdap - Victoria Bartoszyce
Pojezierze Prostki - Omulew Wielbark

forBET IV liga 2021/2022 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2021/2022 (warmińsko-mazurska II)

Klasa A 2021/2022 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2021/2022 (warmińsko-mazurska IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas