[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2021/2022, grupa: III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Goczałkowice Zdrój 9 25 8 1 0 17-1 5 0 0 12-0 3 1 0 5-1
2.  Rekord Bielsko-Biała 9 21 6 3 0 18-8 2 2 0 6-2 4 1 0 12-6
3.  Ślęza Wrocław 9 19 6 1 2 24-10 4 0 0 19-2 2 1 2 5-8
4.  Zagłębie II Lubin 9 17 5 2 2 24-13 3 1 1 15-4 2 1 1 9-9
5.  Miedź II Legnica 9 16 5 1 3 18-13 3 1 1 11-8 2 0 2 7-5
6.  Odra Wodzisław Śląski 8 14 4 2 2 10-14 2 2 1 7-7 2 0 1 3-7
7.  Gwarek Tarnowskie Góry 9 12 2 6 1 10-10 1 3 0 5-4 1 3 1 5-6
8.  Lechia Zielona Góra 9 11 3 2 4 12-13 1 1 2 5-7 2 1 2 7-6
9.  Polonia Bytom 9 11 3 2 4 10-11 1 0 1 3-3 2 2 3 7-8 2 0 0 0 2 0-3
10.  Górnik II Zabrze 9 11 3 2 4 8-9 2 1 2 4-4 1 1 2 4-5 1 3 1 0 0 2-0
11.  Carina Gubin 9 11 3 2 4 9-13 2 2 2 6-4 1 0 2 3-9 1 3 1 0 0 1-0
12.  Pniówek Pawłowice 9 10 2 4 3 10-10 1 2 1 5-5 1 2 2 5-5 1 0 0 0 1 0-2
13.  Stal Brzeg 9 10 3 1 5 15-16 2 0 3 8-10 1 1 2 7-6 1 3 1 0 0 2-0
14.  MKS Kluczbork 9 9 2 3 4 9-17 1 1 2 4-8 1 2 2 5-9
15.  Foto-Higiena Gać 9 8 2 2 5 8-12 0 1 3 5-9 2 1 2 3-3
16.  Karkonosze Jelenia Góra 8 6 2 0 6 9-18 2 0 2 7-5 0 0 4 2-13
17.  Warta Gorzów Wielkopolski 9 5 1 2 6 4-15 0 2 4 2-9 1 0 2 2-6 1 1 0 1 0 2-2
18.  Piast Żmigród 9 5 1 2 6 10-22 1 0 3 3-7 0 2 3 7-15 1 1 0 1 0 2-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 LKS Goczałkowice Zdrój    3-0* 1-0 2-0 2-0 4-0 
 2 Rekord Bielsko-Biała    3-0 1-1 0-0 2-1 
 3 Ślęza Wrocław    5-2 2-0 6-0 6-0 
 4 Zagłębie II Lubin1-2     7-0 1-1 4-1 2-0 
 5 Miedź II Legnica    2-2 1-3 2-0 2-0 4-3 
 6 Odra Wodzisław Śląski1-1 1-3     2-1 2-1 1-1 
 7 Gwarek Tarnowskie Góry2-2 1-1     0-0 2-1 
 8 Lechia Zielona Góra2-4 1-1     2-0 0-2 
 9 Polonia Bytom1-2     2-1 
 10 Górnik II Zabrze0-1 0-2 1-0 2-0     1-1 
 11 Carina Gubin0-1 1-0     1-1 0-0 0-1 4-1 
 12 Pniówek Pawłowice1-1 0-2     1-1 3-1 
 13 Stal Brzeg1-2 2-4 2-1 1-3 2-0     
 14 MKS Kluczbork1-3 1-1 2-1 0-3     
 15 Foto-Higiena Gać0-1 2-4 1-2 2-2     
 16 Karkonosze Jelenia Góra1-2 1-2 1-0     4-1 
 17 Warta Gorzów Wielkopolski0-2 0-2 0-2 0-0 0-1     2-2 
 18 Piast Żmigród0-1 2-0 1-3 0-3     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Odra Wodzisław Śląski 1-1 Piast Żmigród 7 sierpnia, 17:00
Mateusz Mielczarek 49 - Daniel Łuczak 34 (k)
Miedź II Legnica 2-2 Polonia Bytom 8 sierpnia, 13:00 (196)
Bruno Garcia 3, Filip Balcewicz 90 - Dawid Krzemień 14, Jacek Wuwer 19
w kompleksie boisk przy ul. Sportowców
Warta Gorzów Wielkopolski 0-1 Foto-Higiena Gać 7 sierpnia, 17:00
Paweł Bujakiewicz 11
na stadionie OSiR
LKS Goczałkowice Zdrój 3-0 Ślęza Wrocław 7 sierpnia, 17:00 (232)
(wo)
Przemysław Mońka 63 - Vinícius Matheus 90
na boisku 1-1; drużyna gości przekroczyła limit zawodników spoza Unii Europejskiej
Carina Gubin 1-1 MKS Kluczbork 7 sierpnia, 17:00
Maciej Diduszko 41 - Lucjan Zieliński 39
Górnik II Zabrze 1-1 Pniówek Pawłowice 8 sierpnia, 12:00
Krzysztof Kiklaisz 17 - Dawid Hanzel 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Karkonosze Jelenia Góra 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 7 sierpnia, 17:00 (500)
Mateusz Czerwiński 54 - Daniel Barbus 49, Dawid Jarka 63 (k)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Mateusz Rosół
Stal Brzeg 2-1 Lechia Zielona Góra 7 sierpnia, 16:00 (400)
Michał Sypek 33, Martins Ekwueme 89 (s) - Marcin Wdowiak 64 (s)
Zagłębie II Lubin 1-2 Rekord Bielsko-Biała 8 sierpnia, 14:00
Patryk Kusztal 76 - Szymon Wróblewski 11, Szczepan Mucha 71
na bocznym boisku nr 4

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Piast Żmigród 0-1 Rekord Bielsko-Biała 14 sierpnia, 17:00
Marcin Wróbel 81
Lechia Zielona Góra 2-4 Zagłębie II Lubin 14 sierpnia, 17:00 (258)
Rafał Ostrowski 29, Przemysław Mycan 49 - Rafał Adamski 66, Patryk Kusztal 70, 81 (k), Oliwier Sławiński 90
na stadionie MOSiR
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Stal Brzeg 14 sierpnia, 17:00 (300)
Dawid Jarka 36 (k), Marcin Wdowiak 84 (s) - Michał Kuriata 62
Pniówek Pawłowice 3-1 Karkonosze Jelenia Góra 14 sierpnia, 17:00 (150)
Dawid Weis 15, 26, Dawid Hanzel 61 - Piotr Pacholski 54 (s)
MKS Kluczbork 2-1 Górnik II Zabrze 14 sierpnia, 17:00 (300)
Adrian Błaszkiewicz 28, Marcin Przybylski 87 - Dawid Szkudlarek 74
Ślęza Wrocław 6-0 Carina Gubin 14 sierpnia, 17:00 (100)
Robert Pisarczuk 7, Hubert Muszyński 16, Adam Samiec 64, Adrian Niewiadomski 69, Vinícius Matheus 88, Piotr Stępień 90
Foto-Higiena Gać 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój 14 sierpnia, 17:00
Piotr Ćwielong 49
Odra Wodzisław Śląski 1-3 Miedź II Legnica 14 sierpnia, 17:00
Paweł Zdunek 41 - Bruno Garcia 47 (k), Paweł Tupaj 84, Werick Caetano 88
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 Polonia Bytom 13 sierpnia, 17:00 (210)
Konrad Andrzejczak 71, Dominik Konieczny 90
na stadionie OSiR

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Miedź II Legnica 4-3 Piast Żmigród 18 sierpnia, 17:00
Byron Burgering 14, Filip Balcewicz 29, Werick Caetano 52, Tomasz Mamis 80 - Tobiasz Jarczak 42, Daniel Łuczak 83, Kacper Głowieńkowski 90
w kompleksie boisk przy ul. Sportowców
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 Odra Wodzisław Śląski 18 sierpnia, 17:00 (200)
Kamil Chiliński 42, 75
na stadionie OSiR
LKS Goczałkowice Zdrój 2-0 Polonia Bytom 18 sierpnia, 18:00 (376)
Jakub Szendzielorz 48, Piotr Ćwielong 51
Carina Gubin 0-0 Foto-Higiena Gać 18 sierpnia, 17:00
Górnik II Zabrze 0-2 Ślęza Wrocław 18 sierpnia, 17:00 (100)
Adrian Niewiadomski 20, Vinícius Matheus 23
na stadionie MOSiR-u Sparta
Karkonosze Jelenia Góra 1-2 MKS Kluczbork 18 sierpnia, 19:00 (400)
Adrian Dąbrowski 40 - Dominik Lewandowski 5, Marcin Przybylski 70
Stal Brzeg 2-0 Pniówek Pawłowice 18 sierpnia, 17:30 (250)
Michał Sypek 10 (k), Mateusz Dychus 90
Zagłębie II Lubin 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 18 sierpnia, 17:00
Patryk Kusztal 27 (k) - Daniel Barbus 67
na bocznym boisku nr 4
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Lechia Zielona Góra 18 sierpnia, 16:30
Mateusz Madzia 33 - Jakub Babij 74

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Piast Żmigród 1-3 Lechia Zielona Góra 21 sierpnia, 15:00
Daniel Łuczak 78 - Przemysław Mycan 9, Mykyta Łoboda 16, Aron Athenstadt 85
Gwarek Tarnowskie Góry 2-2 Rekord Bielsko-Biała 21 sierpnia, 17:00
Mateusz Madzia 5 (s), Daniel Barbus 73 - Jan Ciućka 61, 78
Pniówek Pawłowice 1-1 Zagłębie II Lubin 22 sierpnia, 16:00
Dawid Hanzel 55 - Patryk Kusztal 62 (k)
MKS Kluczbork 0-3 Stal Brzeg 22 sierpnia, 17:00 (500)
Michał Sypek 2, Maciej Matusik 12, 67
Ślęza Wrocław 6-0 Karkonosze Jelenia Góra 21 sierpnia, 17:00 (150)
Piotr Stępień 14, 24, 63, Hubert Muszyński 54, Adrian Niewiadomski 69, Gabriel Dornellas 71
Foto-Higiena Gać 1-2 Górnik II Zabrze 22 sierpnia, 14:00
Sebastian Jaroszyński 44 - Arsen Hrosu 77, Krzysztof Wingralek 82
Odra Wodzisław Śląski 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 21 sierpnia, 17:00
Jan Borek 25 - Piotr Ćwielong 80
Miedź II Legnica 2-0 Warta Gorzów Wielkopolski 21 sierpnia, 12:00
Filip Balcewicz 37, Byron Burgering 87
w kompleksie boisk przy ul. Sportowców
Carina Gubin 1-0 Polonia Bytom 21 sierpnia, 17:00 (600)
Adam Antochów 79

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Warta Gorzów Wielkopolski 2-2 Piast Żmigród 28 sierpnia, 17:00
Paweł Posmyk 83, 90 - Kacper Głowieńkowski 36, 42 (k)
na stadionie OSiR
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 Miedź II Legnica 28 sierpnia, 16:00
Maciej Kazimierowicz 68
Carina Gubin 0-1 Odra Wodzisław Śląski 28 sierpnia, 17:00
Mateusz Mielczarek 53
Górnik II Zabrze 2-0 Polonia Bytom 29 sierpnia, 12:00
Krzysztof Kiklaisz 52, Peter Juritka 87
na stadionie MOSiR-u Sparta / bez udziału publiczności
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Foto-Higiena Gać 28 sierpnia, 17:00 (300)
Nikodem Siudak 55
Stal Brzeg 1-2 Ślęza Wrocław 28 sierpnia, 16:00 (500)
Marcin Niemczyk 39 - Vinícius Matheus 31, Piotr Stępień 86
Zagłębie II Lubin 4-1 MKS Kluczbork 28 sierpnia, 13:00 (105)
Daniel Dudziński 5, Patryk Kusztal 32, 41, Dawid Hanc 65 - Marcin Przybylski 23
na bocznym boisku nr 4
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Pniówek Pawłowice 28 sierpnia, 17:00
Marcin Wróbel 68, Tomasz Nowak 90 (k) - Tomasz Musioł 89
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Kacper Kasprzak
Lechia Zielona Góra 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 28 sierpnia, 17:00 (250)
Martins Ekwueme 12 - Daniel Barbus 74
na stadionie MOSiR

Kolejka 6 - 4-5 września

Piast Żmigród 2-0 Gwarek Tarnowskie Góry 4 września, 17:00
Kacper Głowieńkowski 50, Szymon Sołtyński 78
Pniówek Pawłowice 0-2 Lechia Zielona Góra 4 września, 17:00
Jakub Babij 59 (k), Przemysław Mycan 74
MKS Kluczbork 1-3 Rekord Bielsko-Biała 4 września, 17:00
Lucjan Zieliński 57 - Seweryn Caputa 50, Jan Ciućka 78, Dawid Kasprzyk 90
Ślęza Wrocław 5-2 Zagłębie II Lubin 4 września, 16:30
Adam Samiec 13, Hubert Muszyński 63, 74, Dominik Krukowski 90, Mikołaj Wawrzyniak 90 - Łukasz Łakomy 18, Tomasz Pieńko 33
Foto-Higiena Gać 2-2 Stal Brzeg 4 września, 12:00 (250)
Filip Szczypkowski 78, Sebastian Jaroszyński 90 (k) - Michał Sypek 28, 52
Polonia Bytom 2-1 Karkonosze Jelenia Góra 4 września, 16:00
Patryk Stefański 1, Grzegorz Ochwat 62 - Paweł Niemienionek 27 (k)
bez udziału publiczności
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Górnik II Zabrze 4 września, 17:10
Marcin Wodecki 16, Jan Borek 27 - Michał Antkowiak 63 (s)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Miedź II Legnica 1-3 Carina Gubin 4 września, 16:00
Tomasz Mamis 53 - Cyprian Poniedziałek 8, 21, Denis Matuszewski 78
w kompleksie boisk przy ul. Sportowców
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój 4 września, 17:00
Piotr Ćwielong 56 (k), Filip Matuszczyk 63
na stadionie OSiR

Kolejka 7 - 8 września

LKS Goczałkowice Zdrój 4-0 Piast Żmigród 8 września, 17:00 (500)
Łukasz Hanzel 5, Piotr Ćwielong 21, Filip Matuszczyk 73, Damian Furczyk 84
Carina Gubin 0-1 Warta Gorzów Wielkopolski 7 września, 17:00 (357)
Paweł Posmyk 70
Górnik II Zabrze 1-0 Miedź II Legnica 8 września, 16:00
Thomas Pranica 43
na stadionie MOSiR-u Sparta
Karkonosze Jelenia Góra - Odra Wodzisław Śląski 22 września, 19:00
w pierwotnym terminie (8 września, 19:00) odwołany na wniosek policji
Stal Brzeg 1-3 Polonia Bytom 8 września, 16:30 (300)
Michał Sypek 84 - Dawid Krzemień 18, Michał Płonka 40 (k), Daniel Iwanek 90
Zagłębie II Lubin 2-0 Foto-Higiena Gać 7 września, 17:00
Łukasz Łakomy 11, Tomasz Pieńko 65
na bocznym boisku nr 4
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Ślęza Wrocław 8 września, 16:30 (200)
Jan Ciućka 2, 19, Tomasz Nowak 48 (k)
Lechia Zielona Góra 2-0 MKS Kluczbork 8 września, 17:00
Mykyta Łoboda 75, Jakub Babij 83 (k)
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Pniówek Pawłowice 8 września, 17:00 (194)

Kolejka 8 - 11-12 września

Piast Żmigród 0-3 Pniówek Pawłowice 11 września, 15:30 (200)
Wojciech Łaski 78, Kamil Glenc 84, Wojciech Caniboł 89
MKS Kluczbork 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 11 września, 16:00
Dominik Lewandowski 20 - Karol Stanek 63
Ślęza Wrocław 2-0 Lechia Zielona Góra 11 września, 16:30 (100)
Piotr Stępień 40, Vinícius Matheus 85
Foto-Higiena Gać 2-4 Rekord Bielsko-Biała 11 września, 16:30
Artur Łuczkiewicz 30, Filip Szczypkowski 50 - Mateusz Madzia 2, 10, Jan Ciućka 43, Tomasz Nowak 83
Polonia Bytom 1-2 Zagłębie II Lubin 12 września, 16:00 (500)
Patryk Stefański 7 - Mateusz Kizyma 17, Bartłomiej Kłudka 36
na stadionie Szombierek
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Stal Brzeg 11 września, 17:00 (500)
Wojciech Wenglorz 82, Kamil Chiliński 90 - Pawło Kowal 26
Miedź II Legnica 2-0 Karkonosze Jelenia Góra 12 września, 12:00 (120)
Michał Pojasek 88, Tomasz Mamis 90
w kompleksie boisk przy ul. Sportowców
Warta Gorzów Wielkopolski 0-0 Górnik II Zabrze 11 września, 17:00
na stadionie OSiR
LKS Goczałkowice Zdrój 2-0 Carina Gubin 11 września, 16:00
Maciej Kazimierowicz 36, Filip Matuszczyk 87

Kolejka 9 - 18-19 września

Carina Gubin 4-1 Piast Żmigród 19 września, 16:00
Denis Matuszewski 73, Wojciech Boksiński 84, 90, Cyprian Poniedziałek 88 - Daniel Stanclik 75
Górnik II Zabrze 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój 18 września, 12:00 (400)
Jakub Szymański 56 (s)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Karkonosze Jelenia Góra 4-1 Warta Gorzów Wielkopolski 18 września, 17:00 (150)
Paweł Niemienionek 39 (k), Michał Dryja 61, Mateusz Baszak 71 (k), 90 - Orest Tkaczuk 25
Stal Brzeg 2-4 Miedź II Legnica 18 września, 12:00 (220)
Mateusz Dychus 32, Michał Sypek 75 - Byron Burgering 10, Tomasz Mamis 21 (k), Werick Caetano 43 (k), Vinícius Veneranda 90
Zagłębie II Lubin 7-0 Odra Wodzisław Śląski 18 września, 13:00
Patryk Kusztal 32 (k), 80, Tomasz Pieńko 60, Jakub Siga 67, 68, Kacper Zając 77, Rafał Adamski 82
na bocznym boisku nr 4
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Polonia Bytom 18 września, 14:00 (362)
na Stadionie Miejskim
Lechia Zielona Góra 0-2 Foto-Higiena Gać 18 września, 16:30
Ilán Rappoport 60, Krystian Pabiniak 66
na stadionie MOSiR
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Ślęza Wrocław 18 września, 15:00 (100)
Wojciech Pisarek 42 - Piotr Stępień 55
Pniówek Pawłowice 1-1 MKS Kluczbork 18 września, 16:30 (150)
Wojciech Caniboł 68 (k) - Beniamin Glinka 33

Kolejka 10 - 25-26 września

Piast Żmigród - MKS Kluczbork 25 września, 16:00
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice 26 września, 16:30
Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry 25 września, 16:00
Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra 25 września, 16:00
na stadionie Szombierek
Odra Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała 25 września, 17:00
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin 25 września, 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg 25 września, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Karkonosze Jelenia Góra 25 września, 15:00
Carina Gubin - Górnik II Zabrze 25 września, 16:00

Kolejka 11 - 2-3 października

Górnik II Zabrze - Piast Żmigród 3 października, 12:00
Karkonosze Jelenia Góra - Carina Gubin 2 października, 17:00
Stal Brzeg - LKS Goczałkowice Zdrój 2 października, 14:00
Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wielkopolski 2 października, 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica 2 października, 16:00
Lechia Zielona Góra - Odra Wodzisław Śląski 2 października, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom 2 października, 15:00
Pniówek Pawłowice - Foto-Higiena Gać 2 października, 16:00
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław 2 października, 16:00

Kolejka 12 - 9-10 października

Piast Żmigród - Ślęza Wrocław 9 października, 15:00
Foto-Higiena Gać - MKS Kluczbork 8 października, 16:00
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice 9 października, 15:00
na stadionie Szombierek
Odra Wodzisław Śląski - Gwarek Tarnowskie Góry 9 października, 17:00
Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała 9 października, 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Zagłębie II Lubin 9 października, 15:00
Carina Gubin - Stal Brzeg 9 października, 15:00
Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra 9 października, 15:00

Kolejka 13 - 16-17 października

Karkonosze Jelenia Góra - Piast Żmigród 16 października, 16:00
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze 16 października, 15:00
Zagłębie II Lubin - Carina Gubin 16 października, 13:00
Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice Zdrój
Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski 16 października, 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica 16 października, 15:00
Pniówek Pawłowice - Odra Wodzisław Śląski 16 października, 15:30
MKS Kluczbork - Polonia Bytom 16 października, 17:00
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać 16 października, 15:00

Kolejka 14 - 23-24 października

Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać 23 października, 14:00
Polonia Bytom - Ślęza Wrocław 23 października, 15:00
na stadionie Szombierek
Odra Wodzisław Śląski - MKS Kluczbork 23 października, 17:00
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry 23 października, 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Lechia Zielona Góra 23 października, 14:00
Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała 23 października, 15:00
Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg 23 października, 17:00

Kolejka 15 - 30-31 października

Stal Brzeg - Piast Żmigród 30 października, 14:00
Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra - Carina Gubin 30 października, 14:30
Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice Zdrój
Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wielkopolski 30 października, 14:30
MKS Kluczbork - Miedź II Legnica 30 października, 17:00
Ślęza Wrocław - Odra Wodzisław Śląski 30 października, 14:30
Foto-Higiena Gać - Polonia Bytom 30 października, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Piast Żmigród - Polonia Bytom 6 listopada, 13:00
Odra Wodzisław Śląski - Foto-Higiena Gać 6 listopada, 17:00
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork 6 listopada, 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Pniówek Pawłowice 6 listopada, 13:00
Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra - Rekord Bielsko-Biała 6 listopada, 17:00
Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra 13 listopada, 13:30
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice - Carina Gubin 13 listopada, 13:30
MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice Zdrój 13 listopada, 16:00
Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski 13 listopada, 13:30
Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica 13 listopada, 13:30
Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski 12 listopada, 13:30
na stadionie Szombierek

Kolejka 18 - 20-21 listopada

Piast Żmigród - Odra Wodzisław Śląski
Polonia Bytom - Miedź II Legnica 20 listopada, 13:30
na stadionie Szombierek
Foto-Higiena Gać - Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork - Carina Gubin
Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry - Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin

Kolejka 19 - 12-13 marca

Polonia Bytom - Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin - Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry
Karkonosze Jelenia Góra - Pniówek Pawłowice
Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork
Carina Gubin - Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój - Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica - Odra Wodzisław Śląski

Kolejka 20 - 19-20 marca

Piast Żmigród - Miedź II Legnica
Odra Wodzisław Śląski - Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Bytom - LKS Goczałkowice Zdrój
Foto-Higiena Gać - Carina Gubin
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork - Karkonosze Jelenia Góra
Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin
Lechia Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 21 - 26-27 marca

Polonia Bytom - Carina Gubin
Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice
Stal Brzeg - MKS Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze - Foto-Higiena Gać
LKS Goczałkowice Zdrój - Odra Wodzisław Śląski
Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Piast Żmigród - Warta Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice Zdrój
Odra Wodzisław Śląski - Carina Gubin
Polonia Bytom - Górnik II Zabrze
Foto-Higiena Gać - Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród
Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice
Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław
Stal Brzeg - Foto-Higiena Gać
Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Bytom
Górnik II Zabrze - Odra Wodzisław Śląski
Carina Gubin - Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice Zdrój - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 24 - 16 kwietnia

Piast Żmigród - LKS Goczałkowice Zdrój
Warta Gorzów Wielkopolski - Carina Gubin
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
Odra Wodzisław Śląski - Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Bytom - Stal Brzeg
Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra
Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 25 - 23-24 kwietnia

Pniówek Pawłowice - Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom
Stal Brzeg - Odra Wodzisław Śląski
Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 26 - 27 kwietnia

Piast Żmigród - Carina Gubin
LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik II Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski - Karkonosze Jelenia Góra
Miedź II Legnica - Stal Brzeg
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała
Foto-Higiena Gać - Lechia Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

MKS Kluczbork - Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice - Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry - Foto-Higiena Gać
Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała - Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica
Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
Górnik II Zabrze - Carina Gubin

Kolejka 28 - 7-8 maja

Piast Żmigród - Górnik II Zabrze
Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Góra
LKS Goczałkowice Zdrój - Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski - Lechia Zielona Góra
Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry
Foto-Higiena Gać - Pniówek Pawłowice
Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork

Kolejka 29 - 14-15 maja

Ślęza Wrocław - Piast Żmigród
MKS Kluczbork - Foto-Higiena Gać
Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry - Odra Wodzisław Śląski
Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin - LKS Goczałkowice Zdrój
Stal Brzeg - Carina Gubin
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik II Zabrze

Kolejka 30 - 21-22 maja

Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
Carina Gubin - Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice Zdrój - Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Zielona Góra
Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry
Odra Wodzisław Śląski - Pniówek Pawłowice
Polonia Bytom - MKS Kluczbork
Foto-Higiena Gać - Ślęza Wrocław

Kolejka 31 - 28-29 maja

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród
Ślęza Wrocław - Polonia Bytom
MKS Kluczbork - Odra Wodzisław Śląski
Pniówek Pawłowice - Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
Rekord Bielsko-Biała - Carina Gubin
Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze
Stal Brzeg - Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Piast Żmigród - Stal Brzeg
Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
Carina Gubin - Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice Zdrój - Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice
Miedź II Legnica - MKS Kluczbork
Odra Wodzisław Śląski - Ślęza Wrocław
Polonia Bytom - Foto-Higiena Gać

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Polonia Bytom - Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać - Odra Wodzisław Śląski
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry - Carina Gubin
Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała - Karkonosze Jelenia Góra
Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Zielona Góra
Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin - Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - Foto-Higiena Gać
Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom

eWinner II liga 2021/2022

III liga 2021/2022 (I)
III liga 2021/2022 (II)
III liga 2021/2022 (IV)

IV liga 2021/2022 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2021/2022 (dolnośląska (zachód))
Jako IV liga 2021/2022 (lubuska)
IV liga BS Leśnica 2021/2022 (opolska)
Zina IV liga 2021/2022 (śląska I)
Zina IV liga 2021/2022 (śląska II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas