[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Jako IV liga 2021/2022, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Stilon Gorzów Wielkopolski 30 78 25 3 2 86-21 15 0 0 51-7 10 3 2 35-14
2.  Odra Nietków 30 57 16 9 5 60-41 6 4 5 24-25 10 5 0 36-16
3.  Spójnia Ośno Lubuskie 30 54 16 6 8 56-43 9 2 4 28-23 7 4 4 28-20
4.  Dąb Przybyszów 30 51 15 6 9 72-60 8 4 3 41-28 7 2 6 31-32
5.  Promień Żary 30 50 15 5 10 56-43 8 1 6 29-22 7 4 4 27-21
6.  Polonia Słubice 30 47 12 11 7 56-33 5 6 4 31-19 7 5 3 25-14
7.  Pogoń Świebodzin 30 45 13 6 11 55-39 8 2 5 28-16 5 4 6 27-23
8.  Meprozet Stare Kurowo 30 42 11 9 10 52-51 6 4 5 32-27 5 5 5 20-24
9.  Czarni Żagań 30 38 11 5 14 48-48 7 4 4 34-20 4 1 10 14-28 2 4 1 1 0 2-1
10.  KP Piast Iłowa 30 38 10 8 12 40-45 4 6 5 20-19 6 2 7 20-26 2 1 0 1 1 1-2
11.  Lechia II Zielona Góra 30 37 10 7 13 49-47 5 5 5 21-19 5 2 8 28-28
12.  Syrena Zbąszynek 30 35 9 8 13 52-56 4 6 5 22-23 5 2 8 30-33 4 7 2 1 1 7-5
13.  Korona Kożuchów 30 35 10 5 15 48-63 8 2 5 32-28 2 3 10 16-35 3 4 1 1 1 5-5
14.  Ilanka Rzepin 30 35 9 8 13 51-63 6 2 7 26-33 3 6 6 25-30 3 3 1 0 2 4-6
15.  Budowlani Murzynowo 30 34 10 4 16 38-76 5 2 8 20-37 5 2 8 18-39
16.  Celuloza Kostrzyn nad Odrą 30 33 9 6 15 32-56 6 4 5 19-18 3 2 10 13-38
17.  Piast Czerwieńsk 30 27 7 6 17 28-54 3 3 9 10-28 4 3 8 18-26
18.  Czarni Witnica 30 15 3 6 21 28-68 3 2 10 18-29 0 4 11 10-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski    2-1 4-0 4-0 3-0 4-2 5-0 4-2 3-1 4-0 1-0 4-1 6-0 1-0 3-0 3-0 
 2 Odra Nietków0-3     1-0 3-3 1-1 2-2 1-5 0-1 1-0 0-1 4-3 2-2 3-0 3-0 1-3 2-1 
 3 Spójnia Ośno Lubuskie1-3 2-2     2-1 1-0 0-3 3-1 4-2 3-0* 1-2 2-6 1-0 2-1 1-1 2-1 3-0 
 4 Dąb Przybyszów0-3 3-1     1-1 1-1 3-4 3-0 2-1 2-2 3-2 2-4 4-4 4-3 4-1 7-1 2-0 
 5 Promień Żary2-2 1-2 1-2 0-3*     2-0 0-2 1-3 5-1 2-1 2-0 3-1 6-0 2-1 0-3 2-1 
 6 Polonia Słubice0-1 2-2 1-2 1-2 1-1     0-0 2-2 3-1 1-0 0-2 5-4 1-1 1-1 7-0 6-0 
 7 Pogoń Świebodzin2-3 3-0 1-2 2-3 2-1     0-0 1-0 0-2 3-2 2-0 7-1 0-1 1-0 1-1 3-0* 
 8 Meprozet Stare Kurowo1-1 1-2 3-2 1-4 0-2 3-3     1-4 1-2 2-0 1-1 4-2 2-0 6-1 1-1 5-2 
 9 Czarni Żagań1-1 2-3 2-2 2-2 0-1 2-1 3-1     1-1 2-0 4-1 5-0 0-3 4-0 2-4 4-0 
 10 KP Piast Iłowa2-1 1-3 0-0 5-1 1-2 1-1 1-1 1-1 0-1     1-2 1-3 2-0 2-2 1-0 1-1 
 11 Lechia II Zielona Góra0-1 1-3 0-0 4-0 2-0 2-1 1-2 2-2     0-3* 2-2 2-2 0-2 1-1 1-0 3-0 
 12 Syrena Zbąszynek1-3 2-2 3-3 0-1 1-3 5-1 2-1 3-1 0-2     1-1 3-1 0-3 1-1 0-0 0-0 
 13 Korona Kożuchów1-4 2-3 1-4 3-2 0-2 1-1 2-1 3-1 3-2 1-3     3-1 6-0 1-0 3-2 2-2 
 14 Ilanka Rzepin0-7 1-2 1-4 2-4 1-6 1-1 2-1 1-1 5-0 3-1 2-0     3-0* 1-2 0-3 3-1 
 15 Budowlani Murzynowo1-3 1-1 0-5 1-2 0-1 1-6 0-2 1-0 2-4 1-10 2-1 1-1     6-0 2-1 1-0 
 16 Celuloza Kostrzyn nad Odrą2-1 0-2 2-5 2-1 0-2 0-1 0-0 3-0 0-0 2-2 2-1 0-1 3-0     1-0 2-2 
 17 Piast Czerwieńsk1-1 0-4 1-1 0-3 0-1 0-6 2-0 1-2 3-1 0-0 1-0 0-1 0-3 1-4 0-1     
 18 Czarni Witnica0-1 0-3 1-2 2-3 2-2 1-0 0-2 0-1 0-1 4-3 0-1 3-2 3-3 0-2 2-3     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Budowlani Murzynowo 1-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7 sierpnia, 17:00
Promień Żary 0-3 Dąb Przybyszów 7 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 5-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piast Czerwieńsk 1-2 Meprozet Stare Kurowo 7 sierpnia, 17:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-2 Syrena Zbąszynek 8 sierpnia, 18:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-3 Polonia Słubice 7 sierpnia, 14:00
Ilanka Rzepin 3-1 Czarni Witnica 7 sierpnia, 11:00
Lechia II Zielona Góra 2-2 Czarni Żagań 7 sierpnia, 17:00
Odra Nietków 0-1 KP Piast Iłowa 7 sierpnia, 18:00
Pogoń Świebodzin 7-1 Korona Kożuchów 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Korona Kożuchów 14 sierpnia, 17:00
KP Piast Iłowa 1-1 Pogoń Świebodzin 14 sierpnia, 17:00
Czarni Żagań 2-3 Odra Nietków 14 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 4-3 Lechia II Zielona Góra 14 sierpnia, 15:30
Polonia Słubice 1-1 Ilanka Rzepin 14 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 3-3 Spójnia Ośno Lubuskie 14 sierpnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 6-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 14 sierpnia, 17:00
Dąb Przybyszów 7-1 Piast Czerwieńsk 14 sierpnia, 17:00
Budowlani Murzynowo 1-2 Promień Żary 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Promień Żary 2-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 21 sierpnia, 18:00
Piast Czerwieńsk 1-4 Budowlani Murzynowo 21 sierpnia, 17:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-1 Dąb Przybyszów 22 sierpnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 4-2 Meprozet Stare Kurowo 21 sierpnia, 17:00
Ilanka Rzepin 2-0 Syrena Zbąszynek 21 sierpnia, 17:00
Lechia II Zielona Góra 2-1 Polonia Słubice 21 sierpnia, 17:00
Odra Nietków 2-1 Czarni Witnica 21 sierpnia, 17:30
Pogoń Świebodzin 1-0 Czarni Żagań 21 sierpnia, 17:00
Korona Kożuchów 3-2 KP Piast Iłowa 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-2 KP Piast Iłowa 29 sierpnia, 12:00
Czarni Żagań 5-0 Korona Kożuchów 28 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 1-0 Pogoń Świebodzin 29 sierpnia, 12:00
Polonia Słubice 2-2 Odra Nietków 28 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 0-2 Lechia II Zielona Góra 28 sierpnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 2-0 Ilanka Rzepin 28 sierpnia, 17:00
Dąb Przybyszów 3-1 Spójnia Ośno Lubuskie 28 sierpnia, 14:00
Budowlani Murzynowo 6-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 28 sierpnia, 17:00
Promień Żary 0-3 Piast Czerwieńsk 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Piast Czerwieńsk 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 września, 16:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-2 Promień Żary 5 września, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Budowlani Murzynowo 4 września, 12:00
Ilanka Rzepin 2-4 Dąb Przybyszów 4 września, 17:00
Lechia II Zielona Góra 1-2 Meprozet Stare Kurowo 4 września, 17:00
Odra Nietków 4-3 Syrena Zbąszynek 4 września, 17:00
Pogoń Świebodzin 2-1 Polonia Słubice 4 września, 14:00
Korona Kożuchów 2-2 Czarni Witnica 4 września, 17:00
KP Piast Iłowa 0-1 Czarni Żagań 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5-0 Czarni Żagań 12 września, 12:00
Czarni Witnica 0-1 KP Piast Iłowa 12 września, 13:00
Polonia Słubice 1-1 Korona Kożuchów 11 września, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-3 Pogoń Świebodzin 11 września, 16:30
Meprozet Stare Kurowo 1-1 Odra Nietków 11 września, 16:30
Dąb Przybyszów 2-2 Lechia II Zielona Góra 11 września, 11:00
Budowlani Murzynowo 1-1 Ilanka Rzepin 11 września, 17:00
Promień Żary 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 11 września, 16:00
Piast Czerwieńsk 0-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 18 września, 16:30
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Piast Czerwieńsk 18 września, 14:00
Ilanka Rzepin 1-6 Promień Żary 18 września, 16:30
Lechia II Zielona Góra 0-2 Budowlani Murzynowo 19 września, 12:00
Odra Nietków 3-3 Dąb Przybyszów 18 września, 17:00
Pogoń Świebodzin 0-0 Meprozet Stare Kurowo 19 września, 17:00
Korona Kożuchów 1-3 Syrena Zbąszynek 18 września, 16:00
KP Piast Iłowa 1-1 Polonia Słubice 18 września, 16:30
Czarni Żagań 4-0 Czarni Witnica 18 września, 16:30

Kolejka 8 - 25-26 września

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Czarni Witnica 26 września, 12:00
Polonia Słubice 3-1 Czarni Żagań 25 września, 15:00
Syrena Zbąszynek 3-1 KP Piast Iłowa 25 września, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 4-2 Korona Kożuchów 25 września, 16:00
Dąb Przybyszów 3-4 Pogoń Świebodzin 26 września, 16:00
Budowlani Murzynowo 1-1 Odra Nietków 25 września, 16:00
Promień Żary 5-1 Lechia II Zielona Góra 25 września, 16:00
Piast Czerwieńsk 0-3 Ilanka Rzepin 25 września, 16:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-5 Spójnia Ośno Lubuskie 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Ilanka Rzepin 1-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2 października, 16:00
Lechia II Zielona Góra 1-0 Piast Czerwieńsk 3 października, 12:00
Odra Nietków 1-1 Promień Żary 2 października, 16:00
Pogoń Świebodzin 0-1 Budowlani Murzynowo 2 października, 16:00
Korona Kożuchów 1-4 Dąb Przybyszów 2 października, 16:00
KP Piast Iłowa 1-1 Meprozet Stare Kurowo 2 października, 16:00
Czarni Żagań 4-1 Syrena Zbąszynek 2 października, 16:00
Czarni Witnica 2-2 Polonia Słubice 2 października, 15:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 2 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 października

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Polonia Słubice 10 października, 12:00
Syrena Zbąszynek 0-0 Czarni Witnica 9 października, 15:30
Meprozet Stare Kurowo 1-4 Czarni Żagań 9 października, 15:30
Dąb Przybyszów 2-1 KP Piast Iłowa 9 października, 15:00
Budowlani Murzynowo 2-1 Korona Kożuchów 9 października, 16:00
Promień Żary 2-0 Pogoń Świebodzin 9 października, 13:00
Piast Czerwieńsk 0-4 Odra Nietków 9 października, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-0 Lechia II Zielona Góra 9 października, 15:30
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Ilanka Rzepin 9 października, 15:30

Kolejka 11 - 16-17 października

Ilanka Rzepin 0-7 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16 października, 15:00
Lechia II Zielona Góra 0-0 Spójnia Ośno Lubuskie 17 października, 12:00
Odra Nietków 3-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 16 października, 16:00
Pogoń Świebodzin 1-1 Piast Czerwieńsk 16 października, 15:30
Korona Kożuchów 3-2 Promień Żary 16 października, 15:30
KP Piast Iłowa 2-2 Budowlani Murzynowo 16 października, 15:30
Czarni Żagań 2-2 Dąb Przybyszów 16 października, 15:30
Czarni Witnica 0-2 Meprozet Stare Kurowo 16 października, 14:00
Polonia Słubice 5-4 Syrena Zbąszynek 16 października, 15:30

Kolejka 12 - 23-24 października

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-0 Syrena Zbąszynek 24 października, 12:00
Meprozet Stare Kurowo 0-2 Polonia Słubice 23 października, 15:00
Dąb Przybyszów 2-0 Czarni Witnica 23 października, 15:00
Budowlani Murzynowo 1-0 Czarni Żagań 23 października, 15:00
Promień Żary 1-3 KP Piast Iłowa 23 października, 15:00
Piast Czerwieńsk 0-1 Korona Kożuchów 23 października, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-1 Pogoń Świebodzin 23 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-2 Odra Nietków 23 października, 15:00
Ilanka Rzepin 3-1 Lechia II Zielona Góra 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Lechia II Zielona Góra 0-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 30 października, 11:00
Odra Nietków 2-2 Ilanka Rzepin 30 października, 15:00
Pogoń Świebodzin 3-0 Spójnia Ośno Lubuskie 30 października, 15:00
Korona Kożuchów 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 30 października, 15:00
KP Piast Iłowa 1-0 Piast Czerwieńsk 30 października, 15:00
Czarni Żagań 2-2 Promień Żary 30 października, 15:00
Czarni Witnica 0-2 Budowlani Murzynowo 30 października, 14:00
Polonia Słubice 1-2 Dąb Przybyszów 30 października, 15:00
Syrena Zbąszynek 5-1 Meprozet Stare Kurowo 30 października, 15:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-2 Meprozet Stare Kurowo 7 listopada, 12:00
Dąb Przybyszów 3-2 Syrena Zbąszynek 6 listopada, 14:00
Budowlani Murzynowo 0-1 Polonia Słubice 6 listopada, 13:30
Promień Żary 2-1 Czarni Witnica 6 listopada, 13:30
Piast Czerwieńsk 3-1 Czarni Żagań 6 listopada, 14:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-0 KP Piast Iłowa 6 listopada, 13:30
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Korona Kożuchów 6 listopada, 13:30
Ilanka Rzepin 2-1 Pogoń Świebodzin 6 listopada, 13:30
Lechia II Zielona Góra 1-3 Odra Nietków 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11 listopada

Odra Nietków 0-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 11 listopada, 13:30
Pogoń Świebodzin 3-2 Lechia II Zielona Góra 11 listopada, 13:30
Korona Kożuchów 3-1 Ilanka Rzepin 11 listopada, 13:30
KP Piast Iłowa 0-0 Spójnia Ośno Lubuskie 11 listopada, 13:30
Czarni Żagań 2-4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 11 listopada, 13:30
Czarni Witnica 2-3 Piast Czerwieńsk 11 listopada, 13:30
Polonia Słubice 1-1 Promień Żary 11 listopada, 11:00
Syrena Zbąszynek 0-3 Budowlani Murzynowo 11 listopada, 13:30
Meprozet Stare Kurowo 3-2 Dąb Przybyszów 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 13-14 listopada

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-0 Dąb Przybyszów 14 listopada, 13:30
Budowlani Murzynowo 0-2 Meprozet Stare Kurowo 14 listopada, 13:30
Promień Żary 2-1 Syrena Zbąszynek 14 listopada, 13:30
Piast Czerwieńsk 0-6 Polonia Słubice 14 listopada, 14:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-2 Czarni Witnica 14 listopada, 13:30
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Czarni Żagań 14 listopada, 13:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Ilanka Rzepin 5-0 KP Piast Iłowa 14 listopada, 13:30
Lechia II Zielona Góra 2-2 Korona Kożuchów 14 listopada, 13:30
Odra Nietków 1-5 Pogoń Świebodzin 14 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 20-21 listopada

Pogoń Świebodzin 2-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 20 listopada, 13:00
Korona Kożuchów 2-3 Odra Nietków 20 listopada, 13:00
KP Piast Iłowa 1-2 Lechia II Zielona Góra 20 listopada, 13:00
Czarni Żagań 0-3 Ilanka Rzepin 20 listopada, 13:00
Czarni Witnica 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 20 listopada, 13:00
Polonia Słubice 7-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 20 listopada, 13:00
Syrena Zbąszynek 0-0 Piast Czerwieńsk 20 listopada, 13:00
Meprozet Stare Kurowo 1-4 Promień Żary 20 listopada, 13:00
Dąb Przybyszów 4-3 Budowlani Murzynowo 20 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 12-13 marca

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6-0 Budowlani Murzynowo 12 marca, 14:00
Dąb Przybyszów 1-1 Promień Żary 12 marca, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 1-1 Piast Czerwieńsk 12 marca, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 12 marca, 15:00
Polonia Słubice 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 12 marca, 15:00
Czarni Witnica 3-3 Ilanka Rzepin 12 marca, 15:00
Czarni Żagań 2-0 Lechia II Zielona Góra 12 marca, 15:00
KP Piast Iłowa 1-3 Odra Nietków 12 marca, 15:00
Korona Kożuchów 1-1 Pogoń Świebodzin 12 marca, 15:00

Kolejka 19 - 19-20 marca

Korona Kożuchów 1-4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 marca, 15:00
Pogoń Świebodzin 0-2 KP Piast Iłowa 19 marca, 15:00
Odra Nietków 1-0 Czarni Żagań 19 marca, 15:00
Lechia II Zielona Góra 3-0 Czarni Witnica 20 marca, 12:00
Ilanka Rzepin 1-1 Polonia Słubice 19 marca, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-6 Syrena Zbąszynek 19 marca, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-0 Meprozet Stare Kurowo 19 marca, 15:00
Piast Czerwieńsk 0-3 Dąb Przybyszów 19 marca, 15:30
Promień Żary 6-0 Budowlani Murzynowo 19 marca, 15:30

Kolejka 20 - 26-27 marca

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-0 Promień Żary 27 marca, 12:00
Budowlani Murzynowo 2-1 Piast Czerwieńsk 26 marca, 15:00
Dąb Przybyszów 4-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 26 marca, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 26 marca, 15:00
Syrena Zbąszynek 3-1 Ilanka Rzepin 26 marca, 15:00
Polonia Słubice 0-2 Lechia II Zielona Góra 26 marca, 15:00
Czarni Witnica 0-3 Odra Nietków 26 marca, 15:00
Czarni Żagań 2-1 Pogoń Świebodzin 26 marca, 15:00
KP Piast Iłowa 2-0 Korona Kożuchów 26 marca, 15:00

Kolejka 21 - 2-3 kwietnia

KP Piast Iłowa 2-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 kwietnia, 15:00
Korona Kożuchów 3-1 Czarni Żagań 2 kwietnia, 15:00
Pogoń Świebodzin 3-0 Czarni Witnica 2 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Odra Nietków 2-2 Polonia Słubice 2 kwietnia, 16:00
Lechia II Zielona Góra 0-3 Syrena Zbąszynek 3 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 2-1
Ilanka Rzepin 1-1 Meprozet Stare Kurowo 2 kwietnia, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Dąb Przybyszów 2 kwietnia, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-0 Budowlani Murzynowo 2 kwietnia, 15:00
Piast Czerwieńsk 0-1 Promień Żary 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Piast Czerwieńsk 9 kwietnia, 16:00
Promień Żary 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 9 kwietnia, 16:00
Budowlani Murzynowo 0-5 Spójnia Ośno Lubuskie 10 kwietnia, 12:00
Dąb Przybyszów 4-4 Ilanka Rzepin 9 kwietnia, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 2-0 Lechia II Zielona Góra 9 kwietnia, 15:00
Syrena Zbąszynek 2-2 Odra Nietków 9 kwietnia, 14:00
Polonia Słubice 0-0 Pogoń Świebodzin 9 kwietnia, 15:00
Czarni Witnica 3-2 Korona Kożuchów 9 kwietnia, 16:00
Czarni Żagań 1-1 KP Piast Iłowa 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 16 kwietnia

Czarni Żagań 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16 kwietnia, 15:00
KP Piast Iłowa 1-1 Czarni Witnica 16 kwietnia, 15:00
Korona Kożuchów 0-2 Polonia Słubice 16 kwietnia, 15:00
Pogoń Świebodzin 2-0 Syrena Zbąszynek 16 kwietnia, 15:00
Odra Nietków 0-1 Meprozet Stare Kurowo 16 kwietnia, 15:00
Lechia II Zielona Góra 4-0 Dąb Przybyszów 16 kwietnia, 12:00
Ilanka Rzepin 3-0 Budowlani Murzynowo 16 kwietnia, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Promień Żary 16 kwietnia, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-0 Piast Czerwieńsk 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 23 kwietnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 23 kwietnia, 16:00
Promień Żary 3-1 Ilanka Rzepin 23 kwietnia, 16:00
Budowlani Murzynowo 1-10 Lechia II Zielona Góra 23 kwietnia, 13:00
Dąb Przybyszów 0-3 Odra Nietków 23 kwietnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 3-3 Pogoń Świebodzin 23 kwietnia, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Korona Kożuchów 23 kwietnia, 16:00
Polonia Słubice 1-0 KP Piast Iłowa 23 kwietnia, 14:00
Czarni Witnica 0-1 Czarni Żagań 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 27 kwietnia

Czarni Witnica 0-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 27 kwietnia, 17:30
Czarni Żagań 0-1 Polonia Słubice 27 kwietnia, 17:00
KP Piast Iłowa 1-3 Syrena Zbąszynek 27 kwietnia, 17:00
Korona Kożuchów 2-1 Meprozet Stare Kurowo 27 kwietnia, 17:00
Pogoń Świebodzin 1-2 Dąb Przybyszów 27 kwietnia, 18:00
Odra Nietków 3-0 Budowlani Murzynowo 27 kwietnia, 17:00
Lechia II Zielona Góra 2-0 Promień Żary 27 kwietnia, 17:00
Ilanka Rzepin 0-3 Piast Czerwieńsk 27 kwietnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja

Spójnia Ośno Lubuskie 1-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 30 kwietnia, 17:30
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-1 Ilanka Rzepin 30 kwietnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-0 Lechia II Zielona Góra 30 kwietnia, 14:00
Promień Żary 1-2 Odra Nietków 30 kwietnia, 17:00
Budowlani Murzynowo 1-6 Pogoń Świebodzin 30 kwietnia, 14:00
Dąb Przybyszów 2-4 Korona Kożuchów 30 kwietnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 1-2 KP Piast Iłowa 30 kwietnia, 15:00
Syrena Zbąszynek 2-1 Czarni Żagań 30 kwietnia, 17:00
Polonia Słubice 6-0 Czarni Witnica 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 27 - 3 maja

Polonia Słubice 0-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 maja, 17:00
Czarni Witnica 0-1 Syrena Zbąszynek 3 maja, 14:00
Czarni Żagań 3-1 Meprozet Stare Kurowo 3 maja, 15:00
KP Piast Iłowa 5-1 Dąb Przybyszów 3 maja, 15:00
Korona Kożuchów 6-0 Budowlani Murzynowo 3 maja, 15:00
Pogoń Świebodzin 2-3 Promień Żary 3 maja, 15:00
Odra Nietków 1-3 Piast Czerwieńsk 3 maja, 17:00
Lechia II Zielona Góra 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3 maja, 12:00
Ilanka Rzepin 1-4 Spójnia Ośno Lubuskie 3 maja, 17:00

Kolejka 28 - 7-8 maja

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-1 Ilanka Rzepin 8 maja, 12:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-2 Lechia II Zielona Góra 7 maja, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-2 Odra Nietków 7 maja, 16:00
Piast Czerwieńsk 2-0 Pogoń Świebodzin 8 maja, 12:00
Promień Żary 2-0 Korona Kożuchów 7 maja, 17:00
Budowlani Murzynowo 2-4 KP Piast Iłowa 8 maja, 18:00
Dąb Przybyszów 3-0 Czarni Żagań 7 maja, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 5-2 Czarni Witnica 7 maja, 15:00
Syrena Zbąszynek 0-1 Polonia Słubice 7 maja, 17:00

Kolejka 29 - 14-15 maja

Syrena Zbąszynek 1-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 14 maja, 17:00
Polonia Słubice 2-2 Meprozet Stare Kurowo 14 maja, 17:00
Czarni Witnica 2-3 Dąb Przybyszów 14 maja, 14:00
Czarni Żagań 4-0 Budowlani Murzynowo 14 maja, 17:00
KP Piast Iłowa 1-2 Promień Żary 14 maja, 15:00
Korona Kożuchów 3-2 Piast Czerwieńsk 14 maja, 17:00
Pogoń Świebodzin 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 14 maja, 15:00
Odra Nietków 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 14 maja, 17:00
Lechia II Zielona Góra 2-2 Ilanka Rzepin 15 maja, 12:00

Kolejka 30 - 21-22 maja

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1 Lechia II Zielona Góra 22 maja, 12:00
Ilanka Rzepin 1-2 Odra Nietków 21 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-1 Pogoń Świebodzin 21 maja, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-1 Korona Kożuchów 21 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 0-0 KP Piast Iłowa 21 maja, 17:00
Promień Żary 0-2 Czarni Żagań 21 maja, 17:00
Budowlani Murzynowo 1-0 Czarni Witnica 22 maja, 12:00
Dąb Przybyszów 1-1 Polonia Słubice 21 maja, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 1-1 Syrena Zbąszynek 21 maja, 16:00

Kolejka 31 - 28-29 maja

Meprozet Stare Kurowo - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 28 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek - Dąb Przybyszów 28 maja, 17:00
Polonia Słubice - Budowlani Murzynowo 27 maja, 18:30
Czarni Witnica - Promień Żary 28 maja, 17:00
Czarni Żagań - Piast Czerwieńsk 28 maja, 17:00
KP Piast Iłowa - Celuloza Kostrzyn nad Odrą 28 maja, 15:00
Korona Kożuchów - Spójnia Ośno Lubuskie 28 maja, 16:00
Pogoń Świebodzin - Ilanka Rzepin 28 maja, 15:00
Odra Nietków - Lechia II Zielona Góra 28 maja, 17:00

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Odra Nietków
Lechia II Zielona Góra - Pogoń Świebodzin
Ilanka Rzepin - Korona Kożuchów
Spójnia Ośno Lubuskie - KP Piast Iłowa
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Czarni Żagań
Piast Czerwieńsk - Czarni Witnica
Promień Żary - Polonia Słubice
Budowlani Murzynowo - Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów - Meprozet Stare Kurowo

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Dąb Przybyszów - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Meprozet Stare Kurowo - Budowlani Murzynowo
Syrena Zbąszynek - Promień Żary
Polonia Słubice - Piast Czerwieńsk
Czarni Witnica - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Czarni Żagań - Spójnia Ośno Lubuskie
KP Piast Iłowa - Ilanka Rzepin
Korona Kożuchów - Lechia II Zielona Góra
Pogoń Świebodzin - Odra Nietków

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń Świebodzin
Odra Nietków - Korona Kożuchów
Lechia II Zielona Góra - KP Piast Iłowa
Ilanka Rzepin - Czarni Żagań
Spójnia Ośno Lubuskie - Czarni Witnica
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Polonia Słubice
Piast Czerwieńsk - Syrena Zbąszynek
Promień Żary - Meprozet Stare Kurowo
Budowlani Murzynowo - Dąb Przybyszów

III liga 2021/2022 (III)

IV liga 2021/2022 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2021/2022 (dolnośląska (zachód))
IV liga BS Leśnica 2021/2022 (opolska)
Zina IV liga 2021/2022 (śląska I)
Zina IV liga 2021/2022 (śląska II)

Jako Klasa okręgowa 2021/2022 (Gorzów Wielkopolski)
Jako Klasa okręgowa 2021/2022 (Zielona Góra)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas