[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2021/2022, grupa: dolnośląska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia Dzierżoniów 30 84 28 0 2 90-21 13 0 2 46-12 15 0 0 44-9
2.  Słowianin Wolibórz 30 61 19 4 7 81-40 12 0 3 50-19 7 4 4 31-21
3.  Polonia-Stal Świdnica 30 60 18 6 6 69-35 8 4 3 31-18 10 2 3 38-17
4.  Polonia Trzebnica 30 54 16 6 8 53-46 7 5 3 28-25 9 1 5 25-21
5.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 45 13 6 11 50-36 5 4 6 25-16 8 2 5 25-20
6.  Bielawianka Bielawa 30 40 12 4 14 56-61 5 1 9 22-32 7 3 5 34-29
7.  Barycz Sułów 30 39 11 6 13 53-54 6 3 6 26-23 5 3 7 27-31
8.  Sokół Marcinkowice 30 38 11 5 14 63-65 6 1 8 37-37 5 4 6 26-28
9.  Moto Jelcz Oława 30 37 11 4 15 47-54 4 2 9 25-32 7 2 6 22-22 2 3 1 0 1 5-3
10.  AKS Strzegom 30 37 10 7 13 49-54 6 3 6 31-26 4 4 7 18-28 2 3 1 0 1 3-5
11.  Piast Nowa Ruda 30 35 9 8 13 47-60 5 3 7 23-30 4 5 6 24-30
12.  MKP Wołów 30 34 9 7 14 40-48 4 5 6 17-23 5 2 8 23-25
13.  Pogoń Oleśnica 30 32 9 5 16 52-92 6 2 7 29-42 3 3 9 23-50
14.  GKS Mirków/Długołęka 30 30 8 6 16 39-60 4 2 9 18-29 4 4 7 21-31
15.  WKS Wierzbice 30 27 7 6 17 35-65 4 4 7 18-24 3 2 10 17-41
16.  Piast Żerniki (Wrocław) 30 24 6 6 18 33-66 5 4 6 18-25 1 2 12 15-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lechia Dzierżoniów    0-2 1-0 3-0 3-0 0-1 4-2 3-0 2-1 5-1 2-1 4-0 2-1 5-1 9-2 3-0 
 2 Słowianin Wolibórz1-3     2-0 4-0 1-2 3-2 5-3 4-2 2-1 3-0 6-0 1-2 4-1 3-1 7-0 4-2 
 3 Polonia-Stal Świdnica1-3 1-0     1-2 1-1 2-2 3-0 2-0 1-2 2-0 3-3 3-0 2-2 3-0* 3-1 3-2 
 4 Polonia Trzebnica1-6 3-3 0-3     3-2 3-2 2-0 3-2 0-0 1-1 0-0 3-1 4-2 1-1 3-0 1-2 
 5 Orzeł Ząbkowice Śląskie0-1 2-0 1-2 0-2     2-2 0-1 2-2 4-0 0-0 2-3 0-0 4-1 0-1 4-1 4-0 
 6 Bielawianka Bielawa0-2 1-0 1-2 2-4 0-2     2-1 1-1 0-1 0-1 2-5 3-1 2-5 2-3 3-2 3-2 
 7 Barycz Sułów1-3 0-1 3-0* 2-1 1-1 2-3     1-3 2-0 3-0 0-0 1-0 0-2 4-4 1-3 5-2 
 8 Sokół Marcinkowice0-3 4-4 2-4 1-3 1-5 1-2 2-3     1-3 5-4 2-1 1-4 8-0 3-0 3-1 3-0 
 9 Moto Jelcz Oława0-3 2-2 1-2 1-3 0-3 4-2 1-1 1-2     1-3 1-2 1-3 7-2 1-0 0-4 4-0 
 10 AKS Strzegom0-1 2-3 1-3 1-3 1-0 4-2 3-1 3-4 0-4     2-0 1-1 8-1 2-2 1-1 2-0 
 11 Piast Nowa Ruda2-5 2-1 1-1 2-1 1-2 1-2 1-4 3-1 1-3 2-2     2-1 2-2 0-3 0-1 3-1 
 12 MKP Wołów1-4 0-4 1-4 2-1 4-0 0-2 1-1 0-1 1-2 0-0 1-1     2-0 2-2 0-0 2-1 
 13 Pogoń Oleśnica1-3 0-4 0-8 0-1 1-3 2-7 3-3 2-6 5-2 2-0 3-2 3-2     2-0 4-0 1-1 
 14 GKS Mirków/Długołęka0-3 2-3 1-6 1-2 2-0 0-1 2-5 0-0 1-2 0-1 5-3 1-0 1-2     1-0 1-1 
 15 WKS Wierzbice1-3 1-3 1-2 1-1 0-2 2-2 0-1 2-1 2-1 3-0 0-0 0-3 1-1 2-3     2-1 
 16 Piast Żerniki (Wrocław)0-1 1-1 1-1 0-1 1-2 3-2 2-1 1-1 0-0 1-5 1-3 1-5 3-1 1-0 2-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Lechia Dzierżoniów 5-1 GKS Mirków/Długołęka 14 sierpnia, 17:00
Moto Jelcz Oława 0-4 WKS Wierzbice 15 sierpnia, 11:00
MKP Wołów 2-1 Piast Żerniki (Wrocław) 15 sierpnia, 15:00
Polonia Trzebnica 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 2-1 Słowianin Wolibórz 14 sierpnia, 17:00
Bielawianka Bielawa 1-1 Sokół Marcinkowice 14 sierpnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 2-2 Pogoń Oleśnica 14 sierpnia, 17:00
Barycz Sułów 3-0 AKS Strzegom 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

GKS Mirków/Długołęka 1-2 Pogoń Oleśnica 21 sierpnia, 17:00
Sokół Marcinkowice 2-4 Polonia-Stal Świdnica 21 sierpnia, 17:00
Słowianin Wolibórz 3-2 Bielawianka Bielawa 21 sierpnia, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-3 Piast Nowa Ruda 21 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-1 Polonia Trzebnica 21 sierpnia, 17:00
WKS Wierzbice 0-3 MKP Wołów 21 sierpnia, 17:00
Barycz Sułów 2-0 Moto Jelcz Oława 21 sierpnia, 17:00
Lechia Dzierżoniów 5-1 AKS Strzegom 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

AKS Strzegom 2-2 GKS Mirków/Długołęka 28 sierpnia, 15:00
Moto Jelcz Oława 0-3 Lechia Dzierżoniów 28 sierpnia, 17:00
MKP Wołów 1-1 Barycz Sułów 28 sierpnia, 17:00
Polonia Trzebnica 3-0 WKS Wierzbice 28 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 3-1 Piast Żerniki (Wrocław) 29 sierpnia, 15:00
Bielawianka Bielawa 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 28 sierpnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 1-0 Słowianin Wolibórz 28 sierpnia, 15:00
Pogoń Oleśnica 2-6 Sokół Marcinkowice 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Słowianin Wolibórz 4-1 Pogoń Oleśnica 4 września, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Polonia-Stal Świdnica 4 września, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-2 Bielawianka Bielawa 4 września, 14:00
WKS Wierzbice 0-0 Piast Nowa Ruda 4 września, 17:00
Barycz Sułów 2-1 Polonia Trzebnica 5 września, 16:00
Lechia Dzierżoniów 4-0 MKP Wołów 4 września, 17:00
AKS Strzegom 0-4 Moto Jelcz Oława 4 września, 15:00
Sokół Marcinkowice 3-0 GKS Mirków/Długołęka 4 września, 15:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Moto Jelcz Oława 1-0 GKS Mirków/Długołęka 11 września, 15:30
MKP Wołów 0-0 AKS Strzegom 11 września, 17:00
Polonia Trzebnica 1-6 Lechia Dzierżoniów 11 września, 17:00
Piast Nowa Ruda 1-4 Barycz Sułów 11 września, 17:00
Bielawianka Bielawa 3-2 WKS Wierzbice 11 września, 15:30
Polonia-Stal Świdnica 3-2 Piast Żerniki (Wrocław) 11 września, 13:00
Pogoń Oleśnica 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 września, 17:00
Sokół Marcinkowice 4-4 Słowianin Wolibórz 11 września, 17:00

Kolejka 6 - 18-19 września

GKS Mirków/Długołęka 2-3 Słowianin Wolibórz 18 września, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Sokół Marcinkowice 18 września, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-1 Pogoń Oleśnica 18 września, 15:00
WKS Wierzbice 1-2 Polonia-Stal Świdnica 18 września, 17:00
Barycz Sułów 2-3 Bielawianka Bielawa 18 września, 17:00
Lechia Dzierżoniów 2-1 Piast Nowa Ruda 17 września, 17:00
AKS Strzegom 1-3 Polonia Trzebnica 18 września, 15:00
Moto Jelcz Oława 1-3 MKP Wołów 18 września, 17:00

Kolejka 7 - 25-26 września

MKP Wołów 2-2 GKS Mirków/Długołęka 25 września, 16:00
Polonia Trzebnica 0-0 Moto Jelcz Oława 25 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 2-2 AKS Strzegom 25 września, 15:00
Bielawianka Bielawa 0-2 Lechia Dzierżoniów 25 września, 15:30
Polonia-Stal Świdnica 3-0 Barycz Sułów 25 września, 15:00
Pogoń Oleśnica 4-0 WKS Wierzbice 25 września, 16:00
Sokół Marcinkowice 3-0 Piast Żerniki (Wrocław) 25 września, 16:00
Słowianin Wolibórz 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 września, 14:00

Kolejka 8 - 2-3 października

GKS Mirków/Długołęka 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Słowianin Wolibórz 2 października, 15:00
WKS Wierzbice 2-1 Sokół Marcinkowice 2 października, 15:00
Barycz Sułów 0-2 Pogoń Oleśnica 3 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów 1-0 Polonia-Stal Świdnica 2 października, 15:00
AKS Strzegom 4-2 Bielawianka Bielawa 2 października, 15:00
Moto Jelcz Oława 1-2 Piast Nowa Ruda 2 października, 15:00
MKP Wołów 2-1 Polonia Trzebnica 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Polonia Trzebnica 1-1 GKS Mirków/Długołęka 9 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 2-1 MKP Wołów 10 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 0-1 Moto Jelcz Oława 9 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 2-0 AKS Strzegom 9 października, 13:00
Pogoń Oleśnica 1-3 Lechia Dzierżoniów 10 października, 15:00
Sokół Marcinkowice 2-3 Barycz Sułów 9 października, 15:00
Słowianin Wolibórz 7-0 WKS Wierzbice 9 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Piast Żerniki (Wrocław) 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

GKS Mirków/Długołęka 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 16 października, 15:00
WKS Wierzbice 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 października, 15:00
Barycz Sułów 0-1 Słowianin Wolibórz 17 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów 3-0 Sokół Marcinkowice 16 października, 15:00
AKS Strzegom 8-1 Pogoń Oleśnica 16 października, 15:00
Moto Jelcz Oława 1-2 Polonia-Stal Świdnica 16 października, 15:00
MKP Wołów 0-2 Bielawianka Bielawa 16 października, 15:00
Polonia Trzebnica 0-0 Piast Nowa Ruda 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Piast Nowa Ruda 0-3 GKS Mirków/Długołęka 23 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 2-4 Polonia Trzebnica 23 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 3-0 MKP Wołów 23 października, 13:00
Pogoń Oleśnica 5-2 Moto Jelcz Oława 23 października, 15:30
Sokół Marcinkowice 5-4 AKS Strzegom 23 października, 15:00
Słowianin Wolibórz 1-3 Lechia Dzierżoniów 23 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Barycz Sułów 23 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-1 WKS Wierzbice 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

GKS Mirków/Długołęka 1-0 WKS Wierzbice 30 października, 15:00
Barycz Sułów 5-2 Piast Żerniki (Wrocław) 30 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 października, 15:00
AKS Strzegom 2-3 Słowianin Wolibórz 30 października, 15:00
Moto Jelcz Oława 1-2 Sokół Marcinkowice 31 października, 11:00
MKP Wołów 2-0 Pogoń Oleśnica 30 października, 13:00
Polonia Trzebnica 0-3 Polonia-Stal Świdnica 30 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 1-2 Bielawianka Bielawa 30 października, 15:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Bielawianka Bielawa 2-3 GKS Mirków/Długołęka 6 listopada, 14:30
Polonia-Stal Świdnica 3-3 Piast Nowa Ruda 7 listopada, 13:00
Pogoń Oleśnica 0-1 Polonia Trzebnica 6 listopada, 14:00
Sokół Marcinkowice 1-4 MKP Wołów 6 listopada, 14:30
Słowianin Wolibórz 2-1 Moto Jelcz Oława 6 listopada, 14:30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 AKS Strzegom 6 listopada, 14:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-1 Lechia Dzierżoniów 6 listopada, 13:00
WKS Wierzbice 0-1 Barycz Sułów 6 listopada, 14:30

Kolejka 14 - 11 listopada

GKS Mirków/Długołęka 2-5 Barycz Sułów 11 listopada, 13:30
Lechia Dzierżoniów 9-2 WKS Wierzbice 11 listopada, 13:00
AKS Strzegom 2-0 Piast Żerniki (Wrocław) 11 listopada, 14:00
Moto Jelcz Oława 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 listopada, 11:00
MKP Wołów 0-4 Słowianin Wolibórz 11 listopada, 13:00
Polonia Trzebnica 3-2 Sokół Marcinkowice 11 listopada, 11:00
Piast Nowa Ruda 2-2 Pogoń Oleśnica 11 listopada, 14:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Bielawianka Bielawa 1-2 Polonia-Stal Świdnica 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Polonia-Stal Świdnica 3-0 GKS Mirków/Długołęka 14 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-1
Pogoń Oleśnica 2-7 Bielawianka Bielawa 14 listopada, 13:00
Sokół Marcinkowice 2-1 Piast Nowa Ruda 13 listopada, 14:30
Słowianin Wolibórz 4-0 Polonia Trzebnica 13 listopada, 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 MKP Wołów 13 listopada, 13:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-0 Moto Jelcz Oława 13 listopada, 13:00
WKS Wierzbice 3-0 AKS Strzegom 13 listopada, 14:30
Barycz Sułów 1-3 Lechia Dzierżoniów 13 listopada, 14:30

Kolejka 16 - 20-21 listopada

AKS Strzegom 3-1 Barycz Sułów 20 listopada, 13:30
GKS Mirków/Długołęka 0-3 Lechia Dzierżoniów 20 listopada, 13:00
WKS Wierzbice 2-1 Moto Jelcz Oława 21 listopada, 11:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-5 MKP Wołów 20 listopada, 13:30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 Polonia Trzebnica 20 listopada, 13:30
Słowianin Wolibórz 6-0 Piast Nowa Ruda 20 listopada, 13:30
Sokół Marcinkowice 1-2 Bielawianka Bielawa 20 listopada, 13:30
Pogoń Oleśnica 0-8 Polonia-Stal Świdnica 20 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 12-13 marca

Pogoń Oleśnica 2-0 GKS Mirków/Długołęka 12 marca, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 2-0 Sokół Marcinkowice 12 marca, 15:00
Bielawianka Bielawa 1-0 Słowianin Wolibórz 12 marca, 15:30
Piast Nowa Ruda 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 marca, 15:00
Polonia Trzebnica 1-2 Piast Żerniki (Wrocław) 12 marca, 15:00
MKP Wołów 0-0 WKS Wierzbice 12 marca, 15:00
Moto Jelcz Oława 1-1 Barycz Sułów 12 marca, 15:00
AKS Strzegom 0-1 Lechia Dzierżoniów 12 marca, 15:00

Kolejka 18 - 19-20 marca

GKS Mirków/Długołęka 0-1 AKS Strzegom 19 marca, 15:00
Lechia Dzierżoniów 2-1 Moto Jelcz Oława 19 marca, 15:00
Barycz Sułów 1-0 MKP Wołów 19 marca, 15:00
WKS Wierzbice 1-1 Polonia Trzebnica 19 marca, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-3 Piast Nowa Ruda 19 marca, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Bielawianka Bielawa 19 marca, 15:00
Słowianin Wolibórz 2-0 Polonia-Stal Świdnica 19 marca, 15:00
w Świdnicy; Słowianin gospodarzem
Sokół Marcinkowice 8-0 Pogoń Oleśnica 19 marca, 15:00

Kolejka 19 - 26-27 marca

GKS Mirków/Długołęka 0-0 Sokół Marcinkowice 26 marca, 15:00
Pogoń Oleśnica 0-4 Słowianin Wolibórz 26 marca, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 26 marca, 15:00
Bielawianka Bielawa 3-2 Piast Żerniki (Wrocław) 26 marca, 15:00
Piast Nowa Ruda 0-1 WKS Wierzbice 26 marca, 15:00
Polonia Trzebnica 2-0 Barycz Sułów 26 marca, 15:00
MKP Wołów 1-4 Lechia Dzierżoniów 26 marca, 15:00
Moto Jelcz Oława 1-3 AKS Strzegom 26 marca, 15:00

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

GKS Mirków/Długołęka 1-2 Moto Jelcz Oława 2 kwietnia, 15:00
AKS Strzegom 1-1 MKP Wołów 2 kwietnia, 14:00
Lechia Dzierżoniów 3-0 Polonia Trzebnica 27 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barycz Sułów 0-0 Piast Nowa Ruda 2 kwietnia, 16:00
WKS Wierzbice 2-2 Bielawianka Bielawa 2 kwietnia, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Polonia-Stal Świdnica 2 kwietnia, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-1 Pogoń Oleśnica 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Słowianin Wolibórz 4-2 Sokół Marcinkowice 2 kwietnia, 16:00
w Nowej Rudzie; Słowianin gospodarzem

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Słowianin Wolibórz 3-1 GKS Mirków/Długołęka 9 kwietnia, 16:00
w Kłodzku
Sokół Marcinkowice 1-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 kwietnia, 16:00
Pogoń Oleśnica 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 10 kwietnia, 12:00
Polonia-Stal Świdnica 3-1 WKS Wierzbice 9 kwietnia, 16:30
Bielawianka Bielawa 2-1 Barycz Sułów 9 kwietnia, 16:00
Piast Nowa Ruda 2-5 Lechia Dzierżoniów 9 kwietnia, 16:00
Polonia Trzebnica 1-1 AKS Strzegom 9 kwietnia, 16:00
MKP Wołów 1-2 Moto Jelcz Oława 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 16 kwietnia

GKS Mirków/Długołęka 1-0 MKP Wołów 16 kwietnia, 15:00
Moto Jelcz Oława 1-3 Polonia Trzebnica 16 kwietnia, 16:00
AKS Strzegom 2-0 Piast Nowa Ruda 15 kwietnia, 18:00
Lechia Dzierżoniów 0-1 Bielawianka Bielawa 14 kwietnia, 17:00
Barycz Sułów 3-0 Polonia-Stal Świdnica 16 kwietnia, 16:00
(wo)
przerwany w 23. minucie przy stanie 0-0 z powodu zamieszek na trybunach
WKS Wierzbice 1-1 Pogoń Oleśnica 15 kwietnia, 18:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Sokół Marcinkowice 16 kwietnia, 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Słowianin Wolibórz 16 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 23-24 kwietnia

Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 GKS Mirków/Długołęka 23 kwietnia, 12:00
Słowianin Wolibórz 4-2 Piast Żerniki (Wrocław) 23 kwietnia, 17:00
Sokół Marcinkowice 3-1 WKS Wierzbice 23 kwietnia, 17:00
Pogoń Oleśnica 3-3 Barycz Sułów 23 kwietnia, 16:00
Polonia-Stal Świdnica 1-3 Lechia Dzierżoniów 25 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany
Bielawianka Bielawa 0-1 AKS Strzegom 23 kwietnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 1-3 Moto Jelcz Oława 23 kwietnia, 15:00
Polonia Trzebnica 3-1 MKP Wołów 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

GKS Mirków/Długołęka 1-2 Polonia Trzebnica 30 kwietnia, 15:00
MKP Wołów 1-1 Piast Nowa Ruda 30 kwietnia, 14:00
Moto Jelcz Oława 4-2 Bielawianka Bielawa 30 kwietnia, 17:00
AKS Strzegom 1-3 Polonia-Stal Świdnica 29 kwietnia, 18:00
Lechia Dzierżoniów 2-1 Pogoń Oleśnica 30 kwietnia, 17:00
Barycz Sułów 1-3 Sokół Marcinkowice 30 kwietnia, 17:00
WKS Wierzbice 1-3 Słowianin Wolibórz 30 kwietnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 kwietnia, 12:00

Kolejka 25 - 3 maja

Piast Żerniki (Wrocław) 1-0 GKS Mirków/Długołęka 3 maja, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-1 WKS Wierzbice 3 maja, 17:00
Słowianin Wolibórz 5-3 Barycz Sułów 3 maja, 17:00
Sokół Marcinkowice 0-3 Lechia Dzierżoniów 3 maja, 17:00
Pogoń Oleśnica 2-0 AKS Strzegom 3 maja, 14:00
Polonia-Stal Świdnica 1-2 Moto Jelcz Oława 3 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 3-1 MKP Wołów 3 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 2-1 Polonia Trzebnica 3 maja, 17:00

Kolejka 26 - 7-8 maja

GKS Mirków/Długołęka 5-3 Piast Nowa Ruda 7 maja, 15:00
Polonia Trzebnica 3-2 Bielawianka Bielawa 7 maja, 17:00
MKP Wołów 1-4 Polonia-Stal Świdnica 7 maja, 15:00
Moto Jelcz Oława 7-2 Pogoń Oleśnica 7 maja, 17:00
AKS Strzegom 3-4 Sokół Marcinkowice 7 maja, 17:00
Lechia Dzierżoniów 0-2 Słowianin Wolibórz 7 maja, 17:00
Barycz Sułów 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 maja, 17:00
WKS Wierzbice 2-1 Piast Żerniki (Wrocław) 7 maja, 17:00

Kolejka 27 - 14-15 maja

WKS Wierzbice 2-3 GKS Mirków/Długołęka 15 maja, 13:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-1 Barycz Sułów 14 maja, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Lechia Dzierżoniów 14 maja, 15:00
Słowianin Wolibórz 3-0 AKS Strzegom 14 maja, 17:00
Sokół Marcinkowice 1-3 Moto Jelcz Oława 14 maja, 17:00
Pogoń Oleśnica 3-2 MKP Wołów 14 maja, 16:00
Polonia-Stal Świdnica 1-2 Polonia Trzebnica 14 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 2-5 Piast Nowa Ruda 14 maja, 15:30

Kolejka 28 - 21-22 maja

GKS Mirków/Długołęka 0-1 Bielawianka Bielawa 21 maja, 15:00
Piast Nowa Ruda 1-1 Polonia-Stal Świdnica 21 maja, 17:00
Polonia Trzebnica 4-2 Pogoń Oleśnica 21 maja, 17:00
MKP Wołów 0-1 Sokół Marcinkowice 21 maja, 14:00
Moto Jelcz Oława 2-2 Słowianin Wolibórz 21 maja, 14:00
AKS Strzegom 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 maja, 17:00
Lechia Dzierżoniów 3-0 Piast Żerniki (Wrocław) 21 maja, 14:00
Barycz Sułów 1-3 WKS Wierzbice 21 maja, 17:00

Kolejka 29 - 28-29 maja

Barycz Sułów 4-4 GKS Mirków/Długołęka 28 maja, 17:00
WKS Wierzbice 1-3 Lechia Dzierżoniów 28 maja, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-5 AKS Strzegom 28 maja, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Moto Jelcz Oława 28 maja, 17:00
Słowianin Wolibórz 1-2 MKP Wołów 28 maja, 17:00
Sokół Marcinkowice 1-3 Polonia Trzebnica 28 maja, 14:00
Pogoń Oleśnica 3-2 Piast Nowa Ruda 28 maja, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 2-2 Bielawianka Bielawa 28 maja, 17:00

Kolejka 30 - 4-5 czerwca

GKS Mirków/Długołęka 1-6 Polonia-Stal Świdnica 4 czerwca, 17:00
Bielawianka Bielawa 2-5 Pogoń Oleśnica 4 czerwca, 17:00
Piast Nowa Ruda 3-1 Sokół Marcinkowice 4 czerwca, 17:00
Polonia Trzebnica 3-3 Słowianin Wolibórz 4 czerwca, 17:00
MKP Wołów 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 czerwca, 17:00
Moto Jelcz Oława 4-0 Piast Żerniki (Wrocław) 4 czerwca, 17:00
AKS Strzegom 1-1 WKS Wierzbice 4 czerwca, 15:00
Lechia Dzierżoniów 4-2 Barycz Sułów 4 czerwca, 13:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2021/2022 (III)

IV liga 2021/2022 (dolnośląska (zachód))
Jako IV liga 2021/2022 (lubuska)
IV liga BS Leśnica 2021/2022 (opolska)
Zina IV liga 2021/2022 (śląska I)
Zina IV liga 2021/2022 (śląska II)

Saller Klasa okręgowa 2021/2022 (Wałbrzych)
Saller Klasa okręgowa 2021/2022 (Wrocław)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas