[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2021/2022, grupa: dolnośląska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia Dzierżoniów 10 30 10 0 0 34-5 6 0 0 20-3 4 0 0 14-2
2.  Polonia-Stal Świdnica 10 25 8 1 1 21-10 4 1 0 11-4 4 0 1 10-6
3.  Piast Nowa Ruda 10 18 5 3 2 16-14 3 1 1 10-9 2 2 1 6-5
4.  Słowianin Wolibórz 10 17 5 2 3 25-15 3 0 1 15-5 2 2 2 10-10
5.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 16 5 1 4 20-14 1 1 2 9-7 4 0 2 11-7
6.  Barycz Sułów 10 16 5 1 4 17-14 3 0 3 9-7 2 1 1 8-7
7.  MKP Wołów 10 15 4 3 3 14-14 2 3 1 7-7 2 0 2 7-7 1 3 1 0 0 2-1
8.  Polonia Trzebnica 10 15 4 3 3 14-14 2 3 1 8-9 2 0 2 6-5 1 0 0 0 1 1-2
9.  Sokół Marcinkowice 10 12 3 3 4 24-21 2 1 2 14-11 1 2 2 10-10
10.  Moto Jelcz Oława 10 10 3 1 6 9-16 1 0 5 4-14 2 1 1 5-2 1 3 1 0 0 1-0
11.  Pogoń Oleśnica 10 10 3 1 6 17-30 1 0 3 8-12 2 1 3 9-18
12.  Bielawianka Bielawa 10 10 3 1 6 15-20 1 1 3 4-8 2 0 3 11-12 1 0 0 0 1 0-1
13.  AKS Strzegom 10 9 2 3 5 18-24 2 1 2 15-12 0 2 3 3-12
14.  Piast Żerniki (Wrocław) 10 8 2 2 6 12-21 2 1 1 7-5 0 1 5 5-16
15.  GKS Mirków/Długołęka 10 7 1 4 5 12-20 1 1 2 6-6 0 3 3 6-14
16.  WKS Wierzbice 10 7 2 1 7 9-25 1 1 3 3-8 1 0 4 6-17

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lechia Dzierżoniów    1-0 2-1 4-0 3-0 5-1 5-1 
 2 Polonia-Stal Świdnica    1-0 3-0 2-2 2-0 3-2 
 3 Piast Nowa Ruda    2-1 1-4 2-1 2-2 3-1 
 4 Słowianin Wolibórz    1-2 4-1 3-2 7-0 
 5 Orzeł Ząbkowice Śląskie1-2 2-3     2-2 4-0 
 6 Barycz Sułów0-1     2-1 2-0 0-2 2-3 3-0 
 7 MKP Wołów1-1     2-1 0-2 0-0 2-1 2-2 
 8 Polonia Trzebnica1-6 0-0 3-2     0-0 1-1 3-0 
 9 Sokół Marcinkowice2-4 4-4 2-3     3-0 3-0 
 10 Moto Jelcz Oława0-3 1-2 1-2 1-3     1-0 0-4 
 11 Pogoń Oleśnica1-3 1-3 2-6     4-0 
 12 Bielawianka Bielawa0-2 0-2 1-1 0-1     3-2 
 13 AKS Strzegom1-3 0-4 8-1 4-2     2-2 
 14 Piast Żerniki (Wrocław)1-1 0-1 3-1 3-2     
 15 GKS Mirków/Długołęka2-3 2-0 1-2 1-1     
 16 WKS Wierzbice1-2 0-0 0-2 0-3 2-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Lechia Dzierżoniów 5-1 GKS Mirków/Długołęka 14 sierpnia, 17:00
Moto Jelcz Oława 0-4 WKS Wierzbice 15 sierpnia, 11:00
MKP Wołów 2-1 Piast Żerniki (Wrocław) 15 sierpnia, 15:00
Polonia Trzebnica 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 2-1 Słowianin Wolibórz 14 sierpnia, 17:00
Bielawianka Bielawa 1-1 Sokół Marcinkowice 14 sierpnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 2-2 Pogoń Oleśnica 14 sierpnia, 17:00
Barycz Sułów 3-0 AKS Strzegom 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

GKS Mirków/Długołęka 1-2 Pogoń Oleśnica 21 sierpnia, 17:00
Sokół Marcinkowice 2-4 Polonia-Stal Świdnica 21 sierpnia, 17:00
Słowianin Wolibórz 3-2 Bielawianka Bielawa 21 sierpnia, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-3 Piast Nowa Ruda 21 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 0-1 Polonia Trzebnica 21 sierpnia, 17:00
WKS Wierzbice 0-3 MKP Wołów 21 sierpnia, 17:00
Barycz Sułów 2-0 Moto Jelcz Oława 21 sierpnia, 17:00
Lechia Dzierżoniów 5-1 AKS Strzegom 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

AKS Strzegom 2-2 GKS Mirków/Długołęka 28 sierpnia, 15:00
Moto Jelcz Oława 0-3 Lechia Dzierżoniów 28 sierpnia, 17:00
MKP Wołów 1-1 Barycz Sułów 28 sierpnia, 17:00
Polonia Trzebnica 3-0 WKS Wierzbice 28 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 3-1 Piast Żerniki (Wrocław) 29 sierpnia, 15:00
Bielawianka Bielawa 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 28 sierpnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 1-0 Słowianin Wolibórz 28 sierpnia, 15:00
Pogoń Oleśnica 2-6 Sokół Marcinkowice 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Słowianin Wolibórz 4-1 Pogoń Oleśnica 4 września, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Polonia-Stal Świdnica 4 września, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-2 Bielawianka Bielawa 4 września, 14:00
WKS Wierzbice 0-0 Piast Nowa Ruda 4 września, 17:00
Barycz Sułów 2-1 Polonia Trzebnica 5 września, 16:00
Lechia Dzierżoniów 4-0 MKP Wołów 4 września, 17:00
AKS Strzegom 0-4 Moto Jelcz Oława 4 września, 15:00
Sokół Marcinkowice 3-0 GKS Mirków/Długołęka 4 września, 15:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Moto Jelcz Oława 1-0 GKS Mirków/Długołęka 11 września, 15:30
MKP Wołów 0-0 AKS Strzegom 11 września, 17:00
Polonia Trzebnica 1-6 Lechia Dzierżoniów 11 września, 17:00
Piast Nowa Ruda 1-4 Barycz Sułów 11 września, 17:00
Bielawianka Bielawa 3-2 WKS Wierzbice 11 września, 15:30
Polonia-Stal Świdnica 3-2 Piast Żerniki (Wrocław) 11 września, 13:00
Pogoń Oleśnica 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 września, 17:00
Sokół Marcinkowice 4-4 Słowianin Wolibórz 11 września, 17:00

Kolejka 6 - 18-19 września

GKS Mirków/Długołęka 2-3 Słowianin Wolibórz 18 września, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Sokół Marcinkowice 18 września, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-1 Pogoń Oleśnica 18 września, 15:00
WKS Wierzbice 1-2 Polonia-Stal Świdnica 18 września, 17:00
Barycz Sułów 2-3 Bielawianka Bielawa 18 września, 17:00
Lechia Dzierżoniów 2-1 Piast Nowa Ruda 17 września, 17:00
AKS Strzegom 1-3 Polonia Trzebnica 18 września, 15:00
Moto Jelcz Oława 1-3 MKP Wołów 18 września, 17:00

Kolejka 7 - 25-26 września

MKP Wołów 2-2 GKS Mirków/Długołęka 25 września, 16:00
Polonia Trzebnica 0-0 Moto Jelcz Oława 25 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 2-2 AKS Strzegom 25 września, 15:00
Bielawianka Bielawa 0-2 Lechia Dzierżoniów 25 września, 15:30
Polonia-Stal Świdnica 3-0 Barycz Sułów 25 września, 15:00
Pogoń Oleśnica 4-0 WKS Wierzbice 25 września, 16:00
Sokół Marcinkowice 3-0 Piast Żerniki (Wrocław) 25 września, 16:00
Słowianin Wolibórz 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 września, 14:00

Kolejka 8 - 2-3 października

GKS Mirków/Długołęka 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Słowianin Wolibórz 2 października, 15:00
WKS Wierzbice 2-1 Sokół Marcinkowice 2 października, 15:00
Barycz Sułów 0-2 Pogoń Oleśnica 3 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów 1-0 Polonia-Stal Świdnica 2 października, 15:00
AKS Strzegom 4-2 Bielawianka Bielawa 2 października, 15:00
Moto Jelcz Oława 1-2 Piast Nowa Ruda 2 października, 15:00
MKP Wołów 2-1 Polonia Trzebnica 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Polonia Trzebnica 1-1 GKS Mirków/Długołęka 9 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 2-1 MKP Wołów 10 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 0-1 Moto Jelcz Oława 9 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 2-0 AKS Strzegom 9 października, 13:00
Pogoń Oleśnica 1-3 Lechia Dzierżoniów 10 października, 15:00
Sokół Marcinkowice 2-3 Barycz Sułów 9 października, 15:00
Słowianin Wolibórz 7-0 WKS Wierzbice 9 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Piast Żerniki (Wrocław) 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

GKS Mirków/Długołęka 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 16 października, 15:00
WKS Wierzbice 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 października, 15:00
Barycz Sułów 0-1 Słowianin Wolibórz 17 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów 3-0 Sokół Marcinkowice 16 października, 15:00
AKS Strzegom 8-1 Pogoń Oleśnica 16 października, 15:00
Moto Jelcz Oława 1-2 Polonia-Stal Świdnica 16 października, 15:00
MKP Wołów 0-2 Bielawianka Bielawa 16 października, 15:00
Polonia Trzebnica 0-0 Piast Nowa Ruda 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Piast Nowa Ruda - GKS Mirków/Długołęka 23 października, 15:00
Bielawianka Bielawa - Polonia Trzebnica 23 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica - MKP Wołów 23 października, 13:00
Pogoń Oleśnica - Moto Jelcz Oława 23 października, 15:00
Sokół Marcinkowice - AKS Strzegom 23 października, 15:00
Słowianin Wolibórz - Lechia Dzierżoniów 23 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Barycz Sułów 23 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) - WKS Wierzbice 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

GKS Mirków/Długołęka - WKS Wierzbice
Barycz Sułów - Piast Żerniki (Wrocław)
Lechia Dzierżoniów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom - Słowianin Wolibórz
Moto Jelcz Oława - Sokół Marcinkowice
MKP Wołów - Pogoń Oleśnica
Polonia Trzebnica - Polonia-Stal Świdnica
Piast Nowa Ruda - Bielawianka Bielawa

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Bielawianka Bielawa - GKS Mirków/Długołęka
Polonia-Stal Świdnica - Piast Nowa Ruda
Pogoń Oleśnica - Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice - MKP Wołów
Słowianin Wolibórz - Moto Jelcz Oława
Orzeł Ząbkowice Śląskie - AKS Strzegom
Piast Żerniki (Wrocław) - Lechia Dzierżoniów
WKS Wierzbice - Barycz Sułów

Kolejka 14 - 11 listopada

GKS Mirków/Długołęka - Barycz Sułów
Lechia Dzierżoniów - WKS Wierzbice
AKS Strzegom - Piast Żerniki (Wrocław)
Moto Jelcz Oława - Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów - Słowianin Wolibórz
Polonia Trzebnica - Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda - Pogoń Oleśnica
Bielawianka Bielawa - Polonia-Stal Świdnica

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Polonia-Stal Świdnica - GKS Mirków/Długołęka
Pogoń Oleśnica - Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice - Piast Nowa Ruda
Słowianin Wolibórz - Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - MKP Wołów
Piast Żerniki (Wrocław) - Moto Jelcz Oława
WKS Wierzbice - AKS Strzegom
Barycz Sułów - Lechia Dzierżoniów

Kolejka 16

AKS Strzegom - Barycz Sułów
GKS Mirków/Długołęka - Lechia Dzierżoniów
WKS Wierzbice - Moto Jelcz Oława
Piast Żerniki (Wrocław) - MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Trzebnica
Słowianin Wolibórz - Piast Nowa Ruda
Sokół Marcinkowice - Bielawianka Bielawa
Pogoń Oleśnica - Polonia-Stal Świdnica

Kolejka 17

Pogoń Oleśnica - GKS Mirków/Długołęka
Polonia-Stal Świdnica - Sokół Marcinkowice
Bielawianka Bielawa - Słowianin Wolibórz
Piast Nowa Ruda - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica - Piast Żerniki (Wrocław)
MKP Wołów - WKS Wierzbice
Moto Jelcz Oława - Barycz Sułów
AKS Strzegom - Lechia Dzierżoniów

Kolejka 18

GKS Mirków/Długołęka - AKS Strzegom
Lechia Dzierżoniów - Moto Jelcz Oława
Barycz Sułów - MKP Wołów
WKS Wierzbice - Polonia Trzebnica
Piast Żerniki (Wrocław) - Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Bielawianka Bielawa
Słowianin Wolibórz - Polonia-Stal Świdnica
Sokół Marcinkowice - Pogoń Oleśnica

Kolejka 19

GKS Mirków/Długołęka - Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica - Słowianin Wolibórz
Polonia-Stal Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa - Piast Żerniki (Wrocław)
Piast Nowa Ruda - WKS Wierzbice
Polonia Trzebnica - Barycz Sułów
MKP Wołów - Lechia Dzierżoniów
Moto Jelcz Oława - AKS Strzegom

Kolejka 20

GKS Mirków/Długołęka - Moto Jelcz Oława
AKS Strzegom - MKP Wołów
Lechia Dzierżoniów - Polonia Trzebnica
Barycz Sułów - Piast Nowa Ruda
WKS Wierzbice - Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki (Wrocław) - Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Pogoń Oleśnica
Słowianin Wolibórz - Sokół Marcinkowice

Kolejka 21

Słowianin Wolibórz - GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Oleśnica - Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia-Stal Świdnica - WKS Wierzbice
Bielawianka Bielawa - Barycz Sułów
Piast Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów
Polonia Trzebnica - AKS Strzegom
MKP Wołów - Moto Jelcz Oława

Kolejka 22

GKS Mirków/Długołęka - MKP Wołów
Moto Jelcz Oława - Polonia Trzebnica
AKS Strzegom - Piast Nowa Ruda
Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa
Barycz Sułów - Polonia-Stal Świdnica
WKS Wierzbice - Pogoń Oleśnica
Piast Żerniki (Wrocław) - Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Słowianin Wolibórz

Kolejka 23

Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKS Mirków/Długołęka
Słowianin Wolibórz - Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice - WKS Wierzbice
Pogoń Oleśnica - Barycz Sułów
Polonia-Stal Świdnica - Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa - AKS Strzegom
Piast Nowa Ruda - Moto Jelcz Oława
Polonia Trzebnica - MKP Wołów

Kolejka 24

GKS Mirków/Długołęka - Polonia Trzebnica
MKP Wołów - Piast Nowa Ruda
Moto Jelcz Oława - Bielawianka Bielawa
AKS Strzegom - Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów - Pogoń Oleśnica
Barycz Sułów - Sokół Marcinkowice
WKS Wierzbice - Słowianin Wolibórz
Piast Żerniki (Wrocław) - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Kolejka 25

Piast Żerniki (Wrocław) - GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Ząbkowice Śląskie - WKS Wierzbice
Słowianin Wolibórz - Barycz Sułów
Sokół Marcinkowice - Lechia Dzierżoniów
Pogoń Oleśnica - AKS Strzegom
Polonia-Stal Świdnica - Moto Jelcz Oława
Bielawianka Bielawa - MKP Wołów
Piast Nowa Ruda - Polonia Trzebnica

Kolejka 26

GKS Mirków/Długołęka - Piast Nowa Ruda
Polonia Trzebnica - Bielawianka Bielawa
MKP Wołów - Polonia-Stal Świdnica
Moto Jelcz Oława - Pogoń Oleśnica
AKS Strzegom - Sokół Marcinkowice
Lechia Dzierżoniów - Słowianin Wolibórz
Barycz Sułów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
WKS Wierzbice - Piast Żerniki (Wrocław)

Kolejka 27

WKS Wierzbice - GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki (Wrocław) - Barycz Sułów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów
Słowianin Wolibórz - AKS Strzegom
Sokół Marcinkowice - Moto Jelcz Oława
Pogoń Oleśnica - MKP Wołów
Polonia-Stal Świdnica - Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa - Piast Nowa Ruda

Kolejka 28

GKS Mirków/Długołęka - Bielawianka Bielawa
Piast Nowa Ruda - Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica - Pogoń Oleśnica
MKP Wołów - Sokół Marcinkowice
Moto Jelcz Oława - Słowianin Wolibórz
AKS Strzegom - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów - Piast Żerniki (Wrocław)
Barycz Sułów - WKS Wierzbice

Kolejka 29

Barycz Sułów - GKS Mirków/Długołęka
WKS Wierzbice - Lechia Dzierżoniów
Piast Żerniki (Wrocław) - AKS Strzegom
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Moto Jelcz Oława
Słowianin Wolibórz - MKP Wołów
Sokół Marcinkowice - Polonia Trzebnica
Pogoń Oleśnica - Piast Nowa Ruda
Polonia-Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa

Kolejka 30

GKS Mirków/Długołęka - Polonia-Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa - Pogoń Oleśnica
Piast Nowa Ruda - Sokół Marcinkowice
Polonia Trzebnica - Słowianin Wolibórz
MKP Wołów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Moto Jelcz Oława - Piast Żerniki (Wrocław)
AKS Strzegom - WKS Wierzbice
Lechia Dzierżoniów - Barycz Sułów

III liga 2021/2022 (III)

IV liga 2021/2022 (dolnośląska (zachód))
Jako IV liga 2021/2022 (lubuska)
IV liga BS Leśnica 2021/2022 (opolska)
Zina IV liga 2021/2022 (śląska I)
Zina IV liga 2021/2022 (śląska II)

Klasa okręgowa 2021/2022 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Wrocław)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas