[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Wałbrzych 11 28 9 1 1 35-9 5 0 0 19-1 4 1 1 16-8
2.  Skałki Stolec 11 26 8 2 1 30-15 6 0 0 17-4 2 2 1 13-11 1 1 0 1 0 3-3
3.  LKS Bystrzyca Górna 11 26 8 2 1 32-10 5 1 0 21-6 3 1 1 11-4 1 1 0 1 0 3-3
4.  Zamek Kamieniec Ząbkowicki 11 20 6 2 3 34-15 4 1 1 20-6 2 1 2 14-9 1 3 1 0 0 5-3
5.  Zjednoczeni Żarów 11 20 6 2 3 26-16 5 1 0 18-3 1 1 3 8-13 1 0 0 0 1 3-5
6.  MKS Szczawno Zdrój 10 19 6 1 3 22-15 3 1 1 11-9 3 0 2 11-6
7.  Włókniarz Kudowa Zdrój 11 17 5 2 4 28-26 4 0 1 16-8 1 2 3 12-18
8.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 15 4 3 4 28-18 2 1 2 14-12 2 2 2 14-6
9.  Victoria Świebodzice 11 15 4 3 4 15-15 1 2 2 4-5 3 1 2 11-10
10.  Kryształ Stronie Śląskie 11 14 4 2 5 22-29 3 2 1 15-9 1 0 4 7-20
11.  Nysa Kłodzko 11 13 4 1 6 25-31 3 1 1 16-13 1 0 5 9-18
12.  Grom Witków 11 10 3 1 7 15-27 1 1 4 4-14 2 0 3 11-13 2 3 1 0 1 4-3
13.  ATS Wojbórz 11 10 3 1 7 11-30 2 0 3 8-14 1 1 4 3-16 1 3 1 0 0 2-1
14.  Karolina Jaworzyna Śląska 11 10 2 4 5 14-24 2 2 2 8-11 0 2 3 6-13 1 0 0 0 1 1-3
15.  Pogoń Pieszyce 11 4 1 1 9 8-29 1 1 3 4-10 0 0 6 4-19
16.  Wenus Nowice 10 0 0 0 10 4-40 0 0 5 3-26 0 0 5 1-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Wałbrzych    2-0 3-1 3-0 5-0 6-0 
 2 Skałki Stolec    4-2 1-0 2-0 4-0 2-1 4-1 
 3 LKS Bystrzyca Górna3-3     3-2 4-0 7-1 3-0 1-0 
 4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki    5-3 6-0 2-0 1-2 6-1 0-0 
 5 Zjednoczeni Żarów3-0     3-3 3-0 3-0 2-0 4-0 
 6 MKS Szczawno Zdrój2-2 0-2     4-2 3-2 2-1 
 7 Włókniarz Kudowa Zdrój1-5     4-1 4-1 4-0 3-1 
 8 Polonia Bystrzyca Kłodzka1-5 1-1 2-4 4-2     6-0 
 9 Victoria Świebodzice1-2 0-1 0-0     3-2 0-0 
 10 Kryształ Stronie Śląskie4-0 2-2 1-3     2-1 3-3 3-0* 
 11 Nysa Kłodzko4-4 1-6     5-2 3-1 3-0 
 12 Grom Witków0-3 0-3 2-2 1-0 0-4     1-2 
 13 ATS Wojbórz1-5 2-3 0-4     3-1 2-1 
 14 Karolina Jaworzyna Śląska1-4 1-0 2-1 1-1 2-2 1-3     
 15 Pogoń Pieszyce0-3 0-3 2-2 0-2     2-0 
 16 Wenus Nowice0-3 1-5 0-7 2-5 0-6     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Kryształ Stronie Śląskie 1-3 Zjednoczeni Żarów 14 sierpnia, 17:00
Grom Witków 0-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 14 sierpnia, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 3-0 Nysa Kłodzko 14 sierpnia, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-2 Victoria Świebodzice 15 września, 17:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 17:00) odwołany
Górnik Wałbrzych 6-0 Pogoń Pieszyce 14 sierpnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 14 sierpnia, 17:00
MKS Szczawno Zdrój - Wenus Nowice 21 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 17:00) odwołany
Skałki Stolec 2-1 ATS Wojbórz 14 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zjednoczeni Żarów 3-0 ATS Wojbórz 21 sierpnia, 17:00
Wenus Nowice 0-3 Skałki Stolec 21 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-5 MKS Szczawno Zdrój 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce 0-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 21 sierpnia, 17:00
Victoria Świebodzice 1-2 Górnik Wałbrzych 21 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 5-2 Karolina Jaworzyna Śląska 22 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 LKS Bystrzyca Górna 21 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Grom Witków 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Grom Witków 2-2 Zjednoczeni Żarów 28 sierpnia, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 7-1 Kryształ Stronie Śląskie 28 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 29 sierpnia, 15:00
Górnik Wałbrzych 5-0 Nysa Kłodzko 28 sierpnia, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-2 Victoria Świebodzice 29 sierpnia, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 2-1 Pogoń Pieszyce 28 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec 4-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 28 sierpnia, 17:00
ATS Wojbórz 2-1 Wenus Nowice 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Zjednoczeni Żarów 4-0 Wenus Nowice 5 września, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-0 ATS Wojbórz 5 września, 17:00
Pogoń Pieszyce 0-3 Skałki Stolec 4 września, 17:00
Victoria Świebodzice 0-1 MKS Szczawno Zdrój 4 września, 17:00
Nysa Kłodzko 1-6 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4 września, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-5 Górnik Wałbrzych 4 września, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-3 Karolina Jaworzyna Śląska 4 września, 17:00
Grom Witków 0-3 LKS Bystrzyca Górna 4 września, 13:30

Kolejka 5 - 11-12 września

LKS Bystrzyca Górna 4-0 Zjednoczeni Żarów 12 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-3 Grom Witków 11 września, 16:00
Górnik Wałbrzych 3-0 Kryształ Stronie Śląskie 11 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 września, 16:30
MKS Szczawno Zdrój 3-2 Nysa Kłodzko 11 września, 16:00
Skałki Stolec 2-0 Victoria Świebodzice 11 września, 14:00
ATS Wojbórz 3-1 Pogoń Pieszyce 11 września, 15:30
Wenus Nowice 1-5 Włókniarz Kudowa Zdrój 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Zjednoczeni Żarów 3-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 19 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 2-0 Wenus Nowice 18 września, 16:00
Victoria Świebodzice 0-0 ATS Wojbórz 18 września, 16:00
Nysa Kłodzko 4-4 Skałki Stolec 18 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-4 MKS Szczawno Zdrój 18 września, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 18 września, 16:00
Grom Witków 0-3 Górnik Wałbrzych 29 września, 16:30
w pierwotnym terminie (18 września, 16:00) odwołany
LKS Bystrzyca Górna 1-0 Karolina Jaworzyna Śląska 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Karolina Jaworzyna Śląska 1-0 Zjednoczeni Żarów 25 września, 16:00
Górnik Wałbrzych 2-0 LKS Bystrzyca Górna 26 września, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6-1 Grom Witków 26 września, 16:00
MKS Szczawno Zdrój 4-2 Kryształ Stronie Śląskie 25 września, 16:00
Skałki Stolec 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 25 września, 16:00
ATS Wojbórz 0-4 Nysa Kłodzko 25 września, 16:00
Wenus Nowice 2-5 Victoria Świebodzice 25 września, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Pogoń Pieszyce 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Zjednoczeni Żarów 2-0 Pogoń Pieszyce 3 października, 16:00
Victoria Świebodzice 0-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 2 października, 16:00
Nysa Kłodzko 3-0 Wenus Nowice 2 października, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 6-0 ATS Wojbórz 3 października, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 4-0 Skałki Stolec 2 października, 16:00
Grom Witków 1-0 MKS Szczawno Zdrój 3 października, 14:00
LKS Bystrzyca Górna 3-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2 października, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-4 Górnik Wałbrzych 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-0 Karolina Jaworzyna Śląska 9 października, 15:00
MKS Szczawno Zdrój 0-2 LKS Bystrzyca Górna 10 października, 15:00
Skałki Stolec 4-0 Grom Witków 9 października, 15:00
ATS Wojbórz 2-3 Kryształ Stronie Śląskie 9 października, 15:00
Wenus Nowice 0-7 Polonia Bystrzyca Kłodzka 9 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-1 Nysa Kłodzko 10 października, 15:00
Pogoń Pieszyce 0-2 Victoria Świebodzice 9 października, 15:00
Zjednoczeni Żarów 3-0 Górnik Wałbrzych 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Zjednoczeni Żarów 3-0 Victoria Świebodzice 17 października, 15:00
Nysa Kłodzko 3-1 Pogoń Pieszyce 16 października, 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 16 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-0 Wenus Nowice 16 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Grom Witków 1-2 ATS Wojbórz 16 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 3-3 Skałki Stolec 16 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-1 MKS Szczawno Zdrój 16 października, 15:00
Górnik Wałbrzych 3-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 17 października, 11:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-3 Zjednoczeni Żarów 23 października, 15:00
MKS Szczawno Zdrój 2-2 Górnik Wałbrzych 23 października, 15:00
Skałki Stolec 4-1 Karolina Jaworzyna Śląska 23 października, 15:00
ATS Wojbórz 1-5 LKS Bystrzyca Górna 23 października, 15:00
Wenus Nowice 0-6 Grom Witków 23 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-1 Kryształ Stronie Śląskie 24 października, 15:00
Pogoń Pieszyce 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 23 października, 15:00
Victoria Świebodzice 3-2 Nysa Kłodzko 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Zjednoczeni Żarów - Nysa Kłodzko 31 października, 14:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Victoria Świebodzice 30 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie - Pogoń Pieszyce 30 października, 15:00
Grom Witków - Włókniarz Kudowa Zdrój 30 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna - Wenus Nowice 30 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska - ATS Wojbórz 30 października, 15:00
Górnik Wałbrzych - Skałki Stolec 30 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - MKS Szczawno Zdrój 31 października, 14:30

Kolejka 13 - 6-7 listopada

MKS Szczawno Zdrój - Zjednoczeni Żarów
Skałki Stolec - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
ATS Wojbórz - Górnik Wałbrzych
Wenus Nowice - Karolina Jaworzyna Śląska
Włókniarz Kudowa Zdrój - LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce - Grom Witków
Victoria Świebodzice - Kryształ Stronie Śląskie
Nysa Kłodzko - Polonia Bystrzyca Kłodzka

Kolejka 14 - 11 listopada

Zjednoczeni Żarów - Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kryształ Stronie Śląskie - Nysa Kłodzko
Grom Witków - Victoria Świebodzice
LKS Bystrzyca Górna - Pogoń Pieszyce
Karolina Jaworzyna Śląska - Włókniarz Kudowa Zdrój
Górnik Wałbrzych - Wenus Nowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - ATS Wojbórz
MKS Szczawno Zdrój - Skałki Stolec

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Skałki Stolec - Zjednoczeni Żarów
ATS Wojbórz - MKS Szczawno Zdrój
Wenus Nowice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Włókniarz Kudowa Zdrój - Górnik Wałbrzych
Pogoń Pieszyce - Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Świebodzice - LKS Bystrzyca Górna
Nysa Kłodzko - Grom Witków
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Kryształ Stronie Śląskie

Kolejka 16

Zjednoczeni Żarów - Kryształ Stronie Śląskie
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Grom Witków
Nysa Kłodzko - LKS Bystrzyca Górna
Victoria Świebodzice - Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Pieszyce - Górnik Wałbrzych
Włókniarz Kudowa Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Wenus Nowice - MKS Szczawno Zdrój
ATS Wojbórz - Skałki Stolec

Kolejka 17

ATS Wojbórz - Zjednoczeni Żarów
Skałki Stolec - Wenus Nowice
MKS Szczawno Zdrój - Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Pogoń Pieszyce
Górnik Wałbrzych - Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska - Nysa Kłodzko
LKS Bystrzyca Górna - Polonia Bystrzyca Kłodzka
Grom Witków - Kryształ Stronie Śląskie

Kolejka 18

Zjednoczeni Żarów - Grom Witków
Kryształ Stronie Śląskie - LKS Bystrzyca Górna
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Karolina Jaworzyna Śląska
Nysa Kłodzko - Górnik Wałbrzych
Victoria Świebodzice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Pogoń Pieszyce - MKS Szczawno Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój - Skałki Stolec
Wenus Nowice - ATS Wojbórz

Kolejka 19

Wenus Nowice - Zjednoczeni Żarów
ATS Wojbórz - Włókniarz Kudowa Zdrój
Skałki Stolec - Pogoń Pieszyce
MKS Szczawno Zdrój - Victoria Świebodzice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych - Polonia Bystrzyca Kłodzka
Karolina Jaworzyna Śląska - Kryształ Stronie Śląskie
LKS Bystrzyca Górna - Grom Witków

Kolejka 20

Zjednoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna
Grom Witków - Karolina Jaworzyna Śląska
Kryształ Stronie Śląskie - Górnik Wałbrzych
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Nysa Kłodzko - MKS Szczawno Zdrój
Victoria Świebodzice - Skałki Stolec
Pogoń Pieszyce - ATS Wojbórz
Włókniarz Kudowa Zdrój - Wenus Nowice

Kolejka 21

Włókniarz Kudowa Zdrój - Zjednoczeni Żarów
Wenus Nowice - Pogoń Pieszyce
ATS Wojbórz - Victoria Świebodzice
Skałki Stolec - Nysa Kłodzko
MKS Szczawno Zdrój - Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie
Górnik Wałbrzych - Grom Witków
Karolina Jaworzyna Śląska - LKS Bystrzyca Górna

Kolejka 22

Zjednoczeni Żarów - Karolina Jaworzyna Śląska
LKS Bystrzyca Górna - Górnik Wałbrzych
Grom Witków - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kryształ Stronie Śląskie - MKS Szczawno Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Skałki Stolec
Nysa Kłodzko - ATS Wojbórz
Victoria Świebodzice - Wenus Nowice
Pogoń Pieszyce - Włókniarz Kudowa Zdrój

Kolejka 23

Pogoń Pieszyce - Zjednoczeni Żarów
Włókniarz Kudowa Zdrój - Victoria Świebodzice
Wenus Nowice - Nysa Kłodzko
ATS Wojbórz - Polonia Bystrzyca Kłodzka
Skałki Stolec - Kryształ Stronie Śląskie
MKS Szczawno Zdrój - Grom Witków
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - LKS Bystrzyca Górna
Górnik Wałbrzych - Karolina Jaworzyna Śląska

Kolejka 24

Górnik Wałbrzych - Zjednoczeni Żarów
Karolina Jaworzyna Śląska - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
LKS Bystrzyca Górna - MKS Szczawno Zdrój
Grom Witków - Skałki Stolec
Kryształ Stronie Śląskie - ATS Wojbórz
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Wenus Nowice
Nysa Kłodzko - Włókniarz Kudowa Zdrój
Victoria Świebodzice - Pogoń Pieszyce

Kolejka 25

Victoria Świebodzice - Zjednoczeni Żarów
Pogoń Pieszyce - Nysa Kłodzko
Włókniarz Kudowa Zdrój - Polonia Bystrzyca Kłodzka
Wenus Nowice - Kryształ Stronie Śląskie
ATS Wojbórz - Grom Witków
Skałki Stolec - LKS Bystrzyca Górna
MKS Szczawno Zdrój - Karolina Jaworzyna Śląska
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Górnik Wałbrzych

Kolejka 26

Zjednoczeni Żarów - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Górnik Wałbrzych - MKS Szczawno Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska - Skałki Stolec
LKS Bystrzyca Górna - ATS Wojbórz
Grom Witków - Wenus Nowice
Kryształ Stronie Śląskie - Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Pogoń Pieszyce
Nysa Kłodzko - Victoria Świebodzice

Kolejka 27

Nysa Kłodzko - Zjednoczeni Żarów
Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka
Pogoń Pieszyce - Kryształ Stronie Śląskie
Włókniarz Kudowa Zdrój - Grom Witków
Wenus Nowice - LKS Bystrzyca Górna
ATS Wojbórz - Karolina Jaworzyna Śląska
Skałki Stolec - Górnik Wałbrzych
MKS Szczawno Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 28

Zjednoczeni Żarów - MKS Szczawno Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Skałki Stolec
Górnik Wałbrzych - ATS Wojbórz
Karolina Jaworzyna Śląska - Wenus Nowice
LKS Bystrzyca Górna - Włókniarz Kudowa Zdrój
Grom Witków - Pogoń Pieszyce
Kryształ Stronie Śląskie - Victoria Świebodzice
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Nysa Kłodzko

Kolejka 29

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Zjednoczeni Żarów
Nysa Kłodzko - Kryształ Stronie Śląskie
Victoria Świebodzice - Grom Witków
Pogoń Pieszyce - LKS Bystrzyca Górna
Włókniarz Kudowa Zdrój - Karolina Jaworzyna Śląska
Wenus Nowice - Górnik Wałbrzych
ATS Wojbórz - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Skałki Stolec - MKS Szczawno Zdrój

Kolejka 30

Zjednoczeni Żarów - Skałki Stolec
MKS Szczawno Zdrój - ATS Wojbórz
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Wenus Nowice
Górnik Wałbrzych - Włókniarz Kudowa Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska - Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna - Victoria Świebodzice
Grom Witków - Nysa Kłodzko
Kryształ Stronie Śląskie - Polonia Bystrzyca Kłodzka

IV liga 2021/2022 (dolnośląska (wschód))

Klasa okręgowa 2021/2022 (Wrocław)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas