[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2021/2022, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Grudziądz 18 41 13 2 3 36-10 5 1 3 19-9 8 1 0 17-1
2.  Kotwica Kołobrzeg 18 40 12 4 2 40-15 6 2 1 21-6 6 2 1 19-9
3.  Sokół Kleczew 18 37 12 1 5 31-14 7 1 2 20-6 5 0 3 11-8 1 0 0 0 1 1-2
4.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 37 11 4 3 31-21 7 1 1 16-5 4 3 2 15-16 1 3 1 0 0 2-1
5.  Unia Janikowo 18 32 10 2 6 31-24 4 2 3 16-10 6 0 3 15-14
6.  Świt Skolwin (Szczecin) 18 29 8 5 5 29-20 4 1 3 15-9 4 4 2 14-11
7.  Błękitni Stargard 18 27 8 3 7 22-24 5 2 3 12-9 3 1 4 10-15
8.  Polonia Środa Wielkopolska 18 26 7 5 6 23-19 3 3 3 11-9 4 2 3 12-10
9.  Pogoń II Szczecin 18 24 6 6 6 28-26 4 2 3 17-10 2 4 3 11-16
10.  Zawisza Bydgoszcz 18 23 6 5 7 25-28 3 1 5 10-13 3 4 2 15-15 1 3 1 0 0 3-2
11.  KP Starogard Gdański 18 23 6 5 7 24-28 2 4 3 13-15 4 1 4 11-13 1 0 0 0 1 2-3
12.  Elana Toruń 18 21 6 3 9 36-36 3 2 4 23-17 3 1 5 13-19
13.  Stolem Gniewino 18 19 5 4 9 23-41 3 2 4 12-17 2 2 5 11-24
14.  Bałtyk Gdynia 18 18 5 3 10 25-31 4 1 4 16-15 1 2 6 9-16
15.  Bałtyk Koszalin 18 17 4 5 9 22-37 1 3 5 11-17 3 2 4 11-20
16.  Jarota Jarocin 18 16 3 7 8 17-23 0 3 5 8-15 3 4 3 9-8
17.  GKS Przodkowo 18 14 3 5 10 15-30 2 3 5 9-15 1 2 5 6-15
18.  Kluczevia Stargard 18 6 1 3 14 8-39 0 2 6 5-15 1 1 8 3-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Olimpia Grudziądz    0-1 1-1 2-3 1-2 4-1 2-0 4-0 4-1 1-0 
 2 Kotwica Kołobrzeg    2-0 1-3 2-1 2-1 0-0 1-1 6-0 2-0 5-0 
 3 Sokół Kleczew1-2     1-2 2-0 3-0 2-0 4-0 2-1 1-1 2-0 2-0 
 4 Pogoń Nowe Skalmierzyce0-2     2-1 0-0 2-0 2-0 3-1 1-0 1-0 5-1 
 5 Unia Janikowo0-1 1-4 0-1 4-0     6-1 2-1 1-1 0-0 2-1 
 6 Świt Skolwin (Szczecin)3-2 0-1 2-3     1-1 3-1 3-0 0-1 3-0 
 7 Błękitni Stargard0-3 0-2     0-1 1-0 1-0 3-2 5-1 0-0 0-0 2-0 
 8 Polonia Środa Wielkopolska0-0 2-2 4-1 0-1 1-2     0-1 3-2 1-0 0-0 
 9 Pogoń II Szczecin1-1 2-1 0-0 1-2 2-0     0-2 4-1 2-3 5-0 
 10 Zawisza Bydgoszcz0-2 4-1 1-2 1-1 1-4 1-0     2-0 0-2 0-1 
 11 KP Starogard Gdański2-2 0-2 0-1 1-1 2-3     4-3 1-1 2-2 1-0 
 12 Elana Toruń0-1 2-4 1-2 2-4 5-0 2-2     5-1 5-2 1-1 
 13 Stolem Gniewino0-2 2-4 1-3 3-2 0-0 1-4     1-0 1-1 3-1 
 14 Bałtyk Gdynia1-2 2-1 2-0 2-3 2-1 3-1 0-2 2-3     2-2 
 15 Bałtyk Koszalin1-4 0-1 1-2 1-1 2-2 2-2 0-1 0-3     4-1 
 16 Jarota Jarocin0-2 2-2 1-1 2-3 1-3 1-2 0-0 1-2     
 17 GKS Przodkowo0-4 0-1 0-1 1-1 1-1 3-2 3-2 1-1 0-1 0-1     
 18 Kluczevia Stargard0-1 1-1 1-2 0-2 1-1 1-2 0-3 1-3     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Unia Janikowo 7 sierpnia, 14:00
Piotr Józefiak 48, Jakub Pawlik 61 - Denzel Gómez 35
Bałtyk Koszalin 0-1 Elana Toruń 7 sierpnia, 15:00 (115)
Damian Lenkiewicz 28 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 1-2 Błękitni Stargard 7 sierpnia, 14:00
Adam Borucki 63 - Adrian Kwiatkowski 11, Maciej Liśkiewicz 47
KP Starogard Gdański 1-1 Pogoń II Szczecin 7 sierpnia, 17:00 (250)
Filip Sosnowski 43 - Hubert Turski 16 (k)
Stolem Gniewino 3-1 GKS Przodkowo 6 sierpnia, 19:00
Mateusz Dampc 25, Kamil Patelczyk 36 (k), 57 - Robert Hirsz 63
Świt Skolwin (Szczecin) 3-2 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia, 17:00
Adam Nagórski 5 (k), Kacper Wojdak 25, Piotr Wojtasiak 34 - Marcin Gawron 60, Kacper Aleksiuk 90
Bałtyk Gdynia 2-1 Sokół Kleczew 8 sierpnia, 17:00
Mateusz Gułajski 70, Oktawian Skrzecz 90 - Miłosz Matuszewski 33
na boisku A Gdyńskiego Centrum Sportu
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Jarota Jarocin 7 sierpnia, 19:46 (500)
Krzysztof Bartoszak 20, Mateusz Dunaj 69
Olimpia Grudziądz 1-0 Kluczevia Stargard 7 sierpnia, 16:00
José Cabrera 67

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Unia Janikowo 0-0 Jarota Jarocin 14 sierpnia, 17:00
Sokół Kleczew 2-0 Zawisza Bydgoszcz 14 sierpnia, 17:00
Mateusz Molewski 37, Krzysztof Biegański 45
Olimpia Grudziądz 2-0 Bałtyk Gdynia 14 sierpnia, 16:00
Adrian Karankiewicz 71, Tomasz Kaczmarek 82
Kotwica Kołobrzeg 5-0 Kluczevia Stargard 14 sierpnia, 17:00
Grzegorz Goncerz 12, 62, Leszek Jagodziński 23, Dominik Chromiński 27, Dawid Cempa 81
GKS Przodkowo 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 14 sierpnia, 15:00
Szymon Kapelusz 6
Pogoń II Szczecin 2-3 Stolem Gniewino 15 sierpnia, 11:00
Hubert Turski 39, Maciej Białczyk 90 - Wojciech Lisowski 56 (s), Cezary Bać 68, Adam Gross 86
na bocznym boisku nr 3
Błękitni Stargard 1-0 KP Starogard Gdański 14 sierpnia, 13:00
Adrian Kwiatkowski 86
Elana Toruń 2-4 Polonia Środa Wielkopolska 14 sierpnia, 17:00 (200)
Damian Lenkiewicz 67, Dominik Pisarek 90 - Adam Borucki 8, 18, 46, Hubert Antkowiak 28
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Bałtyk Koszalin 14 sierpnia, 12:00
Jakub Pawlik 41

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Bałtyk Koszalin 1-2 Unia Janikowo 18 sierpnia, 18:00
Sebastian Ginter 53 - Gracjan Goździk 20, Patryk Urbański 90 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 sierpnia, 17:00
Kacper Nowak 15, Hubert Antkowiak 43 - Adam Majewski 55, Jakub Pawlik 69
KP Starogard Gdański 4-3 Elana Toruń 18 sierpnia, 18:00 (200)
Arkadiusz Korpalski 17, Miłosz Manuszewski 66, 76, Oskar Frygier 88 - Kacper Rybacki 33, Łukasz Witucki 70 (k), Dominik Pisarek 72
Stolem Gniewino 0-0 Błękitni Stargard 18 sierpnia, 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Pogoń II Szczecin 18 sierpnia, 18:00 (200)
Piotr Wojtasiak 52 - Kacper Łukasiak 90
Kluczevia Stargard 1-3 GKS Przodkowo 18 sierpnia, 18:00
Michał Magnuski 55 - Kacper Łazaj 2, Robert Wesołowski 60 (k), Kacper Tomczak 90
Bałtyk Gdynia 1-2 Kotwica Kołobrzeg 18 sierpnia, 15:00 (130)
Damian Garbacik 63 - Leszek Jagodziński 10, Grzegorz Goncerz 56
na boisku A Gdyńskiego Centrum Sportu
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Olimpia Grudziądz 18 sierpnia, 19:46
Filip Rzepka 9, Jakub Bojas 50
Sokół Kleczew 1-1 Jarota Jarocin 18 sierpnia, 17:00
Sebastian Śmiałek 25 - Antoni Prałat 88

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Unia Janikowo 0-1 Sokół Kleczew 21 sierpnia, 17:00
Krzysztof Kołodziej 18
Olimpia Grudziądz 4-1 Jarota Jarocin 22 sierpnia, 16:00
Jakub Bojas 38, 48, 50, Patryk Leszczyński 58 - Marcin Maćkowiak 6
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Zawisza Bydgoszcz 21 sierpnia, 19:46 (1481)
Piotr Łysiak 56 - Maciej Koziara 11
GKS Przodkowo 1-1 Bałtyk Gdynia 21 sierpnia, 17:00 (150)
Sebastian Wroński 68 - Sebastian Wroński 81 (s)
Pogoń II Szczecin 5-0 Kluczevia Stargard 22 sierpnia, 11:00
Jakub Lis 40, Bartłomiej Mruk 66, Bartosz Krzysztofek 77, 80, Aron Stasiak 79
na bocznym boisku nr 3
Błękitni Stargard 0-2 Świt Skolwin (Szczecin) 21 sierpnia, 15:00
Konrad Prawucki 5 (s), Adam Ładziak 71
Elana Toruń 5-1 Stolem Gniewino 21 sierpnia, 17:00
Łukasz Witucki 16, 47, 50, Michał Szczyrba 37, Dominik Pisarek 89 - Cezary Bać 80
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 KP Starogard Gdański 21 sierpnia, 16:00
Kacper Majerz 32, Kacper Pinkowski 60
Bałtyk Koszalin 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia, 12:00
Arkadiusz Jasitczak 33 - Adam Borucki 88 (k)

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Unia Janikowo 27 sierpnia, 17:00 (300)
Damian Buczma 29, Hubert Antkowiak 58, 59, Jędrzej Kujawa 89 - Gracjan Goździk 54
KP Starogard Gdański 2-2 Bałtyk Koszalin 28 sierpnia, 17:00
Filip Sosnowski 3 (k), Michał Wohlert 88 - Sebastian Ginter 25, Jakub Forczmański 54 (k)
Stolem Gniewino 2-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 sierpnia, 17:00
Kamil Patelczyk 10, Mateusz Dampc 45 - Adam Majewski 19, Marcin Lis 44, 50, Dawid Przybyszewski 80
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Elana Toruń 29 sierpnia, 17:00 (108)
Szymon Kapelusz 12, Jakub Białczyk 17, Adrian Bajkiewicz 86
Bałtyk Gdynia 2-1 Pogoń II Szczecin 27 sierpnia, 17:00
Oskar Sikorski 30, Michał Marczak 36 - Aron Stasiak 7
na Narodowym Stadionie Rugby
Jarota Jarocin 0-2 Kotwica Kołobrzeg 28 sierpnia, 17:00
Grzegorz Goncerz 48, Piotr Skokowski 83 (s)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego / bez udziału publiczności
Sokół Kleczew 1-2 Olimpia Grudziądz 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Kowalczuk 39 - Michał Cywiński 75, Jakub Bojas 84
Błękitni Stargard 2-0 Kluczevia Stargard 28 sierpnia, 13:00 (1000)
Adrian Kwiatkowski 57, Marcin Rajch 90
GKS Przodkowo 1-1 Zawisza Bydgoszcz 28 sierpnia, 15:00
Dawid Szałecki 3 - Maciej Koziara 44

Kolejka 6 - 4-5 września

Unia Janikowo 0-1 Olimpia Grudziądz 4 września, 17:00 (500)
Tomasz Kaczmarek 47
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Sokół Kleczew 4 września, 17:00
Grzegorz Goncerz 61, Damian Kostkowski 90
GKS Przodkowo 0-1 Jarota Jarocin 4 września, 12:00
Mateusz Dunaj 90
Pogoń II Szczecin 0-2 Zawisza Bydgoszcz 5 września, 12:00
Piotr Okuniewicz 39, Mateusz Oczkowski 73
na bocznym boisku nr 3
Błękitni Stargard 3-2 Bałtyk Gdynia 4 września, 13:00
Damian Niedojad 27, Adrian Kwiatkowski 39, Marcin Rajch 82 - Michał Marczak 59, Mateusz Gułajski 66
Elana Toruń 1-1 Kluczevia Stargard 5 września, 17:00
Michał Szczyrba 77 - Michał Magnuski 70
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 4 września, 13:00
w 71. minucie czerwonymi kartkami zostali ukarani rezerwowy zawodnik gospodarzy - Adam Wasiluk - oraz gości - Marek Szulc, a żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Adrian Bajkiewicz
Bałtyk Koszalin 0-3 Stolem Gniewino 4 września, 13:00
Kamil Patelczyk 22, 79 (k), Paweł Sobczyński 34
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 KP Starogard Gdański 3 września, 17:00
Arkadiusz Korpalski 65

Kolejka 7 - 8 września

KP Starogard Gdański 0-1 Unia Janikowo 8 września, 17:00
Daniel Górski 87 (s)
Stolem Gniewino 1-4 Polonia Środa Wielkopolska 8 września, 17:30
Kamil Patelczyk 50 - Hubert Antkowiak 21, 70, Adam Borucki 65, Jędrzej Kujawa 90
Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Bałtyk Koszalin 8 września, 17:15
Sebastian Ginter 77
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Kluczevia Stargard 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 września, 18:00
Jakub Kuzio 37 - Adam Majewski 88
Bałtyk Gdynia 2-3 Elana Toruń 8 września, 17:00 (135)
Damian Garbacik 34, Mateusz Goerke 43 - Esteban Muñoz 67, Damian Garbacik 77 (s), Jakub Stawski 89
Zawisza Bydgoszcz 1-4 Błękitni Stargard 8 września, 17:00
Korneliusz Sochań 90 - Damian Niedojad 43, 55, 64, Marcin Rajch 90
Jarota Jarocin 1-1 Pogoń II Szczecin 8 września, 17:00 (150)
Krzysztof Bartoszak 21 (k) - Dawid Rezaeian 74
Sokół Kleczew 2-0 GKS Przodkowo 8 września, 17:00
Mateusz Molewski 10, 67
Olimpia Grudziądz 0-1 Kotwica Kołobrzeg 8 września, 16:00 (540)
Dawid Cempa 85

Kolejka 8 - 11-12 września

Unia Janikowo 1-4 Kotwica Kołobrzeg 11 września, 12:00
Gracjan Goździk 45 - Dominik Chromiński 43 (k), Dawid Cempa 58, Marcin Gawron 86, Mateusz Rościszewski 90
GKS Przodkowo 0-4 Olimpia Grudziądz 11 września, 15:00
Krzysztof Wicki 24, 90, Jakub Bojas 42, 81
Pogoń II Szczecin 2-1 Sokół Kleczew 12 września, 12:00
Bartosz Ława 53 (k), Bartosz Krzysztofek 75 - Adrian Ratajczyk 40
na bocznym boisku nr 3
Błękitni Stargard 0-0 Jarota Jarocin 11 września, 13:00
Elana Toruń 2-2 Zawisza Bydgoszcz 12 września, 14:00
Łukasz Witucki 24 (k), Aleksander Kowalski 54 - Cyprian Maciejewski 15, Korneliusz Sochań 56
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Bałtyk Gdynia 11 września, 15:00 (600)
Mateusz Nogaj 20, Dawid Przybyszewski 59 (k), Marcin Lis 82 - Michał Marczak 44
Bałtyk Koszalin 4-1 Kluczevia Stargard 12 września, 15:00
Sebastian Ginter 7, 44, Paweł Łysiak 38, Krystian Kąkol 75 - Jakub Kuzio 55
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 12 września, 14:00
Kacper Wojdak 79
KP Starogard Gdański 1-1 Stolem Gniewino 12 września, 16:00
Michał Wohlert 17 - Mikołaj Hofman 77 (k)

Kolejka 9 - 18-19 września

Stolem Gniewino 1-3 Unia Janikowo 18 września, 17:30 (130)
Mateusz Dampc 82 - Przemysław Kędziora 34, 39, Patryk Urbański 70
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 KP Starogard Gdański 18 września, 16:00
Adam Nagórski 35, Paweł Krawiec 78, Przemysław Żukowski 90 - Filip Sosnowski 20 (k)
czerwona kartka Michała Wohlerta nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Kluczevia Stargard 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 18 września, 14:00
Hubert Antkowiak 12 (k), 37 (k)
Bałtyk Gdynia 2-2 Bałtyk Koszalin 17 września, 17:00
Michał Marczak 12, 87 - Paweł Łysiak 6 (k), Oliver Martyn 89
na Narodowym Stadionie Rugby
Zawisza Bydgoszcz 4-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 września, 17:00
Kamil Żylski 41, 67, Maciej Koziara 45, Cyprian Maciejewski 75 - Kamil Zadka 82
Jarota Jarocin 1-2 Elana Toruń 18 września, 16:00
Kacper Szymankiewicz 70 (k) - Dominik Pisarek 39, Kamil Włodyka 68
Sokół Kleczew 2-0 Błękitni Stargard 18 września, 16:00 (70)
Sebastian Śmiałek 35, Tomasz Kowalczuk 51
Olimpia Grudziądz 2-3 Pogoń II Szczecin 18 września, 15:00
Wojciech Lisowski 32 (s), Jakub Bojas 65 - Aron Stasiak 50, Dawid Rezaeian 63, Borys Freilich 72
Kotwica Kołobrzeg 2-0 GKS Przodkowo 18 września, 15:00
Damian Kostkowski 45, Dominik Chromiński 55

Kolejka 10 - 25-26 września

Unia Janikowo 2-1 GKS Przodkowo 25 września, 16:00
Łukasz Zagdański 41, Adam Kujawski 75 - Robert Hirsz 44
Pogoń II Szczecin 1-1 Kotwica Kołobrzeg 24 września, 17:00
Wojciech Lisowski 54 - Dawid Cempa 80 (k)
na bocznym boisku nr 3
Błękitni Stargard 0-3 Olimpia Grudziądz 25 września, 13:00 (150)
Jakub Bojas 14, Krzysztof Wicki 28, 50
Elana Toruń 2-4 Sokół Kleczew 25 września, 15:00
Michał Szczyrba 47, Kamil Włodyka 83 (k) - Sebastian Golak 49, Adrian Ratajczyk 53, Sebastian Śmiałek 63, Krzysztof Kołodziej 69
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Jarota Jarocin 25 września, 15:00
Kacper Majerz 85
Bałtyk Koszalin 2-2 Zawisza Bydgoszcz 25 września, 12:00 (80)
Paweł Łysiak 25, Borys Sobstyl-Jałoszyński 90 - Stanisław Wędzelewski 40, Kamil Żylski 50
Polonia Środa Wielkopolska 3-2 Bałtyk Gdynia 25 września, 16:00
Krystian Pawlak 8, Piotr Skrobosiński 61, Jędrzej Drame 72 - Michał Marczak 16 (k), Damian Garbacik 70
KP Starogard Gdański 1-0 Kluczevia Stargard 25 września, 16:00
Oskar Frygier 77
Stolem Gniewino 3-2 Świt Skolwin (Szczecin) 25 września, 17:30
Mateusz Dampc 2, 10, Kamil Patelczyk 5 - Konrad Żulpo 85, Patryk Bil 87

Kolejka 11 - 2-3 października

Świt Skolwin (Szczecin) 2-3 Unia Janikowo 3 października, 16:00
Adrian Beta 19 (s), Patryk Bil 89 - Przemysław Kędziora 62, Denzel Gómez 81, Patryk Urbański 90 (k)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Mariusz Kryszak
Kluczevia Stargard 1-1 Stolem Gniewino 2 października, 14:00
Seweryn Wrzeszcz 85 - Paweł Sobczyński 61
Bałtyk Gdynia 0-2 KP Starogard Gdański 2 października, 18:00
Jakub Bach 64, Filip Sosnowski 68
na Narodowym Stadionie Rugby
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 2 października, 17:00
Kamil Żylski 9 (k)
Jarota Jarocin 1-2 Bałtyk Koszalin 2 października, 16:00
Mateusz Dunaj 33 - Paweł Łysiak 72, 86
Sokół Kleczew 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 października, 16:00
Tomasz Kowalczuk 14 (k) - Dawid Przybyszewski 57, Krystian Szczepaniak 62
Olimpia Grudziądz 4-1 Elana Toruń 3 października, 15:00 (900)
Filip Karmański 8, Michał Cywiński 58, Marko Zawada 63, 87 - Łukasz Witucki 60
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - José Cabrera
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Błękitni Stargard 2 października, 16:00 (501)
Mateusz Rościszewski 40, Grzegorz Goncerz 90 - Damian Niedojad 63
GKS Przodkowo 0-1 Pogoń II Szczecin 2 października, 12:00
Bartosz Boniecki 83
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Maksym Demjanczuk

Kolejka 12 - 9-10 października

Unia Janikowo 2-1 Pogoń II Szczecin 9 października, 15:00
Eryk Krysztopowicz 16, Przemysław Kędziora 90 - Bartosz Kołodziejczyk 40
Błękitni Stargard 0-0 GKS Przodkowo 9 października, 13:00
Elana Toruń 0-1 Kotwica Kołobrzeg 9 października, 14:00 (350)
Dominik Chromiński 7
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 Olimpia Grudziądz 9 października, 14:00 (460)
Adrian Karankiewicz 73, Jakub Nawrocki 90
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Marcin Lis, a żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Mateusz Zielecki
Bałtyk Koszalin 0-1 Sokół Kleczew 9 października, 13:00
Mikołaj Zawistowski 48
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Jarota Jarocin 9 października, 15:00
Jędrzej Kujawa 84
KP Starogard Gdański 2-3 Zawisza Bydgoszcz 9 października, 15:00 (420)
Patryk Moskiewicz 41, Konrad Kleinschmidt 90 - Rafał Piekuś 24, Ariel Jastrzembski 57, Kamil Żylski 88
Stolem Gniewino 1-0 Bałtyk Gdynia 9 października, 17:30
Mateusz Dampc 79
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Kluczevia Stargard 9 października, 15:00
Kamil Bartoszyński 18 (s), Paweł Krawiec 64, Adam Ładziak 71

Kolejka 13 - 16-17 października

Kluczevia Stargard 1-2 Unia Janikowo 16 października, 14:00
Michał Magnuski 23 - Gracjan Goździk 5, Mariusz Kryszak 25
Bałtyk Gdynia 2-3 Świt Skolwin (Szczecin) 16 października, 15:00
Oskar Sikorski 1, Michał Marczak 9 (k) - Adam Nagórski 13, Kacper Wojdak 57, Paweł Krawiec 66
na Narodowym Stadionie Rugby
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Stolem Gniewino 16 października, 17:00
Rafał Piekuś 87, Jan Chachuła 90
Jarota Jarocin 1-3 KP Starogard Gdański 16 października, 15:30
Krzysztof Bartoszak 24 - Patryk Moskiewicz 1, Michał Wohlert 50, Konrad Kleinschmidt 56
Sokół Kleczew 3-0 Polonia Środa Wielkopolska 16 października, 16:00
Krzysztof Kołodziej 5, Krzysztof Biegański 9, Tomasz Kowalczuk 17 (k)
Olimpia Grudziądz 4-0 Bałtyk Koszalin 16 października, 15:00
Tomasz Kaczmarek 62, 84, 90, Marcin Warcholak 86
Kotwica Kołobrzeg 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 października, 15:00
Michał Kozajda 74 - Dawid Kuczyński 27, Filip Szewczyk 35, Damian Kostkowski 45 (s)
GKS Przodkowo 3-2 Elana Toruń 15 października, 15:00
Maksym Demjanczuk 13, 52, Szymon Nowicki 71 - Łukasz Witucki 6, Kamil Włodyka 22
Pogoń II Szczecin 1-2 Błękitni Stargard 15 października, 19:00
Oskar Kalenik 24 - Adrian Kwiatkowski 54, Konrad Prawucki 62
na bocznym boisku

Kolejka 14 - 23-24 października

Unia Janikowo 6-1 Błękitni Stargard 23 października, 14:30
Gracjan Goździk 20, Maciej Mysiak 42, 90, Przemysław Kędziora 71, 77 (k), Damian Zagórski 82 - Maciej Liśkiewicz 55
Elana Toruń 5-0 Pogoń II Szczecin 23 października, 13:00 (100)
Michał Szczyrba 15, Kamil Włodyka 28, 70, Esteban Muñoz 54, Paweł Karbowiński 74
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-1 GKS Przodkowo 23 października, 14:00
Adam Majewski 44, 89, Kacper Majerz 46, 72, Dawid Przybyszewski 85 - Norbert Hołtyn 49
Bałtyk Koszalin 1-4 Kotwica Kołobrzeg 23 października, 12:30
Sebastian Ginter 89 - Dominik Chromiński 24, Grzegorz Goncerz 57, 80, Jakub Szarpak 85
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Olimpia Grudziądz 23 października, 15:00
KP Starogard Gdański 0-2 Sokół Kleczew 23 października, 14:00
Wiktor Patrzykąt 4, Krzysztof Biegański 58 (k)
Stolem Gniewino 1-1 Jarota Jarocin 23 października, 17:30
Mikołaj Hofman 66 (k) - Antoni Prałat 87
Kluczevia Stargard 1-2 Bałtyk Gdynia 23 października, 14:00
Michał Magnuski 70 (k) - Michał Marczak 12, Oktawian Skrzecz 53
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 23 października, 18:00 (300)
Kamil Żylski 14 - Patryk Bil 70

Kolejka 15 - 30-31 października

Bałtyk Gdynia 2-0 Unia Janikowo 29 października, 17:00
Michał Marczak 20 (k), Oktawian Skrzecz 72
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Kluczevia Stargard 30 października, 17:00
Michał Magnuski 44
Jarota Jarocin 2-2 Świt Skolwin (Szczecin) 31 października, 14:00
Krzysztof Bartoszak 16 (k), 26 - Adam Ładziak 87 (k), Jakub Kuzko 90
Sokół Kleczew 4-0 Stolem Gniewino 30 października, 13:00
Sebastian Golak 8, Krzysztof Biegański 69, 73 (k), Mikołaj Zawistowski 90
Olimpia Grudziądz 1-2 KP Starogard Gdański 31 października, 14:00 (235)
Jakub Bojas 58 (k) - Filip Sosnowski 55, Konrad Kleinschmidt 68
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 30 października, 15:00
GKS Przodkowo 0-1 Bałtyk Koszalin 30 października, 12:00
Krystian Kąkol 74
Pogoń II Szczecin 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 października, 12:00
Błękitni Stargard 1-0 Elana Toruń 30 października, 13:00 (150)
Adrian Kwiatkowski 5

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Unia Janikowo 1-1 Elana Toruń 6 listopada, 12:00 (400)
Gracjan Goździk 10 - Jakub Świeciński 85
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Błękitni Stargard 6 listopada, 12:00
Dawid Rączka 72, Kacper Majerz 86
Bałtyk Koszalin 2-2 Pogoń II Szczecin 6 listopada, 12:00
Sebastian Ginter 42, Michał Czenko 90 - Fabian Grzelka 33, Błażej Starzycki 45
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 GKS Przodkowo 6 listopada, 14:00
KP Starogard Gdański 2-2 Kotwica Kołobrzeg 6 listopada, 13:00 (150)
Patryk Moskiewicz 36, Kamil Banaczek 63 - Grzegorz Goncerz 17, Dawid Cempa 56
Stolem Gniewino 0-2 Olimpia Grudziądz 6 listopada, 17:30 (108)
Patryk Leszczyński 58, Jakub Bojas 79 (k)
Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Sokół Kleczew 6 listopada, 12:00
Adrian Kaliszan 83
Kluczevia Stargard 0-3 Jarota Jarocin 6 listopada, 14:00
Krzysztof Bartoszak 34, 48, 70
Bałtyk Gdynia 3-1 Zawisza Bydgoszcz 7 listopada, 14:00 (220)
Oktawian Skrzecz 8, Damian Garbacik 41, Igor Jankowski 90 - Adrian Brzeziński 67
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Zawisza Bydgoszcz 1-2 Unia Janikowo 13 listopada, 16:00 (200)
Korneliusz Sochań 33 - Przemysław Kędziora 51, Gracjan Goździk 68
Jarota Jarocin 0-0 Bałtyk Gdynia 13 listopada, 14:00 (150)
w 82. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Damian Pawlak
Sokół Kleczew 2-0 Kluczevia Stargard 13 listopada, 13:00
Mateusz Molewski 52, Miłosz Matuszewski 87
Olimpia Grudziądz 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 13 listopada, 13:00 (100)
Piotr Witasik 52 - Szymon Kapelusz 44
Kotwica Kołobrzeg 6-0 Stolem Gniewino 13 listopada, 13:00
Piotr Łysiak 17, Michał Kozajda 33, Grzegorz Goncerz 51, 53, Damian Kostkowski 60, Dominik Chromiński 71
GKS Przodkowo 1-1 KP Starogard Gdański 13 listopada, 12:00
Szymon Nowicki 7 - Miłosz Manuszewski 51
Pogoń II Szczecin 2-0 Polonia Środa Wielkopolska 12 listopada, 15:00
Bartosz Boniecki 21, Błażej Starzycki 50
na bocznym boisku
Błękitni Stargard 5-1 Bałtyk Koszalin 14 listopada, 13:00
Konrad Prawucki 5, Damian Niedojad 11, 61, Kacper Friska 30, Bartłomiej Zdunek 90 - Szymon Waleński 44
Elana Toruń 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 listopada, 13:00
Maksym Niemiec 69 - Dawid Przybyszewski 14, Kamil Zadka 84

Kolejka 18 - 20-21 listopada

Kluczevia Stargard 0-1 Olimpia Grudziądz 20 listopada, 12:00 (200)
Jakub Bojas 90
Unia Janikowo 4-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 listopada, 12:00
Patryk Urbański 5, 26 (k), Gracjan Goździk 23, Denzel Gómez 42
Elana Toruń 5-2 Bałtyk Koszalin 20 listopada, 13:00
Aleksander Kowalski 30, 42 (k), Łukasz Witucki 60, Esteban Muñoz 70, Dawid Szymański 90 (s) - Michał Czenko 74, Paweł Łysiak 83
Błękitni Stargard 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 21 listopada, 13:00
Jakub Giełda 87
Pogoń II Szczecin 4-1 KP Starogard Gdański 20 listopada, 12:00
Aron Stasiak 58, 66, Kamil Kort 74, Błażej Starzycki 75 - Jakub Bach 63
na bocznym boisku
GKS Przodkowo 3-2 Stolem Gniewino 20 listopada, 12:00
Marcin Poręba 4, Szymon Nowicki 28, Robert Hirsz 43 - Paweł Sobczyński 30, Mateusz Dampc 52
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 20 listopada, 13:00
Leszek Jagodziński 41, Dawid Cempa 55 - Adam Ładziak 67 (k)
Sokół Kleczew 2-1 Bałtyk Gdynia 20 listopada, 13:00
Mikołaj Zawistowski 24, Mateusz Molewski 63 - Fabian Lengiewicz 23
Jarota Jarocin 2-3 Zawisza Bydgoszcz 20 listopada, 13:30
Sebastian Kamiński 16, 55 - Wojciech Mielcarek 21, Kamil Żylski 35, Cyprian Maciejewski 87

Kolejka 19 - 12-13 marca

Jarota Jarocin - Unia Janikowo 12 marca, 15:00
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz
Kluczevia Stargard - Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Przodkowo
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń
Bałtyk Koszalin - Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 20 - 19-20 marca

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 19 marca, 15:00
Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń - KP Starogard Gdański
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Przodkowo - Kluczevia Stargard
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 21 - 26-27 marca

Sokół Kleczew - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Olimpia Grudziądz 26 marca, 15:30
Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
Kluczevia Stargard - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - Błękitni Stargard
Stolem Gniewino - Elana Toruń
KP Starogard Gdański - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Kluczevia Stargard - Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz - GKS Przodkowo
Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 9 kwietnia, 17:00
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard
Kluczevia Stargard - Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stolem Gniewino - Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 24 - 16 kwietnia

Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska - Stolem Gniewino
Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kluczevia Stargard
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz

Kolejka 25 - 23-24 kwietnia

Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
Olimpia Grudziądz - GKS Przodkowo
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard 23 kwietnia, 17:00
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń
Bałtyk Gdynia - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański

Kolejka 26 - 27 kwietnia

Unia Janikowo - Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska - Kluczevia Stargard
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń - Jarota Jarocin
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz
GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

GKS Przodkowo - Unia Janikowo
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
Sokół Kleczew - Elana Toruń
Jarota Jarocin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 kwietnia, 17:00
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Kluczevia Stargard - KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) - Stolem Gniewino

Kolejka 28 - 7-8 maja

Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Stolem Gniewino - Kluczevia Stargard
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo

Kolejka 29 - 14-15 maja

Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo
GKS Przodkowo - Błękitni Stargard
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
Olimpia Grudziądz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska 14 maja, 17:00
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino
Kluczevia Stargard - Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 30 - 21-22 maja

Unia Janikowo - Kluczevia Stargard
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin - Olimpia Grudziądz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń - GKS Przodkowo
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin

Kolejka 31 - 28-29 maja

Świt Skolwin (Szczecin) - Zawisza Bydgoszcz 28 maja, 16:00
Błękitni Stargard - Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
GKS Przodkowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino 28 maja, 17:00
Bałtyk Gdynia - Kluczevia Stargard

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia
Kluczevia Stargard - Zawisza Bydgoszcz
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz
Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - Błękitni Stargard

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Elana Toruń - Unia Janikowo
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Kluczevia Stargard 11 czerwca, 17:00
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Kluczevia Stargard - Sokół Kleczew
Świt Skolwin (Szczecin) - Olimpia Grudziądz
Stolem Gniewino - Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń

eWinner II liga 2021/2022

III liga 2021/2022 (I)
III liga 2021/2022 (III)
III liga 2021/2022 (IV)

IV liga 2021/2022 (kujawsko-pomorska)
IV liga RWS Investment Group 2021/2022 (pomorska)
IV liga Artbud 2021/2022 (wielkopolska)
IV liga 2021/2022 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas