[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga Artbud 2021/2022, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Swarzędz 19 40 13 1 5 45-17 5 0 3 21-7 8 1 2 24-10
2.  Mieszko Gniezno 19 39 12 3 4 43-26 7 2 1 25-14 5 1 3 18-12
3.  Nielba Wągrowiec 19 37 11 4 4 29-20 4 2 3 11-12 7 2 1 18-8
4.  Kotwica Kórnik 19 36 10 6 3 43-25 7 2 2 26-14 3 4 1 17-11
5.  LKS Gołuchów 19 35 10 5 4 36-30 6 2 2 19-14 4 3 2 17-16
6.  Centra Ostrów Wielkopolski 19 32 10 2 7 45-31 6 0 2 24-11 4 2 5 21-20 1 1 0 1 0 2-2
7.  Iskra Szydłowo 19 32 10 2 7 47-36 6 1 3 27-17 4 1 4 20-19 1 1 0 1 0 2-2
8.  Obra Kościan 19 31 9 4 6 38-30 5 2 1 17-7 4 2 5 21-23 1 3 1 0 0 2-1
9.  Huragan Pobiedziska 19 31 10 1 8 34-28 3 1 4 14-13 7 0 4 20-15 1 0 0 0 1 1-2
10.  Victoria Września 19 28 8 4 7 29-44 2 4 3 15-21 6 0 4 14-23
11.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 27 8 3 8 34-29 6 1 3 26-16 2 2 5 8-13
12.  Olimpia Koło 19 26 8 2 9 25-26 6 1 3 14-11 2 1 6 11-15 1 3 1 0 0 1-0
13.  Warta Międzychód 19 26 8 2 9 42-37 4 1 5 24-23 4 1 4 18-14 1 0 0 0 1 0-1
14.  Korona Piaski 19 25 8 1 10 29-36 3 1 7 13-20 5 0 3 16-16
15.  SKP Słupca 19 24 7 3 9 35-31 6 0 5 22-13 1 3 4 13-18 1 3 1 0 0 4-0
16.  KKS 1925 II Kalisz 19 24 7 3 9 31-38 5 1 3 21-12 2 2 6 10-26 1 0 0 0 1 0-4
17.  Wilki Wilczyn 19 17 5 2 12 29-46 1 2 6 12-21 4 0 6 17-25
18.  Polonia 1908 Marcinki Kępno 19 16 4 4 11 27-43 2 2 6 12-22 2 2 5 15-21
19.  Victoria Ostrzeszów 19 11 3 2 14 21-47 1 2 7 10-25 2 0 7 11-22
20.  Górnik Konin 19 6 2 0 17 13-55 1 0 8 7-22 1 0 9 6-33
Polonia Kępno występuje pod nazwą Polonia 1908 Marcinki Kępno.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
 1 Unia Swarzędz    1-2 2-3 2-0 2-0 0-1 4-1 1-0 9-0 
 2 Mieszko Gniezno0-0     2-0 1-1 2-1 3-2 7-2 2-1 3-4 2-1 3-2 
 3 Nielba Wągrowiec2-1     2-2 1-0 1-3 0-1 1-3 2-1 1-0 1-1 
 4 Kotwica Kórnik2-0 2-2     2-0 1-3 2-3 3-2 4-2 3-1 0-0 4-1 3-0 
 5 LKS Gołuchów0-3 1-2 2-2     2-1 2-0 1-0 2-2 5-3 3-1 1-0 
 6 Centra Ostrów Wielkopolski1-4 2-0     8-2 3-1 0-2 3-1 2-1 5-0 
 7 Iskra Szydłowo2-3 1-3 2-0 6-1 2-2     2-4 1-0 3-1 4-2 4-1 
 8 Obra Kościan1-0 2-2 2-1     2-1 6-0 2-2 0-1 2-0 
 9 Huragan Pobiedziska1-2 1-2 0-1 0-2 2-1     2-0 2-2 6-3 
 10 Victoria Września1-2 1-6 2-2 3-2     1-1 1-1 4-3 2-2 0-2 
 11 Tarnovia Tarnowo Podgórne1-4 0-2 4-1 3-1 1-0     0-3 1-1 9-2 3-1 4-1 
 12 Olimpia Koło1-3 0-2 1-0 0-3     1-0 2-1 1-1 3-0* 3-1 2-0 
 13 Warta Międzychód1-2 1-2 2-4 4-4 5-1 1-2 1-0     1-2 4-3 4-3 
 14 Korona Piaski1-0 0-1 1-2 1-1 2-5 1-3 0-1 1-2 2-0     0-3 4-2 
 15 SKP Słupca1-2 1-0 2-0 2-0 0-1 1-2 0-4     4-0 2-3 5-0 4-1 
 16 KKS 1925 II Kalisz1-1 3-4 2-1 0-2 7-1 0-2 3-1     3-0 2-0 
 17 Wilki Wilczyn0-0 2-3 3-3 2-4 0-1 1-5 2-3 2-0     0-2 
 18 Polonia 1908 Marcinki Kępno2-5 2-2 1-3 1-1 0-3 1-2 2-1 1-2 0-3     2-0 
 19 Victoria Ostrzeszów0-5 1-2 1-1 1-3 1-4 1-0 1-3 2-3 2-2 0-2     
 20 Górnik Konin1-5 2-4 0-4 0-1 2-1 1-2 0-1 1-2 0-2     

Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia

Mieszko Gniezno 0-0 Unia Swarzędz 31 lipca, 17:00
Iskra Szydłowo 1-3 Nielba Wągrowiec 31 lipca, 12:00
Olimpia Koło 2-0 Górnik Konin 1 sierpnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 2-0 Victoria Września 18 sierpnia, 18:30
SKP Słupca 2-3 Wilki Wilczyn 31 lipca, 18:00
Victoria Ostrzeszów 0-2 Polonia 1908 Marcinki Kępno 31 lipca, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 KKS 1925 II Kalisz 30 lipca, 18:30
Korona Piaski 1-1 LKS Gołuchów 31 lipca, 17:00
Kotwica Kórnik 1-3 Obra Kościan 31 lipca, 10:00
Warta Międzychód 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 31 lipca, 13:00

Kolejka 2 - 7-8 sierpnia

Unia Swarzędz 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 sierpnia, 13:00
Obra Kościan 2-2 Warta Międzychód 7 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 2-2 Kotwica Kórnik 7 sierpnia, 15:00
KKS 1925 II Kalisz 3-1 Korona Piaski 8 sierpnia, 11:00
Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 7 sierpnia, 17:00
Wilki Wilczyn 0-2 Victoria Ostrzeszów 7 sierpnia, 18:00
Victoria Września 4-3 SKP Słupca 7 sierpnia, 16:00
Górnik Konin 0-1 Huragan Pobiedziska 7 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec 2-1 Olimpia Koło 7 sierpnia, 17:00
Mieszko Gniezno 2-0 Iskra Szydłowo 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia

Iskra Szydłowo 2-3 Unia Swarzędz 14 sierpnia, 12:00
Olimpia Koło 0-2 Mieszko Gniezno 14 sierpnia, 15:00
Huragan Pobiedziska 1-2 Nielba Wągrowiec 14 sierpnia, 16:00
SKP Słupca 4-1 Górnik Konin 15 sierpnia, 17:30
Victoria Ostrzeszów 2-3 Victoria Września 14 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Wilki Wilczyn 14 sierpnia, 18:00
Korona Piaski 0-3 Polonia 1908 Marcinki Kępno 14 sierpnia, 17:00
Kotwica Kórnik 0-0 KKS 1925 II Kalisz 14 sierpnia, 16:00
Warta Międzychód 2-4 LKS Gołuchów 14 sierpnia, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Obra Kościan 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Unia Swarzędz 2-3 Obra Kościan 21 sierpnia, 13:00
LKS Gołuchów 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 sierpnia, 15:00
KKS 1925 II Kalisz 0-2 Warta Międzychód 21 sierpnia, 16:00
Polonia 1908 Marcinki Kępno 2-2 Kotwica Kórnik 21 sierpnia, 13:00
Wilki Wilczyn 2-3 Korona Piaski 21 sierpnia, 16:00
Victoria Września 3-2 Centra Ostrów Wielkopolski 21 sierpnia, 16:00
Górnik Konin 0-2 Victoria Ostrzeszów 21 sierpnia, 15:00
Nielba Wągrowiec 1-0 SKP Słupca 21 sierpnia, 17:00
Mieszko Gniezno 2-1 Huragan Pobiedziska 21 sierpnia, 17:00
Iskra Szydłowo 3-1 Olimpia Koło 21 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Olimpia Koło 1-3 Unia Swarzędz 28 sierpnia, 15:00
Huragan Pobiedziska 2-1 Iskra Szydłowo 29 sierpnia, 15:00
SKP Słupca 1-0 Mieszko Gniezno 28 sierpnia, 17:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 Nielba Wągrowiec 27 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 5-0 Górnik Konin 28 sierpnia, 17:00
Korona Piaski 1-2 Victoria Września 28 sierpnia, 17:00
Kotwica Kórnik 4-1 Wilki Wilczyn 28 sierpnia, 12:00
Warta Międzychód 4-3 Polonia 1908 Marcinki Kępno 29 sierpnia, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 9-2 KKS 1925 II Kalisz 28 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 2-2 LKS Gołuchów 22 września, 19:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 16:00) odwołany

Kolejka 6 - 4-5 września

KKS 1925 II Kalisz 2-1 Obra Kościan 5 września, 11:00
Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 września, 16:00
Wilki Wilczyn 1-5 Warta Międzychód 2 września, 17:30
Victoria Września 1-6 Kotwica Kórnik 4 września, 16:00
Górnik Konin 1-2 Korona Piaski 4 września, 17:00
Nielba Wągrowiec 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 4 września, 16:00
Mieszko Gniezno 2-1 Victoria Ostrzeszów 4 września, 17:00
Iskra Szydłowo 4-2 SKP Słupca 4 września, 13:00
Olimpia Koło 0-3 Huragan Pobiedziska 4 września, 15:00
LKS Gołuchów 0-3 Unia Swarzędz 3 września, 17:00

Kolejka 7 - 11-12 września

Huragan Pobiedziska 1-2 Unia Swarzędz 10 września, 18:00
SKP Słupca 0-1 Olimpia Koło 11 września, 17:00
Victoria Ostrzeszów 1-0 Iskra Szydłowo 11 września, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Mieszko Gniezno 11 września, 17:00
Korona Piaski 0-1 Nielba Wągrowiec 11 września, 16:00
Kotwica Kórnik 3-0 Górnik Konin 11 września, 16:00
Warta Międzychód 1-2 Victoria Września 12 września, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Wilki Wilczyn 11 września, 16:30
LKS Gołuchów 5-3 KKS 1925 II Kalisz 11 września, 16:00
Polonia 1908 Marcinki Kępno 0-3 Obra Kościan 11 września, 16:00

Kolejka 8 - 18-19 września

Unia Swarzędz 0-1 KKS 1925 II Kalisz 18 września, 13:00
Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-3 LKS Gołuchów 18 września, 16:00
Wilki Wilczyn 3-3 Obra Kościan 18 września, 17:00
Victoria Września 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 18 września, 16:00
Górnik Konin 2-1 Warta Międzychód 18 września, 17:00
Nielba Wągrowiec 2-2 Kotwica Kórnik 18 września, 14:00
Mieszko Gniezno 7-2 Korona Piaski 18 września, 16:00
Iskra Szydłowo 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski 18 września, 16:00
Olimpia Koło 3-1 Victoria Ostrzeszów 18 września, 15:00
Huragan Pobiedziska 2-2 SKP Słupca 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 25-26 września

SKP Słupca 1-2 Unia Swarzędz 25 września, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-3 Huragan Pobiedziska 25 września, 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 Olimpia Koło 25 września, 16:00
Korona Piaski 1-3 Iskra Szydłowo 25 września, 15:00
Kotwica Kórnik 2-2 Mieszko Gniezno 25 września, 16:00
Warta Międzychód 1-2 Nielba Wągrowiec 26 września, 11:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-1 Górnik Konin 25 września, 10:00
Obra Kościan 6-0 Victoria Września 25 września, 16:00
LKS Gołuchów 3-1 Wilki Wilczyn 26 września, 15:00
KKS 1925 II Kalisz 3-0 Polonia 1908 Marcinki Kępno 26 września, 11:00

Kolejka 10 - 2-3 października

Unia Swarzędz 1-0 Polonia 1908 Marcinki Kępno 2 października, 13:00
Wilki Wilczyn 2-0 KKS 1925 II Kalisz 2 października, 13:00
Victoria Września 2-2 LKS Gołuchów 2 października, 16:00
Górnik Konin 0-4 Obra Kościan 2 października, 16:00
Nielba Wągrowiec 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 października, 13:00
Mieszko Gniezno 3-2 Warta Międzychód 2 października, 14:00
Iskra Szydłowo 2-0 Kotwica Kórnik 2 października, 13:00
Olimpia Koło 2-1 Korona Piaski 2 października, 11:00
Huragan Pobiedziska 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 2 października, 11:00
SKP Słupca 5-0 Victoria Ostrzeszów 2 października, 14:30

Kolejka 11 - 9-10 października

Victoria Ostrzeszów 0-5 Unia Swarzędz 9 października, 12:00
Korona Piaski 0-1 Huragan Pobiedziska 9 października, 15:00
Kotwica Kórnik 3-2 Olimpia Koło 9 października, 14:00
Warta Międzychód 4-4 Iskra Szydłowo 9 października, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-4 Mieszko Gniezno 9 października, 15:00
Obra Kościan 1-0 Nielba Wągrowiec 9 października, 14:00
LKS Gołuchów 1-0 Górnik Konin 9 października, 15:00
KKS 1925 II Kalisz 7-1 Victoria Września 10 października, 11:00
Polonia 1908 Marcinki Kępno 0-3 Wilki Wilczyn 9 października, 13:00
SKP Słupca 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski 9 października, 15:00

Kolejka 12 - 16-17 października

Unia Swarzędz 4-1 Wilki Wilczyn 16 października, 13:00
Victoria Września 2-2 Polonia 1908 Marcinki Kępno 16 października, 15:00
Górnik Konin 0-1 KKS 1925 II Kalisz 16 października, 16:00
Nielba Wągrowiec 1-0 LKS Gołuchów 16 października, 15:00
Mieszko Gniezno 1-1 Obra Kościan 16 października, 14:00
Iskra Szydłowo 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 października, 13:00
Olimpia Koło 1-0 Warta Międzychód 16 października, 15:00
SKP Słupca 0-4 Korona Piaski 16 października, 15:00
Victoria Ostrzeszów 1-4 Centra Ostrów Wielkopolski 16 października, 16:00
Kotwica Kórnik 2-3 Huragan Pobiedziska 16 października, 15:00

Kolejka 13 - 23-24 października

Centra Ostrów Wielkopolski 1-4 Unia Swarzędz 23 października, 15:00
Korona Piaski 4-2 Victoria Ostrzeszów 23 października, 13:00
Kotwica Kórnik 3-1 SKP Słupca 23 października, 14:00
Warta Międzychód 5-1 Huragan Pobiedziska 23 października, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-3 Olimpia Koło 23 października, 15:00
Obra Kościan 2-1 Iskra Szydłowo 23 października, 14:00
LKS Gołuchów 1-2 Mieszko Gniezno 23 października, 13:00
KKS 1925 II Kalisz 1-1 Nielba Wągrowiec 23 października, 12:00
Polonia 1908 Marcinki Kępno 2-0 Górnik Konin 23 października, 14:00
Wilki Wilczyn 0-1 Victoria Września 23 października, 14:30

Kolejka 14 - 30-31 października

Unia Swarzędz 2-0 Victoria Września 30 października, 13:00
Górnik Konin 1-2 Wilki Wilczyn 30 października, 15:00
Nielba Wągrowiec 1-1 Polonia 1908 Marcinki Kępno 30 października, 14:00
Mieszko Gniezno 2-1 KKS 1925 II Kalisz 30 października, 14:00
Iskra Szydłowo 6-1 LKS Gołuchów 30 października, 13:00
Olimpia Koło 1-0 Obra Kościan 30 października, 14:00
SKP Słupca 1-2 Warta Międzychód 30 października, 15:00
Victoria Ostrzeszów 1-1 Kotwica Kórnik 30 października, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 Huragan Pobiedziska 30 października, 14:00
Korona Piaski 2-5 Centra Ostrów Wielkopolski 30 października, 15:00

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Korona Piaski 1-0 Unia Swarzędz 6 listopada, 13:00
Kotwica Kórnik 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski 6 listopada, 12:00
Warta Międzychód 4-3 Victoria Ostrzeszów 6 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 SKP Słupca 6 listopada, 13:00
Obra Kościan 2-1 Huragan Pobiedziska 6 listopada, 17:00
LKS Gołuchów 1-0 Olimpia Koło 6 listopada, 13:00
KKS 1925 II Kalisz 3-4 Iskra Szydłowo 7 listopada, 11:00
Polonia 1908 Marcinki Kępno 2-5 Mieszko Gniezno 6 listopada, 14:00
Wilki Wilczyn 0-0 Nielba Wągrowiec 6 listopada, 11:00
Victoria Września 0-2 Górnik Konin 6 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Unia Swarzędz 9-0 Górnik Konin 11 listopada, 13:00
Nielba Wągrowiec 0-1 Victoria Września 11 listopada, 13:00
Mieszko Gniezno 3-4 Wilki Wilczyn 11 listopada, 14:00
Iskra Szydłowo 4-1 Polonia 1908 Marcinki Kępno 11 listopada, 13:00
Olimpia Koło 1-1 KKS 1925 II Kalisz 11 listopada, 13:00
Huragan Pobiedziska 0-1 LKS Gołuchów 11 listopada, 13:30
SKP Słupca 2-0 Obra Kościan 11 listopada, 11:00
Victoria Ostrzeszów 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 listopada, 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0-2 Warta Międzychód 11 listopada, 13:00
Korona Piaski 1-2 Kotwica Kórnik 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Kotwica Kórnik 2-0 Unia Swarzędz 14 listopada, 12:00
Warta Międzychód 1-2 Korona Piaski 14 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-1 Centra Ostrów Wielkopolski 14 listopada, 13:00
Obra Kościan 2-0 Victoria Ostrzeszów 14 listopada, 16:00
LKS Gołuchów 2-2 SKP Słupca 14 listopada, 13:00
KKS 1925 II Kalisz 0-2 Huragan Pobiedziska 14 listopada, 11:00
Polonia 1908 Marcinki Kępno 2-1 Olimpia Koło 4 grudnia, 13:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:30) odwołany
Wilki Wilczyn 2-3 Iskra Szydłowo 14 listopada, 14:00
Victoria Września 1-2 Mieszko Gniezno 14 listopada, 13:00
Górnik Konin 1-5 Nielba Wągrowiec 14 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 20-21 listopada

Unia Swarzędz 1-2 Nielba Wągrowiec 20 listopada, 13:00
Mieszko Gniezno 3-2 Górnik Konin 20 listopada, 13:00
Iskra Szydłowo 2-4 Victoria Września 20 listopada, 11:00
Olimpia Koło 3-0 Wilki Wilczyn 12 grudnia, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście nie dojechali
Huragan Pobiedziska 6-3 Polonia 1908 Marcinki Kępno 20 listopada, 13:00
SKP Słupca 4-0 KKS 1925 II Kalisz 20 listopada, 11:00
Victoria Ostrzeszów 1-3 LKS Gołuchów 20 listopada, 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski 8-2 Obra Kościan 20 listopada, 12:00
Korona Piaski 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 20 listopada, 13:00
Kotwica Kórnik 4-2 Warta Międzychód 20 listopada, 12:00

Kolejka 19 - 27-28 listopada

Warta Międzychód 1-2 Unia Swarzędz 27 listopada, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-2 Kotwica Kórnik 27 listopada, 13:00
Obra Kościan 0-1 Korona Piaski 27 listopada, 17:00
LKS Gołuchów 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 27 listopada, 11:00
KKS 1925 II Kalisz 2-0 Victoria Ostrzeszów 28 listopada, 11:00
Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-2 SKP Słupca 11 grudnia, 13:00
w pierwotnym terminie (27 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilki Wilczyn 2-4 Huragan Pobiedziska 27 listopada, 13:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Victoria Września 1-1 Olimpia Koło 27 listopada, 13:00
Górnik Konin 2-4 Iskra Szydłowo 27 listopada, 13:00
Nielba Wągrowiec 2-1 Mieszko Gniezno 27 listopada, 12:00

Kolejka 20 - 5-6 marca

Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec - Iskra Szydłowo
Górnik Konin - Olimpia Koło
Victoria Września - Huragan Pobiedziska
Wilki Wilczyn - SKP Słupca
Polonia 1908 Marcinki Kępno - Victoria Ostrzeszów
KKS 1925 II Kalisz - Centra Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów - Korona Piaski
Obra Kościan - Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód

Kolejka 21 - 12-13 marca

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Unia Swarzędz
Warta Międzychód - Obra Kościan
Kotwica Kórnik - LKS Gołuchów
Korona Piaski - KKS 1925 II Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia 1908 Marcinki Kępno
Victoria Ostrzeszów - Wilki Wilczyn
SKP Słupca - Victoria Września
Huragan Pobiedziska - Górnik Konin
Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec
Iskra Szydłowo - Mieszko Gniezno

Kolejka 22 - 19-20 marca

Unia Swarzędz - Iskra Szydłowo
Mieszko Gniezno - Olimpia Koło
Nielba Wągrowiec - Huragan Pobiedziska
Górnik Konin - SKP Słupca
Victoria Września - Victoria Ostrzeszów
Wilki Wilczyn - Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1908 Marcinki Kępno - Korona Piaski
KKS 1925 II Kalisz - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Warta Międzychód
Obra Kościan - Tarnovia Tarnowo Podgórne

Kolejka 23 - 26-27 marca

Obra Kościan - Unia Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne - LKS Gołuchów
Warta Międzychód - KKS 1925 II Kalisz
Kotwica Kórnik - Polonia 1908 Marcinki Kępno
Korona Piaski - Wilki Wilczyn
Centra Ostrów Wielkopolski - Victoria Września
Victoria Ostrzeszów - Górnik Konin
SKP Słupca - Nielba Wągrowiec
Huragan Pobiedziska - Mieszko Gniezno
Olimpia Koło - Iskra Szydłowo

Kolejka 24 - 2-3 kwietnia

Unia Swarzędz - Olimpia Koło
Iskra Szydłowo - Huragan Pobiedziska
Mieszko Gniezno - SKP Słupca
Nielba Wągrowiec - Victoria Ostrzeszów
Górnik Konin - Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Września - Korona Piaski
Wilki Wilczyn - Kotwica Kórnik
Polonia 1908 Marcinki Kępno - Warta Międzychód
KKS 1925 II Kalisz - Tarnovia Tarnowo Podgórne
LKS Gołuchów - Obra Kościan

Kolejka 25 - 9-10 kwietnia

Unia Swarzędz - LKS Gołuchów
Obra Kościan - KKS 1925 II Kalisz
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia 1908 Marcinki Kępno
Warta Międzychód - Wilki Wilczyn
Kotwica Kórnik - Victoria Września
Korona Piaski - Górnik Konin
Centra Ostrów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec
Victoria Ostrzeszów - Mieszko Gniezno
SKP Słupca - Iskra Szydłowo
Huragan Pobiedziska - Olimpia Koło

Kolejka 26 - 16 kwietnia

Obra Kościan - Polonia 1908 Marcinki Kępno
Unia Swarzędz - Huragan Pobiedziska
Olimpia Koło - SKP Słupca
Iskra Szydłowo - Victoria Ostrzeszów
Mieszko Gniezno - Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec - Korona Piaski
Górnik Konin - Kotwica Kórnik
Victoria Września - Warta Międzychód
Wilki Wilczyn - Tarnovia Tarnowo Podgórne
KKS 1925 II Kalisz - LKS Gołuchów

Kolejka 27 - 23-24 kwietnia

KKS 1925 II Kalisz - Unia Swarzędz
LKS Gołuchów - Polonia 1908 Marcinki Kępno
Obra Kościan - Wilki Wilczyn
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Września
Warta Międzychód - Górnik Konin
Kotwica Kórnik - Nielba Wągrowiec
Korona Piaski - Mieszko Gniezno
Centra Ostrów Wielkopolski - Iskra Szydłowo
Victoria Ostrzeszów - Olimpia Koło
SKP Słupca - Huragan Pobiedziska

Kolejka 28 - 30 kwietnia-1 maja

Unia Swarzędz - SKP Słupca
Huragan Pobiedziska - Victoria Ostrzeszów
Olimpia Koło - Centra Ostrów Wielkopolski
Iskra Szydłowo - Korona Piaski
Mieszko Gniezno - Kotwica Kórnik
Nielba Wągrowiec - Warta Międzychód
Górnik Konin - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września - Obra Kościan
Wilki Wilczyn - LKS Gołuchów
Polonia 1908 Marcinki Kępno - KKS 1925 II Kalisz

Kolejka 29 - 3 maja

Polonia 1908 Marcinki Kępno - Unia Swarzędz
KKS 1925 II Kalisz - Wilki Wilczyn
LKS Gołuchów - Victoria Września
Obra Kościan - Górnik Konin
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód - Mieszko Gniezno
Kotwica Kórnik - Iskra Szydłowo
Korona Piaski - Olimpia Koło
Centra Ostrów Wielkopolski - Huragan Pobiedziska
Victoria Ostrzeszów - SKP Słupca

Kolejka 30 - 7-8 maja

Centra Ostrów Wielkopolski - SKP Słupca
Unia Swarzędz - Victoria Ostrzeszów
Huragan Pobiedziska - Korona Piaski
Olimpia Koło - Kotwica Kórnik
Iskra Szydłowo - Warta Międzychód
Mieszko Gniezno - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Nielba Wągrowiec - Obra Kościan
Górnik Konin - LKS Gołuchów
Victoria Września - KKS 1925 II Kalisz
Wilki Wilczyn - Polonia 1908 Marcinki Kępno

Kolejka 31 - 14-15 maja

Huragan Pobiedziska - Kotwica Kórnik
Wilki Wilczyn - Unia Swarzędz
Polonia 1908 Marcinki Kępno - Victoria Września
KKS 1925 II Kalisz - Górnik Konin
LKS Gołuchów - Nielba Wągrowiec
Obra Kościan - Mieszko Gniezno
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Iskra Szydłowo
Warta Międzychód - Olimpia Koło
Korona Piaski - SKP Słupca
Centra Ostrów Wielkopolski - Victoria Ostrzeszów

Kolejka 32 - 21-22 maja

Unia Swarzędz - Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów - Korona Piaski
SKP Słupca - Kotwica Kórnik
Huragan Pobiedziska - Warta Międzychód
Olimpia Koło - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Iskra Szydłowo - Obra Kościan
Mieszko Gniezno - LKS Gołuchów
Nielba Wągrowiec - KKS 1925 II Kalisz
Górnik Konin - Polonia 1908 Marcinki Kępno
Victoria Września - Wilki Wilczyn

Kolejka 33 - 28-29 maja

Huragan Pobiedziska - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Centra Ostrów Wielkopolski - Korona Piaski
Victoria Września - Unia Swarzędz
Wilki Wilczyn - Górnik Konin
Polonia 1908 Marcinki Kępno - Nielba Wągrowiec
KKS 1925 II Kalisz - Mieszko Gniezno
LKS Gołuchów - Iskra Szydłowo
Obra Kościan - Olimpia Koło
Warta Międzychód - SKP Słupca
Kotwica Kórnik - Victoria Ostrzeszów

Kolejka 34 - 4-5 czerwca

Unia Swarzędz - Korona Piaski
Centra Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik
Victoria Ostrzeszów - Warta Międzychód
SKP Słupca - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Huragan Pobiedziska - Obra Kościan
Olimpia Koło - LKS Gołuchów
Iskra Szydłowo - KKS 1925 II Kalisz
Mieszko Gniezno - Polonia 1908 Marcinki Kępno
Nielba Wągrowiec - Wilki Wilczyn
Górnik Konin - Victoria Września

Kolejka 35 - 11-12 czerwca

Górnik Konin - Unia Swarzędz
Victoria Września - Nielba Wągrowiec
Wilki Wilczyn - Mieszko Gniezno
Polonia 1908 Marcinki Kępno - Iskra Szydłowo
KKS 1925 II Kalisz - Olimpia Koło
LKS Gołuchów - Huragan Pobiedziska
Obra Kościan - SKP Słupca
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Ostrzeszów
Warta Międzychód - Centra Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Korona Piaski

Kolejka 36 - 16 czerwca

Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
Korona Piaski - Warta Międzychód
Centra Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Ostrzeszów - Obra Kościan
SKP Słupca - LKS Gołuchów
Huragan Pobiedziska - KKS 1925 II Kalisz
Olimpia Koło - Polonia 1908 Marcinki Kępno
Iskra Szydłowo - Wilki Wilczyn
Mieszko Gniezno - Victoria Września
Nielba Wągrowiec - Górnik Konin

Kolejka 37 - 18-19 czerwca

Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz
Górnik Konin - Mieszko Gniezno
Victoria Września - Iskra Szydłowo
Wilki Wilczyn - Olimpia Koło
Polonia 1908 Marcinki Kępno - Huragan Pobiedziska
KKS 1925 II Kalisz - SKP Słupca
LKS Gołuchów - Victoria Ostrzeszów
Obra Kościan - Centra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Korona Piaski
Warta Międzychód - Kotwica Kórnik

Kolejka 38 - 25-26 czerwca

Unia Swarzędz - Warta Międzychód
Kotwica Kórnik - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Korona Piaski - Obra Kościan
Centra Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów - KKS 1925 II Kalisz
SKP Słupca - Polonia 1908 Marcinki Kępno
Huragan Pobiedziska - Wilki Wilczyn
Olimpia Koło - Victoria Września
Iskra Szydłowo - Górnik Konin
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec

III liga 2021/2022 (II)

IV liga 2021/2022 (kujawsko-pomorska)
IV liga RWS Investment Group 2021/2022 (pomorska)
IV liga 2021/2022 (zachodniopomorska)

V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas