[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga Red Box 2021/2022, grupa: wielkopolska III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia 1912 Leszno 24 61 20 1 3 58-18 9 1 3 36-15 11 0 0 22-3
2.  Victoria Skarszew 24 59 19 2 3 82-27 10 2 1 46-15 9 0 2 36-12
3.  Krobianka Krobia 24 49 15 4 5 49-31 9 1 2 25-11 6 3 3 24-20
4.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 24 47 14 5 5 65-29 7 2 3 32-13 7 3 2 33-16
5.  Kania Gostyń 24 45 14 3 7 39-22 9 1 2 20-9 5 2 5 19-13
6.  Warta Śrem 24 37 11 4 9 38-38 3 1 5 10-16 8 3 4 28-22
7.  GKS Rychtal 24 36 11 3 10 50-45 7 1 4 26-15 4 2 6 24-30
8.  Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 24 32 9 5 10 33-37 5 4 3 20-19 4 1 7 13-18
9.  Piast Kobylin 24 31 9 4 11 50-52 5 2 5 25-22 4 2 6 25-30
10.  Orzeł Mroczeń 24 27 8 3 13 39-52 4 1 7 23-32 4 2 6 16-20
11.  Astra Krotoszyn 24 24 8 0 16 44-63 4 0 8 25-38 4 0 8 19-25
12.  Zefka Kobyla Góra 24 23 7 2 15 32-50 4 1 8 18-23 3 1 7 14-27 2 3 1 0 1 4-4
13.  Rawia Rawicz 24 23 7 2 15 35-58 3 1 8 13-29 4 1 7 22-29 2 3 1 0 1 4-4
14.  Piast Czekanów 24 19 4 7 13 31-52 4 3 5 20-26 0 4 8 11-26 1 1 0 1 0 1-1
15.  Stal Pleszew 24 19 5 4 15 23-62 1 3 8 7-28 4 1 7 16-34 1 1 0 1 0 1-1
16.  PKS Racot 24 17 4 5 15 20-52 4 3 5 11-20 0 2 10 9-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia 1912 Leszno    0-1 0-0 1-2 3-2 0-2 4-1 2-0 2-1 5-3 7-1 2-1 8-0 2-1 
 2 Victoria Skarszew    2-3 4-0 2-1 2-2 4-1 6-1 6-1 2-0 7-1 5-3 3-0 1-1 2-1 
 3 Krobianka Krobia2-1     3-1 0-1 4-1 4-1 0-0 0-2 3-0 2-0 2-1 3-2 2-1 
 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski0-1 2-5 4-0     1-0 1-3 5-1 2-0 1-1 6-0 1-1 4-1 5-0 
 5 Kania Gostyń0-1 1-0 1-0     2-4 2-1 4-0 3-2 1-0 1-0 3-1 2-0 0-0 
 6 Warta Śrem3-1 1-4 1-4     0-2 0-1 1-0 1-3 0-0 3-1 
 7 GKS Rychtal0-3 1-1 1-2     3-1 3-0 1-0 1-2 3-1 2-0 3-1 2-3 6-1 
 8 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski0-1 4-2 2-2 2-2 1-1 1-1 2-0     3-0 2-1 1-2 0-6 2-1 
 9 Piast Kobylin0-2 0-3 1-1 0-3 0-3 4-0 3-4     4-2 2-0 3-3 6-1 2-0 
 10 Orzeł Mroczeń0-2 1-2 1-6 0-3 5-3 0-3 2-2     6-1 0-3 2-0 1-4 5-3 
 11 Astra Krotoszyn1-4 2-3 2-3 2-6 2-1 2-6 1-2 4-7 0-3     4-2 3-0 2-1 
 12 Zefka Kobyla Góra1-2 0-1 2-2 0-2 2-3 2-0 2-1 0-3 0-3     1-2 5-3 0-1 3-0 
 13 Rawia Rawicz0-3 0-3 2-4 0-3 0-3 1-1 1-6 1-2 2-1 2-3     2-0 2-0 
 14 Piast Czekanów1-3 1-5 3-6 1-1 1-0 1-1 0-1 2-4 3-1 4-2 1-0 2-2     
 15 Stal Pleszew0-2 1-4 0-5 2-3 0-2 2-1 0-0 0-4 0-1 0-4 1-1     1-1 
 16 PKS Racot0-1 0-6 1-4 1-0 0-0 2-1 0-3 0-0 2-1 2-2 2-0 1-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Orzeł Mroczeń 0-3 Warta Śrem 21 sierpnia, 16:00
GKS Rychtal 0-3 Victoria Skarszew 21 sierpnia, 14:00
Stal Pleszew 0-1 Zefka Kobyla Góra 22 sierpnia, 18:00
Rawia Rawicz 2-4 Krobianka Krobia 22 sierpnia, 17:00
PKS Racot 1-0 Kania Gostyń 21 sierpnia, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 sierpnia, 16:00
Piast Kobylin 3-3 Piast Czekanów 22 sierpnia, 15:00
Polonia 1912 Leszno 5-3 Astra Krotoszyn 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Piast Kobylin 28 sierpnia, 13:00
Kania Gostyń 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 28 sierpnia, 14:30
Krobianka Krobia 2-1 PKS Racot 28 sierpnia, 16:00
Zefka Kobyla Góra 1-2 Rawia Rawicz 29 sierpnia, 17:00
Polonia 1912 Leszno 8-0 Stal Pleszew 28 sierpnia, 16:00
Victoria Skarszew 2-0 Astra Krotoszyn 29 sierpnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 5-3 GKS Rychtal 29 sierpnia, 17:00
Piast Czekanów 1-1 Warta Śrem 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 4-5 września

GKS Rychtal 1-2 Warta Śrem 5 września, 16:00
Astra Krotoszyn 0-3 Orzeł Mroczeń 4 września, 15:00
Stal Pleszew 1-4 Victoria Skarszew 4 września, 15:00
Rawia Rawicz 0-3 Polonia 1912 Leszno 4 września, 17:00
PKS Racot 2-2 Zefka Kobyla Góra 4 września, 13:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 Krobianka Krobia 1 września, 17:30
Piast Kobylin 0-3 Kania Gostyń 5 września, 16:30
Piast Czekanów 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 września, 11:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Kania Gostyń 2-0 Piast Czekanów 11 września, 17:00
Krobianka Krobia 0-2 Piast Kobylin 11 września, 13:00
Zefka Kobyla Góra 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 12 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 2-1 PKS Racot 11 września, 17:00
Victoria Skarszew 5-3 Rawia Rawicz 12 września, 11:00
Orzeł Mroczeń 1-4 Stal Pleszew 11 września, 16:00
GKS Rychtal 1-2 Astra Krotoszyn 12 września, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-3 Warta Śrem 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Astra Krotoszyn 2-1 Warta Śrem 18 września, 14:00
Stal Pleszew 0-2 GKS Rychtal 18 września, 15:00
Rawia Rawicz 1-2 Orzeł Mroczeń 19 września, 16:00
PKS Racot 0-6 Victoria Skarszew 18 września, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-1 Polonia 1912 Leszno 19 września, 16:00
Piast Kobylin 2-0 Zefka Kobyla Góra 19 września, 15:00
Piast Czekanów 3-6 Krobianka Krobia 19 września, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Kania Gostyń 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Krobianka Krobia 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 września, 15:00
Zefka Kobyla Góra 5-3 Piast Czekanów 25 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 2-1 Piast Kobylin 25 września, 15:00
Victoria Skarszew 4-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 26 września, 11:00
Orzeł Mroczeń 5-3 PKS Racot 26 września, 16:00
GKS Rychtal 2-0 Rawia Rawicz 25 września, 16:00
Astra Krotoszyn 3-0 Stal Pleszew 25 września, 12:00
Kania Gostyń 2-4 Warta Śrem 25 września, 16:30

Kolejka 7 - 2-3 października

Stal Pleszew 2-3 Warta Śrem 2 października, 15:00
Rawia Rawicz 2-1 Astra Krotoszyn 3 października, 16:00
PKS Racot 2-1 GKS Rychtal 2 października, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-1 Orzeł Mroczeń 3 października, 11:00
Piast Kobylin 0-3 Victoria Skarszew 3 października, 14:00
Piast Czekanów 1-3 Polonia 1912 Leszno 3 października, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-0 Zefka Kobyla Góra 2 października, 14:00
Kania Gostyń 1-0 Krobianka Krobia 2 października, 16:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Zefka Kobyla Góra 0-2 Kania Gostyń 10 października, 16:00
Polonia 1912 Leszno 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 9 października, 15:00
Orzeł Mroczeń 2-2 Piast Kobylin 10 października, 16:00
GKS Rychtal 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 10 października, 15:00
Astra Krotoszyn 2-1 PKS Racot 9 października, 15:00
Stal Pleszew 0-4 Rawia Rawicz 9 października, 15:00
Krobianka Krobia 4-1 Warta Śrem 9 października, 15:00
Piast Czekanów 1-5 Victoria Skarszew 10 października, 11:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Rawia Rawicz 0-3 Warta Śrem 16 października, 15:00
PKS Racot 1-2 Stal Pleszew 16 października, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Astra Krotoszyn 17 października, 14:00
Piast Kobylin 3-4 GKS Rychtal 17 października, 13:00
Piast Czekanów 3-1 Orzeł Mroczeń 17 października, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-5 Victoria Skarszew 16 października, 16:00
Kania Gostyń 0-1 Polonia 1912 Leszno 16 października, 15:00
Krobianka Krobia 3-0 Zefka Kobyla Góra 16 października, 10:30

Kolejka 10 - 23-24 października

Polonia 1912 Leszno 0-0 Krobianka Krobia 23 października, 15:00
Victoria Skarszew 4-0 Kania Gostyń 24 października, 11:00
Orzeł Mroczeń 1-6 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 23 października, 15:00
GKS Rychtal 3-1 Piast Czekanów 23 października, 14:00
Astra Krotoszyn 4-7 Piast Kobylin 23 października, 15:00
Stal Pleszew 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 23 października, 15:00
Rawia Rawicz 2-0 PKS Racot 24 października, 15:00
Zefka Kobyla Góra 2-3 Warta Śrem 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

PKS Racot 0-0 Warta Śrem 30 października, 15:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-1 Rawia Rawicz 31 października, 14:00
Piast Kobylin 6-1 Stal Pleszew 31 października, 14:00
Piast Czekanów 4-2 Astra Krotoszyn 31 października, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-1 GKS Rychtal 30 października, 14:00
Kania Gostyń 3-2 Orzeł Mroczeń 30 października, 14:00
Krobianka Krobia 2-1 Victoria Skarszew 30 października, 11:00
Zefka Kobyla Góra 1-2 Polonia 1912 Leszno 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Victoria Skarszew 7-1 Zefka Kobyla Góra 7 listopada, 11:00
Orzeł Mroczeń 1-2 Krobianka Krobia 6 listopada, 13:00
GKS Rychtal 1-1 Kania Gostyń 6 listopada, 13:00
Astra Krotoszyn 2-6 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 listopada, 14:00
Stal Pleszew 1-1 Piast Czekanów 6 listopada, 13:00
Rawia Rawicz 1-6 Piast Kobylin 6 listopada, 10:00
PKS Racot 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 6 listopada, 14:00
Polonia 1912 Leszno 0-2 Warta Śrem 7 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 Warta Śrem 14 listopada, 13:00
Piast Kobylin 2-0 PKS Racot 14 listopada, 13:00
Piast Czekanów 2-2 Rawia Rawicz 14 listopada, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-1 Stal Pleszew 13 listopada, 13:00
Kania Gostyń 1-0 Astra Krotoszyn 13 listopada, 13:00
Krobianka Krobia 4-1 GKS Rychtal 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) odwołany
Zefka Kobyla Góra 0-3 Orzeł Mroczeń 11 listopada, 11:00
Polonia 1912 Leszno 0-1 Victoria Skarszew 11 grudnia, 15:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (5 grudnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie w Gostyniu

Kolejka 14 - 20-21 listopada

Orzeł Mroczeń 0-2 Polonia 1912 Leszno 21 listopada, 13:00
GKS Rychtal 3-1 Zefka Kobyla Góra 20 listopada, 13:00
Astra Krotoszyn 2-3 Krobianka Krobia 20 listopada, 13:30
Stal Pleszew 0-5 Kania Gostyń 20 listopada, 13:00
Rawia Rawicz 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 listopada, 13:30
PKS Racot 2-0 Piast Czekanów 20 listopada, 13:30
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-0 Piast Kobylin 21 listopada, 13:00
Victoria Skarszew 2-1 Warta Śrem 21 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 27-28 listopada

Piast Kobylin 4-0 Warta Śrem 28 listopada, 13:00
Piast Czekanów 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 28 listopada, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-0 PKS Racot 27 listopada, 13:00
Kania Gostyń 3-1 Rawia Rawicz 27 listopada, 13:00
Krobianka Krobia 3-2 Stal Pleszew 27 listopada, 13:00
Zefka Kobyla Góra 0-3 Astra Krotoszyn 27 listopada, 13:00
Polonia 1912 Leszno 4-1 GKS Rychtal 27 listopada, 12:00
Victoria Skarszew 6-1 Orzeł Mroczeń 28 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Astra Krotoszyn 1-4 Polonia 1912 Leszno 19 marca, 15:00
Warta Śrem 0-1 Orzeł Mroczeń 19 marca, 13:00
Victoria Skarszew 2-2 GKS Rychtal 20 marca, 14:00
Zefka Kobyla Góra 0-1 Stal Pleszew 20 marca, 14:00
Krobianka Krobia 2-0 Rawia Rawicz 19 marca, 11:00
Kania Gostyń 0-0 PKS Racot 19 marca, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 19 marca, 13:00
Piast Czekanów 2-4 Piast Kobylin 20 marca, 11:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Warta Śrem 0-0 Piast Czekanów 27 marca, 11:00
Piast Kobylin 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 27 marca, 15:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 Kania Gostyń 27 marca, 13:00
PKS Racot 1-4 Krobianka Krobia 26 marca, 14:30
Rawia Rawicz 2-3 Zefka Kobyla Góra 26 marca, 15:00
Stal Pleszew 0-2 Polonia 1912 Leszno 26 marca, 15:00
Astra Krotoszyn 2-3 Victoria Skarszew 26 marca, 14:00
GKS Rychtal 1-0 Orzeł Mroczeń 27 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Warta Śrem 0-2 GKS Rychtal 3 kwietnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 6-1 Astra Krotoszyn 2 kwietnia, 15:00
Victoria Skarszew 1-1 Stal Pleszew 3 kwietnia, 11:00
Polonia 1912 Leszno 7-1 Rawia Rawicz 2 kwietnia, 16:00
Zefka Kobyla Góra 3-0 PKS Racot 3 kwietnia, 15:00
Krobianka Krobia 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2 kwietnia, 15:00
Kania Gostyń 4-0 Piast Kobylin 2 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Piast Czekanów 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Warta Śrem 1-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 kwietnia, 12:00
Piast Czekanów 1-0 Kania Gostyń 10 kwietnia, 11:00
Piast Kobylin 1-1 Krobianka Krobia 10 kwietnia, 15:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-6 Zefka Kobyla Góra 10 kwietnia, 13:00
PKS Racot 0-1 Polonia 1912 Leszno 9 kwietnia, 15:30
Rawia Rawicz 0-3 Victoria Skarszew 9 kwietnia, 16:00
Stal Pleszew 0-0 Orzeł Mroczeń 9 kwietnia, 15:00
Astra Krotoszyn 2-6 GKS Rychtal 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

Warta Śrem 1-0 Astra Krotoszyn 16 kwietnia, 12:00
GKS Rychtal 2-3 Stal Pleszew 16 kwietnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 0-3 Rawia Rawicz 16 kwietnia, 13:00
Victoria Skarszew 2-1 PKS Racot 16 kwietnia, 11:00
Polonia 1912 Leszno 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 16 kwietnia, 16:00
Zefka Kobyla Góra 2-1 Piast Kobylin 16 kwietnia, 13:00
Krobianka Krobia 2-1 Piast Czekanów 16 kwietnia, 12:00
Kania Gostyń 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Warta Śrem 1-4 Kania Gostyń 24 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-0 Krobianka Krobia 23 kwietnia, 12:00
Piast Czekanów 1-0 Zefka Kobyla Góra 24 kwietnia, 11:00
Piast Kobylin 0-2 Polonia 1912 Leszno 24 kwietnia, 14:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-2 Victoria Skarszew 24 kwietnia, 13:00
PKS Racot 0-0 Orzeł Mroczeń 23 kwietnia, 17:00
Rawia Rawicz 1-1 GKS Rychtal 23 kwietnia, 16:00
Stal Pleszew 0-4 Astra Krotoszyn 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Warta Śrem 3-1 Stal Pleszew 29 kwietnia, 17:30
Astra Krotoszyn 4-2 Rawia Rawicz 30 kwietnia, 14:00
GKS Rychtal 6-1 PKS Racot 29 kwietnia, 18:00
Orzeł Mroczeń 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 kwietnia, 16:00
Victoria Skarszew 6-1 Piast Kobylin 1 maja, 11:00
Polonia 1912 Leszno 2-1 Piast Czekanów 30 kwietnia, 11:00
Zefka Kobyla Góra 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 kwietnia, 16:00
Krobianka Krobia 0-1 Kania Gostyń 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Warta Śrem 3-1 Krobianka Krobia 8 maja, 16:00
Victoria Skarszew 3-0 Piast Czekanów 8 maja, 11:00
Kania Gostyń 1-0 Zefka Kobyla Góra 7 maja, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 Polonia 1912 Leszno 7 maja, 15:00
Piast Kobylin 4-2 Orzeł Mroczeń 7 maja, 15:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-0 GKS Rychtal 8 maja, 15:00
PKS Racot 2-1 Astra Krotoszyn 8 maja, 17:00
Rawia Rawicz 2-0 Stal Pleszew 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Warta Śrem 1-3 Rawia Rawicz 14 maja, 16:00
Stal Pleszew 1-1 PKS Racot 15 maja, 14:00
Astra Krotoszyn 1-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 14 maja, 14:00
GKS Rychtal 3-0 Piast Kobylin 14 maja, 11:00
Orzeł Mroczeń 2-0 Piast Czekanów 14 maja, 16:00
Victoria Skarszew 2-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 maja, 11:00
Polonia 1912 Leszno 3-2 Kania Gostyń 14 maja, 11:00
Zefka Kobyla Góra 0-1 Krobianka Krobia 15 maja, 16:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Warta Śrem - Zefka Kobyla Góra 22 maja, 16:00
Krobianka Krobia - Polonia 1912 Leszno 21 maja, 10:30
Kania Gostyń - Victoria Skarszew 21 maja, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Orzeł Mroczeń 22 maja, 12:00
Piast Czekanów - GKS Rychtal 22 maja, 17:30
Piast Kobylin - Astra Krotoszyn 22 maja, 15:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Stal Pleszew 22 maja, 15:00
PKS Racot - Rawia Rawicz 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Warta Śrem - PKS Racot
Rawia Rawicz - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Stal Pleszew - Piast Kobylin
Astra Krotoszyn - Piast Czekanów
GKS Rychtal - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Orzeł Mroczeń - Kania Gostyń
Victoria Skarszew - Krobianka Krobia
Polonia 1912 Leszno - Zefka Kobyla Góra

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Warta Śrem - Polonia 1912 Leszno
Zefka Kobyla Góra - Victoria Skarszew
Krobianka Krobia - Orzeł Mroczeń
Kania Gostyń - GKS Rychtal
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Astra Krotoszyn
Piast Czekanów - Stal Pleszew
Piast Kobylin - Rawia Rawicz
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - PKS Racot

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Warta Śrem - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot - Piast Kobylin
Rawia Rawicz - Piast Czekanów
Stal Pleszew - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Astra Krotoszyn - Kania Gostyń
GKS Rychtal - Krobianka Krobia
Orzeł Mroczeń - Zefka Kobyla Góra
Victoria Skarszew - Polonia 1912 Leszno

Kolejka 29 - 18-19 czerwca

Warta Śrem - Victoria Skarszew
Polonia 1912 Leszno - Orzeł Mroczeń
Zefka Kobyla Góra - GKS Rychtal
Krobianka Krobia - Astra Krotoszyn
Kania Gostyń - Stal Pleszew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Rawia Rawicz
Piast Czekanów - PKS Racot
Piast Kobylin - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski

Kolejka 30 - 25-26 czerwca

Warta Śrem - Piast Kobylin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Piast Czekanów
PKS Racot - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Rawia Rawicz - Kania Gostyń
Stal Pleszew - Krobianka Krobia
Astra Krotoszyn - Zefka Kobyla Góra
GKS Rychtal - Polonia 1912 Leszno
Orzeł Mroczeń - Victoria Skarszew

IV liga Artbud 2021/2022 (wielkopolska)

V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas