[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Red Box 2021/2022, grupa: wielkopolska V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Poniec 30 66 21 3 6 92-35 10 1 4 58-17 11 2 2 34-18
2.  Korona Wilkowice 30 60 19 3 8 75-44 12 1 2 42-14 7 2 6 33-30
3.  Wisła Borek Wielkopolski 30 59 17 8 5 67-29 10 3 2 39-9 7 5 3 28-20 2 4 1 1 0 3-2
4.  Rydzyniak Rydzyna 30 59 18 5 7 62-42 9 2 4 33-29 9 3 3 29-13 2 1 0 1 1 2-3
5.  Pogoń Śmigiel 30 48 15 3 12 39-42 10 1 4 23-15 5 2 8 16-27
6.  Promień Krzywiń 30 47 13 8 9 71-52 6 4 5 38-29 7 4 4 33-23
7.  GKS Jaraczewo 30 45 13 6 11 69-58 8 3 4 40-22 5 3 7 29-36
8.  MTS Pawłowice 30 38 11 5 14 65-66 5 3 7 31-36 6 2 7 34-30 2 2 0 2 0 4-4
9.  Pelikan Dębno Polskie 30 38 11 5 14 54-74 5 4 6 29-32 6 1 8 25-42 2 2 0 2 0 4-4
10.  Dąbroczanka Pępowo 30 37 9 10 11 60-64 3 7 5 30-27 6 3 6 30-37 2 3 1 0 1 5-3
11.  LZS Stare Oborzyska 30 37 11 4 15 51-56 5 2 8 23-20 6 2 7 28-36 2 3 1 0 1 3-5
12.  Sokół Chwałkowo 30 34 10 4 16 50-63 5 1 9 31-36 5 3 7 19-27
13.  Tęcza/Osa Osieczna 30 32 9 5 16 41-77 4 2 9 23-40 5 3 7 18-37 2 4 1 1 0 3-1
14.  Sparta Miejska Górka 30 32 9 5 16 39-51 6 1 8 21-21 3 4 8 18-30 2 1 0 1 1 1-3
15.  Helios Czempiń 30 30 8 6 16 65-69 3 4 8 27-32 5 2 8 38-37
16.  Grom Czacz 30 17 5 2 23 32-110 3 2 10 22-43 2 0 13 10-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Poniec    1-0 0-1 3-2 4-1 0-0 6-2 2-4 1-0 9-0 3-4 6-0 8-0 0-1 4-1 11-1 
 2 Korona Wilkowice1-3     1-0 0-1 1-0 3-2 3-0 2-1 8-0 5-2 2-0 5-1 3-0 2-2 4-2 2-0 
 3 Wisła Borek Wielkopolski1-2 2-0     2-1 0-1 1-0 1-1 1-0 5-2 2-1 4-0 0-0 5-0 4-0 1-1 10-0 
 4 Rydzyniak Rydzyna0-5 3-1 1-1     1-2 1-6 5-1 0-3 3-2 1-1 3-0 2-1 1-0 4-3 3-2 5-1 
 5 Pogoń Śmigiel1-3 1-3 1-2 0-0     0-2 4-2 1-0 1-0 2-1 3-1 1-0 1-0 3-1 1-0 3-0 
 6 Promień Krzywiń1-3 1-2 2-2 0-3 3-2     4-1 1-0 8-3 2-2 2-2 1-1 2-4 0-1 3-2 8-1 
 7 GKS Jaraczewo1-3 6-1 2-2 1-2 2-1 3-3     3-2 5-0 1-3 3-0 0-1 5-1 2-1 2-2 4-0 
 8 MTS Pawłowice3-1 1-2 2-2 1-4 4-1 3-3 0-3     1-1 1-4 0-2 2-0 3-4 5-1 5-4 0-4 
 9 Pelikan Dębno Polskie1-0 1-1 1-6 1-1 4-1 2-0 1-4 3-3     1-4 7-2 3-3 1-2 2-0 1-4 0-1 
 10 Dąbroczanka Pępowo1-1 1-4 1-1 1-1 1-1 3-3 2-1 2-3 5-1     2-3 1-2 2-2 1-1 2-3 5-0 
 11 LZS Stare Oborzyska0-1 0-1 3-0 0-2 0-2 3-0 2-2 4-5 0-1 0-3     1-2 1-1 1-0 3-0 5-0 
 12 Sokół Chwałkowo1-2 6-3 2-4 1-3 1-2 0-1 0-3 5-1 2-3 1-3 3-1     1-1 3-2 1-6 4-1 
 13 Tęcza/Osa Osieczna2-3 2-6 1-3 1-0 4-0 1-5 0-5 2-2 2-3 5-2 0-5 0-4     1-1 0-1 2-0 
 14 Sparta Miejska Górka1-2 4-3 0-2 1-2 0-0 1-2 5-0 1-0 0-3 1-2 0-1 2-0 0-2     3-2 2-0 
 15 Helios Czempiń3-3 0-0 1-2 1-4 0-1 1-3 2-2 2-4 0-3 4-0 3-3 0-4 4-0 0-2     6-1 
 16 Grom Czacz1-2 1-6 2-0 0-3 2-1 1-3 1-2 1-6 1-3 2-2 1-4 3-0 0-1 2-2 4-8     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Promień Krzywiń 2-2 Wisła Borek Wielkopolski 21 sierpnia, 17:00
Piast Poniec 1-0 Pelikan Dębno Polskie 21 sierpnia, 17:00
Sparta Miejska Górka 0-2 Tęcza/Osa Osieczna 21 sierpnia, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 5-1 GKS Jaraczewo 21 sierpnia, 15:30
Grom Czacz 2-2 Dąbroczanka Pępowo 21 sierpnia, 18:00
Sokół Chwałkowo 1-6 Helios Czempiń 21 sierpnia, 17:00
LZS Stare Oborzyska 0-2 Pogoń Śmigiel 22 sierpnia, 17:00
MTS Pawłowice 1-2 Korona Wilkowice 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Helios Czempiń 26 sierpnia, 18:00
Dąbroczanka Pępowo 1-2 Sokół Chwałkowo 29 sierpnia, 11:00
GKS Jaraczewo 4-0 Grom Czacz 29 sierpnia, 14:00
Tęcza/Osa Osieczna 1-0 Rydzyniak Rydzyna 28 sierpnia, 15:30
MTS Pawłowice 5-1 Sparta Miejska Górka 28 sierpnia, 17:00
LZS Stare Oborzyska 0-1 Korona Wilkowice 27 sierpnia, 18:30
Pelikan Dębno Polskie 4-1 Pogoń Śmigiel 28 sierpnia, 16:00
Promień Krzywiń 1-3 Piast Poniec 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Piast Poniec 0-1 Wisła Borek Wielkopolski 4 września, 16:00
Korona Wilkowice 8-0 Pelikan Dębno Polskie 4 września, 17:00
Sparta Miejska Górka 0-1 LZS Stare Oborzyska 4 września, 13:00
Rydzyniak Rydzyna 0-3 MTS Pawłowice 5 września, 17:45
Grom Czacz 0-1 Tęcza/Osa Osieczna 4 września, 18:00
Sokół Chwałkowo 0-3 GKS Jaraczewo 11 listopada, 13:00
Helios Czempiń 4-0 Dąbroczanka Pępowo 5 września, 14:00
Promień Krzywiń 3-2 Pogoń Śmigiel 5 września, 15:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Wisła Borek Wielkopolski 2-1 Dąbroczanka Pępowo 11 września, 17:00
GKS Jaraczewo 2-2 Helios Czempiń 12 września, 14:00
Tęcza/Osa Osieczna 0-4 Sokół Chwałkowo 11 września, 16:00
MTS Pawłowice 0-4 Grom Czacz 11 września, 16:00
LZS Stare Oborzyska 0-2 Rydzyniak Rydzyna 11 września, 17:00
Pelikan Dębno Polskie 2-0 Sparta Miejska Górka 11 września, 16:00
Promień Krzywiń 1-2 Korona Wilkowice 11 września, 15:00
Piast Poniec 4-1 Pogoń Śmigiel 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Korona Wilkowice 1-3 Piast Poniec 19 września, 11:00
Sparta Miejska Górka 1-2 Promień Krzywiń 18 września, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 3-2 Pelikan Dębno Polskie 19 września, 15:00
Grom Czacz 1-4 LZS Stare Oborzyska 18 września, 17:00
Sokół Chwałkowo 5-1 MTS Pawłowice 18 września, 16:00
Helios Czempiń 4-0 Tęcza/Osa Osieczna 18 września, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 2-1 GKS Jaraczewo 18 września, 17:00
Wisła Borek Wielkopolski 0-1 Pogoń Śmigiel 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Wisła Borek Wielkopolski 1-1 GKS Jaraczewo 25 września, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 5-2 Dąbroczanka Pępowo 26 września, 11:00
MTS Pawłowice 5-4 Helios Czempiń 25 września, 16:00
LZS Stare Oborzyska 1-2 Sokół Chwałkowo 26 września, 16:00
Pelikan Dębno Polskie 0-1 Grom Czacz 25 września, 17:00
Promień Krzywiń 0-3 Rydzyniak Rydzyna 26 września, 14:00
Piast Poniec 0-1 Sparta Miejska Górka 25 września, 16:00
Korona Wilkowice 1-0 Pogoń Śmigiel 25 września, 16:30

Kolejka 7 - 2-3 października

Korona Wilkowice 1-0 Wisła Borek Wielkopolski 2 października, 16:00
Sparta Miejska Górka 0-0 Pogoń Śmigiel 2 października, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 0-5 Piast Poniec 2 października, 15:30
Grom Czacz 1-3 Promień Krzywiń 3 października, 11:00
Sokół Chwałkowo 2-3 Pelikan Dębno Polskie 2 października, 16:00
Helios Czempiń 3-3 LZS Stare Oborzyska 2 października, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 2-3 MTS Pawłowice 2 października, 16:00
GKS Jaraczewo 5-1 Tęcza/Osa Osieczna 3 października, 14:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Wisła Borek Wielkopolski 5-0 Tęcza/Osa Osieczna 9 października, 16:00
MTS Pawłowice 0-3 GKS Jaraczewo 9 października, 14:00
LZS Stare Oborzyska 0-3 Dąbroczanka Pępowo 9 października, 16:00
Pelikan Dębno Polskie 1-4 Helios Czempiń 9 października, 16:00
Promień Krzywiń 1-1 Sokół Chwałkowo 9 października, 16:00
Pogoń Śmigiel 0-0 Rydzyniak Rydzyna 9 października, 15:00
Korona Wilkowice 2-2 Sparta Miejska Górka 9 października, 16:00
Grom Czacz 1-2 Piast Poniec 10 października, 15:30

Kolejka 9 - 16-17 października

Sparta Miejska Górka 0-2 Wisła Borek Wielkopolski 16 października, 15:30
Rydzyniak Rydzyna 3-1 Korona Wilkowice 16 października, 15:30
Grom Czacz 2-1 Pogoń Śmigiel 17 października, 15:00
Sokół Chwałkowo 1-2 Piast Poniec 16 października, 15:00
Helios Czempiń 1-3 Promień Krzywiń 16 października, 15:30
Dąbroczanka Pępowo 5-1 Pelikan Dębno Polskie 16 października, 15:00
GKS Jaraczewo 3-0 LZS Stare Oborzyska 17 października, 14:00
Tęcza/Osa Osieczna 2-2 MTS Pawłowice 16 października, 16:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Wisła Borek Wielkopolski 1-0 MTS Pawłowice 23 października, 15:00
LZS Stare Oborzyska 1-1 Tęcza/Osa Osieczna 23 października, 15:00
Pelikan Dębno Polskie 1-4 GKS Jaraczewo 23 października, 15:00
Promień Krzywiń 2-2 Dąbroczanka Pępowo 23 października, 14:00
Pogoń Śmigiel 1-0 Sokół Chwałkowo 23 października, 15:00
Korona Wilkowice 2-0 Grom Czacz 24 października, 11:00
Sparta Miejska Górka 1-2 Rydzyniak Rydzyna 23 października, 15:00
Helios Czempiń 3-3 Piast Poniec 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Rydzyniak Rydzyna 1-1 Wisła Borek Wielkopolski 30 października, 15:00
Grom Czacz 2-2 Sparta Miejska Górka 31 października, 11:00
Sokół Chwałkowo 6-3 Korona Wilkowice 30 października, 14:00
Helios Czempiń 0-1 Pogoń Śmigiel 30 października, 15:00
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Piast Poniec 30 października, 14:00
GKS Jaraczewo 3-3 Promień Krzywiń 31 października, 14:00
Tęcza/Osa Osieczna 2-3 Pelikan Dębno Polskie 30 października, 15:00
MTS Pawłowice 0-2 LZS Stare Oborzyska 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Wisła Borek Wielkopolski 4-0 LZS Stare Oborzyska 6 listopada, 13:00
Pelikan Dębno Polskie 3-3 MTS Pawłowice 6 listopada, 14:00
Promień Krzywiń 2-4 Tęcza/Osa Osieczna 6 listopada, 14:30
Pogoń Śmigiel 2-1 Dąbroczanka Pępowo 6 listopada, 14:00
Korona Wilkowice 4-2 Helios Czempiń 7 listopada, 11:00
Sparta Miejska Górka 2-0 Sokół Chwałkowo 6 listopada, 14:00
Rydzyniak Rydzyna 5-1 Grom Czacz 6 listopada, 14:00
GKS Jaraczewo 1-3 Piast Poniec 7 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Grom Czacz 2-0 Wisła Borek Wielkopolski 14 listopada, 13:00
Sokół Chwałkowo 1-3 Rydzyniak Rydzyna 14 listopada, 13:00
Helios Czempiń 0-2 Sparta Miejska Górka 13 listopada, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 1-4 Korona Wilkowice 13 listopada, 13:00
GKS Jaraczewo 2-1 Pogoń Śmigiel 14 listopada, 14:00
Tęcza/Osa Osieczna 2-3 Piast Poniec 13 listopada, 14:00
MTS Pawłowice 3-3 Promień Krzywiń 13 listopada, 14:00
LZS Stare Oborzyska 0-1 Pelikan Dębno Polskie 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 20-21 listopada

Wisła Borek Wielkopolski 5-2 Pelikan Dębno Polskie 20 listopada, 13:00
Promień Krzywiń 2-2 LZS Stare Oborzyska 20 listopada, 13:30
Piast Poniec 2-4 MTS Pawłowice 20 listopada, 13:30
Pogoń Śmigiel 1-0 Tęcza/Osa Osieczna 20 listopada, 13:30
Korona Wilkowice 3-0 GKS Jaraczewo 21 listopada, 11:00
Sparta Miejska Górka 1-2 Dąbroczanka Pępowo 20 listopada, 13:30
Rydzyniak Rydzyna 3-2 Helios Czempiń 20 listopada, 13:30
Grom Czacz 3-0 Sokół Chwałkowo 20 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 27-28 listopada

Sokół Chwałkowo 2-4 Wisła Borek Wielkopolski 28 listopada, 13:00
Helios Czempiń 6-1 Grom Czacz 27 listopada, 13:30
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Rydzyniak Rydzyna 27 listopada, 13:00
GKS Jaraczewo 2-1 Sparta Miejska Górka 28 listopada, 13:30
Tęcza/Osa Osieczna 2-6 Korona Wilkowice 27 listopada, 13:00
MTS Pawłowice 4-1 Pogoń Śmigiel 28 listopada, 13:00
LZS Stare Oborzyska 0-1 Piast Poniec 27 listopada, 13:00
Pelikan Dębno Polskie 2-0 Promień Krzywiń 27 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 19-20 marca

Pogoń Śmigiel 3-1 LZS Stare Oborzyska 19 marca, 14:00
Korona Wilkowice 2-1 MTS Pawłowice 20 marca, 12:00
Wisła Borek Wielkopolski 1-0 Promień Krzywiń 19 marca, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 1-0 Piast Poniec 19 marca, 12:00
Tęcza/Osa Osieczna 1-1 Sparta Miejska Górka 19 marca, 15:00
GKS Jaraczewo 1-2 Rydzyniak Rydzyna 20 marca, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 5-0 Grom Czacz 19 marca, 15:00
Helios Czempiń 0-4 Sokół Chwałkowo 19 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Helios Czempiń 1-2 Wisła Borek Wielkopolski 26 marca, 15:00
Sokół Chwałkowo 1-3 Dąbroczanka Pępowo 27 marca, 15:00
Grom Czacz 1-2 GKS Jaraczewo 27 marca, 15:00
Rydzyniak Rydzyna 1-0 Tęcza/Osa Osieczna 26 marca, 16:15
Sparta Miejska Górka 1-0 MTS Pawłowice 26 marca, 14:00
Korona Wilkowice 2-0 LZS Stare Oborzyska 27 marca, 12:00
Pogoń Śmigiel 1-0 Pelikan Dębno Polskie 26 marca, 15:00
Piast Poniec 0-0 Promień Krzywiń 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Pogoń Śmigiel 0-2 Promień Krzywiń 2 kwietnia, 16:00
Wisła Borek Wielkopolski 1-2 Piast Poniec 2 kwietnia, 17:00
Pelikan Dębno Polskie 1-1 Korona Wilkowice 2 kwietnia, 16:00
LZS Stare Oborzyska 1-0 Sparta Miejska Górka 2 kwietnia, 16:00
MTS Pawłowice 1-4 Rydzyniak Rydzyna 3 kwietnia, 14:00
Tęcza/Osa Osieczna 2-0 Grom Czacz 2 kwietnia, 15:00
GKS Jaraczewo 0-1 Sokół Chwałkowo 3 kwietnia, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 2-3 Helios Czempiń 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Dąbroczanka Pępowo 1-1 Wisła Borek Wielkopolski 9 kwietnia, 15:00
Helios Czempiń 2-2 GKS Jaraczewo 9 kwietnia, 15:00
Sokół Chwałkowo 1-1 Tęcza/Osa Osieczna 10 kwietnia, 15:00
Grom Czacz 1-6 MTS Pawłowice 9 kwietnia, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 3-0 LZS Stare Oborzyska 9 kwietnia, 16:00
Sparta Miejska Górka 0-3 Pelikan Dębno Polskie 9 kwietnia, 14:00
Korona Wilkowice 3-2 Promień Krzywiń 10 kwietnia, 12:00
Pogoń Śmigiel 1-3 Piast Poniec 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

Pogoń Śmigiel 1-2 Wisła Borek Wielkopolski 16 kwietnia, 16:00
Piast Poniec 1-0 Korona Wilkowice 16 kwietnia, 12:00
Promień Krzywiń 0-1 Sparta Miejska Górka 16 kwietnia, 16:30
Pelikan Dębno Polskie 1-1 Rydzyniak Rydzyna 16 kwietnia, 16:00
LZS Stare Oborzyska 5-0 Grom Czacz 16 kwietnia, 16:00
MTS Pawłowice 2-0 Sokół Chwałkowo 16 kwietnia, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 0-1 Helios Czempiń 16 kwietnia, 16:00
GKS Jaraczewo 1-3 Dąbroczanka Pępowo 16 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Pogoń Śmigiel 1-3 Korona Wilkowice 24 kwietnia, 11:00
GKS Jaraczewo 2-2 Wisła Borek Wielkopolski 24 kwietnia, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 2-2 Tęcza/Osa Osieczna 23 kwietnia, 15:00
Helios Czempiń 2-4 MTS Pawłowice 23 kwietnia, 16:00
Sokół Chwałkowo 3-1 LZS Stare Oborzyska 24 kwietnia, 15:30
Grom Czacz 1-3 Pelikan Dębno Polskie 23 kwietnia, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 1-6 Promień Krzywiń 24 kwietnia, 15:00
Sparta Miejska Górka 1-2 Piast Poniec 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Wisła Borek Wielkopolski 2-0 Korona Wilkowice 30 kwietnia, 11:00
Pogoń Śmigiel 3-1 Sparta Miejska Górka 30 kwietnia, 14:00
Piast Poniec 3-2 Rydzyniak Rydzyna 30 kwietnia, 12:00
Promień Krzywiń 8-1 Grom Czacz 30 kwietnia, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 3-3 Sokół Chwałkowo 30 kwietnia, 16:00
LZS Stare Oborzyska 3-0 Helios Czempiń 30 kwietnia, 17:00
MTS Pawłowice 1-4 Dąbroczanka Pępowo 30 kwietnia, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 0-5 GKS Jaraczewo 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Piast Poniec 11-1 Grom Czacz 7 maja, 11:00
Tęcza/Osa Osieczna 1-3 Wisła Borek Wielkopolski 7 maja, 16:00
GKS Jaraczewo 3-2 MTS Pawłowice 8 maja, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 2-3 LZS Stare Oborzyska 7 maja, 17:00
Helios Czempiń 0-3 Pelikan Dębno Polskie 7 maja, 17:00
Sokół Chwałkowo 0-1 Promień Krzywiń 8 maja, 15:00
Rydzyniak Rydzyna 1-2 Pogoń Śmigiel 8 maja, 15:00
Sparta Miejska Górka 4-3 Korona Wilkowice 7 maja, 16:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Wisła Borek Wielkopolski 4-0 Sparta Miejska Górka 14 maja, 17:00
Korona Wilkowice 0-1 Rydzyniak Rydzyna 15 maja, 11:00
Pogoń Śmigiel 3-0 Grom Czacz 14 maja, 17:00
Piast Poniec 6-0 Sokół Chwałkowo 14 maja, 17:00
Promień Krzywiń 3-2 Helios Czempiń 14 maja, 17:00
Pelikan Dębno Polskie 1-4 Dąbroczanka Pępowo 14 maja, 11:00
LZS Stare Oborzyska 2-2 GKS Jaraczewo 14 maja, 17:00
MTS Pawłowice 3-4 Tęcza/Osa Osieczna 14 maja, 16:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Piast Poniec 4-1 Helios Czempiń 21 maja, 11:00
MTS Pawłowice 2-2 Wisła Borek Wielkopolski 22 maja, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 0-5 LZS Stare Oborzyska 21 maja, 17:30
GKS Jaraczewo 5-0 Pelikan Dębno Polskie 22 maja, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 3-3 Promień Krzywiń 21 maja, 17:00
Sokół Chwałkowo 1-2 Pogoń Śmigiel 21 maja, 16:30
Grom Czacz 1-6 Korona Wilkowice 21 maja, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 4-3 Sparta Miejska Górka 22 maja, 16:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Wisła Borek Wielkopolski 2-1 Rydzyniak Rydzyna 29 maja, 11:00
Sparta Miejska Górka 2-0 Grom Czacz 28 maja, 17:00
Korona Wilkowice 5-1 Sokół Chwałkowo 29 maja, 13:00
Pogoń Śmigiel 1-0 Helios Czempiń 28 maja, 17:00
Piast Poniec 9-0 Dąbroczanka Pępowo 29 maja, 17:00
Promień Krzywiń 4-1 GKS Jaraczewo 29 maja, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 1-2 Tęcza/Osa Osieczna 28 maja, 11:00
LZS Stare Oborzyska 4-5 MTS Pawłowice 28 maja, 17:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Piast Poniec 6-2 GKS Jaraczewo 4 czerwca, 17:00
LZS Stare Oborzyska 3-0 Wisła Borek Wielkopolski 3 czerwca, 19:00
MTS Pawłowice 1-1 Pelikan Dębno Polskie 4 czerwca, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 1-5 Promień Krzywiń 4 czerwca, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Pogoń Śmigiel 4 czerwca, 17:00
Helios Czempiń 0-0 Korona Wilkowice 4 czerwca, 17:00
Sokół Chwałkowo 3-2 Sparta Miejska Górka 4 czerwca, 11:00
Grom Czacz 0-3 Rydzyniak Rydzyna 4 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Wisła Borek Wielkopolski 10-0 Grom Czacz 11 czerwca, 14:00
Rydzyniak Rydzyna 2-1 Sokół Chwałkowo 11 czerwca, 16:00
Sparta Miejska Górka 3-2 Helios Czempiń 11 czerwca, 15:00
Korona Wilkowice 5-2 Dąbroczanka Pępowo 11 czerwca, 17:00
Pogoń Śmigiel 4-2 GKS Jaraczewo 11 czerwca, 17:00
Piast Poniec 8-0 Tęcza/Osa Osieczna 11 czerwca, 15:00
Promień Krzywiń 1-0 MTS Pawłowice 11 czerwca, 17:00
Pelikan Dębno Polskie 7-2 LZS Stare Oborzyska 12 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Pelikan Dębno Polskie 1-6 Wisła Borek Wielkopolski 15 czerwca, 18:00
LZS Stare Oborzyska 3-0 Promień Krzywiń 16 czerwca, 15:00
MTS Pawłowice 3-1 Piast Poniec 16 czerwca, 14:00
Tęcza/Osa Osieczna 4-0 Pogoń Śmigiel 16 czerwca, 16:00
GKS Jaraczewo 6-1 Korona Wilkowice 8 czerwca, 19:00
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Sparta Miejska Górka 16 czerwca, 16:00
Helios Czempiń 1-4 Rydzyniak Rydzyna 16 czerwca, 16:00
Sokół Chwałkowo 4-1 Grom Czacz 16 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Wisła Borek Wielkopolski 0-0 Sokół Chwałkowo 18 czerwca, 18:15
Grom Czacz 4-8 Helios Czempiń 19 czerwca, 15:00
Rydzyniak Rydzyna 1-1 Dąbroczanka Pępowo 18 czerwca, 18:00
Sparta Miejska Górka 5-0 GKS Jaraczewo 19 czerwca, 15:00
Korona Wilkowice 3-0 Tęcza/Osa Osieczna 18 czerwca, 18:00
Pogoń Śmigiel 1-0 MTS Pawłowice 19 czerwca, 15:00
Piast Poniec 3-4 LZS Stare Oborzyska 18 czerwca, 17:00
Promień Krzywiń 8-3 Pelikan Dębno Polskie 19 czerwca, 15:00

Baraże o udział w Red Box V lidze (wielkopolska)

V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)

Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska VI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas