[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Red Box 2021/2022, grupa: wielkopolska VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zawisza Łęka Opatowska 28 80 26 2 0 128-14 13 1 0 79-8 13 1 0 49-6
2.  Pelikan Grabów nad Prosną 28 54 17 3 8 61-44 10 0 4 33-21 7 3 4 28-23
3.  GKS Grębanin 28 53 16 5 7 64-37 9 1 4 36-15 7 4 3 28-22 2 4 1 1 0 2-1
4.  Zieloni Koźminek 28 53 16 5 7 66-33 8 3 3 40-17 8 2 4 26-16 2 1 0 1 1 1-2
5.  KP Słupia 28 46 15 1 12 67-57 11 1 2 46-18 4 0 10 21-39
6.  Masovia Kraszewice 28 43 13 4 11 60-56 8 2 4 34-25 5 2 7 26-31
7.  Płomień Opatów 28 42 12 6 10 55-53 7 3 4 31-23 5 3 6 24-30
8.  LZS Doruchów 28 39 11 6 11 43-59 7 3 4 26-26 4 3 7 17-33
9.  Odolanovia Odolanów 28 33 10 3 15 39-50 6 2 6 21-16 4 1 9 18-34 2 3 1 0 1 4-4
10.  Ogniwo Łąkociny 28 33 10 3 15 56-62 5 2 7 27-28 5 1 8 29-34 2 3 1 0 1 4-4
11.  Szczyt Szczytniki 28 32 10 2 16 40-72 4 2 8 22-31 6 0 8 18-41
12.  KS Opatówek 28 30 9 3 16 34-54 5 1 8 17-26 4 2 8 17-28
13.  Raszkowianka Raszków 28 27 8 3 17 48-72 5 2 7 21-27 3 1 10 27-45
14.  Olimpia Brzeziny 28 25 8 1 19 39-78 2 1 11 16-40 6 0 8 23-38
15.  RKS Radliczyce 28 15 4 3 21 39-98 2 1 11 17-52 2 2 10 22-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Zawisza Łęka Opatowska    5-0 4-0 4-2 3-2 6-1 2-2 9-0 7-0 3-0 8-1 3-0* 6-0 12-0 7-0 
 2 Pelikan Grabów nad Prosną0-9     1-4 0-1 2-3 1-0 4-0 3-0 2-1 2-0 4-0 5-1 4-1 2-0 3-1 
 3 GKS Grębanin0-2 2-1     0-0 4-0 3-0 1-3 1-2 5-1 2-3 3-1 3-0* 4-1 2-0 6-1 
 4 Zieloni Koźminek1-2 1-1 1-2     7-2 4-1 2-3 1-1 3-0 4-2 5-0 1-0 7-1 2-1 1-1 
 5 KP Słupia1-1 2-1 0-2 4-1     6-0 3-0 3-1 3-1 5-4 6-1 2-0 7-1 1-4 3-1 
 6 Masovia Kraszewice0-4 2-1 2-0 3-5 3-0     2-2 1-1 0-3* 5-1 1-4 3-0 2-1 6-1 4-2 
 7 Płomień Opatów0-3 1-2 0-0 1-1 3-1 0-2     5-1 1-2 2-0 3-1 2-2 3-1 2-1 8-6 
 8 LZS Doruchów1-5 1-1 2-2 1-0 4-3 1-1 2-1     1-2 3-6 4-0 3-2 1-0 2-1 0-2 
 9 Odolanovia Odolanów0-3 1-2 3-0 0-2 2-0 1-2 0-1 3-0     2-0 3-0 2-2 2-1 0-1 2-2 
 10 Ogniwo Łąkociny1-3 2-2 0-1 2-0 2-3 4-1 4-2 0-2 4-2     1-2 1-2 2-2 1-4 3-2 
 11 Szczyt Szczytniki0-2 3-4 2-2 0-3 3-1 1-1 2-3 2-1 1-0 1-3     0-1 0-5 3-4 4-1 
 12 KS Opatówek1-3 1-3 3-6 0-1 2-0 0-5 1-1 1-0 1-0 1-2 0-1     3-1 0-1 3-2 
 13 Raszkowianka Raszków0-3 1-3 4-4 0-2 1-2 0-6 1-0 1-1 4-1 3-1 0-2 2-0     4-1 0-1 
 14 Olimpia Brzeziny0-3 1-3 0-3 0-4 0-4 4-0 1-3 3-4 0-3 1-1 3-4 0-4 1-4     2-0 
 15 RKS Radliczyce1-6 0-4 0-2 1-4 3-0 0-6 5-3 0-3 2-2 0-6 0-1 1-3 3-8 1-4     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Zawisza Łęka Opatowska.
 
Szczyt Szczytniki 1-3 Ogniwo Łąkociny 22 sierpnia, 17:00
GKS Grębanin 4-1 Raszkowianka Raszków 21 sierpnia, 13:00
Płomień Opatów 2-2 KS Opatówek 22 sierpnia, 14:00
LZS Doruchów 0-2 RKS Radliczyce 21 sierpnia, 16:00
KP Słupia 1-4 Olimpia Brzeziny 21 sierpnia, 16:00
Zieloni Koźminek 3-0 Odolanovia Odolanów 22 sierpnia, 16:00
Masovia Kraszewice 2-1 Pelikan Grabów nad Prosną 22 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Ogniwo Łąkociny.
 
Pelikan Grabów nad Prosną 0-9 Zawisza Łęka Opatowska 29 sierpnia, 15:00
Odolanovia Odolanów 1-2 Masovia Kraszewice 28 sierpnia, 16:00
Olimpia Brzeziny 0-4 Zieloni Koźminek 29 sierpnia, 14:00
RKS Radliczyce 3-0 KP Słupia 28 sierpnia, 16:00
KS Opatówek 1-0 LZS Doruchów 29 sierpnia, 16:00
Raszkowianka Raszków 1-0 Płomień Opatów 29 sierpnia, 11:00
Szczyt Szczytniki 2-2 GKS Grębanin 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: Pelikan Grabów nad Prosną.
 
GKS Grębanin 2-3 Ogniwo Łąkociny 4 września, 16:00
Płomień Opatów 3-1 Szczyt Szczytniki 5 września, 14:00
LZS Doruchów 1-0 Raszkowianka Raszków 4 września, 16:00
Zieloni Koźminek 1-1 RKS Radliczyce 4 września, 17:00
Masovia Kraszewice 6-1 Olimpia Brzeziny 5 września, 12:00
Zawisza Łęka Opatowska 7-0 Odolanovia Odolanów 4 września, 17:00
KS Opatówek 2-0 KP Słupia 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Odolanovia Odolanów.
 
Ogniwo Łąkociny 2-2 Pelikan Grabów nad Prosną 12 września, 11:00
Olimpia Brzeziny 0-3 Zawisza Łęka Opatowska 12 września, 11:00
RKS Radliczyce 0-6 Masovia Kraszewice 11 września, 10:00
KS Opatówek 0-1 Zieloni Koźminek 11 września, 13:00
Raszkowianka Raszków 1-2 KP Słupia 12 września, 11:00
Szczyt Szczytniki 2-1 LZS Doruchów 11 września, 16:00
GKS Grębanin 1-3 Płomień Opatów 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: Olimpia Brzeziny.
 
Płomień Opatów 2-0 Ogniwo Łąkociny 19 września, 14:00
LZS Doruchów 2-2 GKS Grębanin 18 września, 16:00
KP Słupia 6-1 Szczyt Szczytniki 18 września, 16:00
Zieloni Koźminek 7-1 Raszkowianka Raszków 18 września, 17:00
Masovia Kraszewice 3-0 KS Opatówek 19 września, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 7-0 RKS Radliczyce 18 września, 14:00
Pelikan Grabów nad Prosną 2-1 Odolanovia Odolanów 19 września, 15:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: RKS Radliczyce.
 
Ogniwo Łąkociny 4-2 Odolanovia Odolanów 26 września, 11:00
Olimpia Brzeziny 1-3 Pelikan Grabów nad Prosną 26 września, 11:00
KS Opatówek 1-3 Zawisza Łęka Opatowska 25 września, 16:00
Raszkowianka Raszków 0-6 Masovia Kraszewice 26 września, 11:00
Szczyt Szczytniki 0-3 Zieloni Koźminek 26 września, 11:00
GKS Grębanin 4-0 KP Słupia 26 września, 16:00
Płomień Opatów 5-1 LZS Doruchów 26 września, 14:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: KS Opatówek.
 
LZS Doruchów 3-6 Ogniwo Łąkociny 3 października, 14:00
KP Słupia 3-0 Płomień Opatów 2 października, 14:00
Zieloni Koźminek 1-2 GKS Grębanin 3 października, 15:00
Masovia Kraszewice 1-4 Szczyt Szczytniki 3 października, 15:00
Zawisza Łęka Opatowska 6-0 Raszkowianka Raszków 2 października, 13:00
Pelikan Grabów nad Prosną 3-1 RKS Radliczyce 3 października, 15:00
Odolanovia Odolanów 0-1 Olimpia Brzeziny 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: Raszkowianka Raszków.
 
Ogniwo Łąkociny 1-4 Olimpia Brzeziny 10 października, 11:00
RKS Radliczyce 2-2 Odolanovia Odolanów 9 października, 16:00
KS Opatówek 1-3 Pelikan Grabów nad Prosną 9 października, 15:00
Szczyt Szczytniki 0-2 Zawisza Łęka Opatowska 9 października, 15:00
GKS Grębanin 3-0 Masovia Kraszewice 10 października, 16:00
Płomień Opatów 1-1 Zieloni Koźminek 10 października, 14:00
LZS Doruchów 4-3 KP Słupia 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Szczyt Szczytniki.
 
KP Słupia 5-4 Ogniwo Łąkociny 17 października, 15:00
Zieloni Koźminek 1-1 LZS Doruchów 17 października, 15:00
Masovia Kraszewice 2-2 Płomień Opatów 17 października, 15:00
Zawisza Łęka Opatowska 4-0 GKS Grębanin 16 października, 15:00
Pelikan Grabów nad Prosną 4-1 Raszkowianka Raszków 17 października, 15:00
Odolanovia Odolanów 2-2 KS Opatówek 16 października, 14:00
Olimpia Brzeziny 2-0 RKS Radliczyce 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: GKS Grębanin.
 
Ogniwo Łąkociny 3-2 RKS Radliczyce 24 października, 11:00
KS Opatówek 0-1 Olimpia Brzeziny 23 października, 15:00
Raszkowianka Raszków 4-1 Odolanovia Odolanów 24 października, 11:00
Szczyt Szczytniki 3-4 Pelikan Grabów nad Prosną 23 października, 15:00
Płomień Opatów 0-3 Zawisza Łęka Opatowska 24 października, 14:00
LZS Doruchów 1-1 Masovia Kraszewice 23 października, 15:00
KP Słupia 4-1 Zieloni Koźminek 23 października, 13:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Płomień Opatów.
 
Zieloni Koźminek 4-2 Ogniwo Łąkociny 30 października, 15:00
Masovia Kraszewice 3-0 KP Słupia 31 października, 15:00
Zawisza Łęka Opatowska 9-0 LZS Doruchów 31 października, 11:00
Pelikan Grabów nad Prosną 1-4 GKS Grębanin 31 października, 11:00
Odolanovia Odolanów 3-0 Szczyt Szczytniki 30 października, 13:00
Olimpia Brzeziny 1-4 Raszkowianka Raszków 31 października, 14:30
RKS Radliczyce 1-3 KS Opatówek 31 października, 11:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Pauza: LZS Doruchów.
 
Ogniwo Łąkociny 1-2 KS Opatówek 7 listopada, 11:00
Raszkowianka Raszków 0-1 RKS Radliczyce 7 listopada, 11:00
Szczyt Szczytniki 3-4 Olimpia Brzeziny 7 listopada, 11:00
GKS Grębanin 5-1 Odolanovia Odolanów 6 listopada, 14:30
Płomień Opatów 1-2 Pelikan Grabów nad Prosną 7 listopada, 13:00
KP Słupia 1-1 Zawisza Łęka Opatowska 7 listopada, 14:00
Zieloni Koźminek 4-1 Masovia Kraszewice 7 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Pauza: KP Słupia.
 
Masovia Kraszewice 5-1 Ogniwo Łąkociny 14 listopada, 14:00
Zawisza Łęka Opatowska 4-2 Zieloni Koźminek 11 listopada, 12:00
Pelikan Grabów nad Prosną 3-0 LZS Doruchów 13 listopada, 13:00
Odolanovia Odolanów 0-1 Płomień Opatów 13 listopada, 13:00
Olimpia Brzeziny 0-3 GKS Grębanin 14 listopada, 11:00
RKS Radliczyce 0-1 Szczyt Szczytniki 14 listopada, 11:00
KS Opatówek 3-1 Raszkowianka Raszków 13 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 20-21 listopada

Pauza: Zieloni Koźminek.
 
Ogniwo Łąkociny 2-2 Raszkowianka Raszków 21 listopada, 11:00
Szczyt Szczytniki 0-1 KS Opatówek 20 listopada, 13:00
GKS Grębanin 6-1 RKS Radliczyce 20 listopada, 14:00
Płomień Opatów 2-1 Olimpia Brzeziny 21 listopada, 11:00
LZS Doruchów 1-2 Odolanovia Odolanów 20 listopada, 13:00
KP Słupia 2-1 Pelikan Grabów nad Prosną 21 listopada, 14:00
Masovia Kraszewice 0-4 Zawisza Łęka Opatowska 21 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 27-28 listopada

Pauza: Masovia Kraszewice.
 
Zawisza Łęka Opatowska 3-0 Ogniwo Łąkociny 27 listopada, 13:30
Pelikan Grabów nad Prosną 0-1 Zieloni Koźminek 12 grudnia, 13:00
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:30) odwołany / w drugim terminie (4 grudnia, 13:00) odwołany
Odolanovia Odolanów 2-0 KP Słupia 27 listopada, 13:00
Olimpia Brzeziny 3-4 LZS Doruchów 27 listopada, 13:30
RKS Radliczyce 5-3 Płomień Opatów 4 grudnia, 13:00
w pierwotnym terminie (27 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Opatówek 3-6 GKS Grębanin 27 listopada, 13:00
Raszkowianka Raszków 0-2 Szczyt Szczytniki 27 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 19-20 marca

Pauza: Zawisza Łęka Opatowska.
 
Ogniwo Łąkociny 1-2 Szczyt Szczytniki 20 marca, 11:00
Raszkowianka Raszków 4-4 GKS Grębanin 20 marca, 11:00
KS Opatówek 1-1 Płomień Opatów 19 marca, 14:00
RKS Radliczyce 0-3 LZS Doruchów 19 marca, 16:30
Olimpia Brzeziny 0-4 KP Słupia 20 marca, 11:00
Odolanovia Odolanów 0-2 Zieloni Koźminek 19 marca, 15:00
Pelikan Grabów nad Prosną 1-0 Masovia Kraszewice 20 marca, 14:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Pauza: Ogniwo Łąkociny.
 
Zawisza Łęka Opatowska 5-0 Pelikan Grabów nad Prosną 27 marca, 11:00
Masovia Kraszewice 0-3 Odolanovia Odolanów 27 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-2
Zieloni Koźminek 2-1 Olimpia Brzeziny 26 marca, 15:00
KP Słupia 3-1 RKS Radliczyce 27 marca, 14:00
LZS Doruchów 3-2 KS Opatówek 26 marca, 15:00
Płomień Opatów 3-1 Raszkowianka Raszków 27 marca, 14:00
GKS Grębanin 3-1 Szczyt Szczytniki 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Pauza: Pelikan Grabów nad Prosną.
 
KP Słupia 2-0 KS Opatówek 3 kwietnia, 14:00
Ogniwo Łąkociny 0-1 GKS Grębanin 2 kwietnia, 16:00
Szczyt Szczytniki 2-3 Płomień Opatów 2 kwietnia, 17:00
Raszkowianka Raszków 1-1 LZS Doruchów 3 kwietnia, 11:00
RKS Radliczyce 1-4 Zieloni Koźminek 2 kwietnia, 17:00
Olimpia Brzeziny 4-0 Masovia Kraszewice 2 kwietnia, 15:30
Odolanovia Odolanów 0-3 Zawisza Łęka Opatowska 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Pauza: Odolanovia Odolanów.
 
Pelikan Grabów nad Prosną 2-0 Ogniwo Łąkociny 10 kwietnia, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 12-0 Olimpia Brzeziny 9 kwietnia, 15:00
Masovia Kraszewice 4-2 RKS Radliczyce 10 kwietnia, 15:00
Zieloni Koźminek 1-0 KS Opatówek 10 kwietnia, 14:00
KP Słupia 7-1 Raszkowianka Raszków 10 kwietnia, 14:00
LZS Doruchów 4-0 Szczyt Szczytniki 9 kwietnia, 16:00
Płomień Opatów 0-0 GKS Grębanin 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

Pauza: Olimpia Brzeziny.
 
Ogniwo Łąkociny 4-2 Płomień Opatów 16 kwietnia, 11:00
GKS Grębanin 1-2 LZS Doruchów 16 kwietnia, 14:00
Szczyt Szczytniki 3-1 KP Słupia 16 kwietnia, 11:00
Raszkowianka Raszków 0-2 Zieloni Koźminek 16 kwietnia, 13:00
KS Opatówek 0-5 Masovia Kraszewice 16 kwietnia, 13:00
RKS Radliczyce 1-6 Zawisza Łęka Opatowska 16 kwietnia, 16:00
Odolanovia Odolanów 1-2 Pelikan Grabów nad Prosną 16 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Pauza: RKS Radliczyce.
 
Odolanovia Odolanów 2-0 Ogniwo Łąkociny 23 kwietnia, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 2-0 Olimpia Brzeziny 24 kwietnia, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 3-0 KS Opatówek 24 kwietnia, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Masovia Kraszewice 2-1 Raszkowianka Raszków 23 kwietnia, 16:00
Zieloni Koźminek 5-0 Szczyt Szczytniki 23 kwietnia, 17:00
KP Słupia 0-2 GKS Grębanin 24 kwietnia, 14:00
LZS Doruchów 2-1 Płomień Opatów 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: KS Opatówek.
 
Ogniwo Łąkociny 0-2 LZS Doruchów 30 kwietnia, 11:00
Płomień Opatów 3-1 KP Słupia 30 kwietnia, 15:00
GKS Grębanin 0-0 Zieloni Koźminek 30 kwietnia, 16:00
Szczyt Szczytniki 1-1 Masovia Kraszewice 1 maja, 11:00
Raszkowianka Raszków 0-3 Zawisza Łęka Opatowska 29 kwietnia, 17:00
RKS Radliczyce 0-4 Pelikan Grabów nad Prosną 30 kwietnia, 18:00
Olimpia Brzeziny 0-3 Odolanovia Odolanów 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Pauza: Raszkowianka Raszków.
 
Olimpia Brzeziny 1-1 Ogniwo Łąkociny 7 maja, 10:30
Odolanovia Odolanów 2-2 RKS Radliczyce 7 maja, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 5-1 KS Opatówek 8 maja, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 8-1 Szczyt Szczytniki 6 maja, 18:00
Masovia Kraszewice 2-0 GKS Grębanin 8 maja, 16:00
Zieloni Koźminek 2-3 Płomień Opatów 8 maja, 16:00
KP Słupia 3-1 LZS Doruchów 8 maja, 14:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Pauza: Szczyt Szczytniki.
 
Ogniwo Łąkociny 2-3 KP Słupia 15 maja, 11:00
LZS Doruchów 1-0 Zieloni Koźminek 14 maja, 16:00
Płomień Opatów 0-2 Masovia Kraszewice 15 maja, 14:00
GKS Grębanin 0-2 Zawisza Łęka Opatowska 14 maja, 17:00
Raszkowianka Raszków 1-3 Pelikan Grabów nad Prosną 14 maja, 16:00
KS Opatówek 1-0 Odolanovia Odolanów 14 maja, 15:00
RKS Radliczyce 1-4 Olimpia Brzeziny 14 maja, 18:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Pauza: GKS Grębanin.
 
RKS Radliczyce 0-6 Ogniwo Łąkociny 21 maja, 17:30
Olimpia Brzeziny 0-4 KS Opatówek 21 maja, 16:00
Odolanovia Odolanów 2-1 Raszkowianka Raszków 21 maja, 13:00
Pelikan Grabów nad Prosną 4-0 Szczyt Szczytniki 22 maja, 11:00
Zawisza Łęka Opatowska 2-2 Płomień Opatów 21 maja, 16:00
Masovia Kraszewice 1-1 LZS Doruchów 22 maja, 15:00
Zieloni Koźminek 7-2 KP Słupia 22 maja, 16:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Pauza: Płomień Opatów.
 
Ogniwo Łąkociny 2-0 Zieloni Koźminek 29 maja, 11:00
KP Słupia 6-0 Masovia Kraszewice 28 maja, 17:00
LZS Doruchów 1-5 Zawisza Łęka Opatowska 28 maja, 16:00
GKS Grębanin 2-1 Pelikan Grabów nad Prosną 28 maja, 17:00
Szczyt Szczytniki 1-0 Odolanovia Odolanów 28 maja, 14:00
Raszkowianka Raszków 4-1 Olimpia Brzeziny 28 maja, 16:00
KS Opatówek 3-2 RKS Radliczyce 28 maja, 16:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Pauza: LZS Doruchów.
 
KS Opatówek 1-2 Ogniwo Łąkociny 4 czerwca, 16:00
RKS Radliczyce 3-8 Raszkowianka Raszków 4 czerwca, 15:00
Olimpia Brzeziny 3-4 Szczyt Szczytniki 4 czerwca, 16:00
Odolanovia Odolanów 3-0 GKS Grębanin 4 czerwca, 11:00
Pelikan Grabów nad Prosną 4-0 Płomień Opatów 5 czerwca, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 3-2 KP Słupia 5 czerwca, 14:00
Masovia Kraszewice 3-5 Zieloni Koźminek 5 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Pauza: KP Słupia.
 
Ogniwo Łąkociny 4-1 Masovia Kraszewice 12 czerwca, 11:00
Zieloni Koźminek 1-2 Zawisza Łęka Opatowska 12 czerwca, 16:00
LZS Doruchów 1-1 Pelikan Grabów nad Prosną 11 czerwca, 16:00
Płomień Opatów 1-2 Odolanovia Odolanów 12 czerwca, 14:00
GKS Grębanin 2-0 Olimpia Brzeziny 10 czerwca, 18:15
Szczyt Szczytniki 4-1 RKS Radliczyce 12 czerwca, 17:00
Raszkowianka Raszków 2-0 KS Opatówek 11 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Pauza: Zieloni Koźminek.
 
Raszkowianka Raszków 3-1 Ogniwo Łąkociny 16 czerwca, 11:00
KS Opatówek 0-1 Szczyt Szczytniki 16 czerwca, 16:00
RKS Radliczyce 0-2 GKS Grębanin 16 czerwca, 12:10
Olimpia Brzeziny 1-3 Płomień Opatów 16 czerwca, 11:00
Odolanovia Odolanów 3-0 LZS Doruchów 16 czerwca, 11:00
Pelikan Grabów nad Prosną 2-3 KP Słupia 16 czerwca, 11:00
Zawisza Łęka Opatowska 6-1 Masovia Kraszewice 16 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Pauza: Masovia Kraszewice.
 
Ogniwo Łąkociny 1-3 Zawisza Łęka Opatowska 19 czerwca, 15:00
Zieloni Koźminek 1-1 Pelikan Grabów nad Prosną 19 czerwca, 15:00
KP Słupia 3-1 Odolanovia Odolanów 19 czerwca, 15:00
LZS Doruchów 2-1 Olimpia Brzeziny 19 czerwca, 15:00
Płomień Opatów 8-6 RKS Radliczyce 19 czerwca, 15:00
GKS Grębanin 3-0 KS Opatówek 19 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Szczyt Szczytniki 0-5 Raszkowianka Raszków 19 czerwca, 15:00

Baraże o udział w Red Box V lidze (wielkopolska)

V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)

Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska V)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas