[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Red Box 2021/2022, grupa: wielkopolska IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Golina 26 60 19 3 4 74-22 10 1 2 39-11 9 2 2 35-11
2.  Zjednoczeni Trzemeszno 26 57 18 3 5 66-36 11 0 2 37-19 7 3 3 29-17
3.  GKS Sompolno 26 55 16 7 3 66-31 10 3 0 36-12 6 4 3 30-19
4.  Warta Dobrów 26 46 14 4 8 56-43 9 1 3 38-15 5 3 5 18-28
5.  Orzeł Kawęczyn 26 38 11 5 10 59-54 7 3 3 36-22 4 2 7 23-32 2 3 1 0 1 7-3
6.  Orzeł Grzegorzew 26 38 11 5 10 41-49 6 2 5 26-20 5 3 5 15-29 2 3 1 0 1 3-7
7.  Tulisia Tuliszków 26 35 10 5 11 47-49 6 3 4 32-24 4 2 7 15-25
8.  Kasztelania Brudzew 26 34 10 4 12 50-60 6 1 6 21-21 4 3 6 29-39
9.  CKS Zbiersk 26 31 9 4 13 54-61 5 2 6 28-31 4 2 7 26-30
10.  Czarni Ostrowite (k. Konina) 26 28 7 7 12 46-48 5 5 3 30-21 2 2 9 16-27
11.  Zjednoczeni Rychwał 26 27 7 6 13 45-49 3 3 7 20-16 4 3 6 25-33 2 3 1 0 1 3-3
12.  LKS Ślesin 26 27 7 6 13 43-58 3 5 5 23-28 4 1 8 20-30 2 3 1 0 1 3-3
13.  Strażak Licheń Stary 26 26 8 2 16 46-65 6 1 6 31-29 2 1 10 15-36
14.  MKS Dąbie 26 12 3 3 20 38-106 3 2 8 21-44 0 1 12 17-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Polonia Golina    0-1 2-0 5-0 0-5 6-0 2-1 2-0 5-1 3-1 1-1 3-0 4-1 6-0 
 2 Zjednoczeni Trzemeszno0-6     1-0 3-1 6-2 3-0 3-0 5-2 2-1 2-0 4-1 0-2 2-0 6-4 
 3 GKS Sompolno4-3 2-1     2-0 5-0 3-0 1-0 2-2 3-1 3-1 2-2 2-1 1-1 6-0 
 4 Warta Dobrów0-3 1-2 0-1     5-2 2-0 3-0 3-1 2-1 3-1 2-2 4-0 7-2 6-0 
 5 Orzeł Kawęczyn2-0 0-1 1-2 2-2     6-1 2-1 5-2 1-5 1-1 6-2 4-4 4-1 2-0 
 6 Orzeł Grzegorzew1-2 0-1 1-3 1-1 2-1     1-1 3-1 2-3 3-1 3-2 1-2 4-0 4-2 
 7 Tulisia Tuliszków1-5 3-2 2-2 4-1 4-1 1-1     2-3 2-2 2-0 1-2 1-2 3-1 6-2 
 8 Kasztelania Brudzew0-2 0-0 1-4 0-1 1-2 1-2 3-0     0-3 3-1 4-2 4-2 2-1 2-1 
 9 CKS Zbiersk0-4 4-4 2-2 2-5 1-2 3-4 0-2 2-4     2-1 1-0 2-1 2-1 7-1 
 10 Czarni Ostrowite (k. Konina)1-1 1-1 2-2 0-1 3-3 1-2 5-1 1-1 2-0     5-4 3-2 1-2 5-1 
 11 Zjednoczeni Rychwał0-0 1-2 1-2 6-0 0-2 0-1 0-2 5-0 1-2 1-1     1-2 2-0 2-2 
 12 LKS Ślesin0-3 3-0 2-2 1-1 2-2 0-0 2-3 2-4 3-3 0-3 1-2     3-2 4-3 
 13 Strażak Licheń Stary1-2 2-6 2-1 0-1 1-0 2-2 1-2 3-5 4-2 3-2 2-3 4-2     6-1 
 14 MKS Dąbie1-4 0-8 2-9 2-4 2-1 1-2 2-2 4-4 3-2 1-3 1-2 1-0 1-3     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Strażak Licheń Stary 2-6 Zjednoczeni Trzemeszno 21 sierpnia, 16:00
Tulisia Tuliszków 4-1 Warta Dobrów 22 sierpnia, 17:00
Orzeł Grzegorzew 4-2 MKS Dąbie 22 sierpnia, 17:00
CKS Zbiersk 2-4 Kasztelania Brudzew 21 sierpnia, 16:00
LKS Ślesin 0-3 Polonia Golina 21 sierpnia, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 5-4 Zjednoczeni Rychwał 22 sierpnia, 11:00
GKS Sompolno 5-0 Orzeł Kawęczyn 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Zjednoczeni Trzemeszno 6-2 Orzeł Kawęczyn 28 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 1-2 GKS Sompolno 28 sierpnia, 11:00
Polonia Golina 3-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 28 sierpnia, 16:00
Kasztelania Brudzew 4-2 LKS Ślesin 29 sierpnia, 17:00
MKS Dąbie 3-2 CKS Zbiersk 28 sierpnia, 18:00
Warta Dobrów 2-0 Orzeł Grzegorzew 28 sierpnia, 13:00
Strażak Licheń Stary 1-2 Tulisia Tuliszków 29 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Tulisia Tuliszków 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno 4 września, 11:00
Orzeł Grzegorzew 4-0 Strażak Licheń Stary 5 września, 16:00
CKS Zbiersk 2-5 Warta Dobrów 3 września, 18:00
LKS Ślesin 4-3 MKS Dąbie 4 września, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-1 Kasztelania Brudzew 4 września, 16:00
GKS Sompolno 4-3 Polonia Golina 4 września, 17:00
Orzeł Kawęczyn 6-2 Zjednoczeni Rychwał 4 września, 17:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Zjednoczeni Trzemeszno 4-1 Zjednoczeni Rychwał 11 września, 16:00
Polonia Golina 0-5 Orzeł Kawęczyn 11 września, 16:00
Kasztelania Brudzew 1-4 GKS Sompolno 12 września, 17:00
MKS Dąbie 1-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 11 września, 16:00
Warta Dobrów 4-0 LKS Ślesin 12 września, 16:00
Strażak Licheń Stary 4-2 CKS Zbiersk 11 września, 11:00
Tulisia Tuliszków 1-1 Orzeł Grzegorzew 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Orzeł Grzegorzew 0-1 Zjednoczeni Trzemeszno 19 września, 16:00
CKS Zbiersk 0-2 Tulisia Tuliszków 18 września, 17:30
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-1 Warta Dobrów 19 września, 15:00
GKS Sompolno 6-0 MKS Dąbie 19 września, 17:00
Orzeł Kawęczyn 5-2 Kasztelania Brudzew 18 września, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 0-0 Polonia Golina 19 września, 17:00
Strażak Licheń Stary 4-2 LKS Ślesin 18 września, 12:30

Kolejka 6 - 25-26 września

Zjednoczeni Trzemeszno 0-6 Polonia Golina 25 września, 16:00
Kasztelania Brudzew 4-2 Zjednoczeni Rychwał 26 września, 16:00
MKS Dąbie 2-1 Orzeł Kawęczyn 25 września, 16:00
Warta Dobrów 0-1 GKS Sompolno 26 września, 15:00
Strażak Licheń Stary 3-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 25 września, 11:00
Tulisia Tuliszków 1-2 LKS Ślesin 26 września, 16:00
Orzeł Grzegorzew 2-3 CKS Zbiersk 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

CKS Zbiersk 4-4 Zjednoczeni Trzemeszno 2 października, 15:00
LKS Ślesin 0-0 Orzeł Grzegorzew 2 października, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 5-1 Tulisia Tuliszków 2 października, 15:00
GKS Sompolno 1-1 Strażak Licheń Stary 2 października, 16:00
Orzeł Kawęczyn 2-2 Warta Dobrów 2 października, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 2-2 MKS Dąbie 3 października, 16:00
Polonia Golina 2-0 Kasztelania Brudzew 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Zjednoczeni Trzemeszno 5-2 Kasztelania Brudzew 9 października, 16:00
MKS Dąbie 1-4 Polonia Golina 9 października, 16:00
Warta Dobrów 2-2 Zjednoczeni Rychwał 10 października, 15:00
Strażak Licheń Stary 1-0 Orzeł Kawęczyn 9 października, 11:00
Tulisia Tuliszków 2-2 GKS Sompolno 10 października, 16:00
Orzeł Grzegorzew 3-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 10 października, 16:00
CKS Zbiersk 2-1 LKS Ślesin 10 października, 14:00

Kolejka 9 - 16-17 października

LKS Ślesin 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno 16 października, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-0 CKS Zbiersk 16 października, 15:00
GKS Sompolno 3-0 Orzeł Grzegorzew 17 października, 16:00
Orzeł Kawęczyn 2-1 Tulisia Tuliszków 16 października, 11:00
Polonia Golina 5-0 Warta Dobrów 16 października, 16:00
Kasztelania Brudzew 2-1 MKS Dąbie 16 października, 16:00
Strażak Licheń Stary 2-3 Zjednoczeni Rychwał 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Zjednoczeni Trzemeszno 6-4 MKS Dąbie 23 października, 12:00
Warta Dobrów 3-1 Kasztelania Brudzew 23 października, 15:00
Strażak Licheń Stary 1-2 Polonia Golina 23 października, 15:00
Tulisia Tuliszków 1-2 Zjednoczeni Rychwał 23 października, 15:00
Orzeł Grzegorzew 2-1 Orzeł Kawęczyn 24 października, 15:00
CKS Zbiersk 2-2 GKS Sompolno 23 października, 11:00
LKS Ślesin 0-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 30 października, 15:00
GKS Sompolno 2-1 LKS Ślesin 30 października, 14:00
Orzeł Kawęczyn 1-5 CKS Zbiersk 30 października, 13:00
Zjednoczeni Rychwał 0-1 Orzeł Grzegorzew 31 października, 15:00
Polonia Golina 2-1 Tulisia Tuliszków 30 października, 12:00
Kasztelania Brudzew 2-1 Strażak Licheń Stary 30 października, 15:00
MKS Dąbie 2-4 Warta Dobrów 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Zjednoczeni Trzemeszno 3-1 Warta Dobrów 6 listopada, 14:00
Strażak Licheń Stary 6-1 MKS Dąbie 6 listopada, 11:00
Tulisia Tuliszków 2-3 Kasztelania Brudzew 7 listopada, 14:00
Orzeł Grzegorzew 1-2 Polonia Golina 7 listopada, 13:00
CKS Zbiersk 1-0 Zjednoczeni Rychwał 7 listopada, 14:00
LKS Ślesin 2-2 Orzeł Kawęczyn 6 listopada, 14:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-2 GKS Sompolno 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

GKS Sompolno 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 14 listopada, 13:00
Orzeł Kawęczyn 1-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 14 listopada, 14:00
Zjednoczeni Rychwał 1-2 LKS Ślesin 14 listopada, 14:00
Polonia Golina 5-1 CKS Zbiersk 13 listopada, 12:00
Kasztelania Brudzew 1-2 Orzeł Grzegorzew 13 listopada, 13:00
MKS Dąbie 2-2 Tulisia Tuliszków 13 listopada, 13:00
Warta Dobrów 7-2 Strażak Licheń Stary 13 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Strażak Licheń Stary 19 marca, 14:00
Warta Dobrów 3-0 Tulisia Tuliszków 20 marca, 15:00
MKS Dąbie 1-2 Orzeł Grzegorzew 19 marca, 15:00
Kasztelania Brudzew 0-3 CKS Zbiersk 19 marca, 14:00
Polonia Golina 3-0 LKS Ślesin 19 marca, 15:00
Zjednoczeni Rychwał 1-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 20 marca, 14:00
Orzeł Kawęczyn 1-2 GKS Sompolno 19 marca, 14:00

Kolejka 15 - 26-27 marca

Orzeł Kawęczyn 0-1 Zjednoczeni Trzemeszno 26 marca, 14:00
GKS Sompolno 2-2 Zjednoczeni Rychwał 27 marca, 15:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-1 Polonia Golina 26 marca, 15:00
LKS Ślesin 2-4 Kasztelania Brudzew 26 marca, 14:00
CKS Zbiersk 7-1 MKS Dąbie 27 marca, 14:00
Orzeł Grzegorzew 1-1 Warta Dobrów 27 marca, 15:00
Tulisia Tuliszków 3-1 Strażak Licheń Stary 27 marca, 15:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 Tulisia Tuliszków 2 kwietnia, 15:00
Strażak Licheń Stary 2-2 Orzeł Grzegorzew 2 kwietnia, 11:00
Warta Dobrów 2-1 CKS Zbiersk 3 kwietnia, 15:00
MKS Dąbie 1-0 LKS Ślesin 2 kwietnia, 15:00
Kasztelania Brudzew 3-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 2 kwietnia, 16:00
Polonia Golina 2-0 GKS Sompolno 2 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 0-2 Orzeł Kawęczyn 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Zjednoczeni Rychwał 1-2 Zjednoczeni Trzemeszno 10 kwietnia, 15:00
Orzeł Kawęczyn 2-0 Polonia Golina 9 kwietnia, 15:00
GKS Sompolno 2-2 Kasztelania Brudzew 10 kwietnia, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 5-1 MKS Dąbie 9 kwietnia, 14:00
LKS Ślesin 1-1 Warta Dobrów 9 kwietnia, 16:00
CKS Zbiersk 2-1 Strażak Licheń Stary 10 kwietnia, 14:00
Orzeł Grzegorzew 1-1 Tulisia Tuliszków 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

LKS Ślesin 3-2 Strażak Licheń Stary 21 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 16:00) odwołany
Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 Orzeł Grzegorzew 23 kwietnia, 17:00
Tulisia Tuliszków 2-2 CKS Zbiersk 24 kwietnia, 16:00
Warta Dobrów 3-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 24 kwietnia, 15:00
MKS Dąbie 2-9 GKS Sompolno 23 kwietnia, 16:00
Kasztelania Brudzew 1-2 Orzeł Kawęczyn 23 kwietnia, 16:00
Polonia Golina 1-1 Zjednoczeni Rychwał 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Polonia Golina 0-1 Zjednoczeni Trzemeszno 30 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 5-0 Kasztelania Brudzew 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Kawęczyn 2-0 MKS Dąbie 30 kwietnia, 15:00
GKS Sompolno 2-0 Warta Dobrów 30 kwietnia, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-2 Strażak Licheń Stary 30 kwietnia, 16:00
LKS Ślesin 2-3 Tulisia Tuliszków 29 kwietnia, 18:30
CKS Zbiersk 3-4 Orzeł Grzegorzew 30 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 7-8 maja

Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 CKS Zbiersk 8 maja, 15:00
Orzeł Grzegorzew 1-2 LKS Ślesin 8 maja, 17:00
Tulisia Tuliszków 2-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 8 maja, 17:00
Strażak Licheń Stary 2-1 GKS Sompolno 7 maja, 11:00
Warta Dobrów 5-2 Orzeł Kawęczyn 8 maja, 15:00
MKS Dąbie 1-2 Zjednoczeni Rychwał 7 maja, 17:00
Kasztelania Brudzew 0-2 Polonia Golina 7 maja, 17:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Kasztelania Brudzew 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno 15 maja, 16:00
Polonia Golina 6-0 MKS Dąbie 14 maja, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 6-0 Warta Dobrów 15 maja, 13:00
Orzeł Kawęczyn 4-1 Strażak Licheń Stary 13 maja, 18:30
GKS Sompolno 1-0 Tulisia Tuliszków 15 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-2 Orzeł Grzegorzew 14 maja, 17:00
LKS Ślesin 3-3 CKS Zbiersk 14 maja, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Zjednoczeni Rychwał 2-0 Strażak Licheń Stary 21 maja, 13:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-2 LKS Ślesin 22 maja, 15:00
CKS Zbiersk 2-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 22 maja, 14:00
Orzeł Grzegorzew 1-3 GKS Sompolno 22 maja, 16:00
Tulisia Tuliszków 4-1 Orzeł Kawęczyn 22 maja, 17:00
Warta Dobrów 0-3 Polonia Golina 22 maja, 16:00
MKS Dąbie 4-4 Kasztelania Brudzew 21 maja, 14:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

MKS Dąbie 0-8 Zjednoczeni Trzemeszno 28 maja, 15:00
Kasztelania Brudzew 0-1 Warta Dobrów 29 maja, 16:00
Polonia Golina 4-1 Strażak Licheń Stary 28 maja, 11:00
Zjednoczeni Rychwał 0-2 Tulisia Tuliszków 29 maja, 17:00
Orzeł Kawęczyn 6-1 Orzeł Grzegorzew 29 maja, 15:00
GKS Sompolno 3-1 CKS Zbiersk 29 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-2 LKS Ślesin 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 4 czerwca, 16:00
LKS Ślesin 2-2 GKS Sompolno 4 czerwca, 17:00
CKS Zbiersk 1-2 Orzeł Kawęczyn 4 czerwca, 17:00
Orzeł Grzegorzew 3-2 Zjednoczeni Rychwał 4 czerwca, 17:00
Tulisia Tuliszków 1-5 Polonia Golina 3 czerwca, 18:30
Strażak Licheń Stary 3-5 Kasztelania Brudzew 4 czerwca, 11:00
Warta Dobrów 6-0 MKS Dąbie 5 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Warta Dobrów 1-2 Zjednoczeni Trzemeszno 11 czerwca, 16:00
MKS Dąbie 1-3 Strażak Licheń Stary 11 czerwca, 17:00
Kasztelania Brudzew 3-0 Tulisia Tuliszków 12 czerwca, 16:00
Polonia Golina 6-0 Orzeł Grzegorzew 11 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 1-2 CKS Zbiersk 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 czerwca, 17:00) odwołany
Orzeł Kawęczyn 4-4 LKS Ślesin 11 czerwca, 15:00
GKS Sompolno 3-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 12 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 GKS Sompolno 19 czerwca, 15:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-3 Orzeł Kawęczyn 18 czerwca, 16:00
LKS Ślesin 1-2 Zjednoczeni Rychwał 19 czerwca, 15:00
CKS Zbiersk 0-4 Polonia Golina 19 czerwca, 15:00
Orzeł Grzegorzew 3-1 Kasztelania Brudzew 19 czerwca, 15:00
Tulisia Tuliszków 6-2 MKS Dąbie 18 czerwca, 16:00
Strażak Licheń Stary 0-1 Warta Dobrów 18 czerwca, 15:00

Baraże o udział w Red Box V lidze (wielkopolska)

V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)

Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska VI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas