[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga Red Box 2021/2022, grupa: wielkopolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lipno Stęszew 30 77 25 2 3 86-14 13 1 1 48-8 12 1 2 38-6
2.  Meblorz Swarzędz 30 64 20 4 6 74-38 8 2 5 33-26 12 2 1 41-12
3.  Piast Kobylnica 30 63 20 3 7 79-34 10 3 2 35-13 10 0 5 44-21
4.  Orkan Chorzemin 30 61 19 4 7 68-43 10 0 5 38-23 9 4 2 30-20
5.  Polonus Kazimierz Biskupi 30 53 17 2 11 70-46 10 0 5 39-21 7 2 6 31-25
6.  Płomień Przyprostynia 30 49 16 1 13 81-72 10 0 5 49-32 6 1 8 32-40
7.  Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 47 14 5 11 67-40 8 2 5 40-22 6 3 6 27-18
8.  1922 Lechia Kostrzyn 30 43 13 4 13 44-51 7 2 6 18-21 6 2 7 26-30
9.  GKS Dopiewo 30 40 12 4 14 62-53 5 2 8 25-28 7 2 6 37-25
10.  Grom Plewiska 30 37 11 4 15 53-67 6 2 7 31-30 5 2 8 22-37
11.  Polanin Strzałkowo 30 35 11 2 17 59-60 8 1 6 34-22 3 1 11 25-38
12.  Czarni Czerniejewo 30 32 10 2 18 59-84 5 1 9 35-37 5 1 9 24-47
13.  Pelikan Niechanowo 30 31 9 4 17 30-78 5 3 7 17-40 4 1 10 13-38
14.  Vitcovia Witkowo 30 29 8 5 17 22-70 2 4 9 6-40 6 1 8 16-30
15.  Orkan Konarzewo 30 18 4 6 20 34-67 2 2 11 15-32 2 4 9 19-35
16.  Stella Luboń 30 14 4 2 24 34-105 3 2 10 22-42 1 0 14 12-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lipno Stęszew    1-0 2-1 4-1 0-3 6-0 1-0 3-0 1-0 2-2 6-0 2-0 6-0 1-0 6-1 7-0 
 2 Meblorz Swarzędz3-2     0-4 1-2 2-2 6-1 3-2 0-1 4-1 3-1 3-2 0-3 3-0 0-2 1-1 4-2 
 3 Piast Kobylnica0-2 1-1     1-1 2-2 3-2 2-0 2-1 4-1 3-1 3-1 4-0 3-0 0-1 3-0 4-0 
 4 Orkan Chorzemin0-2 0-3 3-1     1-3 6-2 1-2 2-1 1-4 1-0 3-1 3-1 5-2 3-0 5-1 4-0 
 5 Polonus Kazimierz Biskupi0-6 0-3 3-0 2-3     0-4 2-1 5-0 1-0 10-0 2-1 0-2 3-0 7-0 1-0 3-1 
 6 Płomień Przyprostynia1-4 1-2 3-2 0-1 1-5     3-2 4-2 5-1 1-5 2-1 5-2 5-1 4-1 3-0* 11-3 
 7 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski2-0 0-1 4-5 2-4 3-0 3-1     1-2 2-2 2-1 6-1 1-2 2-1 4-0 2-2 6-0 
 8 1922 Lechia Kostrzyn0-2 1-1 0-4 1-1 2-0 2-1 2-1     2-4 0-1 1-0 4-2 2-1 0-1 0-2 1-0 
 9 GKS Dopiewo0-2 1-4 1-3 1-3 5-0 1-0 0-0 1-2     2-1 5-3 3-4 0-1 0-4 0-0 5-1 
 10 Grom Plewiska0-0 4-6 0-2 1-5 4-1 2-4 1-2 1-3 2-1     2-0 3-1 6-0 1-2 1-1 3-2 
 11 Polanin Strzałkowo0-1 0-3 2-1 3-0* 1-0 5-0 1-1 2-1 1-2 4-2     8-1 2-4 1-2 3-2 1-2 
 12 Czarni Czerniejewo0-5 1-3 2-4 2-3 1-4 1-2 1-3 3-3 1-5 7-0 4-2     0-2 2-0 3-1 7-0 
 13 Pelikan Niechanowo0-3 0-3 0-4 1-1 0-5 1-4 0-3 2-1 0-10 1-1 1-1 5-1     2-1 3-2 1-0 
 14 Vitcovia Witkowo0-5 0-2 0-5 0-0 1-0 0-6 1-1 0-4 0-2 0-3 0-7 1-1 0-0     0-4 3-0 
 15 Orkan Konarzewo0-1 2-5 1-5 1-3 2-4 1-2 0-2 3-4 0-0 0-2 0-1 1-2 1-0 0-0     3-1 
 16 Stella Luboń0-3 0-4 0-3 0-2 0-2 3-3 0-7 1-1 1-4 1-2 0-4 7-2 0-1 5-2 4-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Orkan Konarzewo 1-2 Płomień Przyprostynia 21 sierpnia, 10:00
Grom Plewiska 1-2 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 21 sierpnia, 17:00
Czarni Czerniejewo 0-5 Lipno Stęszew 22 sierpnia, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Stella Luboń 21 sierpnia, 16:00
Orkan Chorzemin 3-1 Piast Kobylnica 22 sierpnia, 17:00
GKS Dopiewo 0-1 Pelikan Niechanowo 21 sierpnia, 14:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-1 Polanin Strzałkowo 21 sierpnia, 17:00
Meblorz Swarzędz 0-2 Vitcovia Witkowo 22 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Meblorz Swarzędz 3-2 Polanin Strzałkowo 28 sierpnia, 16:00
Pelikan Niechanowo 0-5 Polonus Kazimierz Biskupi 29 sierpnia, 11:00
Piast Kobylnica 4-1 GKS Dopiewo 28 sierpnia, 14:00
Stella Luboń 0-2 Orkan Chorzemin 28 sierpnia, 17:00
Lipno Stęszew 3-0 1922 Lechia Kostrzyn 28 sierpnia, 12:00
Płomień Przyprostynia 1-5 Grom Plewiska 28 sierpnia, 15:30
Czarni Czerniejewo 1-3 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 29 sierpnia, 15:00
Orkan Konarzewo 0-0 Vitcovia Witkowo 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Orkan Konarzewo 2-5 Meblorz Swarzędz 4 września, 16:00
Grom Plewiska 1-2 Vitcovia Witkowo 4 września, 17:00
Czarni Czerniejewo 1-2 Płomień Przyprostynia 4 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 września, 14:00
GKS Dopiewo 5-1 Stella Luboń 4 września, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 3-0 Piast Kobylnica 5 września, 17:00
Polanin Strzałkowo 2-4 Pelikan Niechanowo 4 września, 16:00
Lipno Stęszew 4-1 Orkan Chorzemin 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Meblorz Swarzędz 3-0 Pelikan Niechanowo 11 września, 15:00
Piast Kobylnica 3-1 Polanin Strzałkowo 11 września, 14:00
Stella Luboń 0-2 Polonus Kazimierz Biskupi 11 września, 16:00
Lipno Stęszew 1-0 GKS Dopiewo 10 września, 17:15
Płomień Przyprostynia 4-2 1922 Lechia Kostrzyn 11 września, 13:00
Vitcovia Witkowo 1-1 Czarni Czerniejewo 11 września, 16:00
Orkan Konarzewo 0-2 Grom Plewiska 11 września, 16:00
Orkan Chorzemin 1-2 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 września, 13:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Grom Plewiska 4-6 Meblorz Swarzędz 18 września, 16:00
Czarni Czerniejewo 3-1 Orkan Konarzewo 19 września, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Vitcovia Witkowo 18 września, 16:00
Orkan Chorzemin 6-2 Płomień Przyprostynia 19 września, 16:00
GKS Dopiewo 0-0 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18 września, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 0-6 Lipno Stęszew 18 września, 13:00
Polanin Strzałkowo 1-2 Stella Luboń 18 września, 16:00
Pelikan Niechanowo 0-4 Piast Kobylnica 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Meblorz Swarzędz 0-4 Piast Kobylnica 25 września, 15:00
Stella Luboń 0-1 Pelikan Niechanowo 25 września, 15:00
Lipno Stęszew 6-0 Polanin Strzałkowo 25 września, 11:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Polonus Kazimierz Biskupi 26 września, 16:00
Płomień Przyprostynia 5-1 GKS Dopiewo 25 września, 16:00
Vitcovia Witkowo 0-0 Orkan Chorzemin 25 września, 16:00
Orkan Konarzewo 3-4 1922 Lechia Kostrzyn 25 września, 16:00
Grom Plewiska 3-1 Czarni Czerniejewo 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Czarni Czerniejewo 1-3 Meblorz Swarzędz 2 października, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Grom Plewiska 2 października, 15:00
Orkan Chorzemin 5-1 Orkan Konarzewo 2 października, 15:00
GKS Dopiewo 0-4 Vitcovia Witkowo 2 października, 15:00
Polonus Kazimierz Biskupi 0-4 Płomień Przyprostynia 2 października, 15:30
Polanin Strzałkowo 1-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 października, 15:00
Pelikan Niechanowo 0-3 Lipno Stęszew 2 października, 15:00
Piast Kobylnica 4-0 Stella Luboń 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Meblorz Swarzędz 4-2 Stella Luboń 9 października, 15:00
Lipno Stęszew 2-1 Piast Kobylnica 9 października, 14:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Pelikan Niechanowo 9 października, 16:00
Płomień Przyprostynia 2-1 Polanin Strzałkowo 9 października, 15:30
Vitcovia Witkowo 1-0 Polonus Kazimierz Biskupi 9 października, 15:30
Orkan Konarzewo 0-0 GKS Dopiewo 9 października, 15:00
Czarni Czerniejewo 3-3 1922 Lechia Kostrzyn 9 października, 16:00
Orkan Chorzemin 1-0 Grom Plewiska 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 16-17 października

1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Meblorz Swarzędz 16 października, 15:00
Orkan Chorzemin 3-1 Czarni Czerniejewo 17 października, 15:00
GKS Dopiewo 2-1 Grom Plewiska 16 października, 15:00
Polonus Kazimierz Biskupi 1-0 Orkan Konarzewo 16 października, 15:00
Polanin Strzałkowo 1-2 Vitcovia Witkowo 16 października, 15:00
Pelikan Niechanowo 1-4 Płomień Przyprostynia 16 października, 14:00
Piast Kobylnica 2-0 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16 października, 14:00
Stella Luboń 0-3 Lipno Stęszew 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Meblorz Swarzędz 3-2 Lipno Stęszew 23 października, 15:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6-0 Stella Luboń 23 października, 14:00
Płomień Przyprostynia 3-2 Piast Kobylnica 23 października, 15:30
Vitcovia Witkowo 0-0 Pelikan Niechanowo 24 października, 14:00
Orkan Konarzewo 0-1 Polanin Strzałkowo 23 października, 15:00
Grom Plewiska 4-1 Polonus Kazimierz Biskupi 23 października, 15:00
Czarni Czerniejewo 1-5 GKS Dopiewo 24 października, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Orkan Chorzemin 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Orkan Chorzemin 0-3 Meblorz Swarzędz 30 października, 15:00
GKS Dopiewo 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 10 listopada, 18:30
w pierwotnym terminie (30 października, 11:00) odwołany
Polonus Kazimierz Biskupi 0-2 Czarni Czerniejewo 30 października, 11:30
Polanin Strzałkowo 4-2 Grom Plewiska 30 października, 15:00
Pelikan Niechanowo 3-2 Orkan Konarzewo 30 października, 14:00
Piast Kobylnica 0-1 Vitcovia Witkowo 30 października, 13:00
Stella Luboń 3-3 Płomień Przyprostynia 30 października, 14:00
Lipno Stęszew 1-0 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Meblorz Swarzędz 3-2 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 listopada, 14:00
Płomień Przyprostynia 1-4 Lipno Stęszew 6 listopada, 14:00
Vitcovia Witkowo 3-0 Stella Luboń 6 listopada, 13:30
Orkan Konarzewo 1-5 Piast Kobylnica 6 listopada, 13:00
Grom Plewiska 6-0 Pelikan Niechanowo 6 listopada, 11:00
Czarni Czerniejewo 4-2 Polanin Strzałkowo 6 listopada, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Polonus Kazimierz Biskupi 6 listopada, 13:30
Orkan Chorzemin 1-4 GKS Dopiewo 7 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

GKS Dopiewo 1-4 Meblorz Swarzędz 13 listopada, 13:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-3 Orkan Chorzemin 14 listopada, 11:00
Polanin Strzałkowo 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 13 listopada, 11:00
Pelikan Niechanowo 5-1 Czarni Czerniejewo 13 listopada, 14:00
Piast Kobylnica 3-1 Grom Plewiska 14 listopada, 13:00
Stella Luboń 4-2 Orkan Konarzewo 13 listopada, 12:30
Lipno Stęszew 1-0 Vitcovia Witkowo 13 listopada, 13:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Płomień Przyprostynia 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 20-21 listopada

Meblorz Swarzędz 6-1 Płomień Przyprostynia 20 listopada, 13:30
Vitcovia Witkowo 1-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 20 listopada, 12:00
Orkan Konarzewo 0-1 Lipno Stęszew 20 listopada, 13:00
Grom Plewiska 3-2 Stella Luboń 20 listopada, 11:00
Czarni Czerniejewo 2-4 Piast Kobylnica 20 listopada, 13:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Pelikan Niechanowo 20 listopada, 13:00
Orkan Chorzemin 3-1 Polanin Strzałkowo 20 listopada, 13:00
GKS Dopiewo 5-0 Polonus Kazimierz Biskupi 20 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 27-28 listopada

Polonus Kazimierz Biskupi 0-3 Meblorz Swarzędz 27 listopada, 12:00
Polanin Strzałkowo 1-2 GKS Dopiewo 27 listopada, 12:00
Pelikan Niechanowo 1-1 Orkan Chorzemin 27 listopada, 13:00
Piast Kobylnica 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 27 listopada, 11:00
Stella Luboń 7-2 Czarni Czerniejewo 27 listopada, 12:30
Lipno Stęszew 2-2 Grom Plewiska 27 listopada, 13:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Orkan Konarzewo 27 listopada, 13:00
Płomień Przyprostynia 4-1 Vitcovia Witkowo 27 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Vitcovia Witkowo 0-2 Meblorz Swarzędz 6 kwietnia, 18:00
Płomień Przyprostynia 3-0 Orkan Konarzewo 19 marca, 13:00
(wo)
na boisku 1-1
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Grom Plewiska 19 marca, 15:00
Lipno Stęszew 2-0 Czarni Czerniejewo 19 marca, 11:00
Stella Luboń 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 19 marca, 15:00
Piast Kobylnica 1-1 Orkan Chorzemin 19 marca, 14:00
Pelikan Niechanowo 0-10 GKS Dopiewo 20 marca, 11:00
Polanin Strzałkowo 1-0 Polonus Kazimierz Biskupi 19 marca, 12:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Czarni Czerniejewo 26 marca, 15:00
Vitcovia Witkowo 0-4 Orkan Konarzewo 26 marca, 16:00
Polanin Strzałkowo 0-3 Meblorz Swarzędz 26 marca, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 3-0 Pelikan Niechanowo 26 marca, 12:00
GKS Dopiewo 1-3 Piast Kobylnica 27 marca, 14:00
Orkan Chorzemin 4-0 Stella Luboń 26 marca, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-2 Lipno Stęszew 26 marca, 15:00
Grom Plewiska 2-4 Płomień Przyprostynia 26 marca, 12:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Orkan Chorzemin 0-2 Lipno Stęszew 3 kwietnia, 14:00
Meblorz Swarzędz 1-1 Orkan Konarzewo 2 kwietnia, 15:00
Vitcovia Witkowo 0-3 Grom Plewiska 2 kwietnia, 16:00
Płomień Przyprostynia 5-2 Czarni Czerniejewo 2 kwietnia, 15:30
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 3 kwietnia, 15:00
Stella Luboń 1-4 GKS Dopiewo 2 kwietnia, 15:00
Piast Kobylnica 2-2 Polonus Kazimierz Biskupi 2 kwietnia, 14:00
Pelikan Niechanowo 1-1 Polanin Strzałkowo 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-4 Orkan Chorzemin 9 kwietnia, 15:00
Pelikan Niechanowo 0-3 Meblorz Swarzędz 9 kwietnia, 15:00
Polanin Strzałkowo 2-1 Piast Kobylnica 10 kwietnia, 14:00
Polonus Kazimierz Biskupi 3-1 Stella Luboń 9 kwietnia, 12:00
GKS Dopiewo 0-2 Lipno Stęszew 10 kwietnia, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Płomień Przyprostynia 9 kwietnia, 11:00
Czarni Czerniejewo 2-0 Vitcovia Witkowo 9 kwietnia, 13:30
Grom Plewiska 1-1 Orkan Konarzewo 9 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

Meblorz Swarzędz 3-1 Grom Plewiska 16 kwietnia, 15:00
Orkan Konarzewo 1-2 Czarni Czerniejewo 16 kwietnia, 16:00
Vitcovia Witkowo 0-4 1922 Lechia Kostrzyn 16 kwietnia, 16:00
Płomień Przyprostynia 0-1 Orkan Chorzemin 16 kwietnia, 12:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 GKS Dopiewo 16 kwietnia, 12:00
Lipno Stęszew 0-3 Polonus Kazimierz Biskupi 16 kwietnia, 12:00
Stella Luboń 0-4 Polanin Strzałkowo 16 kwietnia, 15:30
Piast Kobylnica 3-0 Pelikan Niechanowo 16 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Piast Kobylnica 1-1 Meblorz Swarzędz 24 kwietnia, 14:00
Pelikan Niechanowo 1-0 Stella Luboń 23 kwietnia, 13:30
Polanin Strzałkowo 0-1 Lipno Stęszew 23 kwietnia, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 kwietnia, 17:00
GKS Dopiewo 1-0 Płomień Przyprostynia 23 kwietnia, 16:00
Orkan Chorzemin 3-0 Vitcovia Witkowo 24 kwietnia, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-2 Orkan Konarzewo 23 kwietnia, 16:00
Czarni Czerniejewo 7-0 Grom Plewiska 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Meblorz Swarzędz 0-3 Czarni Czerniejewo 30 kwietnia, 15:00
Grom Plewiska 1-3 1922 Lechia Kostrzyn 30 kwietnia, 16:00
Orkan Konarzewo 1-3 Orkan Chorzemin 30 kwietnia, 16:00
Vitcovia Witkowo 0-2 GKS Dopiewo 30 kwietnia, 16:00
Płomień Przyprostynia 1-5 Polonus Kazimierz Biskupi 30 kwietnia, 14:30
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6-1 Polanin Strzałkowo 30 kwietnia, 15:00
Lipno Stęszew 6-0 Pelikan Niechanowo 30 kwietnia, 14:00
Stella Luboń 0-3 Piast Kobylnica 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Grom Plewiska 1-5 Orkan Chorzemin 7 maja, 16:00
Stella Luboń 0-4 Meblorz Swarzędz 7 maja, 16:00
Piast Kobylnica 0-2 Lipno Stęszew 7 maja, 14:00
Pelikan Niechanowo 0-3 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 7 maja, 15:00
Polanin Strzałkowo 5-0 Płomień Przyprostynia 8 maja, 14:00
Polonus Kazimierz Biskupi 7-0 Vitcovia Witkowo 7 maja, 16:00
GKS Dopiewo 0-0 Orkan Konarzewo 7 maja, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-2 Czarni Czerniejewo 7 maja, 16:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Meblorz Swarzędz 0-1 1922 Lechia Kostrzyn 14 maja, 16:00
Czarni Czerniejewo 2-3 Orkan Chorzemin 15 maja, 15:00
Grom Plewiska 2-1 GKS Dopiewo 14 maja, 16:00
Orkan Konarzewo 2-4 Polonus Kazimierz Biskupi 15 maja, 16:00
Vitcovia Witkowo 0-7 Polanin Strzałkowo 14 maja, 16:00
Płomień Przyprostynia 5-1 Pelikan Niechanowo 14 maja, 15:30
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-5 Piast Kobylnica 15 maja, 12:00
Lipno Stęszew 7-0 Stella Luboń 14 maja, 14:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Lipno Stęszew 1-0 Meblorz Swarzędz 22 maja, 14:00
Stella Luboń 0-7 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 21 maja, 16:00
Piast Kobylnica 3-2 Płomień Przyprostynia 21 maja, 14:00
Pelikan Niechanowo 2-1 Vitcovia Witkowo 22 maja, 11:00
Polanin Strzałkowo 3-2 Orkan Konarzewo 22 maja, 15:00
Polonus Kazimierz Biskupi 10-0 Grom Plewiska 21 maja, 14:00
GKS Dopiewo 3-4 Czarni Czerniejewo 21 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (21 maja, 11:00) odwołany
Orkan Chorzemin 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 21 maja, 16:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Meblorz Swarzędz 1-2 Orkan Chorzemin 28 maja, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-4 GKS Dopiewo 28 maja, 16:00
Czarni Czerniejewo 1-4 Polonus Kazimierz Biskupi 28 maja, 16:00
Grom Plewiska 2-0 Polanin Strzałkowo 28 maja, 16:00
Orkan Konarzewo 1-0 Pelikan Niechanowo 28 maja, 16:00
Vitcovia Witkowo 0-5 Piast Kobylnica 27 maja, 19:00
Płomień Przyprostynia 11-3 Stella Luboń 28 maja, 15:30
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Lipno Stęszew 29 maja, 18:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Meblorz Swarzędz 4 czerwca, 17:00
Lipno Stęszew 6-0 Płomień Przyprostynia 4 czerwca, 14:00
Stella Luboń 5-2 Vitcovia Witkowo 4 czerwca, 17:00
Piast Kobylnica 3-0 Orkan Konarzewo 4 czerwca, 14:00
Pelikan Niechanowo 1-1 Grom Plewiska 4 czerwca, 10:00
Polanin Strzałkowo 8-1 Czarni Czerniejewo 4 czerwca, 16:00
Polonus Kazimierz Biskupi 5-0 1922 Lechia Kostrzyn 4 czerwca, 17:00
GKS Dopiewo 1-3 Orkan Chorzemin 3 czerwca, 19:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Meblorz Swarzędz 4-1 GKS Dopiewo 11 czerwca, 16:00
Orkan Chorzemin 1-3 Polonus Kazimierz Biskupi 12 czerwca, 18:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Polanin Strzałkowo 11 czerwca, 13:00
Czarni Czerniejewo 0-2 Pelikan Niechanowo 12 czerwca, 17:00
Grom Plewiska 0-2 Piast Kobylnica 11 czerwca, 16:00
Orkan Konarzewo 3-1 Stella Luboń 12 czerwca, 18:00
Vitcovia Witkowo 0-5 Lipno Stęszew 11 czerwca, 16:00
Płomień Przyprostynia 3-2 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 12 czerwca, 13:00

Kolejka 29 - 18-19 czerwca

Płomień Przyprostynia 1-2 Meblorz Swarzędz 18 czerwca, 12:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Vitcovia Witkowo 18 czerwca, 15:00
Lipno Stęszew 6-1 Orkan Konarzewo 18 czerwca, 14:00
Stella Luboń 1-2 Grom Plewiska 18 czerwca, 17:00
Piast Kobylnica 4-0 Czarni Czerniejewo 16 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (18 czerwca, 14:00) odwołany / w drugim terminie przerwany w 11. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Pelikan Niechanowo 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 16 czerwca, 10:00
Polanin Strzałkowo 3-0 Orkan Chorzemin 16 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
Polonus Kazimierz Biskupi 1-0 GKS Dopiewo 16 czerwca, 13:00

Kolejka 30 - 25-26 czerwca

Meblorz Swarzędz 2-2 Polonus Kazimierz Biskupi 25 czerwca, 13:00
GKS Dopiewo 5-3 Polanin Strzałkowo 25 czerwca, 13:00
Orkan Chorzemin 5-2 Pelikan Niechanowo 25 czerwca, 13:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-4 Piast Kobylnica 25 czerwca, 13:00
Czarni Czerniejewo 7-0 Stella Luboń 25 czerwca, 13:00
Grom Plewiska 0-0 Lipno Stęszew 25 czerwca, 13:00
Orkan Konarzewo 0-2 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 25 czerwca, 13:00
Vitcovia Witkowo 0-6 Płomień Przyprostynia 25 czerwca, 13:00

Baraże o udział w Artbud IV lidze (wielkopolska)
Baraże o udział w Red Box V lidze (wielkopolska)

IV liga Artbud 2021/2022 (wielkopolska)

V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)

Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska VI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas