[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Red Box 2021/2022, grupa: wielkopolska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Śmiłowo 30 80 26 2 2 118-25 14 0 1 63-11 12 2 1 55-14
2.  Kłos Budzyń 30 59 19 2 9 70-38 11 0 4 39-14 8 2 5 31-24
3.  Sparta Złotów 30 57 17 6 7 56-23 11 3 1 32-10 6 3 6 24-13
4.  KP Piła 30 52 16 4 10 73-50 7 4 4 41-31 9 0 6 32-19
5.  Unia Wapno 30 51 15 6 9 74-52 10 1 4 37-21 5 5 5 37-31
6.  Polonia Jastrowie 30 50 14 8 8 50-34 7 5 3 24-14 7 3 5 26-20
7.  Iskra Krajenka 30 48 14 6 10 51-48 10 4 1 35-17 4 2 9 16-31
8.  Radwan Lubasz 30 47 14 5 11 71-68 9 2 4 41-23 5 3 7 30-45
9.  GLKS Wysoka 30 40 11 7 12 51-56 7 3 5 32-26 4 4 7 19-30
10.  Drawa Krzyż Wielkopolski 30 35 9 8 13 63-84 6 4 5 35-30 3 4 8 28-54
11.  Noteć Rosko 30 31 9 4 17 62-81 5 2 8 33-31 4 2 9 29-50
12.  Sokół Damasławek 30 29 8 5 17 59-98 5 3 7 41-49 3 2 10 18-49 2 4 1 1 0 6-5
13.  Noteć Dziembowo 30 29 8 5 17 49-89 6 1 8 24-38 2 4 9 25-51 2 1 0 1 1 5-6
14.  Sokół Szamocin 30 27 6 9 15 41-69 3 4 8 24-41 3 5 7 17-28
15.  Płomień Połajewo 30 22 6 4 20 40-82 4 3 8 23-29 2 1 12 17-53
16.  Wenus Jędrzejewo 30 20 5 5 20 39-70 3 4 8 26-32 2 1 12 13-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orkan Śmiłowo    5-1 2-1 1-2 5-2 1-0 2-0 7-1 4-0 6-1 4-1 9-2 8-0 2-0 3-0 4-0 
 2 Kłos Budzyń1-2     1-0 0-2 2-0 0-3* 3-0 3-0 0-1 5-1 5-2 4-1 2-1 5-0 5-1 3-0 
 3 Sparta Złotów2-1 1-0     2-1 2-0 0-1 1-0 2-2 1-0 6-1 4-1 1-1 2-0 2-2 3-0 3-0* 
 4 KP Piła2-7 5-0 0-4     2-2 2-2 2-2 0-2 2-0 4-4 5-2 8-1 4-1 3-2 0-2 2-0 
 5 Unia Wapno0-4 0-1 1-0 3-1     4-2 3-0 5-0 2-3 2-6 1-1 6-1 2-0 3-2 2-0 3-0 
 6 Polonia Jastrowie0-0 2-1 1-0 3-1 1-1     1-1 2-3 1-1 3-0* 0-1 2-1 1-1 0-2 6-1 1-0 
 7 Iskra Krajenka2-5 2-0 1-1 1-0 2-2 1-0     1-1 3-2 1-1 7-2 3-0 3-2 3-0 4-1 1-0 
 8 Radwan Lubasz0-2 0-3 0-3 2-0 3-2 4-1 4-0     3-1 9-1 3-0 2-2 4-5 3-0 2-1 2-2 
 9 GLKS Wysoka1-2 1-3 1-1 0-4 2-2 1-2 3-0 6-3     6-2 3-1 2-1 2-1 0-0 3-2 1-2 
 10 Drawa Krzyż Wielkopolski1-5 2-3 1-0 0-4 4-4 2-1 3-0 2-2 1-2     4-4 2-1 7-1 0-0 5-1 1-2 
 11 Noteć Rosko0-5 2-3 0-2 0-2 4-1 1-1 0-2 1-6 1-2 1-1     2-0 6-0 1-3 10-0 4-3 
 12 Sokół Damasławek1-6 1-1 3-2 2-6 2-5 2-2 1-4 5-2 6-3 2-4 2-4     4-4 2-3 5-2 3-1 
 13 Noteć Dziembowo0-5 0-4 1-5 1-0 0-4 0-2 0-2 1-2 2-2 3-2 4-3 1-2     2-1 4-2 5-2 
 14 Sokół Szamocin1-4 0-3* 0-0 2-5 1-5 1-4 4-3 2-3 4-2 1-1 1-4 2-3 2-2     1-1 2-1 
 15 Płomień Połajewo3-3 1-6 1-3 1-2 1-5 0-3 1-2 3-0 0-0 3-0 5-0 1-2 0-3* 0-0     3-0 
 16 Wenus Jędrzejewo0-4 2-2 0-2 1-2 0-2 1-2 3-0 5-3 0-0 2-3 2-3 4-0 4-4 2-2 0-3     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Drawa Krzyż Wielkopolski 5-1 Płomień Połajewo 21 sierpnia, 17:00
Iskra Krajenka 1-0 Wenus Jędrzejewo 21 sierpnia, 14:00
KP Piła 4-1 Noteć Dziembowo 25 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 16:00) odwołany
Kłos Budzyń 1-0 Sparta Złotów 21 sierpnia, 17:30
Unia Wapno 4-2 Polonia Jastrowie 22 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 6-3 Radwan Lubasz 21 sierpnia, 12:00
Sokół Damasławek 2-4 Noteć Rosko 22 sierpnia, 14:00
Orkan Śmiłowo 2-0 Sokół Szamocin 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Płomień Połajewo 0-0 Sokół Szamocin 27 sierpnia, 18:00
Noteć Rosko 0-5 Orkan Śmiłowo 29 sierpnia, 14:00
Radwan Lubasz 2-2 Sokół Damasławek 29 sierpnia, 15:00
Noteć Dziembowo 0-4 Kłos Budzyń 28 sierpnia, 11:30
Wenus Jędrzejewo 1-2 KP Piła 28 sierpnia, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Iskra Krajenka 28 sierpnia, 16:00
GLKS Wysoka 1-2 Polonia Jastrowie 28 sierpnia, 15:00
Unia Wapno 1-0 Sparta Złotów 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Iskra Krajenka 4-1 Płomień Połajewo 4 września, 15:00
KP Piła 4-4 Drawa Krzyż Wielkopolski 4 września, 16:00
Kłos Budzyń 3-0 Wenus Jędrzejewo 4 września, 17:00
Unia Wapno 2-0 Noteć Dziembowo 5 września, 16:00
Sokół Damasławek 2-2 Polonia Jastrowie 5 września, 14:00
Orkan Śmiłowo 7-1 Radwan Lubasz 5 września, 15:00
Sokół Szamocin 1-4 Noteć Rosko 4 września, 16:00
Sparta Złotów 1-0 GLKS Wysoka 3 września, 17:30

Kolejka 4 - 11-12 września

Płomień Połajewo 5-0 Noteć Rosko 12 września, 14:00
Radwan Lubasz 3-0 Sokół Szamocin 12 września, 15:00
Sparta Złotów 1-1 Sokół Damasławek 11 września, 15:00
Noteć Dziembowo 2-2 GLKS Wysoka 11 września, 15:00
Wenus Jędrzejewo 0-2 Unia Wapno 11 września, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-3 Kłos Budzyń 11 września, 16:00
Iskra Krajenka 1-0 KP Piła 12 września, 14:00
Orkan Śmiłowo 1-0 Polonia Jastrowie 12 września, 15:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Kłos Budzyń 3-0 Iskra Krajenka 19 września, 17:00
Unia Wapno 2-6 Drawa Krzyż Wielkopolski 19 września, 15:00
GLKS Wysoka 1-2 Wenus Jędrzejewo 19 września, 14:00
Sokół Damasławek 4-4 Noteć Dziembowo 18 września, 14:00
Orkan Śmiłowo 2-1 Sparta Złotów 18 września, 16:00
Sokół Szamocin 1-4 Polonia Jastrowie 18 września, 16:00
Noteć Rosko 1-6 Radwan Lubasz 19 września, 15:00
Płomień Połajewo 1-2 KP Piła 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Płomień Połajewo 3-0 Radwan Lubasz 25 września, 16:00
Sparta Złotów 2-2 Sokół Szamocin 25 września, 15:00
Noteć Dziembowo 0-5 Orkan Śmiłowo 26 września, 15:00
Wenus Jędrzejewo 4-0 Sokół Damasławek 25 września, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-2 GLKS Wysoka 25 września, 14:00
Iskra Krajenka 2-2 Unia Wapno 25 września, 16:30
KP Piła 5-0 Kłos Budzyń 25 września, 15:00
Noteć Rosko 1-1 Polonia Jastrowie 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Kłos Budzyń 5-1 Płomień Połajewo 3 października, 17:00
Unia Wapno 3-1 KP Piła 3 października, 15:00
GLKS Wysoka 3-0 Iskra Krajenka 3 października, 14:00
Sokół Damasławek 2-4 Drawa Krzyż Wielkopolski 2 października, 14:00
Orkan Śmiłowo 4-0 Wenus Jędrzejewo 3 października, 15:00
Sokół Szamocin 2-2 Noteć Dziembowo 2 października, 16:00
Noteć Rosko 0-2 Sparta Złotów 2 października, 12:00
Radwan Lubasz 4-1 Polonia Jastrowie 2 października, 14:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Płomień Połajewo 0-3 Polonia Jastrowie 9 października, 16:00
Sparta Złotów 2-2 Radwan Lubasz 9 października, 15:00
Noteć Dziembowo 4-3 Noteć Rosko 10 października, 14:00
Wenus Jędrzejewo 2-2 Sokół Szamocin 9 października, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-5 Orkan Śmiłowo 9 października, 15:30
Iskra Krajenka 3-0 Sokół Damasławek 10 października, 13:00
KP Piła 2-0 GLKS Wysoka 9 października, 15:00
Kłos Budzyń 2-0 Unia Wapno 9 października, 17:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Unia Wapno 2-0 Płomień Połajewo 17 października, 15:00
GLKS Wysoka 1-3 Kłos Budzyń 16 października, 14:00
Sokół Damasławek 2-6 KP Piła 17 października, 14:30
Orkan Śmiłowo 2-0 Iskra Krajenka 17 października, 15:00
Sokół Szamocin 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 16 października, 15:00
Noteć Rosko 4-3 Wenus Jędrzejewo 17 października, 15:00
Radwan Lubasz 4-5 Noteć Dziembowo 16 października, 14:00
Polonia Jastrowie 1-0 Sparta Złotów 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Płomień Połajewo 1-3 Sparta Złotów 24 października, 13:00
Noteć Dziembowo 0-2 Polonia Jastrowie 24 października, 14:00
Wenus Jędrzejewo 5-3 Radwan Lubasz 23 października, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 4-4 Noteć Rosko 23 października, 15:30
Iskra Krajenka 3-0 Sokół Szamocin 23 października, 15:00
KP Piła 2-7 Orkan Śmiłowo 23 października, 15:30
Kłos Budzyń 4-1 Sokół Damasławek 23 października, 19:00
Unia Wapno 2-3 GLKS Wysoka 24 października, 15:30

Kolejka 11 - 30-31 października

GLKS Wysoka 3-2 Płomień Połajewo 30 października, 13:00
Sokół Damasławek 2-5 Unia Wapno 30 października, 14:00
Orkan Śmiłowo 5-1 Kłos Budzyń 30 października, 13:00
Sokół Szamocin 2-5 KP Piła 30 października, 14:00
Noteć Rosko 0-2 Iskra Krajenka 30 października, 15:00
Radwan Lubasz 9-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 30 października, 14:00
Polonia Jastrowie 1-0 Wenus Jędrzejewo 30 października, 15:00
Sparta Złotów 2-0 Noteć Dziembowo 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Płomień Połajewo 0-3 Noteć Dziembowo 7 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 6-2
Wenus Jędrzejewo 0-2 Sparta Złotów 6 listopada, 14:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Polonia Jastrowie 6 listopada, 14:00
Iskra Krajenka 1-1 Radwan Lubasz 6 listopada, 14:00
KP Piła 5-2 Noteć Rosko 6 listopada, 14:00
Kłos Budzyń 5-0 Sokół Szamocin 6 listopada, 17:00
Unia Wapno 0-4 Orkan Śmiłowo 7 listopada, 14:00
GLKS Wysoka 2-1 Sokół Damasławek 6 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Sokół Damasławek 5-2 Płomień Połajewo 14 listopada, 14:00
Orkan Śmiłowo 4-0 GLKS Wysoka 14 listopada, 13:00
Sokół Szamocin 1-5 Unia Wapno 13 listopada, 14:00
Noteć Rosko 2-3 Kłos Budzyń 14 listopada, 14:00
Radwan Lubasz 2-0 KP Piła 14 listopada, 13:00
Polonia Jastrowie 1-1 Iskra Krajenka 13 listopada, 14:00
Sparta Złotów 6-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 14:00) odwołany
Noteć Dziembowo 5-2 Wenus Jędrzejewo 13 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 20-21 listopada

Płomień Połajewo 3-0 Wenus Jędrzejewo 21 listopada, 12:30
Drawa Krzyż Wielkopolski 7-1 Noteć Dziembowo 20 listopada, 13:30
Iskra Krajenka 1-1 Sparta Złotów 21 listopada, 14:00
KP Piła 2-2 Polonia Jastrowie 20 listopada, 14:00
Kłos Budzyń 3-0 Radwan Lubasz 20 listopada, 17:00
Unia Wapno 1-1 Noteć Rosko 21 listopada, 13:00
GLKS Wysoka 0-0 Sokół Szamocin 20 listopada, 12:00
Sokół Damasławek 1-6 Orkan Śmiłowo 20 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 27-28 listopada

Orkan Śmiłowo 3-0 Płomień Połajewo 27 listopada, 13:00
Sokół Szamocin 2-3 Sokół Damasławek 27 listopada, 13:00
Noteć Rosko 1-2 GLKS Wysoka 27 listopada, 13:00
Radwan Lubasz 3-2 Unia Wapno 28 listopada, 13:00
Polonia Jastrowie 2-1 Kłos Budzyń 27 listopada, 13:00
Sparta Złotów 2-1 KP Piła 27 listopada, 13:30
Noteć Dziembowo 0-2 Iskra Krajenka 27 listopada, 13:30
Wenus Jędrzejewo 2-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 27 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 19-20 marca

Płomień Połajewo 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 19 marca, 16:00
Wenus Jędrzejewo 3-0 Iskra Krajenka 19 marca, 15:00
Noteć Dziembowo 1-0 KP Piła 20 marca, 14:00
Sparta Złotów 1-0 Kłos Budzyń 19 marca, 14:00
Polonia Jastrowie 1-1 Unia Wapno 19 marca, 13:00
Radwan Lubasz 3-1 GLKS Wysoka 20 marca, 14:00
Noteć Rosko 2-0 Sokół Damasławek 19 marca, 13:00
Sokół Szamocin 1-4 Orkan Śmiłowo 20 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Polonia Jastrowie 1-1 GLKS Wysoka 26 marca, 15:00
Sparta Złotów 2-0 Unia Wapno 26 marca, 14:00
Sokół Szamocin 1-1 Płomień Połajewo 26 marca, 16:00
Orkan Śmiłowo 4-1 Noteć Rosko 26 marca, 15:00
Sokół Damasławek 5-2 Radwan Lubasz 26 marca, 15:00
Kłos Budzyń 2-1 Noteć Dziembowo 26 marca, 18:00
KP Piła 2-0 Wenus Jędrzejewo 26 marca, 14:00
Iskra Krajenka 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 26 marca, 13:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

GLKS Wysoka 1-1 Sparta Złotów 1 kwietnia, 17:00
Płomień Połajewo 1-2 Iskra Krajenka 2 kwietnia, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-4 KP Piła 2 kwietnia, 16:30
Wenus Jędrzejewo 2-2 Kłos Budzyń 2 kwietnia, 16:00
Noteć Dziembowo 0-4 Unia Wapno 3 kwietnia, 14:00
Polonia Jastrowie 2-1 Sokół Damasławek 2 kwietnia, 15:00
Radwan Lubasz 0-2 Orkan Śmiłowo 3 kwietnia, 14:00
Noteć Rosko 1-3 Sokół Szamocin 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Polonia Jastrowie 0-0 Orkan Śmiłowo 9 kwietnia, 16:30
Noteć Rosko 10-0 Płomień Połajewo 9 kwietnia, 13:00
Sokół Szamocin 2-3 Radwan Lubasz 9 kwietnia, 16:00
Sokół Damasławek 3-2 Sparta Złotów 9 kwietnia, 15:00
GLKS Wysoka 2-1 Noteć Dziembowo 10 kwietnia, 15:00
Unia Wapno 3-0 Wenus Jędrzejewo 10 kwietnia, 15:00
Kłos Budzyń 5-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 10 kwietnia, 17:00
KP Piła 2-2 Iskra Krajenka 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

KP Piła 0-2 Płomień Połajewo 16 kwietnia, 14:00
Iskra Krajenka 2-0 Kłos Budzyń 16 kwietnia, 14:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 4-4 Unia Wapno 16 kwietnia, 14:00
Wenus Jędrzejewo 0-0 GLKS Wysoka 16 kwietnia, 15:00
Noteć Dziembowo 1-2 Sokół Damasławek 16 kwietnia, 14:00
Sparta Złotów 2-1 Orkan Śmiłowo 16 kwietnia, 13:00
Polonia Jastrowie 0-2 Sokół Szamocin 16 kwietnia, 15:00
Radwan Lubasz 3-0 Noteć Rosko 16 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Polonia Jastrowie 0-1 Noteć Rosko 23 kwietnia, 15:00
Radwan Lubasz 2-1 Płomień Połajewo 24 kwietnia, 14:00
Sokół Szamocin 0-0 Sparta Złotów 23 kwietnia, 16:00
Orkan Śmiłowo 8-0 Noteć Dziembowo 24 kwietnia, 15:00
Sokół Damasławek 3-1 Wenus Jędrzejewo 24 kwietnia, 15:00
GLKS Wysoka 6-2 Drawa Krzyż Wielkopolski 24 kwietnia, 17:00
Unia Wapno 3-0 Iskra Krajenka 23 kwietnia, 16:00
Kłos Budzyń 0-2 KP Piła 23 kwietnia, 19:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Płomień Połajewo 1-6 Kłos Budzyń 30 kwietnia, 14:00
KP Piła 2-2 Unia Wapno 30 kwietnia, 14:00
Iskra Krajenka 3-2 GLKS Wysoka 30 kwietnia, 14:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Sokół Damasławek 30 kwietnia, 15:00
Wenus Jędrzejewo 0-4 Orkan Śmiłowo 30 kwietnia, 16:00
Noteć Dziembowo 2-1 Sokół Szamocin 30 kwietnia, 15:00
Sparta Złotów 4-1 Noteć Rosko 30 kwietnia, 16:30
Polonia Jastrowie 2-3 Radwan Lubasz 30 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 7-8 maja

Polonia Jastrowie 6-1 Płomień Połajewo 7 maja, 15:00
Radwan Lubasz 0-3 Sparta Złotów 8 maja, 16:00
Noteć Rosko 6-0 Noteć Dziembowo 8 maja, 13:00
Sokół Szamocin 2-1 Wenus Jędrzejewo 7 maja, 16:00
Orkan Śmiłowo 6-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 8 maja, 15:00
Sokół Damasławek 1-4 Iskra Krajenka 7 maja, 15:00
GLKS Wysoka 0-4 KP Piła 8 maja, 16:00
Unia Wapno 0-1 Kłos Budzyń 7 maja, 16:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Płomień Połajewo 1-5 Unia Wapno 14 maja, 12:00
Kłos Budzyń 0-1 GLKS Wysoka 14 maja, 18:00
KP Piła 8-1 Sokół Damasławek 14 maja, 10:00
Iskra Krajenka 2-5 Orkan Śmiłowo 15 maja, 17:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-0 Sokół Szamocin 14 maja, 15:00
Wenus Jędrzejewo 2-3 Noteć Rosko 14 maja, 16:00
Noteć Dziembowo 1-2 Radwan Lubasz 15 maja, 14:00
Sparta Złotów 0-1 Polonia Jastrowie 14 maja, 13:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Sparta Złotów 3-0 Płomień Połajewo 21 maja, 13:00
Polonia Jastrowie 1-1 Noteć Dziembowo 21 maja, 15:00
Radwan Lubasz 2-2 Wenus Jędrzejewo 22 maja, 14:00
Noteć Rosko 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 22 maja, 17:00
Sokół Szamocin 4-3 Iskra Krajenka 21 maja, 16:00
Orkan Śmiłowo 1-2 KP Piła 22 maja, 15:00
Sokół Damasławek 1-1 Kłos Budzyń 21 maja, 15:00
GLKS Wysoka 2-2 Unia Wapno 21 maja, 12:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Płomień Połajewo 0-0 GLKS Wysoka 28 maja, 16:00
Unia Wapno 6-1 Sokół Damasławek 28 maja, 15:00
Kłos Budzyń 1-2 Orkan Śmiłowo 28 maja, 17:00
KP Piła 3-2 Sokół Szamocin 28 maja, 14:00
Iskra Krajenka 7-2 Noteć Rosko 28 maja, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-2 Radwan Lubasz 28 maja, 14:00
Wenus Jędrzejewo 1-2 Polonia Jastrowie 28 maja, 16:00
Noteć Dziembowo 1-5 Sparta Złotów 29 maja, 14:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Noteć Dziembowo 4-2 Płomień Połajewo 5 czerwca, 15:00
Sparta Złotów 3-0 Wenus Jędrzejewo 4 czerwca, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Polonia Jastrowie 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 4 czerwca, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Radwan Lubasz 4-0 Iskra Krajenka 5 czerwca, 14:00
Noteć Rosko 0-2 KP Piła 5 czerwca, 12:00
Sokół Szamocin 0-3 Kłos Budzyń 4 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-2
Orkan Śmiłowo 5-2 Unia Wapno 5 czerwca, 15:00
Sokół Damasławek 6-3 GLKS Wysoka 3 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Płomień Połajewo 1-2 Sokół Damasławek 12 czerwca, 13:30
GLKS Wysoka 1-2 Orkan Śmiłowo 11 czerwca, 12:00
Unia Wapno 3-2 Sokół Szamocin 11 czerwca, 14:00
Kłos Budzyń 5-2 Noteć Rosko 12 czerwca, 18:00
KP Piła 0-2 Radwan Lubasz 11 czerwca, 16:00
Iskra Krajenka 1-0 Polonia Jastrowie 12 czerwca, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Sparta Złotów 11 czerwca, 14:00
Wenus Jędrzejewo 4-4 Noteć Dziembowo 11 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Wenus Jędrzejewo 0-3 Płomień Połajewo 16 czerwca, 12:30
Noteć Dziembowo 3-2 Drawa Krzyż Wielkopolski 16 czerwca, 14:00
Sparta Złotów 1-0 Iskra Krajenka 16 czerwca, 13:00
Polonia Jastrowie 3-1 KP Piła 16 czerwca, 15:00
Radwan Lubasz 0-3 Kłos Budzyń 16 czerwca, 16:00
Noteć Rosko 4-1 Unia Wapno 16 czerwca, 13:00
Sokół Szamocin 4-2 GLKS Wysoka 16 czerwca, 16:00
Orkan Śmiłowo 9-2 Sokół Damasławek 16 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Płomień Połajewo 3-3 Orkan Śmiłowo 19 czerwca, 15:00
Sokół Damasławek 2-3 Sokół Szamocin 19 czerwca, 15:00
GLKS Wysoka 3-1 Noteć Rosko 19 czerwca, 15:00
Unia Wapno 5-0 Radwan Lubasz 19 czerwca, 15:00
Kłos Budzyń 0-3 Polonia Jastrowie 19 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 1-0
KP Piła 0-4 Sparta Złotów 19 czerwca, 15:00
Iskra Krajenka 3-2 Noteć Dziembowo 19 czerwca, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-2 Wenus Jędrzejewo 19 czerwca, 15:00

Baraże o udział w Red Box V lidze (wielkopolska)

V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)

Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska VI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas