[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Red Box 2021/2022, grupa: wielkopolska III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kłos Zaniemyśl 30 73 22 7 1 89-28 11 4 0 49-16 11 3 1 40-12 2 4 1 1 0 4-2
2.  Polonia II Środa Wielkopolska 30 73 23 4 3 104-37 11 2 2 53-15 12 2 1 51-22 2 1 0 1 1 2-4
3.  Avia Kamionki 30 56 16 8 6 86-55 10 3 2 56-23 6 5 4 30-32
4.  Lider Swarzędz 30 54 16 6 8 73-49 8 3 4 40-26 8 3 4 33-23 2 3 1 0 1 4-3
5.  LZS Cielcza 30 54 17 3 10 78-50 10 3 2 52-22 7 0 8 26-28 2 3 1 0 1 3-4
6.  UKS Śrem 30 53 16 5 9 96-38 9 2 4 67-18 7 3 5 29-20
7.  Polonia Poznań 30 45 13 6 11 62-62 7 4 4 32-23 6 2 7 30-39
8.  GKS Żerków 30 42 12 6 12 48-48 7 3 5 28-14 5 3 7 20-34
9.  1920 Mosina 30 35 11 2 17 42-66 4 1 10 18-21 7 1 7 24-45
10.  Lechita Kłecko 30 34 9 7 14 43-60 6 2 7 25-21 3 5 7 18-39 4 9 3 0 1 8-1
11.  Jarota II Witaszyce 30 34 11 1 18 63-93 8 0 7 43-37 3 1 11 20-56 4 6 2 0 2 7-9
12.  Clescevia Kleszczewo 30 34 10 4 16 51-68 6 2 7 28-29 4 2 9 23-39 4 3 1 0 3 3-8
13.  Lotnik-1997 Poznań 30 32 10 2 18 54-97 7 1 7 37-47 3 1 11 17-50
14.  Suchary Suchy Las 30 29 8 5 17 50-78 5 2 8 26-31 3 3 9 24-47
15.  Orkan Jarosławiec 30 18 5 3 22 41-102 4 2 9 24-44 1 1 13 17-58
16.  Płomień Nekla 30 17 4 5 21 35-84 3 3 9 19-31 1 2 12 16-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kłos Zaniemyśl    2-2 2-2 3-0 6-2 2-2 3-1 3-1 2-0 5-0 5-1 3-2 4-1 4-1 0-0 5-1 
 2 Polonia II Środa Wielkopolska0-2     1-1 3-0 2-0 2-3 3-0 5-1 8-1 5-0 2-2 3-2 4-0 3-2 3-1 9-0 
 3 Avia Kamionki1-1 1-5     2-3 5-1 3-1 4-1 5-0 5-2 1-1 5-1 3-3 7-2 6-2 5-0 3-0 
 4 Lider Swarzędz3-2 2-5 1-1     0-3 1-3 3-0 2-2 4-0 3-1 7-0 1-4 3-0 1-1 4-1 5-3 
 5 LZS Cielcza1-1 1-3 5-0 0-4     3-3 5-3 5-1 2-2 7-2 5-0 3-1 4-1 3-1 3-0* 5-0 
 6 UKS Śrem1-1 0-1 2-2 0-3 5-1     1-2 1-2 11-0 8-1 6-1 7-2 4-1 8-1 8-0 5-0 
 7 Polonia Poznań0-2 3-5 3-2 1-1 0-2 3-1     0-0 1-2 3-0 3-1 4-1 0-0 2-2 5-3 4-1 
 8 GKS Żerków0-1 0-0 2-3 2-1 2-0 0-0 1-2     1-2 2-0 8-2 1-1 4-0 2-1 3-0* 0-1 
 9 1920 Mosina0-1 1-2 1-2 2-3 0-2 1-0 1-2 0-1     1-1 1-2 0-1 2-3 4-0 3-1 1-0 
 10 Lechita Kłecko0-3 0-4 0-1 1-1 5-0 1-0 2-4 0-1 1-2     0-1 1-0 3-2 6-0 4-1 1-1 
 11 Jarota II Witaszyce2-5 1-4 2-4 5-3 0-1 0-4 7-3 3-0 4-1 0-6     5-0 3-4 5-0 3-1 3-1 
 12 Clescevia Kleszczewo0-8 5-0 0-2 1-1 1-0 0-3 0-3 4-0 1-4 0-1 3-1     4-0 2-4 7-2 0-0 
 13 Lotnik-1997 Poznań2-7 2-6 4-2 1-7 0-4 0-3 5-3 1-2 3-1 0-0 3-1 4-1     1-5 6-1 5-4 
 14 Suchary Suchy Las0-1 1-4 3-3 0-1 0-3 3-1 1-1 3-0* 2-3 0-1 6-3 3-1 1-2     0-5 3-2 
 15 Orkan Jarosławiec1-3 1-6 4-2 1-2 1-7 0-3 1-3 1-1 0-3* 3-3 2-1 1-3 4-1 0-4     4-2 
 16 Płomień Nekla1-2 2-4 2-3 1-3 1-0 1-2 2-2 1-8 0-1 1-1 0-3 0-1 3-0* 0-0 4-1     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

GKS Żerków 1-2 1920 Mosina 20 sierpnia, 18:30
Lechita Kłecko 5-0 LZS Cielcza 21 sierpnia, 17:00
Clescevia Kleszczewo 0-0 Płomień Nekla 21 sierpnia, 16:00
Suchary Suchy Las 0-5 Orkan Jarosławiec 21 sierpnia, 17:00
Jarota II Witaszyce 1-4 Polonia II Środa Wielkopolska 21 sierpnia, 18:30
Kłos Zaniemyśl 4-1 Lotnik-1997 Poznań 21 sierpnia, 16:00
Avia Kamionki 2-3 Lider Swarzędz 21 sierpnia, 16:00
Polonia Poznań 3-1 UKS Śrem 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Lider Swarzędz 1-3 UKS Śrem 29 sierpnia, 16:00
Lotnik-1997 Poznań 4-2 Avia Kamionki 28 sierpnia, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 0-2 Kłos Zaniemyśl 28 sierpnia, 13:00
Orkan Jarosławiec 2-1 Jarota II Witaszyce 28 sierpnia, 12:00
Płomień Nekla 0-0 Suchary Suchy Las 28 sierpnia, 15:00
LZS Cielcza 3-1 Clescevia Kleszczewo 28 sierpnia, 17:00
GKS Żerków 2-0 Lechita Kłecko 29 sierpnia, 11:00
Polonia Poznań 1-2 1920 Mosina 29 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Lechita Kłecko 1-2 1920 Mosina 5 września, 15:00
Clescevia Kleszczewo 4-0 GKS Żerków 4 września, 16:00
Suchary Suchy Las 0-3 LZS Cielcza 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (4 września, 16:00) odwołany z powodu braku boiska
Jarota II Witaszyce 3-1 Płomień Nekla 5 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 0-0 Orkan Jarosławiec 5 września, 16:00
Avia Kamionki 1-5 Polonia II Środa Wielkopolska 4 września, 16:00
Polonia Poznań 1-1 Lider Swarzędz 4 września, 16:00
Lotnik-1997 Poznań 0-3 UKS Śrem 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 11-12 września

1920 Mosina 2-3 Lider Swarzędz 11 września, 16:00
Lotnik-1997 Poznań 5-3 Polonia Poznań 11 września, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-3 UKS Śrem 12 września, 16:30
Orkan Jarosławiec 4-2 Avia Kamionki 11 września, 16:00
Płomień Nekla 1-2 Kłos Zaniemyśl 12 września, 16:00
LZS Cielcza 5-0 Jarota II Witaszyce 11 września, 16:00
GKS Żerków 2-1 Suchary Suchy Las 12 września, 11:00
Lechita Kłecko 1-0 Clescevia Kleszczewo 11 września, 12:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Clescevia Kleszczewo 1-4 1920 Mosina 19 września, 11:00
Suchary Suchy Las 0-1 Lechita Kłecko 18 września, 15:30
Jarota II Witaszyce 3-0 GKS Żerków 19 września, 19:00
Kłos Zaniemyśl 6-2 LZS Cielcza 18 września, 16:00
Avia Kamionki 3-0 Płomień Nekla 18 września, 16:00
Polonia Poznań 3-5 Polonia II Środa Wielkopolska 19 września, 16:00
Lider Swarzędz 3-0 Lotnik-1997 Poznań 19 września, 16:00
Orkan Jarosławiec 0-3 UKS Śrem 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 25-26 września

1920 Mosina 2-3 Lotnik-1997 Poznań 25 września, 15:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-0 Lider Swarzędz 26 września, 15:00
Orkan Jarosławiec 1-3 Polonia Poznań 25 września, 15:00
Płomień Nekla 1-2 UKS Śrem 25 września, 15:30
LZS Cielcza 5-0 Avia Kamionki 25 września, 14:00
GKS Żerków 0-1 Kłos Zaniemyśl 26 września, 11:00
Lechita Kłecko 0-1 Jarota II Witaszyce 25 września, 16:30
Clescevia Kleszczewo 2-4 Suchary Suchy Las 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Suchary Suchy Las 2-3 1920 Mosina 2 października, 16:30
Jarota II Witaszyce 5-0 Clescevia Kleszczewo 3 października, 16:00
Kłos Zaniemyśl 5-0 Lechita Kłecko 3 października, 15:00
Avia Kamionki 5-0 GKS Żerków 2 października, 15:00
Polonia Poznań 4-1 Płomień Nekla 3 października, 14:00
Lider Swarzędz 4-1 Orkan Jarosławiec 2 października, 16:30
Lotnik-1997 Poznań 2-6 Polonia II Środa Wielkopolska 2 października, 16:00
LZS Cielcza 3-3 UKS Śrem 2 października, 16:30

Kolejka 8 - 9-10 października

1920 Mosina 1-2 Polonia II Środa Wielkopolska 9 października, 15:00
Orkan Jarosławiec 4-1 Lotnik-1997 Poznań 9 października, 15:00
Płomień Nekla 1-3 Lider Swarzędz 9 października, 15:00
LZS Cielcza 5-3 Polonia Poznań 9 października, 16:00
GKS Żerków 0-0 UKS Śrem 10 października, 11:00
Lechita Kłecko 0-1 Avia Kamionki 9 października, 16:00
Clescevia Kleszczewo 0-8 Kłos Zaniemyśl 10 października, 11:00
Suchary Suchy Las 6-3 Jarota II Witaszyce 10 października, 11:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Jarota II Witaszyce 4-1 1920 Mosina 17 października, 19:00
Kłos Zaniemyśl 4-1 Suchary Suchy Las 16 października, 15:00
Avia Kamionki 3-3 Clescevia Kleszczewo 16 października, 15:00
Polonia Poznań 0-0 GKS Żerków 16 października, 15:00
Lider Swarzędz 0-3 LZS Cielcza 16 października, 16:00
Lotnik-1997 Poznań 5-4 Płomień Nekla 16 października, 15:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-1 Orkan Jarosławiec 17 października, 14:00
Lechita Kłecko 1-0 UKS Śrem 16 października, 15:30

Kolejka 10 - 23-24 października

1920 Mosina 3-1 Orkan Jarosławiec 23 października, 14:00
Płomień Nekla 2-4 Polonia II Środa Wielkopolska 23 października, 15:00
LZS Cielcza 4-1 Lotnik-1997 Poznań 24 października, 15:00
GKS Żerków 2-1 Lider Swarzędz 24 października, 11:00
Clescevia Kleszczewo 0-3 UKS Śrem 24 października, 11:00
Suchary Suchy Las 3-3 Avia Kamionki 24 października, 11:00
Jarota II Witaszyce 2-5 Kłos Zaniemyśl 24 października, 19:00
Polonia Poznań 3-0 Lechita Kłecko 22 października, 19:30

Kolejka 11 - 30-31 października

Kłos Zaniemyśl 2-0 1920 Mosina 30 października, 15:00
Avia Kamionki 5-1 Jarota II Witaszyce 30 października, 14:30
Polonia Poznań 4-1 Clescevia Kleszczewo 30 października, 14:00
Lider Swarzędz 3-1 Lechita Kłecko 31 października, 13:00
Lotnik-1997 Poznań 1-2 GKS Żerków 30 października, 15:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-0 LZS Cielcza 31 października, 14:00
Orkan Jarosławiec 4-2 Płomień Nekla 30 października, 14:00
Suchary Suchy Las 3-1 UKS Śrem 31 października, 13:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

1920 Mosina 1-0 Płomień Nekla 6 listopada, 13:00
LZS Cielcza 3-0 Orkan Jarosławiec 6 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
GKS Żerków 0-0 Polonia II Środa Wielkopolska 7 listopada, 11:00
Lechita Kłecko 3-2 Lotnik-1997 Poznań 6 listopada, 13:30
Clescevia Kleszczewo 1-1 Lider Swarzędz 7 listopada, 11:00
Suchary Suchy Las 1-1 Polonia Poznań 7 listopada, 11:00
Jarota II Witaszyce 0-4 UKS Śrem 7 listopada, 19:00
Kłos Zaniemyśl 2-2 Avia Kamionki 6 listopada, 11:30

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Avia Kamionki 5-2 1920 Mosina 13 listopada, 13:00
Polonia Poznań 3-1 Jarota II Witaszyce 13 listopada, 14:00
Lider Swarzędz 1-1 Suchary Suchy Las 13 listopada, 13:00
Lotnik-1997 Poznań 4-1 Clescevia Kleszczewo 11 listopada, 12:00
Polonia II Środa Wielkopolska 5-0 Lechita Kłecko 13 listopada, 14:00
Orkan Jarosławiec 1-1 GKS Żerków 13 listopada, 13:00
Płomień Nekla 1-0 LZS Cielcza 13 listopada, 14:00
Kłos Zaniemyśl 2-2 UKS Śrem 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 20-21 listopada

1920 Mosina 0-2 LZS Cielcza 20 listopada, 13:00
GKS Żerków 0-1 Płomień Nekla 21 listopada, 11:00
Lechita Kłecko 4-1 Orkan Jarosławiec 20 listopada, 13:30
Clescevia Kleszczewo 5-0 Polonia II Środa Wielkopolska 21 listopada, 11:00
Suchary Suchy Las 1-2 Lotnik-1997 Poznań 20 listopada, 13:00
Jarota II Witaszyce 5-3 Lider Swarzędz 21 listopada, 19:00
Kłos Zaniemyśl 3-1 Polonia Poznań 20 listopada, 13:00
Avia Kamionki 3-1 UKS Śrem 20 listopada, 16:00

Kolejka 15 - 27-28 listopada

Polonia Poznań 3-2 Avia Kamionki 27 listopada, 18:00
Lider Swarzędz 3-2 Kłos Zaniemyśl 27 listopada, 13:00
Lotnik-1997 Poznań 3-1 Jarota II Witaszyce 27 listopada, 13:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-2 Suchary Suchy Las 27 listopada, 13:00
Orkan Jarosławiec 1-3 Clescevia Kleszczewo 27 listopada, 13:00
Płomień Nekla 1-1 Lechita Kłecko 27 listopada, 13:00
LZS Cielcza 5-1 GKS Żerków 27 listopada, 13:00
1920 Mosina 1-0 UKS Śrem 27 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

UKS Śrem 1-2 Polonia Poznań 20 marca, 16:00
1920 Mosina 0-1 GKS Żerków 20 marca, 15:30
LZS Cielcza 7-2 Lechita Kłecko 19 marca, 14:00
Płomień Nekla 0-1 Clescevia Kleszczewo 20 marca, 12:00
Orkan Jarosławiec 0-4 Suchary Suchy Las 20 marca, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-2 Jarota II Witaszyce 20 marca, 14:00
Lotnik-1997 Poznań 2-7 Kłos Zaniemyśl 19 marca, 15:00
Lider Swarzędz 1-1 Avia Kamionki 20 marca, 14:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

1920 Mosina 1-2 Polonia Poznań 26 marca, 15:30
UKS Śrem 0-3 Lider Swarzędz 26 marca, 13:00
Avia Kamionki 7-2 Lotnik-1997 Poznań 26 marca, 15:00
Kłos Zaniemyśl 2-2 Polonia II Środa Wielkopolska 26 marca, 12:00
Jarota II Witaszyce 3-1 Orkan Jarosławiec 27 marca, 20:30
Suchary Suchy Las 3-2 Płomień Nekla 27 marca, 12:30
Clescevia Kleszczewo 1-0 LZS Cielcza 27 marca, 11:00
Lechita Kłecko 0-1 GKS Żerków 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

UKS Śrem 4-1 Lotnik-1997 Poznań 2 kwietnia, 12:00
1920 Mosina 1-1 Lechita Kłecko 2 kwietnia, 15:30
GKS Żerków 1-1 Clescevia Kleszczewo 3 kwietnia, 11:00
LZS Cielcza 3-1 Suchary Suchy Las 2 kwietnia, 16:00
Płomień Nekla 0-3 Jarota II Witaszyce 2 kwietnia, 15:00
Orkan Jarosławiec 1-3 Kłos Zaniemyśl 2 kwietnia, 15:00
Polonia II Środa Wielkopolska 1-1 Avia Kamionki 3 kwietnia, 14:00
Lider Swarzędz 3-0 Polonia Poznań 2 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Lider Swarzędz 4-0 1920 Mosina 9 kwietnia, 17:00
Polonia Poznań 0-0 Lotnik-1997 Poznań 12 maja, 18:00
UKS Śrem 0-1 Polonia II Środa Wielkopolska 9 kwietnia, 12:00
Avia Kamionki 5-0 Orkan Jarosławiec 10 kwietnia, 16:30
Kłos Zaniemyśl 5-1 Płomień Nekla 9 kwietnia, 14:00
Jarota II Witaszyce 0-1 LZS Cielcza 10 kwietnia, 18:30
Suchary Suchy Las 3-0 GKS Żerków 10 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Clescevia Kleszczewo 0-1 Lechita Kłecko 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

UKS Śrem 8-0 Orkan Jarosławiec 16 kwietnia, 16:00
1920 Mosina 0-1 Clescevia Kleszczewo 16 kwietnia, 15:30
Lechita Kłecko 6-0 Suchary Suchy Las 16 kwietnia, 15:00
GKS Żerków 8-2 Jarota II Witaszyce 16 kwietnia, 16:00
LZS Cielcza 1-1 Kłos Zaniemyśl 16 kwietnia, 17:00
Płomień Nekla 2-3 Avia Kamionki 16 kwietnia, 15:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-0 Polonia Poznań 16 kwietnia, 16:00
Lotnik-1997 Poznań 1-7 Lider Swarzędz 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Lotnik-1997 Poznań 3-1 1920 Mosina 23 kwietnia, 16:00
Lider Swarzędz 2-5 Polonia II Środa Wielkopolska 23 kwietnia, 17:00
Polonia Poznań 5-3 Orkan Jarosławiec 23 kwietnia, 16:00
UKS Śrem 5-0 Płomień Nekla 23 kwietnia, 12:00
Avia Kamionki 5-1 LZS Cielcza 23 kwietnia, 14:00
Kłos Zaniemyśl 3-1 GKS Żerków 23 kwietnia, 16:00
Jarota II Witaszyce 0-6 Lechita Kłecko 24 kwietnia, 16:00
Suchary Suchy Las 3-1 Clescevia Kleszczewo 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

UKS Śrem 5-1 LZS Cielcza 30 kwietnia, 12:00
1920 Mosina 4-0 Suchary Suchy Las 30 kwietnia, 16:00
Clescevia Kleszczewo 3-1 Jarota II Witaszyce 30 kwietnia, 17:00
Lechita Kłecko 0-3 Kłos Zaniemyśl 30 kwietnia, 15:00
GKS Żerków 2-3 Avia Kamionki 30 kwietnia, 16:00
Płomień Nekla 2-2 Polonia Poznań 18 maja, 18:15
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 15:00) odwołany na wniosek gości
Orkan Jarosławiec 1-2 Lider Swarzędz 30 kwietnia, 15:00
Polonia II Środa Wielkopolska 4-0 Lotnik-1997 Poznań 1 maja, 14:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Polonia II Środa Wielkopolska 8-1 1920 Mosina 7 maja, 16:00
Lotnik-1997 Poznań 6-1 Orkan Jarosławiec 7 maja, 16:00
Lider Swarzędz 5-3 Płomień Nekla 7 maja, 17:00
Polonia Poznań 0-2 LZS Cielcza 7 maja, 16:00
UKS Śrem 1-2 GKS Żerków 7 maja, 12:00
Avia Kamionki 1-1 Lechita Kłecko 7 maja, 16:00
Kłos Zaniemyśl 3-2 Clescevia Kleszczewo 7 maja, 12:00
Jarota II Witaszyce 5-0 Suchary Suchy Las 8 maja, 18:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

UKS Śrem 8-1 Lechita Kłecko 15 maja, 14:00
1920 Mosina 1-2 Jarota II Witaszyce 14 maja, 16:00
Suchary Suchy Las 0-1 Kłos Zaniemyśl 14 maja, 16:00
Clescevia Kleszczewo 0-2 Avia Kamionki 14 maja, 17:00
GKS Żerków 1-2 Polonia Poznań 15 maja, 11:00
LZS Cielcza 0-4 Lider Swarzędz 14 maja, 17:00
Płomień Nekla 3-0 Lotnik-1997 Poznań 14 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-0
Orkan Jarosławiec 1-6 Polonia II Środa Wielkopolska 14 maja, 12:30

Kolejka 25 - 21-22 maja

Lechita Kłecko 2-4 Polonia Poznań 21 maja, 14:30
Orkan Jarosławiec 0-3 1920 Mosina 21 maja, 14:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Polonia II Środa Wielkopolska 9-0 Płomień Nekla 21 maja, 11:00
Lotnik-1997 Poznań 0-4 LZS Cielcza 21 maja, 14:00
Lider Swarzędz 2-2 GKS Żerków 22 maja, 14:00
UKS Śrem 7-2 Clescevia Kleszczewo 21 maja, 12:00
Avia Kamionki 6-2 Suchary Suchy Las 22 maja, 16:00
Kłos Zaniemyśl 5-1 Jarota II Witaszyce 21 maja, 16:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

UKS Śrem 8-1 Suchary Suchy Las 28 maja, 12:00
1920 Mosina 0-1 Kłos Zaniemyśl 28 maja, 16:00
Jarota II Witaszyce 2-4 Avia Kamionki 29 maja, 16:00
Clescevia Kleszczewo 0-3 Polonia Poznań 28 maja, 17:00
Lechita Kłecko 1-1 Lider Swarzędz 28 maja, 16:00
GKS Żerków 4-0 Lotnik-1997 Poznań 29 maja, 11:00
LZS Cielcza 1-3 Polonia II Środa Wielkopolska 28 maja, 17:00
Płomień Nekla 4-1 Orkan Jarosławiec 29 maja, 14:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Płomień Nekla 0-1 1920 Mosina 4 czerwca, 17:00
Orkan Jarosławiec 1-7 LZS Cielcza 4 czerwca, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 5-1 GKS Żerków 4 czerwca, 11:00
Lotnik-1997 Poznań 0-0 Lechita Kłecko 4 czerwca, 16:00
Lider Swarzędz 1-4 Clescevia Kleszczewo 4 czerwca, 17:00
Polonia Poznań 2-2 Suchary Suchy Las 4 czerwca, 16:00
UKS Śrem 6-1 Jarota II Witaszyce 4 czerwca, 12:00
Avia Kamionki 1-1 Kłos Zaniemyśl 4 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

UKS Śrem 1-1 Kłos Zaniemyśl 12 czerwca, 17:00
1920 Mosina 1-2 Avia Kamionki 11 czerwca, 16:00
Jarota II Witaszyce 7-3 Polonia Poznań 12 czerwca, 18:00
Suchary Suchy Las 0-1 Lider Swarzędz 11 czerwca, 15:30
Clescevia Kleszczewo 4-0 Lotnik-1997 Poznań 12 czerwca, 11:00
Lechita Kłecko 0-4 Polonia II Środa Wielkopolska 11 czerwca, 15:00
GKS Żerków 3-0 Orkan Jarosławiec 11 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LZS Cielcza 5-0 Płomień Nekla 11 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

LZS Cielcza 2-2 1920 Mosina 16 czerwca, 15:00
Płomień Nekla 1-8 GKS Żerków 16 czerwca, 10:00
Orkan Jarosławiec 3-3 Lechita Kłecko 16 czerwca, 15:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-2 Clescevia Kleszczewo 15 czerwca, 18:30
Lotnik-1997 Poznań 1-5 Suchary Suchy Las 16 czerwca, 16:00
Lider Swarzędz 7-0 Jarota II Witaszyce 15 czerwca, 19:00
Polonia Poznań 0-2 Kłos Zaniemyśl 16 czerwca, 16:00
UKS Śrem 2-2 Avia Kamionki 16 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

UKS Śrem 11-0 1920 Mosina 19 czerwca, 15:00
Avia Kamionki 4-1 Polonia Poznań 19 czerwca, 15:00
Kłos Zaniemyśl 3-0 Lider Swarzędz 19 czerwca, 15:00
Jarota II Witaszyce 3-4 Lotnik-1997 Poznań 19 czerwca, 15:00
Suchary Suchy Las 1-4 Polonia II Środa Wielkopolska 19 czerwca, 15:00
Clescevia Kleszczewo 7-2 Orkan Jarosławiec 19 czerwca, 15:00
Lechita Kłecko 1-1 Płomień Nekla 19 czerwca, 15:00
GKS Żerków 2-0 LZS Cielcza 18 czerwca, 17:00

Baraże o udział w Red Box V lidze (wielkopolska)

V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
V liga Red Box 2021/2022 (wielkopolska III)

Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska I)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska II)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska IV)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska V)
Klasa okręgowa Red Box 2021/2022 (wielkopolska VI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas